Snickers_69_

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/11/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26119135186
Ortalama Seviye7,9710,008,948,06
Galibiyetler1212146,41%00,00%1645,71%9852,69%
Yenilgiler1362652,17%1100,00%1954,29%8545,70%
Berabere3721,42%00,00%00,00%31,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar454817,41%00,00%38,57%3518,82%
İmha edilen Tanklar144120,5511,00170,491510,81
Yoketme Oranı0,671,000,531,00
Tespit edilen Tanklar338561,3011,00401,143531,90
Verilen Hasar933,63989,001.092,431.120,09
Düşman üssü işgal puanı71920,2800,0030,09380,20
Üs savunma Puanı48890,1900,0000,0000,00
Deneyim608,20365,00621,23735,68
WN7787,06608,43687,521128,18
WN8940,41638,03890,081255,66
Toplam
Savaşlar26119
Ortalama Seviye7,97
Galibiyetler1212146,41%
Yenilgiler1362652,17%
Berabere3721,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar454817,41%
İmha edilen Tanklar144120,55
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar338561,30
Verilen Hasar933,63
Düşman üssü işgal puanı71920,28
Üs savunma Puanı48890,19
Deneyim608,20
WN7787,06
WN8940,41
Son 24 saat
Savaşlar1
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar11,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar11,00
Verilen Hasar989,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim365,00
WN7608,43
WN8638,03
Son 7 gün
Savaşlar35
Ortalama Seviye8,94
Galibiyetler1645,71%
Yenilgiler1954,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar38,57%
İmha edilen Tanklar170,49
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar401,14
Verilen Hasar1.092,43
Düşman üssü işgal puanı30,09
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim621,23
WN7687,52
WN8890,08
Son 30 gün
Savaşlar186
Ortalama Seviye8,06
Galibiyetler9852,69%
Yenilgiler8545,70%
Berabere31,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar3518,82%
İmha edilen Tanklar1510,81
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar3531,90
Verilen Hasar1.120,09
Düşman üssü işgal puanı380,20
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim735,68
WN71128,18
WN81255,66
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler323,08%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1076,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar323,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar161,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.866,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı262,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı836,3800,0000,0000,00
Deneyim493,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler323,08%
Yenilgiler1076,92%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar323,08%
İmha edilen Tanklar50,38
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar161,23
Verilen Hasar1.866,23
Düşman üssü işgal puanı262,00
Üs savunma Puanı836,38
Deneyim493,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar123000
Galibiyetler5242,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6653,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere54,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3931,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar740,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1130,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.140,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1321,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1411,1500,0000,0000,00
