Stuffz_Steiner

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 03/02/2012

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8264813109484
Ortalama Seviye8,359,009,389,39
Galibiyetler4285651,85%969,23%4642,20%23849,17%
Yenilgiler3840046,46%430,77%6155,96%23648,76%
Berabere13921,68%00,00%21,83%102,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar2769433,51%969,23%3532,11%17536,16%
İmha edilen Tanklar876921,06141,081291,185141,06
Yoketme Oranı1,603,501,741,66
Tespit edilen Tanklar768480,9340,31450,412670,55
Verilen Hasar1.584,322.311,692.101,922.169,45
Düşman üssü işgal puanı721960,8700,00270,252850,59
Üs savunma Puanı378460,4600,001020,941450,30
Deneyim732,95980,15755,81815,37
WN71294,941486,101215,111238,24
WN81754,382357,901840,761897,57
Toplam
Savaşlar82648
Ortalama Seviye8,35
Galibiyetler4285651,85%
Yenilgiler3840046,46%
Berabere13921,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar2769433,51%
İmha edilen Tanklar876921,06
Yoketme Oranı1,60
Tespit edilen Tanklar768480,93
Verilen Hasar1.584,32
Düşman üssü işgal puanı721960,87
Üs savunma Puanı378460,46
Deneyim732,95
WN71294,94
WN81754,38
Son 24 saat
Savaşlar13
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler969,23%
Yenilgiler430,77%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar969,23%
İmha edilen Tanklar141,08
Yoketme Oranı3,50
Tespit edilen Tanklar40,31
Verilen Hasar2.311,69
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim980,15
WN71486,10
WN82357,90
Son 7 gün
Savaşlar109
Ortalama Seviye9,38
Galibiyetler4642,20%
Yenilgiler6155,96%
Berabere21,83%
Hayatta Kalınan Savaşlar3532,11%
İmha edilen Tanklar1291,18
Yoketme Oranı1,74
Tespit edilen Tanklar450,41
Verilen Hasar2.101,92
Düşman üssü işgal puanı270,25
Üs savunma Puanı1020,94
Deneyim755,81
WN71215,11
WN81840,76
Son 30 gün
Savaşlar484
Ortalama Seviye9,39
Galibiyetler23849,17%
Yenilgiler23648,76%
Berabere102,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar17536,16%
İmha edilen Tanklar5141,06
Yoketme Oranı1,66
Tespit edilen Tanklar2670,55
Verilen Hasar2.169,45
Düşman üssü işgal puanı2850,59
Üs savunma Puanı1450,30
Deneyim815,37
WN71238,24
WN81897,57
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar35000
Galibiyetler1234,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2365,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar720,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,790,000,000,00
Tespit edilen Tanklar451,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar449,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı581,6600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı421,2000,0000,0000,00
Deneyim283,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar35
Galibiyetler1234,29%
Yenilgiler2365,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar720,00%
İmha edilen Tanklar220,63
Yoketme Oranı0,79
Tespit edilen Tanklar451,29
Verilen Hasar449,80
Düşman üssü işgal puanı581,66
Üs savunma Puanı421,20
Deneyim283,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar162000
