| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1073,89 | 509 | 1671 | 47,64% | 1202,98 | |||||
| T40 | 4 | 452,54 | 363 | 1330 | 54,21% | 1387,35 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 664,15 | 374 | 1077 | 49,12% | 1159,14 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 952,08 | 441 | 621 | 51,05% | 1289,70 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1237,62 | 473 | 570 | 48,95% | 1367,07 | |||||
| Churchill VII | 6 | 598,34 | 376 | 527 | 48,96% | 1019,30 | |||||
| Cromwell | 6 | 562,16 | 400 | 525 | 52,76% | 1081,81 | |||||
| SU-100 | 6 | 768,09 | 395 | 487 | 51,13% | 1428,63 | |||||
| T29 | 7 | 1073,97 | 514 | 469 | 53,09% | 1526,79 | |||||
| T-10 | 9 | 1260,43 | 448 | 458 | 43,89% | 1085,83 | |||||
| Tiger I | 7 | 969,05 | 497 | 443 | 53,27% | 1333,58 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1022,59 | 374 | 443 | 44,92% | 943,55 | |||||
| T95 | 9 | 1435,94 | 469 | 400 | 46,75% | 1066,27 | |||||
| T30 | 9 | 1237,88 | 433 | 399 | 46,87% | 920,60 | |||||
| M103 | 9 | 1288,89 | 460 | 388 | 45,10% | 1099,24 | |||||
| T49 | 9 | 651,88 | 412 | 376 | 45,21% | 753,87 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 823,42 | 479 | 369 | 47,43% | 970,97 | |||||
| Conqueror | 9 | 1172,12 | 477 | 365 | 43,84% | 903,85 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 907,33 | 392 | 356 | 46,07% | 870,12 | |||||
| Tortoise | 9 | 1363,40 | 461 | 356 | 48,60% | 1004,57 | |||||
| T110E4 | 10 | 1651,64 | 419 | 355 | 44,79% | 1123,83 | |||||
| E 75 | 9 | 1179,84 | 481 | 348 | 49,14% | 977,63 | |||||
| Churchill III | 5 | 511,50 | 505 | 348 | 51,15% | 1067,76 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1591,71 | 509 | 330 | 50,91% | 1417,02 | |||||
| IS-3 | 8 | 1033,57 | 451 | 312 | 44,55% | 1059,77 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 807,56 | 439 | 311 | 50,16% | 976,04 | |||||
| StuG IV | 5 | 417,51 | 267 | 309 | 46,60% | 967,97 | |||||
| T-34-85M | 6 | 744,57 | 441 | 308 | 50,65% | 1252,99 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1066,16 | 428 | 306 | 42,48% | 819,60 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 860,16 | 417 | 295 | 55,25% | 1186,83 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 858,85 | 345 | 294 | 43,88% | 886,52 | |||||
| IS | 7 | 850,55 | 477 | 293 | 54,27% | 1183,09 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 789,29 | 369 | 284 | 40,49% | 634,41 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 474,37 | 403 | 284 | 46,13% | 656,73 | |||||
| T-34-2 | 8 | 633,18 | 397 | 282 | 47,16% | 660,89 | |||||
| Tiger II | 8 | 997,26 | 442 | 281 | 44,48% | 1022,93 | |||||
| Grille | 5 | 502,41 | 299 | 277 | 46,57% | 1024,27 | |||||
| Leo | 7 | 791,18 | 405 | 274 | 45,99% | 1212,46 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 675,24 | 344 | 273 | 46,89% | 1066,43 | |||||
| STA-1 | 8 | 723,85 | 413 | 270 | 50,74% | 822,37 | |||||
| Black Prince | 7 | 670,57 | 427 | 264 | 50,38% | 794,36 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 233,52 | 302 | 262 | 45,80% | 579,06 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 514,80 | 342 | 261 | 45,98% | 868,51 | |||||
| Caernarvon | 8 | 823,47 | 436 | 259 | 47,49% | 831,41 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 636,71 | 334 | 255 | 47,06% | 1065,02 | |||||
| T3 HMC | 2 | 230,61 | 232 | 254 | 58,27% | 1201,05 | |||||
| AT 15 | 8 | 1047,68 | 465 | 253 | 48,22% | 1048,51 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 249,34 | 270 | 249 | 51,41% | 761,74 | |||||
| SU-101 | 8 | 916,54 | 455 | 247 | 46,15% | 891,36 | |||||
| M8A1 | 4 | 310,95 | 257 | 244 | 56,15% | 814,47 | |||||
| T25 AT | 7 | 797,00 | 399 | 237 | 51,48% | 1053,89 | |||||
| FV207 | 8 | 787,77 | 415 | 236 | 47,46% | 836,87 | |||||
| T-34-1 | 7 | 607,82 | 364 | 234 | 47,01% | 779,36 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 609,91 | 314 | 234 | 46,15% | 767,82 | |||||
| T25/2 | 7 | 745,28 | 368 | 228 | 46,49% | 966,63 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 993,76 | 425 | 228 | 47,37% | 924,74 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 616,90 | 379 | 223 | 51,57% | 1122,50 | |||||
| A-43 | 6 | 533,39 | 390 | 221 | 53,85% | 1015,57 | |||||
| T28 | 8 | 1068,58 | 445 | 219 | 51,60% | 1153,29 | |||||
| WZ-131 | 7 | 519,33 | 387 | 213 | 47,42% | 997,26 | |||||
| 59-16 | 6 | 272,52 | 295 | 213 | 46,48% | 608,92 | |||||
