Polik_xD

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/10/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3271015182578
Ortalama Seviye7,216,007,737,97
Galibiyetler2005061,30%853,33%12568,68%38165,92%
Yenilgiler1232137,67%746,67%5429,67%18732,35%
Berabere3391,04%00,00%31,65%101,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar912727,90%426,67%5630,77%18732,35%
İmha edilen Tanklar462831,41151,003321,8210511,82
Yoketme Oranı1,961,362,632,69
Tespit edilen Tanklar646441,98432,873892,1410631,84
Verilen Hasar1.926,731.654,673.049,543.142,55
Düşman üssü işgal puanı97610,3000,00500,271650,29
Üs savunma Puanı338351,0300,001580,876511,13
Deneyim931,681.151,071.415,951.357,75
WN72074,791890,992673,962619,87
WN83495,655510,655713,075425,46
Toplam
Savaşlar32710
Ortalama Seviye7,21
Galibiyetler2005061,30%
Yenilgiler1232137,67%
Berabere3391,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar912727,90%
İmha edilen Tanklar462831,41
Yoketme Oranı1,96
Tespit edilen Tanklar646441,98
Verilen Hasar1.926,73
Düşman üssü işgal puanı97610,30
Üs savunma Puanı338351,03
Deneyim931,68
WN72074,79
WN83495,65
Son 24 saat
Savaşlar15
Ortalama Seviye6,00
Galibiyetler853,33%
Yenilgiler746,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar426,67%
İmha edilen Tanklar151,00
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar432,87
Verilen Hasar1.654,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.151,07
WN71890,99
WN85510,65
Son 7 gün
Savaşlar182
Ortalama Seviye7,73
Galibiyetler12568,68%
Yenilgiler5429,67%
Berabere31,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar5630,77%
İmha edilen Tanklar3321,82
Yoketme Oranı2,63
Tespit edilen Tanklar3892,14
Verilen Hasar3.049,54
Düşman üssü işgal puanı500,27
Üs savunma Puanı1580,87
Deneyim1.415,95
WN72673,96
WN85713,07
Son 30 gün
Savaşlar578
Ortalama Seviye7,97
Galibiyetler38165,92%
Yenilgiler18732,35%
Berabere101,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar18732,35%
İmha edilen Tanklar10511,82
Yoketme Oranı2,69
Tespit edilen Tanklar10631,84
Verilen Hasar3.142,55
Düşman üssü işgal puanı1650,29
Üs savunma Puanı6511,13
Deneyim1.357,75
WN72619,87
WN85425,46
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar395000
Galibiyetler23659,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15037,97%00,00%00,00%00,00%
Berabere92,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13333,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2890,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10182,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.842,160,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7071,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4131,0500,0000,0000,00
Deneyim938,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar395
Galibiyetler23659,75%
Yenilgiler15037,97%
Berabere92,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar13333,67%
İmha edilen Tanklar2890,73
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar10182,58
Verilen Hasar1.842,16
Düşman üssü işgal puanı7071,79
Üs savunma Puanı4131,05
Deneyim938,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar206000
Galibiyetler11455,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9244,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8139,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1630,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,300,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1900,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.215,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3431,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7593,6800,0000,0000,00
Deneyim639,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar206
Galibiyetler11455,34%
Yenilgiler9244,66%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8139,32%
İmha edilen Tanklar1630,79
Yoketme Oranı1,30
Tespit edilen Tanklar1900,92
Verilen Hasar1.215,25
Düşman üssü işgal puanı3431,67
