Silp

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar29816000
Ortalama Seviye7,910,000,000,00
Galibiyetler1555752,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1387446,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere3851,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1009333,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar303951,0200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar307611,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.292,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı361151,2100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı242510,8100,0000,0000,00
Deneyim707,680,000,000,00
WN71271,220,000,000,00
WN81648,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar29816
Ortalama Seviye7,91
Galibiyetler1555752,18%
Yenilgiler1387446,53%
Berabere3851,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar1009333,85%
İmha edilen Tanklar303951,02
Yoketme Oranı1,54
Tespit edilen Tanklar307611,03
Verilen Hasar1.292,17
Düşman üssü işgal puanı361151,21
Üs savunma Puanı242510,81
Deneyim707,68
WN71271,22
WN81648,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar543000
Galibiyetler30756,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler22240,88%00,00%00,00%00,00%
Berabere142,58%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24244,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3670,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4170,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.477,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6691,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9231,7000,0000,0000,00
Deneyim759,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar543
Galibiyetler30756,54%
Yenilgiler22240,88%
Berabere142,58%
Hayatta Kalınan Savaşlar24244,57%
İmha edilen Tanklar3670,68
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar4170,77
Verilen Hasar1.477,50
Düşman üssü işgal puanı6691,23
Üs savunma Puanı9231,70
Deneyim759,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar91000
Galibiyetler5054,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3639,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere55,49%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3942,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar540,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar500,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.001,520,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1001,1000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı510,5600,0000,0000,00
Deneyim702,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar91
Galibiyetler5054,95%
Yenilgiler3639,56%
Berabere55,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar3942,86%
İmha edilen Tanklar540,59
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar500,55
Verilen Hasar1.001,52
Düşman üssü işgal puanı1001,10
Üs savunma Puanı510,56
Deneyim702,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler1560,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler936,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar936,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar140,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar553,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı100,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı552,2000,0000,0000,00
Deneyim498,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler1560,00%
Yenilgiler936,00%
Berabere14,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar936,00%
İmha edilen Tanklar190,76
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar140,56
Verilen Hasar553,60
Düşman üssü işgal puanı100,40
Üs savunma Puanı552,20
Deneyim498,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1078000
Galibiyetler57052,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler48344,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere252,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39636,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7430,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6240,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.337,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9590,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11331,0500,0000,0000,00
Deneyim686,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar1078
Galibiyetler57052,88%
Yenilgiler48344,81%
Berabere252,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar39636,73%
İmha edilen Tanklar7430,69
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar6240,58
Verilen Hasar1.337,81
Düşman üssü işgal puanı9590,89
Üs savunma Puanı11331,05
Deneyim686,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler571,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler228,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar685,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar81,1400,0000,0000,00
Yoketme Oranı8,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.327,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,4300,0000,0000,00
