Prof_Lemmi

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 23/10/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar40722000
Ortalama Seviye6,880,000,000,00
Galibiyetler2060450,60%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1970448,39%00,00%00,00%00,00%
Berabere4141,02%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1366433,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar349890,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar272500,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar852,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı238120,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı294100,7200,0000,0000,00
Deneyim592,670,000,000,00
WN71028,770,000,000,00
WN81202,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar40722
Ortalama Seviye6,88
Galibiyetler2060450,60%
Yenilgiler1970448,39%
Berabere4141,02%
Hayatta Kalınan Savaşlar1366433,55%
İmha edilen Tanklar349890,86
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar272500,67
Verilen Hasar852,60
Düşman üssü işgal puanı238120,58
Üs savunma Puanı294100,72
Deneyim592,67
WN71028,77
WN81202,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar64000
Galibiyetler1523,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4773,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1929,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,560,000,000,00
Tespit edilen Tanklar240,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.548,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı560,8800,0000,0000,00
Deneyim435,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar64
Galibiyetler1523,44%
Yenilgiler4773,44%
Berabere23,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1929,69%
İmha edilen Tanklar250,39
Yoketme Oranı0,56
Tespit edilen Tanklar240,38
Verilen Hasar1.548,03
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı560,88
Deneyim435,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar132000
Galibiyetler5440,91%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7657,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4231,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar840,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar890,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar994,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2081,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1551,1700,0000,0000,00
Deneyim567,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar132
Galibiyetler5440,91%
Yenilgiler7657,58%
Berabere21,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar4231,82%
İmha edilen Tanklar840,64
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar890,67
Verilen Hasar994,98
Düşman üssü işgal puanı2081,58
Üs savunma Puanı1551,17
Deneyim567,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar111000
Galibiyetler5448,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5650,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,90%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3733,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar710,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,960,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1111,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar624,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1401,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı550,5000,0000,0000,00
Deneyim461,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar111
Galibiyetler5448,65%
Yenilgiler5650,45%
Berabere10,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar3733,33%
İmha edilen Tanklar710,64
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar1111,00
Verilen Hasar624,86
Düşman üssü işgal puanı1401,26
Üs savunma Puanı550,50
Deneyim461,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar306000
Galibiyetler10734,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler19764,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,65%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5818,95%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1680,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3030,9900,0000,0000,00