| T32 | 8 | 938,57 | 451 | 212 | 48,58% | 916,25 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 729,94 | 329 | 211 | 42,18% | 898,43 | |||||
| ARL 44 | 6 | 539,75 | 340 | 208 | 46,63% | 825,75 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 507,61 | 347 | 206 | 51,46% | 780,13 | |||||
| Churchill I | 5 | 432,41 | 315 | 205 | 53,66% | 893,57 | |||||
| AT 7 | 7 | 829,24 | 452 | 205 | 50,73% | 1051,60 | |||||
| T110E3 | 10 | 1588,21 | 429 | 201 | 47,76% | 1051,05 | |||||
| TOG II* | 6 | 685,75 | 446 | 200 | 51,00% | 1147,42 | |||||
| UDES 03 | 8 | 917,61 | 395 | 199 | 43,72% | 815,00 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 472,27 | 356 | 196 | 47,96% | 1279,19 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 784,92 | 361 | 192 | 50,52% | 1027,30 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 593,21 | 317 | 189 | 50,79% | 982,45 | |||||
| WZ-132 | 8 | 429,47 | 395 | 188 | 44,68% | 525,18 | |||||
| T-34 | 5 | 317,49 | 279 | 186 | 53,23% | 792,47 | |||||
| SU-152 | 7 | 665,89 | 357 | 185 | 52,97% | 847,93 | |||||
| FV304 | 6 | 531,32 | 308 | 183 | 50,27% | 803,98 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 707,10 | 426 | 182 | 49,45% | 1023,57 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 368,35 | 292 | 182 | 45,60% | 931,04 | |||||
| T-34-85 | 6 | 497,61 | 366 | 180 | 54,44% | 938,86 | |||||
| LTP | 3 | 195,81 | 222 | 178 | 52,81% | 932,48 | |||||
| Churchill Gun Carrier | 6 | 500,78 | 305 | 177 | 44,63% | 785,61 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 360,04 | 205 | 167 | 46,11% | 653,50 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 967,35 | 475 | 165 | 51,52% | 885,17 | |||||
| T37 | 6 | 357,15 | 342 | 164 | 47,56% | 766,59 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 791,87 | 366 | 159 | 47,80% | 924,07 | |||||
| P.43 ter | 7 | 728,35 | 415 | 158 | 51,27% | 1046,94 | |||||
| Comet | 7 | 620,92 | 404 | 158 | 44,30% | 857,38 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 804,00 | 443 | 158 | 53,16% | 1003,94 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 814,73 | 417 | 146 | 54,79% | 1173,74 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 371,65 | 241 | 145 | 40,69% | 683,87 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 238,94 | 271 | 144 | 54,86% | 707,78 | |||||
| T67 | 5 | 374,52 | 246 | 144 | 50,00% | 748,27 | |||||
| Hummel | 6 | 626,38 | 377 | 143 | 54,55% | 908,30 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 749,33 | 375 | 143 | 52,45% | 1047,64 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 824,70 | 468 | 141 | 46,81% | 853,12 | |||||
| Type 58 | 6 | 573,42 | 382 | 137 | 50,36% | 1076,55 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 488,18 | 348 | 136 | 45,59% | 929,49 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 579,16 | 396 | 134 | 46,27% | 729,89 | |||||
| E 100 | 10 | 1350,53 | 460 | 134 | 45,52% | 921,65 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 392,89 | 312 | 133 | 54,14% | 1040,33 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 510,19 | 289 | 133 | 42,86% | 638,67 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 581,48 | 522 | 132 | 45,45% | 513,13 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 550,90 | 267 | 131 | 45,04% | 671,41 | |||||
| 60G FT | 5 | 434,76 | 267 | 131 | 54,96% | 908,87 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 738,84 | 448 | 130 | 45,38% | 894,40 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1145,37 | 545 | 130 | 50,77% | 1272,15 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 464,60 | 324 | 129 | 48,06% | 865,97 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 749,72 | 496 | 129 | 46,51% | 834,36 | |||||
| Emil I | 8 | 999,17 | 573 | 126 | 50,79% | 1028,85 | |||||
| Type T-34 | 5 | 377,16 | 330 | 124 | 55,65% | 1034,89 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 948,58 | 641 | 122 | 52,46% | 1047,59 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 156,06 | 195 | 120 | 50,00% | 737,25 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 808,48 | 399 | 119 | 45,38% | 1056,94 | |||||
| ARL V39 | 6 | 532,19 | 360 | 118 | 48,31% | 871,33 | |||||
| O-Ni | 7 | 675,67 | 480 | 117 | 53,85% | 737,60 | |||||
| M44 | 6 | 663,69 | 367 | 115 | 44,35% | 1007,61 | |||||
| M6 | 6 | 542,32 | 366 | 114 | 55,26% | 836,65 | |||||
