Saniaba79

clanlogo
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 03/12/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar57178093290
Ortalama Seviye8,240,009,349,13
Galibiyetler2830249,50%00,00%4750,54%14248,97%
Yenilgiler2807749,10%00,00%4447,31%13947,93%
Berabere7991,40%00,00%22,15%93,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar1214721,24%00,00%2526,88%7525,86%
İmha edilen Tanklar424140,7400,00870,942300,79
Yoketme Oranı0,940,001,281,07
Tespit edilen Tanklar731671,2800,00981,053381,17
Verilen Hasar1.091,460,001.577,251.399,69
Düşman üssü işgal puanı503740,8800,003834,124871,68
Üs savunma Puanı245170,4300,0000,00170,06
Deneyim636,870,00789,32774,09
WN7985,060,001072,79969,79
WN81213,580,001473,251315,39
Toplam
Savaşlar57178
Ortalama Seviye8,24
Galibiyetler2830249,50%
Yenilgiler2807749,10%
Berabere7991,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar1214721,24%
İmha edilen Tanklar424140,74
Yoketme Oranı0,94
Tespit edilen Tanklar731671,28
Verilen Hasar1.091,46
Düşman üssü işgal puanı503740,88
Üs savunma Puanı245170,43
Deneyim636,87
WN7985,06
WN81213,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar93
Ortalama Seviye9,34
Galibiyetler4750,54%
Yenilgiler4447,31%
Berabere22,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar2526,88%
İmha edilen Tanklar870,94
Yoketme Oranı1,28
Tespit edilen Tanklar981,05
Verilen Hasar1.577,25
Düşman üssü işgal puanı3834,12
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim789,32
WN71072,79
WN81473,25
Son 30 gün
Savaşlar290
Ortalama Seviye9,13
Galibiyetler14248,97%
Yenilgiler13947,93%
Berabere93,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar7525,86%
İmha edilen Tanklar2300,79
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar3381,17
Verilen Hasar1.399,69
Düşman üssü işgal puanı4871,68
Üs savunma Puanı170,06
Deneyim774,09
WN7969,79
WN81315,39
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar246000
Galibiyetler9739,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14558,94%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,63%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3313,41%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1200,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,560,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4501,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.140,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1290,5200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı320,1300,0000,0000,00
Deneyim511,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar246
Galibiyetler9739,43%
Yenilgiler14558,94%
Berabere41,63%
Hayatta Kalınan Savaşlar3313,41%
İmha edilen Tanklar1200,49
Yoketme Oranı0,56
Tespit edilen Tanklar4501,83
Verilen Hasar1.140,85
Düşman üssü işgal puanı1290,52
Üs savunma Puanı320,13
Deneyim511,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar223000
Galibiyetler9040,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12254,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere114,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6629,60%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1400,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2060,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.320,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2611,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2661,1900,0000,0000,00
Deneyim585,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar223
Galibiyetler9040,36%
Yenilgiler12254,71%
