Sankora

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/01/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23056000
Ortalama Seviye7,880,000,000,00
Galibiyetler1073046,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1201552,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere3111,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar488921,20%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar145370,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar293471,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar786,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı332321,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı92570,4000,0000,0000,00
Deneyim534,590,000,000,00
WN7793,530,000,000,00
WN8807,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar23056
Ortalama Seviye7,88
Galibiyetler1073046,54%
Yenilgiler1201552,11%
Berabere3111,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar488921,20%
İmha edilen Tanklar145370,63
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar293471,27
Verilen Hasar786,68
Düşman üssü işgal puanı332321,44
Üs savunma Puanı92570,40
Deneyim534,59
WN7793,53
WN8807,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62000
Galibiyetler3454,84%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2845,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2641,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar370,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar917,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1011,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim564,260,000,000,00
Toplam
Savaşlar62
Galibiyetler3454,84%
Yenilgiler2845,16%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2641,94%
İmha edilen Tanklar170,27
Yoketme Oranı0,47
Tespit edilen Tanklar370,60
Verilen Hasar917,98
Düşman üssü işgal puanı1011,63
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim564,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar41,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar684,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim141,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar41,00
Verilen Hasar684,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim141,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim169,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler1100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim169,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar275000
Galibiyetler11842,91%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15255,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,82%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7025,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1370,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2811,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar729,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2660,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1950,7100,0000,0000,00
Deneyim500,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar275
Galibiyetler11842,91%
Yenilgiler15255,27%
Berabere51,82%
Hayatta Kalınan Savaşlar7025,45%
İmha edilen Tanklar1370,50
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar2811,02
Verilen Hasar729,44
Düşman üssü işgal puanı2660,97
Üs savunma Puanı1950,71
Deneyim500,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar157000
Galibiyetler7346,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8453,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5333,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar920,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1120,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar919,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6564,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7134,5400,0000,0000,00
Deneyim640,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar157
Galibiyetler7346,50%
Yenilgiler8453,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5333,76%
İmha edilen Tanklar920,59
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar1120,71
Verilen Hasar919,50
Düşman üssü işgal puanı6564,18
Üs savunma Puanı7134,54
Deneyim640,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar78000