Verilen Hasar621,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı480,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2890,9400,0000,0000,00
Deneyim393,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar306
Galibiyetler10734,97%
Yenilgiler19764,38%
Berabere20,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar5818,95%
İmha edilen Tanklar1680,55
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar3030,99
Verilen Hasar621,34
Düşman üssü işgal puanı480,16
Üs savunma Puanı2890,94
Deneyim393,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1518000
Galibiyetler82954,61%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler65843,35%00,00%00,00%00,00%
Berabere312,04%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar60239,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9210,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14150,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar857,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı39802,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı34912,3000,0000,0000,00
Deneyim635,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar1518
Galibiyetler82954,61%
Yenilgiler65843,35%
Berabere312,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar60239,66%
İmha edilen Tanklar9210,61
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar14150,93
Verilen Hasar857,25
Düşman üssü işgal puanı39802,62
Üs savunma Puanı34912,30
Deneyim635,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2051000
Galibiyetler84541,20%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler116957,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere371,80%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar66732,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13630,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17670,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar768,790,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı30491,4900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı24301,1800,0000,0000,00
Deneyim470,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar2051
Galibiyetler84541,20%
Yenilgiler116957,00%
Berabere371,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar66732,52%
İmha edilen Tanklar13630,66
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar17670,86
Verilen Hasar768,79
Düşman üssü işgal puanı30491,49
Üs savunma Puanı24301,18
Deneyim470,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar24000
Galibiyetler729,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1666,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar625,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar140,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar927,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,1300,0000,0000,00
Deneyim431,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar24
Galibiyetler729,17%
Yenilgiler1666,67%
Berabere14,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar625,00%
İmha edilen Tanklar80,33
Yoketme Oranı0,44
Tespit edilen Tanklar140,58
Verilen Hasar927,21
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,13
Deneyim431,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (324)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AMX 13 F3 AM6837,91667270754,49%1442,99
SU-130PM 81174,63653261550,33%1134,60
M446876,15680259856,35%1805,55
Grille5660,86592128054,22%1688,61
GSOR 1008 81265,9667683750,42%1207,21
Lorraine 155 mle. 5181043,9864678252,17%1306,23
Tiger II81002,3365975647,88%1111,24
T499772,8863973748,03%1039,27
M40/M4381346,2868667651,18%1761,78
AMX 13 57 GF 7694,4172866949,33%1375,77
Rheinmetall Skorpion G 81036,3159764643,81%914,20
Bat.-Châtillon 155 5591238,8957950551,49%1316,34
ARL 446737,7260047951,15%1416,52
M56 Scorpion 7815,1357845546,81%1075,66
IS-381014,1364645445,15%1037,95
Cromwell6596,8657645050,44%1199,79
AMX 50 10081249,0571844351,47%1439,39
AMX 13 909798,2967043850,46%1179,06
FV3046590,2649043452,53%1103,16
Cruiser Mk. IV4279,4446239959,15%1149,13
M53/M5591408,8660837649,73%1614,79
