Svitman

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/01/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar902370636
Ortalama Seviye8,410,008,339,44
Galibiyetler5476560,69%00,00%583,33%2569,44%
Yenilgiler3450838,24%00,00%116,67%1130,56%
Berabere9641,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2723530,18%00,00%116,67%822,22%
İmha edilen Tanklar1226751,3600,00183,00561,56
Yoketme Oranı1,950,003,602,00
Tespit edilen Tanklar1743191,9300,00132,17902,50
Verilen Hasar2.331,300,004.613,673.711,86
Düşman üssü işgal puanı422110,4700,00223,67220,61
Üs savunma Puanı631160,7000,0061,0060,17
Deneyim983,110,001.836,831.281,25
WN71946,560,003667,092322,60
WN83171,610,0086764,0212641,99
Toplam
Savaşlar90237
Ortalama Seviye8,41
Galibiyetler5476560,69%
Yenilgiler3450838,24%
Berabere9641,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar2723530,18%
İmha edilen Tanklar1226751,36
Yoketme Oranı1,95
Tespit edilen Tanklar1743191,93
Verilen Hasar2.331,30
Düşman üssü işgal puanı422110,47
Üs savunma Puanı631160,70
Deneyim983,11
WN71946,56
WN83171,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar6
Ortalama Seviye8,33
Galibiyetler583,33%
Yenilgiler116,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar183,00
Yoketme Oranı3,60
Tespit edilen Tanklar132,17
Verilen Hasar4.613,67
Düşman üssü işgal puanı223,67
Üs savunma Puanı61,00
Deneyim1.836,83
WN73667,09
WN886764,02
Son 30 gün
Savaşlar36
Ortalama Seviye9,44
Galibiyetler2569,44%
Yenilgiler1130,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar822,22%
İmha edilen Tanklar561,56
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar902,50
Verilen Hasar3.711,86
Düşman üssü işgal puanı220,61
Üs savunma Puanı60,17
Deneyim1.281,25
WN72322,60
WN812641,99
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1994000
Galibiyetler146373,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler48024,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere512,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar105252,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14590,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar24041,2100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.934,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20561,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı18900,9500,0000,0000,00
Deneyim996,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar1994
Galibiyetler146373,37%
Yenilgiler48024,07%
Berabere512,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar105252,76%
İmha edilen Tanklar14590,73
Yoketme Oranı1,55
Tespit edilen Tanklar24041,21
Verilen Hasar1.934,56
Düşman üssü işgal puanı20561,03
Üs savunma Puanı18900,95
Deneyim996,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar206000
Galibiyetler13465,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6330,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere94,37%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9546,12%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1810,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2871,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.497,520,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2581,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2191,0600,0000,0000,00
Deneyim872,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar206
Galibiyetler13465,05%
Yenilgiler6330,58%
Berabere94,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar9546,12%
İmha edilen Tanklar1810,88
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar2871,39
Verilen Hasar1.497,52
Düşman üssü işgal puanı2581,25
Üs savunma Puanı2191,06
Deneyim872,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar37000
