Reks_1973

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 13/06/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar721661059289
Ortalama Seviye7,949,609,199,11
Galibiyetler3656050,66%770,00%3355,93%15252,60%
Yenilgiler3436147,61%330,00%2644,07%13145,33%
Berabere12451,73%00,00%00,00%62,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar1977927,41%440,00%1932,20%7726,64%
İmha edilen Tanklar650140,90111,10540,922030,70
Yoketme Oranı1,241,831,350,96
Tespit edilen Tanklar840641,1670,70430,732500,87
Verilen Hasar1.196,70957,601.310,921.369,52
Düşman üssü işgal puanı559450,7800,001151,951270,44
Üs savunma Puanı298090,4100,00330,561080,37
Deneyim651,24577,90711,49705,78
WN71129,281095,661094,91972,33
WN81480,73873,141517,171343,65
Toplam
Savaşlar72166
Ortalama Seviye7,94
Galibiyetler3656050,66%
Yenilgiler3436147,61%
Berabere12451,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar1977927,41%
İmha edilen Tanklar650140,90
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar840641,16
Verilen Hasar1.196,70
Düşman üssü işgal puanı559450,78
Üs savunma Puanı298090,41
Deneyim651,24
WN71129,28
WN81480,73
Son 24 saat
Savaşlar10
Ortalama Seviye9,60
Galibiyetler770,00%
Yenilgiler330,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar440,00%
İmha edilen Tanklar111,10
Yoketme Oranı1,83
Tespit edilen Tanklar70,70
Verilen Hasar957,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim577,90
WN71095,66
WN8873,14
Son 7 gün
Savaşlar59
Ortalama Seviye9,19
Galibiyetler3355,93%
Yenilgiler2644,07%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1932,20%
İmha edilen Tanklar540,92
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar430,73
Verilen Hasar1.310,92
Düşman üssü işgal puanı1151,95
Üs savunma Puanı330,56
Deneyim711,49
WN71094,91
WN81517,17
Son 30 gün
Savaşlar289
Ortalama Seviye9,11
Galibiyetler15252,60%
Yenilgiler13145,33%
Berabere62,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar7726,64%
İmha edilen Tanklar2030,70
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar2500,87
Verilen Hasar1.369,52
Düşman üssü işgal puanı1270,44
Üs savunma Puanı1080,37
Deneyim705,78
WN7972,33
WN81343,65
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar934,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim446,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar934,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim446,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61000
Galibiyetler3049,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3150,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1524,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar290,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1011,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar693,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı190,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2393,9200,0000,0000,00
Deneyim594,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar61
Galibiyetler3049,18%
Yenilgiler3150,82%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1524,59%
İmha edilen Tanklar290,48
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar1011,66
Verilen Hasar693,08
Düşman üssü işgal puanı190,31
Üs savunma Puanı2393,92
Deneyim594,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar418000