| Strv 74 | 6 | 598,57 | 361 | 113 | 48,67% | 1067,86 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 639,47 | 355 | 113 | 49,56% | 1159,64 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 284,31 | 266 | 113 | 44,25% | 570,31 | |||||
| 14TP | 4 | 185,40 | 217 | 112 | 49,11% | 532,10 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 865,64 | 539 | 112 | 57,14% | 841,45 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 586,67 | 368 | 110 | 47,27% | 1040,91 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 510,95 | 284 | 110 | 49,09% | 1125,87 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 287,24 | 273 | 108 | 42,59% | 576,28 | |||||
| SU-85 | 5 | 519,19 | 301 | 107 | 50,47% | 1279,07 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 504,10 | 402 | 107 | 47,66% | 935,39 | |||||
| M12 | 7 | 744,83 | 441 | 107 | 58,88% | 1022,77 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 111,98 | 272 | 104 | 63,46% | 272,28 | |||||
| A-44 | 7 | 673,00 | 424 | 104 | 50,96% | 975,61 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 287,29 | 432 | 104 | 50,96% | 455,38 | |||||
| P.43 bis | 6 | 523,51 | 340 | 103 | 46,60% | 875,36 | |||||
| O-I | 6 | 627,19 | 408 | 103 | 53,40% | 948,14 | |||||
| Nashorn | 6 | 691,25 | 353 | 102 | 47,06% | 1141,22 | |||||
| Ferdinand | 8 | 888,84 | 396 | 101 | 43,56% | 731,26 | |||||
| M41 | 5 | 437,75 | 310 | 97 | 52,58% | 661,45 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 244,43 | 295 | 96 | 51,04% | 570,11 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 277,63 | 228 | 94 | 52,13% | 540,09 | |||||
| ISU-152 | 8 | 789,26 | 523 | 93 | 43,01% | 590,19 | |||||
| S35 CA | 5 | 500,73 | 367 | 93 | 54,84% | 1228,30 | |||||
| MS-1 | 1 | 106,68 | 160 | 91 | 53,85% | 499,23 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 750,20 | 458 | 91 | 51,65% | 846,28 | |||||
| KV-13 | 7 | 349,07 | 340 | 89 | 41,57% | 303,61 | |||||
| Bishop | 5 | 469,45 | 277 | 87 | 51,72% | 1081,11 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 221,64 | 242 | 84 | 55,95% | 688,16 | |||||
| P.43 | 5 | 379,44 | 349 | 84 | 61,90% | 1100,02 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 621,44 | 439 | 84 | 40,48% | 415,68 | |||||
| Crusader | 6 | 184,59 | 213 | 81 | 41,98% | 301,09 | |||||
| T1E6 | 2 | 69,53 | 124 | 81 | 46,91% | 144,73 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 205,47 | 211 | 79 | 43,04% | 255,34 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 434,92 | 359 | 79 | 49,37% | 571,51 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 732,51 | 567 | 78 | 50,00% | 616,77 | |||||
| BT-2 | 2 | 144,36 | 165 | 76 | 44,74% | 542,05 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 264,00 | 242 | 76 | 53,95% | 668,90 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 642,95 | 480 | 76 | 47,37% | 1034,36 | |||||
| BT-7 | 4 | 113,07 | 156 | 75 | 46,67% | 212,73 | |||||
| B1 | 4 | 317,85 | 372 | 75 | 52,00% | 948,76 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 700,96 | 475 | 75 | 56,00% | 1151,27 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 171,81 | 272 | 72 | 43,06% | 651,07 | |||||
| T56 GMC | 3 | 178,80 | 169 | 71 | 45,07% | 451,79 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 132,46 | 139 | 69 | 37,68% | 534,67 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 755,78 | 516 | 68 | 41,18% | 522,95 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 607,12 | 516 | 67 | 43,28% | 509,03 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 143,05 | 190 | 65 | 55,38% | 681,59 | |||||
| Covenanter | 5 | 250,02 | 340 | 64 | 70,31% | 940,15 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 589,83 | 288 | 64 | 50,00% | 1137,61 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 143,29 | 214 | 63 | 46,03% | 718,00 | |||||
| CS-44 | 7 | 621,95 | 573 | 63 | 53,97% | 789,40 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 389,37 | 299 | 63 | 46,03% | 417,47 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 433,63 | 598 | 63 | 58,73% | 691,92 | |||||
| P26/40 | 4 | 216,18 | 173 | 62 | 32,26% | 330,55 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 259,74 | 301 | 62 | 48,39% | 1068,18 | |||||
| Renault FT | 1 | 84,44 | 116 | 61 | 39,34% | 249,06 | |||||
| WZ-120 | 9 | 608,00 | 418 | 61 | 47,54% | 387,08 | |||||