Deneyim589,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar123
Galibiyetler5242,28%
Yenilgiler6653,66%
Berabere54,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar3931,71%
İmha edilen Tanklar740,60
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar1130,92
Verilen Hasar1.140,28
Düşman üssü işgal puanı1321,07
Üs savunma Puanı1411,15
Deneyim589,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar53000
Galibiyetler1426,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3973,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1120,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,520,000,000,00
Tespit edilen Tanklar430,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.398,420,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,0200,0000,0000,00
Deneyim462,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar53
Galibiyetler1426,42%
Yenilgiler3973,58%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1120,75%
İmha edilen Tanklar220,42
Yoketme Oranı0,52
Tespit edilen Tanklar430,81
Verilen Hasar1.398,42
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı10,02
Deneyim462,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (321)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
ELC EVEN 90 8400,82571155645,37%571,41
SU-130PM 81167,73658144048,40%1090,04
Caliban 81114,30701127646,24%1160,79
Object 261101275,90635101548,18%966,42
KV-26856,0057488547,80%1481,73
STG 8734,3253364939,45%616,25
FV4005 Stage II101170,0354455545,59%711,17
Char Mle. 75 9767,8068053647,01%889,00
SU-122-44 7719,5252744446,62%782,40
T-34-85M 6805,7865840848,28%1319,84
M2 Light2478,4048434955,59%2471,52
Grille 15101427,3855829540,68%796,49
60TP Lewandowskiego101646,5168328743,21%1040,73
FV215b (183) 101437,2862127649,64%942,21
HWK 30 8337,3344827139,85%301,48
Object 277101239,6561726838,06%694,40
Škoda T 56 81467,4479126650,00%1335,72
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6592,9459622655,75%1605,05
Cobra 91235,7163222044,55%906,29
IS-38799,0257121336,62%595,14
ShPTK-TVP 100 8916,3259820546,83%828,34
M47 Iron Arnie 81098,9669019545,13%1108,44
T-109947,8556918841,49%666,57
T-100 LT10714,1365418743,85%647,23
T-448717,4958617243,02%718,23
CS-63101305,9773617248,26%934,40
Object 252U 81177,6769716944,97%1067,02
Panhard EBR 10510616,7067816649,40%545,23
Vz. 71 Tesák10946,7864916242,59%904,35
GSOR 1006 Scheme 79938,8859415742,04%638,22
Škoda T 256604,7048915538,71%994,04
XM551 Sheridan10735,2163414850,68%661,99
Bat.-Châtillon 12 t8415,1257814551,03%609,83
IS7639,3353314341,96%622,77
IS-7101791,9982714050,71%1476,43
M4A1 FL 10 6797,2464514047,86%1280,51
CS-67 Szakal111602,7279113754,74%1124,84
Object 703 Version II 81089,3563813438,06%948,33
Char Futur 4 91287,5568313449,25%983,71
S-517671,6849313344,36%617,38
Ares 8591406,2183913354,14%1457,93
212A91025,1559613145,80%734,49
KV-15384,4833213146,56%602,70
Object 43091232,9165912740,94%900,76
ISU-15281199,4264212544,00%1071,86
FV601 Saladin8618,9749512444,35%517,24
Object 268 Version 4101619,1970512447,58%1051,62
SU-1018825,7256211941,18%710,39
Object 26391479,7776511853,39%1245,68
Panhard EBR 909354,2763511050,91%346,32
50TP Tyszkiewicza91226,0963310935,78%859,84
AMX 50 B101513,3465810943,12%957,41
Leopard Prototyp A91173,5170810958,72%1077,63
T-5491128,6067710850,93%1039,99
E 100101850,6075010844,44%1331,21