Galibiyetler7948,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7848,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere53,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5634,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar930,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1851,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.058,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5243,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3412,1000,0000,0000,00
Deneyim650,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar162
Galibiyetler7948,77%
Yenilgiler7848,15%
Berabere53,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar5634,57%
İmha edilen Tanklar930,57
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar1851,14
Verilen Hasar1.058,94
Düşman üssü işgal puanı5243,23
Üs savunma Puanı3412,10
Deneyim650,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar257000
Galibiyetler15560,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10038,91%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,78%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11243,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1780,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1800,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar725,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1970,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2310,9000,0000,0000,00
Deneyim456,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar257
Galibiyetler15560,31%
Yenilgiler10038,91%
Berabere20,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar11243,58%
İmha edilen Tanklar1780,69
Yoketme Oranı1,23
Tespit edilen Tanklar1800,70
Verilen Hasar725,15
Düşman üssü işgal puanı1970,77
Üs savunma Puanı2310,90
Deneyim456,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (445)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Waffenträger auf Pz. IV92159,45808456954,06%2042,01
M18 Hellcat61040,05722210859,16%2202,76
Rheinmetall Skorpion G 81593,68803206554,19%1945,69
Tiger I71153,19760177854,50%1742,72
DBV-152 102652,27784173453,23%1951,90
Progetto M35 mod. 46 81664,04882164655,53%2181,26
Object 70492108,27785147153,84%2007,82
Ho-Ri 3102586,60779139152,77%1947,07
E 5091740,50790138552,06%1819,56
Jagdpanther71217,44694129555,44%2001,93
SU-1006999,21691123559,11%2234,93
T675783,88714120563,24%2288,42
E 7591721,20780120150,46%1892,32
Type 59 81128,23783112654,26%1641,50
Bat.-Châtillon 25 t101729,61690109647,99%1440,38
Leopard Prototyp A92199,26878105953,82%2295,46
S-5171396,5863598952,07%2287,43
Progetto M40 mod. 65102078,0975396949,33%1701,29
Grille 15101965,4065693248,71%1518,43
T34 81313,5770890148,83%1813,29
Ferdinand81712,6979689053,26%2105,77
M40/M4381269,0963483051,45%1586,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81601,7984078451,79%1944,14
T-1091649,3769377845,89%1912,26
Jagdpanzer E 100102080,0669576450,65%1661,70
SU-130PM 81801,5984675954,02%2074,44
O-I61000,7977071560,70%2094,22
Object 261101539,1859868747,02%1549,47
UDES 03 Alt 3 92060,5987367153,65%2012,03
E 100101811,3967665346,71%1444,43
G.W. E 100101518,6956464146,18%1529,17
O-Ni71222,1981563754,63%1887,43
TVP T 50/51101731,3767463645,28%1319,42
AMX 13 9091105,9465963548,82%1604,84
Lion 102191,7878062652,40%1881,80
Leopard 1102107,9969860844,74%1584,88
T110E4102261,7372256649,65%1750,18
Jagdtiger92059,6772856350,09%2024,13
T57 Heavy102098,0970256346,18%1737,68