Deneyim861,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler571,43%
Yenilgiler228,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar685,71%
İmha edilen Tanklar81,14
Yoketme Oranı8,00
Tespit edilen Tanklar10,14
Verilen Hasar1.327,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,43
Deneyim861,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1007000
Galibiyetler54554,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler44844,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere141,39%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar38838,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6480,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,050,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6830,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.203,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13161,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10781,0700,0000,0000,00
Deneyim659,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar1007
Galibiyetler54554,12%
Yenilgiler44844,49%
Berabere141,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar38838,53%
İmha edilen Tanklar6480,64
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar6830,68
Verilen Hasar1.203,63
Düşman üssü işgal puanı13161,31
Üs savunma Puanı10781,07
Deneyim659,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar789000
Galibiyetler50263,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler28135,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere60,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar33742,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5170,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,140,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4810,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.746,010,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10201,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7430,9400,0000,0000,00
Deneyim875,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar789
Galibiyetler50263,62%
Yenilgiler28135,61%
Berabere60,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar33742,71%
İmha edilen Tanklar5170,66
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar4810,61
Verilen Hasar1.746,01
Düşman üssü işgal puanı10201,29
Üs savunma Puanı7430,94
Deneyim875,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (194)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 81176,37812225952,06%1781,46
G.W. E 100101778,19627100152,15%1756,98
IS-381433,8983875359,10%1934,73
IS-7101812,8875770349,36%1493,50
E 100101821,4975363253,96%1502,74
Bat.-Châtillon 25 t101907,6474658445,89%1715,38
T3281431,5184757254,37%1900,82
T110E5101748,7476255851,08%1388,29
Tiger I7846,8860349549,49%1101,95
T-5491570,1086949157,03%1879,52
Object 140101804,9673448247,93%1494,30
FV215b 101978,8577547950,94%1672,60
G.W. Panther71438,0860147452,11%2039,21
T-54 ltwt.9744,8669646250,65%1008,21
SU-855755,8659844454,73%2523,52
T-1091818,4878344250,68%1956,86
Tiger II81199,7466839248,98%1507,70
Rhm.-Borsig Waffenträger81559,4677338756,85%1720,44
T-44-100 81155,9378138552,47%1500,04
AMX 13 909910,9675138253,14%1498,02
T2971372,1581437449,20%1875,73
Waffenträger auf Pz. IV91721,5871235947,63%1480,26
T57 Heavy Tank102080,1182135355,52%1843,69
ISU-15281791,7779334152,79%2249,09
WZ-111 model 1-491645,9679733851,78%1497,82
Pz.Kpfw. III/IV5255,0336631850,31%622,01
Object 70492216,8986028853,82%2103,86
T6981445,5188327254,04%2359,97
Type 4 Heavy91431,1173026550,94%1280,29
Object 268101977,9167126346,39%1348,19
M10391554,1276326251,53%1576,57
VK 16.02 Leopard5306,6351326149,43%1077,34
Bat.-Châtillon 25 t AP91439,6175224952,61%1651,62
Škoda T 5091826,7180124847,98%1557,99
G.W. Tiger91716,7359724546,94%1988,93
T-4481043,9979623958,16%1701,73
Jagdtiger91986,6167323849,16%1894,20
E 50 Ausf. M101780,3969023746,84%1403,95
Hummel61020,9148123444,87%1683,51
AMX 50 12091568,3577222757,71%1623,12
ST-I91584,5381021655,09%1473,46
E 5091407,5072421350,23%1342,38
T54E192042,7991321155,45%2301,08
Pz.Kpfw. III Ausf. J4173,1234120853,85%518,51
Lorraine 155 mle. 5181252,9465020851,44%1553,31
Ferdinand81488,3165420550,73%1694,12
Cromwell6694,8866419352,33%1466,76
Panther II81153,9871318954,50%1787,12
KV-26913,8973418964,55%1989,25
E 7591719,5168218842,02%1797,79
Spähpanzer Ru 2519728,7470218553,51%1042,94
AMX 50 10081364,0073018444,57%1618,03
Caernarvon81405,5577218451,63%1865,24
AT 1581273,2377218251,10%1379,70
SU-1006995,5172717662,50%2320,53
Conqueror91859,8483317655,68%2010,03
WZ-111 81337,8186717457,47%1679,55
AMX 13 F3 AM6855,3855817351,45%1390,13
TVP VTU Koncept81086,4074316253,70%1647,35
VK 36.01 (H)6484,2045615947,80%772,52
IS71345,6278015850,00%2454,72
T71 DA7635,6970415754,78%1344,38
T28 Prototype81439,1274815651,92%1606,73
MT-256409,7960115655,13%1279,24
Tortoise91538,0473115653,85%1267,95
Jagdpanzer E 100102312,7972815551,61%1785,77
Tiger (P)71098,0075315459,09%1529,13
KV-481279,4080315458,44%1801,01
