PuLaGEL__Reefer

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 05/04/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3259601039
Ortalama Seviye8,230,008,008,38
Galibiyetler1898758,25%00,00%550,00%1948,72%
Yenilgiler1321940,55%00,00%550,00%2051,28%
Berabere3901,20%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1169035,86%00,00%110,00%1128,21%
İmha edilen Tanklar455041,4000,0070,70451,15
Yoketme Oranı2,180,000,781,61
Tespit edilen Tanklar359231,1000,00111,10270,69
Verilen Hasar1.945,180,001.518,102.041,90
Düşman üssü işgal puanı142470,4400,0000,0070,18
Üs savunma Puanı203090,6200,0000,0090,23
Deneyim911,500,00797,90706,26
WN71719,930,001092,631392,27
WN82702,750,002145,672737,23
Toplam
Savaşlar32596
Ortalama Seviye8,23
Galibiyetler1898758,25%
Yenilgiler1321940,55%
Berabere3901,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar1169035,86%
İmha edilen Tanklar455041,40
Yoketme Oranı2,18
Tespit edilen Tanklar359231,10
Verilen Hasar1.945,18
Düşman üssü işgal puanı142470,44
Üs savunma Puanı203090,62
Deneyim911,50
WN71719,93
WN82702,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar10
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler550,00%
Yenilgiler550,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%
İmha edilen Tanklar70,70
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar111,10
Verilen Hasar1.518,10
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim797,90
WN71092,63
WN82145,67
Son 30 gün
Savaşlar39
Ortalama Seviye8,38
Galibiyetler1948,72%
Yenilgiler2051,28%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1128,21%
İmha edilen Tanklar451,15
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar270,69
Verilen Hasar2.041,90
Düşman üssü işgal puanı70,18
Üs savunma Puanı90,23
Deneyim706,26
WN71392,27
WN82737,23
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar871000
Galibiyetler50958,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler34039,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere222,53%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar34539,61%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6480,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5190,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.633,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7600,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3730,4300,0000,0000,00
Deneyim840,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar871
Galibiyetler50958,44%
Yenilgiler34039,04%
Berabere222,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar34539,61%
İmha edilen Tanklar6480,74
Yoketme Oranı1,23
Tespit edilen Tanklar5190,60
Verilen Hasar1.633,14
Düşman üssü işgal puanı7600,87
Üs savunma Puanı3730,43
Deneyim840,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar86000
Galibiyetler6170,93%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2427,91%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4350,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar871,0100,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,020,000,000,00
Tespit edilen Tanklar710,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.200,220,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı440,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1541,7900,0000,0000,00
Deneyim845,990,000,000,00
Toplam
Savaşlar86
Galibiyetler6170,93%
Yenilgiler2427,91%
Berabere11,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar4350,00%
İmha edilen Tanklar871,01
Yoketme Oranı2,02
Tespit edilen Tanklar710,83
Verilen Hasar1.200,22
Düşman üssü işgal puanı440,51
Üs savunma Puanı1541,79
Deneyim845,99
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar127000
Galibiyetler6651,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6148,03%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5341,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1090,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1180,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.433,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1771,3900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4803,7800,0000,0000,00