FV215b (183) 101893,7463055343,22%1497,42
G.W. Panther71328,1957754548,99%2081,08
Centurion Mk. 7/191910,5088454454,96%2024,37
IS-381240,9567553151,22%1595,49
UDES 15/16102064,0274552446,95%1575,86
Object 140101649,4969351545,63%1300,10
Marder II3456,3550651160,86%1955,70
T110E3102165,4072350447,62%1646,15
AMX 13 105101453,0663349841,77%1551,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5689,9563747561,47%2425,74
Lorraine 40 t 81253,6070247148,20%1467,54
Object 268 Version 4102225,1077445652,63%1641,30
AMX 30 1er prototype91834,9781644550,11%1850,22
Object 43091628,3780543853,88%1608,15
Object 780 102184,3277543845,43%1599,72
IS7955,5762443145,71%1433,72
Bat.-Châtillon 155 58101370,5956442544,71%1249,46
Kpz. Erich Konzept I 92156,9686942354,85%2077,10
T110E5101863,9274541950,12%1482,01
E 25 71119,0970541452,17%1722,77
KV-15643,9553641149,39%1482,30
Grille5712,2345540553,58%1947,65
Hummel61012,9550940449,50%1865,49
IS-4101742,7170040447,03%1385,95
Char Futur 4 91873,2985840053,75%1783,50
Manticore101274,7170639147,57%1442,98
GSOR 1008 81710,3983238350,91%1954,13
XM551 Sheridan101407,4769337449,20%1504,37
T-5491317,7075536251,38%1385,70
Object 277101626,5975836255,80%1317,59
121B 101802,2872634649,42%1411,89
M26 Pershing81165,4676134055,29%1660,30
M10391633,0666932740,67%1705,59
T-284406,3848132060,00%1558,95
60TP Lewandowskiego101866,1775229849,66%1380,61
T9592269,9294629759,60%2123,91
SU-1527839,3749628447,54%1254,34
VK 36.01 (H)6921,4571928453,17%1897,45
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3860,44103828464,08%3151,46
AMX 50 B102162,6775128247,16%1616,22
T3091884,5077827952,33%1792,44
STB-1101873,4774227952,69%1482,18
Concept No. 5101940,6470326747,19%1431,71
Vz. 55101900,3472126544,91%1280,48
Predatore 92305,1492226252,67%2008,88
Rinoceronte101997,8577726152,87%1581,46
T-54 first prototype 81071,5472826146,74%1391,40
Object 25791581,7779425053,20%1540,51
Object 430U101996,9880425056,00%1689,23
Kampfpanzer 50 t 91981,8493924457,38%1796,49
AE Phase I 91600,9679124150,62%1456,60
Prototipo Standard B91941,5186123755,27%2033,87
Löwe 81275,6075223645,76%1448,08
Super Conqueror101819,3870923443,16%1280,73
VK 100.01 (P)81272,3079323254,31%1571,78
Object 252U Defender 81343,5082423257,33%1633,42
Spähpanzer Ru 2519784,1461223044,35%981,45
M53/M5591248,5757822749,34%1213,39
Waffenträger auf E 100102011,4064022745,81%1303,54
KV-856875,6265222657,52%1677,60
Panther II81215,0270022251,35%1808,35
Type 5 Heavy102407,1788921855,05%1901,29
Tiger II81546,8182321750,23%1860,29
GSOR 3301 AVR FS91105,0178421655,56%1681,82
Cobra 91685,1374521646,76%1458,83
Type 6191903,3182621549,77%1967,81
G.W. Tiger91510,3959421048,10%1759,15
Strv S1 81702,4177520852,40%2103,97
DZT-159 91956,3784720847,60%1755,20
Pz.Sfl. IVc5802,1061020260,40%2445,79
FV4004 Conway91703,4374520153,73%1754,34
T-34-85M 6886,0267819948,74%1466,51
FV4005 Stage II101447,5355219441,24%968,37
M41 Walker Bulldog8720,1168919051,58%1277,82
WZ-111 model 1-491662,6079218754,55%1585,35
Pz.Kpfw. III Ausf. E3784,4861118557,30%3343,22
Object 268 Version V 101892,6367818448,37%1393,41
M4A2E4 Sherman 5259,1538818245,05%585,60
UDES 0381459,9467117946,93%1704,88
Lansen C 81221,5373917947,49%1450,55
