cookie_text Daha fazla

Plan_B_

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar214810023
Ortalama Seviye8,400,000,009,30
Galibiyetler1130552,63%00,00%00,00%1043,48%
Yenilgiler988746,03%00,00%00,00%1252,17%
Berabere2891,35%00,00%00,00%14,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar804537,45%00,00%00,00%730,43%
İmha edilen Tanklar259941,2100,0000,00291,26
Yoketme Oranı1,930,000,001,81
Tespit edilen Tanklar213911,0000,0000,00241,04
Verilen Hasar1.688,370,000,002.043,57
Düşman üssü işgal puanı254671,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı188080,8800,0000,0010,04
Deneyim719,180,000,00535,83
WN71456,010,000,001251,95
WN82012,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar21481
Ortalama Seviye8,40
Galibiyetler1130552,63%
Yenilgiler988746,03%
Berabere2891,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar804537,45%
İmha edilen Tanklar259941,21
Yoketme Oranı1,93
Tespit edilen Tanklar213911,00
Verilen Hasar1.688,37
Düşman üssü işgal puanı254671,19
Üs savunma Puanı188080,88
Deneyim719,18
WN71456,01
WN82012,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar23
Ortalama Seviye9,30
Galibiyetler1043,48%
Yenilgiler1252,17%
Berabere14,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar730,43%
İmha edilen Tanklar291,26
Yoketme Oranı1,81
Tespit edilen Tanklar241,04
Verilen Hasar2.043,57
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı10,04
Deneyim535,83
WN71251,95
WN80,00
Oluşturulduğu tarih: 13/04/2011 17:39
Son Savaş: 30/10/2017 01:44
Son Güncelleme: 24/11/2017 03:00

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar146000
Galibiyetler7652,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5839,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere128,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7350,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar930,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar930,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.466,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1991,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1170,8000,0000,0000,00
Deneyim654,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar146
Galibiyetler7652,05%
Yenilgiler5839,73%
Berabere128,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar7350,00%
İmha edilen Tanklar930,64
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar930,64
Verilen Hasar1.466,61
Düşman üssü işgal puanı1991,36
Üs savunma Puanı1170,80
Deneyim654,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar66000
Galibiyetler3959,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2334,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere46,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2943,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar340,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar400,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.030,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1822,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2253,4100,0000,0000,00
Deneyim768,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar66
Galibiyetler3959,09%
Yenilgiler2334,85%
Berabere46,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar2943,94%
İmha edilen Tanklar340,52
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar400,61
Verilen Hasar1.030,30
Düşman üssü işgal puanı1822,76
Üs savunma Puanı2253,41
Deneyim768,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler1555,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler933,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere311,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1244,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar411,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar455,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı311,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı220,8100,0000,0000,00
Deneyim457,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler1555,56%
Yenilgiler933,33%
Berabere311,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar1244,44%
İmha edilen Tanklar190,70
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar411,52
Verilen Hasar455,59
Düşman üssü işgal puanı311,15
Üs savunma Puanı220,81
Deneyim457,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar180000
Galibiyetler11161,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6737,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8446,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1220,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1540,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar957,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2641,4700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı980,5400,0000,0000,00