KV-856592,7552337550,40%940,64
T3281096,2973437351,74%1313,47
T54E191395,4771037249,73%1230,70
Centurion Mk. 7/191328,7770935648,31%1188,65
M18 Hellcat6492,2441934241,52%659,47
Tiger I7717,4157234148,68%808,36
Bat.-Châtillon 155 58101384,8259533747,48%1243,61
FV20781064,8358731849,69%1361,04
VK 36.01 (H)6447,2147631749,84%642,14
T3091523,3373731353,67%1361,94
Pz.Kpfw. II Luchs4196,0134930948,54%573,42
T71 DA7708,3366630851,30%1537,65
T28 Prototype81062,4265030654,58%1174,13
FV380591299,4860530053,00%1390,88
T92 HMC101482,0058728749,13%1345,44
AMX 50 12091339,8468628349,82%1203,60
StuG III Ausf. G5537,4148327250,37%1333,81
T-1091200,3968626847,01%1130,98
Centurion Mk. I8970,3569425054,40%1331,43
Sherman III5545,7756924952,61%1787,30
212A91449,2966324854,44%1584,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5187,0228224744,53%269,39
SU-14-17916,4256624556,73%1529,61
M10391135,3465624345,27%900,90
G.W. Tiger91431,8969724250,00%1457,32
E 7591068,9363824044,17%815,30
SU-14-281283,9166522858,77%1570,65
Spähpanzer Ru 2519920,9668822550,22%1384,42
T14 5583,0367022155,66%1495,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2244,4451321962,56%1484,10
IS7666,9858321650,93%824,38
Lorraine 155 mle. 507739,4846120644,66%857,82
M4A3E8 Fury 6659,8462620550,73%1494,45
Object 261101576,4569020449,02%1488,85
T376563,7362320451,47%1771,32
G.W. Panther7898,9958320351,23%1159,16
G.W. Tiger (P)81179,3368520351,23%1471,72
T6981072,2566320146,77%1256,93
Spähpanzer SP I C7839,5368619953,27%1582,52
Crusader 5.5-in. SP7755,2951019852,02%1136,89
T57 Heavy Tank101723,9969319847,98%1333,94
T110E4101636,3267019652,55%1175,75
AMX Canon d'assaut 105 8979,3966519652,04%966,08
Pz.Kpfw. I Ausf. C3234,6744119255,21%1257,22
M41 Walker Bulldog8583,3662719052,11%1011,42
T-1506793,0265017553,14%1508,83
T297964,7570217150,88%1244,70
Cromwell B 6724,7667517153,80%1403,79
SU-86785,4958816651,81%1208,09
T25/27733,3855916450,00%957,88
KV-15399,9743816348,47%737,70
VK 30.01 (P)6416,0543215847,47%646,59
AMX 13 757470,2959415648,08%869,34
T675290,6331615639,74%428,33
AMX M4 mle. 457801,6958215044,00%981,69
Jagdpanther7837,5057414945,64%1069,24
M127731,0150314748,30%890,79
Löwe 8965,5061214637,67%938,11
M66785,8864814252,11%1476,43
T288972,8868513653,68%1010,74
Conqueror Gun Carriage101472,0162013644,85%1167,32
Achilles6664,5557913353,38%1277,06
Hummel6748,6048813144,27%1015,00
T-345232,9533812947,29%439,52
Comet7742,2963812650,79%1157,32
T2 Light Tank 2173,1737012651,59%770,77
T110E5101452,1462012538,40%962,75
BT-74101,3017212246,72%296,53
Crusader6262,7638512147,93%645,17
Type 2597 Chi-Ha3140,6920512045,83%325,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91335,2072111952,94%1384,60
KV-48911,1864411951,26%1004,31
Panzer 58 Mutz 8971,9569711549,57%1260,99
Marder II3124,2514211046,36%174,85
M4A1 Sherman5486,7151810551,43%1426,52
AMX 12 t6338,6646010243,14%667,05
ISU-152K 8966,436089950,51%949,34
LTTB8791,827319751,55%1523,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,351729540,00%2,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4302,123379447,87%672,56
M46 Patton KR 8976,747439352,69%1381,30
T216422,665019240,22%1006,71
AMX 30 1er prototype9962,595379135,16%637,71
BDR G1 B5454,484419040,00%799,02
Challenger7688,035469045,56%777,22
T92 8587,355938837,50%1025,08
T-54 ltwt.9726,556908755,17%1001,01
A-20579,162918355,42%184,41
Centurion Action X101597,286688340,96%1190,41
Ikv 1035340,592657647,37%724,60
UDES 14 Alt 58812,215787544,00%791,23
T1 Heavy Tank5632,605967352,05%1410,48
Type 98 Ke-Ni3138,831937149,30%447,18
Cruiser Mk. III3118,372007150,70%479,68
T-34-85 Rudy 6685,306227159,15%1211,55
M8A14220,403147050,00%448,62
VK 28.016379,074836943,48%928,29
Covenanter5189,823496855,88%633,40
Škoda T 256644,126526765,67%1394,49
SMV CC-64 Vipera 81054,576766746,27%959,75
AMX ELC bis5107,643226636,36%61,81
SU-122A5492,144516660,61%1184,41
Leichttraktor1123,802886561,54%569,98
Type T-345522,895096546,15%1610,35
Pz.Sfl. IVc5435,803926445,31%918,55
Type 64 6591,365956442,19%1403,01
Ikv 65 Alt II6588,023796140,98%945,41
