Rahja_1

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 16/01/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20772067212
Ortalama Seviye7,890,009,939,25
Galibiyetler1075051,75%00,00%3450,75%10750,47%
Yenilgiler982347,29%00,00%3349,25%10047,17%
Berabere1990,96%00,00%00,00%52,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar637530,69%00,00%2029,85%7736,32%
İmha edilen Tanklar185590,8900,00560,841820,86
Yoketme Oranı1,290,001,191,35
Tespit edilen Tanklar252711,2200,001582,363241,53
Verilen Hasar1.304,840,001.650,901.434,98
Düşman üssü işgal puanı100510,4800,00410,611600,75
Üs savunma Puanı115490,5600,0000,00180,08
Deneyim525,250,00841,64765,83
WN71210,890,001156,391071,50
WN81663,970,001849,971513,81
Toplam
Savaşlar20772
Ortalama Seviye7,89
Galibiyetler1075051,75%
Yenilgiler982347,29%
Berabere1990,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar637530,69%
İmha edilen Tanklar185590,89
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar252711,22
Verilen Hasar1.304,84
Düşman üssü işgal puanı100510,48
Üs savunma Puanı115490,56
Deneyim525,25
WN71210,89
WN81663,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar67
Ortalama Seviye9,93
Galibiyetler3450,75%
Yenilgiler3349,25%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2029,85%
İmha edilen Tanklar560,84
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar1582,36
Verilen Hasar1.650,90
Düşman üssü işgal puanı410,61
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim841,64
WN71156,39
WN81849,97
Son 30 gün
Savaşlar212
Ortalama Seviye9,25
Galibiyetler10750,47%
Yenilgiler10047,17%
Berabere52,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar7736,32%
İmha edilen Tanklar1820,86
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar3241,53
Verilen Hasar1.434,98
Düşman üssü işgal puanı1600,75
Üs savunma Puanı180,08
Deneyim765,83
WN71071,50
WN81513,81
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.672,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim71,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.672,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim71,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.535,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim106,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar31,50
Verilen Hasar1.535,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim106,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar37000
Galibiyetler1335,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2464,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar924,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,2400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar360,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar615,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1634,4100,0000,0000,00
Deneyim366,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar37
Galibiyetler1335,14%
Yenilgiler2464,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar924,32%
İmha edilen Tanklar90,24
Yoketme Oranı0,32
Tespit edilen Tanklar360,97
Verilen Hasar615,30
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı1634,41
Deneyim366,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar246000
Galibiyetler12350,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11345,93%00,00%00,00%00,00%
Berabere104,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10141,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1920,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4901,9900,0000,0000,00
Verilen Hasar924,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4521,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3671,4900,0000,0000,00
Deneyim458,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar246
Galibiyetler12350,00%
Yenilgiler11345,93%
Berabere104,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar10141,06%
İmha edilen Tanklar1920,78
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar4901,99
Verilen Hasar924,47
Düşman üssü işgal puanı4521,84
Üs savunma Puanı3671,49
