TOLSTOLOB_3

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 29/09/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6501214159338
Ortalama Seviye8,368,719,309,25
Galibiyetler3099547,68%857,14%8553,46%16448,52%
Yenilgiler3291950,64%642,86%7446,54%17150,59%
Berabere10981,69%00,00%00,00%30,89%
Hayatta Kalınan Savaşlar1061816,33%214,29%3723,27%6519,23%
İmha edilen Tanklar403750,62110,79920,581760,52
Yoketme Oranı0,740,920,750,64
Tespit edilen Tanklar932551,43181,291921,214551,35
Verilen Hasar1.065,751.479,641.392,821.193,95
Düşman üssü işgal puanı517170,80231,641300,823190,94
Üs savunma Puanı77880,1200,0000,0000,00
Deneyim580,97816,29784,48730,25
WN7867,441161,00922,29781,58
WN81057,511524,011258,111084,88
Toplam
Savaşlar65012
Ortalama Seviye8,36
Galibiyetler3099547,68%
Yenilgiler3291950,64%
Berabere10981,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar1061816,33%
İmha edilen Tanklar403750,62
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar932551,43
Verilen Hasar1.065,75
Düşman üssü işgal puanı517170,80
Üs savunma Puanı77880,12
Deneyim580,97
WN7867,44
WN81057,51
Son 24 saat
Savaşlar14
Ortalama Seviye8,71
Galibiyetler857,14%
Yenilgiler642,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar214,29%
İmha edilen Tanklar110,79
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar181,29
Verilen Hasar1.479,64
Düşman üssü işgal puanı231,64
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim816,29
WN71161,00
WN81524,01
Son 7 gün
Savaşlar159
Ortalama Seviye9,30
Galibiyetler8553,46%
Yenilgiler7446,54%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3723,27%
İmha edilen Tanklar920,58
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar1921,21
Verilen Hasar1.392,82
Düşman üssü işgal puanı1300,82
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim784,48
WN7922,29
WN81258,11
Son 30 gün
Savaşlar338
Ortalama Seviye9,25
Galibiyetler16448,52%
Yenilgiler17150,59%
Berabere30,89%
Hayatta Kalınan Savaşlar6519,23%
İmha edilen Tanklar1760,52
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar4551,35
Verilen Hasar1.193,95
Düşman üssü işgal puanı3190,94
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim730,25
WN7781,58
WN81084,88
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler832,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1768,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar520,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,2800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar200,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar852,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı100,4000,0000,0000,00
Deneyim397,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler832,00%
Yenilgiler1768,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar520,00%
İmha edilen Tanklar70,28
Yoketme Oranı0,35
Tespit edilen Tanklar200,80
Verilen Hasar852,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı100,40
Deneyim397,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar185000
Galibiyetler6937,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10858,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere84,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4524,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar830,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2191,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar994,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3982,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1730,9400,0000,0000,00