| DS PZInż | 5 | 504,39 | 338 | 61 | 44,26% | 928,73 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 168,32 | 276 | 60 | 50,00% | 432,43 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 436,98 | 277 | 59 | 49,15% | 799,14 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 206,43 | 234 | 58 | 44,83% | 674,28 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 567,60 | 358 | 57 | 50,88% | 1582,77 | |||||
| O-Ho | 8 | 813,47 | 620 | 57 | 47,37% | 718,89 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 602,61 | 361 | 56 | 44,64% | 786,93 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 387,40 | 322 | 55 | 50,91% | 1059,44 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 327,51 | 182 | 55 | 45,45% | 1080,78 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 223,11 | 231 | 55 | 56,36% | 789,51 | |||||
| IS-7 | 10 | 1569,81 | 485 | 54 | 46,30% | 1098,17 | |||||
| M40/M43 | 8 | 618,11 | 536 | 53 | 50,94% | 546,25 | |||||
| AMX 40 | 4 | 148,38 | 196 | 52 | 48,08% | 399,64 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 166,65 | 233 | 51 | 47,06% | 403,95 | |||||
| Object 257 | 9 | 1380,02 | 536 | 49 | 61,22% | 1447,78 | |||||
| M3 Lee | 4 | 247,98 | 214 | 48 | 39,58% | 785,77 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 169,04 | 188 | 48 | 41,67% | 235,09 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 512,94 | 481 | 48 | 47,92% | 349,19 | |||||
| M-II-Y | 7 | 801,27 | 658 | 48 | 47,92% | 857,78 | |||||
| T-29 | 3 | 327,54 | 310 | 48 | 58,33% | 1298,75 | |||||
| Lago | 4 | 260,02 | 213 | 47 | 42,55% | 680,63 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 140,02 | 182 | 47 | 51,06% | 615,22 | |||||
| A-20 | 5 | 101,55 | 176 | 44 | 40,91% | 83,17 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 135,80 | 176 | 44 | 47,73% | 501,08 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 368,84 | 269 | 43 | 44,19% | 470,75 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 331,72 | 235 | 43 | 41,86% | 1038,27 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 425,05 | 360 | 42 | 50,00% | 524,71 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1380,05 | 477 | 42 | 52,38% | 894,97 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 250,10 | 236 | 41 | 56,10% | 739,05 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1125,59 | 389 | 41 | 43,90% | 685,34 | |||||
| Birch Gun | 4 | 268,07 | 208 | 41 | 43,90% | 913,80 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 627,00 | 497 | 40 | 50,00% | 652,83 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 535,45 | 475 | 40 | 45,00% | 785,40 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 349,59 | 258 | 39 | 58,97% | 835,94 | |||||
| Type 61 | 9 | 618,84 | 360 | 38 | 28,95% | 273,45 | |||||
| FV215b | 10 | 1022,13 | 372 | 38 | 39,47% | 551,53 | |||||
| Matilda | 4 | 288,84 | 264 | 37 | 48,65% | 744,80 | |||||
| Marder 38T | 4 | 395,84 | 284 | 37 | 54,05% | 1031,90 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 56,64 | 131 | 36 | 55,56% | 204,56 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 213,66 | 235 | 35 | 48,57% | 616,57 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 412,31 | 340 | 35 | 45,71% | 949,62 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 161,72 | 263 | 32 | 65,63% | 889,91 | |||||
| Type 57 | 8 | 704,32 | 560 | 31 | 45,16% | 548,70 | |||||
| Valentine II | 4 | 206,73 | 297 | 30 | 56,67% | 597,14 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 189,76 | 210 | 29 | 55,17% | 608,16 | |||||
| Wespe | 3 | 164,21 | 169 | 29 | 44,83% | 418,60 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 426,24 | 452 | 29 | 41,38% | 232,99 | |||||
| MKA | 2 | 228,31 | 252 | 29 | 37,93% | 685,83 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 553,00 | 335 | 28 | 42,86% | 584,39 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1507,15 | 426 | 27 | 40,74% | 926,15 | |||||
| D2 | 3 | 119,12 | 148 | 26 | 38,46% | 194,22 | |||||
| Valentine AT | 4 | 269,72 | 264 | 25 | 60,00% | 776,84 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 455,28 | 304 | 25 | 44,00% | 747,03 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 112,42 | 171 | 24 | 54,17% | 324,00 | |||||
| 10TP | 3 | 124,22 | 148 | 23 | 52,17% | 347,51 | |||||
| Marder II | 3 | 249,39 | 240 | 23 | 43,48% | 627,31 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 132,41 | 114 | 22 | 50,00% | 620,25 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 132,64 | 193 | 22 | 50,00% | 332,52 | |||||
