The_Conqueror_Of_Anger

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11550000
Ortalama Seviye7,670,000,000,00
Galibiyetler587250,84%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler553447,91%00,00%00,00%00,00%
Berabere1441,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar253021,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar89070,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar131451,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.099,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı102260,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı61030,5300,0000,0000,00
Deneyim661,480,000,000,00
WN71067,630,000,000,00
WN81406,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar11550
Ortalama Seviye7,67
Galibiyetler587250,84%
Yenilgiler553447,91%
Berabere1441,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar253021,90%
İmha edilen Tanklar89070,77
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar131451,14
Verilen Hasar1.099,07
Düşman üssü işgal puanı102260,89
Üs savunma Puanı61030,53
Deneyim661,48
WN71067,63
WN81406,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler1062,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler637,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar637,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar181,1300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar947,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı332,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim741,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler1062,50%
Yenilgiler637,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar637,50%
İmha edilen Tanklar181,13
Yoketme Oranı1,80
Tespit edilen Tanklar80,50
Verilen Hasar947,44
Düşman üssü işgal puanı332,06
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim741,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar136000
Galibiyetler6547,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7152,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3626,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar690,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2071,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar754,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1991,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3092,2700,0000,0000,00
Deneyim492,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar136
Galibiyetler6547,79%
Yenilgiler7152,21%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3626,47%
İmha edilen Tanklar690,51
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar2071,52
Verilen Hasar754,20
Düşman üssü işgal puanı1991,46
Üs savunma Puanı3092,27
Deneyim492,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar190000
Galibiyetler7438,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9751,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere1910,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7841,05%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1340,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar990,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.343,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1030,5400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3641,9200,0000,0000,00
Deneyim591,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar190
Galibiyetler7438,95%
Yenilgiler9751,05%
Berabere1910,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7841,05%
İmha edilen Tanklar1340,71
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar990,52
Verilen Hasar1.343,28
Düşman üssü işgal puanı1030,54
Üs savunma Puanı3641,92
Deneyim591,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler216,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1083,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar850,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim354,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler216,67%
Yenilgiler1083,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18,33%
İmha edilen Tanklar40,33
Yoketme Oranı0,36
Tespit edilen Tanklar80,67
Verilen Hasar850,08