Deneyim483,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar185
Galibiyetler6937,30%
Yenilgiler10858,38%
Berabere84,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar4524,32%
İmha edilen Tanklar830,45
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar2191,18
Verilen Hasar994,51
Düşman üssü işgal puanı3982,15
Üs savunma Puanı1730,94
Deneyim483,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar24000
Galibiyetler625,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1770,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar833,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar120,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.280,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı532,2100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim346,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar24
Galibiyetler625,00%
Yenilgiler1770,83%
Berabere14,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar833,33%
İmha edilen Tanklar190,79
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar120,50
Verilen Hasar1.280,00
Düşman üssü işgal puanı532,21
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim346,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (424)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Panhard EBR 10510684,77597349043,50%576,27
T3091600,71702148048,51%1322,29
T71 DA7809,68479136249,34%1901,60
Progetto M40 mod. 65101765,99701128747,63%1387,91
IS-6 B 81134,52572111048,02%1183,56
T499934,04484105648,30%1287,81
Char Futur 4 91497,29759104750,33%1280,88
Object 274a 81135,69702104245,49%1321,46
FV4005 Stage II101241,57533101142,93%730,01
UDES 0381256,8550696649,48%1434,14
IS-381012,0854094550,58%1069,70
ELC EVEN 90 8612,3769283650,48%1101,44
Grille 15101527,6058582845,89%970,75
Bat.-Châtillon Bourrasque 81060,0763082847,95%1062,23
Object 430U101494,1367481245,32%1074,83
Caliban 81241,6472580045,25%1308,11
60TP Lewandowskiego101740,8071677747,49%1148,89
IS-2-II81140,7163572348,96%1287,91
T110E4101526,0163467147,24%951,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81442,4949066246,83%1471,53
TVP T 50/51101428,6459863545,20%1025,10
53TP Markowskiego81107,5154961346,98%1167,24
M40/M4381087,0649760650,17%1092,80
XM551 Sheridan10727,4256959345,19%610,20
leKpz Borkenkäfer11997,5571558843,88%880,49
AMX M4 mle. 49 Liberté 81018,7171658548,89%1113,77
Object 268 Version 4101680,3169057246,68%1125,55
Vz. 71 Tesák10707,5058355146,64%605,90
Hirschkäfer112143,6972853247,37%1395,19
Emil I81135,9953052649,43%1244,69
AE Phase I 91451,0875752147,41%1223,36
T 55A 91175,1365751349,32%1017,94
Charioteer Nomad 81127,0962550746,35%1018,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5470,1236649951,90%1324,04
T-448891,6548449446,15%1072,71
Leo7909,3957048052,50%1477,34
T92 HMC101137,7556846248,48%877,64
M24 Chaffee5323,7834945349,23%1103,98
Object 277101520,6568344544,27%1046,56
Cobra 91555,1875843846,58%1349,45
Char Mle. 75 9750,0260442447,88%857,12
FV1066 Senlac 8441,7855341541,93%578,41
Vz. 55101714,5170441246,12%1128,10
Bat.-Châtillon 155 58101103,4966439748,87%824,39
M53/M5591146,7952439344,02%977,28
Manticore10989,7068239044,10%1019,12
T6981088,4558837648,67%1292,53
STB-1101349,7967036247,51%950,54
Charioteer81146,0650836046,67%1181,16
IS7920,1454835752,38%1286,66
Kampfpanzer 50 t 91336,4868235744,82%973,46
M41 Walker Bulldog8571,3946235552,68%950,72