VK 100.01 (P)81190,5779315253,29%1289,03
AT 86807,9567514753,06%1552,07
Lorraine 155 mle. 507903,3555314653,42%1155,80
Black Prince71046,6675714154,61%1750,45
T-345537,4756313954,68%1766,57
Konštrukta T-34/1007951,3470713852,90%1625,93
T3091777,1679113756,93%1670,61
S-5171273,3461012653,17%1861,67
59-166487,3162112455,65%1530,27
Grille 15101950,7962812340,65%1287,64
KV-856926,3969212254,92%1795,23
11081185,0772412249,18%1287,06
O-Ho81386,8886512156,20%1685,77
T-34-856908,0877211558,26%2168,86
Jagdpanther71011,7954011248,21%1547,01
Jagdpanzer IV6519,9240411042,73%776,82
Spähpanzer SP I C7761,5671411051,82%1537,79
AMX 13 757533,2364310855,56%1091,35
T-15061039,3878510662,26%2373,84
A-436779,7061310640,57%1562,17
Löwe 81225,9076610545,71%1304,46
SU-15271024,5167610454,81%1685,02
Mäuschen91657,358029954,55%1425,64
IS-271144,167049843,88%1552,55
Churchill I5667,145869353,76%1657,72
O-Ni71144,287489046,67%1370,05
T25/271056,806628953,93%1667,70
T216568,356578853,41%1947,84
Type 586759,436828757,47%1724,63
Sturmpanzer II4255,872488646,51%779,95
T-437926,257528554,12%1791,52
Progetto M35 mod. 46 81500,928378555,29%1623,40
ARL 446952,117118355,42%2016,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E3110,061648348,19%321,44
AMX M4 mle. 4571259,277848253,66%2213,62
M3 Lee4374,954748167,90%1812,10
Panther7816,726177953,16%1318,19
Škoda T 256718,726287953,16%1441,48
KV-15701,295527842,31%1673,67
M75451,785287657,89%2041,74
AMX 50 B101843,086637642,11%1303,74
LTTB8701,537667659,21%1375,71
StuG III Ausf. G5400,933537450,00%857,45
M66993,647887266,67%2196,93
AT 771011,487417156,34%1314,41
VK 30.01 (P)6822,236527051,43%1601,39
Pz.Sfl. IVc5610,305577058,57%1801,82
VK 30.01 (H)5540,745196852,94%1079,69
O-I Experimental5816,247396660,61%2082,17
M10 Wolverine5631,485826561,54%1653,26
M5A1 Stuart4448,315716157,38%2462,95
Sturer Emil7931,025556040,00%1178,24
E 25 7881,636326043,33%1185,77
Pz.Kpfw. II2115,191685950,85%462,06
VK 28.016373,315785949,15%978,38
Type T-345618,415805853,45%1847,49
T1 Heavy Tank5797,897415759,65%2240,80
AMX 13 105 AM mle. 505557,213745635,71%1149,70
FV217 Badger101894,557455658,93%1350,30
Bat.-Châtillon 155 5591139,336675444,44%979,08
Škoda T 245516,795705358,49%1655,54
O-I6826,646475349,06%1364,21
Grille5529,343325040,00%1063,51
Sturmpanzer I Bison3104,001364953,06%218,58
KV-371261,718214858,33%1893,93
Matilda IV 5685,248314564,44%2396,64
AMX 12 t6146,773494452,27%234,80
BDR G1 B5599,395734456,82%1360,78
Waffenträger auf E 100101627,615894445,45%962,99
M18 Hellcat6807,985814047,50%1415,50
ST vz. 394331,464393754,05%1313,19
AT 25506,415693759,46%1419,26
Nashorn6982,257323666,67%2245,75
Super Conqueror101864,947883658,33%1277,92
Leichttraktor177,621373452,94%276,54
M1271096,506043432,35%1326,76
Churchill VII6631,875903154,84%1262,59
Crusader5352,614542850,00%1030,57
VK 72.01 (K) 101776,686722839,29%1130,77
SU-85B4468,224122725,93%1307,69
FV215b (183) 101516,936552744,44%939,00
M446766,366062544,00%1155,17
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3317,364282560,00%1176,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5517,136392470,83%1614,38
T1E6 2136,212682450,00%697,52
T-284284,833302347,83%834,73
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4217,952772152,38%494,99
Object 252U Defender 81243,677442142,86%1179,03
SU-76M3296,113731861,11%1054,84
A-4471162,128331752,94%2003,24
T 55A 91168,446471637,50%948,51
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4436,675301553,33%2132,57
T-505257,805541566,67%991,34
AMX 105 AM mle. 474297,872591540,00%824,53
TVP T 50/51101944,156291330,77%1246,68
Marder 38T4395,005241361,54%1257,15
WZ-111 model 5A102168,007411250,00%1436,45
Object 277102313,189361154,55%1784,53
M5 Stuart4266,004141040,00%958,07
LT vz. 383307,22445944,44%1599,49
M2 Light Tank2253,56363955,56%1317,81
AMX 404105,11283966,67%469,35
Marder II3285,00396850,00%929,47
T-463111,43138714,29%251,88
M3 Stuart3211,17326633,33%915,20
T1 Cunningham144,80152580,00%268,73
Renault FT 75 BS2249,60394580,00%1732,89
B14233,00457560,00%818,98
Valentine4211,00396540,00%717,14
IS-4101690,40795560,00%1432,78
T110E4102165,20534520,00%1467,03
T-100 LT10933,60703520,00%817,06
AT-12227,75308450,00%924,10
AMX 383190,25308450,00%847,38
Pz.Kpfw. II Luchs487,75402475,00%307,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3182,25274425,00%676,06
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81000,75625450,00%1047,65
Kolohousenka1145,67274333,33%803,83
LT vz. 352158,00393366,67%1037,23
Type 5 Heavy102471,001033366,67%1598,18
Renault FT119,507020,00%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8689,50474250,00%881,63
T-50-2 6915,50868250,00%3377,65
Type 97 Te-Ke 2236,003701100,00%1338,59
Light Mk. VIC 232,002381100,00%261,00
LTP 346,003231100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 26/11/2017
Ayrıldı: 15/02/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/01/2012
Ayrıldı: 08/12/2015
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close