Galibiyetler2772,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1027,03%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2054,05%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar391,0500,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar621,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar772,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı701,8900,0000,0000,00
Deneyim751,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar37
Galibiyetler2772,97%
Yenilgiler1027,03%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2054,05%
İmha edilen Tanklar391,05
Yoketme Oranı2,29
Tespit edilen Tanklar621,68
Verilen Hasar772,97
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı701,89
Deneyim751,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2436000
Galibiyetler136756,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler102542,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere441,81%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar77131,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar16920,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,020,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31211,2800,0000,0000,00
Verilen Hasar715,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı26211,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı27141,1100,0000,0000,00
Deneyim531,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar2436
Galibiyetler136756,12%
Yenilgiler102542,08%
Berabere441,81%
Hayatta Kalınan Savaşlar77131,65%
İmha edilen Tanklar16920,69
Yoketme Oranı1,02
Tespit edilen Tanklar31211,28
Verilen Hasar715,05
Düşman üssü işgal puanı26211,08
Üs savunma Puanı27141,11
Deneyim531,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2347000
Galibiyetler160368,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler71830,59%00,00%00,00%00,00%
Berabere261,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar109546,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20370,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar33371,4200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.297,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı23571,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı77113,2900,0000,0000,00
Deneyim924,910,000,000,00
Toplam
Savaşlar2347
Galibiyetler160368,30%
Yenilgiler71830,59%
Berabere261,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar109546,66%
İmha edilen Tanklar20370,87
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar33371,42
Verilen Hasar1.297,56
Düşman üssü işgal puanı23571,00
Üs savunma Puanı77113,29
Deneyim924,91
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8336000
Galibiyetler652378,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler174620,95%00,00%00,00%00,00%
Berabere670,80%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar408248,97%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar65460,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar104101,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.419,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı65160,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı53630,6400,0000,0000,00
Deneyim928,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar8336
Galibiyetler652378,25%
Yenilgiler174620,95%
Berabere670,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar408248,97%
İmha edilen Tanklar65460,79
Yoketme Oranı1,54
Tespit edilen Tanklar104101,25
Verilen Hasar1.419,54
Düşman üssü işgal puanı65160,78
Üs savunma Puanı53630,64
Deneyim928,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3783000
Galibiyetler245664,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler130034,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere270,71%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar151640,07%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar26620,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar32800,8700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.921,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı30310,8000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı17300,4600,0000,0000,00