T1 Cunningham1124,432906051,67%666,01
WZ-111 8918,087136050,00%1010,89
M4A1 Revalorisé 8838,226196048,33%850,37
Jagdpanzer IV6759,226085945,76%1473,78
Pz.Kpfw. T 15 3237,753775947,46%999,28
KV-371049,627225855,17%1498,04
T404383,463065743,86%860,41
M47 Iron Arnie 8905,395965736,84%769,28
AMX 13 105 AM mle. 505387,773865350,94%736,11
AMX 105 AM mle. 474237,022895352,83%738,91
M3 Lee4284,523855251,92%1034,17
Light Mk. VIC 291,372125255,77%363,23
T9591000,436595145,10%584,61
Nashorn6672,245135143,14%1093,26
Object 703 Version II 8940,085625152,94%852,54
Ram II 5576,885875149,02%1766,74
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3366,125714965,31%1250,34
TS-5 8799,845984953,06%684,27
M2 Light Tank2126,062064852,08%408,27
B14121,232694746,81%156,77
105 leFH18B2 5512,704324746,81%953,63
STG Guard 8914,526834654,35%975,79
Vickers Medium Mk. II271,28924337,21%80,97
Bishop5519,495054374,42%1287,33
AMX 404140,522784238,10%394,12
Tiger (P)7700,816364250,00%832,20
MT-256322,494604143,90%766,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3103,181374045,00%134,49
leKpz M 41 90 mm GF 8613,585084042,50%898,86
M75377,924733754,05%1423,25
Pz.Sfl. IVb4371,413333748,65%1092,69
Matilda Black Prince 5493,704773743,24%1146,35
VK 16.02 Leopard5121,203233540,00%119,43
AT 25382,574793551,43%850,85
Birch Gun4212,062833548,57%661,09
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3308,605173565,71%878,92
FCM 36 Pak 40 3302,624003447,06%833,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4383,824683444,12%1371,00
T-284172,882583342,42%314,10
Vickers Medium Mk. III3131,791493345,45%321,11
59-166377,094783348,48%879,34
T-437462,725363253,13%595,95
Bofors Tornvagn 8905,667023256,25%924,10
BT-7 artillery 3234,973973256,25%918,46
T-463131,652633148,39%395,65
Sturer Emil7612,264903141,94%676,33
Type 63 8727,275973043,33%483,76
Aufklärungspanzer Panther 7593,105262937,93%1128,88
FV4202 8890,076902948,28%998,49
T56 GMC3133,462552860,71%381,02
WZ-120-1G FT 8692,115832850,00%551,49
Lago4303,783652759,26%1055,38
Object 252U 8948,197212759,26%932,02
BT-2281,691252642,31%172,78
M374399,813962657,69%1653,64
Marder 38T4314,583762653,85%765,41
Vickers Mk. E Type B2103,641262536,00%215,05
M5 Stuart4231,404492560,00%1093,70
Pz.Kpfw. T 25 5581,086682572,00%1912,47
50TP prototyp 81046,336842445,83%963,43
M4A3E8 Sherman6455,675092454,17%801,23
Strv S1 8876,676022454,17%781,33
T3 HMC277,521472330,43%80,23
Hotchkiss H352168,452722245,45%685,65
ELC EVEN 90 8518,056232250,00%873,66
M54 Renegade 8821,644152240,91%554,03
Bat.-Châtillon 25 t101804,006032128,57%1286,46
VK 20.01 (D)4303,333372123,81%978,34
T110E310970,766092142,86%425,62
Primo Victoria 8701,526542152,38%746,05
Tetrarch 2175,673222157,14%912,29
Type 5 Ke-Ho4223,752802030,00%601,44
Pz.Kpfw. I246,951372055,00%154,80
AMBT 8793,905342030,00%516,39
HWK 30 8549,906082060,00%901,28
Progetto M35 mod. 46 8954,005982045,00%857,86
T1E6 2162,503642070,00%955,63
Durchbruchswagen 24515,165901973,68%2057,23
Sexton II3197,782721838,89%753,70
G.W. E 100101801,566771855,56%1890,79
TOG II* 6680,225371838,89%940,65
M-IV-Y 81135,477581752,94%1186,02
LT-432 8561,006091758,82%922,38
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5373,353901747,06%667,36
Type 95 Ha-Go278,561371650,00%210,75
Panzerjäger I273,25961643,75%42,03
AMX 38375,502641650,00%145,25
M24 Chaffee5196,063841637,50%370,34
Super Hellcat 7670,255181650,00%784,13
Pz.Kpfw. 35 (t)255,131341553,33%129,86
D1255,731171546,67%57,14
M2 Medium Tank398,672371546,67%159,44
SU-85I 5395,473971553,33%802,38
Strv K 91253,607001540,00%846,90
M3 Stuart383,792381464,29%300,33
M7 Priest3360,794021464,29%1197,49
Leopard Prototyp A9397,143951428,57%42,51
Strv m/40L3184,232461323,08%407,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E3483,545981376,92%2342,30
M5A1 Stuart4271,084691258,33%1014,00
MS-1147,581041241,67%8,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J4231,253761250,00%637,10
Object 252U Defender 8775,835481241,67%547,80
Type 3 Chi-Nu Kai 5402,675591266,67%1192,05
Renault NC-31195,451541145,45%334,93
