S0P3L3K___

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar310229182414
Ortalama Seviye9,1911,0010,6410,32
Galibiyetler1916461,78%555,56%12065,93%26263,29%
Yenilgiler1153137,17%444,44%6032,97%14835,75%
Berabere3271,05%00,00%21,10%40,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar979031,56%555,56%7541,21%15336,96%
İmha edilen Tanklar442281,43212,332941,626331,53
Yoketme Oranı2,085,252,752,43
Tespit edilen Tanklar666992,15212,333251,798632,08
Verilen Hasar3.100,995.543,115.019,634.399,20
Düşman üssü işgal puanı60830,2000,00370,20430,10
Üs savunma Puanı224540,7200,00320,181010,24
Deneyim1.037,881.400,001.427,251.330,07
WN72113,172592,202280,182208,07
WN83788,656479,704898,604779,21
Toplam
Savaşlar31022
Ortalama Seviye9,19
Galibiyetler1916461,78%
Yenilgiler1153137,17%
Berabere3271,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar979031,56%
İmha edilen Tanklar442281,43
Yoketme Oranı2,08
Tespit edilen Tanklar666992,15
Verilen Hasar3.100,99
Düşman üssü işgal puanı60830,20
Üs savunma Puanı224540,72
Deneyim1.037,88
WN72113,17
WN83788,65
Son 24 saat
Savaşlar9
Ortalama Seviye11,00
Galibiyetler555,56%
Yenilgiler444,44%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar555,56%
İmha edilen Tanklar212,33
Yoketme Oranı5,25
Tespit edilen Tanklar212,33
Verilen Hasar5.543,11
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.400,00
WN72592,20
WN86479,70
Son 7 gün
Savaşlar182
Ortalama Seviye10,64
Galibiyetler12065,93%
Yenilgiler6032,97%
Berabere21,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar7541,21%
İmha edilen Tanklar2941,62
Yoketme Oranı2,75
Tespit edilen Tanklar3251,79
Verilen Hasar5.019,63
Düşman üssü işgal puanı370,20
Üs savunma Puanı320,18
Deneyim1.427,25
WN72280,18
WN84898,60
Son 30 gün
Savaşlar414
Ortalama Seviye10,32
Galibiyetler26263,29%
Yenilgiler14835,75%
Berabere40,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar15336,96%
İmha edilen Tanklar6331,53
Yoketme Oranı2,43
Tespit edilen Tanklar8632,08
Verilen Hasar4.399,20
Düşman üssü işgal puanı430,10
Üs savunma Puanı1010,24
Deneyim1.330,07
WN72208,07
WN84779,21
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar439000
Galibiyetler29767,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13330,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere92,05%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17239,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4360,9900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12532,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.705,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2230,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1420,3200,0000,0000,00
Deneyim895,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar439
Galibiyetler29767,65%
Yenilgiler13330,30%
Berabere92,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar17239,18%
İmha edilen Tanklar4360,99
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar12532,85
Verilen Hasar1.705,21
Düşman üssü işgal puanı2230,51
Üs savunma Puanı1420,32
Deneyim895,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler990,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler110,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar880,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar111,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı5,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.367,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı90,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim1.059,900,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler990,00%
Yenilgiler110,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar880,00%
İmha edilen Tanklar111,10
Yoketme Oranı5,50
Tespit edilen Tanklar80,80
Verilen Hasar1.367,00
Düşman üssü işgal puanı90,90
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.059,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar300000