Berabere114,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar6629,60%
İmha edilen Tanklar1400,63
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar2060,92
Verilen Hasar1.320,00
Düşman üssü işgal puanı2611,17
Üs savunma Puanı2661,19
Deneyim585,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar58000
Galibiyetler2848,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2848,28%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1525,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar370,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar751,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar625,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı821,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı871,5000,0000,0000,00
Deneyim522,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar58
Galibiyetler2848,28%
Yenilgiler2848,28%
Berabere23,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1525,86%
İmha edilen Tanklar370,64
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar751,29
Verilen Hasar625,60
Düşman üssü işgal puanı821,41
Üs savunma Puanı871,50
Deneyim522,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim45,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar11,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim45,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1183000
Galibiyetler58749,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler59550,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar35029,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6970,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,840,000,000,00
Tespit edilen Tanklar15511,3100,0000,0000,00
Verilen Hasar937,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17331,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı34722,9300,0000,0000,00
Deneyim635,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar1183
Galibiyetler58749,62%
Yenilgiler59550,30%
Berabere10,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar35029,59%
İmha edilen Tanklar6970,59
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar15511,31
Verilen Hasar937,26
Düşman üssü işgal puanı17331,46
Üs savunma Puanı34722,93
Deneyim635,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3550000
Galibiyetler174749,21%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler175349,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere501,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110931,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar23860,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60091,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.308,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı36581,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı95112,6800,0000,0000,00
Deneyim710,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar3550
Galibiyetler174749,21%
Yenilgiler175349,38%
Berabere501,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar110931,24%
İmha edilen Tanklar23860,67
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar60091,69
Verilen Hasar1.308,86
Düşman üssü işgal puanı36581,03
Üs savunma Puanı95112,68
Deneyim710,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar160000
Galibiyetler4830,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11169,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,63%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2918,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar950,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2201,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.794,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı440,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1320,8300,0000,0000,00