Deneyim893,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar3783
Galibiyetler245664,92%
Yenilgiler130034,36%
Berabere270,71%
Hayatta Kalınan Savaşlar151640,07%
İmha edilen Tanklar26620,70
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar32800,87
Verilen Hasar1.921,56
Düşman üssü işgal puanı30310,80
Üs savunma Puanı17300,46
Deneyim893,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (431)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T95/FV4201 Chieftain 104413,501274439267,19%4123,07
Bat.-Châtillon 25 t102027,06792167352,48%1957,50
Type 59 81965,251138153360,53%3493,87
T4991549,94957148759,99%2899,79
KV-856763,17524132156,85%1458,81
T57 Heavy Tank102911,22920125657,64%2824,35
Object 260 103471,391088124264,09%3669,10
Panhard EBR 75 (FL 10) 81788,691135122165,19%4368,04
IS-7102316,24871121755,63%2350,65
E 25 71547,291027117362,66%3132,37
SU-100Y 61067,67752112460,14%2299,96
Rheinmetall Skorpion G 82218,111046111961,13%3047,40
Panhard EBR 105102147,91963109859,29%3420,34
Object 907 103287,121113104162,63%3290,06
M18 Hellcat6934,12656103957,65%2008,31
AMX 13 9091176,17844103156,55%2197,99
Object 140102449,26926102757,25%2464,81
112 81698,021007101859,23%2521,32
KV-26928,52686100556,72%1880,10
LT-432 81683,70112895862,21%4541,80
Super Conqueror103984,03120188664,00%4341,10
Charioteer82320,99110288364,21%3821,75
SU-122-44 71404,6188285061,88%2356,43
121102800,9094482759,98%3048,99
T26E4 SuperPershing 8941,5665382350,55%1181,12
BZ-176 83149,14149481972,77%4129,34
IS-381619,6287577357,44%2311,81
AMX 50 Foch B103579,49105077263,73%3748,08
Object 279 early 104161,32124776771,19%3618,79
VK 72.01 (K) 103833,78108376266,14%3448,55
Object 268103044,0486175757,33%2812,62
Spähpanzer Ru 25191435,6096675358,96%2673,94
FV4005 Stage II103086,6886774754,35%3151,90
IS-3A 82611,92130170464,63%3840,33
T3092694,3596670357,18%2892,53
TVP T 50/51103250,47102667664,50%3720,37
Kranvagn103882,00115266465,81%4146,85
WZ-111 model 5A104062,70116265565,19%4734,92
Progetto M35 mod. 46 82321,44120864462,89%3649,52
M40/M4382196,8089163962,91%3116,70
FCM 50 t 81656,3198962756,30%2559,86
Lorraine 40 t 82360,68117161164,32%4013,42
AMX 50 B103359,13101860962,73%3916,70
Bat.-Châtillon Bourrasque 82807,35136060465,23%4510,59
Object 252U 82482,60122759666,95%3616,79
Object 263103184,7697559562,86%3169,18
Object 703 Version II 82709,13136156967,66%4105,56
M48A5 Patton103549,71111556862,50%4075,16
E 100103573,57105856664,84%3729,16
113103173,38102652861,55%3503,34
Object 261102020,3559052551,43%2084,41
T110E5103271,03107451863,51%3805,04
S-5171288,5854951248,05%1797,78
T6981768,8797650859,06%2928,26
Grille 15103461,7693950463,29%3359,88
KV-5 81768,64105150458,13%2585,95
Type 5 Heavy103616,09114749464,17%3639,47
WZ-120-1G FT 82524,35126147966,39%3810,81
WZ-111 82127,46115147063,19%3394,15
T54E192120,2490646256,28%2291,62
M46 Patton93178,88120645965,14%4484,54
Vz. 55104182,75120045864,85%4040,56
T110E4103106,5687845656,14%2923,60
AMX 50 10081969,0499444860,71%2827,23
T-5492006,5796943857,08%2498,30
leKpz M 41 90 mm GF 81740,30106843462,90%4498,80
WZ-111 model 1-492643,70112142267,77%3332,45
STB-1103715,55116342166,98%4391,25
FV215b (183) 103029,4492242060,48%2855,32
M26 Pershing81797,42104441461,11%3082,85
Type 64 6950,6587540859,07%3332,12
Somua SM 82574,53129140766,34%3677,50
T-1091946,5687040355,33%2065,65
T3281607,9795140156,36%2318,02
FV217 Badger103387,20104139359,54%3308,64
SU-15271757,9393938964,52%3407,05
leKpz M 41 90 mm 81639,58103838960,15%4282,02
T92 HMC102607,6977436959,35%2785,72
KV-15542,9438736246,13%1145,86
Object 430U103444,24106835860,34%3642,18