WZ-114 91400,1873934850,29%1230,60
Rinoceronte101590,8169934346,94%1072,06
FV215b (183) 101699,4164834346,94%1178,37
Waffenträger auf Pz. IV91558,8957033948,97%1359,10
Bat.-Châtillon 12 t8626,3450933546,87%1010,68
AMX 30 B101110,7260833344,44%745,47
Prototipo Standard B91657,7064332553,54%1613,24
Chimera 81264,6577132446,60%1164,97
Excalibur 6750,9242132056,88%1252,31
Panhard AML Lynx 6x68375,9349931647,78%481,90
T-103 81174,4568230847,08%1211,04
Kunze Panzer 91225,4567730044,67%982,34
AMBT 81207,9071329646,62%1264,29
Object 705A101714,4272629245,89%1185,34
P.44 Pantera81176,2050228550,18%1511,63
IS-7101462,3171128246,10%992,17
T-50-2 6499,9957726349,81%1326,99
Hotchkiss EBR7395,8836025647,66%665,87
T-34-856545,1436725150,60%965,19
AltProto AMX 30 81012,6871124949,80%1113,32
Object 777 Version II 91510,4880024452,46%1317,83
Strv 746744,7541224253,31%1475,80
Sturer Emil7863,1938923746,84%1104,88
Panhard EBR 909507,0361823742,62%526,84
Strv 103-091605,9946623647,88%1358,49
M127843,4742822448,66%1010,01
45TP Habicha7959,8648022252,25%1379,12
KV-15538,9738922053,64%1150,06
KV-26726,6239521850,46%1227,97
BZT-70 102189,2083321647,69%1339,77
Ikv 65 Alt II6617,5730920150,25%1014,97
T297980,9250720155,22%1194,96
T57 Heavy101520,8669720046,50%1008,81
T376490,0436219944,72%1358,04
Centurion Action X101410,0171019851,01%1058,21
AMX ELC bis5316,4526919850,00%994,21
Panhard AMD 178B6300,4633419853,03%725,85
Object 43091584,6279119852,53%1494,48
P.43 bis6623,9248019654,59%1221,96
O-Ni7943,3649919557,44%1209,62
Kpz. Erich Konzept I 91319,4968419544,62%939,80
T-1091157,7556419346,63%969,39
AMX 50 B101434,8663219142,41%866,17
50TP Tyszkiewicza91291,8863318242,86%971,74
Challenger7982,4646318152,49%1402,75
Ikv 90 Typ B7806,1157018051,67%1127,91
M4A1 FL 10 6636,3447517751,41%974,88
SU-130PM 81426,5772717547,43%1443,15
Super Hellcat 7633,3052517349,71%771,19
T-437850,1750317148,54%1339,63
Škoda T 256695,3239916952,66%1354,62
T54E191227,1053716744,91%1013,50
Super Conqueror101121,7558116642,17%595,72
FV230 Canopener101771,6975716546,06%1074,74
T110E5101363,3161516240,12%782,72
O-I6591,3834015950,31%924,19
Pz.Kpfw. VII101608,1974015947,80%1095,04
M-VI-Y91038,3065315943,40%725,18
Nashorn6629,8830215743,95%933,17
M446644,3842815750,96%996,68
P.43 ter7859,8747515654,49%1408,51
Ares 90 C111679,7378615651,28%1152,32
Type 71101749,1872515240,79%1084,66
WZ-111 Alpine Tiger 81070,8275215148,34%1145,59
Strv 103B101314,8460815045,33%733,90
SU-1018682,6143914938,93%496,89
Vz. 64 Blesk8517,8856514649,32%711,99
T-1506540,9935014651,37%803,15
FV4201 Chieftain Proto 91255,2364114447,22%1030,76
UDES 1691200,6168714248,59%1027,96
VK 100.01 (P)8999,8955613948,20%961,66
Ares 90101565,3365813838,41%998,71
FV4202 8828,5970213850,00%965,08
SU-100M17970,7941813748,18%1264,76
Pz.Sfl. IVc5473,3229913746,72%922,18
Achilles6625,0135513451,49%1112,36
SU-1006721,4143613351,88%1283,07
LPT-67 Šelma9550,6058113146,56%561,39
AMX AC mle. 467647,3733513148,09%765,01
Ares 8591390,2275513048,46%1247,90
M415419,9729012847,66%542,74
UDES 15/16101350,0166212847,66%887,79
E 77 91415,9072712241,80%1058,42
Tiger (P)7610,8237912144,63%572,87
Rheinmetall Panzerwagen10970,1163011938,66%831,70
AMX 13 757613,6439911853,39%1258,09
KV-856552,2648711651,72%787,90
Leopard 120 Verbessert111396,1364411640,52%771,49
ARL V396645,9833011548,70%1177,18
Chrysler K GF 81055,6767711442,98%1046,65
Controcarro 3 Minotauro101472,0360911348,67%840,37