Galibiyetler3848,72%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3950,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2329,49%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar600,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar544,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2082,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı60,0800,0000,0000,00
Deneyim347,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar78
Galibiyetler3848,72%
Yenilgiler3950,00%
Berabere11,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar2329,49%
İmha edilen Tanklar360,46
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar600,77
Verilen Hasar544,87
Düşman üssü işgal puanı2082,67
Üs savunma Puanı60,08
Deneyim347,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (186)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 8722,21626426048,05%827,66
Bat.-Châtillon 25 t101162,81594107143,23%789,25
IS-381044,6763384448,58%1169,67
T34 8882,5356776648,17%950,31
M46 Patton91117,2761461241,34%933,86
Waffenträger auf E 100101464,3456756742,50%837,48
M4A3E8 Sherman6425,2440152450,57%729,91
IS-6 8974,1367245952,94%1055,32
FV3046366,1936145047,33%483,78
AMX 50 12091566,3660944341,08%1578,06
leKpz M 41 90 mm GF 8420,8352444343,79%520,76
IS-7101223,9763242748,71%871,58
T499534,1055240947,43%580,88
Object 140101096,9957239941,35%698,20
M26 Pershing8660,2941238346,74%715,75
Waffenträger auf Pz. IV91083,9660038348,56%783,58
Bat.-Châtillon 25 t AP9855,3752833445,51%689,86
IS-4101303,7855633240,06%846,49
M41 Walker Bulldog8447,7052631547,62%634,94
T207583,5439431049,35%767,41
AMX 50 10081057,8660530845,45%1167,97
Rhm.-Borsig Waffenträger81086,0859530846,10%1058,06
Leopard Prototyp A9815,0454128441,20%498,29
T-1091365,7659327540,73%1336,72
Jagdpanther II8961,1355824544,49%837,74
Conqueror91278,7861223542,98%1026,95
M48A5 Patton101075,4653323041,74%640,78
G.W. Tiger (P)8649,5543822544,44%595,05
AMX 13 909585,5857720650,49%771,37
FV215b 101196,6460720649,03%882,83
T698940,1267120551,22%1224,75
Grille 15101122,9849220139,30%597,03
T376367,9951819454,12%877,51
Indien-Panzer8703,4259117250,00%814,15
Caernarvon8904,6157417142,69%950,67
T-448684,2759916650,00%814,92
AMX 30 1er prototype9840,8153915538,71%571,48
M18 Hellcat6429,4643815349,02%598,04
G.W. Panther7541,2837215041,33%430,30
AMX 50 B101195,5751514540,00%733,85
M3 Stuart390,0615714143,26%129,51
AMX 13 757399,5349412849,22%736,75
M75189,3434112250,00%541,96
Leopard 1101025,8346112138,02%491,94
Jagdpanzer IV6509,0333812043,33%776,83
M36 Jackson6375,7331411353,10%508,28
KV-856533,1649010351,46%799,48
T54E191025,4356210338,83%712,73
Churchill VII6577,2055510249,02%1029,39
Jagdpanther7705,245369948,48%839,47
T-549961,806179941,41%808,29
T297670,385349740,21%675,30
Konštrukta T-34/1007586,625049443,62%773,05
Hummel6529,713879349,46%674,03
Ikv 90 Typ B7432,774979159,34%519,32
T25 AT7600,954209151,65%710,23
Crusader 5.5-in. SP7441,353678947,19%434,35
T-34-856277,233328748,28%328,89
AMX Chasseur de chars 8539,745698750,57%571,36
M5 Stuart497,673218658,14%175,52
Jagdtiger9941,495548545,88%570,73
Lorraine 155 mle. 518558,154228440,48%420,90
T-437546,065938053,75%785,18
T71 DA7380,235277948,10%552,49
Grille5480,973267746,75%986,76
StuG III Ausf. G5511,284547463,51%1415,29
Type 5 Chi-Ri7528,955937459,46%827,80
T-262135,811497445,95%552,29
STA-18751,015547243,06%813,99
AMX 13 105 AM mle. 505200,932437244,44%215,61
T-345115,802097145,07%79,12
Lorraine 155 mle. 507475,533737040,00%345,62
AMX M4 mle. 457655,675096944,93%746,93
T288884,755126949,28%867,05
ARL V396375,583496940,58%472,25
AMX 13 F3 AM6469,844416749,25%611,49
Sturer Emil7462,063666633,33%352,36
UDES 038639,085296453,13%573,03
BT-7443,841526251,61%119,06
Chrysler K GF 8632,516236154,10%601,02
Cromwell6321,884156041,67%405,32
O-Ni7470,715395855,17%482,63
Leichttraktor1119,183115757,89%548,96
AMX 12 t6158,823465648,21%229,87
A-20580,132055442,59%40,89
Black Prince7651,246065150,98%769,42
O-I6465,184914951,02%659,85
IS7658,985444647,83%794,88
Bishop5443,253894447,73%916,16
ARL 446521,244964143,90%744,60
VK 30.01 (H)5340,384163951,28%732,88
Churchill I5299,153853946,15%438,15
KV-1S6499,775613948,72%847,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J449,781713740,54%5,68