T26E5 Patriot 82235,40129135364,59%4088,74
VK 28.016634,0166534846,55%1975,75
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4432,6261033856,51%1221,12
Lorraine 155 mle. 5182059,5085033758,46%3292,27
212A91608,2862333548,66%1725,54
A-4361268,84101632565,54%3922,46
Object 430 Version II92391,31104532456,48%3076,06
Concept 1B 93683,49145931874,84%3976,30
T26E5 82181,37126231164,63%3764,25
Škoda T 56 83052,00140730863,64%4000,71
AMX 50 Foch (155) 103332,0793830561,31%3217,76
Object 41681798,7897630057,67%2977,10
Caernarvon82727,37135129964,21%4853,26
Bat.-Châtillon 25 t AP9897,2048729043,79%743,79
T-505169,7745128459,51%536,19
M53/M5592525,3488828366,08%3170,32
Object 268 Version 4103798,20112428167,97%3909,06
Jagdpanzer E 100103538,8595527660,51%3400,03
K-91103573,62114527565,09%4382,12
Rhm.-Borsig Waffenträger82469,13110826071,15%3426,43
SU-130PM 82636,94115825961,39%3626,13
M4461275,4878525566,27%2777,10
Object 70492434,3892225454,33%2397,69
MT-256214,9750425451,57%482,32
Caliban 82289,64116625160,16%3473,75
GSOR 1008 82836,72127125063,60%3948,98
M41 Walker Bulldog81157,0898324959,44%2690,20
WZ-1328979,1181424554,69%1954,15
Tortoise94073,87149124367,90%5086,06
SU-122-5491929,8891824162,66%2218,76
KV-481176,6271723850,42%1403,37
Object 430102270,8289323453,42%2179,41
KV-37780,5047623044,35%957,50
Rheinmetall Skorpion 82586,91116922866,23%3675,27
Grille5360,6319922744,49%592,45
BT-22116,3925322553,78%496,47
T28 Prototype81396,9070721953,42%1635,80
AMX 13 105102121,3085021252,83%3028,29
ISU-15281816,6779020953,59%2140,65
M54 Renegade 82965,62140320369,95%4315,59
AMX 13 757313,9030420044,50%449,45
T-15061513,24104720063,00%3727,62
T71 CMCD71557,55115620067,00%5435,84
HWK 30 81871,18110419661,73%4761,11
FV215b 103294,67103919560,00%3529,07
Progetto M40 mod. 65103245,77104319463,40%3386,12
T216515,8061118350,27%1598,25
T2 Light Tank 2193,6354218359,02%1023,96
Controcarro 3 Minotauro103797,52113218262,09%3665,16
Strv 103B103254,6293518159,12%3123,07
AMX M4 mle. 54104348,93122318165,19%4442,79
WZ-12091865,2686518055,56%2158,26
Type 4 Heavy92852,15113617563,43%3869,88
T25/27956,9160417151,46%1360,70
T-54 ltwt.91561,07100317160,23%3066,26
60TP Lewandowskiego103812,02109217064,71%3555,58
ST-I91963,7693317061,76%2227,70
WZ-1317909,0387616756,89%2227,75
Chimera 82604,60131816367,48%3494,07
T-44-100 82703,63135216365,64%5160,03
Škoda T 40 61317,9694015854,43%3605,45
M75144,9821815741,40%263,88
M4A3E8 Sherman6362,3729715442,21%517,44
T110E3103572,24102715463,64%3278,54
ShPTK-TVP 100 82494,14120415361,44%3664,02
T2971314,2489115158,94%1945,60
AMX 12 t6186,8826415049,33%318,90
Pz.Kpfw. II2131,9026814953,69%511,86
Churchill III 5752,5496714957,05%2078,61
Škoda T 5093127,53121314765,99%4229,78
IS-3-II93609,54131714663,70%4786,45
FV4004 Conway92239,4596814467,36%2588,52
Rheinmetall Panzerwagen102572,6797914458,33%3964,47
AMX ELC bis5640,7274013857,25%2822,82
Object 277103727,96113413865,22%4223,03
IS71125,4277313759,12%1796,22
AMX 13 57 71518,82121013674,26%3894,89
T23E3 71254,8796613565,19%2933,51
105 leFH18B2 51080,6684613468,66%3062,91
EMIL 1951 82648,10124313462,69%3902,07
SMV CC-64 Vipera 82628,58125313266,67%3974,22
M-V-Y103835,02123713070,00%3970,53
T 55A 92522,05108913059,23%3204,78
CS-63103496,36114812968,22%3863,00
CS-52 LIS 82782,19131912967,44%4600,32
Hummel6775,7241512645,24%1186,02
Object 252U Defender 82570,66123212666,67%3858,82
T9593318,98124412470,16%3698,23
SU-10181289,8575912451,61%1657,59
T77 82797,49127412271,31%4182,53
T675258,1021412152,89%434,29
E 75 TS 83103,63145212066,67%5217,62
Cobra 93270,38119712061,67%3767,55
WZ-111 Qilin 103446,48105112059,17%3403,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J4422,8056511960,50%1917,10
Leopard Prototyp A92211,6492811858,47%2382,34