| M3G FT | 3 | 307,59 | 252 | 22 | 63,64% | 1043,27 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 460,50 | 465 | 22 | 45,45% | 444,10 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1155,00 | 431 | 22 | 36,36% | 730,32 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1401,73 | 354 | 22 | 27,27% | 772,96 | |||||
| T-50-2 | 6 | 474,55 | 374 | 22 | 54,55% | 1340,58 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 132,33 | 181 | 21 | 57,14% | 445,33 | |||||
| AMX 38 | 3 | 138,84 | 165 | 19 | 47,37% | 290,34 | |||||
| 4TP | 1 | 140,22 | 201 | 18 | 55,56% | 635,29 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 243,06 | 286 | 18 | 50,00% | 682,70 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 902,61 | 403 | 18 | 44,44% | 782,07 | |||||
| FV3805 | 9 | 1024,94 | 360 | 17 | 29,41% | 721,29 | |||||
| M15/42 | 3 | 235,13 | 203 | 16 | 43,75% | 520,74 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 145,31 | 223 | 16 | 68,75% | 473,19 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 168,27 | 202 | 15 | 26,67% | 706,81 | |||||
| T28 Concept | 7 | 851,33 | 480 | 15 | 60,00% | 1059,52 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 166,29 | 205 | 14 | 50,00% | 433,76 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 156,57 | 172 | 14 | 35,71% | 506,87 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 81,00 | 113 | 14 | 50,00% | 123,60 | |||||
| T-46 | 3 | 97,00 | 253 | 14 | 64,29% | 366,04 | |||||
| T-26G FT | 2 | 101,14 | 118 | 14 | 35,71% | 103,72 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 115,15 | 161 | 13 | 53,85% | 213,23 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 149,00 | 184 | 13 | 69,23% | 506,56 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 367,15 | 497 | 13 | 46,15% | 339,35 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 365,85 | 282 | 13 | 30,77% | 848,09 | |||||
| L-60 | 2 | 122,38 | 253 | 13 | 46,15% | 555,74 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 383,67 | 478 | 12 | 50,00% | 306,63 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 406,00 | 406 | 12 | 25,00% | 501,96 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 87,09 | 107 | 11 | 36,36% | 176,21 | |||||
| T-26 | 2 | 127,82 | 159 | 11 | 45,45% | 470,80 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 109,45 | 164 | 11 | 45,45% | 377,57 | |||||
| T110E5 | 10 | 1004,00 | 592 | 11 | 72,73% | 703,54 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 79,70 | 142 | 10 | 20,00% | 116,47 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 89,30 | 112 | 10 | 50,00% | 423,67 | |||||
| KV-1SA | 5 | 430,60 | 378 | 10 | 50,00% | 691,30 | |||||
| Matilda IV | 5 | 463,50 | 495 | 10 | 70,00% | 1328,96 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 63,89 | 121 | 9 | 55,56% | 188,42 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 140,22 | 188 | 9 | 33,33% | 412,45 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 271,00 | 271 | 9 | 55,56% | 1323,78 | |||||
| M2 Light | 2 | 124,00 | 186 | 8 | 62,50% | 463,47 | |||||
| Sexton II | 3 | 126,63 | 263 | 8 | 75,00% | 565,47 | |||||
| SU-18 | 2 | 110,25 | 135 | 8 | 62,50% | 631,55 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 129,63 | 215 | 8 | 37,50% | 376,76 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1119,38 | 538 | 8 | 75,00% | 1302,64 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 128,29 | 171 | 7 | 57,14% | 532,46 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 192,43 | 386 | 7 | 71,43% | 867,72 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 207,43 | 374 | 7 | 42,86% | 379,45 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 280,43 | 318 | 7 | 71,43% | 670,42 | |||||
| L6/40 | 2 | 81,83 | 179 | 6 | 50,00% | 108,33 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 73,33 | 139 | 6 | 66,67% | 370,45 | |||||
| D1 | 2 | 38,00 | 189 | 6 | 100,00% | 261,11 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 129,67 | 191 | 6 | 66,67% | 562,17 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 617,33 | 295 | 6 | 33,33% | 272,26 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 261,00 | 278 | 6 | 66,67% | 1380,09 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 167,33 | 161 | 6 | 50,00% | 584,29 | |||||
| Object 277 | 10 | 1919,17 | 437 | 6 | 33,33% | 1092,28 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 81,00 | 332 | 6 | 50,00% | 118,48 | |||||