Pz.Kpfw. VII102129,8781917855,06%1746,14
T1 Heavy5507,3254217755,93%1057,84
M661334,7988517564,57%2634,25
Primo Victoria 8905,0965217341,62%1096,18
ARL 446945,9173317263,95%2063,49
Škoda T 5091864,4881216949,11%1839,20
M48A5 Patton101707,4070516850,00%1310,41
Panther mit 8,8 cm L/71 81041,7473716650,60%1354,55
T-4481162,4273716349,69%1573,78
Panther/M10 71014,6171316351,53%1795,10
Object 452K 101983,0483116258,02%1585,58
T-100 LT101153,9063015543,87%1148,22
Controcarro 3 Minotauro102024,9073315444,81%1361,12
LT-432 8876,8265015450,00%1492,13
Centurion Action X101846,9869414944,97%1373,10
Vickers MBT Mk. 3 102016,8466014837,84%1513,61
Emil II91716,1683314756,46%1619,52
Object 705A101821,0071214743,54%1332,00
Sturer Emil71101,3664714654,79%1791,75
K-91101855,5967714641,10%1275,58
TL-7 91795,2881614548,28%1632,59
Type 71102182,0182314052,14%1702,02
Panhard EBR 75 (FL 10) 8863,8764214049,29%1447,41
CS-63101890,9369413444,78%1405,86
AMX M4 mle. 54101960,7473913347,37%1490,68
Matilda4572,7657013164,89%2232,45
Coccodrillo 102201,2385613056,15%1759,67
Kranvagn101876,7072212941,86%1346,57
FV217 Badger101894,6773612950,39%1372,57
Type 64 6585,1057212648,41%1372,41
AMX 50 Foch (155) 101922,7765512247,54%1395,32
VK 75.01 (K) 81429,2880811952,94%1781,14
E 50 Ausf. M101991,7475711652,59%1556,59
T71 DA7684,8956811641,38%1304,08
T 55A 91766,3880011547,83%1814,29
Cromwell6755,1566311458,77%1626,54
T499699,1660211346,02%856,30
Maus101848,7873711243,75%1375,33
Concept 1B 91915,0184311240,18%1486,34
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2257,1942510947,71%796,91
M54 Renegade 81455,8582210955,96%1634,88
GSOR 1010 FB 81669,7281810851,85%2192,58
Executor112551,3688910657,55%1790,06
BZT-70 102081,8576310545,71%1255,85
CS-52 LIS 81480,8781410351,46%1953,59
VK 28.016211,5347610245,10%399,59
ASTRON Rex 105 mm 81614,1786710250,98%1848,55
Churchill I5730,086729961,62%2036,71
Škoda T 40 6790,016209951,52%1632,66
STG 81300,617189747,42%1648,81
Škoda T 56 81643,978179743,30%1573,30
Vickers Medium Mk. I1242,134079459,57%1651,72
FV215b 102187,487459444,68%1698,50
Vz. 60S Dravec 102307,859079457,45%1526,92
T-1506631,634519436,17%906,47
Kampfpanzer 07 P(E) 101747,476509338,71%1108,34
Strv 103B102029,756889148,35%1401,19
AMX ELC bis5486,745939160,44%1805,43
Char Murat 92002,578199147,25%1847,95
T-54 ltwt.9984,287129056,67%1372,16
Vercingétorix 92140,828349047,78%1855,91
IS-7101926,517778646,51%1549,33
KV-26819,686518452,38%1488,72
T3 HMC2286,983858353,01%1496,53
KPz 3 Projekt 07 HK 91883,557798251,22%1830,32
T2971251,028838165,43%1838,20
Bisonte C45 81447,398208045,00%1573,24
FCM 36 Pak 40 3409,674967964,56%1430,51
T-437889,306537943,04%1354,99
Tortoise92023,777677940,51%1570,83
AMX 13 F3 AM6772,505157646,05%1239,89
TS-60 91750,248557560,00%1722,68
BZ-176 81422,438067448,65%1340,75
Versuchspanzer 5792370,589437356,16%2251,89
Chieftain Mk. 6 102403,548297048,57%1888,78
FV230 Canopener101934,578336955,07%1309,95
T-44-100 81223,237626950,72%1549,24
Caernarvon Action X 81197,217276744,78%1384,78
ELC EVEN 90 8752,336776750,75%1399,63
E 75 TS 81234,577116547,69%1259,50
T-34-85 Rudy 6722,065906446,88%1184,28
Hotchkiss EBR7658,895836352,38%1424,91
Pz.Kpfw. I Ausf. C3247,315116152,46%1304,59
