| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1012,42 | 650 | 419 | 47,97% | 969,29 | |||||
| IS-3 | 8 | 679,85 | 455 | 352 | 49,15% | 584,65 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 776,32 | 494 | 320 | 42,50% | 456,90 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 529,22 | 417 | 306 | 49,67% | 757,61 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1621,48 | 655 | 292 | 42,81% | 940,94 | |||||
| T-10 | 9 | 776,90 | 450 | 271 | 42,80% | 484,38 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1220,64 | 707 | 250 | 46,00% | 1236,12 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1772,43 | 757 | 228 | 52,19% | 1290,04 | |||||
| KV-85 | 6 | 397,29 | 419 | 210 | 48,57% | 497,86 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 507,33 | 389 | 203 | 43,84% | 536,15 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 732,03 | 555 | 202 | 45,54% | 819,83 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 198,44 | 216 | 196 | 38,78% | 251,95 | |||||
| IS | 7 | 665,00 | 553 | 195 | 50,26% | 772,52 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1145,90 | 636 | 186 | 42,47% | 818,37 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 386,05 | 350 | 185 | 46,49% | 523,10 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 264,24 | 303 | 171 | 42,69% | 193,05 | |||||
| Object 432U | 11 | 1578,65 | 743 | 170 | 44,12% | 961,94 | |||||
| Predatore | 9 | 1809,30 | 823 | 169 | 49,11% | 1504,89 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 916,69 | 531 | 168 | 33,93% | 499,90 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1586,34 | 612 | 163 | 36,81% | 936,42 | |||||
| KR-1 | 11 | 1818,11 | 780 | 160 | 43,13% | 997,76 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 211,14 | 227 | 156 | 50,64% | 395,49 | |||||
| M44 | 6 | 573,14 | 417 | 142 | 49,30% | 821,50 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1464,94 | 641 | 141 | 42,55% | 899,30 | |||||
| T-44 | 8 | 1120,04 | 681 | 139 | 45,32% | 1295,93 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 1989,26 | 707 | 137 | 37,23% | 1074,80 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1005,24 | 631 | 135 | 45,93% | 773,38 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2008,53 | 805 | 135 | 48,15% | 1191,93 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1139,99 | 563 | 134 | 38,06% | 614,55 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 617,99 | 498 | 134 | 39,55% | 442,40 | |||||
| IS-3A | 8 | 1506,29 | 767 | 130 | 34,62% | 1384,75 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1402,42 | 799 | 129 | 48,06% | 1188,09 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1502,99 | 696 | 122 | 45,90% | 929,04 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1126,34 | 620 | 122 | 38,52% | 967,93 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 468,95 | 467 | 111 | 45,95% | 392,78 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1731,06 | 775 | 103 | 42,72% | 1067,13 | |||||
| T803 | 11 | 1940,54 | 785 | 100 | 38,00% | 1043,65 | |||||
| Object 257 | 9 | 1116,60 | 710 | 95 | 47,37% | 918,99 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 844,41 | 545 | 94 | 37,23% | 756,97 | |||||
| KV-1 | 5 | 358,34 | 323 | 93 | 48,39% | 592,13 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 789,60 | 523 | 88 | 38,64% | 523,90 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1546,79 | 741 | 84 | 51,19% | 1276,16 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 431,63 | 510 | 79 | 48,10% | 753,26 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1126,74 | 683 | 76 | 51,32% | 1275,99 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 982,29 | 712 | 75 | 49,33% | 958,88 | |||||
| P.43 bis | 6 | 562,11 | 474 | 71 | 40,85% | 807,68 | |||||