| T-116 | 3 | 211,17 | 314 | 6 | 83,33% | 1001,49 | |||||
| T-45 | 2 | 426,67 | 568 | 6 | 50,00% | 2436,72 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 508,00 | 725 | 6 | 66,67% | 1440,39 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 871,17 | 628 | 6 | 50,00% | 821,45 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 164,40 | 207 | 5 | 80,00% | 1082,51 | |||||
| Renault R35 | 2 | 104,60 | 203 | 5 | 60,00% | 380,23 | |||||
| 7TP | 2 | 280,25 | 389 | 4 | 100,00% | 1376,80 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 784,00 | 191 | 4 | 0,00% | 286,83 | |||||
| AMR 35 | 2 | 434,50 | 564 | 4 | 75,00% | 2663,39 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 431,50 | 544 | 4 | 50,00% | 1046,34 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 74,33 | 188 | 3 | 33,33% | 148,22 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 111,00 | 423 | 3 | 66,67% | 625,39 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 16,33 | 39 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 74,50 | 105 | 2 | 50,00% | 181,42 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1320,50 | 625 | 2 | 100,00% | 1241,98 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 619,50 | 563 | 2 | 100,00% | 1333,02 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1458,00 | 888 | 2 | 100,00% | 1283,60 | |||||
| T-127 | 3 | 48,50 | 69 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 63 | 8 | 319,50 | 207 | 2 | 0,00% | 29,14 | |||||
| Valiant | 5 | 948,50 | 598 | 2 | 50,00% | 2321,49 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 138,00 | 465 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 576,00 | 422 | 1 | 0,00% | 375,31 | |||||
| LTG | 7 | 0,00 | 89 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Black Prince II | 7 | 141,00 | 723 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 287,00 | 221 | 1 | 0,00% | 50,05 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 247,00 | 135 | 1 | 0,00% | 326,70 | |||||
| T92 | 8 | 885,00 | 482 | 1 | 0,00% | 1211,81 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 77,00 | 153 | 1 | 0,00% | 110,55 |
Skyshade
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 39729 | 103 | 103 | 103 | ||||
| Ortalama Seviye | 6,57 | 6,30 | 6,30 | 6,30 | ||||
| Galibiyetler | 19420 | 48,88% | 50 | 48,54% | 50 | 48,54% | 50 | 48,54% |
| Yenilgiler | 19830 | 49,91% | 53 | 51,46% | 53 | 51,46% | 53 | 51,46% |
| Berabere | 479 | 1,21% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 10016 | 25,21% | 22 | 21,36% | 22 | 21,36% | 22 | 21,36% |
| İmha edilen Tanklar | 28381 | 0,71 | 42 | 0,41 | 42 | 0,41 | 42 | 0,41 |
| Yoketme Oranı | 0,96 | 0,52 | 0,52 | 0,52 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 34501 | 0,87 | 113 | 1,10 | 113 | 1,10 | 113 | 1,10 |
| Verilen Hasar | 713,63 | 545,85 | 545,85 | 545,85 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 28645 | 0,72 | 8 | 0,08 | 8 | 0,08 | 8 | 0,08 |
| Üs savunma Puanı | 19048 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 386,52 | 535,27 | 535,27 | 535,27 | ||||
| WN7 | 889,46 | 651,63 | 651,63 | 651,63 | ||||
| WN8 | 989,70 | 736,49 | 736,49 | 736,49 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 39729 | |
| Ortalama Seviye | 6,57 | |
| Galibiyetler | 19420 | 48,88% |
| Yenilgiler | 19830 | 49,91% |
| Berabere | 479 | 1,21% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 10016 | 25,21% |
| İmha edilen Tanklar | 28381 | 0,71 |
| Yoketme Oranı | 0,96 | |
| Tespit edilen Tanklar | 34501 | 0,87 |
| Verilen Hasar | 713,63 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 28645 | 0,72 |
| Üs savunma Puanı | 19048 | 0,48 |
| Deneyim | 386,52 | |
| WN7 | 889,46 | |
| WN8 | 989,70 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 103 | |
| Ortalama Seviye | 6,30 | |
| Galibiyetler | 50 | 48,54% |
| Yenilgiler | 53 | 51,46% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 22 | 21,36% |
| İmha edilen Tanklar | 42 | 0,41 |
| Yoketme Oranı | 0,52 | |
| Tespit edilen Tanklar | 113 | 1,10 |
| Verilen Hasar | 545,85 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 8 | 0,08 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 535,27 | |
| WN7 | 651,63 | |
| WN8 | 736,49 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 103 | |
| Ortalama Seviye | 6,30 | |
| Galibiyetler | 50 | 48,54% |
| Yenilgiler | 53 | 51,46% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 22 | 21,36% |