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim354,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (199)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 64 6610,1253985251,76%1550,03
T-1091777,4978546453,02%1900,77
FCM 50 t 81299,0773826751,31%1715,95
AMX Canon d'assaut 105 81203,7868023549,36%1222,39
Vz. 68 Squall 8798,3164523250,86%1400,11
IS-381811,5693722556,89%2515,62
IS71415,1889422458,93%2371,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4576,2169119654,59%1738,88
AMX 50 10081360,0158616350,92%1591,97
Manticore10807,9967315850,00%821,30
Conqueror91474,7870815352,29%1303,22
Rheinmetall Panzerwagen10787,1965814944,30%661,39
Ikv 90 Typ B71021,5151914247,89%1547,10
LPT-67 Šelma9668,8362214051,43%838,94
SU-10181088,6562513745,99%1032,05
Konštrukta T-34/10071037,0454213652,21%1823,81
KV-15774,7670613357,89%2065,74
LHMTV8544,0857613346,62%832,35
Grille 15102021,2267012944,96%1258,76
Škoda T 256642,1845612546,40%1169,87
HWK 128665,5963512551,20%1035,45
Strv 103B102210,3975912445,16%1502,55
FV217 Badger101837,9580412151,24%1247,41
leKpz Borkenkäfer111108,5273811844,92%989,99
AMX M4 mle. 4571233,8369411761,54%1926,30
M53/M559961,8053311643,97%733,89
Vz. 64 Blesk8624,9455611244,64%854,26
Super Conqueror101862,6774011249,11%1363,01
MT-256497,4748811254,46%1531,78
E 7591866,0589411156,76%1871,09
Rheinmetall Skorpion G 81247,0663611144,14%1206,64
T-54 ltwt.9743,3364710942,20%921,05
GSOR 3301 AVR FS9707,3375310761,68%1047,63
Type 4 Heavy91773,7982210649,06%1600,51
Chrysler K GF 81249,4778710651,89%1372,31
IS-7101735,0873110345,63%1148,85
Black Prince71146,607949965,66%1813,46
Spähpanzer Ru 2519882,787949959,60%1377,98
BZ-75101921,667349841,84%1210,77
Panther II8973,536209650,00%1178,81
Rhm.-Borsig Waffenträger81138,156129456,38%1073,16
FV4202 8833,446569149,45%967,45
Ikv 65 Alt II6798,635689061,11%1668,52
M18 Hellcat6750,804369051,11%1302,04
M40/M438763,075558948,31%626,13
Tiger I71473,398878556,47%2409,08
E 5091518,997598551,76%1363,31
Spähpanzer SP I C7612,466158346,99%1150,96
Tiger II81540,607978243,90%1696,82
VK 30.01 (H)5736,506027857,69%2082,93
Object 277101528,446067842,31%953,41
VK 30.02 (M)6839,496357350,68%1815,15
Škoda T 5091598,087247245,83%1381,64
Hirschkäfer112055,107857255,56%1300,87
VK 36.01 (H)6788,455917150,70%1417,10
ARL 446927,526727156,34%1857,08
T9591560,737547147,89%1137,74
GSOR 1006 Scheme 791654,197807051,43%1574,15
GSR 3301 Setter7443,145457042,86%821,18
P.43 ter7904,616616955,07%1409,42
Ikv 1035459,663426752,24%1170,16
KR-1112097,107536738,81%1098,36
Object 26391658,398196656,06%1510,35
SU-14-17662,345406547,69%730,26
Waffenträger auf Pz. IV91650,866936549,23%1260,77
FSV Scheme A7969,667716563,08%1600,84
E 100101849,196906339,68%1261,93
Strv 103-091862,088486261,29%1736,98
FV601 Saladin81076,736496053,33%1213,74
Concept No. 5101858,727305846,55%1447,71
Panther71013,247645552,73%1661,53
AMX M4 mle. 49 Liberté 8988,257745561,82%1211,83
Škoda T 245490,193365435,19%1184,96
M127821,206045446,30%896,51
Ares 7581015,337635455,56%1201,13
T376620,775835349,06%1753,35
Panhard AMD 178B6520,915145349,06%1465,67
M446531,774145234,62%548,07
Caernarvon81237,187375048,00%1421,32
LTTB8580,505825052,00%941,68
UDES 0381041,336104946,94%954,61
T25/27940,965784946,94%1229,74
SU-100M171152,917024656,52%1649,99
T675509,074014654,35%1206,81
Object 268 Version 4102051,717564548,89%1459,08
Taschenratte112054,648004537,78%931,75
VK 28.016322,164464438,64%693,53
Hotchkiss EBR7592,826564447,73%1274,78
O-Ni71138,777504351,16%1376,59
Tiger-Maus 91675,728934362,79%1480,93
AMX 12 t6577,455824245,24%1755,88
KV-1S6722,557004271,43%1591,34
Churchill VII6740,276624163,41%1442,04
AMX 13 757809,537334062,50%1861,97
P.43 bis6855,296173850,00%1668,36
T1 Heavy5722,055413847,37%1409,27
O-Ho81721,039483655,56%2101,72
E 50 Ausf. M101533,266483542,86%1046,73
Challenger7797,235783551,43%928,18
BZ-176 81014,626153435,29%685,76
T2971072,948173357,58%1468,74
M415466,184303357,58%718,21
BDR G1 B5824,277073363,64%2153,82
T-345607,785353253,13%2173,39
Strv 107-12112199,256873237,50%1161,80
Jagdpanzer E 90 91826,746803135,48%1254,53
P.435575,434883056,67%1570,09
