Romned

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 19/04/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar22996000
Ortalama Seviye7,210,000,000,00
Galibiyetler1152550,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1117648,60%00,00%00,00%00,00%
Berabere2951,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar658428,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar176780,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar223560,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar917,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı350131,5200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı126470,5500,0000,0000,00
Deneyim502,490,000,000,00
WN71000,310,000,000,00
WN81202,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar22996
Ortalama Seviye7,21
Galibiyetler1152550,12%
Yenilgiler1117648,60%
Berabere2951,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar658428,63%
İmha edilen Tanklar176780,77
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar223560,97
Verilen Hasar917,05
Düşman üssü işgal puanı350131,52
Üs savunma Puanı126470,55
Deneyim502,49
WN71000,31
WN81202,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler375,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler125,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.769,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim435,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler375,00%
Yenilgiler125,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar30,75
Verilen Hasar1.769,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim435,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler1546,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1753,13%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar928,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar270,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar870,310,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı571,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı80,2500,0000,0000,00
Deneyim382,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler1546,88%
Yenilgiler1753,13%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar928,13%
İmha edilen Tanklar150,47
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar270,84
Verilen Hasar870,31
Düşman üssü işgal puanı571,78
Üs savunma Puanı80,25
Deneyim382,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler133,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar705,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim356,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar51,67
Verilen Hasar705,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim356,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar90000
Galibiyetler4853,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4246,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3235,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar540,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar941,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.062,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1401,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2022,2400,0000,0000,00
Deneyim549,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar90
Galibiyetler4853,33%
Yenilgiler4246,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3235,56%
İmha edilen Tanklar540,60
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar941,04
Verilen Hasar1.062,96
Düşman üssü işgal puanı1401,56
Üs savunma Puanı2022,24
Deneyim549,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar348000
Galibiyetler17349,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17149,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,15%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12836,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2200,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2740,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar889,010,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4241,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4981,4300,0000,0000,00
Deneyim408,810,000,000,00
Toplam
Savaşlar348
Galibiyetler17349,71%
Yenilgiler17149,14%
Berabere41,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar12836,78%
İmha edilen Tanklar2200,63
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar2740,79
Verilen Hasar889,01
Düşman üssü işgal puanı4241,22
Üs savunma Puanı4981,43
Deneyim408,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (129)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-34-856748,30463188055,53%1646,52
FCM 50 t 81032,87503128247,27%1187,01
T-54 first prototype 8909,00676110247,73%1083,81
E 7591534,3164777752,12%1484,72
KV-856872,8747276756,58%1730,57
T-345442,0534568451,90%1272,58