T-345412,3037311256,25%1159,69
VK 30.01 (P)6553,5839811257,14%968,16
AMX 12 t6449,0834211153,15%1177,56
Ikv 1035300,1025311052,73%621,01
Type 586464,1439111054,55%812,79
FV215b 101056,3363710848,15%648,38
SU-1527804,6346610647,17%981,04
TNH T Vz. 5191425,8675310649,06%1133,08
VK 45.02 (P) Ausf. A8914,3665010651,89%895,36
FV4004 Conway91428,2561310548,57%1180,75
Comet7699,0348510450,96%1080,88
Concept No. 510913,5253510343,69%445,72
FV4025 Contriver112342,6786310344,66%1399,74
Leopard 1101431,1068910242,16%946,36
STG Guard 8968,6461110140,59%923,72
Progetto CC55 mod. 5481304,7784510058,00%1470,31
M-V-Y101220,1060610037,00%647,87
BDR G1 B5452,013069946,46%751,32
40TP Habicha6648,923459844,90%1134,32
T28 Concept 7723,734939858,16%968,13
King Tiger (Captured) 7887,846739852,04%1060,09
Churchill VII6478,273929750,52%720,71
Object 268 Version V 101362,415699745,36%773,72
Object 25791224,177049647,92%1050,86
T1 Heavy5458,913699556,84%874,14
Black Prince7691,944629352,69%828,95
WZ-131G FT6698,193589358,06%1182,38
M66584,745109254,35%862,98
Kranvagn101476,126839250,00%959,29
T110E3101479,055899234,78%763,30
Type 6191151,286659044,44%954,44
CS-538855,196589046,67%1010,43
Type 62 7438,285558952,81%814,84
Škoda T 177393,844168953,93%724,63
Bat.-Châtillon 25 t AP9837,065478941,57%572,37
Strv m/425415,232958847,73%974,17
K-91-PT 91410,087058854,55%1238,13
25TP KSUST II5321,702648756,32%689,73
AMX M4 mle. 54101496,677018348,19%968,59
Type T-345309,723148146,91%680,18
IS-M8587,603878139,51%381,16
Emil II9921,626017653,95%732,60
Archer5435,872647656,58%933,72
M46 Patton91019,566677546,67%798,88
Crusader6272,862577445,95%679,14
M5A1 Stuart4287,042817352,05%1033,52
Progetto C50 mod. 6691350,407307350,68%1210,22
VK 45.02 (P) Ausf. B91028,256677353,42%884,77
M1039732,514817331,51%360,87
S35 CA5423,522337338,36%700,47
Kpz. 3 GST Turm 81243,966777339,73%1077,05
T-34-3 8950,635827343,84%947,29
Vz. 60S Dravec 101667,908017248,61%913,84
M-III-Y8948,146937244,44%878,89
TS-54 81106,427617250,00%1118,73
BZ-1668848,015797037,14%731,28
KV-1S6402,912917048,57%556,90
Lorraine 40 t 8940,676297050,00%934,33
UDES 14 Alt 58900,435696940,58%875,79
M48A5 Patton101365,716086937,68%792,78
EMIL 1951 81468,678046946,38%1546,02
O-I Experimental5336,292686847,06%461,15
FV224 Chopper71074,737006761,19%1402,90
S-517565,564426650,00%602,85
Felice 91045,126076543,08%793,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4262,552546453,13%882,92
Churchill I5354,902896342,86%557,85
Lago4261,602756254,84%793,00
Type 6891538,217976248,39%1189,79
TS-6 91293,447706251,61%1074,76
P.435430,313516165,57%1266,74
Bat.-Châtillon 155 5591043,216476149,18%897,63
M3 Stuart3143,603196055,00%511,70
StuG IV 5440,383376055,00%1093,33
T328648,734375949,15%552,13
BZ-75101514,907365942,37%900,83
Bat.-Châtillon 25 t101100,025985844,83%632,23
M-II-Y7874,936305836,21%977,16
60G FT5455,712585651,79%873,14
FV227 Conceiver8753,394635630,36%535,63
Concept 1B 91600,058765655,36%1196,66
Škoda T 245305,193015461,11%764,68
KV-37625,094525459,26%741,78
Type 1 Chi-He4206,601985347,17%442,42
STA-18590,045305339,62%496,91
ISU-1528504,094305330,19%210,56
Conqueror91047,967125253,85%838,00
Matilda4374,842775147,06%1038,58
AMX M4 mle. 5191137,147135150,98%777,77
Pawlack Tank6546,984945141,18%669,27
FV217 Badger10965,826155038,00%360,93
Object 265T 91513,797684847,92%1266,89
Cromwell6707,945704746,81%1468,49
Controcarro 1 Mk. 291131,366784742,55%743,53