| Object 277 | 10 | 1034,80 | 550 | 71 | 39,44% | 505,87 | |||||
| Object 430U | 10 | 1574,70 | 692 | 69 | 43,48% | 988,58 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 82,81 | 179 | 68 | 48,53% | 83,11 | |||||
| Windhund | 8 | 1160,53 | 621 | 68 | 48,53% | 1031,23 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1421,71 | 781 | 68 | 44,12% | 1136,49 | |||||
| T-28 | 4 | 213,07 | 210 | 67 | 53,73% | 571,47 | |||||
| T67 | 5 | 273,83 | 335 | 66 | 53,03% | 471,34 | |||||
| T-34-85 | 6 | 526,52 | 454 | 65 | 41,54% | 766,31 | |||||
| KV-1SA | 5 | 466,71 | 536 | 62 | 51,61% | 855,40 | |||||
| BZ-166 | 8 | 963,20 | 654 | 60 | 48,33% | 907,51 | |||||
| T110E5 | 10 | 1148,77 | 667 | 60 | 43,33% | 634,22 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 582,86 | 481 | 59 | 52,54% | 694,32 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 522,43 | 564 | 58 | 48,28% | 688,81 | |||||
| IS-7 | 10 | 1705,72 | 842 | 58 | 55,17% | 1296,86 | |||||
| Object 430 | 9 | 1506,38 | 728 | 55 | 52,73% | 1185,04 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1002,38 | 680 | 55 | 47,27% | 821,74 | |||||
| LT-432 | 8 | 655,72 | 592 | 54 | 42,59% | 903,58 | |||||
| M41 | 5 | 306,35 | 325 | 51 | 52,94% | 400,02 | |||||
| M37 | 4 | 213,82 | 181 | 51 | 56,86% | 639,42 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1157,51 | 787 | 51 | 52,94% | 1579,38 | |||||
| T-34 | 5 | 275,90 | 314 | 49 | 44,90% | 504,52 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 142,92 | 188 | 49 | 53,06% | 311,84 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 746,84 | 561 | 49 | 42,86% | 559,18 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1183,49 | 629 | 49 | 42,86% | 1109,01 | |||||
| Matilda | 4 | 291,31 | 353 | 48 | 50,00% | 714,57 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 62,78 | 122 | 46 | 54,35% | 122,03 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 304,13 | 299 | 45 | 40,00% | 276,03 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1659,87 | 869 | 45 | 55,56% | 1354,01 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 604,64 | 525 | 44 | 40,91% | 534,30 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 902,11 | 697 | 44 | 61,36% | 1259,64 | |||||
| BT-7 | 4 | 181,67 | 248 | 43 | 30,23% | 359,17 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 842,98 | 666 | 43 | 48,84% | 1578,49 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1081,64 | 616 | 42 | 38,10% | 874,30 | |||||
| P.43 ter | 7 | 545,07 | 588 | 41 | 58,54% | 733,14 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1851,20 | 807 | 41 | 56,10% | 1326,68 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 746,93 | 521 | 40 | 50,00% | 1248,43 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1178,85 | 805 | 40 | 52,50% | 1733,38 | |||||
| P.43 | 5 | 358,82 | 384 | 39 | 51,28% | 791,29 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1013,08 | 718 | 37 | 56,76% | 1227,91 | |||||
| Cromwell | 6 | 668,75 | 549 | 36 | 41,67% | 1125,22 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 722,14 | 542 | 35 | 54,29% | 1132,21 | |||||
| Type T-34 | 5 | 700,57 | 476 | 35 | 45,71% | 1876,84 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 473,74 | 358 | 34 | 35,29% | 759,83 | |||||
| T-43 | 7 | 949,56 | 699 | 34 | 50,00% | 1506,88 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1302,59 | 814 | 34 | 47,06% | 1600,80 | |||||
| P26/40 | 4 | 351,21 | 315 | 33 | 54,55% | 848,38 | |||||
| Churchill I | 5 | 517,06 | 395 | 33 | 36,36% | 866,05 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 328,28 | 313 | 32 | 50,00% | 871,41 | |||||
| Comet | 7 | 984,40 | 682 | 30 | 43,33% | 1386,77 | |||||