Covenanter5264,544133548,57%775,44
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4218,472683450,00%460,54
FV2078708,414543435,29%586,99
T-50571,243513348,48%87,70
T-127 3147,132863056,67%460,56
Crusader6190,723282944,83%322,03
M24 Chaffee5259,074842857,14%822,91
M2 Light2104,081772661,54%380,12
Škoda T 256372,724662564,00%726,28
T7 Combat Car 267,882102544,00%118,39
Type 4 Chi-To6398,963992425,00%507,29
Nashorn6457,393302343,48%534,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E384,951512236,36%4,60
Valentine3196,092902250,00%603,80
T-46368,381252147,62%86,50
Wespe3189,051672050,00%582,83
Pz.Kpfw. III/IV5120,752182045,00%92,28
G.W. Tiger9503,253092030,00%165,76
T-284122,842871957,89%269,54
M5A1 Stuart4153,633551952,63%384,53
Pz.Kpfw. II277,941421833,33%68,75
T1E6 2104,332031844,44%314,86
S35 CA5490,535441586,67%1264,46
Bat.-Châtillon 12 t8372,274281540,00%401,63
BT-2280,771411338,46%132,89
Sav m/434224,853061330,77%370,67
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3170,853051346,15%257,12
MS-1194,921681258,33%412,09
Super Conqueror10772,255761266,67%512,71
KV-137626,915701136,36%743,65
KV-15192,362021145,45%160,92
Type 1 Chi-He4193,901621030,00%332,13
Marder II3208,302331040,00%400,38
Durchbruchswagen 24141,502681040,00%137,98
43 M. Toldi III 344,801791050,00%151,89
VK 36.01 (H)6385,00360933,33%351,21
Type 95 Heavy4132,78236955,56%307,21
Tetrarch 256,89202933,33%10,95
T1 Cunningham148,50143887,50%285,95
Lorraine 39L AM3131,75157875,00%415,50
Cruiser Mk. III3139,88228850,00%485,34
T26E4 SuperPershing 8716,75675862,50%823,08
BT-7 artillery 389,50221837,50%57,33
M66429,00412728,57%370,59
O-I Experimental5285,29332742,86%286,18
AMX 38367,00192742,86%31,24
BDR G1 B5237,00404757,14%344,01
Cruiser Mk. II2129,00243757,14%474,98
B14128,1716560,00%91,70
LTP 3145,00277666,67%639,99
StuG IV 591,50225650,00%120,29
Type 97 Chi-Ha3119,40214580,00%407,54
VK 30.01 (D)6225,8021750,00%154,12
Pz.Sfl. IVc5466,60368540,00%1004,33
LT vz. 383118,50173425,00%198,39
Type 3 Chi-Nu5217,50360450,00%417,99
Type 97 Te-Ke 2134,75212425,00%388,24
Pz.Kpfw. II Luchs446,75324475,00%261,00
T675499,25318425,00%1006,00
M24E2 Super Chaffee 684,50234450,00%117,59
Škoda T 245272,00392366,67%739,46
Type 91 Heavy349,67140333,33%0,00
Cruiser Mk. IV479,003093100,00%261,00
T404416,675433100,00%1163,03
Renault UE 573321,67277366,67%1309,96
Somua SAu 404106,0011830,00%8,12
M8A14326,33421366,67%975,54
AMX 105 AM mle. 474174,67262366,67%566,35
TOG II* 6630,67550366,67%1120,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,67153333,33%0,00
AMX 4040,00218250,00%103,72
VK 30.02 (D)7605,50376250,00%756,31
T32843,50172250,00%123,01
Type 89 I-Go/Chi-Ro2106,00284250,00%260,46
Pz.Kpfw. I211,50155250,00%110,55
Vickers Medium Mk. I10,001810,00%0,00
LT vz. 35241,0010810,00%0,00
Renault FT134,002071100,00%261,00
Renault NC-31128,002551100,00%261,00
Hotchkiss H35235,0010210,00%0,00
Sturmpanzer II4323,002971100,00%1172,29
M2 Medium Tank3186,008510,00%429,98
Type 95 Ji-Ro60,002910,00%0,00
Valentine AT47,008410,00%0,00
Marder 38T4514,0015610,00%1298,13
T2160,003911100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5556,0032010,00%1230,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,002011100,00%261,00
L-60 20,0015510,00%0,00
Valentine II 40,004810,00%0,00
Light Mk. VIC 29,005110,00%0,00
FCM 2C 31094,0045610,00%3539,09

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/01/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/04/2017
Ayrıldı: 05/04/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/05/2015
Ayrıldı: 01/04/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/05/2018
Ayrıldı: 13/07/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 17/10/2014
Ayrıldı: 17/03/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/04/2016
Ayrıldı: 27/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 08/04/2017
Ayrıldı: 03/10/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 17/10/2014
Ayrıldı: 17/03/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/09/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/08/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/06/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 17/09/2013