Galibiyetler21872,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8227,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11739,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1840,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4611,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar887,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3001,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı18096,0300,0000,0000,00
Deneyim680,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar300
Galibiyetler21872,67%
Yenilgiler8227,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11739,00%
İmha edilen Tanklar1840,61
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar4611,54
Verilen Hasar887,96
Düşman üssü işgal puanı3001,00
Üs savunma Puanı18096,03
Deneyim680,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2317000
Galibiyetler172074,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler58725,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere100,43%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar104845,23%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20490,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar28421,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.295,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11560,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı15730,6800,0000,0000,00
Deneyim853,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar2317
Galibiyetler172074,23%
Yenilgiler58725,33%
Berabere100,43%
Hayatta Kalınan Savaşlar104845,23%
İmha edilen Tanklar20490,88
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar28421,23
Verilen Hasar1.295,92
Düşman üssü işgal puanı11560,50
Üs savunma Puanı15730,68
Deneyim853,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1343000
Galibiyetler76456,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler57142,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere80,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar42131,35%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11100,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar33282,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.755,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12690,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8820,6600,0000,0000,00
Deneyim804,100,000,000,00
Toplam
Savaşlar1343
Galibiyetler76456,89%
Yenilgiler57142,52%
Berabere80,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar42131,35%
İmha edilen Tanklar11100,83
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar33282,48
Verilen Hasar1.755,10
Düşman üssü işgal puanı12690,94
Üs savunma Puanı8820,66
Deneyim804,10
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (240)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T95/FV4201 Chieftain 104349,781230245564,60%4094,02
Panhard EBR 105102478,47937243062,06%4097,14
Progetto M35 mod. 46 82442,681193203763,08%3879,56
Object 907 103731,431186109465,36%4020,43
Object 277103193,9777075256,91%3213,24
Leopard 1103645,8897468065,59%3616,50
STB-1103549,35104066661,71%3879,86
Object 279 early 104270,81116758666,21%3892,16
Super Conqueror103524,9695458161,45%3540,04
Bat.-Châtillon 25 t102985,8181650957,56%3123,10
T 55A 92447,9972350358,05%2941,20
Type 64 61040,5063749459,92%3738,59
T-34-85M 61237,4469745160,75%2749,98
Object 703 Version II 82462,30128640669,95%3573,18
Caernarvon Action X 82000,7784736360,06%3157,07
AMX M4 mle. 54104485,62116233865,09%4520,49
Rheinmetall Panzerwagen102428,9696931555,87%3548,41
Manticore101941,50103730362,05%3104,10
CS-52 LIS 82631,19121129962,21%4264,21
AMX 50 B103751,48101829664,19%3868,49
Object 140104726,92134227465,69%5399,74
BZ-79115626,88142526968,03%4772,67
WZ-132-1102544,3693126062,69%3874,96
ELC EVEN 90 81028,8094725655,86%2536,28
IS-7103565,46107825257,54%3648,73
Black Rock 115073,88134625161,35%4528,50
Object 260 104496,40122225064,00%4886,08
TVP T 50/51103485,7080724459,43%3643,83
leKpz Borkenkäfer113166,29115924259,09%4597,38
T110E5104137,94123824166,80%4615,20
Vz. 60S Dravec 104903,63135723962,34%4734,22
IS-381905,3175323258,19%2612,11
Vz. 55104507,10110022964,63%4569,93
IS-6 81816,9279722857,89%2364,35
FV4005 Stage II102714,1578422759,03%2402,26
