SpedSentker

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/04/2013

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar172400011
Ortalama Seviye7,660,000,0011,00
Galibiyetler778845,17%00,00%00,00%436,36%
Yenilgiler924253,61%00,00%00,00%763,64%
Berabere2101,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar358020,77%00,00%00,00%218,18%
İmha edilen Tanklar80860,4700,0000,0010,09
Yoketme Oranı0,590,000,000,11
Tespit edilen Tanklar197221,1400,0000,0040,36
Verilen Hasar668,480,000,00763,09
Düşman üssü işgal puanı217161,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı36080,2100,0000,0000,00
Deneyim470,610,000,00548,82
WN7628,060,000,0095,04
WN8624,320,000,00236,02
Toplam
Savaşlar17240
Ortalama Seviye7,66
Galibiyetler778845,17%
Yenilgiler924253,61%
Berabere2101,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar358020,77%
İmha edilen Tanklar80860,47
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar197221,14
Verilen Hasar668,48
Düşman üssü işgal puanı217161,26
Üs savunma Puanı36080,21
Deneyim470,61
WN7628,06
WN8624,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar11
Ortalama Seviye11,00
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler763,64%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar218,18%
İmha edilen Tanklar10,09
Yoketme Oranı0,11
Tespit edilen Tanklar40,36
Verilen Hasar763,09
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim548,82
WN795,04
WN8236,02
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar37000
Galibiyetler1745,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1745,95%00,00%00,00%00,00%
Berabere38,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1129,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar160,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,620,000,000,00
Tespit edilen Tanklar250,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar289,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı160,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,5100,0000,0000,00
Deneyim193,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar37
Galibiyetler1745,95%
Yenilgiler1745,95%
Berabere38,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar1129,73%
İmha edilen Tanklar160,43
Yoketme Oranı0,62
Tespit edilen Tanklar250,68
Verilen Hasar289,81
Düşman üssü işgal puanı160,43
Üs savunma Puanı190,51
Deneyim193,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar158000
Galibiyetler6943,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7950,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere106,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5232,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar560,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1120,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar494,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6163,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1430,9100,0000,0000,00
Deneyim260,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar158
Galibiyetler6943,67%
Yenilgiler7950,00%
Berabere106,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar5232,91%
İmha edilen Tanklar560,35
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar1120,71
Verilen Hasar494,43
Düşman üssü işgal puanı6163,90
Üs savunma Puanı1430,91