T2881445,628352955,17%1580,16
AEC Armoured Car5650,214492941,38%1355,35
Leo71083,867672860,71%1835,40
Crusader6549,364952846,43%1647,49
Sav m/434422,434342846,43%1225,43
Hummel6586,935302755,56%780,07
Staghound Mk. III6922,857802762,96%2031,56
Type 4 Chi-To6682,855052638,46%1073,71
SDP 44 Burza6721,855152650,00%1157,20
AMX AC mle. 467994,236722657,69%1426,30
ST vz. 394290,282772544,00%862,01
G.W. Panther7595,845952556,00%599,69
Bisonte C45 81155,647692548,00%1090,44
StuG III Ausf. G5386,213342450,00%745,56
T92 HMC101117,795312441,67%692,24
Churchill I5604,235432245,45%1275,30
AT 25663,774782231,82%1460,67
O-I6704,305772060,00%1135,49
Tiger (P)71846,8510392055,00%3018,96
Object 283 91234,856772040,00%1019,05
T28 Prototype81710,587871947,37%1845,76
ARL V396869,796151957,89%1664,77
AMX AC mle. 4881093,446271850,00%1155,47
M-VI-Y91362,678171861,11%1282,93
M24E2 Super Chaffee 6412,333311833,33%884,55
Matilda4553,886251758,82%2100,96
M4A3E8 Sherman6967,186521741,18%1795,62
Škoda T 177599,125671747,06%1099,64
Achilles6784,714741741,18%1127,48
FV226 Contradictious 8949,597271764,71%831,21
VK 30.01 (P)61049,696391631,25%1789,92
M24 Chaffee5394,385251668,75%1417,18
M661295,937791546,67%2233,90
T207969,537231553,33%1448,34
T71 CMCD7206,673931553,33%285,56
Ikv 723280,363481428,57%679,17
Grille5315,141811414,29%387,88
M8A14453,004361442,86%1207,50
Strv 746809,775661346,15%425,32
Sturmpanzer II4279,081731338,46%701,22
Panhard AML Lynx 6x68308,925981369,23%479,77
XM57 81009,384941330,77%559,86
Strv m/425763,005681266,67%2303,05
BZT-70 102288,588081250,00%1314,33
Object 252U Defender 81517,647891145,45%1477,37
Tortoise91503,007941154,55%1108,50
Projet Louis 9575,915901145,45%602,13
DZT-159 91561,919151163,64%1497,11
P26/404615,103641030,00%1807,09
Char Mle. 75 9492,303881030,00%307,54
Type 5 Ka-Ri 81452,105201030,00%1030,13
60G FT5503,78294933,33%768,06
AT 86936,11728944,44%1745,79
T110E3101035,33767966,67%690,27
TS-54 81132,11691944,44%926,80
Lago4545,25453850,00%1927,62
Vz. 71 Tesák10665,13450837,50%405,80
FV215b (183) 101072,88675862,50%759,66
M4A1 Sherman5850,29640757,14%2650,69
T3281394,29758742,86%1349,61
TBT 91268,14589728,57%646,87
Type 5 Heavy102099,50909666,67%1363,94
T-62A10827,00573650,00%519,98
Windhund 81334,83489616,67%1129,25
Churchill III 5577,00971580,00%1372,75
Tetrarch 2490,208485100,00%3812,93
Cromwell B 6731,60840580,00%1571,97
Vz. 60S Dravec 102245,00841450,00%1326,36
AMX ELC bis5523,25486450,00%2039,25
G.W. Tiger (P)8653,009594100,00%810,32
Heavy Tank No. VI 6678,75420425,00%757,27
Dicker Max 6723,50666475,00%1204,21
Cromwell6617,00568333,33%1157,89
M3G FT3319,00218333,33%797,66
BZ-79111590,00627333,33%549,25
SU-122A5146,0015330,00%43,83
GSOR the TANK 91447,679793100,00%1513,18
AMBT 81457,67712366,67%1544,21
Toro 91160,33650333,33%732,16
105 leFH18B2 5155,0010320,00%0,00
Leichttraktor1124,503332100,00%676,67
SU-1006654,006212100,00%1032,13
SU-86694,506922100,00%966,78
AMX 383147,00239250,00%349,71
Marder II3507,00375250,00%1793,30
SDP 40 Zadymka5739,00339250,00%1354,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5411,50301250,00%916,76
Black Prince II 7742,50619250,00%937,24
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4558,0039810,00%1799,69
Type 3 Ju-Nu61247,0012451100,00%2146,75
T28 Concept 71199,0057010,00%1759,41
AMX ELC 901 6213,0025110,00%245,03

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/02/2026
Ayrıldı: 24/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 02/02/2026
Ayrıldı: 11/02/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/09/2025
Ayrıldı: 14/01/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 15/08/2025
Ayrıldı: 20/09/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 17/01/2025
Ayrıldı: 18/02/2025
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/11/2024
Ayrıldı: 16/01/2025
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 30/07/2024
Ayrıldı: 24/08/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/08/2023
Ayrıldı: 11/01/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/09/2022
Ayrıldı: 02/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/03/2023
Ayrıldı: 27/06/2023