LTTB8297,7752710747,66%325,38
53TP Markowskiego8845,1459110638,68%744,78
AMX 13 909555,5161310650,00%669,16
LPT-67 Šelma9804,3760610541,90%914,51
T-54 ltwt.9374,8155810446,15%323,87
Type 4 Heavy91590,2482610351,46%1356,95
SDP 58 Kilana81288,0172010349,51%1240,94
WZ-114 91530,7979210350,49%1345,18
AMX 50 12091210,8663310240,20%887,31
Hotchkiss EBR7228,4244110246,08%259,98
SU-14-28858,7759010144,55%734,09
Leopard 1101415,0359510043,00%900,41
TVP VTU Koncept8642,675319643,75%636,06
FV4004 Conway91180,365879641,67%838,51
121B 101228,155579631,25%730,86
T9591367,487769152,75%1008,16
KV-1S6355,153889136,26%357,52
IS-2-II8999,826259137,36%851,91
T499545,435579045,56%559,48
T-345268,162858836,36%434,50
T-437417,495038845,45%443,82
Indien-Panzer8656,985688845,45%619,43
122 TM 8947,976468842,05%858,79
Vz. 64 Blesk8823,097508555,29%1452,00
Škoda T 5091073,126228445,24%789,62
Object 25791238,247538450,00%1027,56
Waffenträger auf Pz. IV91157,145038336,14%628,97
Sturer Emil7568,274348246,34%576,80
UDES 038902,245058040,00%746,12
TVP T 50/51101377,686147953,16%1025,86
45TP Habicha7753,055777956,96%924,16
ST-I91506,717717948,10%1239,85
BZ-75101716,978067750,65%1189,10
Jagdtiger91437,807357651,32%1052,36
T71 CMCD7313,964847647,37%454,53
Object 70591380,547267644,74%1113,11
P.44 Pantera8525,035067542,67%395,47
IS-M8852,656067538,67%746,79
KR-1112300,818887548,00%1536,67
Rhm.-Borsig Waffenträger8911,415327343,84%680,96
Conqueror91328,977237244,44%1056,94
Strv 103-091955,298187255,56%1644,07
M26 Pershing8858,656397245,83%923,27
Panther II8779,426517252,78%891,92
T-34-856470,284387147,89%698,72
AMX 65 t81032,656497143,66%1027,89
MT-256287,084017149,30%676,27
G.W. Tiger (P)8914,346397051,43%960,69
T376298,303967048,57%581,16
IS-3-II9978,316277038,57%622,49
Ares 7581153,007797048,57%1308,23
CS-52 LIS 8813,835867047,14%743,78
Strv 103B101598,936376943,48%911,13
Jagdpanzer E 100102115,037686949,28%1384,77
Charioteer81001,277006761,19%1117,16
M41 Walker Bulldog8300,315136746,27%322,18
BT-53619,245446758,21%1871,87
Type 1 Ho-Ni II 4500,374536560,00%1067,72
AE Phase I 91083,436976547,69%864,80
Object 140101402,037616358,73%1137,38
Konštrukta T-34/1007516,985036243,55%579,54
Emil I8953,636456243,55%836,63
Centurion Mk. I8670,235426140,98%655,78
T-28496,021386033,33%13,35
AMX 50 1008878,697215961,02%974,26
Leo7649,166025752,63%913,63
P.43 bis6611,605345752,63%1074,58
Progetto C50 mod. 6691232,987405756,14%1076,77
StuG III Ausf. G5393,883105633,93%628,14
Object 70491654,867925658,93%1362,97
Carro d'assalto P.887765,165995543,64%838,64
Nashorn6514,653795540,00%622,42
KV-37776,616045444,44%783,69
SDP 60 Gonkiewicza91740,089165362,26%1621,55
King Tiger (Captured) 7739,966005347,17%736,44
Progetto CC55 mod. 5481154,477255149,02%1180,49
Caernarvon8978,516525145,10%883,56
LTG7515,615755139,22%909,23
40TP Habicha6418,043145032,00%476,33
T2 Light Tank 2602,628375050,00%3392,85
Bat.-Châtillon 25 t101823,107694955,10%1603,83
T288987,716904951,02%947,28
Strv 81 8947,126794940,82%1102,88
Type 5 Chi-Ri7560,235594854,17%800,23
Vz. 44-17752,905844841,67%759,61
VK 30.02 (M)6584,655094845,83%948,11
SU-1006662,194744744,68%992,67
Achilles6617,454344736,17%839,85
P.43 ter7640,765764654,35%883,12
AMX AC mle. 4881223,006434641,30%1162,57
Object 430U101471,006324636,96%1056,62
Loza's M4-A2 Sherman 6608,115244636,96%973,22
T78 6989,636994650,00%1594,69