T28 Concept 7887,086696159,02%1366,91
AMX 13 757590,555646045,00%1151,67
M-V-Y101859,626865836,21%1260,93
M3 Lee4329,743945749,12%1304,29
T26E3 Eagle 7 71123,938295764,91%1929,71
AMX 13 57 7687,136395648,21%1134,59
113102052,207505543,64%1719,13
WZ-132-1101316,186385543,64%1249,38
Chrysler K 81513,478835561,82%2003,35
Cruiser Mk. III3227,414575451,85%1126,16
Super Hellcat 71093,117105459,26%1816,89
Jagdpanzer IV6829,816075354,72%1679,50
Marder 38T4536,505345250,00%1708,09
Challenger71259,318355267,31%2371,72
Lorraine 155 mle. 507704,435435156,86%880,72
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61156,128665162,75%2518,63
FV3046409,604295056,00%666,81
Hirschkäfer111856,626795044,00%1140,95
Object 274a 81421,557834944,90%1897,39
Ashigaru 102188,887554951,02%1586,93
122 TM 81337,417124951,02%1430,73
Bat.-Châtillon 12 t8587,885214835,42%775,41
Rheinmetall Panzerwagen10737,885284835,42%520,92
AEC Armoured Car51105,637674860,42%3354,97
Object 752 91708,579014757,45%1390,69
leKpz Borkenkäfer111359,048094746,81%1328,78
Lorraine 50 t 91705,817784744,68%1750,90
Pz.Kpfw. 38 (t)3251,563584544,44%877,98
Strv 103-091582,245624531,11%1124,63
TVP VTU Koncept81265,026884447,73%1706,25
K-91-PT 92027,307804445,45%1889,39
Charioteer81215,006734257,14%1361,51
50TP Tyszkiewicza91567,958284156,10%1458,92
Felice 91780,497934151,22%1874,54
Conqueror Gun Carriage101170,935164139,02%739,05
Triumphant 102349,469044163,41%1906,95
T14 5606,857184060,00%1478,32
Panther71183,488084052,50%2004,26
Object 777 Version II 91870,059874067,50%2075,48
Turtle Mk. I 81438,908484057,50%1465,60
Sherman Firefly6731,776373958,97%1557,66
Ikv 90 Typ B7753,695593948,72%997,79
E 77 91649,267863948,72%1476,93
Carro da Combattimento 45 t 102083,958003953,85%1612,59
T1E6 2121,412903951,28%473,20
Panzer 58 Mutz 81245,547533948,72%1708,34
A-205275,584103850,00%885,67
Pz.Kpfw. Neu112231,558733855,26%1453,94
XM69 Hacker112369,168453850,00%1598,76
AMX 12 t6830,496743748,65%2481,89
Panhard EBR 10510883,545963743,24%797,75
SU-855316,193623655,56%629,38
Valentine II 4386,945283658,33%1635,44
ShPTK-TVP 100 81282,567893655,56%1508,41
T92 HMC101093,375263545,71%844,63
Somua SM 81506,318893562,86%1805,52
M-VII-Y 91670,608333548,57%1202,95
NC 70 Błyskawica101696,715913432,35%1006,45
Cruiser Mk. IV4671,156363458,82%2617,43
Panhard EBR 909894,827303452,94%1405,06
Black Rock 112329,979233444,12%1664,45
SPHT 91990,038303348,48%1475,97
KR-1112288,568273246,88%1486,55
WZ-1328821,556253148,39%1398,66
KJPZ TIII Jäger 91565,267273154,84%1399,44
HWK 30 81092,526603145,16%2002,86
Caliban 81322,627442948,28%1459,63
ISU-152K 81426,896382839,29%1271,20
Kunze Panzer 91302,147052857,14%1170,09
Kanonenjagdpanzer 105 81667,757742846,43%1727,33
SU-100Y 61204,327722846,43%2310,75
H3 91352,817722748,15%1089,54
Type 5 Ka-Ri 81920,378762759,26%2208,54
Panhard AMD 178B6504,194842646,15%1415,64
FV4201 Chieftain Proto 91612,738872665,38%1660,75
Bretagne Panther 6839,817262665,38%1703,33
BZ-75102017,687262548,00%1359,56
WZ-111 Qilin 101755,046332532,00%1112,37
AMX Chasseur de chars 81324,888492556,00%1933,16
Durendal 101651,246472536,00%1021,30
50TP prototyp 81391,797942454,17%1516,89
WZ-132A91480,617762347,83%2317,51