Carro da Combattimento 45 t 103352,40101511754,70%2980,45
Type 5 Ka-Ri 83324,51141211674,14%4550,30
Cromwell6594,6665511559,13%1222,10
Pz.Kpfw. V/IV 52002,43174111579,13%4959,02
ARL V396597,9140711453,51%1151,38
IS-4103161,05105411361,95%3209,40
T-448988,2571911151,35%1298,09
Centurion Action X103737,08107611160,36%3776,34
Emil II93192,94127710872,22%4457,95
IS-5 (Object 730) 81981,81109010871,30%2984,94
Object 780 104065,23118410765,42%3814,98
T-62A102876,2396710662,26%3083,08
TVP VTU Koncept81711,8597010563,81%2850,60
Object 274a 82929,74144410468,27%5543,88
Bisonte C45 82863,18145610472,12%4525,26
IS-271229,8282810354,37%1814,87
Leopard 1103301,9593410258,82%3264,61
Object 777 Version II 93280,35125210067,00%4181,26
TL-1 LPC 82689,7213099964,65%5428,49
T71 DA7817,617619853,06%2048,68
AMX 30 1er prototype92484,1710229862,24%3214,18
Lion 103539,199939856,12%3558,13
M2 Medium Tank396,091669752,58%214,61
50TP prototyp 82394,0411479557,89%3340,32
AMX M4 mle. 49 82012,5511369459,57%3228,88
11081620,328529243,48%2100,14
WZ-111G FT92500,419009053,33%2353,19
Waffenträger auf E 100103859,799829055,56%3191,22
T-100 LT101560,099879068,89%2320,86
T2071257,989288965,17%2455,90
Panzer 58 Mutz 81904,2411468962,92%3684,22
T-284121,661778853,41%226,89
Charlemagne 82909,0713908869,32%3832,11
AMX 13 105 AM mle. 505612,114058754,02%1274,74
Kampfpanzer 50 t 93524,5114568772,41%4006,28
Wespe3176,301228634,88%418,30
SU-10061214,558218060,00%2953,55
AE Phase I 93504,2312788066,25%4829,86
FV3046923,436377763,64%2154,52
Kampfpanzer 07 RH 82112,5511547761,04%3277,41
ISU-130 83136,2113517766,23%5212,56
M10391521,687837554,67%1540,29
FCM 36 Pak 40 3438,555767458,11%1506,65
Ho-Ri 3104354,1911067460,81%3726,56
Tiger II82029,5110057357,53%3090,57
O-Ho81741,6710517269,44%2562,43
KV-2 (R) 61322,119307259,72%2858,50
T-34-171423,689617157,75%2894,45
AMX M4 mle. 5193009,0311426959,42%3346,01
121B 103178,649756953,62%3040,54
SU-100M171357,109496864,71%2724,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4149,691686744,78%167,12
M5 Stuart449,061886749,25%82,52
AMX 50 12092734,7410156657,58%3398,71
Char Futur 4 93330,1812096660,61%4046,36
T-22 medium 103185,7610926659,09%3590,05
SU-855515,544036556,92%1364,27
T-437988,457496547,69%1780,21
E 7592642,4810626567,69%2842,68
Loyd Gun Carriage2174,322796543,08%1328,48
T1 Cunningham1192,834776454,69%1419,17
G.W. E 100102406,648986470,31%2215,91
AMX 30 B102750,238846454,69%2886,13
LTTB81027,139146355,56%2238,00
Type T-345718,537376264,52%2867,74
StuG III Ausf. G5235,072356046,67%344,71
Panther71220,059535967,80%2482,83
T28 Concept 71481,719525962,71%2827,29
T-46388,411485860,34%299,14
G.W. Panther71839,479625867,24%3240,07
AMX AC mle. 4881860,059915868,97%2548,71
Conqueror92909,5811115763,16%3625,97
59-166562,807945660,71%1811,73
T14 5484,555555541,82%902,25
AMX 404125,531905554,55%452,47
Type 586809,737575563,64%2035,85
Caernarvon Action X 82144,7912575371,70%3617,88
Jagdtiger93899,2412925074,00%4599,03
A-4471063,748005060,00%1877,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3165,844364959,18%783,30
VK 36.01 (H)61716,5612284860,42%4179,57
M4A3E2 Sherman Jumbo6829,387754862,50%1891,90
Bishop5666,674934852,08%1775,65
Turtle Mk. I 83020,1715274872,92%4499,52
T95E6 103829,6011894765,96%4191,53
113 Beijing Opera 103482,1311634772,34%3465,56
M41 HMC5861,435714647,83%1662,52
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2347,616184663,04%1306,56
WZ-111-1G FT82055,079374557,78%2876,55
M4A1 Sherman5806,597984468,18%3021,09
P.44 Pantera81612,099484459,09%2563,43
Jagdpanther II81759,308504452,27%2073,40
114 SP2 103841,279804461,36%3476,97
E 5092583,4411124367,44%3608,28
VK 30.02 (M)6953,728854365,12%2376,26
122 TM 82838,0512774358,14%3865,44
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61602,9312254273,81%6056,13
