Red_Line_Warr1oR

clanlogo
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 23/11/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar423010295674
Ortalama Seviye8,990,009,319,72
Galibiyetler2513159,41%00,00%18362,03%41461,42%
Yenilgiler1656139,15%00,00%10334,92%24636,50%
Berabere6091,44%00,00%93,05%142,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar1580537,36%00,00%10535,59%23935,46%
İmha edilen Tanklar556881,3200,004491,529141,36
Yoketme Oranı2,100,002,362,10
Tespit edilen Tanklar615051,4500,003051,0311611,72
Verilen Hasar2.329,470,002.830,122.725,09
Düşman üssü işgal puanı453081,0700,003261,114130,61
Üs savunma Puanı320640,7600,001070,365390,80
Deneyim942,760,001.109,881.082,96
WN71762,560,001883,391832,22
WN82826,470,003082,693210,18
Toplam
Savaşlar42301
Ortalama Seviye8,99
Galibiyetler2513159,41%
Yenilgiler1656139,15%
Berabere6091,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar1580537,36%
İmha edilen Tanklar556881,32
Yoketme Oranı2,10
Tespit edilen Tanklar615051,45
Verilen Hasar2.329,47
Düşman üssü işgal puanı453081,07
Üs savunma Puanı320640,76
Deneyim942,76
WN71762,56
WN82826,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar295
Ortalama Seviye9,31
Galibiyetler18362,03%
Yenilgiler10334,92%
Berabere93,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar10535,59%
İmha edilen Tanklar4491,52
Yoketme Oranı2,36
Tespit edilen Tanklar3051,03
Verilen Hasar2.830,12
Düşman üssü işgal puanı3261,11
Üs savunma Puanı1070,36
Deneyim1.109,88
WN71883,39
WN83082,69
Son 30 gün
Savaşlar674
Ortalama Seviye9,72
Galibiyetler41461,42%
Yenilgiler24636,50%
Berabere142,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar23935,46%
İmha edilen Tanklar9141,36
Yoketme Oranı2,10
Tespit edilen Tanklar11611,72
Verilen Hasar2.725,09
Düşman üssü işgal puanı4130,61
Üs savunma Puanı5390,80
Deneyim1.082,96
WN71832,22
WN83210,18
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1773000
Galibiyetler115465,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler53630,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere834,68%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar73841,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14970,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31571,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.749,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı32941,8600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı16630,9400,0000,0000,00
Deneyim907,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar1773
Galibiyetler115465,09%
Yenilgiler53630,23%
Berabere834,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar73841,62%
İmha edilen Tanklar14970,84
Yoketme Oranı1,45
Tespit edilen Tanklar31571,78
Verilen Hasar1.749,70
Düşman üssü işgal puanı32941,86
Üs savunma Puanı16630,94
Deneyim907,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar48000
Galibiyetler3266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1225,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere48,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2245,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar651,3500,0000,0000,00
Verilen Hasar865,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1683,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı891,8500,0000,0000,00
Deneyim671,650,000,000,00
Toplam
Savaşlar48
Galibiyetler3266,67%
Yenilgiler1225,00%
Berabere48,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar2245,83%
İmha edilen Tanklar190,40
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar651,35
Verilen Hasar865,85
Düşman üssü işgal puanı1683,50
Üs savunma Puanı891,85
Deneyim671,65
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler1560,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler832,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere28,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1040,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar180,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar170,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar562,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı732,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim402,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler1560,00%