Deneyim458,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (198)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T4991129,71571109251,10%1878,96
Leopard 1102295,99584108349,77%1976,11
Jagdpanther7807,1837692646,54%1028,83
Leopard Prototyp A92198,5969184257,01%2621,57
Grille 15102694,8158768655,10%2419,74
Spähpanzer Ru 25191072,3556952554,10%1947,80
M41 Walker Bulldog8686,0342951248,63%1281,25
Object 277102335,4169750155,69%2207,57
Tiger (P)7801,4043349947,29%955,40
E 50 Ausf. M102515,2372349057,35%2382,23
Pz.Kpfw. T 25 5473,4940848551,55%1353,88
Jagdpanther II81299,0450447550,74%1401,47
HWK 128990,1558444056,14%2271,71
VK 30.01 (P)6435,5032639750,38%634,22
T-34-85M 6828,3746637652,13%1478,94
Jagdpanzer E 100102621,6065635551,27%2068,51
VK 45.02 (P) Ausf. B91624,7859335350,42%1534,60
Waffenträger auf Pz. IV92157,3359932252,17%1982,38
Charioteer81776,3866832153,58%2113,81
STG Guard 81598,7270431257,69%2588,49
Bat.-Châtillon 25 t102250,2273830658,82%2112,36
Bat.-Châtillon 12 t8880,8459928855,56%2001,89
Jagdtiger91846,4752228347,00%1558,75
VK 45.02 (P) Ausf. A81058,3953927949,46%1184,15
G.W. Tiger (P)81243,0150227448,18%1409,05
Jagdpanzer IV6342,6826725446,46%417,75
T-103 81499,1960725051,20%1760,14
Rhm.-Borsig Waffenträger81681,2358724452,87%1877,33
E 5091949,6873923854,20%2061,46
Bat.-Châtillon 25 t AP91510,9865623058,26%1695,63
G.W. Panther7901,8846521452,80%1100,85
Rheinmetall Panzerwagen101397,8469221050,95%1710,69
E 7591934,6569220356,65%1974,68
Type 64 6749,9355019950,25%2345,83
T26E5 Patriot 81179,9363818450,00%1524,45
UDES 1692042,6480218352,46%2560,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5203,3121418041,11%289,15
AMX 13 9091061,7561617853,37%1791,98
T6981031,3847017650,57%1292,08
T376388,8636916650,60%990,86
Hummel6527,3729316546,67%626,57
AMX 13 105101479,8467116552,12%1830,13
StuG III Ausf. G5228,8519815149,01%348,61
Spähpanzer SP I C7790,1044814753,74%1720,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3173,3827714551,72%805,70
T71 DA7887,0149314054,29%2196,86
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4150,5718013956,83%287,60
M24 Chaffee5248,9028813846,38%698,95
leKpz M 41 90 mm GF 8805,6654513150,38%1467,49
Sturer Emil7803,2041012951,16%1055,48
Pz.Sfl. IVc5286,0521512952,71%541,47
G.W. E 100101097,4443511544,35%732,53
T 55A 91736,3766310755,14%1926,62
O-Ni71085,6353710554,29%1575,61
G.W. Tiger91341,7854410354,37%1228,26
Rheinmetall Skorpion G 81611,5654910250,00%1762,66
FV4004 Conway91921,407149853,06%1843,05
Nashorn6749,993639543,16%1084,23
Grille5388,672879152,75%789,93
UDES 14 Alt 581366,276998552,94%1846,19
SU-15271269,545048253,66%1909,62
Ferdinand8618,963548245,12%417,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.481,231778257,32%155,93
Mäuschen91634,886107851,28%1432,99
O-I6766,844457659,21%1441,68
AMX 50 12091799,047367447,30%1649,96
Pz.Sfl. IVb4218,871747146,48%535,28
VK 16.02 Leopard5230,482946947,83%614,87
E 100102137,406476833,82%1516,86
AMX 13 757956,745516651,52%2556,85
VK 28.016511,405076543,08%1619,13
FV4005 Stage II101954,205406152,46%1638,28
AMX 50 10081579,666665957,63%2057,10
IS-381003,294735646,43%1061,92
Churchill III 5456,985675650,00%869,51
M5 Stuart4127,982465554,55%243,11
T-62A101725,965815550,91%1441,89
T57 Heavy101745,984995234,62%1070,37
Tiger I71601,389435054,00%2632,59
IS-7102051,806335042,00%1624,18
IS71100,985584967,35%1818,66
VK 100.01 (P)8812,104534946,94%751,24
Marder 38T4177,601704843,75%222,39
KV-856885,624574557,78%1506,46
T-1091307,005994544,44%1129,52
Marder II3124,821804438,64%129,73
Sexton II3164,581584348,84%563,01
O-I Experimental5483,723554355,81%848,48
Pz.Kpfw. II Luchs481,282154067,50%272,07
M446436,594103956,41%652,28
Type 95 Heavy4245,472303839,47%637,98
Pz.Kpfw. 38 (t)371,711153528,57%0,77
AMX ELC bis5508,714203565,71%2427,73
Birch Gun4185,191723240,63%459,88
KV-1S6512,134633250,00%880,15
AE Phase I 91589,584463122,58%1182,18
SU-130PM 81392,007333050,00%1382,52
M3 Stuart3110,621312924,14%184,41
M127745,674652748,15%759,43
AMX M4 mle. 457852,585532653,85%1040,60
