StimulateThreePlus

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 27/02/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11543036265
Ortalama Seviye8,430,009,679,78
Galibiyetler754965,40%00,00%2672,22%16863,40%
Yenilgiler384133,28%00,00%822,22%9335,09%
Berabere1531,33%00,00%25,56%41,51%
Hayatta Kalınan Savaşlar484541,97%00,00%2261,11%12647,55%
İmha edilen Tanklar176911,5300,00701,944451,68
Yoketme Oranı2,640,005,003,20
Tespit edilen Tanklar219511,9000,00681,894011,51
Verilen Hasar2.635,480,003.756,113.267,62
Düşman üssü işgal puanı39630,3400,0000,001320,50
Üs savunma Puanı129351,1200,00130,363011,14
Deneyim1.096,730,001.318,501.132,38
WN72199,530,002416,022134,21
WN83909,950,004502,713788,55
Toplam
Savaşlar11543
Ortalama Seviye8,43
Galibiyetler754965,40%
Yenilgiler384133,28%
Berabere1531,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar484541,97%
İmha edilen Tanklar176911,53
Yoketme Oranı2,64
Tespit edilen Tanklar219511,90
Verilen Hasar2.635,48
Düşman üssü işgal puanı39630,34
Üs savunma Puanı129351,12
Deneyim1.096,73
WN72199,53
WN83909,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar36
Ortalama Seviye9,67
Galibiyetler2672,22%
Yenilgiler822,22%
Berabere25,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar2261,11%
İmha edilen Tanklar701,94
Yoketme Oranı5,00
Tespit edilen Tanklar681,89
Verilen Hasar3.756,11
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı130,36
Deneyim1.318,50
WN72416,02
WN84502,71
Son 30 gün
Savaşlar265
Ortalama Seviye9,78
Galibiyetler16863,40%
Yenilgiler9335,09%
Berabere41,51%
Hayatta Kalınan Savaşlar12647,55%
İmha edilen Tanklar4451,68
Yoketme Oranı3,20
Tespit edilen Tanklar4011,51
Verilen Hasar3.267,62
Düşman üssü işgal puanı1320,50
Üs savunma Puanı3011,14
Deneyim1.132,38
WN72134,21
WN83788,55
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler763,64%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler327,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere19,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar872,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.915,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,2700,0000,0000,00
Deneyim823,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler763,64%
Yenilgiler327,27%
Berabere19,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar872,73%
İmha edilen Tanklar90,82
Yoketme Oranı3,00
Tespit edilen Tanklar80,73
Verilen Hasar1.915,73
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,27
Deneyim823,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.996,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim213,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar11,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.996,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim213,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar228000
Galibiyetler16070,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6428,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,75%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10345,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1940,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2361,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.520,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3221,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2541,1100,0000,0000,00
Deneyim899,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar228
Galibiyetler16070,18%
Yenilgiler6428,07%
Berabere41,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar10345,18%
İmha edilen Tanklar1940,85
Yoketme Oranı1,55
Tespit edilen Tanklar2361,04
Verilen Hasar1.520,61
Düşman üssü işgal puanı3221,41
Üs savunma Puanı2541,11
Deneyim899,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler428,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1071,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar321,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar2.322,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim592,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler428,57%
Yenilgiler1071,43%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar321,43%
İmha edilen Tanklar100,71
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar110,79
Verilen Hasar2.322,71
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim592,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (120)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
LT-432 81587,49109238462,76%3966,44
Caernarvon Action X 82244,8196136766,49%4046,47
Panhard EBR 105102225,9394633957,52%3366,90
Kampfpanzer 50 t 93341,94125531666,77%3787,38
Progetto M40 mod. 65103893,60112129767,00%4310,90
Progetto M35 mod. 46 82593,40120724062,92%3973,60
T-22 medium 103350,71112323463,25%3725,58
Kranvagn103994,23101123258,62%3969,26