Deneyim580,990,000,000,00
Toplam
Savaşlar160
Galibiyetler4830,00%
Yenilgiler11169,38%
Berabere10,63%
Hayatta Kalınan Savaşlar2918,13%
İmha edilen Tanklar950,59
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar2201,38
Verilen Hasar1.794,36
Düşman üssü işgal puanı440,28
Üs savunma Puanı1320,83
Deneyim580,99
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (448)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81093,61661170949,44%1249,63
Bat.-Châtillon Bourrasque 81228,28792168051,01%1440,54
ELC EVEN 90 8576,78696152049,54%1098,71
AMX 13 909735,02617149650,94%1058,41
T-34-3 81028,46727149152,05%1296,18
SU-130PM 81370,58724143951,84%1463,35
T26E4 SuperPershing 8801,92653138349,46%927,24
AMX 13 105101199,41585107248,88%1444,57
IS-6 81348,7778299152,07%1703,05
112 81203,0880298352,49%1584,49
E 25 7895,6965088349,49%1316,92
Type 64 6451,5854476855,08%1150,21
Bat.-Châtillon 25 t101603,0167074150,61%1382,77
G.W. E 100101273,7947373445,91%1124,83
Char Futur 4 91646,5083073151,71%1552,33
AMX 50 B101658,6863366747,68%1237,89
WZ-111 81093,1373266149,32%1304,91
STB-1101607,1967663745,68%1274,78
T-5491091,3869363148,81%1010,82
Panhard EBR 10510929,6968761648,70%1013,11
Spähpanzer Ru 2519747,0255359750,59%1096,95
SU-122-44 71046,5365758353,52%1548,65
IS-7101688,6670855145,74%1291,34
Panther mit 8,8 cm L/71 81051,3471553449,06%1461,30
M53/M5591248,8648149845,18%1249,38
T-62A101291,8064149243,50%927,49
FV4005 Stage II101559,8862547649,58%1111,82
G.W. Tiger9869,6244646741,97%707,13
T57 Heavy101897,3366243845,21%1432,49
T110E4101783,9363243048,84%1271,19
Rheinmetall Skorpion 81226,8970137752,52%1272,39
FV380591184,4452637248,39%1275,14
T-54 first prototype 8983,2270336547,67%1259,25
Bat.-Châtillon 155 5591102,9351734752,45%1061,80
CS-52 LIS 81195,6779333853,25%1497,66
T-448448,3651933746,59%399,49
T-1091272,8366032843,60%1109,25
GSOR 1008 81390,6377931853,14%1593,84
Type 62 7645,9657331451,91%1546,47
T92 HMC101518,0756430650,65%1369,88
FV20781009,6054229147,77%1300,21
G.W. Panther71064,8250928648,60%1396,28
AMX 30 1er prototype91319,0863828045,36%1201,87
WZ-1328665,1858927151,66%1142,50
M41 Walker Bulldog8669,6062427156,83%1277,62
Type 6191350,2269826944,61%1285,41
T499693,7746226644,36%864,38
Rheinmetall Panzerwagen10975,7970926053,08%1006,75
Manticore101115,2374524847,58%1261,10
M40/M4381073,0353024748,18%1281,97
AMX 50 Foch (155) 101730,3157424446,31%1289,54
Object 70491762,7269324353,91%1496,64
AMX AC mle. 4881111,8664124145,64%1244,99
AMX 50 10081114,8867723952,72%1253,14
AMX 50 12091610,3372223751,90%1637,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81457,9766323745,57%1581,62
Löwe 81143,2279423654,24%1325,38
Object 261101307,7869023454,27%1223,93
T-437409,0251123049,57%504,24
WZ-120-1G FT 81296,3375123052,61%1369,15
Panther II8609,4553922746,70%597,59
FV215b 101555,0464522047,27%1155,93
E 5091313,9671321846,33%1142,69
T28 Prototype8951,9154221645,37%913,34
E 50 Ausf. M101559,0167021647,69%1281,00
Bat.-Châtillon 25 t AP91260,6267821546,05%1148,03
Conqueror91386,3075721456,07%1327,05
Panther7519,3954121153,55%701,88
IS-38901,9365321150,24%935,04
AMX 50 Foch91425,5471821050,00%1213,69
T3091548,8369320450,00%1315,13
FV4004 Conway91496,8660820353,69%1494,99
Leopard Prototyp A91170,6155519848,48%990,04