Strv 103B103720,9698421158,29%3305,02
T-1092232,5279420756,52%2613,42
SDP wz 66 Grom 82463,21110220055,50%3083,77
TS-5 82133,8183619958,29%2811,47
Maus103976,54114219460,82%4251,92
CS-63104236,29121218669,89%4948,35
T-100 LT102616,22111718367,21%4408,74
Vz. 63P115010,01130117758,76%4419,00
113103086,8499317263,37%3010,00
T92 HMC101792,0464216755,69%1598,19
Škoda T 56 82566,80117716663,86%3224,49
M48A5 Patton103997,59111116561,21%4119,50
Ho-Ri 3104340,79107316465,24%4000,78
T-50-2 61015,6063016462,80%3756,47
T110E3103631,42106916166,46%3333,27
M2 Light2609,7179815271,71%4804,99
Fauteur115040,21131415166,23%4333,71
121B 104377,98119214963,76%5140,55
STG Guard 82235,7294114761,22%3340,56
Vz. 71 Tesák103199,12117214560,69%4977,07
Centurion Action X104107,5597514463,89%4421,14
WZ-13171298,7061814258,45%3415,55
AMX 67 Imbattable115063,03125014157,45%4514,81
T803115372,87139614161,70%5051,48
AMX 13 7571378,9665914055,00%3795,69
M54 Renegade 82998,39137514065,71%4806,06
Type 5 Heavy104451,29125013963,31%3991,85
Leopard Prototyp A92713,1596213754,74%3064,41
Miel 82197,12103313549,63%2845,44
E 100103967,37112013363,91%4058,90
XM69 Hacker115129,12130513259,85%4967,96
BZ-75103844,53109312957,36%3654,66
Bat.-Châtillon 25 t AP92291,0274412549,60%2670,38
T110E4104005,1697412563,20%3982,42
Bat.-Châtillon 12 t81284,7560512551,20%2938,95
Taschenratte115533,45151812566,40%4674,61
FV4025 Contriver115009,01134012460,48%4203,22
Pz.Kpfw. Neu115437,00152012369,11%4816,51
HWK 30 81429,64103711967,23%3754,34
AMX 13 105102353,0877611553,04%3218,26
SU-130PM 82385,72106311563,48%2931,93
KR-1115075,48131811456,14%4195,41
IS-4104162,60111011262,50%4360,24
T71 DA71604,65105810557,14%4777,26
FV226 Contradictious 82969,26139810268,63%4325,55
121103672,80108910157,43%4093,16
K-91104311,81123110061,00%4353,06
WZ-111 model 5A104011,409849963,64%3819,97
Executor115643,6113749965,66%5609,03
60TP Lewandowskiego104446,489319866,33%4542,10
TS-54 82582,4612959568,42%3793,66
AMX 50 Foch B104381,8811939462,77%4377,37
T57 Heavy104218,2810719255,43%4188,36
M40/M4381745,338489157,14%2228,15
IS71149,215609050,00%1599,96
Cruiser Mk. II2376,923578762,07%2595,54
PTZ-78115253,8713348666,28%4021,07
E 50 Ausf. M104412,7913498470,24%5253,39
Lansen C 82250,5611818066,25%3632,13
WZ-113G FT104406,2511477962,03%3547,89
Object 705A103218,877907962,03%3048,50
KV-8561062,554837848,72%1876,87
Conqueror92753,3210437869,23%3020,30
UDES 15/16103817,0810807763,64%3777,66
WZ-12092284,9610127661,84%2786,69
Škoda T 5092504,808157653,95%3021,31
WZ-13281991,1410397657,89%4934,73
AMX ELC bis5467,813737454,05%2041,53
FV230 Canopener104328,2912467361,64%4163,36
WZ-219112642,3110147048,57%3599,54
Kranvagn104226,9912136960,87%4229,11
M-V-Y104037,4912606773,13%4688,51
Type 62 71629,3211596555,38%5536,92
VK 30.01 (P)61776,0211006361,90%4673,08
CS-67 Szakal114451,8711666357,14%4132,70
Panhard EBR 9091537,129916075,00%2766,54
T28 Prototype81713,009275763,16%2191,54
Spähpanzer Ru 25191341,808985658,93%2294,67
Concept 1B 93343,8412825660,71%3418,82
AMX 12 t6754,684935352,83%2208,60
Concept No. 5104236,9412065366,04%4288,20
Kampfpanzer 67104107,4711855356,60%4175,11
XM57 82496,4812155072,00%2888,26
Caernarvon82159,988474961,22%3248,06
Ho-Ri 281957,8410194961,22%2861,36
T3092936,5711314667,39%3205,64
Bofors Tornvagn 82385,6112314669,57%3417,63
Indien-Panzer81807,2210134568,89%2688,62
TNH T Vz. 5193038,9811244454,55%3487,23
AMX M4 mle. 5192683,9111454465,91%2724,75
HWK 1281405,8610414461,36%3377,39
M24 Chaffee5564,514004355,81%2224,68
Object 274a 82201,8611294355,81%3659,32
AMX AC mle. 4881693,588454045,00%2247,25
T54E192390,7510244057,50%2572,05
T-54 ltwt.92609,2312084062,50%5170,52
T-34-281554,679403966,67%2565,29
T-5492598,2111543958,97%3472,34
59-166989,875843860,53%3741,89
AMX 50 Foch92798,3710263855,26%2798,35
GSOR 3301 AVR FS91599,2610473860,53%3290,77
Centurion Mk. 7/192165,5110233759,46%2625,23
TNH 105/100082016,3910853661,11%3201,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3528,084473647,22%3922,27
Panhard AML Lynx 6x681355,818403663,89%2831,40
Versuchspanzer 5794028,5814933672,22%5253,48
M4A3E8 Thunderbolt VII 61817,6312943554,29%5198,76
VK 100.01 (P)82010,7111123458,82%2810,48
Pz.Kpfw. T 15 3443,764853363,64%2951,34
CS-5992955,0911223256,25%4133,58
Ashbringer 104410,4411333253,13%3748,72
Stinger 103550,298203138,71%2554,83
Ho-Ri 193261,4110822951,72%3440,35
T376975,594902944,83%3868,06
Panhard AMD 178B6749,904052941,38%2238,59
Obsidian 82069,9311872951,72%3160,31
T9592487,819322744,44%2280,57
E 7592823,5212432774,07%3625,22
Sexton I 3383,782822755,56%1596,33
114 SP2 102860,786042755,56%2092,71
Cromwell62147,8815232680,77%6418,14
WZ-132A92743,6210672665,38%5683,62
Strv 107-12114189,5210742556,00%3334,55
T-62A103246,847102556,00%3308,80
AMX 50 10082191,009842458,33%2696,75
ST-I91886,429122445,83%1911,11
UDES 1692046,8710702369,57%2548,96
T675577,043292347,83%1261,93
Pz.Kpfw. 5583255,1714552369,57%4355,47
ASTRON Rex 105 mm 82237,3910002347,83%2552,87
M5 Stuart4457,644012250,00%1722,25
Pz.Kpfw. II Luchs4618,194782161,90%3235,19
Spähpanzer SP I C71399,4310732171,43%3744,75
M127982,557982070,00%1293,39
A46 61186,0510932080,00%4443,52
AMX M4 mle. 49 81471,688531973,68%1995,28
Object 41682816,0613731866,67%5269,59
VK 28.0161023,657151741,18%3534,35
Rheinmetall Skorpion G 8877,823221741,18%651,25
E 5093264,8112831675,00%4131,31
Hotchkiss EBR7868,565291643,75%2044,38
Patton the Tank 92533,877951566,67%3487,75
AMX 404310,363101471,43%1230,80
SU-14-28820,146061464,29%831,67
T25/271099,718411478,57%1548,82
M-VI-Y92704,0012531478,57%3635,53
M446711,773721353,85%1110,13
SU-100Y 61228,778431369,23%2153,71
WZ-111 model 1-493276,2512191250,00%4512,05
Churchill I5697,275911154,55%1661,72
UDES 0381341,917521163,64%1410,97
CS-5381652,007861145,45%1934,02
Centurion Mk. I81767,2710211154,55%2584,23
FSV Scheme A71848,6412121172,73%3549,64
LHMTV81499,4511171172,73%3390,55
AE Phase I 93286,4511031154,55%3859,04
M415522,802731030,00%614,61
FV601 Saladin82207,5011101050,00%3438,52
IS-M81007,406251040,00%963,36
B.U.G.I.61456,111050977,78%3758,33
T2881554,44946966,67%1686,48
WZ-111G FT93107,891055955,56%3421,02
T-127 3452,22368944,44%1803,95
M3 Stuart3436,50359850,00%2136,62
M5A1 Stuart4287,13226825,00%738,46
WZ-111-1G FT82440,501142875,00%3228,28
SU-2-122 5771,13721850,00%2180,48
M4A1 Sherman51279,71811757,14%4407,56
Hotchkiss H352251,86246742,86%1152,15
UDES 14 Alt 581459,141045771,43%2072,65
T-34-2G FT71678,71898771,43%2455,72
Cruiser Mk. III3188,71178742,86%708,07
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61932,431110771,43%7062,60
M24E2 Super Chaffee 61162,29906757,14%3984,99
Strv m/42-57 Alt A.2 61406,861082785,71%3242,89
BT-7 artillery 3816,50575650,00%3828,46
M10 RBFM 5698,83317616,67%1358,12
VK 16.02 Leopard5475,20339520,00%1420,74
60G FT5347,60481580,00%805,55
Pz.Kpfw. II2793,00587475,00%5168,09
GSOR 1006 Scheme 793262,251261475,00%4122,38
T-29 3257,503824100,00%945,41
Type 3 Chi-Nu51028,00735366,67%3605,28
Konštrukta T-34/1007329,00304333,33%211,84
T3282057,67633333,33%2330,58
Type T-345882,00481366,67%3831,19
AMX 38355,67253366,67%240,24
WZ-131G FT61787,331231366,67%5521,24
TKS z n.k.m. 20 mm 2316,004882100,00%1823,24
T1 Cunningham1270,007352100,00%2407,21
Cruiser Mk. I164,006220,00%55,96
Object 430 Version II93740,5015832100,00%6924,41
WZ-114 91241,0039920,00%724,50
Bretagne Panther 61101,00467250,00%1589,42
Vickers Medium Mk. I153,001561100,00%279,14
LT vz. 383319,0019710,00%978,78
T-262371,0020310,00%1879,71
Churchill VII6686,005211100,00%1108,18
BDR G1 B52438,00126610,00%5455,39
IS-2 shielded 70,0013910,00%0,00
Object 283 90,007231100,00%261,00
AMR 35 2255,0025110,00%1078,18
Heavy Tank No. VI 62671,0018531100,00%8910,12
Somua SM 84746,0020541100,00%6708,93
WZ-120-1G FT 80,0016810,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/08/2026
Ayrıldı: 01/09/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 25/07/2026
Ayrıldı: 11/08/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/05/2025
Ayrıldı: 22/07/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 08/12/2024