Galibiyetler15136,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler25661,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere112,63%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10825,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2630,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,850,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4741,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.031,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2500,6000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4231,0100,0000,0000,00
Deneyim528,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar418
Galibiyetler15136,12%
Yenilgiler25661,24%
Berabere112,63%
Hayatta Kalınan Savaşlar10825,84%
İmha edilen Tanklar2630,63
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar4741,13
Verilen Hasar1.031,17
Düşman üssü işgal puanı2500,60
Üs savunma Puanı4231,01
Deneyim528,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar92000
Galibiyetler3133,70%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6166,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2527,17%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar630,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar530,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.687,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı981,0700,0000,0000,00
Deneyim645,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar92
Galibiyetler3133,70%
Yenilgiler6166,30%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2527,17%
İmha edilen Tanklar630,68
Yoketme Oranı0,94
Tespit edilen Tanklar530,58
Verilen Hasar1.687,08
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı981,07
Deneyim645,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (379)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 81386,38748654550,51%1703,92
Bat.-Châtillon Bourrasque 81356,91758476252,18%1704,19
Progetto M40 mod. 65101907,65692291748,89%1536,47
Object 261101411,86648281949,80%1192,64
T92 8902,67754208651,39%1861,04
Char Futur 4 91704,95763198553,90%1683,39
T71 DA7968,79623165356,26%2461,32
ELC EVEN 90 8861,20732156353,17%1859,99
M24 Chaffee5487,55394153954,26%1958,87
Super Hellcat 71044,19656105852,27%1678,46
SU-130PM 81399,17652105149,48%1469,91
T675690,6144197557,74%1770,43
Lansen C 81289,9478697151,39%1541,04
Bat.-Châtillon 25 t101692,6566595546,91%1370,61
Charioteer Nomad 81385,9572194249,58%1524,79
E 100101793,3867693247,96%1327,55
Type 64 6705,3957591751,15%1951,24
Centurion Action X101604,6164375046,93%1165,57
T4991091,6271069253,47%1676,65
T-34-3 81185,0469966051,06%1396,38
Cromwell6715,8651565752,51%1524,38
TVP T 50/51101686,3066064244,24%1347,05
Lorraine 40 t 81221,7570154648,17%1390,64
K-91101618,8565053749,16%1282,95
AMX Canon d'assaut 105 81332,0572552347,99%1462,49
M4A1 Revalorisé 81243,8569252049,42%1651,53
T-345523,2639750453,57%1560,23
UDES 15/16101739,0070246445,26%1240,46
A-436737,2544443057,21%1573,11
Kunze Panzer 91564,3174542848,83%1491,57
XM551 Sheridan101236,9665241145,99%1399,27
122 TM 81322,8868740250,50%1489,91
Rinoceronte101714,9072439545,32%1122,37
Object 430 Version II91533,4672439144,76%1460,83
T-4481038,0169937948,28%1354,76
Bat.-Châtillon 155 58101203,2369136752,86%973,49
Bat.-Châtillon 12 t8881,7659835751,54%1704,58
AMX 13 105101272,3062635345,61%1447,26
Object 705A101890,0363534851,44%1501,20
AMX 13 9091024,3571434252,34%1583,23