Deneyim260,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler964,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler535,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar642,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar171,2100,0000,0000,00
Verilen Hasar414,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim481,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler964,29%
Yenilgiler535,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar642,86%
İmha edilen Tanklar80,57
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar171,21
Verilen Hasar414,36
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim481,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (248)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Lorraine 40 t 8787,6853674243,80%707,94
E 25 7555,0441663645,91%583,26
Rheinmetall Skorpion G 8881,7854659446,30%762,06
T34 8774,4742858843,20%704,37
leKpz M 41 90 mm GF 8391,9946857846,19%464,46
Löwe 8738,9542853642,72%633,33
Rhm.-Borsig Waffenträger8915,3052049446,96%808,06
SU-100Y 6567,0041247950,52%864,50
T-34-3 8756,0854047741,09%692,93
T26E4 SuperPershing 8664,8148242344,68%646,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8811,5541942241,47%740,75
Somua SM 8856,7458641047,32%713,47
AMX M4 mle. 49 Liberté 8644,5855238550,65%623,30
SU-130PM 8955,3356036946,88%844,22
ELC EVEN 90 8389,9949834345,19%515,52
Chrysler K GF 8689,2355134049,12%623,16
Kanonenjagdpanzer 8604,6545230740,07%472,06
IS-6 B 8799,0348129839,60%671,14
AMX Canon d'assaut 105 8821,5755027341,76%641,44
T92 8347,8948525641,80%390,24
M6A2E1 8644,3754225445,28%536,72
Matilda4196,3022022453,13%429,14
IS-2 7700,2547222349,33%777,84
FV215b 10892,2344521241,04%455,54
T-54 first prototype 8675,3450420743,00%665,88
105 leFH18B2 5567,6632720347,78%1069,61
Object 252U 8875,3655319651,02%822,39
UDES 038778,0446919146,07%649,71
Pz.Kpfw. I Ausf. C391,9623417747,46%249,60
Conqueror9866,6844117242,44%546,19
Spähpanzer Ru 2519482,5844417142,69%451,08
Bat.-Châtillon 12 t8411,7244516937,28%436,71
Panhard EBR 909290,6848116446,34%197,83
G.W. Tiger91186,7065015752,87%1079,45
Leopard 110887,2847215541,29%426,28
Jagdpanther II8696,1644115345,75%528,39
Panhard AML Lynx 6x68296,9741915338,56%218,82
Emil I8774,8748815143,71%671,34
Strv 103B101226,2052614745,58%679,32
Black Prince7540,9233313040,00%476,65
Vickers Medium Mk. III3147,0617712454,84%457,69
Panzer 58 Mutz 8522,9948811741,03%406,39
T28 Prototype8941,8856211242,86%839,59
G.W. Tiger (P)81020,8660211154,95%1082,72
Primo Victoria 8630,2358210941,28%616,85
Churchill I5265,4225110146,53%371,78
Grille 15101085,634738747,13%603,34
G.W. Panther7730,883918444,05%730,55
Waffenträger auf Pz. IV91042,634838442,86%656,83
T26E5 8558,315678345,78%443,50
Pz.Kpfw. II284,881638243,90%133,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E358,261378043,75%43,29
Emil II9930,724787140,85%599,16
T9591168,416057143,66%736,83
VK 75.01 (K) 8835,555977152,11%858,68
UDES 14 Alt 58600,865007050,00%578,31
Toro 9905,735737041,43%540,19
T1 Cunningham1112,222016940,58%494,34
53TP Markowskiego8780,296086852,94%813,76
Tiger (P)7587,304696637,88%498,62
HWK 30 8449,035136448,44%598,58
Progetto M35 mod. 46 8790,005326442,19%676,37
T-109908,855575949,15%689,32
T54E19846,835415952,54%661,49
VK 100.01 (P)8644,435445855,17%632,49
Tiger II8656,214705735,09%498,83
Tiger I7672,755205540,00%674,00
VK 28.016128,113805545,45%137,72
Krupp-Steyr Waffenträger 7548,423635545,45%570,05