SU-1006928,1253158757,75%1921,83
ISU-15281317,7950458250,52%1341,51
T-62A101530,0149949145,21%1179,21
AMX 50 10081298,6253848551,13%1540,71
T-549932,9449439843,72%756,17
M18 Hellcat6739,3847038953,47%1363,51
AMX 50 12091377,4748136842,93%1189,97
T3091181,1957634745,82%869,50
T-448816,1252231643,99%939,81
LTTB8615,5850731652,85%1062,94
Tiger I7946,7447330752,12%1246,72
Leopard 1101441,9357830146,18%979,62
Tiger II81171,6956129949,83%1358,75
T28 Prototype81266,7946829249,66%1367,30
SU-14-17762,0234828550,53%1012,80
T-54 ltwt.9864,3851426746,07%1167,42
Object 43091359,2574725550,20%1190,84
Progetto M40 mod. 65101677,4462024843,95%1192,97
AMX M4 mle. 49 8932,8364524249,59%1018,89
FV3046653,7739324050,00%1208,52
A-205113,5219523650,42%220,01
STB-1101448,0959022646,46%1003,21
Leopard Prototyp A91202,2955821942,01%898,48
SU-1527913,4143121354,93%1256,66
Char Futur 4 91451,1768721246,70%1138,75
STA-181013,3557720852,40%1263,38
Leichttraktor1171,8327219859,60%953,39
T25/27780,4544819357,51%1164,56
KV-15419,4530019148,69%754,28
T-437605,9139018647,85%845,27
Object 70591103,5171318048,33%879,19
T-284320,6525017950,84%1041,21
VK 28.016538,3440317548,57%1614,02
IS71048,1848016953,25%1508,70
T376388,0038216252,47%976,97
Spähpanzer SP I C7743,4247516247,53%1476,99
Super Hellcat 7903,2457216149,07%1269,35
Prototipo Standard B91515,0177615750,96%1360,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5303,0624115543,23%630,56
Object 430U101546,8257515347,06%1184,04
ARL 446720,0558215154,97%1285,93
Indien-Panzer8749,3257015136,42%667,75
AMX 12 t6436,1737614950,34%1075,84
Object 705A101617,9071914944,30%1138,98
IS-381146,5450914852,03%1253,84
Emil I81045,1164114050,00%1022,91
VK 36.01 (H)6628,6435313946,04%1026,95
Type 6191297,5068113745,99%1097,46
SU-86646,8836313652,21%960,91
IS-M8844,3963813646,32%804,86
T71 CMCD7482,3546612943,41%896,39
AE Phase I 91341,7865612948,84%1186,12
AMX M4 mle. 457961,2263212650,00%1269,53
TNH 105/100081031,7668212550,40%1127,15
Emil II91162,4473712450,81%975,00
FV2078876,5966111948,74%935,22
Type 5 Chi-Ri7774,1455011844,07%1080,39
TNH T Vz. 5191531,5881111851,69%1410,38
M24 Chaffee5334,6135511657,76%1176,10
Object 268101584,7746611338,94%878,49
Pz.Kpfw. II Luchs4388,9341210657,55%1767,32
P.44 Pantera81103,2371510552,38%1387,50
T675461,9031810556,19%1061,35
Object 70491485,0959210348,54%1095,88
BDR G1 B5613,6634310142,57%1218,55
BT-2287,211399943,43%196,14
BT-74100,181589248,91%176,77
SU-122A5459,982929257,61%1203,49
E 100101201,456089153,85%898,28
FV38059910,465288743,68%743,96
SU-14-28932,135718543,53%983,02
Vz. 44-17877,365918454,76%1010,67
VK 16.02 Leopard5399,464028351,81%1408,08
VK 30.02 (D)7691,626157946,84%900,65
M8A14451,233587953,16%1374,88
Crusader 5.5-in. SP7610,755157749,35%784,24
T110E4101596,476287450,00%1060,92
Leo7849,446507353,42%1295,13
T1 Cunningham1208,863226960,87%1562,96
Bishop5543,933496847,06%1273,58
P.43 ter7780,846896759,70%1212,30
T56 GMC3253,432486755,22%870,91
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4162,942206654,55%445,06
SU-54225,351786349,21%438,32
AMX ELC bis5259,523296264,52%900,86
T207584,805815451,85%747,42
KV-26469,152825444,44%568,31
StuG IV 5453,983095446,30%1116,10
B14308,552935158,82%896,32
M41 Walker Bulldog8282,104155040,00%216,71
M24E2 Super Chaffee 6320,764725050,00%693,83
SU-855546,043384961,22%1454,76
Strv 746716,445354542,22%1255,64
Hummel6634,054084443,18%920,72
Grille5500,673834334,88%866,28
Comet7600,306293754,05%855,53
LTP 3286,863183557,14%1647,62
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,151383435,29%152,00
VK 30.02 (M)6463,124843441,18%629,55
M4A3E8 Sherman6739,096253243,75%1523,54
M4A1 Sherman5532,104673050,00%1243,88
StuG III Ausf. B4467,673603036,67%1127,25
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6459,504073033,33%849,68
Škoda T 245629,794322962,07%1893,12
T-463160,121952669,23%693,16
Cromwell6614,325752552,00%1176,55
SU-263157,951232142,86%235,18
T-26279,651202050,00%233,98
Kranvagn101956,958231952,63%1417,92
SU-182149,471171947,37%811,32
VK 30.01 (H)5426,724631855,56%895,26
Birch Gun4285,382121656,25%1100,29
Pz.Kpfw. 35 (t)267,691341361,54%266,00
AMX 50 B101391,085571338,46%727,05
AMX 404179,752001233,33%469,50
T3 HMC2164,501611050,00%572,69
AMX 383158,86227771,43%565,46
T7 Combat Car 2146,67365666,67%837,07
Pz.Kpfw. II2129,60214540,00%330,37
43 M. Toldi III 3384,50558450,00%2194,64
MS-110,001052100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 282,00335250,00%226,01
Type 97 Te-Ke 252,005710,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 19/04/2021
Rütbe: Komutan
Katıldı: 19/04/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 31/10/2014
Ayrıldı: 18/10/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 28/04/2016
Ayrıldı: 02/11/2016