Caernarvon Action X 81156,9177134151,03%1368,98
SU-14-281241,5455533849,41%1366,79
T376722,6745733853,25%2558,93
Rheinmetall Skorpion 81180,2267632148,60%1155,45
T-34 shielded 5631,9755630959,87%1759,83
WZ-1328940,3163530849,68%1683,35
Vz. 55101788,7073330749,19%1251,01
T71 CMCD71025,9159130753,42%2720,29
Škoda T 5091704,8477130648,04%1657,67
IS-7101699,0269829550,17%1366,68
E 7591515,9370728748,08%1322,34
CS-52 LIS 81200,3076328550,53%1407,33
Prototipo Standard B91533,9673627847,84%1390,63
IS-6 B 81336,8966627545,82%1451,38
Škoda T 256762,6263027251,10%1698,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91231,3666326344,87%1135,04
Fantôme 91392,8675226350,57%1375,38
WZ-132A9879,4763325948,26%1138,40
Centurion Mk. 7/191452,9659725952,12%1399,23
Object 140101616,2466125748,25%1263,13
Strv 81 8980,3673925550,98%1233,18
T-5491170,0273824951,00%1194,60
T92 HMC101367,2162624850,81%1200,83
212A91386,2471324753,44%1390,84
AE Phase I 91450,2775824752,63%1321,49
Maus101570,2966424647,97%1032,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3407,8943124563,67%2023,55
Object 43091461,4376524450,82%1328,85
M36 Jackson6884,7957624351,85%1681,84
Tiger I71075,9857224253,72%1490,77
G.W. E 100101212,9366024249,59%1030,66
Panzer 58 Mutz 81023,6462024247,11%1265,08
Panther7889,3862923746,84%1471,31
VK 30.01 (H)5484,8135121753,92%1206,98
UDES 1691406,4763221745,62%1248,37
60TP Lewandowskiego101914,6468421339,44%1271,21
Tiger 131 6800,8044621251,89%1317,28
M40/M4381249,5261820852,88%1355,46
Object 41681371,7074620550,73%1822,02
MT-256501,5352820351,23%1705,88
Strv 103B101771,0755620246,53%1168,06
AMX 13 757872,4861620058,00%2107,93
UDES 0381037,7155519948,24%1091,56
TVP VTU Koncept8892,0266219453,09%1178,77
Leopard Prototyp A91397,5156419444,33%1174,21
T54E191276,1763019243,23%1007,65
STB-1101465,6272019149,21%1072,58
T 55A 91484,2962519045,26%1422,16
T-505406,8339718554,59%1543,85
Kranvagn101566,2966018450,00%1161,10
Object 70591547,1775718148,07%1403,74
Leopard 1101470,5062317745,76%997,57
M41 Walker Bulldog8894,0270317745,76%1566,12
Tiger II81276,4877417452,87%1434,77
T698989,6265017444,83%1098,95
IS7912,4455917149,12%1231,24
IS-381105,3762817043,53%1133,26
SU-14-17844,0161016750,90%1257,59
UDES 14 Alt 581295,7152716248,77%1651,86
P.44 Pantera81134,5968716043,75%1456,86
50TP Tyszkiewicza91709,6975115652,56%1546,78
AMX 12 t6662,0161815650,64%2035,23
SU-54363,3328814848,65%830,22
T25 AT71077,0462014259,15%1611,36
BT-74338,2449114060,71%1408,30
Strv 103-091596,6668014050,71%1468,00
AMX 13 F3 AM6706,8352513952,52%1038,01
IS-M81128,8971313949,64%1274,75
T404496,9136813852,17%1341,39
Somua SM 81117,3368313447,76%1009,98
Crusader6460,0238413351,88%1391,11
Chrysler K GF 81167,7760813053,08%1284,37
VK 30.02 (M)6777,0455812856,25%1594,92
VK 168.01 (P) 81040,9663412850,00%1156,80
TNH T Vz. 5191461,9073412745,67%1167,01
Object 430U101666,3961912337,40%1199,82
Ikv 723255,3625612154,55%779,16
G.W. Panther7964,5157612153,72%1160,66
Object 25791734,9177312146,28%1627,45
Comet71207,5983511959,66%2506,51
Cobra 91256,1065311844,07%944,73
AMX ELC bis5449,2454611555,65%1992,69
M54 Renegade 81315,2270611447,37%1266,64
Centurion Mk. I81100,9576511352,21%1504,74
59-166607,4642711246,43%1717,71
Progetto C50 mod. 6691277,2169711057,27%1176,78
53TP Markowskiego81201,4162610938,53%1272,70
T-34-2G FT7840,6554510947,71%1051,73
M8A14495,5335510948,62%1432,27