Deneyim729,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar180
Galibiyetler11161,67%
Yenilgiler6737,22%
Berabere21,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar8446,67%
İmha edilen Tanklar1220,68
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar1540,86
Verilen Hasar957,98
Düşman üssü işgal puanı2641,47
Üs savunma Puanı980,54
Deneyim729,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar64000
Galibiyetler2945,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3554,69%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2234,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar420,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1221,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.085,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2584,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2103,2800,0000,0000,00
Deneyim660,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar64
Galibiyetler2945,31%
Yenilgiler3554,69%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2234,38%
İmha edilen Tanklar420,66
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar1221,91
Verilen Hasar1.085,72
Düşman üssü işgal puanı2584,03
Üs savunma Puanı2103,28
Deneyim660,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar889000
Galibiyetler57965,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29733,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere131,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar41346,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6820,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10821,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.116,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6120,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20032,2500,0000,0000,00
Deneyim777,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar889
Galibiyetler57965,13%
Yenilgiler29733,41%
Berabere131,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar41346,46%
İmha edilen Tanklar6820,77
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar10821,22
Verilen Hasar1.116,50
Düşman üssü işgal puanı6120,69
Üs savunma Puanı20032,25
Deneyim777,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar137000
Galibiyetler7252,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6547,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7151,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1090,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar730,5300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.670,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı840,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı900,6600,0000,0000,00
Deneyim486,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar137
Galibiyetler7252,55%
Yenilgiler6547,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7151,82%
İmha edilen Tanklar1090,80
Yoketme Oranı1,65
Tespit edilen Tanklar730,53
Verilen Hasar1.670,80
Düşman üssü işgal puanı840,61
Üs savunma Puanı900,66
Deneyim486,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (158)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 81280,95781442952,97%2015,87
T57 Heavy Tank102734,05799201854,06%2461,47
T110E4102683,9272089451,23%2261,16
E 100102383,7373983649,88%2167,91
G.W. E 100101826,1252879952,07%1654,86
IS-7102224,0681170755,59%2232,57
T-54 first prototype 81757,9396465758,75%2822,10
Bat.-Châtillon 25 t102586,4283459551,93%2616,91
Jagdpanzer E 100102563,6667257950,09%2036,81
Cromwell B 61211,7092151162,04%2892,59
Waffenträger auf E 100102809,7374050952,85%2328,94
Bat.-Châtillon 25 t AP91802,4580542250,47%2153,66
IS-381582,7281437458,82%2149,34
AMX 13 909993,9378535756,30%1691,59
Object 268102620,3767935448,87%2129,00
Object 140102217,4182934357,43%2021,36
E 7591541,3769327347,62%1477,97
Leopard 1102520,9381425451,97%2357,20
T3091784,5966524948,59%1644,02
Jagdtiger91842,8365022449,11%1643,95
KV-8561054,1876022057,73%2198,57
Leopard Prototyp A91522,3369020947,85%1567,42
Tiger II8994,5060220645,15%1032,57
G.W. Tiger91400,9157919646,43%1387,10
ISU-15281285,9854016847,02%1367,42
Jagdpanther II81361,4857916844,64%1392,16
T26E4 SuperPershing 81687,4694816452,44%2606,05
Rhm.-Borsig Waffenträger81717,0977816247,53%1825,90
G.W. Panther71416,6655616145,34%1752,08
T54E191814,7180015054,00%1785,88
T-5491732,9988513860,14%2259,52
AMX Chasseur de chars 81381,1885313751,09%2115,08
Object 70492020,0268112642,86%1665,80
Tiger I7984,2365211650,00%1363,48
T376642,8067411356,64%1917,42
T28 Prototype81347,3356611150,45%1477,02
T25/27706,8355910958,72%1081,26
M18 Hellcat6501,4444710550,48%767,44
Jagdpanther7862,6351510447,12%1163,56
M75314,3839510249,02%1189,34
Jagdpanzer IV6471,9842310148,51%780,25
SU-1527759,964689943,43%959,69
T-1091651,777889953,54%1819,06
Pz.Kpfw. III/IV5253,283709653,13%668,38
StuG III Ausf. G5392,293769247,83%859,11
Panther II81485,008428856,82%2245,60
Waffenträger auf Pz. IV92072,247748442,86%1891,87
M4A3E8 Sherman6555,955658162,96%1256,28
Hummel61048,785077751,95%1645,13
T71 DA7503,976057353,42%909,85
AT 1581431,697787258,33%1668,15
VK 36.01 (H)6624,316057058,57%1260,80
SU-1006618,305306767,16%1204,40
IS7844,086306651,52%1078,78
T6981234,448216660,61%1911,33
Pz.Kpfw. II2209,624226550,77%1201,86
VK 30.01 (P)6410,024216543,08%589,14
M36 Jackson6685,324925754,39%1223,80
Tortoise92080,168505757,89%1949,15
T2 Light Tank 2129,002685644,64%584,88
Pz.Kpfw. III Ausf. J4137,852885350,94%351,99
AMX ELC bis5142,123255046,00%251,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3100,782374957,14%343,34
SU-85B4247,852454831,25%419,49
T675248,673404854,17%432,94
Indien-Panzer81071,656444845,83%1378,25
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81550,598804658,70%1892,56
Grille5830,304674452,27%2049,29
KV-15501,144384443,18%1022,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4138,581924344,19%156,13
M46 Patton KR 81453,079504264,29%2156,16
T25 AT71026,635474146,34%1335,36
AT 771197,407684055,00%1473,08
Panther71239,108093951,28%2143,00
FV215b (183)102077,086493943,59%1428,62
M3 Stuart3102,142523554,29%357,67
M5 Stuart4142,663003545,71%412,06
T-4371138,008733562,86%2193,18
leKpz M 41 90 mm GF 81371,867843540,00%2708,41
Sturer Emil7640,065363253,13%811,61
Type 3 Chi-Nu5368,204783060,00%1075,42
Sturmpanzer II4311,112712853,57%968,64
StuG IV 5586,505412853,57%1584,63
Marder II3146,322412572,00%464,16
Chieftain/T95 81429,328792560,00%2068,47
T-54 ltwt.91570,769722568,00%2799,88
Leichttraktor1161,654032356,52%992,55
SU-855379,233342254,55%797,72
Churchill I5414,383552138,10%676,13
MS-1183,401482050,00%306,78
SU-76M3115,842041952,63%227,21
AMX 12 t6436,474921926,32%941,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5173,893561963,16%401,17
Sturmpanzer I Bison3164,221891850,00%434,51
ARL V396456,563761850,00%707,33
Covenanter4221,752941650,00%752,18
AT 25425,383001650,00%937,92
Tiger (P)7546,004681662,50%655,26
Type 5 Ke-Ho4450,275201553,33%1822,15
T-463209,072841540,00%890,99
Marder 38T4407,674261553,33%1086,91
VK 30.02 (D)7901,575931442,86%1394,19
AT 86918,146861457,14%1948,04
Škoda T 5092299,158261353,85%1956,77
Type T-345366,695121369,23%1151,35
Pz.Kpfw. II Luchs4300,853331346,15%1125,56
Panzerjäger I232,671071258,33%145,80
AMX 13 757310,833391233,33%308,69
Alecto4123,082311233,33%76,01
M8A14170,582311250,00%289,53
Crusader5496,004101060,00%1531,68
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4160,104171070,00%689,82
Birch Gun4233,903011060,00%791,14
Matilda4270,50336850,00%692,94
Cromwell6818,75614862,50%1584,68
Vickers Medium Mk. III3286,25293862,50%1449,91
AMX 404269,13320862,50%1530,15
AMX 383109,13172837,50%269,85
Konštrukta T-34/10071100,71717742,86%1752,62
M2 Light Tank254,43145742,86%15,16
B14310,50428650,00%933,56
M5A1 Stuart4379,336566100,00%1995,07
S35 CA5635,50419650,00%1577,46
Bishop5360,50273616,67%539,99
T216141,83503650,00%220,64
LTP 3321,50384616,67%1752,33
T1 Cunningham161,2079520,00%112,68
AT-1243,6087520,00%0,00
BDR G1 B5801,80652560,00%1928,37
Light Mk. VIC 2110,60182520,00%446,99
M4 Sherman5517,007514100,00%1546,92
Sexton II3100,75429475,00%460,16
T-262116,75260475,00%636,69
Somua SAu 404410,50436475,00%1381,28
Crusader 5.5-in. SP743,25258450,00%122,28
VK 30.02 (M)6779,50555450,00%1309,75
T-284249,67384366,67%933,42
VK 30.01 (H)5609,33409333,33%966,45
T56 GMC3381,00356333,33%1428,06
Renault UE 573616,67677366,67%2981,85
Pz.Sfl. IVc5641,67710366,67%1901,41
T7 Combat Car 2186,67272333,33%988,64
Vickers Medium Mk. I193,501222100,00%523,44
Renault Otsu195,00300250,00%458,78
Pz.Kpfw. 35 (t)217,00209250,00%80,84
Renault NC-311104,0092250,00%418,44
Hotchkiss H35258,50150250,00%110,19
Type 98 Ke-Ni3374,506872100,00%2196,32
T1E6 266,00208250,00%214,02
TOG II* 6925,50616250,00%1577,22
Tetrarch 2226,5018020,00%962,78
Renault FT1367,008351100,00%3330,00
Type 97 Te-Ke 2318,0033010,00%1813,85
Pz.Kpfw. 38 (t)3112,004301100,00%471,90
Renault FT AC233,001801100,00%261,00
Loyd Gun Carriage2321,004031100,00%2841,58
Type 3 Chi-Nu Kai 5384,005321100,00%1037,33
Sexton I 360,002471100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 08/05/2016
Ayrıldı: 05/09/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/04/2016
Ayrıldı: 06/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2016
Ayrıldı: 13/04/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/05/2015
Ayrıldı: 02/12/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 19/01/2015
Ayrıldı: 28/03/2015
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 13/11/2014
Ayrıldı: 10/01/2015