| SU-76M | 4 | 217,24 | 178 | 29 | 37,93% | 371,68 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 107,89 | 149 | 27 | 33,33% | 148,62 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 228,89 | 286 | 27 | 48,15% | 409,64 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 747,63 | 574 | 27 | 55,56% | 1909,45 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 859,48 | 634 | 27 | 44,44% | 1155,05 | |||||
| Churchill VII | 6 | 892,15 | 781 | 27 | 66,67% | 1739,02 | |||||
| T32 | 8 | 1230,71 | 874 | 24 | 75,00% | 1475,07 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 45,52 | 85 | 23 | 39,13% | 0,88 | |||||
| T-46 | 3 | 128,70 | 129 | 23 | 26,09% | 300,31 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 517,83 | 426 | 23 | 73,91% | 1119,84 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 982,48 | 632 | 21 | 57,14% | 1428,75 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 136,75 | 252 | 20 | 50,00% | 408,69 | |||||
| M3 Lee | 4 | 212,20 | 198 | 20 | 50,00% | 644,84 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 97,60 | 158 | 20 | 35,00% | 109,37 | |||||
| Type 58 | 6 | 704,15 | 635 | 20 | 65,00% | 1476,74 | |||||
| M8A1 | 4 | 224,90 | 289 | 20 | 45,00% | 397,45 | |||||
| T-127 | 3 | 122,45 | 220 | 20 | 45,00% | 229,06 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 584,72 | 456 | 18 | 44,44% | 1328,14 | |||||
| M7 Priest | 3 | 114,28 | 155 | 18 | 55,56% | 236,77 | |||||
| SU-26 | 3 | 146,11 | 182 | 18 | 66,67% | 433,38 | |||||
| ARL 44 | 6 | 968,81 | 772 | 16 | 68,75% | 1853,18 | |||||
| SU-18 | 2 | 94,00 | 99 | 16 | 37,50% | 329,36 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 573,81 | 467 | 16 | 31,25% | 475,58 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 948,13 | 566 | 15 | 40,00% | 1728,28 | |||||
| Tiger I | 7 | 1193,57 | 791 | 14 | 57,14% | 1451,01 | |||||
| A-20 | 5 | 149,71 | 152 | 14 | 35,71% | 232,51 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1546,29 | 704 | 14 | 35,71% | 1558,96 | |||||
| T-50-2 | 6 | 189,93 | 409 | 14 | 71,43% | 482,88 | |||||
| T-29 | 3 | 138,07 | 225 | 14 | 50,00% | 318,14 | |||||
| H3 | 9 | 1027,00 | 534 | 12 | 33,33% | 535,57 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 918,25 | 704 | 12 | 50,00% | 1285,14 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 34,82 | 77 | 11 | 45,45% | 50,12 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 93,18 | 129 | 11 | 72,73% | 471,74 | |||||
| T29 | 7 | 947,09 | 726 | 11 | 54,55% | 1141,38 | |||||
| SU-85B | 4 | 116,82 | 239 | 11 | 63,64% | 233,24 | |||||
| TS-54 | 8 | 877,20 | 658 | 10 | 60,00% | 807,86 | |||||
| T-26 | 2 | 117,78 | 167 | 9 | 66,67% | 601,16 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 875,89 | 534 | 9 | 44,44% | 1241,24 | |||||
| SU-5 | 4 | 98,11 | 245 | 9 | 44,44% | 80,73 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 82,00 | 163 | 9 | 55,56% | 316,60 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 129,38 | 174 | 8 | 0,00% | 475,33 | |||||
| T56 GMC | 3 | 148,50 | 207 | 8 | 62,50% | 450,57 | |||||
| Cavalier | 5 | 1057,25 | 740 | 8 | 62,50% | 3217,79 | |||||
| T20 | 7 | 1181,00 | 764 | 7 | 57,14% | 1697,96 | |||||
| AT-1 | 2 | 162,14 | 125 | 7 | 42,86% | 456,05 | |||||
| MS-1 | 1 | 57,50 | 105 | 6 | 50,00% | 119,15 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 504,33 | 508 | 6 | 50,00% | 1952,02 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 767,00 | 626 | 5 | 80,00% | 2386,62 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 606,00 | 693 | 5 | 80,00% | 548,86 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 168,75 | 197 | 4 | 25,00% | 336,22 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 343,25 | 342 | 4 | 75,00% | 1059,53 | |||||