Ikv 90 Typ B7727,9453410750,47%1032,32
T-832 81238,2074510650,00%1261,24
Pz.Kpfw. I Ausf. C3271,7336410556,19%1505,35
P.43 ter7901,6272210252,94%1530,29
SU-76G FT4499,7642110257,84%1419,14
VK 36.01 (H)6656,5639910150,50%1009,95
STG Guard 81146,2861410144,55%1301,35
45TP Habicha71074,2973710060,00%1540,93
SU-1006945,8149410056,00%1905,90
SU-122A5448,4929410045,00%901,01
M2 Light2259,315049953,54%1269,23
SU-10181415,886999954,55%1625,41
FV3046466,823789958,59%755,10
Konštrukta T-34/1007873,706669850,00%1516,46
Emil II91582,557709651,04%1363,36
AMX 50 10081130,905749344,09%1103,71
Type 71101610,226549337,63%916,17
KV-137816,895429344,09%1207,34
Nashorn6964,825109359,14%1788,92
Vickers Mk. E Type B2256,453349253,26%1399,36
SMV CC-6781143,476539150,55%1193,86
Progetto CC55 mod. 5481058,366499052,22%1133,85
A-4471077,907629055,56%1974,81
Rheinmetall Panzerwagen10923,375349046,67%906,27
WZ-1317821,276728947,19%1920,82
G.W. Tiger91318,347598955,06%1224,88
Ikv 65 Alt II6658,715288760,92%1244,59
Durchbruchswagen 24439,593698760,92%1449,14
Panhard AMD 178B6546,685598747,13%1565,65
Mäuschen91517,406828758,62%1378,20
T-437920,906518640,70%1492,17
Lorraine 155 mle. 507817,946158644,19%955,80
T-1091390,816618641,86%1200,63
T57 Heavy101640,346298643,02%1095,25
M5 Stuart4307,053718554,12%954,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E3316,303178356,63%1145,03
VK 100.01 (P)81135,606468353,01%1313,11
LTG7734,726668253,66%1632,79
Type 2597 Chi-Ha3426,313687856,41%2089,63
FV215b (183) 101307,956807857,69%897,45
T-34-856673,584517653,95%1349,69
SU-86781,764627445,95%1079,78
Object 268 Version 4101594,805327445,95%1021,99
Type T-345434,323777354,79%1261,07
40TP Habicha6599,535267252,78%1086,42
HWK 128778,316477147,89%1422,74
KPz 3 Projekt 07 HK 91404,376867146,48%1138,23
M3 Stuart3295,133187058,57%1440,89
Pz.Kpfw. II Luchs4406,035177055,71%2086,56
Object 777 Version II 91349,357536947,83%1112,64
T-103 81053,935586949,28%1056,69
A-205342,635256860,29%1294,44
Renault G15524,755486758,21%1690,86
M127940,206746560,00%1287,43
Spähpanzer SP I C7673,545906543,08%1286,10
AMX M4 mle. 49 Liberté 81088,547286543,08%1190,55
M446765,026366456,25%1346,11
Leo7957,036706350,79%1536,77
Covenanter5348,163076347,62%1115,25
VK 28.016529,195496353,97%1622,76
AMX AC mle. 4881034,056076347,62%991,34
Super Conqueror101613,896846350,79%1142,08
SU-100M171334,528376261,29%2368,63
P.43 bis6686,435796048,33%1449,03
M18 Hellcat6740,194175935,59%1159,34
Caernarvon81175,097235853,45%1421,46
M10 RBFM 5595,695445855,17%1324,21
M5A1 Stuart4491,393865451,85%2352,16
Type 6191108,895565345,28%881,93
Object 277101572,497135354,72%1170,93
Excalibur 6887,874965341,51%1315,00
Panhard EBR 75 (FL 10) 8703,714865238,46%987,19
SDP wz 66 Grom 81091,315695244,23%884,88
WZ-131G FT6878,926495156,86%1885,12
T-54 ltwt.9976,635685145,10%1261,72
Panhard AML Lynx 6x68663,265125038,00%1022,74
T-29 3358,584115060,00%1517,89
Strv 746869,636694955,10%1795,17
Ikv 1035386,163654951,02%879,00
VK 16.02 Leopard5378,713994957,14%1469,27
KV-15587,715714955,10%1331,75
STA-18985,337084858,33%1221,49
KV-371276,137954860,42%1996,26
Concept No. 5101291,695604839,58%691,55
Object 26391301,735714850,00%1021,90
T26E5 Patriot 81002,567134843,75%990,38
Ares 90101139,686264740,43%597,79
IS-2-II8776,894854734,04%613,90
StuG IV 5430,982924742,55%944,30
T328982,115674647,83%956,48