M3 Light 3232,324254148,78%1091,99
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81918,9310034143,90%2634,31
M3 Stuart337,851494052,50%112,91
M3 Lee467,751104037,50%0,84
Cromwell B 6984,809284065,00%2296,89
Marder II3168,542473958,97%464,05
Aufklärungspanzer Panther 7609,746803953,85%1223,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51572,8711163976,92%6917,72
TOG II* 6804,286343951,28%1513,11
Bofors Tornvagn 82639,3812783964,10%3850,44
WZ-111 Alpine Tiger 81994,1311503966,67%2796,22
UDES 0381885,798973860,53%2570,37
Strv 103-092844,959783751,35%3469,61
Conqueror Gun Carriage102062,517623762,16%1816,24
Sturmpanzer I Bison3322,193323658,33%1424,36
TS-54 82600,8413593265,63%3811,53
SU-14-281490,527353170,97%1964,81
Centurion Mk. 7/192447,4510873154,84%3075,47
KV-137398,473443053,33%493,88
SU-122A5780,475613060,00%2511,99
Kampfpanzer 07 P(E) 103789,0012303073,33%3343,43
Tetrarch 2331,374943056,67%2173,92
AT-1238,76762937,93%0,00
TS-5 82351,7212662968,97%3480,97
Type 6192888,2111642860,71%3886,31
SU-86752,005062744,44%919,03
M4A1 Revalorisé 81876,1110872762,96%3270,57
AMX 13 F3 AM6629,004522650,00%847,77
SU-54321,273382650,00%769,44
UDES 15/16102887,409922560,00%2724,12
King Tiger (Captured) 71700,9610922556,00%2694,01
Type 1 Chi-He4529,966432458,33%2527,13
STA-181513,588852454,17%2486,05
UDES 14 Alt 581918,509452462,50%2596,82
AT 25721,547402462,50%2413,75
Achilles61129,388782450,00%2685,79
ASTRON Rex 105 mm 82761,7112462458,33%3721,32
Object 268 Version V 103276,508812454,17%2749,91
Matilda IV 5549,136932454,17%1798,05
Type 62 7877,267922347,83%1880,81
Leichttraktor199,091352339,13%244,06
Pz.Kpfw. II Luchs4105,701772334,78%115,33
Škoda T 45 72522,9615492378,26%5947,56
FV4201 Chieftain Proto 92367,7011512382,61%2595,22
Valentine II 4465,136702347,83%1938,59
IS-3A Peregrine 82975,2216222373,91%4369,32
ST-II103434,8610402259,09%3306,84
Mars 82729,0013322259,09%3820,74
BZ-75104006,4311962166,67%4076,10
T376873,818622157,14%3530,53
A-205848,908132065,00%5129,52
M8A1466,251462055,00%129,15
M5A1 Stuart4183,213481936,84%395,50
AMX 38344,841321947,37%80,29
Pz.Kpfw. III/IV5394,954281968,42%1329,28
Type 59 G 82648,6713371855,56%5090,95
AMX M4 mle. 4571877,7811891877,78%3418,15
VK 75.01 (K) 82249,3310161844,44%2858,74
T92 8859,8910751850,00%1751,40
WZ-113G FT103508,949621758,82%3391,31
T-345660,447201650,00%2625,88
T-34-281382,196931637,50%1849,28
MS-1157,311331662,50%237,39
IS-6 81847,6910161650,00%2686,94
M24 Chaffee5533,198061662,50%2303,89
Strv K 92909,0011921662,50%4076,91
BT-7463,931131540,00%28,24
Type 3 Chi-Nu5530,935091457,14%1523,01
D1276,501671442,86%113,97
Rinoceronte103401,2110551464,29%3462,14
T56 GMC3146,211581442,86%280,31
M60 104068,2911231464,29%4494,57
Char Mle. 75 92021,6410391471,43%3323,15
M-IV-Y 82727,0713981471,43%4190,61
SU-85I 5859,867631457,14%2518,85
KV-220-2 51625,0014201464,29%4462,77
M2 Light Tank2121,311951353,85%426,90
VK 16.02 Leopard5117,542921330,77%102,59
ISU-152K 82433,5412281376,92%4037,53
T-832 82248,9210871353,85%2433,42
D2381,171451250,00%122,75
Renault FT 75 BS2110,751791283,33%701,54
Churchill I5452,084831258,33%927,22
Ikv 65 Alt II6764,176481258,33%1635,55
E 50 Ausf. M103395,9210361258,33%3135,34
Pz.Sfl. IVb4425,003331241,67%1551,83
T3 HMC2189,643401163,64%959,73
Chieftain/T95 81641,6411221190,91%2778,73
K-91-PT 92788,4512071163,64%3387,10
Kunze Panzer 92400,739951154,55%2616,45
T-127 3396,916601163,64%2067,43
Dicker Max 61332,278541154,55%3211,54
BZ-72-1 102588,3611181181,82%2184,01
WZ-120G FT 92964,739951145,45%3438,64
Emil I82487,3012071070,00%4273,18
Lorraine 39L AM3424,103181060,00%1676,61
Cruiser Mk. II2521,507051070,00%3770,33
SU-263300,103371060,00%911,52
AltProto AMX 30 82825,5014611050,00%4670,97
T42 82374,0010481020,00%3918,14
Prototipo Standard B92684,891142977,78%3432,60