Hummel6512,044065255,77%679,99
Jagdpanzer IV6582,695295257,69%1081,99
FV226 Contradictious 8781,205634948,98%584,34
Ikv 90 Typ B7392,903184852,08%414,69
M41 Walker Bulldog8216,444164850,00%202,45
T-103 8699,285604755,32%637,55
T57 Heavy101039,785794544,44%559,44
T71 DA7273,513224535,56%233,39
XM57 81004,406124551,11%715,24
AMX 12 t6221,892974431,82%271,13
Strv 103-091390,534874341,86%1030,60
TS-5 8829,555484240,48%647,63
Tiger 131 6649,226124165,85%1160,84
Schwarzpanzer 58 8538,834984035,00%432,98
G.W. E 100101036,036093852,63%813,98
Rheinmetall Panzerwagen10475,815343740,54%263,39
Panther/M10 7373,653483441,18%332,44
UDES 169560,005833151,61%372,29
Grille5448,063173141,94%898,21
Maus10966,555713135,48%451,76
Bisonte C45 8595,555283141,94%357,08
Panther mit 8,8 cm L/71 8536,975143135,48%371,75
Sturer Emil7370,002463040,00%254,97
Panther II8361,524082937,93%152,37
Super Conqueror101068,246702958,62%747,31
50TP prototyp 8682,825002839,29%491,94
Spähpanzer SP I C7286,463522828,57%239,47
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6329,322372825,00%298,58
Vickers Medium Mk. II259,041202762,96%228,74
Kranvagn10794,744182729,63%254,57
VK 168.01 Mauerbrecher 8692,745432744,44%619,32
Object 705A101131,885602634,62%602,72
Type 59 8713,686152556,00%835,70
Jagdtiger91533,046852548,00%1323,31
E 10010677,004582536,00%195,12
M-V-Y10999,244772524,00%413,22
Leo7450,004872454,17%581,05
Ikv 65 Alt II6427,132872462,50%711,46
FV217 Badger101477,756272454,17%889,46
Object 27710821,635132441,67%378,75
Sturmpanzer II4241,002242360,87%789,12
Super Hellcat 7608,705352360,87%876,94
AMX 50 1209882,055372250,00%646,31
Hirschkäfer11818,055392142,86%270,14
Kanonenjagdpanzer 105 8613,104172138,10%382,48
M18 Hellcat6270,553162040,00%178,21
Jagdpanther7502,263761942,11%444,96
T25 AT7396,374031952,63%364,31
Matilda IV 5202,743961968,42%495,32
AC 4 Experimental 6641,684051942,11%999,07
FV230 Canopener10582,005701838,89%110,23
Strv S1 81006,676411861,11%1018,35
Vz. 68 Squall 8164,894481844,44%79,74
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4122,882021752,94%170,70
UDES 15/1610960,474491723,53%394,95
Pz.Kpfw. VII10747,885241747,06%323,04
Tortoise9635,824641741,18%239,73
IS-710963,314931625,00%429,03
AMX 50 1008656,805661546,67%505,01
Leopard Prototyp A9919,734471546,67%654,11
T499345,535191540,00%222,83
FV4005 Stage II10480,364041428,57%47,95
XM551 Sheridan10411,144291421,43%145,62
M48A2 Räumpanzer 8586,716181464,29%654,34
T7 Combat Car 280,361171435,71%130,86
KV-2 (R) 6268,363081421,43%124,73
IS7468,234601346,15%394,34
Progetto M40 mod. 65101097,155381338,46%593,05
60TP Lewandowskiego10910,464881353,85%513,51
Comet7617,465301338,46%738,81
Alecto4287,924391376,92%875,64
AT 77500,623251323,08%357,70
Object 252U Defender 8822,086111346,15%643,60
Matilda Black Prince 5357,382831338,46%646,91
Cromwell B 6219,852791346,15%164,90
Ikv 103572,501291241,67%26,83
LTP 3142,421651233,33%438,71
T-34-85 Rudy 6771,675231233,33%1268,73
Vickers Medium Mk. I159,271211163,64%250,48
IS-38236,274331145,45%83,75
T25/27456,093911136,36%358,23
Lansen C 8769,554921136,36%574,69
T309963,006151050,00%708,77
Jagdpanzer E 90 9656,906191060,00%435,47
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5211,403701070,00%452,84
AMX 13 909163,89237933,33%0,00
Jagdpanzer E 10010699,56337922,22%163,59
Ram II 5225,78288944,44%314,21