VK 30.02 (M)6924,605292564,00%2121,46
Type 91 Heavy386,301452356,52%190,70
Super Hellcat 7871,434192347,83%1255,89
Tiger II81034,186382268,18%1312,13
UDES 15/16101919,325782259,09%1594,60
T-284152,811792142,86%233,62
SU-86645,336282152,38%919,99
T1 Cunningham1109,842381952,63%592,00
Panther71079,838371866,67%1972,24
Leichttraktor1114,672251872,22%591,89
Sturmpanzer I Bison3128,351481752,94%314,92
Wespe3165,591641764,71%632,86
M4A1 Revalorisé 81097,124301735,29%1030,17
VK 30.01 (H)5478,563571662,50%1360,78
43 M. Toldi III 3112,251781643,75%350,09
T1 HMC245,93701533,33%0,00
T-463178,532021560,00%757,77
Panther II8740,334231540,00%743,56
T-345638,793451457,14%1914,78
Pz.Kpfw. 35 (t)2165,572101485,71%943,67
Caernarvon8463,364221435,71%199,79
T3 HMC239,07971464,29%206,94
P.44 Pantera8752,154901361,54%1160,86
T54E19851,626731376,92%745,21
Ikv 72399,421461250,00%129,65
Ikv 65 Alt II61025,335731258,33%2177,47
AMX 50 B101571,925531258,33%1167,01
T-34-2G FT7868,587491266,67%1370,30
Pz.Kpfw. I230,331011241,67%32,96
Durchbruchswagen 24355,923061258,33%994,78
Bishop5170,181431136,36%84,00
T28 Concept 7910,366551181,82%1491,68
StuG IV 5193,642191163,64%428,54
Škoda T 2561123,309011060,00%2330,10
WZ-131G FT61408,109371080,00%3222,53
IS-6 8967,904061020,00%1137,47
KV-15207,701391010,00%135,88
VK 168.01 Mauerbrecher 81053,204981040,00%1014,12
WZ-120-1G FT 81564,705381060,00%1912,63
HWK 30 8783,89461922,22%1345,64
T92 8853,67431933,33%1649,77
AMX 12 t6520,88392837,50%1251,43
WZ-111-1G FT81008,13760862,50%1139,55
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61090,13853850,00%3603,87
S-517536,29336742,86%397,06
Type 2597 Chi-Ha3100,71191742,86%131,18
T56 GMC3173,14204771,43%632,23
T-703351,29275742,86%1378,71
G.Pz. Mk. VI (e)244,14105757,14%183,15
AMX 404358,33309650,00%1398,79
T-26278,17133650,00%208,39
Type T-345277,83260650,00%607,02
Challenger7751,33268633,33%654,93
Strv m/38246,208150,00%3,10
Lago4471,60325560,00%1594,21
Grant4464,20409580,00%1985,70
Vickers Mk. E Type B285,40108520,00%108,74
T-34-856785,80681560,00%1675,94
M5A1 Stuart467,40136520,00%0,00
Sav m/434714,40271520,00%2060,28
Panzerjäger I2129,602565100,00%545,46
Sturmpanzer II4158,80156540,00%300,70
Covenanter5135,80190560,00%369,55
Tetrarch 2157,00159540,00%561,47
Dicker Max 6982,40421520,00%1697,93
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61015,80658560,00%2230,48
M15/423151,50271450,00%306,37
Ikv 1035658,50294425,00%1949,45
T2 Medium Tank261,00168475,00%308,97
T404189,75191450,00%294,99
Chi-Ni299,3312230,00%238,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2168,00348366,67%2636,03
M14/412137,00158333,33%281,75
Konštrukta T-34/1007604,0036130,00%641,42
T-50-2 6613,67431366,67%2086,76
MTLS-1G14 3258,334553100,00%1231,00
M2 Light2244,003362100,00%1307,81
MS-1114,50922100,00%261,00
M41511,002732100,00%261,00
O-Ho81158,009222100,00%1429,90
M26 Pershing858,50336250,00%127,63
Type 89 I-Go/Chi-Ro279,50140250,00%138,39
MKA 2576,509012100,00%3676,10
Vickers Medium Mk. I146,001181100,00%261,00
Kolohousenka1264,0017410,00%1331,53
Strv fm/21140,006510,00%0,00
Renault Otsu10,00910,00%0,00
P.435427,0028410,00%790,31
T207538,004521100,00%774,48
M7 Priest30,001510,00%0,00
Ikv 90 Typ B71354,0037710,00%1951,34
Pz.Kpfw. III Ausf. E3234,003521100,00%872,50
Semovente M415130,005631100,00%264,10
Loyd Gun Carriage2140,001791100,00%1004,28
AMR 35 27,001591100,00%264,10
Heavy Tank No. VI 6740,005091100,00%1301,83
TOG II* 6295,003071100,00%434,24
M10 RBFM 5707,004081100,00%1295,04

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 16/01/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 16/01/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/06/2016
Ayrıldı: 29/07/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/11/2020
Ayrıldı: 15/01/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/11/2018
Ayrıldı: 03/02/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 02/08/2018
Ayrıldı: 01/11/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 21/04/2019
Ayrıldı: 06/05/2020