Tiger I71046,246034528,89%1263,23
E 7591582,208284548,89%1436,12
AMX 13 757515,235844452,27%1048,12
O-Ni7753,006244447,73%831,97
Bat.-Châtillon 25 t AP91193,057704456,82%1263,19
Kanonenjagdpanzer 105 8957,456294456,82%940,04
Strv 746596,724504325,58%840,32
M24 Chaffee5234,143604348,84%619,08
AMX 50 Foch (155) 101424,846804358,14%938,46
TNH 105/10008750,365144233,33%516,14
O-Ho8960,075794238,10%851,82
SU-86495,605004252,38%596,23
Tiger II81056,956544047,50%1008,79
Type 3 Chi-Nu5350,263943953,85%803,04
Pz.Kpfw. III Ausf. J4265,872973946,15%515,20
Challenger7932,676593953,85%1275,19
BT-74154,972943850,00%373,18
Type 4 Chi-To6471,794903855,26%784,19
AMX M4 mle. 457952,976523855,26%1211,00
T28 Concept 7847,716133844,74%1046,30
TOG II* 6936,327033745,95%1483,56
KB-52 91353,168393756,76%1161,86
O-I6797,506543655,56%1413,40
IS-4102196,758003641,67%1628,91
SU-100M171052,116733647,22%1454,60
Panhard AMD 178B6299,944743650,00%703,32
Super Hellcat 7568,114473641,67%617,83
ARL 446924,606713551,43%1672,04
Maus101380,346253534,29%697,99
E 50 Ausf. M101404,717383548,57%1009,42
SU-122A5314,112643534,29%420,91
A-205172,383163447,06%379,36
M40/M438934,886873455,88%968,29
T25 AT7906,156693467,65%1391,21
M18 Hellcat6565,004713447,06%806,37
VK 30.02 (D)7874,556393342,42%1255,47
M4-85 5339,163573234,38%492,91
T6 Medium4399,713543145,16%851,36
Saryuda 91428,906713138,71%938,54
Rinoceronte101392,106542944,83%830,66
Super Conqueror101536,798242955,17%1115,48
Convert. Medium Tank T3 3476,286322955,17%1598,62
M-IV-Y 81186,727232951,72%1176,00
T-50-2 6448,555662948,28%1170,05
Type 62 7606,796992842,86%1153,11
CS-447870,366932850,00%1199,74
M10 RBFM 5570,464902846,43%1052,28
Lorraine 40 t 81151,547072853,57%1363,77
Vz. 60S Dravec 102199,569152759,26%1551,67
E 5091248,226922755,56%1043,17
T110E3101161,595942744,44%619,90
T1 Heavy5500,884182642,31%756,16
SMV CC-567530,855762646,15%568,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5293,583152634,62%469,71
FV230 Canopener101504,857502650,00%935,35
Bofors Tornvagn 81143,816692638,46%976,18
Manticore10598,586222642,31%439,27
Strv m/425339,323282532,00%623,80
SU-54224,682102560,00%506,42
Ikv 90 Typ B7614,085082450,00%704,37
Valentine AT4304,252292454,17%735,27
AT 86556,925172454,17%831,33
ST-II101166,136102445,83%653,22
Škoda T 245440,873782330,43%1023,25
SU-76M4131,522412365,22%334,98
Black Prince II 71064,007562347,83%1403,11
Object 283 9967,706002343,48%740,09
Alembic 81253,786782343,48%1165,98
B.U.G.I.6716,644992240,91%1017,72
StuG III Ausf. B4321,002852245,45%634,21
VK 30.01 (H)5614,335342161,90%1503,97
KV-1SA 5446,905222157,14%923,93
Kunze Panzer 91060,107312161,90%1034,01
M4A1 Sherman5486,653662040,00%974,64
M5 Stuart478,602542050,00%94,50
Type 586502,854752045,00%770,08
KV-5 81084,057011931,58%997,73
M3 Stuart3199,612401838,89%561,74
Bat.-Châtillon 155 58101154,946511850,00%873,45
T-1506718,186041758,82%1173,17
Type T-345251,383001643,75%437,27
SU-263269,882241643,75%606,66
T207451,074271533,33%359,66
Semovente M43 Bassotto6534,874231540,00%556,06
SU-14-17864,335731540,00%928,55
T1 Cunningham1184,142341464,29%1159,98
ST vz. 394255,573371464,29%796,92
AMX 13 F3 AM6631,865481457,14%960,60
Ares 90101343,505881428,57%772,07
Stitch 8839,645531435,71%586,30
AT 25521,464841353,85%1166,94
T-703254,922301338,46%718,06
K-91-PT 9944,316381346,15%616,02