Deneyim942,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar127
Galibiyetler6651,97%
Yenilgiler6148,03%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5341,73%
İmha edilen Tanklar1090,86
Yoketme Oranı1,47
Tespit edilen Tanklar1180,93
Verilen Hasar1.433,87
Düşman üssü işgal puanı1771,39
Üs savunma Puanı4803,78
Deneyim942,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21826000
Galibiyetler1201855,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler939643,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere4121,89%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar914741,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190740,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar159180,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.421,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı208590,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı256681,1800,0000,0000,00
Deneyim767,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar21826
Galibiyetler1201855,06%
Yenilgiler939643,05%
Berabere4121,89%
Hayatta Kalınan Savaşlar914741,91%
İmha edilen Tanklar190740,87
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar159180,73
Verilen Hasar1.421,80
Düşman üssü işgal puanı208590,96
Üs savunma Puanı256681,18
Deneyim767,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4896000
Galibiyetler246250,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler239648,94%00,00%00,00%00,00%
Berabere380,78%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar159732,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40590,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31090,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.762,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı39100,8000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30040,6100,0000,0000,00
Deneyim752,030,000,000,00
Toplam
Savaşlar4896
Galibiyetler246250,29%
Yenilgiler239648,94%
Berabere380,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar159732,62%
İmha edilen Tanklar40590,83
Yoketme Oranı1,23
Tespit edilen Tanklar31090,64
Verilen Hasar1.762,08
Düşman üssü işgal puanı39100,80
Üs savunma Puanı30040,61
Deneyim752,03
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (173)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 82068,03923316658,43%2864,54
T-44-100 81841,58979306059,02%2886,26
IS-6 81881,34972230359,97%2606,47
T-103 81783,59897228855,59%2473,44
E 5092572,06938147554,85%3001,38
M46 Patton KR 81907,321039126259,35%3393,43
Object 703 Version II 81937,55100087057,82%2593,32
AMX 13 9091200,2887865757,08%2213,44
Löwe 81625,6495661257,03%2275,43
Leopard 1102599,8680857051,93%2465,51
T-54 ltwt.91654,32100756661,31%3087,24
Centurion Action X102918,4694655265,22%3169,07
Bat.-Châtillon 25 t103090,8082147462,03%3695,84
Tortoise92490,83103847462,45%2568,59
Object 140102757,2490841056,59%2998,30
Super Conqueror102521,4080440857,11%2251,37
SU-122-44 71726,3992838661,92%3049,16
T-5492405,43103135263,64%3329,03
T110E5102586,4987734854,89%2417,57
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61072,6373733657,74%2612,65
IS-5 (Object 730) 81722,2079033253,92%2292,50
FV4202 81626,4194432958,05%2545,13
CS-52 LIS 81831,1779032054,06%2538,92
IS-7102852,1394131863,84%2981,62
T3281968,4093129659,12%2816,09
Centurion Mk. 7/192333,38102229564,41%3233,15
FV4005 Stage II102006,5256426749,06%1580,71
AMX M4 mle. 49 81798,27103026657,14%2788,65
M18 Hellcat61117,0975925956,37%2451,27
AE Phase I 92145,5089925455,51%2440,86
T-15061324,2890325361,66%2856,39
M40/M4381372,3061024952,21%1754,46
T-62A102747,5694123461,54%2994,82
Centurion Mk. I81828,18102322764,32%3293,65
Leopard Prototyp A92611,3995420855,29%3033,56
IS-381957,6194720754,11%2767,76
GSOR 1010 FB 81841,9981720656,31%2514,11
T3092775,8385520059,50%3225,22
T 55A 91968,1790918955,03%2299,70
T110E4102419,5575018051,11%1963,28
VK 30.02 (D)71520,34101417061,76%3256,80
Bat.-Châtillon 25 t AP92296,17102216965,68%2919,11
T28 Prototype81918,1790516860,12%2449,88
Lorraine 155 mle. 5181590,5778315058,00%2318,37
IS71876,86107314665,07%3257,80
M10392412,86101514459,03%3012,10