| İmha edilen Tanklar | 42 | 0,41 |
| Yoketme Oranı | 0,52 | |
| Tespit edilen Tanklar | 113 | 1,10 |
| Verilen Hasar | 545,85 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 8 | 0,08 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 535,27 | |
| WN7 | 651,63 | |
| WN8 | 736,49 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 103 | |
| Ortalama Seviye | 6,30 | |
| Galibiyetler | 50 | 48,54% |
| Yenilgiler | 53 | 51,46% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 22 | 21,36% |
| İmha edilen Tanklar | 42 | 0,41 |
| Yoketme Oranı | 0,52 | |
| Tespit edilen Tanklar | 113 | 1,10 |
| Verilen Hasar | 545,85 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 8 | 0,08 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 535,27 | |
| WN7 | 651,63 | |
| WN8 | 736,49 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 87 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 26 | 29,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 55 | 63,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 6 | 6,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 22 | 25,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 35 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 36 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.407,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 19 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 35 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 290,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 87 | |
| Galibiyetler | 26 | 29,89% |
| Yenilgiler | 55 | 63,22% |
| Berabere | 6 | 6,90% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 22 | 25,29% |
| İmha edilen Tanklar | 35 | 0,40 |
| Yoketme Oranı | 0,54 | |
| Tespit edilen Tanklar | 36 | 0,41 |
| Verilen Hasar | 1.407,08 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 19 | 0,22 |
| Üs savunma Puanı | 35 | 0,40 |
| Deneyim | 290,14 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 55 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 18 | 32,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 33 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 4 | 7,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 17 | 30,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 21 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 33 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 767,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 52 | 0,95 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 85 | 1,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 296,85 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 55 | |
| Galibiyetler | 18 | 32,73% |
| Yenilgiler | 33 | 60,00% |
| Berabere | 4 | 7,27% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 17 | 30,91% |
| İmha edilen Tanklar | 21 | 0,38 |
| Yoketme Oranı | 0,55 | |
| Tespit edilen Tanklar | 33 | 0,60 |
| Verilen Hasar | 767,31 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 52 | 0,95 |
| Üs savunma Puanı | 85 | 1,55 |
| Deneyim | 296,85 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 28 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 13 | 46,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 15 | 53,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 9 | 32,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 11 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 37 | 1,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 330,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 112 | 4,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 3 | 0,11 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 224,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 28 | |
| Galibiyetler | 13 | 46,43% |
| Yenilgiler | 15 | 53,57% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 9 | 32,14% |
| İmha edilen Tanklar | 11 | 0,39 |
| Yoketme Oranı | 0,58 | |
| Tespit edilen Tanklar | 37 | 1,32 |
| Verilen Hasar | 330,93 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 112 | 4,00 |
| Üs savunma Puanı | 3 | 0,11 |