Hummel6741,2043619649,49%1089,16
T-345169,5928019345,60%236,32
Bat.-Châtillon 155 58101053,4661919147,12%796,35
WZ-132A9701,0759918748,66%825,35
STA-18986,5268118650,54%1289,13
Lorraine 155 mle. 518959,8553118556,76%1160,58
Grille 15101611,5956518249,45%1127,97
Waffenträger auf Pz. IV91914,5569918045,56%1664,54
E 7591137,2857517847,19%889,15
Waffenträger auf E 100102146,9863917851,12%1654,63
T54E191510,0678917757,63%1517,21
Tiger II81210,1070417649,43%1501,49
Progetto M40 mod. 65101556,5769717449,43%1115,41
Strv S1 81276,3562017345,66%1288,26
KV-856501,5345617140,94%643,92
Type 4 Heavy91709,7688616962,72%1685,89
ISU-15281451,5068716848,21%1623,07
T25/27404,4940016047,50%374,82
IS-3-II91481,4277816049,38%1382,73
Emil I81416,0265915744,59%1758,20
Progetto C50 mod. 6691292,3370315442,21%1082,26
AMX 12 t6211,3239515446,75%348,93
Cromwell6664,1557615251,32%1439,11
T-34-856309,1134615141,06%332,39
FV3046595,8745115047,33%1025,68
Panhard EBR 909618,1964914946,31%771,28
VK 100.01 (P)81309,2277814957,05%1731,17
Tortoise91688,1477414952,35%1372,30
WZ-113G FT101806,6367014645,21%1129,36
AT 1581350,3378314149,65%1584,13
50TP Tyszkiewicza91574,7770714052,86%1407,63
Charioteer81158,5651514053,57%1262,32
Strv m/42-57 Alt A.2 6777,4256513856,52%1364,76
Rinoceronte101847,1771913745,99%1365,35
Type 5 Heavy102007,5778413653,68%1476,72
Lorraine 155 mle. 507723,5841213545,19%801,34
M127934,0750213548,89%1330,63
Strv 103B101709,5174413351,13%1196,05
Crusader 5.5-in. SP7846,1754513352,63%1356,47
Carro da Combattimento 45 t 101654,9876013348,12%1166,93
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8982,6774813345,86%1071,44
Centurion Mk. I8993,8558313142,75%1177,51
T6981044,3875913056,15%1456,46
AMX 13 757232,6852212955,04%361,91
Leo7803,9866712850,78%1341,18
M18 Hellcat6267,0532312853,13%310,27
Prototipo Standard B91473,2171612748,82%1263,91
AE Phase I 91608,9280712749,61%1520,72
Grille5322,6025212639,68%460,20
O-Ho81229,2676612462,10%1510,27
Konštrukta T-34/1007751,6954712050,00%1165,73
WZ-111G FT91466,3072512054,17%1259,85
WZ-111-1G FT81245,8566411947,06%1311,49
AMX M4 mle. 49 Liberté 8979,2473411950,42%1045,64
Kranvagn101694,2278311858,47%1324,59
WZ-1317566,3763911651,72%1130,79
T675178,5427911654,31%258,81
Dicker Max 6408,3136711549,57%552,41
Object 140101424,4172111450,00%1068,04
TVP T 50/51101440,7568311248,21%1085,23
Progetto CC55 mod. 5481290,1780311251,79%1466,12
CS-5991105,5965011144,14%933,59
T803111760,2679011041,82%958,86
AMX Canon d'assaut 105 81191,9368410950,46%1204,19
T3 HMC2151,7023310846,30%534,16
Object 268101782,7964810844,44%1161,18
Challenger7729,7848210839,81%857,54
Bisonte C45 81119,6877810848,15%1086,96
IS7685,1759510754,21%842,69
SU-1006706,8451810546,67%1239,28
SU-1527977,1162110454,81%1474,63
AMX Chasseur de chars 8761,1159810449,04%925,40
MS-1190,0020310340,78%256,37
E 100101581,0966010351,46%1180,60
Super Conqueror101586,0565410146,53%1043,54
Caernarvon8925,366209742,27%907,61
Škoda T 27 81075,167379652,08%1377,28
AT 771090,497439552,63%1530,88
A-447809,675259549,47%1202,01
IS-271121,986749450,00%1694,96
CS-538705,915619445,74%720,41
M446587,683959134,07%886,97
FV215b (183) 101763,396179056,67%1295,55
Object 430U101525,656988947,19%1209,48
Comet7784,936848852,27%1332,35
Leopard 1101555,696188839,77%1008,37
T-100 LT101213,307588846,59%1437,05
BZ-6891515,398238751,72%1502,78
60TP Lewandowskiego101632,237468647,67%1049,38
UDES 15/16101532,277218545,88%1140,05
Centurion Action X101230,046428548,24%803,42