StuG III Ausf. B4350,643024555,56%818,11
LTG7379,434994438,64%493,85
B14231,513224346,51%501,42
Somua SAu 404267,242174250,00%595,76
Lorraine 50 t 91073,695274228,57%731,56
AMX 50 1209965,786014141,46%673,82
Jagdpanzer E 90 91575,448324165,85%1270,98
ST vz. 394269,232304052,50%801,99
StuG III Ausf. G5279,532674047,50%448,14
Covenanter5267,952704045,00%817,89
FV229 Contender91319,358084050,00%1047,44
Sav m/434235,212303948,72%521,83
Marder 38T4384,444843964,10%1113,17
Pz.Kpfw. 5581475,058673852,63%1190,72
M3 Lee4235,622123743,24%665,31
Jagdpanther7579,274983745,95%565,94
T-505273,194823754,05%951,66
P26/404414,673253655,56%1199,54
AMX 50 1008651,695463548,57%512,08
BZ-587861,717053557,14%1093,01
M5 Stuart498,943903467,65%261,49
Maus10997,825583429,41%444,95
GSOR 1006 Scheme 79569,825533450,00%324,32
IS-3-II91232,746843438,24%831,35
ISU-122S 7682,354893444,12%748,67
T-284201,063473360,61%590,96
BZ-6891119,555963333,33%678,32
Pz.Kpfw. 35 (t)2218,192643250,00%1201,18
K-91101330,316593243,75%893,37
KR-1111334,287653243,75%604,05
SMV CC-567928,326833145,16%1224,90
SMV CC-678857,946453151,61%797,28
CS-63101408,407913053,33%1031,27
T-549653,274683040,00%365,29
MT-256393,504703050,00%1062,37
Centurion Mk. 7/19649,246612951,72%477,18
T675659,764002951,72%1518,79
Valentine3311,302452740,74%1063,95
O-Ho8587,596412762,96%604,24
Carro d'assalto P.887702,505082638,46%678,76
M16/43 Sahariano 3657,857972657,69%2337,50
113 Beijing Opera 101858,967532634,62%1314,23
FV601 Saladin8535,845702552,00%501,67
Type 3 Ju-Nu6500,384702441,67%439,59
M3G FT3261,091972343,48%671,97
T-34-2G FT7646,225372347,83%754,81
ST-II101583,136902330,43%853,71
Type 4 Heavy9505,914692227,27%140,66
SU-855252,482082142,86%356,14
Pz.Kpfw. 38 (t)3152,242032147,62%397,07
TNH 105/10008913,525822138,10%794,47
SU-85B4205,101852152,38%371,17
CS-599729,254692025,00%359,75
LT vz. 383220,532191963,16%968,32
Type 2597 Chi-Ha3119,001561931,58%189,79
Renault UE 573279,632181957,89%973,21
AMX 65 t81001,956121936,84%859,08
Object 432U111611,849041963,16%1249,74
T-34-17420,833511855,56%513,01
M2 Light2290,504211872,22%1745,67
Škoda T 509743,835211844,44%447,61
Caernarvon8319,114111838,89%70,42
Ferdinand8931,506361855,56%860,85
Type 5781287,617601844,44%1302,65
Patton the Tank 9845,395411838,89%577,00
Vz. 44-17732,416791752,94%857,28
VK 16.02 Leopard5280,883411752,94%818,87
STK-2111613,006811741,18%705,57
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6414,534481747,06%780,35
D23151,252251662,50%522,32
M15/423315,502471643,75%1012,09
14TP4164,332151546,67%420,69
Marder II3184,472101540,00%334,96
T2881134,337871560,00%1148,68
T9591169,006901540,00%692,15
Type 4 Ju-To7834,405931533,33%849,38
M8A14201,331741540,00%268,20
Object 283 91155,137331566,67%1235,83
Renault Otsu1180,793421464,29%954,45
WZ-111 model 5A101541,796911442,86%877,28
SDP 40 Zadymka5425,793361435,71%693,54
Chieftain/T95 8903,296111435,71%927,01
M24E2 Super Chaffee 6432,365681457,14%1140,40
WZ-120G FT 9964,936061442,86%467,61
IMT 81001,646851457,14%932,23
WZ-1317582,236101346,15%1024,49
M2 Medium Tank373,922091369,23%264,49
Panther7321,174551241,67%218,29
T-463151,003521258,33%612,49
NC 70 Błyskawica10946,085851233,33%379,31
Stitch 81415,838991266,67%1615,61
Fantôme 9885,837521275,00%810,99
Type 95 Heavy4198,551391136,36%392,35
VK 30.02 (M)6541,915741145,45%837,44
Strv m/40L3198,402471050,00%569,36
50TP prototyp 81359,605201040,00%1224,88
Type 97 Chi-Ha3148,302371060,00%463,71