WZ-113G FT102135,357532356,52%1443,71
IS-3A 81014,526372343,48%888,43
Charioteer Nomad 81619,838052356,52%1827,03
VK 20.01 (D)4604,145842281,82%2382,75
M60 101865,057412245,45%1415,41
AMX 50 Foch B101154,415682240,91%598,24
SU-122-44 71505,958712254,55%2832,74
M10 RBFM 5695,556512263,64%1657,76
Ikv 65 Alt II6588,295262161,90%1018,82
AMX 67 Imbattable112715,959162157,14%1945,82
Dicker Max 6564,294942161,90%1033,34
Fauteur112434,718862147,62%1545,70
FV4025 Contriver112421,509832060,00%1678,07
Škoda T 27 81333,008442065,00%1898,80
SMV CC-64 Vipera 81154,116101936,84%1039,89
Covenanter5242,174511855,56%759,36
Object 283 91364,178201861,11%1394,03
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81220,835941838,89%1296,83
SU-85B4279,183801758,82%712,67
CS-67 Szakal111662,417171747,06%1004,27
Ares 90 C112036,358601752,94%1398,66
Object 703 Version II 8676,656551752,94%545,01
MKA 2258,594821764,71%1167,89
T26E5 81119,827931758,82%1440,34
AMX M4 mle. 49 81006,357271735,29%1081,43
Type T-345283,133861656,25%657,18
Ares 90101326,636081643,75%754,17
T95E2 8872,315721650,00%973,77
WZ-114 91368,947891656,25%1392,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J4156,532761540,00%158,78
Pz.Sfl. IVb4454,334181553,33%1599,09
Object 26392089,508951450,00%1924,17
T-103 8992,505611442,86%859,11
T77 81442,008331464,29%1671,17
EMIL 1951 81392,867721450,00%1376,91
Sexton I 3337,863491450,00%1288,30
Projet Louis 9863,078021464,29%1108,62
StuG III Ausf. G5578,085041369,23%1491,92
Type 4 Chi-To6628,004351323,08%935,93
105 leFH18B2 5509,004201338,46%810,27
Pz.Kpfw. III/IV5204,463221346,15%322,80
M-III-Y81371,928831353,85%1505,38
AltProto AMX 30 81190,314801315,38%1104,55
M47 Iron Arnie 81441,157731346,15%1571,96
M-IV-Y 81464,159531369,23%1996,27
Patton the Tank 91869,238911369,23%2354,27
KB-52 91896,859331353,85%1868,51
LTG7636,087191275,00%1448,64
Kampfpanzer 07 RH 81137,587501258,33%1391,24
M56 Scorpion 71005,67444128,33%1111,39
BZ-72-1 102061,837771258,33%1825,01
VK 30.01 (H)5781,916101163,64%2215,02
Rambo 91816,0010181172,73%2076,99
CC-46 Pancernik 91504,806201020,00%1051,31
Vz. 71 Tesák10593,505161040,00%353,43
HWK 128464,205451050,00%646,78
T-29 3412,405021060,00%1442,53
Toro 92043,909261060,00%1809,04
Ambassador 91305,608981070,00%1019,15
Pz.Kpfw. II2142,78230933,33%414,27
T1 HMC287,33175944,44%306,53
Valentine3730,78511955,56%3011,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51008,22826955,56%2897,67
MBT-B 101552,11712955,56%920,93
Tiger 131 6766,78649966,67%1225,37
STA-2 81415,11758944,44%1743,20
TS-5 81105,78694944,44%1075,61
TL-1 LPC 81204,67774955,56%1570,91
Pudel 61170,88843850,00%2646,28
Pz.Kpfw. 35 (t)2252,38445862,50%1638,09
Wespe3128,88154825,00%218,22
T-62A101977,38584812,50%1456,47
Type 63 81687,38907862,50%2034,77
T92 8515,13636862,50%851,92
T78 6826,75633850,00%1073,03
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5946,501002887,50%2999,19
T-34-3 8886,38647837,50%795,56
SFAC 105 81053,00570837,50%734,31
Pz.Kpfw. II Luchs4336,71392742,86%1111,74
Strv K 9697,71591757,14%542,04
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81398,00939757,14%1830,84
TKS z n.k.m. 20 mm 2114,33285650,00%476,01
SU-54623,50507650,00%1669,05
Char Mle. 75 91076,00695650,00%1383,71