Yenilgiler832,00%
Berabere28,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1040,00%
İmha edilen Tanklar180,72
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar170,68
Verilen Hasar562,40
Düşman üssü işgal puanı732,92
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim402,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar332000
Galibiyetler20561,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12637,95%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,30%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12637,95%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2190,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4941,4900,0000,0000,00
Verilen Hasar899,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3721,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10423,1400,0000,0000,00
Deneyim858,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar332
Galibiyetler20561,75%
Yenilgiler12637,95%
Berabere10,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar12637,95%
İmha edilen Tanklar2190,66
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar4941,49
Verilen Hasar899,54
Düşman üssü işgal puanı3721,12
Üs savunma Puanı10423,14
Deneyim858,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar596202020
Galibiyetler355559,63%00,00%1260,00%1260,00%
Yenilgiler233639,18%00,00%840,00%840,00%
Berabere711,19%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar242440,66%00,00%945,00%945,00%
İmha edilen Tanklar47420,8000,00241,20241,20
Yoketme Oranı1,340,002,182,18
Tespit edilen Tanklar82051,3800,00532,65532,65
Verilen Hasar1.631,050,002.210,802.210,80
Düşman üssü işgal puanı90461,5200,00452,25452,25
Üs savunma Puanı116251,9500,0060,3060,30
Deneyim818,560,001.016,951.016,95
Toplam
Savaşlar5962
Galibiyetler355559,63%
Yenilgiler233639,18%
Berabere711,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar242440,66%
İmha edilen Tanklar47420,80
Yoketme Oranı1,34
Tespit edilen Tanklar82051,38
Verilen Hasar1.631,05
Düşman üssü işgal puanı90461,52
Üs savunma Puanı116251,95
Deneyim818,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar20
Galibiyetler1260,00%
Yenilgiler840,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar945,00%
İmha edilen Tanklar241,20
Yoketme Oranı2,18
Tespit edilen Tanklar532,65
Verilen Hasar2.210,80
Düşman üssü işgal puanı452,25
Üs savunma Puanı60,30
Deneyim1.016,95
Son 30 gün
Savaşlar20
Galibiyetler1260,00%
Yenilgiler840,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar945,00%
İmha edilen Tanklar241,20
Yoketme Oranı2,18
Tespit edilen Tanklar532,65
Verilen Hasar2.210,80
Düşman üssü işgal puanı452,25
Üs savunma Puanı60,30
Deneyim1.016,95

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3143000
Galibiyetler170954,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler141545,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere190,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar91128,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar23590,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar57911,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.720,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı41131,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı22060,7000,0000,0000,00
Deneyim787,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar3143
Galibiyetler170954,37%
Yenilgiler141545,02%
Berabere190,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar91128,99%
İmha edilen Tanklar23590,75
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar57911,84
Verilen Hasar1.720,93
Düşman üssü işgal puanı41131,31
Üs savunma Puanı22060,70