Vickers Medium Mk. III3254,202791050,00%998,11
AMX 38389,701341050,00%127,12
SU-76M4269,301811050,00%629,85
Windhund 81369,506641040,00%1241,53
T-54 first prototype 8760,905621030,00%735,98
Brennos 8921,405121020,00%812,20
T2 Medium Tank2138,67206955,56%669,79
T56 GMC3228,67209955,56%687,61
Pz.Kpfw. I Ausf. C393,89265955,56%331,54
KV-1SA 5303,22375933,33%332,03
T-44-100 8527,78513944,44%387,96
Type 3 Chi-Nu5185,63193862,50%435,73
Type 4 Chi-To6341,63387862,50%623,94
AMX 40430,38169837,50%0,30
Cruiser Mk. II2249,88247837,50%1091,19
Ares 7581272,25840850,00%1664,98
Vickers Mk. E Type B2165,57285757,14%711,72
SU-76G FT4287,00240757,14%564,81
Cruiser Mk. IV4247,14262771,43%882,20
Black Prince II 71130,71893757,14%1572,45
Cromwell B 6942,431060771,43%2099,74
Dicker Max 6400,29297714,29%405,54
GSOR 3301 AVR FS9208,00633771,43%266,35
D12191,33326650,00%892,18
Lorraine 39L AM3239,50202666,67%846,27
Semovente M415267,50292633,33%316,64
IS-4102081,17618616,67%1464,46
Panther II8300,3321760,00%74,19
FSV Scheme A7610,83617666,67%880,04
Jagdtiger Prototype 81146,17735650,00%1050,63
M24 Chaffee No. 594 5266,17376650,00%498,23
Tetrarch 2169,67125616,67%665,49
M14/412228,40209560,00%820,75
T-26246,60144540,00%0,00
FV3046188,40310560,00%238,49
LTTB8154,20399540,00%25,23
Staghound Mk. III6207,80291540,00%97,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5173,00343560,00%306,46
Pz.Sfl. IC 4227,80462580,00%707,41
Vickers Medium Mk. II2163,75231475,00%909,89
BT-74148,75165425,00%233,44
Pvlvv fm/42255,7512740,00%3,10
AMX 13 105 AM mle. 505203,00185425,00%137,70
Pz.Kpfw. II Luchs4159,00319450,00%425,22
Lorraine 155 mle. 507342,50452475,00%389,67
Mitsu 1085397,50364450,00%536,06
MTLS-1G14 3166,2510240,00%382,54
Heavy Tank No. VI 6528,5032840,00%624,89
Terrifiant 9750,25604425,00%253,51
LT vz. 352181,00249366,67%945,98
Strv m/382183,33179333,33%576,70
Renault FT 75 BS245,004630,00%0,00
Panzerjäger I2256,33334366,67%1114,91
VK 30.02 (D)7116,6721230,00%0,00
AMX 13 F3 AM6153,0015730,00%0,00
AMX AC mle. 488678,3322330,00%394,06
Pz.Kpfw. I255,33110333,33%0,00
AMX 30 1er prototype9858,0051930,00%560,74
T-29 339,3397333,33%0,00
Ikv 723126,506520,00%106,04
Leichttraktor1131,507820,00%382,99
MS-11556,50830250,00%5679,38
Semovente M43 Bassotto6501,0034920,00%533,90
Panzerwagen 39 344,00246250,00%254,76
WZ-111-1G FT8609,00524250,00%442,30
AEC Armoured Car5318,00363250,00%499,05
Gabler’s Destroyer 5372,50384250,00%860,10
Cromwell Applique 5533,007202100,00%1245,18
Tiger 131 61066,00832250,00%1637,07
Primo Victoria 8885,5043020,00%959,35
Vickers Medium Mk. I1118,0018510,00%427,49
Fiat 3000180,001501100,00%394,65
Chi-Ni2196,005061100,00%1217,17
T1 Cunningham1187,002871100,00%1253,68
Renault FT1189,005691100,00%1411,56
4TP10,002410,00%0,00
Pz.Kpfw. II2339,003721100,00%1632,05
59-1661152,0012541100,00%5497,31
Tiger II81401,0037210,00%1154,20
SDP 44 Burza6219,0014610,00%61,37
Strv m/31 3321,004861100,00%840,83
M18 Hellcat6257,0021610,00%146,14
T-34 with L-11 4543,0042010,00%1435,70
AMR 35 20,001041100,00%261,00
T-116 3174,001831100,00%690,41
MKA 248,001231100,00%261,00
T7 Combat Car 2123,0015010,00%334,43
AMX ELC 901 6768,007711100,00%1864,04
IS-3A 80,0017610,00%0,00
M10 RBFM 50,003171100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 29/09/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 29/09/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/09/2022
Ayrıldı: 28/09/2022