Üs savunma Puanı7593,68
Deneyim639,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar407006
Galibiyetler25362,16%00,00%00,00%466,67%
Yenilgiler15036,86%00,00%00,00%233,33%
Berabere40,98%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17543,00%00,00%00,00%233,33%
İmha edilen Tanklar4091,0000,0000,00111,83
Yoketme Oranı1,760,000,002,75
Tespit edilen Tanklar4071,0000,0000,0061,00
Verilen Hasar1.416,200,000,002.147,17
Düşman üssü işgal puanı2050,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5491,3500,0000,0000,00
Deneyim769,120,000,001.187,83
Toplam
Savaşlar407
Galibiyetler25362,16%
Yenilgiler15036,86%
Berabere40,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar17543,00%
İmha edilen Tanklar4091,00
Yoketme Oranı1,76
Tespit edilen Tanklar4071,00
Verilen Hasar1.416,20
Düşman üssü işgal puanı2050,50
Üs savunma Puanı5491,35
Deneyim769,12
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar6
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar111,83
Yoketme Oranı2,75
Tespit edilen Tanklar61,00
Verilen Hasar2.147,17
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.187,83

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar109000
Galibiyetler5247,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5449,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,75%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3431,19%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar970,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2392,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar2.025,420,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2502,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı410,3800,0000,0000,00
Deneyim805,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar109
Galibiyetler5247,71%
Yenilgiler5449,54%
Berabere32,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar3431,19%
İmha edilen Tanklar970,89
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar2392,19
Verilen Hasar2.025,42
Düşman üssü işgal puanı2502,29
Üs savunma Puanı410,38
Deneyim805,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (325)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
CS-52 LIS 82773,741332151964,12%4649,37
Panhard EBR 105102439,88102189061,01%3774,65
WZ-13281233,0868583158,48%2730,76
WZ-13171046,4865070058,57%2777,10
AMX 50 B103208,6082661455,21%3159,21
Object 279 early 104868,32137750067,40%4005,17
T110E5102762,1372648854,71%2679,71
Škoda T 2561077,4763248255,60%2806,51
M4A1 Sherman5647,2747745958,82%2211,56
T3281446,1163735854,75%1972,18
Progetto M35 mod. 46 82821,91136232764,53%4671,86
M10391917,2470032654,60%2060,99
Škoda T 5092538,5572832559,69%2994,25
114 SP2 104383,04110232168,54%3792,99
T2971565,3473030862,66%2647,62
Hummel6804,6540829755,22%1396,03
M18 Hellcat61115,3461228357,95%2515,70
Type 64 61446,90101926968,40%5840,24
AMX 50 10081748,8775525455,91%2218,88
AMX M4 mle. 49 81939,36102725458,27%2795,29
T3092712,4684425158,17%2868,63
T28 Prototype81978,1265325156,18%2537,05
T675904,3164725061,20%2827,26
113103066,0195124460,66%3090,45
TVP VTU Koncept81200,6963924351,85%1614,14
Kampfpanzer 07 RH 82519,05133324361,32%4743,75
TVP T 50/51103165,4391524063,75%3461,23
Object 260 104218,39122224066,67%4370,58
Leopard 1103822,01109223962,76%3859,18
AMX 50 12092387,8067223756,12%2891,56
ARL 446989,9954923453,42%1997,65
T26E5 82019,71116922962,45%3354,80
Konštrukta T-34/10071204,1463422860,53%2265,39
LTTB81351,7780621450,93%3099,00
WZ-111 model 1-492661,26107820957,89%3313,93
T28 Concept 71449,3578619956,28%2686,72
T 55A 92981,8992919465,46%3917,04
T-54 ltwt.91894,0898719256,25%3531,03
KV-15905,4359818560,00%2483,10
TS-5 82306,18114518560,00%3152,34
T-5492490,90103917856,18%3528,05
Pz.Kpfw. III/IV5652,0847717153,80%2490,92
T25/271268,3860816754,49%2209,75
Valentine II 4680,2569616758,68%3560,19
59-166666,2261616651,81%2323,96
T-62A103079,20102216460,37%3464,16