| Deneyim | 224,43 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 200 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 77 | 38,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 120 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 3 | 1,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 40 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 83 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,52 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 221 | 1,11 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 484,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 122 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 234 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 244,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 200 | |
| Galibiyetler | 77 | 38,50% |
| Yenilgiler | 120 | 60,00% |
| Berabere | 3 | 1,50% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 40 | 20,00% |
| İmha edilen Tanklar | 83 | 0,42 |
| Yoketme Oranı | 0,52 | |
| Tespit edilen Tanklar | 221 | 1,11 |
| Verilen Hasar | 484,20 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 122 | 0,61 |
| Üs savunma Puanı | 234 | 1,17 |
| Deneyim | 244,54 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 520 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 239 | 45,96% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 267 | 51,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 14 | 2,69% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 176 | 33,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 255 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,74 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 421 | 0,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 973,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 549 | 1,06 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 1172 | 2,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 388,19 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 520 | |
| Galibiyetler | 239 | 45,96% |
| Yenilgiler | 267 | 51,35% |
| Berabere | 14 | 2,69% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 176 | 33,85% |
| İmha edilen Tanklar | 255 | 0,49 |
| Yoketme Oranı | 0,74 | |
| Tespit edilen Tanklar | 421 | 0,81 |
| Verilen Hasar | 973,73 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 549 | 1,06 |
| Üs savunma Puanı | 1172 | 2,25 |
| Deneyim | 388,19 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 1893 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 841 | 44,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 987 | 52,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 65 | 3,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 540 | 28,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 959 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 1986 | 1,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 816,24 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 2501 | 1,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 1268 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 350,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 1893 | |
| Galibiyetler | 841 | 44,43% |
| Yenilgiler | 987 | 52,14% |
| Berabere | 65 | 3,43% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 540 | 28,53% |
| İmha edilen Tanklar | 959 | 0,51 |
| Yoketme Oranı | 0,71 | |
| Tespit edilen Tanklar | 1986 | 1,05 |
| Verilen Hasar | 816,24 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 2501 | 1,32 |
| Üs savunma Puanı | 1268 | 0,67 |
| Deneyim | 350,30 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 375 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 175 | 46,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 195 | 52,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 5 | 1,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 110 | 29,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 253 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,95 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 218 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.744,24 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 136 | 0,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 357 | 0,95 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 465,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 375 | |
| Galibiyetler | 175 | 46,67% |
| Yenilgiler | 195 | 52,00% |
| Berabere | 5 | 1,33% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 110 | 29,33% |
| İmha edilen Tanklar | 253 | 0,67 |
| Yoketme Oranı | 0,95 | |
| Tespit edilen Tanklar | 218 | 0,58 |
| Verilen Hasar | 1.744,24 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 136 | 0,36 |
| Üs savunma Puanı | 357 | 0,95 |
| Deneyim | 465,21 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen