RubberChild

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 24/01/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1081610262448
Ortalama Seviye8,030,008,869,05
Galibiyetler5096447,12%00,00%11744,66%21948,88%
Yenilgiler5591751,70%00,00%13752,29%21648,21%
Berabere12801,18%00,00%83,05%132,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar3207529,65%00,00%8632,82%16737,28%
İmha edilen Tanklar628380,5800,001490,572430,54
Yoketme Oranı0,830,000,850,86
Tespit edilen Tanklar788840,7300,001420,541730,39
Verilen Hasar841,290,001.168,231.157,01
Düşman üssü işgal puanı275080,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı470130,4300,00170,06420,09
Deneyim444,740,00466,21456,61
WN7726,460,00671,23691,97
WN8850,310,00867,39962,44
Toplam
Savaşlar108161
Ortalama Seviye8,03
Galibiyetler5096447,12%
Yenilgiler5591751,70%
Berabere12801,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar3207529,65%
İmha edilen Tanklar628380,58
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar788840,73
Verilen Hasar841,29
Düşman üssü işgal puanı275080,25
Üs savunma Puanı470130,43
Deneyim444,74
WN7726,46
WN8850,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar262
Ortalama Seviye8,86
Galibiyetler11744,66%
Yenilgiler13752,29%
Berabere83,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar8632,82%
İmha edilen Tanklar1490,57
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar1420,54
Verilen Hasar1.168,23
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı170,06
Deneyim466,21
WN7671,23
WN8867,39
Son 30 gün
Savaşlar448
Ortalama Seviye9,05
Galibiyetler21948,88%
Yenilgiler21648,21%
Berabere132,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar16737,28%
İmha edilen Tanklar2430,54
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar1730,39
Verilen Hasar1.157,01
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı420,09
Deneyim456,61
WN7691,97
WN8962,44
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar46000
Galibiyetler1634,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2758,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere36,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar817,39%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar160,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar240,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar821,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı370,8000,0000,0000,00
Deneyim443,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar46
Galibiyetler1634,78%
Yenilgiler2758,70%
Berabere36,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar817,39%
İmha edilen Tanklar160,35
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar240,52
Verilen Hasar821,30
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı370,80
Deneyim443,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim24,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim24,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar403000
Galibiyetler18746,40%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler21653,60%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14736,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2260,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4111,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar862,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3590,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı19484,8300,0000,0000,00
Deneyim516,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar403
Galibiyetler18746,40%
Yenilgiler21653,60%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14736,48%
İmha edilen Tanklar2260,56
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar4111,02
Verilen Hasar862,06
Düşman üssü işgal puanı3590,89
Üs savunma Puanı19484,83
Deneyim516,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1991000
Galibiyetler89344,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler103251,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere663,31%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar63631,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9160,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar19901,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar759,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9680,4900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı16580,8300,0000,0000,00
Deneyim429,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar1991
Galibiyetler89344,85%
Yenilgiler103251,83%
Berabere663,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar63631,94%
İmha edilen Tanklar9160,46
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar19901,00
Verilen Hasar759,21
Düşman üssü işgal puanı9680,49
Üs savunma Puanı16580,83
Deneyim429,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler9100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar888,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı6,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar111,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar831,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim432,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler9100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar888,89%
İmha edilen Tanklar60,67
Yoketme Oranı6,00
Tespit edilen Tanklar111,22
Verilen Hasar831,78
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim432,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (338)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 155 58101156,06535544849,38%891,93
Bat.-Châtillon 155 5591053,89481538748,12%941,14
Waffenträger auf Pz. IV91261,12427405444,15%893,43
G.W. Panther7771,54388344347,87%896,18
Rhm.-Borsig Waffenträger8979,61412259146,16%844,85
KV-137523,39389242050,08%735,26
AMX 13 909663,06462241348,65%882,01
Object 261101321,61535183549,59%1061,58
M53/M5591367,60502180048,83%1408,40
Char Futur 4 91247,92546175448,46%1052,25
KV-37643,27372173649,14%702,15
AMX 12 t6403,98392162350,77%1086,20
T-54 ltwt.9532,52407157344,25%557,73
Bat.-Châtillon 25 t101199,53548149042,75%837,59
STG Guard 8949,80621145946,33%1053,85
UDES 1691082,79532144547,68%949,90
Grille 15101278,62494143944,89%747,49
Prototipo Standard B91148,19538134948,18%967,74
AMX 30 1er prototype91089,46514127446,00%919,91
Leopard Prototyp A91189,92500126744,12%932,81
T-1506504,77337125649,20%721,45
T-437512,08376125149,24%676,64
Lorraine 155 mle. 518923,26437124748,68%931,69
IS-38931,94462122746,62%910,54
Bat.-Châtillon 25 t AP9908,50502122646,49%744,52
UDES 14 Alt 58900,33486121848,28%1031,49
KV-48717,54404121750,45%706,03
T-34-856392,43313121448,27%603,35
Tiger II8812,94423117047,01%764,74
Charioteer8951,21434115446,19%892,88
T-549873,84505110943,10%711,47
Object 4168767,45439106646,34%825,30
Type 6191050,91466106243,97%838,85
AMX ELC bis5266,0133599947,65%780,80
Jagdpanzer IV6506,4132799145,91%776,25
UDES 038838,3037098445,12%700,74
T-34-85M 6538,7644697350,15%772,11
M446729,6642888650,79%1259,88
Object 43091078,5853381846,21%850,17
Škoda T 5091093,4049280244,51%854,57
Bat.-Châtillon 12 t8500,8040780044,88%761,47
Panther7446,7833277048,57%536,45
Strv 103-091027,9042274344,55%705,87
Spähpanzer Ru 2519540,4845472144,94%615,48
E 5091026,1753071549,51%857,85
FV4005 Stage II101104,3550370941,47%609,04
AMX 13 F3 AM6652,2743069150,80%919,26
T499582,8646168743,23%639,78
T71 DA7583,2046167153,65%1250,75
E 7591055,1252263542,36%750,70
Škoda T 256400,4334662647,60%631,64
Conqueror Gun Carriage101447,7360059248,99%1176,26
212A91412,8653754150,28%1342,54
P.44 Pantera8789,2046153246,05%836,55
T92 HMC101378,6454951449,03%1109,71
M40/M4381106,1243551049,61%1174,33
KV-26632,7340650346,72%925,15
Spähpanzer SP I C7470,7640847248,94%797,80
AMX M4 mle. 49 Liberté 8758,2059247144,16%698,12
G.W. Tiger91429,2852146549,25%1478,64
Object 25791085,7155746151,63%967,11
TS-5 8943,4967045946,84%871,25
T-345192,1220645749,45%329,22
LTTB8361,2635545446,48%439,50
SU-1006681,6038044850,22%1108,33
VK 30.02 (M)6233,6821943139,91%158,54
AMX 13 757337,6335642744,03%489,44
T3091133,7747342541,65%747,73
T-448664,3842642546,35%759,94
T-109945,9848741842,34%730,23
Tiger I7672,9738640746,44%701,01
KV-15269,6522740344,17%341,56
M46 Patton9894,3746838044,21%644,39
Lorraine 40 t 8974,7262537948,02%1086,45
FV4004 Conway9959,6039136838,32%571,56
AMX 50 12091032,2652635148,43%809,25
T28 Concept 7644,1344434954,44%837,27
VK 45.02 (P) Ausf. B9913,5657434844,54%655,09
VK 100.01 (P)8836,3051834644,80%822,35
Jagdpanther7642,1835034451,16%760,52
FV3046556,0931332649,39%843,40
M41 Walker Bulldog8420,9838328646,50%579,92
T698655,3337627939,43%556,61
FV380591020,0144027845,68%867,48
FV2078885,4547927349,08%982,64
UDES 15/16101099,0962926947,21%676,73
AMX 50 1008857,5953026644,74%762,43
Sturer Emil7558,6832426645,86%594,16
Lorraine 155 mle. 507526,1130226546,04%506,79
Type 4 Chi-To6283,3625126045,38%326,58
VK 30.01 (H)5195,5921325447,64%273,67
A-447531,7734425347,83%663,19
SU-130PM 8882,1752925244,84%668,21
Hummel6426,2925025044,80%468,55
Tiger (P)7752,2340824346,91%827,38
AMX 13 10510862,9052724246,28%876,72
Type 3 Chi-Nu5155,2017524144,40%187,56
Centurion Mk. 7/19998,6949023943,93%760,95
HWK 128533,7646723654,24%913,48
StuG IV 5298,2124223244,40%536,54
Konštrukta T-34/1007605,1036923148,05%826,72
M127691,0334823147,62%731,98
VK 45.02 (P) Ausf. A8642,9743622352,02%605,73
Achilles6489,0037222151,58%777,87
DBV-152 101453,0856321644,44%728,41
MT-256112,9223821646,30%113,67
S-517710,8041420949,28%712,65
Strv m/42-57 Alt A.2 6645,6944920054,00%1119,81
T-284119,3716119846,97%166,84
TVP VTU Koncept8619,9843319736,55%527,20
Panzer 58 Mutz 8702,7454219643,88%740,70
Progetto M40 mod. 65101181,3560319342,49%742,76
M18 Hellcat6556,9638219346,11%802,68
AMX 50 Foch91162,3952419247,40%826,63
T26E5 Patriot 8618,7658819247,40%583,40
T28 Prototype8854,3151318551,35%825,96
Challenger7799,3744518251,65%1050,75
ARL 446461,5329817044,71%608,34
Hotchkiss EBR7317,3933917041,76%456,17
VK 36.01 (H)6447,9632516754,49%656,06
T-62A10832,5349816738,92%426,73
STA-18702,7352816448,78%817,45
Grille5242,0417716440,24%278,79
Type 5 Ke-Ho4108,1815716041,88%102,00
Durchbruchswagen 2454,8115016044,38%47,68
T-50541,9514115840,51%13,91
AMX 30 B101065,8954915837,97%623,41
BDR G1 B5496,0332115742,68%802,14
Leopard 1101176,6255815540,00%658,63
Object 140101008,8257915438,31%534,96
IS7630,9737315352,29%755,16
T25/27683,8148315251,32%845,41
SU-86336,5421815046,67%297,61
AMX M4 mle. 457580,4639514751,02%622,16
A-436330,8228714543,45%430,09
TVP T 50/51101140,5454814434,72%672,47
Ikv 90 Typ B7606,4935014147,52%770,27
VK 16.02 Leopard5173,4423714141,84%317,89
Pz.Sfl. IVb4237,3418614047,14%629,63
Panhard AML Lynx 6x68352,9645513743,80%409,28
VK 28.016134,9025213545,19%157,86
T54E191117,6060813449,25%901,21
Super Hellcat 7591,1641613447,01%739,97
IS-7101041,4462113046,15%624,74
AE Phase I 9927,7956813051,54%679,81
Leo7766,3345512646,83%1100,60
Nashorn6486,1628712647,62%662,83
Rheinmetall Skorpion G 8971,4041212447,58%882,34
G.W. E 100101522,5856911937,82%1208,11
SU-122A5312,8520911745,30%572,43
T 55A 9769,5247311346,02%511,25
AMX M4 mle. 5191047,7854311143,24%719,78
KPz 3 Projekt 07 HK 9997,2239811145,95%703,03
M56 Scorpion 7620,9545411151,35%747,41
G.W. Tiger (P)81111,1657711049,09%1342,67
Ikv 65 Alt II6472,2237010945,87%701,55
Crusader 5.5-in. SP7605,3641010755,14%764,03
Emil II9975,1355510649,06%729,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E358,8212110548,57%86,65
Panther II8657,1040210544,76%629,70
Škoda T 245166,0619110242,16%203,55
M48A5 Patton101070,1357510238,24%570,51
Type 578972,315479945,45%907,63
T376364,123219945,45%857,17
CS-538523,474069743,30%497,32
SU-1018727,204449747,42%652,64
M-VI-Y9873,286049754,64%699,84
Pz.Sfl. IVc5353,612499646,88%628,84
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4247,552069244,57%477,39
STB-110894,475559037,78%424,32
M10 RBFM 5426,803468947,19%780,27
StuG III Ausf. G5234,632058748,28%361,79
Strv 746511,063448346,99%876,67
Object 430U101157,145318127,16%648,52
LHMTV8421,465538149,38%583,15
M415299,932218053,75%386,93
Strv 103B101172,085597844,87%619,02
Centurion Mk. I8590,265797858,97%686,46
K-9110812,194927837,18%335,71
P.43 bis6341,683367663,16%621,97
T-46362,001227447,30%71,19
Indien-Panzer8621,613997230,56%499,73
T675418,623817153,52%912,33
leKpz M 41 90 mm GF 8481,204647143,66%641,24
AMX AC mle. 488848,434766747,76%741,95
Pz.Kpfw. II261,341256544,62%39,20
Pz.Kpfw. II Luchs452,661976553,85%131,85
M1039957,895736342,86%659,62
Object 430 Version II9849,905586353,97%694,72
Renault FT 75 BS275,051066051,67%292,30
Fantôme 9860,244185937,29%518,37
T110E5101152,166155843,10%687,89
Ikv 1035344,113275653,57%744,61
Type 586322,563925547,27%425,43
Archer5291,152925545,45%471,75
M4A1 Revalorisé 8729,424275541,82%652,52
T-34-17318,152815440,74%197,27
Emil I8988,175205444,44%925,34
Caernarvon8817,756225350,94%870,03
Ares 758649,214985347,17%573,00
TNH T Vz. 5191075,485515242,31%772,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4207,062075147,06%469,46
Patton the Tank 9889,415285154,90%847,91
ST vz. 394128,221944955,10%279,31
SU-100M17791,374494951,02%1031,69
T-34 shielded 5414,845334571,11%1126,83
Type 95 Ha-Go254,02904337,21%0,00
TNH 105/10008732,674944334,88%538,17
T297913,487454271,43%1186,33
Pz.Kpfw. III Ausf. J453,141664269,05%260,47
P.435221,442224148,78%415,25
Semovente M43 Bassotto6673,493284156,10%1069,03
P.43 ter7637,874573951,28%984,23
M24 Chaffee5289,263573969,23%1048,41
Progetto C50 mod. 669746,685543855,26%580,15
E 50 Ausf. M101034,896223844,74%611,92
SU-1527619,544543767,57%896,88
Type T-345315,623893754,05%767,96
SMV CC-567571,294133557,14%702,42
CS-447574,885053452,94%741,67
Marder 38T4306,942593444,12%620,17
Jagdpanzer E 100101201,336543357,58%730,19
T-100 LT10509,035953354,55%508,43
T-50-2 6340,093863345,45%856,66
Valentine3125,971653243,75%234,40
Object 26391129,314233221,88%778,56
KV-1SA 5599,665463250,00%1246,38
LT vz. 383106,521483132,26%155,68
Type 98 Ke-Ni339,771213145,16%45,30
T-26235,80843050,00%81,30
Jagdtiger9976,935643046,67%603,13
M8A14203,472063053,33%396,30
MKA 2207,212472948,28%703,17
M16/43 Sahariano 3377,624552965,52%1219,28
Somua SM 81063,386332934,48%819,95
SU-263124,791432853,57%236,23
T57 Heavy101122,716412842,86%630,94
Panhard AMD 178B6150,712802842,86%173,17
Pawlack Tank6560,194602733,33%679,96
M-III-Y8544,705252733,33%329,63
Object 252U 8738,936272748,15%594,27
122 TM 8947,005652630,77%696,38
Cromwell6365,803902540,00%484,23
Sav m/434190,752022445,83%308,95
Comet7424,005302450,00%497,35
Marder II3130,211222433,33%148,66
SU-5490,551122240,91%46,07
FSV Scheme A7650,556272263,64%965,19
M24E2 Super Chaffee 6368,954812245,45%866,28
AMX 50 Foch (155) 101336,144302128,57%675,84
M-II-Y7593,954922133,33%508,39
Renault Otsu141,451032035,00%3,10
SU-100Y 6307,653222065,00%474,67
T-54 first prototype 8702,605482040,00%611,09
Cobra 9893,754542050,00%626,13
BT-7 artillery 3188,902612045,00%542,25
Maus10842,215721936,84%299,13
Birch Gun4180,581611952,63%552,00
Chieftain/T95 8604,795181936,84%477,04
FV601 Saladin8549,846181957,89%599,78
T-29 3263,613081838,89%725,89
Type 6891004,126521752,94%716,42
Sexton II3145,811331656,25%523,66
AMX 50 B101337,507441656,25%1008,96
Centurion Action X10793,136261650,00%452,23
Panzerjäger I263,331161573,33%261,64
AMX AC mle. 467488,003831553,33%532,37
Object 268 Version 410661,604461520,00%155,44
43 M. Toldi III 3108,801961553,33%450,58
Kranvagn10856,215961450,00%502,40
T110E310858,214631428,57%310,71
MS-1130,08861346,15%45,42
Staghound Mk. III6538,315441361,54%904,49
Pz.Sfl. IC 4429,233461353,85%1295,39
Churchill III 5326,694961346,15%447,74
Leichttraktor135,831141241,67%9,86
AMX M4 mle. 54101054,755291225,00%525,13
Lorraine 39L AM345,64581118,18%0,00
T-116 3197,552661172,73%862,65
SU-85573,401311050,00%103,72
GSOR the TANK 91001,705641040,00%714,27
Ram II 5347,303571050,00%726,81
Valentine II 4152,102641040,00%291,12
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6717,605051060,00%1419,81
Cruiser Mk. II2104,00134955,56%339,04
K-91-PT 9939,67496944,44%674,46
VK 168.01 Mauerbrecher 8495,89330933,33%237,50
Vickers Medium Mk. I156,3897837,50%37,52
SU-18292,75132862,50%507,54
Rheinmetall Panzerwagen10703,63547837,50%542,13
Object 283 9822,63374850,00%656,56
Tetrarch 2158,00244887,50%902,22
Vz. 5510557,57753771,43%340,31
Progetto CC55 mod. 548513,14306742,86%284,69
Pz.Kpfw. VII101231,29697757,14%731,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5444,71577771,43%1011,67
TS-54 8620,86729771,43%607,61
Type 62 7411,00329633,33%529,61
Renault FT119,1793683,33%261,00
Renault NC-3113,5085683,33%261,00
T-127 360,007160,00%0,00
TOG II* 6152,50223666,67%261,00
T26E3 Eagle 7 7865,00497666,67%1337,48
Kolohousenka188,60135540,00%210,96
LT vz. 35299,00180580,00%476,41
Bishop553,2069520,00%0,00
T-45 276,60139520,00%89,24
Excalibur 6535,40262540,00%638,87
GSR 3301 Setter7410,20530560,00%929,49
FV215b (183) 10913,25370425,00%332,08
T26E4 SuperPershing 81140,25648425,00%1162,28
AMR 35 2184,75245450,00%846,37
L-60 256,50155425,00%32,12
Loyd Gun Carriage236,0082333,33%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G37,00145333,33%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6615,33549366,67%1433,96
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8549,67391333,33%375,81
M4A1 FL 10 6243,00226366,67%355,18
Strv fm/211112,507920,00%373,53
TKS z n.k.m. 20 mm 20,0071250,00%114,92
T1 Cunningham10,00832100,00%261,00
M224,005220,00%0,00
Type 7110428,00698250,00%141,03
G.Pz. Mk. VI (e)20,0059250,00%113,16
IS-M8842,505652100,00%854,68
M-V-Y10732,00562250,00%349,55
Lorraine 50 t 9409,0034120,00%65,89
LT-432 8445,5028420,00%437,19
Char de transition 6563,5020920,00%596,69
ISU-122S 777,00293250,00%116,70
Panzerwagen 39 3339,0018410,00%1093,85
FCM 3620,00710,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5425,004701100,00%1137,89
Convert. Medium Tank T3 3122,003721100,00%377,56
M4A3(76)W Sherman 6431,0026810,00%383,65
MTLS-1G14 3277,0018810,00%990,41
AMX ELC 901 6392,005391100,00%943,91
Valiant 50,005610,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 24/01/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 09/06/2016
Ayrıldı: 03/01/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 09/06/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/11/2015
Ayrıldı: 23/11/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2015
Ayrıldı: 29/11/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 19/01/2016
Ayrıldı: 26/04/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 28/04/2016
Ayrıldı: 22/05/2016