Deneyim787,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (295)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FCM 50 t 81485,16803277855,98%2165,57
Bat.-Châtillon 25 t102602,25793125559,60%2871,93
M48A5 Patton102651,96855114256,57%2738,85
ShPTK-TVP 100 82242,911135102163,76%3401,65
FV4005 Stage II102703,26821101657,09%2442,62
Object 140102468,37789101456,80%2445,12
T110E5102829,2783999758,88%2845,65
E 25 71099,1670887855,24%1792,23
Bat.-Châtillon Bourrasque 82507,73127776167,94%4060,18
E 100102722,3982064259,50%2747,82
T-62A102234,7472061754,46%2324,46
TS-5 82107,90115461665,75%2891,65
T-100 LT101613,2195961361,01%2749,99
Panhard EBR 105101521,8083156953,43%2249,86
Conqueror Gun Carriage101658,4868156850,70%1508,04
Leopard 1102681,4780556151,34%2469,45
FV215b 102525,6966255656,47%2533,72
T-103 82066,38104842360,05%2989,64
T34 81451,0069741754,68%1877,41
T-5492012,0879241557,83%2464,31
Object 907 102873,96104740865,69%2898,76
Grille 15103225,1693036266,85%2880,23
Manticore101580,3195034958,74%2433,72
Charioteer Nomad 82596,68112534962,75%3954,20
ELC EVEN 90 8960,5889834755,04%2433,31
AMX 50 B102952,8591433553,43%3070,54
IS-7103037,15101433358,56%3117,60
E 65 Zwilling 83120,04149732270,50%4220,79
Super Conqueror102995,2499632059,38%2951,04
113102842,9798331460,19%3065,22
IS-6 B 82172,88109828660,49%3307,96
Strv 103B103040,8590128054,64%2640,64
T-832 82505,25128327969,18%3624,17
E 7592022,3765527864,39%2368,06
AMX M4 mle. 54103557,51110227263,97%3414,16
T95/FV4201 Chieftain 102842,3693026753,56%2373,30
T 55A 92746,28114926063,85%3391,64
60TP Lewandowskiego103213,07100625961,78%3001,38
Progetto M35 mod. 46 82454,61125725664,45%3993,97
T-44-100 82344,48126925467,32%4215,70
50TP prototyp 82147,73109324564,49%3026,54
AMX 13 9091447,8188023855,04%2918,16
E 50 Ausf. M102543,2184823551,91%2485,49
Conqueror91743,8266723354,94%1757,58
WZ-111 model 5A103036,8397622359,64%3256,79
Type 64 61041,7884522355,16%3691,42
Object 430U103222,04106821862,84%3498,54
KV-5 81959,55111621755,30%2713,18
TVP T 50/51102589,0480421550,23%2443,93
LT-432 81262,29105421465,89%3295,42
T-4481589,3997421166,35%2826,98
Projekt ION 82598,56124020968,90%3212,48
T3281609,0176520757,49%2291,57
Object 25792378,24101520457,35%2956,31
Rheinmetall Panzerwagen102345,45101420062,00%3730,05
Black Prince71239,0179619861,11%2118,49
DBV-152 103979,74100119760,91%3355,79
M10392165,7270519561,54%2496,39
E 5092410,44102019158,12%2792,59
Object 277103139,5799118958,20%3100,87
UDES 0381843,1484318753,48%2512,34
AMX 50 Foch B103394,74109218268,68%3170,73
STG Guard 81829,6595318256,59%2691,53
Kirovets-1 82080,74117218266,48%3140,10
Progetto M40 mod. 65102668,5490717955,87%2353,86
Miel 82612,68132317772,32%3654,28
AMX 13 105102074,53100317366,47%3151,56
Panther71214,7375817262,79%2302,65
Type 5 Heavy104146,04128716770,66%3725,28
Vz. 71 Tesák102569,66115016662,65%4264,52
Ares 90 C114495,56131416564,24%4943,77
T2971444,4096216469,51%2396,35
Vz. 55103466,79105516360,12%3335,74
WZ-111 model 1-492570,81103216164,60%3442,56
Taschenratte114417,25125916157,14%3594,12
Kranvagn103298,71103315959,12%3396,89
AMX 50 12092799,58106215957,23%3609,74
Caernarvon81544,5861515954,09%2169,99
Ho-Ri 3103059,0293115763,69%2458,55
UDES 15/16103328,35112015667,31%3462,71
M-V-Y103563,99114915161,59%3847,40
Object 703 Version II 82489,10135214870,95%3637,24
T110E4103343,4698214562,07%2998,77
Concept No. 5103268,80101214062,86%2987,12
T25 Pilot Number 1 81513,2594513953,24%2385,19
Strv 103-092214,2686413757,66%2267,51
FV230 Canopener103150,87107813562,22%2921,22
Maus102715,89109113365,41%2323,03
Panther II81426,8165913351,88%2114,58
SDP wz 66 Grom 82182,30100013354,89%2844,44
T-50-2 6902,2689613260,61%3515,04
VK 72.01 (K) 102651,4886213255,30%1921,79
Ares 90103540,71116912764,57%3711,34
Tiger II81693,2789412556,00%2479,58
IS-381854,92102612566,40%2534,39
M4A3E2 Sherman Jumbo6695,3469212257,38%1638,69
Spähpanzer Ru 25191655,5285512158,68%3261,91