Object 26391524,047408454,76%1357,94
Centurion Mk. 7/191425,397558247,56%1325,82
IS-2-II8973,097098252,44%1057,38
Churchill I5298,353688150,62%467,29
WZ-1209980,186377946,84%773,15
P.44 Pantera81017,666467948,10%1229,54
Vz. 55101528,337627951,90%1076,73
Covenanter584,331417932,91%2,32
SU-855249,772567843,59%348,98
O-Ni7866,965257855,13%1094,13
Object 277101571,067387746,75%1170,25
Object 777 Version II 91520,948337750,65%1412,41
TVP VTU Koncept8681,125197647,37%719,62
Strv 107-12111696,127437651,32%914,41
T2 Light Tank 295,802817552,00%294,40
VK 30.01 (H)5307,974097447,30%531,68
Object 752 91786,589137452,70%1620,21
AMX ELC bis5162,963517356,16%436,02
M8A14136,132137255,56%219,49
T71 DA7358,045477248,61%528,15
T376477,605737250,00%1299,86
VK 16.02 Leopard5177,152847140,85%325,32
Sturer Emil7889,465097140,85%1060,58
SMV CC-6781050,066707048,57%1056,69
T9591700,077397052,86%1433,94
1108967,514956942,03%934,53
Churchill VII6332,163706944,93%352,78
59-166305,434926850,00%751,42
Coccodrillo 101859,187786845,59%1243,20
Valentine3226,572986749,25%767,00
Maus101579,577526746,27%1040,36
O-I6987,327116653,03%1874,06
Panhard AML Lynx 6x68358,265096639,39%376,54
SU-14-281240,788166465,63%1552,93
ARL V396380,733376342,86%488,59
A-436551,355456355,56%1169,14
Strv 746620,616206159,02%1275,04
A-20579,542136154,10%147,50
Object 43091311,366226147,54%1067,68
T56 GMC3130,531556055,00%338,66
T28 Concept 7874,436236051,67%1183,15
Black Prince7826,496065933,90%928,09
Type 586626,815725957,63%1363,73
Mäuschen91219,907065947,46%948,12
Spähpanzer SP I C7695,595755945,76%1303,72
Kampfpanzer 07 RH 81045,467965957,63%1398,52
P.43 bis6544,625575858,62%1040,14
P.43 ter7737,095685851,72%1106,87
Ho-Ri 281133,866795850,00%1263,07
Object 452K 101647,127435843,10%1085,66
Emil II91261,475885750,88%1057,79
Controcarro 1 Mk. 291581,188085752,63%1468,31
Tiger (P)7961,127385763,16%1407,84
T2971122,148145650,00%1594,12
BZ-16681002,487225650,00%1012,66
S-517785,735615538,18%778,34
212A91569,757625550,91%1552,80
DBV-152 101483,225815440,74%706,61
Škoda T 256642,025005347,17%1289,03
Somua SM 81259,307365345,28%1310,43
Vz. 71 Tesák10910,406725248,08%853,50
VK 28.016173,924575257,69%407,81
T110E5101735,988195251,92%1298,45
121101362,807025150,98%1030,72
Hotchkiss EBR7400,315515143,14%657,19
T110E3101887,927145044,00%1208,94
M-V-Y101506,967825054,00%993,79
Ikv 1035419,753924858,33%1031,27
Wespe3103,421504843,75%171,76
Škoda T 245443,744484744,68%1181,38
KV-371109,687574755,32%1659,44
IS-4101677,288244751,06%1202,93
VK 30.01 (P)6602,705354751,06%1000,39
Cruiser Mk. III3107,302054748,94%334,12
KV-48717,475254742,55%631,54
AMX 50 Foch B101338,876424744,68%770,72
Object 268 Version 4101649,837694755,32%1150,15
Pz.Kpfw. III Ausf. J4127,352464634,78%74,25
ST-I91194,967714654,35%1028,59
TNH T Vz. 5191355,427684553,33%1149,41
KV-15366,894514562,22%794,50
ST-II101268,057014447,73%746,48
Vickers Medium Mk. I157,861114351,16%136,21
XM57 81349,357454351,16%1143,32
T1 Cunningham166,401674235,71%151,78
TNH 105/10008603,195944252,38%533,75
AMX 13 F3 AM6696,365094259,52%1165,69
VK 45.02 (P) Ausf. B91296,717014240,48%996,80
Pz.Kpfw. III/IV580,372654160,98%203,38
Ho-Ri 191646,637484148,78%1373,84
Caernarvon Action X 8936,376784139,02%863,33
Cruiser Mk. IV4101,031764045,00%95,42
KV-26598,904804057,50%975,26
Achilles6721,105694055,00%1330,99
T-34-2G FT71084,366273946,15%1599,41
AMX AC mle. 467656,954523943,59%711,31
T-1506759,156103948,72%1215,35
FV217 Badger101555,268113964,10%1138,41