Centurion Action X103888,53104222560,44%4556,07
Prototipo Standard B93459,22127922365,47%4604,84
122 TM 82606,87114921666,20%3820,92
Char Futur 4 93041,42100621157,35%3579,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 82714,09126820869,71%4336,71
Type 59 82455,90128820260,89%4271,10
STB-1103778,28112118961,90%4301,45
Manticore102224,38105818966,14%3320,18
Rinoceronte103344,2289318358,47%3073,63
ST-II103277,7196818363,39%3171,99
ShPTK-TVP 100 82774,30122418065,56%4631,63
Leopard 1103709,97105017860,67%3902,54
T71 DA71644,68110317273,26%5353,63
AMX Canon d'assaut 105 82280,88107817070,00%3284,39
M54 Renegade 82627,65126317062,35%4074,61
TVP T 50/51103791,05101416864,29%3983,69
Vz. 55104459,02117116070,63%4767,04
T-100 LT102214,55112815469,48%3675,01
AltProto AMX 30 82434,45130615470,13%4022,88
King Tiger (Captured) 71835,7395515070,67%3317,72
Kampfpanzer 07 RH 82359,50109014560,69%4058,76
T26E5 82118,61116914365,73%3316,17
Progetto C50 mod. 6693018,44109514267,61%3593,05
Super Conqueror104185,23119413761,31%4746,42
ELC EVEN 90 81573,85101413557,04%3958,40
Object 277103764,42115312867,97%4268,55
E 25 72208,88141012878,91%4896,00
M10 RBFM 51000,8861812066,67%3010,61
T9593466,93115211760,68%3948,95
Leopard Prototyp A92902,64117211570,43%3614,97
P.43 bis61485,4688511473,68%4081,75
STG Guard 82469,12115411463,16%3898,02
STA-181900,90100711155,86%2970,84
T-1092629,44102511154,05%3090,30
M56 Scorpion 71797,72102610955,96%3367,49
TNH T Vz. 5193477,79126810462,50%4039,13
Type 6193147,74106210070,00%3827,71
IS-3-II93432,2213269974,75%4520,74
Conqueror93466,7412649866,33%4736,29
AE Phase I 93341,9512059863,27%4211,80
M4461009,045879764,95%1877,12
Emil II93903,0513989660,42%5294,46
P.43 ter71693,0210089576,84%3894,94
SU-130PM 82750,3311139555,79%3942,89
P.44 Pantera82368,7211859364,52%4391,62
T2882302,1111779172,53%3271,84
T92 81946,9213649175,82%6288,22
StuG IV 51039,717139065,56%3581,53
TNH 105/100082134,1610008557,65%3337,02
KV-371992,239668183,95%3391,03
Panhard EBR 9092099,4412188171,60%4572,28
T-15061461,739027871,79%3701,74
Caernarvon82274,0110977771,43%3134,77
Hotchkiss EBR71260,089147663,16%3688,79
KV-151194,319167561,33%3640,21
Object 780 103381,288467550,67%2722,67
Progetto CC55 mod. 5482612,9012837367,12%4032,56
IS-382538,5211387367,12%3960,89
IS-2-II82706,8612417367,12%4880,67
Type 63 82313,9911897157,75%2900,82
Panther/M10 72106,149356982,61%5128,74
IS72128,7811996570,77%4279,14
Škoda T 5093281,4212986575,38%4115,16
Panhard AML Lynx 6x681375,4510646267,74%3209,01
TS-54 82776,2714356068,33%3852,44
KV-8561676,7911285680,36%3788,50
Kampfpanzer 07 P(E) 103265,768965464,81%3080,99
Object 252U 82335,1312155278,85%3350,63
Excelsior 51399,8212795194,12%4570,35
KV-1S61415,7011905076,00%5348,61
Carro d'assalto P.8871871,068984870,83%3580,70
Panzer 58 Mutz 81936,769434560,00%3238,55
IS-M82199,4310464254,76%2837,22
T110E3103751,5310964070,00%3767,10
T28 Concept 71960,239933961,54%3930,91
Type 62 71257,509943868,42%3938,67
T 55A 92951,3713423873,68%3753,54
Aufklärungspanzer Panther 71512,269163562,86%4698,67
114 SP2 102738,008703565,71%2016,96
T25 AT71590,798953461,76%2598,92
M10 Wolverine51357,527253145,16%4332,33
IS-2 71791,9011973170,97%3249,28
SU-10181684,349572968,97%2274,87
T-54 ltwt.91617,5711192857,14%3115,21
Emil I82483,1111432774,07%3155,69
Vz. 44-172483,4111792762,96%4996,16
Strv S1 81795,927932454,17%1909,63
Leo72139,7010552382,61%5046,68
Panhard AMD 178B6984,459152272,73%3624,23
Type 5 Chi-Ri71650,819862147,62%3596,00
Type 4 Chi-To61355,1510042060,00%3444,90
Strv 7461864,1712911888,89%5208,83
T-34-8561695,337891855,56%4709,47
AMX 12 t61500,0710621573,33%6787,89
M36 Jackson61762,0810691361,54%4304,39
AMX M4 mle. 49 81894,7710801353,85%2915,05
Valiant 51691,4011811080,00%6405,30
WZ-111 Alpine Tiger 82996,6015311090,00%4373,13
Strv m/4251154,00880955,56%5084,53
Semovente M43 Bassotto6936,22811988,89%1564,44
Object 752 92993,751281875,00%2548,95
Waffenträger auf E 100103135,00782560,00%2168,11
Char Mle. 75 91561,20818540,00%2391,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61705,251375450,00%6003,93
SU-2-122 5789,757834100,00%2231,29
LTG7678,67672366,67%1336,39
KV-1SA 51269,3312073100,00%3634,15
Chieftain/T95 81730,00967250,00%2486,98
Excalibur 62018,0011482100,00%5394,50
AMX ELC bis51167,0041710,00%4927,22
Kunze Panzer 93497,00106810,00%2516,53
T25 Pilot Number 1 81831,0013191100,00%2979,68

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 27/02/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/07/2021
Ayrıldı: 26/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 12/02/2021
Ayrıldı: 22/04/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/06/2019
Ayrıldı: 23/12/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/06/2019
Ayrıldı: 10/06/2019