Löwe 81737,03102911962,18%2376,45
AS-XX 40 t113720,46103211850,00%4108,18
CS-63102974,59109411770,94%3182,28
XM66F 82324,12110211759,83%3177,48
T-34-856755,1857711653,45%1556,78
FV217 Badger103288,84110411569,57%3056,66
M26 Pershing81343,6182311357,52%1891,55
BZ-75103384,54106211258,93%3358,22
Predatore 93016,54117811254,46%3245,69
Hirschkäfer113339,8598311163,96%2800,02
AMX M4 mle. 49 81752,63101110853,70%2590,70
WZ-132-1102317,2095310658,49%3104,89
M46 Patton91980,1889310354,37%2201,90
Nergal 82540,71124110361,17%3924,46
Type 586976,8881210152,48%2189,62
T57 Heavy103428,99108810064,00%3251,62
STB-1102759,578779947,47%2557,50
Object 261101530,607979955,56%1413,14
T-54 ltwt.91613,618149846,94%2977,74
IS71603,8010329668,75%2926,65
Jagdpanzer E 100102785,098519562,11%2355,31
Cobra 92556,3910119553,68%2574,72
T2071237,437809463,83%2208,81
Vz. 60S Dravec 103973,8312569464,89%3501,73
Charioteer81680,689089364,52%2296,93
AMX 50 10081890,3210279269,57%2888,03
T-1092520,9310609168,13%3087,91
WZ-113G FT103607,3910418863,64%3129,38
CS-5381303,658498660,47%2005,85
IS-271776,9311068570,59%3167,99
STK-2114437,8311788452,38%3265,78
BZ-79114370,2612368460,71%3356,70
SU-10181869,828928357,83%2461,39
11081896,1610638264,63%3172,18
leKpz Borkenkäfer113323,6212268164,20%5404,30
Type 6191988,089528056,25%2199,03
Object 432U114034,8811608056,25%3782,86
Black Rock 113992,9912148060,00%3182,26
Kampfpanzer 50 t 92514,2410437967,09%2829,84
XM69 Hacker114387,0912167856,41%3908,46
Rhm.-Borsig Waffenträger82190,669507755,84%2726,14
AMX 67 Imbattable114261,8111957757,14%4204,29
Centurion Action X103273,3010637665,79%3370,24
FV4004 Conway92440,589377659,21%2853,59
Jagdpanzer E 90 92937,5710707660,53%2723,61
Panhard AML Lynx 6x681234,678557550,67%2759,02
Spähpanzer SP I C71167,808807455,41%2583,99
Type 63 82008,0311577470,27%2806,31
KR-1114153,1113427472,97%3582,65
T-4371079,788637368,49%2259,37
Executor113735,2911117262,50%3590,39
leKpz M 41 90 mm GF 8878,237237149,30%1599,66
Fauteur113980,6312717166,20%3572,79
Leopard Prototyp A92406,879477054,29%2852,35
Emil II92609,9111556965,22%3027,05
Gorilla114257,8710846950,72%3323,16
UDES 1692558,499846857,35%3009,37
AMX M4 mle. 4571367,248626860,29%2335,62
Object 26392448,919906758,21%2742,29
K-91103125,909986755,22%3288,82
FV4025 Contriver114278,3011966755,22%3712,31
P.44 Pantera81853,649396653,03%2861,48
T803114461,8513426668,18%3783,67
T3092696,6210196560,00%2825,67
Prototipo Standard B92763,8410466454,69%3534,42
Projet Louis 92649,6412346462,50%5043,76
SMV CC-6781812,6810316365,08%2740,34
Churchill VII6919,895466266,13%2176,04
Vickers MBT Mk. 3 102845,279026256,45%2490,03
Object 260 102522,189076256,45%1969,89
TNH T Vz. 5192524,6610726159,02%2673,05
O-I6783,826836157,38%1379,35
CS-5992258,629996154,10%2788,96
T95E6 103113,9310666068,33%3480,60
Type 71103943,5312915971,19%4010,96
Jagdtiger92519,579305851,72%2355,13
BZT-70 103846,8411245863,79%3283,15
Object 452K 103413,6811155763,16%3382,74
50TP Tyszkiewicza92058,919465657,14%2055,75
Object 43092571,0510875660,71%2972,87
Object 279 early 103482,3012555675,00%3084,78
53TP Markowskiego81942,8510215462,96%2663,89
Škoda T 5092227,7910355366,04%2733,04
AMX 65 t81559,468535250,00%2003,59
Kampfpanzer 67102925,0411165168,63%2865,30
Rheinmetall Skorpion G 82094,129255149,02%2628,81
STA-181508,908805052,00%2434,51
Leo71281,808474957,14%2291,18
Emil I81783,889014944,90%2153,36
Ikv 65 Alt II6960,536394963,27%1939,00
T54E193069,1911384858,33%3449,12
Waffenträger auf Pz. IV92670,6510924868,75%2929,42
T-345651,855654647,83%2229,74
T2882200,7010144660,87%2869,12
LTTB81601,7811454656,52%4095,85
Caernarvon Action X 81712,0410854663,04%2771,91
Object 268 Version 4103074,009874459,09%2697,02
Controcarro 1 Mk. 291770,589044355,81%1803,93
Panhard AMD 178B6572,125424238,10%1754,25
Hotchkiss EBR71360,4510554271,43%3971,67
Pz.Kpfw. 5582774,7612794254,76%3415,33
T9593106,2011834168,29%3240,57
UDES 14 Alt 581764,549283956,41%2663,08