M10 Wolverine5601,734914540,00%1354,51
SU-76M4303,982914456,82%898,22
Indien-Panzer81019,394624443,18%1139,67
leKpz M 41 90 mm GF 8547,346124447,73%804,01
14TP4303,674364360,47%1301,72
Object 252U 81194,497314344,19%1061,56
MS-11198,502714259,52%1242,97
M15/423377,734734055,00%1385,42
Churchill VII6765,085644042,50%1370,57
VK 30.02 (D)71302,928143953,85%2274,84
Conqueror91539,387263941,03%1259,42
Obsidian 81018,157373951,28%1195,50
LT vz. 352192,762633850,00%943,72
AT 77986,555643852,63%1293,48
Patton the Tank 91249,767913863,16%1232,09
P.435402,573713754,05%1079,05
T56 GMC3342,732933756,76%1310,96
Hotchkiss EBR7552,055013743,24%1029,72
M4A3(76)W Sherman 6734,786653658,33%1287,71
SU-855689,773773548,57%1794,75
T2071199,438123554,29%1767,38
Black Prince7979,946383551,43%1391,75
M415506,574333534,29%678,66
CS-538912,295773542,86%1014,07
VK 30.01 (P)61167,407873557,14%2432,33
60G FT5674,205583557,14%1816,02
M53/M559772,747203562,86%678,87
Jagdpanzer IV6916,885073444,12%1586,17
M24E2 Super Chaffee 6560,655323447,06%1578,63
MTLS-1G14 3301,654053452,94%1260,35
M46 Patton KR 8980,416413447,06%1189,50
Spähpanzer Ru 2519722,794473342,42%911,23
Emil I81129,536363237,50%924,79
Lago4492,453833148,39%1773,92
K-2 81016,807253050,00%1011,17
25TP KSUST II5484,624492941,38%1115,04
SU-85B4573,033802948,28%1762,04
MKA 2391,624732979,31%1921,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G3511,073412857,14%2543,64
T-100 LT101184,967692853,57%1484,64
T-1506962,746642740,74%1766,84
SARL 424380,334362751,85%1326,78
Hummel6662,814092650,00%874,38
Sav m/434516,654802653,85%1525,85
Semovente M43 Bassotto6939,127032657,69%1903,94
Jagdtiger91769,046742642,31%1283,27
T803111525,967662650,00%871,67
Renault FT1127,162862556,00%699,62
Škoda T 245571,165412556,00%1830,28
ARL 446533,404752556,00%868,74
TNH 105/10008942,565442544,00%907,93
T28 Concept 7925,205542548,00%1120,99
Ferdinand81171,507112462,50%1151,84
StuG III Ausf. G5509,503032250,00%1076,19
Kolohousenka1231,293512166,67%1485,34
TKS z n.k.m. 20 mm 2174,673552157,14%1042,53
AMX 404314,523922142,86%1274,63
Churchill I5564,905142142,86%1124,05
LTTB8645,903952123,81%919,59
SMV CC-567765,705502045,00%965,44
SU-263181,152862040,00%297,86
BZ-58-2 91499,756622035,00%1091,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6602,855592045,00%1570,49
AMX 50 B101572,537141957,89%1135,88
Object 283 91204,585931947,37%1096,92
Pz.Sfl. IC 4442,534501947,37%1254,24
KV-220-2 5589,476501947,37%1103,34
Renault Otsu1163,443321855,56%788,33
Pz.Kpfw. 35 (t)2184,284191855,56%1081,75
Strv m/425482,284231838,89%1162,39
AMX 50 12091262,176601844,44%975,12
Type 4 Heavy9918,726141838,89%610,31
O-I6777,785131850,00%1114,13
Cruiser Mk. IV4280,614601855,56%898,04
M4 Improved 5387,724771850,00%950,66
T-54 first prototype 8828,174291838,89%889,81
T78 61061,066941861,11%1963,65
ST vz. 394351,443691650,00%983,47
P26/404401,504461637,50%1005,63
T-116 3242,192691650,00%978,28
AMX 50 Foch (155) 101033,534971533,33%434,97
FV601 Saladin8605,136111553,33%637,25
T-45 2370,134111526,67%1865,14
Vz. 60S Dravec 101759,718951464,29%1081,15
Tiger (P)7923,715531442,86%1056,33
Sturer Emil7514,214651442,86%496,04
Aufklärungspanzer Panther 7591,645111435,71%998,49
T3 HMC2190,001711338,46%633,96
T110E3101259,006431346,15%664,97
AMX ELC 901 6448,625171361,54%1099,32
TT-130M 91276,465791330,77%931,01