KV-1 shielded 5441,545031338,46%590,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2545,089341376,92%3693,22
DS PZInż5575,925291250,00%1350,62
T-34 with L-11 4539,336511250,00%1886,14
Eclipse 91159,427161250,00%954,51
Type 1 Chi-He4303,272611136,36%723,73
60G FT5278,552771136,36%304,91
Object 777 Version II 91702,005901118,18%1280,48
Somua S353137,002761050,00%207,52
Tiger 131 6930,408431080,00%1855,43
AMX 383143,11164922,22%205,30
AMX 12 t6366,89473955,56%890,85
Object 268102287,33995977,78%1991,88
T-602157,89158922,22%492,58
Pz.Sfl. IC 4193,89303955,56%450,45
T26E3 Eagle 7 71263,56990977,78%2046,12
Object 265T 91243,78824955,56%1012,91
Lago4617,75560875,00%2020,40
BDR G1 B5621,00453850,00%1146,00
SU-855247,00332771,43%538,55
Pz.Kpfw. II Luchs4375,86409742,86%1598,06
GSOR the TANK 9729,14583742,86%497,96
Char de transition 6629,29657757,14%919,83
T-29 3457,83489666,67%1627,78
Churchill Crocodile 61090,17854633,33%1665,26
Fantôme 9609,83502633,33%287,38
BT-22151,80232560,00%707,44
Type 5 Heavy102089,801041580,00%1386,82
Pz.Kpfw. III Ausf. E324,00109540,00%8,64
Waffenträger auf E 100101300,60351520,00%495,51
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4502,40720580,00%1268,47
Lorraine 155 mle. 507668,25664475,00%843,29
StuG IV 5217,00249425,00%220,26
M22151,33210333,33%459,13
Cruiser Mk. I145,6779333,33%0,00
T92 HMC10319,6721330,00%0,00
ARMT 5564,33572366,67%1275,74
AM 39 Gendron-Somua 2380,33515333,33%1590,79
M4A3(76)W Sherman 6445,67440333,33%405,91
Patton the Tank 91350,67764366,67%1538,90
Matilda LVT 4275,67305333,33%315,67
Primo Victoria 888,33328333,33%0,00
Dicker Max 6608,67278333,33%684,54
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6587,33674366,67%1036,47
AMX 13 (FL 11) 5381,67621366,67%1525,01
A25 Harry Hopkins I 4331,33505333,33%816,59
Chi-Go 71086,00743366,67%1323,97
TKS z n.k.m. 20 mm 296,003072100,00%488,84
Type 97 Chi-Ha3346,003372100,00%1553,51
Churchill I5255,50321250,00%331,37
Type 2597 Chi-Ha3364,5028920,00%1193,77
Covenanter5454,50639250,00%1416,72
Pz.Kpfw. 35 R 2331,00415250,00%828,46
Pz.Kpfw. M 15 399,5020520,00%90,46
T-116 3508,508682100,00%3252,65
Heavy Tank No. VI 6946,00422250,00%1740,54
M16/43 Sahariano 3451,006762100,00%1226,64
FCM 2C 3340,50565250,00%1080,53
Kolohousenka190,002671100,00%446,81
Renault FT1257,0019510,00%1418,88
LT vz. 3830,004210,00%0,00
Sturmpanzer I Bison30,001510,00%0,00
AMX 4040,007810,00%0,00
MS-1153,004710,00%16,49
Ikv 10350,0010810,00%0,00
SU-182235,0017710,00%1111,20
Panzerwagen 39 3409,008761100,00%2108,72
Strv m/31 3281,0023110,00%473,08
BZ-16681246,0052110,00%1446,38
Pz.Kpfw. I2173,002631100,00%754,19
FCM 362194,004261100,00%875,81
FV224 Chopper71318,0013341100,00%2024,00
T3E2 Medium Tank 3183,003961100,00%720,94
MKA 2807,0011061100,00%4555,13
Strv S1 8394,0013210,00%83,55
T1E6 2303,005181100,00%1433,59
SU-100Y 60,002010,00%0,00
Cromwell B 6640,004731100,00%1067,28
AMX ELC 901 6478,006151100,00%1543,61
M3A3 Stuart 3384,0026010,00%702,65

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/11/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 07/11/2025
Ayrıldı: 08/11/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 29/10/2025
Ayrıldı: 07/11/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 09/03/2022
Ayrıldı: 30/10/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 09/03/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 12/03/2021
Ayrıldı: 07/03/2022