Valentine3238,823081136,36%625,06
UDES 15/1610954,645251154,55%591,22
Dicker Max 6539,453981136,36%673,75
Cobra 9825,554891127,27%436,00
D23264,903891060,00%1160,80
Renault FT 75 BS2157,302451070,00%957,30
Strv 746606,005751060,00%1180,62
Wespe3252,303231050,00%898,32
E 100101512,408511060,00%1161,97
ASTRON Rex 105 mm 81035,505711030,00%798,77
T28 Concept 7922,207091060,00%1343,02
Renault FT157,00140955,56%201,15
Renault Otsu1116,00135933,33%415,09
Pvlvv fm/42267,56141933,33%3,10
Sav m/434430,00502944,44%1261,90
Lorraine 39L AM365,33185955,56%178,64
AMX 50 B101015,22411922,22%449,04
Loyd Gun Carriage294,67159933,33%409,23
Tiger 131 6465,00571966,67%763,24
MTLS-1G14 3269,33336933,33%826,73
LTP 3202,78405977,78%1052,23
Ikv 723191,00307837,50%349,06
VK 45.03 7940,13761862,50%1328,94
Vickers Medium Mk. I162,86143771,43%341,09
Stuart I-IV3267,14486785,71%1356,07
Konštrukta T-34/1007482,29482742,86%445,84
Pz.Kpfw. II2229,71458742,86%995,38
Type 97 Chi-Ha3365,14566771,43%1617,84
T-448906,57408714,29%855,56
Cruiser Mk. II2279,43460771,43%1513,80
L-60 2120,86285728,57%408,12
T78 6418,57525771,43%587,53
AT 86605,50722666,67%1189,77
Panhard EBR 75 (FL 10) 8514,00592666,67%756,19
Bisonte C45 8984,50568633,33%626,16
Caliban 8577,00465616,67%315,23
Churchill III 5507,50635650,00%1031,74
T-28E with F-30 4418,83350616,67%966,74
T-505155,8027650,00%258,02
Char Mle. 75 9313,80537560,00%324,76
Kanonenjagdpanzer 105 8805,20737580,00%808,84
AC 1 Sentinel 4322,40406560,00%1185,39
ShPTK-TVP 100 8637,80641560,00%616,19
Strv m/382252,25531475,00%1448,87
ST vz. 394329,00627475,00%1420,39
Type 97 Te-Ke 2101,00268475,00%496,71
M41 HMC5724,50663475,00%1264,73
T2 Medium Tank280,00204450,00%246,02
Bat.-Châtillon 12 t8484,50623450,00%726,41
Panhard AMD 178B6232,50352450,00%501,09
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4370,006584100,00%962,67
Bretagne Panther 6453,75418425,00%493,11
UDES 038503,0017130,00%202,34
T-26238,33159366,67%229,89
HWK 128617,3332530,00%972,27
Pz.Sfl. IC 4402,675483100,00%1365,33
T-45 264,67153333,33%25,57
Lansen C 81905,0012623100,00%2632,87
BZ-176 8779,33528333,33%386,06
StuG IV 5311,67442366,67%706,83
King Tiger (Captured) 7955,3342430,00%927,42
Strv fm/211157,504532100,00%856,82
TKS z n.k.m. 20 mm 244,007320,00%0,00
VK 30.01 (H)5488,5035120,00%917,74
IS-7102010,00821250,00%1289,53
Jagdpanther II8479,00475250,00%331,27
XM551 Sheridan10731,0030420,00%431,26
Rheinmetall Panzerwagen100,0023720,00%0,00
IS-M8374,5032320,00%108,00
Kunze Panzer 91023,00464250,00%739,70
T-29 3266,00292250,00%798,99
Valentine II 4233,50327250,00%602,37
122 TM 8452,00512250,00%303,57
Fiat 300010,002410,00%0,00
Strv m/425617,0022710,00%1278,92
Grant475,002111100,00%261,00
T1 HMC212,001561100,00%261,00
25TP KSUST II50,0011610,00%0,00
T-100 LT10891,0010231100,00%1147,19
AM 39 Gendron-Somua 2182,004311100,00%776,12
AMR 35 2136,002751100,00%577,39
T-50-2 6245,007791100,00%649,89
Patton the Tank 9455,0032910,00%118,34
M16/43 Sahariano 3551,006061100,00%1558,85
Caernarvon Action X 8669,0023010,00%412,96
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8403,0031810,00%173,29
Sherman VC Firefly 62023,0095910,00%4632,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 81550,008821100,00%1499,10
GSOR 1010 FB 80,0013710,00%0,00
M41D 8222,0030010,00%82,18
43 M. Toldi III 3191,0022210,00%742,39

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 23/10/2022
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 25/10/2020
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/03/2016
Ayrıldı: 08/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 18/01/2016
Ayrıldı: 22/03/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 19/08/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 21/08/2015
Ayrıldı: 16/01/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 15/05/2016
Ayrıldı: 31/05/2019
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 05/07/2019
Ayrıldı: 29/08/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/06/2022
Ayrıldı: 16/10/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/02/2014
Ayrıldı: 19/08/2015