Leichttraktor1149,673641266,67%844,13
WZ-132-110719,585311233,33%529,79
T9591140,836571225,00%660,30
Ares 758748,925511233,33%607,34
M-IV-Y 81428,008621258,33%1793,06
Type 3 Chi-Nu5699,913241127,27%2159,21
Vz. 64 Blesk8459,914731136,36%485,43
Cruiser Mk. III3204,453531136,36%827,42
K-91-PT 91287,005271136,36%914,69
Matilda4457,104861040,00%1234,18
Pvlvv fm/422152,301711020,00%428,10
Sturmpanzer II4437,603991050,00%1566,24
Pz.Kpfw. I2131,501991050,00%460,11
AMX 50 Foch B101405,905631040,00%768,27
Tiger-Maus 91077,606201040,00%603,89
T 54D 91162,407621080,00%1141,62
Windhund 8876,205821060,00%871,71
Saryuda 9930,605281040,00%504,47
T1 Cunningham1171,22306955,56%1153,79
Type 95 Heavy4369,78384944,44%1243,13
AMX M4 mle. 457786,44369922,22%765,32
Chieftain/T95 81000,00612944,44%1131,67
Char Mle. 75 9836,44675966,67%1034,85
GSR 3301 Setter7480,56470944,44%808,61
Carro d'assalto P.887629,63490837,50%565,80
T297624,25414837,50%498,02
VK 45.02 (P) Ausf. B91684,63876850,00%1547,38
T-50-2 6616,25564850,00%1726,64
Strv S1 8984,50695887,50%967,55
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5424,75423850,00%804,43
Vickers Medium Mk. I1179,71249742,86%835,83
Fiat 30001162,29364785,71%935,65
Panzerjäger I2135,57153742,86%291,43
Grille5617,86675771,43%1489,05
VK 45.02 (P) Ausf. A8818,00575742,86%769,02
T110E5101038,00561728,57%455,95
Jagdpanzer E 100101382,29448714,29%597,67
Excelsior 5480,29468742,86%773,18
10TP3283,50402650,00%1108,41
SU-182131,17288650,00%671,97
M3G FT3344,33392650,00%1001,39
LHMTV8345,00462633,33%300,23
Renault NC-311168,00215540,00%778,22
Birch Gun4184,60125520,00%381,93
TS-54 8684,80801580,00%723,05
Tetrarch 2310,40321520,00%1894,85
Strv fm/211126,75316450,00%605,97
BT-22197,25226450,00%916,84
ARL V396852,00333450,00%1466,99
Pz.Kpfw. VII101107,75517425,00%436,67
GSOR the TANK 9520,75469425,00%202,48
WZ-1209688,00397333,33%326,09
T-26G FT2129,00179333,33%206,81
AMR 35 2291,67418366,67%1373,67
T1E6 2144,673333100,00%784,31
Vz. 44-17458,00535250,00%81,42
Waffenträger auf E 10010824,5027120,00%209,96
T-34 with L-11 4383,0033220,00%1145,91
KV-1SA 5933,506782100,00%1902,66
T2 Light Tank 2150,00336250,00%528,59
T26E5 8354,50484250,00%226,33
AMX 13 (FL 11) 5451,50508250,00%1189,45
BT-7 artillery 3323,00294250,00%1207,84
AMX AC mle. 467174,0013410,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5300,005821100,00%727,19
T26E3 Eagle 7 7249,005041100,00%297,15
Valiant 5609,006661100,00%1694,61
M41D 8178,0014110,00%11,00
Chi-Go 71673,0032410,00%1626,82

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 13/06/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/06/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 16/03/2024
Ayrıldı: 28/05/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 06/02/2024
Ayrıldı: 14/03/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 25/12/2023
Ayrıldı: 25/01/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/09/2023
Ayrıldı: 23/12/2023
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/09/2022
Ayrıldı: 15/01/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 13/04/2023
Ayrıldı: 05/05/2023
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 19/01/2023
Ayrıldı: 11/04/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/05/2023
Ayrıldı: 07/08/2023
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 09/08/2023
Ayrıldı: 30/08/2023