T92 8424,134663941,03%542,53
M66940,736323740,54%1556,88
Archer5602,324683756,76%1586,50
53TP Markowskiego81217,697903661,11%1434,26
Ikv 65 Alt II6528,863783650,00%839,60
AMX M4 mle. 54101647,866763641,67%1058,47
Ho-Ri 3101879,946213438,24%1131,61
Conqueror Gun Carriage101544,624193435,29%1070,97
Vz. 60S Dravec 101873,428413348,48%1146,06
AMX M4 mle. 457856,256013237,50%976,00
SU-1018928,635543234,38%738,39
Controcarro 3 Minotauro101862,487223138,71%1165,05
Nashorn6489,873983141,94%681,36
T328721,535393053,33%710,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E366,932463063,33%223,86
Object 4168706,304593053,33%767,22
Strv m/425458,454092962,07%1328,24
P.435415,794782853,57%1076,92
Pz.Sfl. IVc5580,644212846,43%1338,48
Taschenratte112039,258382839,29%1018,18
Caliban 81225,898052857,14%1425,99
Toro 91271,297582850,00%1057,53
Ashigaru 101793,867392846,43%1071,29
Carro d'assalto P.887884,416822744,44%1087,12
O-I Experimental5739,485992770,37%1681,42
ASTRON Rex 105 mm 81186,337382751,85%1161,40
M22 Locust 3145,333602774,07%617,26
Bofors Tornvagn 8900,706652748,15%774,39
Pz.Kpfw. II258,922002646,15%53,15
ARL 446674,775982657,69%1382,10
KV-137812,317092669,23%1525,47
T1E6 257,381092653,85%128,36
M5 Stuart476,723032548,00%75,75
CS-63101172,446642548,00%704,53
SU-100M17828,764582536,00%951,67
Object 703 Version II 81113,808132552,00%1119,25
ST vz. 394259,713292466,67%870,15
Strv 103-091517,046362441,67%1057,07
M24 Chaffee5316,216352462,50%1210,04
Type 63 81241,547662437,50%1209,44
Projet Louis 9927,887142450,00%1267,28
BZ-75101814,136872334,78%1110,86
Bishop5280,042522347,83%412,95
AMX 105 AM mle. 474219,042712343,48%604,86
BT-74101,452002245,45%137,36
M415516,914602254,55%884,63
BZT-70 102139,329572263,64%1476,81
Jagdpanzer E 100101563,456732245,45%910,34
FV201 (A45) 7619,145772245,45%735,51
Type 5 Chi-Ri7679,905162138,10%850,00
Sav m/434281,483722166,67%809,01
Cruiser Mk. II2177,102372050,00%747,94
WZ-132-110869,376151936,84%760,02
Somua S353209,532971942,11%390,25
Type 5 Ka-Ri 81881,959051963,16%2049,56
Crusader6338,394411855,56%992,61
AMX 40485,442111855,56%198,13
AMX 13 105 AM mle. 505319,673861866,67%683,66
Chrysler K GF 8821,895851838,89%581,33
14TP4238,292911741,18%748,43
Škoda T 509775,186271747,06%499,97
Cruiser Mk. I1115,881471752,94%461,00
M75170,472461735,29%324,06
WZ-131G FT6803,766021758,82%1615,70
Birch Gun4145,531931747,06%352,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5436,244331747,06%1207,76
Object 260 101854,887461735,29%1155,18
Cobra 91167,947381747,06%903,62
60G FT5244,072651533,33%254,89
leKpz Borkenkäfer111094,076921533,33%950,34
TBT 92207,539731566,67%1994,23
T 55A 91118,606411533,33%801,94
SARL 424388,144341457,14%1371,23
KV-1SA 5421,213871442,86%629,34
StuG IV 5403,073621450,00%883,61
Lago4260,314001361,54%877,78
Type T-345170,232171330,77%170,82
Aufklärungspanzer Panther 7541,386181346,15%935,38
KV-220-2 5466,005521369,23%945,12
105 leFH18B2 5392,753421241,67%581,81
FV230 Canopener101156,926811250,00%574,96
TS-54 81387,337861241,67%1307,99
Renault FT150,00821127,27%19,00
B1466,271831145,45%57,47
T-284177,093101145,45%364,58
45TP Habicha7802,826791163,64%950,22
T1 Heavy5420,554811145,45%745,14
Type 95 Heavy4249,003221136,36%607,90
Pz.Kpfw. II Luchs421,82981154,55%138,18
Pz.Kpfw. I Ausf. C3226,554831145,45%1019,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4252,453791163,64%748,37
Pz.Kpfw. VII101854,006471127,27%1080,30
Tiger-Maus 92063,647711136,36%1754,96