Ayrıldı: 07/03/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 07/10/2024
Ayrıldı: 07/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 09/03/2023
Ayrıldı: 06/10/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 08/12/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/09/2021
Ayrıldı: 10/09/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/12/2020
Ayrıldı: 18/07/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 16/11/2020
Ayrıldı: 13/12/2020
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 25/10/2020
Ayrıldı: 12/11/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/11/2021
Ayrıldı: 07/12/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/11/2020
Ayrıldı: 15/11/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/09/2021
Ayrıldı: 15/09/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 16/09/2021
Ayrıldı: 31/10/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 29/05/2022
Ayrıldı: 27/02/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 28/05/2020
Ayrıldı: 18/07/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/05/2020
Ayrıldı: 27/05/2020
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 16/03/2020
Ayrıldı: 24/05/2020
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 19/07/2020
Ayrıldı: 28/09/2020
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 29/09/2020
Ayrıldı: 18/10/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 19/10/2020
Ayrıldı: 24/10/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/03/2020
Ayrıldı: 15/03/2020
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 28/02/2020
Ayrıldı: 12/03/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 23/12/2019
Ayrıldı: 27/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/11/2019
Ayrıldı: 11/12/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 02/09/2019
Ayrıldı: 12/10/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 15/08/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 02/08/2019
Ayrıldı: 14/08/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/07/2019
Ayrıldı: 08/07/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/06/2019
Ayrıldı: 29/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 09/06/2019
Ayrıldı: 12/06/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/06/2019
Ayrıldı: 08/06/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/05/2019
Ayrıldı: 31/05/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 01/05/2019
Ayrıldı: 25/05/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2019
Ayrıldı: 28/04/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 09/10/2018
Ayrıldı: 23/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 28/09/2018
Ayrıldı: 06/10/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/03/2018
Ayrıldı: 02/03/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 10/03/2017
Ayrıldı: 02/02/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 22/02/2017
Ayrıldı: 05/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/02/2017
Ayrıldı: 19/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/01/2017
Ayrıldı: 28/01/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 31/12/2016
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 18/08/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/05/2016
Ayrıldı: 03/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 07/05/2016
Ayrıldı: 20/05/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/03/2016
Ayrıldı: 06/05/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/02/2016
Ayrıldı: 04/03/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/02/2016
Ayrıldı: 20/02/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 04/12/2015
Ayrıldı: 10/02/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/10/2015
Ayrıldı: 30/11/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/09/2015
Ayrıldı: 15/10/2015
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 06/06/2015
Ayrıldı: 06/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 19/04/2015
Ayrıldı: 04/06/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 14/12/2014
Ayrıldı: 17/04/2015