T-1092601,98108013865,22%3704,72
E 7592383,1494013655,15%2624,70
Object 26391953,3082313253,79%1906,14
T-34-85M 61294,8590512359,35%2938,89
50TP prototyp 81895,92106011861,02%2617,33
T-34-8561282,2197011662,93%3704,27
SU-10181759,9686611458,77%2374,56
Object 907 102516,1890811257,14%2529,84
T675946,0383910862,96%3244,61
A-205635,2176110768,22%3273,21
AMX 12 t6997,8293310463,46%3617,62
Object 260 102226,1287010255,88%1975,87
MT-256769,6876010154,46%2734,19
T25/271571,8791610059,00%2972,13
VK 100.01 (P)81553,4184610060,00%2047,64
LTTB81283,109309953,54%3090,75
T2971849,8610629860,20%3129,63
Lorraine 155 mle. 5071161,336179855,10%1695,02
WZ-111 Qilin 102531,778459448,94%2289,27
Kanonenjagdpanzer 105 81624,776499362,37%1971,84
Charioteer81810,888709054,44%2430,55
Mäuschen92072,9310038969,66%2396,60
Škoda T 56 81840,499518355,42%2056,83
Lorraine 50 t 92199,958848248,78%2402,27
Comet71675,9811838068,75%4125,71
Covenanter5648,297338055,00%3263,28
Cromwell B 6987,987598057,50%2187,18
AMX 13 7571232,6610297964,56%3717,49
Ares 7581686,826917949,37%2395,47
VK 20.01 (D)4617,427197779,22%2937,48
Conqueror92292,879447659,21%2436,24
AMX 50 Foch92094,878227659,21%2143,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81599,246537659,21%1939,29
Bat.-Châtillon 155 5591384,395937544,00%1346,59
FV4004 Conway92161,438527454,05%2204,89
Ares 8592278,627397353,42%2532,15
FV215b (183) 101779,776637062,86%1487,89
SU-100Y 61186,817976756,72%2468,76
AMX 13 F3 AM6812,155306553,85%1340,53
Object 274a 81746,118996253,23%2520,22
T-345710,057246165,57%2922,65
M24 Chaffee5909,076696070,00%4667,39
M1271344,256915947,46%1946,21
Tiger I71890,098405770,18%3346,60
BZ-6892065,308375754,39%2118,22
Indien-Panzer82041,829125766,67%3860,62
Crusader6770,007575561,82%3351,16
Ho-Ri 192444,959505550,91%2318,13
M446848,946235455,56%1669,58
Ares 90102679,437745461,11%2611,02
Type 62 7738,756995364,15%1835,62
T1 Heavy5902,878325369,81%2749,45
TNH T Vz. 5192628,009654944,90%2977,81
T28 Concept 71345,967454953,06%2186,71
Ho-Ri 281581,698604858,33%2130,50
M661431,559974757,45%2972,32
KV-371309,628044753,19%2002,09
Pz.Kpfw. III/IV5824,158024765,96%3413,48
AT 15A 71225,268314652,17%2058,32
SU-10061008,227044562,22%2245,70
VK 72.01 (K) 102357,578644450,00%1858,71
STB-1101769,916864346,51%1344,36
Black Prince71228,298754259,52%2078,69
Tiger (P)71329,888884252,38%2183,44
T3761104,958094257,14%4141,97
Object 261101147,906194151,22%991,37
VK 30.01 (D)61302,079504163,41%3487,99
Progetto M35 mod. 46 81737,078584153,66%2068,42
Caernarvon81722,5510134070,00%2412,29
M415663,655444050,00%1034,22
KV-5 81818,6510274055,00%2476,01
T110E3102431,587583847,37%1836,27
FV229 Contender92049,819963759,46%2232,71
Vz. 55102561,537453647,22%2001,28
AMX AC mle. 4881500,248553467,65%2075,06
KV-1371507,778823164,52%3500,73
Type 5 Heavy102563,037563046,67%1908,51
Cromwell61091,489322770,37%3202,27
ST-I92303,8411282576,00%2518,71
T2071949,9211612466,67%4180,62
Object 268 Version 4102162,179692466,67%1840,79
IS-2-II81484,138162352,17%1741,51
WZ-120-1G FT 81553,658452360,87%1892,37
Bisonte C45 81323,736592259,09%1466,56
Super Hellcat 71040,866662250,00%1517,97
M3 Lee4490,244182142,86%1854,10
CS-63102316,109072157,14%2163,05
SU-100M171557,009932075,00%3120,84
AMX ELC bis5584,756392050,00%2452,06
Maus101831,847601947,37%1559,33
Chi-To SP7933,817151662,50%1173,07
AMX M4 mle. 54102887,447631650,00%2703,64
Object 43091990,209361560,00%2104,67
Vz. 60S Dravec 102547,548131338,46%1595,12
Toro 92162,0810141361,54%2395,65
Tiger II81427,589161258,33%1944,38
G.W. Tiger9747,736561172,73%659,82
BZ-16681434,106211020,00%1565,30
FV2078736,406811070,00%943,39
Pz.Kpfw. II Ausf. G3241,203861060,00%1057,43
Tiger-Maus 91619,408691060,00%1610,38
Chrysler K 82563,9013621060,00%4480,96
BZ-58-2 91408,22636922,22%1084,11
KV-1SA 51229,781153977,78%3265,31
T7 Combat Car 2199,89333944,44%1098,66
StuG IV 5641,33486944,44%1612,77
Conqueror Gun Carriage101556,14775742,86%1236,98
Object 277102272,71769757,14%1770,58
T-50-2 6602,14642757,14%1613,57
DBV-152 102068,50426633,33%935,11
Leichttraktor1279,40331560,00%1722,01
M10 RBFM 5431,6023850,00%523,47