Black Prince II 71036,647351145,45%1166,80
Churchill III 5148,002001127,27%11,44
BT-7 artillery 3194,092761154,55%646,59
GSOR 1010 FB 8847,735641145,45%792,96
BT-2298,201481050,00%309,69
Type 97 Te-Ke 2113,702451030,00%349,61
T21634,303271040,00%25,23
Stridsyxa 81564,108491050,00%1763,12
Leichttraktor154,56125911,11%0,33
AT-1265,78119966,67%219,24
T2881069,22613944,44%918,03
T-127 3252,78414966,67%1115,61
LTP 3233,33205911,11%921,97
IS-5 (Object 730) 8643,11539933,33%438,12
T-22 medium 101168,44651944,44%649,52
Lorraine 39L AM3180,63247862,50%574,17
Primo Victoria 8922,63957887,50%1213,53
EMIL 1951 81280,00691825,00%1274,35
M2 Light229,4385714,29%0,00
AAT60 81037,86660742,86%887,91
BDR G1 B5389,83373633,33%501,64
CAV mod. 7111896,33594633,33%316,87
Somua SAu 404219,83254633,33%376,21
Durchbruchswagen 24287,17402650,00%761,31
FCM 36212,67168633,33%0,42
MT-256102,83229633,33%1,70
Object 705A101847,67771650,00%1403,26
Object 252U 81667,67655616,67%1654,39
Strv m/40L3196,00278560,00%672,21
113101509,80661520,00%788,87
WZ-111 model 5A101036,40636520,00%522,00
SU-76G FT4432,20351540,00%821,00
Jagdpanzer E 90 91388,60834580,00%999,28
M-IV-Y 8828,20558520,00%609,37
T-29 3323,00340560,00%1222,74
Tiger 131 61250,001047580,00%2320,95
Jagdtiger Prototype 81204,80529520,00%869,50
43 M. Toldi III 3147,20284540,00%555,00
Udarniy 81563,00848560,00%1443,21
Renault FT 75 BS20,0054425,00%0,00
SU-18241,753940,00%2,10
Renault R35292,00302450,00%240,37
GSOR the TANK 91795,75844450,00%1895,37
Windhund 8901,50488425,00%603,60
XM66F 8913,50737450,00%863,95
Bretagne Panther 6460,25444450,00%566,45
Turán III prototípus 5400,75393450,00%777,65
T1 HMC27,33110333,33%0,00
40TP Habicha6864,67707366,67%1854,06
Ikv 723297,005273100,00%1065,35
UDES 038790,67507333,33%595,20
Renault UE 57351,67145333,33%1,65
S35 CA5196,33309366,67%396,89
IS-M8606,0029430,00%349,45
T-50-2 6395,00395333,33%951,63
T77 81247,33748366,67%1160,08
Super Hellcat 7536,67572366,67%757,67
Lorraine 40 t 81242,33406333,33%1088,97
M3 Stuart335,505120,00%0,00
T-4630,0011220,00%0,00
Semovente M43 Bassotto6383,00445250,00%456,47
UDES 14 Alt 58744,50598250,00%721,84
AMX 383194,50216250,00%534,33
SU-76M4223,00173250,00%464,25
FV227 Conceiver81368,0011212100,00%1911,15
M24E2 Super Chaffee 6221,5025220,00%277,34
MTLS-1G14 3355,50269250,00%1187,14
Sexton I 3229,503742100,00%754,53
T7 Combat Car 2130,5014620,00%396,81
Großtraktor - Krupp 3370,0022420,00%1124,03
M4A1 FL 10 61136,0010072100,00%2600,95
Fantôme 92147,5012042100,00%2181,38
TKS z n.k.m. 20 mm 20,00910,00%0,00
P26/404256,004321100,00%717,45
Renault NC-3110,002810,00%0,00
Panzerjäger I2127,005610,00%227,81
Renault FT AC20,003310,00%0,00
M4 Improved 5113,0012310,00%0,00
T-602210,0019310,00%837,86
Bat.-Châtillon 12 t8456,006121100,00%849,73
HWK 128758,0021210,00%909,66
M-III-Y8476,008391100,00%468,77
Forest Spirit 81666,0045010,00%1425,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5215,004791100,00%451,97
AMR 35 2218,004051100,00%981,20
MKA 2459,007731100,00%2300,69
L-60 2192,007251100,00%1262,15
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8434,0025310,00%169,10
FCM 2C 3311,0028210,00%627,00
T26E3 Eagle 7 71234,0043510,00%1272,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2195,006421100,00%1076,83
T-28E with F-30 4828,005601100,00%2192,97
Churchill Crocodile 61133,0010231100,00%1553,86

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 03/12/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 03/12/2023
Ayrıldı: 24/12/2024