| Valiant | 5 | 601,25 | 418 | 4 | 25,00% | 1106,09 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 0,00 | 201 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 115,00 | 155 | 3 | 33,33% | 303,36 | |||||
| M6 | 6 | 724,67 | 458 | 3 | 33,33% | 842,23 | |||||
| T3 HMC | 2 | 135,00 | 223 | 3 | 100,00% | 637,40 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 102,00 | 275 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| HWK 30 | 8 | 242,33 | 193 | 3 | 0,00% | 101,23 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 20,67 | 212 | 3 | 66,67% | 261,13 | |||||
| Nergal | 8 | 985,67 | 513 | 3 | 33,33% | 686,16 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 0,00 | 77 | 2 | 50,00% | 78,28 | |||||
| T34 | 8 | 397,00 | 475 | 2 | 100,00% | 388,88 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 111,00 | 181 | 2 | 0,00% | 172,26 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 58,00 | 270 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 113,50 | 110 | 2 | 0,00% | 169,45 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 37,50 | 85 | 2 | 50,00% | 110,55 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 185,00 | 352 | 1 | 100,00% | 1022,75 | |||||
| Renault FT | 1 | 30,00 | 83 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 0,00 | 92 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 29,00 | 18 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 703,00 | 317 | 1 | 0,00% | 1695,60 | |||||
| Black Prince II | 7 | 686,00 | 707 | 1 | 0,00% | 646,99 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 296,00 | 147 | 1 | 0,00% | 638,16 | |||||
| T-116 | 3 | 172,00 | 101 | 1 | 0,00% | 421,27 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 69,00 | 89 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 0,00 | 335 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Chi-Go | 7 | 336,00 | 255 | 1 | 0,00% | 105,83 | |||||
| Fantôme | 9 | 0,00 | 312 | 1 | 0,00% | 0,00 |
SPY_ON
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 10847 | 10 | 77 | 209 | ||||
| Ortalama Seviye | 7,63 | 8,40 | 8,88 | 8,80 | ||||
| Galibiyetler | 4974 | 45,86% | 4 | 40,00% | 38 | 49,35% | 98 | 46,89% |
| Yenilgiler | 5730 | 52,83% | 6 | 60,00% | 38 | 49,35% | 108 | 51,67% |
| Berabere | 143 | 1,32% | 0 | 0,00% | 1 | 1,30% | 3 | 1,44% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1814 | 16,72% | 2 | 20,00% | 23 | 29,87% | 48 | 22,97% |
| İmha edilen Tanklar | 5756 | 0,53 | 1 | 0,10 | 45 | 0,58 | 131 | 0,63 |
| Yoketme Oranı | 0,64 | 0,13 | 0,83 | 0,81 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 7251 | 0,67 | 7 | 0,70 | 61 | 0,79 | 159 | 0,76 |
| Verilen Hasar | 919,12 | 652,70 | 1.388,81 | 1.418,91 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 4027 | 0,37 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 4 | 0,02 |
| Üs savunma Puanı | 1760 | 0,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 546,03 | 490,10 | 734,64 | 740,22 | ||||
| WN7 | 708,61 | 259,96 | 846,75 | 840,13 | ||||
| WN8 | 862,88 | 304,75 | 1098,98 | 1201,12 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 10847 | |
| Ortalama Seviye | 7,63 | |
| Galibiyetler | 4974 | 45,86% |
| Yenilgiler | 5730 | 52,83% |
| Berabere | 143 | 1,32% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1814 | 16,72% |
| İmha edilen Tanklar | 5756 | 0,53 |
| Yoketme Oranı | 0,64 | |
| Tespit edilen Tanklar | 7251 | 0,67 |
| Verilen Hasar | 919,12 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 4027 | 0,37 |
| Üs savunma Puanı | 1760 | 0,16 |
| Deneyim | 546,03 | |
| WN7 | 708,61 | |
| WN8 | 862,88 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 10 | |
| Ortalama Seviye | 8,40 | |
| Galibiyetler | 4 | 40,00% |
| Yenilgiler | 6 | 60,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 20,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,10 |