105 leFH18B2 5443,25390450,00%673,05
T56 GMC3276,25305450,00%840,54
AMR 35 2259,75425475,00%1507,35
VK 168.01 Mauerbrecher 81415,50798425,00%1757,08
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82229,001081450,00%3620,18
T1 Cunningham1275,675433100,00%2210,70
60TP Lewandowskiego101944,00763366,67%1468,23
Stone Sentinel 81359,0010293100,00%1411,86
Fantôme 91393,00696333,33%1122,05
Cruiser Mk. IV4392,506102100,00%1669,74
G.W. E 100101590,00700250,00%1375,73
T14 5570,0061510,00%1136,29
Vickers Medium Mk. I1114,007510,00%396,52
Renault FT1165,006931100,00%1094,61
Renault Otsu1204,0012910,00%866,36

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 05/04/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 29/03/2025
Ayrıldı: 29/08/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 09/12/2024
Ayrıldı: 29/03/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 09/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 04/06/2024
Ayrıldı: 09/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 10/03/2024
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 08/04/2024
Ayrıldı: 03/06/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/03/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 14/02/2024
Ayrıldı: 09/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 09/12/2023
Ayrıldı: 14/02/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 09/03/2023
Ayrıldı: 06/12/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 15/01/2022
Ayrıldı: 19/02/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/02/2022
Ayrıldı: 22/03/2022
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 28/11/2021
Ayrıldı: 14/01/2022
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 11/01/2023
Ayrıldı: 08/03/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/07/2022
Ayrıldı: 19/09/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 20/02/2022
Ayrıldı: 26/02/2022
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 29/04/2022
Ayrıldı: 29/06/2022
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 20/09/2022
Ayrıldı: 31/10/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/11/2022
Ayrıldı: 10/01/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 20/02/2022
Ayrıldı: 26/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 13/11/2021
Ayrıldı: 27/11/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 12/07/2021
Ayrıldı: 11/11/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 07/04/2021
Ayrıldı: 09/07/2021
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 29/03/2020
Ayrıldı: 17/05/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 15/02/2020
Ayrıldı: 28/03/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 16/03/2021
Ayrıldı: 29/03/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 17/06/2020
Ayrıldı: 26/07/2020
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 21/05/2020
Ayrıldı: 16/06/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 18/05/2020
Ayrıldı: 20/05/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 18/11/2019
Ayrıldı: 19/12/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 21/12/2019
Ayrıldı: 13/02/2020
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 27/07/2020
Ayrıldı: 15/03/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 30/03/2021
Ayrıldı: 05/04/2021
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 15/08/2019
Ayrıldı: 17/11/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 28/04/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 01/03/2019
Ayrıldı: 26/04/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/12/2018
Ayrıldı: 28/02/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/02/2017
Ayrıldı: 18/05/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 29/01/2017
Ayrıldı: 13/02/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 01/11/2016
Ayrıldı: 31/12/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 26/09/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 21/09/2016
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Er
Katıldı: 12/06/2016
Ayrıldı: 14/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 19/04/2016
Ayrıldı: 06/06/2016