25TP KSUST II5191,75281850,00%276,68
Leichttraktor179,13102875,00%384,96
50TP Tyszkiewicza9824,75277825,00%403,86
AT 158710,13529862,50%666,58
Pz.Kpfw. I237,13136850,00%110,55
T110E3101265,63451825,00%545,81
Object 70591473,13716850,00%1283,25
Taschenratte11769,2547380,00%131,37
Light Mk. VIC 280,50108850,00%257,15
WZ-120-1G FT 8945,88581837,50%808,81
Pz.Kpfw. 35 (t)239,57118757,14%145,38
TNH 105/10008361,57238714,29%103,08
T288752,86722771,43%762,63
Panhard EBR 10510195,57562757,14%204,13
Type 3 Chi-Nu Kai 5305,00310771,43%734,26
43 M. Toldi III 332,29124728,57%0,00
StuG III Ausf. G5334,50277650,00%681,79
B14102,50161616,67%12,05
P.44 Pantera8812,33628650,00%802,35
AMX 50 B10769,33511650,00%415,32
Type 71101170,67464633,33%490,79
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3101,83171650,00%65,94
Bofors Tornvagn 8751,33566650,00%663,67
KV-856220,40340560,00%270,54
VK 16.02 Leopard572,20378580,00%261,00
AT 25165,60236540,00%121,55
Mäuschen9739,20584560,00%549,10
MTLS-1G14 3199,6019850,00%566,70
T28 Concept 7741,00462540,00%899,05
Caernarvon Action X 8193,40606580,00%261,00
Rambo 9939,00542540,00%560,82
D2311,5079425,00%0,00
45TP Habicha7829,00631450,00%988,29
Caernarvon8211,00376450,00%125,43
KV-15311,25303425,00%384,70
AMX 13 10510175,75436450,00%153,13
KV-1S6375,50580475,00%719,46
Gorilla11484,75446425,00%2,67
AMX 67 Imbattable111123,50671450,00%516,90
Pz.Kpfw. II Ausf. D 264,00237475,00%292,84
DZT-159 9669,25555450,00%372,20
T14 5390,00493366,67%760,35
Strv fm/211240,673263100,00%1823,64
Renault NC-31112,0098366,67%230,82
T3 HMC2243,00198366,67%1220,58
Coccodrillo 10454,0034930,00%9,04
AMX M4 mle. 457734,67391333,33%619,81
T216154,67135333,33%122,65
Leopard 120 Verbessert11627,338623100,00%393,08
Tetrarch 2103,008630,00%244,45
Pz.Kpfw. T 25 5117,67221333,33%9,05
Pz.Kpfw. T 15 374,67149333,33%41,24
BT-7 artillery 3254,004603100,00%970,77
Fantôme 91477,00674333,33%1244,01
D1278,50291250,00%190,40
40TP Habicha694,004772100,00%264,10
T-4630,004820,00%0,00
Sav m/434222,002892100,00%648,10
E 759115,50292250,00%131,38
HWK 12828,00457250,00%125,77
FV4025 Contriver11447,00614250,00%160,46
Object 283 9910,5026820,00%536,99
Object 703 Version II 81455,00706250,00%1323,70
AC 1 Sentinel 4193,5016120,00%394,10
Großtraktor - Krupp 3241,504002100,00%929,44
StuG IV 5196,5014820,00%203,59
Kolohousenka179,004110,00%130,53
Renault Otsu10,001610,00%0,00
Type 97 Te-Ke 245,001151100,00%261,00
M5 Stuart444,002561100,00%261,00
AMX 13 7570,0015210,00%0,00
M750,002291100,00%261,00
Marder II344,002481100,00%261,00
BZT-70 101837,0012771100,00%1298,16
Object 268100,004841100,00%261,00
Object 25791678,0011901100,00%1673,10
Gabler’s Destroyer 50,0012810,00%0,00
M-VI-Y9853,0021610,00%430,29
GSOR the TANK 9487,008871100,00%404,34
T-29 3146,003001100,00%501,34
Patton the Tank 9335,006751100,00%288,19
Lago M38 3363,0018210,00%659,11
Škoda T 56 8778,0018810,00%417,26
Caliban 8168,0020110,00%0,00
L-60 2169,003931100,00%1083,60
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4238,005121100,00%564,41
M16/43 Sahariano 3294,004921100,00%878,53
T-28E with F-30 4177,0012510,00%137,08
T-44-100 8473,006241100,00%494,65
122 TM 80,0031210,00%0,00
OCP Peacekeeper 91011,0026910,00%487,54

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/04/2013
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/04/2013
Ayrıldı: 24/12/2024