Type 62 71697,34125815862,66%5705,35
WZ-132A91735,1079515655,13%3152,75
Pz.Kpfw. II Luchs4407,9144415662,82%1917,50
Chimera 83110,78144815666,67%4169,10
Sturer Emil71316,3860815157,62%2228,69
M4461251,9588114757,14%2533,73
LTG71192,4465214660,96%3322,43
Tiger II81475,6358614446,53%1724,29
T-505782,1278814468,06%4339,90
Crusader6705,9257714257,04%2575,83
AMX M4 mle. 4571404,6463314261,27%2598,50
IS-2 shielded 71977,55108514165,96%3298,71
Rhm.-Borsig Waffenträger82107,0176714047,86%2297,88
VK 30.02 (M)61113,5766813656,62%2794,40
HWK 30 81398,68106513565,93%3095,05
M66936,0956713458,21%1903,84
AltProto AMX 30 82686,05134413461,94%4271,30
Kranvagn104314,63126213366,17%4732,44
Concept 1B 94368,49160513374,44%4738,84
AE Phase I 92995,19118312962,79%3700,24
E 7592428,13106512766,93%2969,90
Lorraine 155 mle. 5181260,4558012453,23%1407,55
MT-256924,6379712360,16%4170,56
P.44 Pantera82025,7786612257,38%3546,89
KV-8561248,1367712254,92%2592,71
T2071443,6480512161,98%2859,89
Pz.Sfl. IVc5902,2152212159,50%2591,83
StuG IV 5875,2665612160,33%2748,96
T1 Heavy Tank5821,0362012059,17%2268,32
Emil I82518,46121111959,66%3532,43
M26 Pershing81613,2689811952,10%2512,54
M4A3E2 Sherman Jumbo61046,6975411960,50%2838,40
Leichttraktor1267,1144411859,32%2054,58
Excalibur 61729,61121911867,80%3888,63
Rheinmetall Skorpion G 82581,97117511773,50%3239,88
TNH T Vz. 5193656,03134311567,83%4516,16
T54E192971,58119811572,17%3225,25
Nashorn61093,5363711452,63%2310,50
Kunze Panzer 93302,92125911458,77%4293,63
A46 61061,11106011455,26%4595,42
ShPTK-TVP 100 82988,81139111473,68%4132,51
Krupp-Steyr Waffenträger 71884,5292711457,89%3757,38
StuG III Ausf. G5892,4959011359,29%2777,96
STA-2 82408,02130011364,60%4152,88
FV201 (A45) 71656,86113511363,72%3077,09
Škoda T 245707,4253211253,57%2338,36
AMX Canon d'assaut 105 82317,59113311262,50%3063,23
Type T-345902,1362511061,82%3463,81
Lorraine 155 mle. 5071029,5260511055,45%1413,03
Char Futur 4 93625,79138010573,33%4312,71
King Tiger (Captured) 72208,24135310564,76%4240,96
Cromwell61041,6577410455,77%2540,32
IS-M82077,4294910459,62%3105,71
M4A1 Revalorisé 82558,66126410361,17%4386,41
BDR G1 B51267,3780510166,34%3775,32
Churchill Gun Carrier61572,0794510160,40%4105,11
Panther II81715,278329956,57%2553,26
Panther71541,998029761,86%3318,20
Löwe 82410,0814139781,44%3545,89
Tiger I71625,917669666,67%2967,53
AMX M4 mle. 54105298,3513709664,58%5421,15
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82482,1713949663,54%4712,40
AT 15A 71776,5311889561,05%3649,22
KV-4 Kreslavskiy 82586,9212909565,26%4190,28
Type 5861102,887009458,51%3075,18
AMX 12 t61308,3910089261,96%5741,78
Covenanter5891,247769258,70%4765,32
HWK 1281637,6111149260,87%3657,65
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61447,1110559167,03%4863,12
112 82483,2411629162,64%4269,49
Emil II93920,2414589066,67%5171,67
IS-271728,268779065,56%3123,59
UDES 1693341,1313529070,00%4448,82
G.W. Panther71160,975749054,44%1400,46
T110E3104496,5911979066,67%4551,20
50TP prototyp 82878,0113768970,79%4112,45
VK 16.02 Leopard51026,048778965,17%5812,67
11082013,4910348854,55%2761,16
Type 6193179,1112648765,52%4262,87
FV215b 103368,4710658764,37%3113,10
A-4361339,668588756,32%4031,06
VK 100.01 (P)82480,5112568766,67%3895,16
Heavy Tank No. VI 61950,2213628771,26%4676,28
M46 Patton93232,4412348659,30%4074,19
AMX ELC bis5892,098238662,79%4825,79
T71 CMCD71289,9911058659,30%3827,37
Strv m/42-57 Alt A.2 62020,8014028670,93%5296,67
Panther/M10 71998,9011168669,77%4804,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51182,027758561,18%4681,86
T6982117,0111198459,52%3699,91
P.43 bis61414,868618355,42%3472,61
K-91-PT 92857,3911818362,65%3549,19
Primo Victoria 82394,6612908353,01%4407,75
IS-3A 83009,0414438267,07%4408,22
AMX 13 F3 AM6658,364098154,32%1023,81
VK 168.01 (P) 82893,7913508165,43%5311,77
VK 30.01 (H)51047,518918068,75%3067,25
Ikv 10351028,706387955,70%3278,51
AMX 13 105 AM mle. 505500,333217852,56%1164,36
KV-261909,5011987876,92%4642,40
A-205735,876627751,95%4122,32
Caernarvon82975,0014867775,32%4899,57
Prototipo Standard B93512,7613897675,00%4340,59
T-50-2 61340,6411737659,21%5819,63
IS-2M 72600,8714487665,79%4821,69
60G FT51346,288307557,33%4412,01
T4991565,2011987577,33%2924,02
Churchill III 51180,8812407573,33%3496,82
Bretagne Panther 61874,2814597566,67%5451,11
STA-182438,4812637358,90%4460,49
Archer51329,759217361,64%4720,82
Strv 7461713,0011427255,56%5105,11
Object 777 Version II 93650,9614267266,67%4521,02
M56 Scorpion 72231,1313397263,89%5264,76
Vz. 44-172502,3813477164,79%4350,76
VK 45.02 (P) Ausf. A82336,2812127167,61%3536,66
KV-122 72329,1312987166,20%4801,67
L-60 2226,083917156,34%1512,83
Valiant 51531,4612017156,34%5219,94
IS71841,808347062,86%3376,26
P.4351095,137766966,67%4325,54
Ikv 65 Alt II61480,199466959,42%3345,71
Super Hellcat 71731,3611006956,52%3595,54
Renault G151260,259756873,53%4967,31
Churchill VII61742,7612276768,66%4701,20
M10 Wolverine51378,219646768,66%4767,70
M36 Jackson61945,8411586762,69%5140,63
Panhard AMD 178B61034,189096761,19%4657,67
T26E4 SuperPershing 82767,3715596575,38%5148,46
T3761497,4311526573,85%6395,41
M41 Walker Bulldog81077,6210896569,23%2421,88
Turán III prototípus 51510,9212596570,77%5760,19
TOG II* 62130,4214976475,00%6086,60
E 5094405,4615806371,43%6448,78
VK 30.01 (D)61811,0012946358,73%5268,83
VK 36.01 (H)61771,7111476269,35%5530,71
O-I Experimental51743,1312176270,97%5226,54
KV-482899,7114816270,97%5431,21
Panhard EBR 9091904,6512566266,13%4212,06
Type 5 Chi-Ri72057,5213406167,21%5297,62
DS PZInż51488,2011316170,49%6072,50
B.U.G.I.61839,1312166160,66%4760,83
T-4482698,1014076172,13%5696,83
AT 861884,9812856163,93%5451,61
M10 RBFM 51655,3413876167,21%5881,41
SU-8551310,278626063,33%4376,18
Leo72192,4213036066,67%5039,78
T-34 shielded 51441,4513446065,00%5621,63
P.43 ter72030,0311795966,10%4523,10
UDES 14 Alt 583112,5614355967,80%5112,96
Grille5515,403365858,62%1182,59
Sherman III51322,4010055856,90%4754,81
Type 4 Chi-To61705,5312305771,93%4965,02
Black Prince72141,1614125778,95%4146,05
CS-4472350,2114805768,42%5616,01
ARL V3961791,759975763,16%4671,81
KV-372790,5315705570,91%6246,57
M24 Chaffee51290,2011505587,27%7348,47
T-15062212,4514205580,00%5943,19
T-3451328,899345461,11%5978,59
Achilles61816,5612025464,81%5542,21
M24E2 Super Chaffee 61188,5611175450,00%4416,76
Jagdpanzer IV61978,6611865369,81%5896,49
T-4372073,7213465360,38%4608,41
AT 251398,919925369,81%5058,10
Churchill I51632,4211315263,46%5434,13
M8A14424,023395250,00%1253,55
Tiger (P)72199,9214305282,69%4392,17
T-34-8561959,6513365176,47%5564,94
M4A3E8 Sherman61648,1211435054,00%5224,67
Matilda4602,414834951,02%2234,12
Pz.Kpfw. III Ausf. J4316,783164953,06%1108,83
S35 CA51662,8810724967,35%6109,36
T-29 3536,655274959,18%2984,89
KV-1S61608,0410324753,19%4586,12
Birch Gun4214,202054660,87%802,26
AMX 105 AM mle. 474455,963614673,91%2002,45
Cavalier51421,419654654,35%5097,85
VK 30.01 (P)62183,5113654557,78%6528,68
Type 3 Chi-Nu51527,0210854463,64%6392,42
M3 Lee4371,504644465,91%1742,77
M75895,438264475,00%4588,57
Strv m/4251559,0711354273,81%6797,78
Pz.Kpfw. II2371,005034057,50%2628,15
Marder 38T4416,302944055,00%1215,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4404,564023958,97%1281,97
M2 Light Tank2442,596793958,97%3399,27
25TP KSUST II51944,3313863976,92%10070,47
T1 Cunningham1208,924313863,16%1687,06
FV3046723,034143663,89%1364,21
Crusader 5.5-in. SP71039,066323565,71%1561,28
T2161699,4911963557,14%7149,18
M5 Stuart4226,823553447,06%884,15
Bishop5578,733593354,55%1281,53
Type 2597 Chi-Ha3343,293593145,16%1412,92
Sav m/434321,102953060,00%994,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E3306,904333050,00%1231,75
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4885,078423076,67%4024,96
M2 Medium Tank3421,725972968,97%2311,99
T78 62168,3814292972,41%5075,20
LT vz. 383227,742892766,67%1109,95
Vickers Medium Mk. II2209,463312646,15%1030,85
Sturmpanzer II4467,383002646,15%1615,16
Pz.Kpfw. I Ausf. C3413,645922584,00%3017,02
Strv m/40L3658,915742365,22%4017,13
Hotchkiss H352311,433822373,91%2088,35
M5A1 Stuart4214,573322356,52%832,93
Lorraine 39L AM3217,822432254,55%679,89
Strv fm/211276,434232157,14%1910,26
Vickers Mk. E Type B2320,334182157,14%1983,95
SU-76M4584,864762147,62%2523,50
ST vz. 394315,752992060,00%1215,82
B14452,854312060,00%1906,67
Sexton II3142,152182055,00%521,83
T56 GMC3252,152692055,00%836,07
Renault NC-311313,055961968,42%2744,93
T6 Medium41051,638061968,42%3698,76
Marder II3275,722871861,11%947,19
Ikv 723448,824921776,47%1995,35
M3 Stuart3250,604261560,00%1320,14
Strv m/382303,333801586,67%1961,61
BT-22245,133651546,67%1436,68
T-284422,804101566,67%1660,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro2243,733401546,67%1234,99
P26/404492,794711435,71%1398,15
Vickers Medium Mk. III3325,863761457,14%1639,91
Cruiser Mk. III3269,434311450,00%1661,85
Renault FT1275,315061361,54%2115,31
Pz.Kpfw. II Ausf. G3270,923951346,15%1176,72
BT-7 artillery 3849,238201369,23%4979,06
D12302,755201266,67%2183,48
Pvlvv fm/422159,922161258,33%660,17
T-463254,333941275,00%1440,72
T2 Medium Tank2306,175561283,33%2228,89
Renault Otsu1274,365241181,82%2373,44
Durchbruchswagen 24481,275181154,55%1737,50
AC 1 Sentinel 4485,805491050,00%1875,44
Somua SM 82482,9011631060,00%3159,89
Vickers Medium Mk. I1324,00451955,56%2471,04
Fiat 30001118,22310955,56%577,82
M15/423529,78679977,78%2435,73
M41 HMC5470,56359966,67%726,69
T3 HMC2136,33200955,56%500,93
AMR 35 2190,89276944,44%845,43
Kolohousenka1499,88665837,50%4253,68
D23312,00428837,50%1290,22
Sturmpanzer I Bison3352,38273850,00%1298,57
FCM 362502,25421862,50%2892,76
T-116 3608,50578862,50%3182,27
Panzerjäger I2323,43493785,71%1721,99
Cruiser Mk. IV4272,00439757,14%1235,98
Somua SAu 404899,43588757,14%3698,07
Loyd Gun Carriage2136,29227757,14%921,00
Somua S353920,14743785,71%4011,87
LT vz. 352339,00480666,67%2620,04
SU-122A5469,67320650,00%916,23
BT-53609,17467650,00%3175,58
M14/412439,604935100,00%2262,26
Renault FT 75 BS2235,20369580,00%1632,95
AMX 404904,60714560,00%5829,94
MS-11276,20552580,00%2224,06
AT-12338,805685100,00%2047,00
T-703448,60516540,00%2270,83
Tetrarch 2227,80318540,00%1104,21
L6/402319,00509425,00%1386,11
Lago4520,50739475,00%2521,12
T-262363,506834100,00%3045,00
SU-86982,75436425,00%1031,11
AMX 383816,25697475,00%4540,10
T-602399,757664100,00%3091,94
SU-182267,6719330,00%1714,97
T-804718,33549366,67%4311,26
MKA 2511,33782366,67%3139,68
T-45 21013,0013303100,00%7827,46
Type 97 Chi-Ha31508,00852250,00%10050,72
StuG III Ausf. B42065,0013012100,00%11246,76
Type 95 Ha-Go21160,0093910,00%11226,35
4TP1591,008341100,00%6289,80
T1 HMC262,004810,00%65,17

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/10/2022
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 24/06/2022
Ayrıldı: 09/10/2022
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 04/04/2022
Ayrıldı: 23/06/2022
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 02/03/2022
Ayrıldı: 03/04/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 05/11/2021
Ayrıldı: 01/03/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 24/09/2021
Ayrıldı: 28/09/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/08/2021
Ayrıldı: 23/09/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 21/07/2021
Ayrıldı: 05/08/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 09/06/2021
Ayrıldı: 10/07/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 29/01/2017
Ayrıldı: 15/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/05/2017
Ayrıldı: 16/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/04/2019
Ayrıldı: 06/05/2019
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 08/07/2020
Ayrıldı: 30/09/2020
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 06/06/2021
Ayrıldı: 07/06/2021