FV201 (A45) 71133,83799666,67%1935,94
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2203,17495683,33%1016,25
Krupp-Steyr Waffenträger 7990,00446633,33%1257,99
M4A1 Revalorisé 8639,33468633,33%407,80
Gryphon 101526,67689650,00%1007,64
AMX 30 B10618,8031050,00%180,32
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6559,80493540,00%1143,78
XM66F 81526,80580520,00%1324,84
XM57 81416,00744540,00%1151,15
T-116 3329,80438560,00%1449,38
M16/43 Sahariano 3712,80656540,00%2203,24
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5665,60660560,00%1491,20
LTP 3292,205025100,00%1592,42
Object 244 61305,80775520,00%2127,27
Forest Spirit 81979,00794425,00%1967,12
Schwertwal 101257,75997475,00%856,64
AMBT 81183,75662450,00%1237,35
T-832 81798,25840450,00%2103,73
KV-220-2 5840,50745450,00%1646,03
Light Mk. VIC 2114,50333475,00%608,02
KV-2 (R) 6709,50598425,00%989,82
Renault FT1124,003153100,00%740,60
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4877,677403100,00%3000,26
Semovente M43 Bassotto61567,00988366,67%3253,15
59-1661160,3358830,00%3863,76
Renault FT AC286,00127333,33%77,43
Aufklärungspanzer Panther 7749,00575333,33%1592,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3544,67439333,33%2426,30
Staghound Mk. III6699,67591333,33%979,93
FV225 Collector 91448,33899366,67%1221,30
K-2 81956,3311903100,00%3041,54
AAT60 81371,33888366,67%1758,74
Wz. 64GC Bzyg 101317,33908366,67%933,28
Tetrarch 2148,33300366,67%726,58
Bofors Tornvagn 8815,33681366,67%767,05
A25 Harry Hopkins I 4499,6738430,00%1067,32
Leo7989,5042420,00%1117,99
Cruiser Mk. I1385,504112100,00%2091,70
T26E4 SuperPershing 81001,50729250,00%1399,05
FV229 Contender9664,509282100,00%492,13
Tiger II Kuromorimine 71293,5038720,00%1201,19
TS-54 8501,50727250,00%343,73
CS-52 C 8860,00660250,00%975,39
56TP 8673,00633250,00%573,77
M24E2 Super Chaffee 6444,00625250,00%1188,30
TOG II* 61033,00719250,00%1890,44
Type 1 Ho-Ni II 41360,50982250,00%3849,46
T7 Combat Car 2155,50331250,00%750,94
Kame 91503,5047720,00%1001,11
AMX 13 (FL 11) 5564,00546250,00%1528,45
A43 BP prototype 6631,50661250,00%903,39
BT-7 artillery 3117,0012120,00%159,90
King Tiger (Captured) 71372,00828250,00%1787,31
T-22 medium 10695,0028020,00%251,90
Turán III prototípus 51298,009872100,00%3833,85
Kolohousenka10,001510,00%0,00
Strv fm/2110,002131100,00%261,00
Type 62 7166,0028110,00%40,54
4TP1148,002701100,00%724,89
M2 Medium Tank30,006310,00%0,00
Vz. 63P111938,0046410,00%962,69
StuG III Ausf. B4559,003391100,00%1363,78
Centurion St. Gloriana 71741,0059710,00%2047,91
BT-42 Jatkosota HS 5948,0044710,00%2501,94
T54 Heavy Tank 90,0013210,00%0,00
Object 590 91006,0033010,00%549,77
Strv m/42-57 Alt A.2 6922,009961100,00%1780,95
SDP wz 66 Grom 81057,009441100,00%1157,67
MTLS-1G14 3160,004381100,00%595,24
Charlemagne 8397,006231100,00%316,91
Strv 81 82491,0066310,00%2611,84
Prototipo 6 8328,0026410,00%2,17
T-127 3142,0013210,00%244,23
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8766,0044710,00%588,57
Gonsalo 8113,007210,00%0,00
WZ-120-1G FT 83021,0013501100,00%4458,05
Sentinelle 91148,0033510,00%567,82

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 03/02/2012
Rütbe: Komutan
Katıldı: 03/02/2012
Ayrıldı: 24/12/2024