T1E6 2117,11319977,78%630,79
Gonsalo 82287,001192966,67%2534,87
M661531,00843837,50%2546,31
Panzerjäger I222,1380850,00%75,29
O-I61016,38836862,50%2390,42
T2 Medium Tank270,38120825,00%92,53
116-F3 104387,631337875,00%4352,86
Hotchkiss H35292,00253785,71%448,35
Alecto4558,86673771,43%2242,72
Forest Spirit 82827,431093742,86%3196,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 51517,861334771,43%5957,37
Löwe 82141,571264757,14%2978,68
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82098,71967742,86%3198,47
ELC EVEN 90 8940,001271785,71%2099,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E392,00146650,00%119,59
Valentine3227,67334633,33%641,81
SU-85B495,50164666,67%241,30
G.W. Tiger (P)81821,33899666,67%2484,70
XM66F 83533,331461666,67%5052,18
T-26243,20108540,00%0,43
SU-76M4159,80106520,00%242,46
T2881814,00868540,00%1760,72
M47 Iron Arnie 82231,60937540,00%2352,90
T-54 first prototype 82378,601383560,00%4379,05
StuG IV 5830,00469520,00%2480,07
Renault FT133,0082450,00%82,06
Sexton II3419,50309425,00%2063,07
Cruiser Mk. I189,25182425,00%186,47
Maus104558,251206450,00%5224,71
Pz.Kpfw. VII104460,2515094100,00%5269,94
Tiger-Maus 93142,251151450,00%3454,12
T-50-2 6850,75746450,00%2582,26
M41D 8711,75819450,00%1339,82
KV-4 Kreslavskiy 82741,251213450,00%4272,16
B1416,001763100,00%261,00
Renault NC-311108,67305366,67%655,55
Valentine AT4478,33692366,67%2248,93
AMX AC mle. 4672285,331014366,67%4016,43
Cavalier5697,33617366,67%2198,53
T54 Heavy Tank 92827,00906333,33%3540,69
T26E3 Eagle 7 71214,6711573100,00%1865,18
SU-1820,0090250,00%102,88
Covenanter5171,004692100,00%611,00
K-2 83102,0016902100,00%3876,67
T-34-85M 6974,50892250,00%1628,88
IS-2 71509,00781250,00%1559,95
Vickers Medium Mk. I150,003010,00%1,30
Comet7978,009181100,00%1399,49
Object 590 92052,0011491100,00%1695,55
AM 39 Gendron-Somua 2303,007551100,00%1616,78
IS-2M 72892,00179710,00%5251,21
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3662,0010211100,00%2547,68
MTLS-1G14 3664,0011941100,00%4643,25
STA-2 8761,009831100,00%850,67
Lansen C 8918,0010191100,00%910,32
Object 452K 108605,00192310,00%14476,93
LTP 3250,004301100,00%1358,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/01/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 15/12/2023
Ayrıldı: 14/01/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 17/10/2023
Ayrıldı: 14/12/2023
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 09/12/2021
Ayrıldı: 29/01/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 07/08/2022
Ayrıldı: 15/11/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 30/01/2022
Ayrıldı: 14/07/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 10/08/2023
Ayrıldı: 16/10/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 23/07/2022
Ayrıldı: 05/08/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 16/09/2021
Ayrıldı: 08/12/2021
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 04/03/2023
Ayrıldı: 09/08/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 17/11/2022
Ayrıldı: 25/01/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/07/2022
Ayrıldı: 22/07/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/01/2023
Ayrıldı: 02/03/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 22/07/2021
Ayrıldı: 16/09/2021
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 07/06/2020
Ayrıldı: 22/07/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 25/04/2017
Ayrıldı: 06/06/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 21/03/2017
Ayrıldı: 23/04/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 04/11/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/11/2015
Ayrıldı: 11/03/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 05/06/2014
Ayrıldı: 25/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 12/04/2013
Ayrıldı: 25/10/2018