Pz.Kpfw. VII103873,0513593979,49%4717,86
ST-62 Version 2 103218,4410633961,54%3056,31
Cromwell6939,038153860,53%2240,74
ARL 446996,827983868,42%2087,86
IS-4103094,6810043852,63%2628,24
Kampfpanzer 07 P(E) 103247,3410703850,00%3487,49
Tortoise93203,1612803871,05%3372,85
T1 Cunningham1128,952843756,76%770,19
M60 102417,087573743,24%2006,48
VK 100.01 (P)81672,0310463762,16%2291,45
SMV CC-5671505,068473548,57%2503,43
AMX M4 mle. 5193071,3412423565,71%3699,80
Mäuschen92409,6010163554,29%2569,92
Churchill I5670,354663455,88%1659,88
TNH 105/100081531,798823455,88%2072,10
Centurion Mk. 7/193495,0311873452,94%4263,63
T28 Prototype82029,6210153455,88%2848,85
T110E3103297,479993464,71%2942,47
T92 8661,316653246,88%1193,59
VK 16.02 Leopard5450,716033151,61%1494,29
VK 28.016870,239463167,74%3289,81
Controcarro 3 Minotauro103039,2310093056,67%2510,32
Vz. 63P113697,4011353056,67%3095,08
T25/271458,478933063,33%2525,93
56TP 81937,8710303063,33%2383,37
AT 1581221,737412634,62%1259,20
Ho-Ri Shugo113097,159062653,85%2351,55
T-29 3156,852552646,15%362,09
MKA 263,841452536,00%0,00
Strv 746951,256312445,83%1884,81
P.43 ter71367,389642454,17%2855,79
114 SP2 102705,548812462,50%2212,92
ST-I92411,4310762356,52%2729,54
AMX AC mle. 4881573,058172263,64%1925,54
VK 30.02 (M)6762,774552263,64%1794,93
Pz.Kpfw. Neu113549,9110982250,00%3265,58
Somua SM 82106,3211342268,18%2981,81
Lorraine 40 t 81834,509532259,09%2591,51
Object 41681609,868752161,90%2234,39
T6981749,149472157,14%2407,32
121B 102682,298752152,38%2244,23
KV-856783,006732050,00%1471,72
Ho-Ri 281701,109412060,00%2145,22
Tiger (P)71509,009752060,00%2733,32
Centurion Mk. I81951,8911301978,95%3478,09
E 77 92541,069951855,56%2289,26
MTLS-1G14 3151,722331833,33%316,05
Tiger I72438,5912721758,82%4158,64
P.43 bis61228,659471758,82%3199,82
T4991694,5310721770,59%3297,79
FV227 Conceiver81482,298961758,82%1904,72
T26E5 81607,359511747,06%2094,49
Super Hellcat 71392,128811764,71%2392,16
MT-256793,199131662,50%3541,65
Tiger 131 61423,7511221675,00%3033,82
Durendal 103268,509901656,25%2507,95
Type 59 81752,9310791560,00%2441,96
Sturer Emil7988,876721560,00%1565,21
KV-4 Kreslavskiy 81288,138881560,00%1477,62
Nashorn61459,148621464,29%3328,27
Großtraktor - Krupp 3138,572551457,14%388,79
Škoda T 2561484,2311911384,62%4606,86
BZ-6892775,9212181369,23%3528,78
TS-54 82598,0012551258,33%3815,55
Strv m/42-57 Alt A.2 6640,505711275,00%1075,34
Chimera 81494,926021233,33%1174,25
Vz. 44-171415,279351154,55%1900,47
SDP 58 Kilana82044,559071163,64%2595,19
IS-6 81248,458521172,73%1454,30
M48A2 Räumpanzer 81701,809201050,00%2135,61
LT vz. 383406,00473922,22%1889,18
CC-46 Pancernik 92350,38986862,50%1979,68
Obsidian 81460,63917850,00%1662,86
BZ-74-1 82829,291185742,86%3745,86
M10 RBFM 5235,67290633,33%175,11
TKS z n.k.m. 20 mm 2300,00346425,00%1453,59
NC 70 Błyskawica102406,75848450,00%1813,84
M18 Hellcat6953,50799450,00%2003,24
Char Futur 4 91964,751035475,00%2171,92
Pz.Kpfw. I Ausf. C3262,337693100,00%1696,38
T-116 358,33172333,33%0,00
FV201 (A45) 71306,67518333,33%1545,48
T-34-85M 61582,671120366,67%3916,15
Valiant 5149,00249333,33%34,77
SU-14-171180,0036720,00%1446,91
M24E2 Super Chaffee 6607,0040720,00%1782,75
Churchill III 5430,50734250,00%704,07
Hurricane 10401,507552100,00%261,00
BT-7 artillery 3143,50312250,00%384,83
Strv fm/21179,002421100,00%425,21
BT-2243,003110,00%0,00
Cruiser Mk. III30,001591100,00%261,00
Pz.Sfl. IC 40,002191100,00%261,00
T-45 2283,0018510,00%1067,94
FCM 2C 3216,0029310,00%351,04

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 23/11/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 23/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 15/10/2024
Ayrıldı: 22/11/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 22/05/2024
Ayrıldı: 14/10/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 20/03/2023
Ayrıldı: 21/05/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 22/09/2022
Ayrıldı: 16/03/2023