| Yoketme Oranı | 0,13 | |
| Tespit edilen Tanklar | 7 | 0,70 |
| Verilen Hasar | 652,70 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 490,10 | |
| WN7 | 259,96 | |
| WN8 | 304,75 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 77 | |
| Ortalama Seviye | 8,88 | |
| Galibiyetler | 38 | 49,35% |
| Yenilgiler | 38 | 49,35% |
| Berabere | 1 | 1,30% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 23 | 29,87% |
| İmha edilen Tanklar | 45 | 0,58 |
| Yoketme Oranı | 0,83 | |
| Tespit edilen Tanklar | 61 | 0,79 |
| Verilen Hasar | 1.388,81 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 734,64 | |
| WN7 | 846,75 | |
| WN8 | 1098,98 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 209 | |
| Ortalama Seviye | 8,80 | |
| Galibiyetler | 98 | 46,89% |
| Yenilgiler | 108 | 51,67% |
| Berabere | 3 | 1,44% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 48 | 22,97% |
| İmha edilen Tanklar | 131 | 0,63 |
| Yoketme Oranı | 0,81 | |
| Tespit edilen Tanklar | 159 | 0,76 |
| Verilen Hasar | 1.418,91 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 4 | 0,02 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 740,22 | |
| WN7 | 840,13 | |
| WN8 | 1201,12 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 168 | 0 | 0 | 7 | ||||
| Galibiyetler | 78 | 46,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 42,86% |
| Yenilgiler | 90 | 53,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 4 | 57,14% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 47 | 27,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 28,57% |
| İmha edilen Tanklar | 74 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 3 | 0,43 |
| Yoketme Oranı | 0,61 | 0,00 | 0,00 | 0,60 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 88 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 4 | 0,57 |
| Verilen Hasar | 1.417,97 | 0,00 | 0,00 | 1.058,71 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 228 | 1,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 50 | 7,14 |
| Üs savunma Puanı | 565 | 3,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 8 | 1,14 |
| Deneyim | 693,82 | 0,00 | 0,00 | 703,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 168 | |
| Galibiyetler | 78 | 46,43% |
| Yenilgiler | 90 | 53,57% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 47 | 27,98% |
| İmha edilen Tanklar | 74 | 0,44 |
| Yoketme Oranı | 0,61 | |
| Tespit edilen Tanklar | 88 | 0,52 |
| Verilen Hasar | 1.417,97 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 228 | 1,36 |
| Üs savunma Puanı | 565 | 3,36 |
| Deneyim | 693,82 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 7 | |
| Galibiyetler | 3 | 42,86% |
| Yenilgiler | 4 | 57,14% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 28,57% |
| İmha edilen Tanklar | 3 | 0,43 |
| Yoketme Oranı | 0,60 | |
| Tespit edilen Tanklar | 4 | 0,57 |
| Verilen Hasar | 1.058,71 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 50 | 7,14 |
| Üs savunma Puanı | 8 | 1,14 |
| Deneyim | 703,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 4 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 6 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 3,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 1 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.872,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 1.392,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 4 | |
| Galibiyetler | 4 | 100,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 50,00% |
| İmha edilen Tanklar | 6 | 1,50 |
| Yoketme Oranı | 3,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 1 | 0,25 |
| Verilen Hasar | 1.872,75 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 1.392,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen