cookie_text Daha fazla

Plan_B_

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21682000
Ortalama Seviye8,410,000,000,00
Galibiyetler1140952,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler998446,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere2891,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar811137,41%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar262201,2100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar216291,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.687,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı256351,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı189030,8700,0000,0000,00
Deneyim717,640,000,000,00
WN71454,600,000,000,00
WN82005,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar21682
Ortalama Seviye8,41
Galibiyetler1140952,62%
Yenilgiler998446,05%
Berabere2891,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar811137,41%
İmha edilen Tanklar262201,21
Yoketme Oranı1,93
Tespit edilen Tanklar216291,00
Verilen Hasar1.687,20
Düşman üssü işgal puanı256351,18
Üs savunma Puanı189030,87
Deneyim717,64
WN71454,60
WN82005,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih: 13/04/2011 17:39
Son Savaş: 28/03/2018 12:42
Son Güncelleme: 18/06/2018 03:44

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar146000
Galibiyetler7652,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5839,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere128,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7350,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar930,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar930,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.466,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1991,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1170,8000,0000,0000,00
Deneyim654,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar146
Galibiyetler7652,05%
Yenilgiler5839,73%
Berabere128,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar7350,00%
İmha edilen Tanklar930,64
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar930,64
Verilen Hasar1.466,61
Düşman üssü işgal puanı1991,36
Üs savunma Puanı1170,80
Deneyim654,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar66000
Galibiyetler3959,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2334,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere46,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2943,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar340,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar400,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.030,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1822,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2253,4100,0000,0000,00
Deneyim768,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar66
Galibiyetler3959,09%
Yenilgiler2334,85%
Berabere46,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar2943,94%
İmha edilen Tanklar340,52
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar400,61
Verilen Hasar1.030,30
Düşman üssü işgal puanı1822,76
Üs savunma Puanı2253,41
Deneyim768,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler1555,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler933,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere311,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1244,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar411,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar455,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı311,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı220,8100,0000,0000,00
Deneyim457,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler1555,56%
Yenilgiler933,33%
Berabere311,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar1244,44%
İmha edilen Tanklar190,70
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar411,52
Verilen Hasar455,59
Düşman üssü işgal puanı311,15
Üs savunma Puanı220,81
Deneyim457,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar180000
Galibiyetler11161,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6737,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8446,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1220,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1540,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar957,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2641,4700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı980,5400,0000,0000,00
Deneyim729,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar180
Galibiyetler11161,67%
Yenilgiler6737,22%
Berabere21,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar8446,67%
İmha edilen Tanklar1220,68
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar1540,86
Verilen Hasar957,98
Düşman üssü işgal puanı2641,47
Üs savunma Puanı980,54
Deneyim729,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar64000
Galibiyetler2945,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3554,69%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2234,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar420,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1221,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.085,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2584,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2103,2800,0000,0000,00
Deneyim660,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar64
Galibiyetler2945,31%
Yenilgiler3554,69%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2234,38%
İmha edilen Tanklar420,66
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar1221,91
Verilen Hasar1.085,72
Düşman üssü işgal puanı2584,03
Üs savunma Puanı2103,28
Deneyim660,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar889000
Galibiyetler57965,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29733,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere131,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar41346,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6820,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10821,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.116,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6120,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20032,2500,0000,0000,00
Deneyim777,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar889
Galibiyetler57965,13%
Yenilgiler29733,41%
Berabere131,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar41346,46%
İmha edilen Tanklar6820,77
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar10821,22
Verilen Hasar1.116,50
Düşman üssü işgal puanı6120,69
Üs savunma Puanı20032,25
Deneyim777,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar137000
Galibiyetler7252,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6547,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7151,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1090,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar730,5300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.670,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı840,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı900,6600,0000,0000,00
Deneyim486,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar137
Galibiyetler7252,55%
Yenilgiler6547,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7151,82%
İmha edilen Tanklar1090,80
Yoketme Oranı1,65
Tespit edilen Tanklar730,53
Verilen Hasar1.670,80
Düşman üssü işgal puanı840,61
Üs savunma Puanı900,66
Deneyim486,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (159)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 81282,61778450052,96%1969,07
T57 Heavy Tank102734,05799201854,06%2476,91
T110E4102678,7771890051,22%2260,20
E 100102382,7974083850,00%2183,61
G.W. E 100101826,1252879952,07%1708,21
IS-7102224,2281071555,94%2191,13
T-54 first prototype 81725,5094569058,70%2751,47
Bat.-Châtillon 25 t102544,1481163751,02%2571,21
Jagdpanzer E 100102559,9867158149,91%2041,34
Cromwell B 61199,9091252162,00%2911,62
Waffenträger auf E 100102809,7374050952,85%2332,33
Bat.-Châtillon 25 t AP91802,4580542250,47%2137,42
IS-381582,7281437458,82%2158,11
Object 140102226,7981436256,91%2042,78
AMX 13 909993,9378535756,30%1668,78
Object 268102620,3767935448,87%2123,80
E 7591541,3769327347,62%1482,33
Leopard 1102520,9381425451,97%2372,10
T3091784,5966524948,59%1633,09
Jagdtiger91842,8365022449,11%1641,67
KV-8561054,1876022057,73%2201,23
Leopard Prototyp A91522,3369020947,85%1566,02
Tiger II8994,5060220645,15%1033,39
G.W. Tiger91400,9157919646,43%1379,66
ISU-15281285,9854016847,02%1371,57
Jagdpanther II81361,4857916844,64%1408,80
T26E4 SuperPershing 81681,8794316752,69%2605,94
Rhm.-Borsig Waffenträger81717,0977816247,53%1847,18
G.W. Panther71416,6655616145,34%1757,36
T54E191814,7180015054,00%1790,15
AMX Chasseur de chars 81382,2284913951,08%2155,15
T-5491732,9988513860,14%2253,73
Object 70492020,0268112642,86%1668,04
Tiger I7984,2365211650,00%1365,98
T376642,8067411356,64%1929,61
T28 Prototype81347,3356611150,45%1474,08
T25/27706,8355910958,72%1080,80
M18 Hellcat6501,4444710550,48%769,19
Jagdpanther7862,6351510447,12%1164,74
M75314,3839510249,02%1189,26
Jagdpanzer IV6471,9842310148,51%778,60
SU-1527759,964689943,43%958,01
T-1091651,777889953,54%1809,30
Pz.Kpfw. III/IV5253,283709653,13%665,09
StuG III Ausf. G5392,293769247,83%858,94
Panther II81485,008428856,82%2249,29
Waffenträger auf Pz. IV92072,247748442,86%1894,89
M4A3E8 Sherman6555,955658162,96%1258,61
Hummel61048,785077751,95%1641,65
T71 DA7503,976057353,42%887,65
AT 1581431,697787258,33%1673,71
VK 36.01 (H)6624,316057058,57%1260,84
SU-1006618,305306767,16%1205,19
IS7844,086306651,52%1082,10
T6981234,448216660,61%1915,07
Pz.Kpfw. II2209,624226550,77%1192,62
VK 30.01 (P)6410,024216543,08%582,60
M36 Jackson6685,324925754,39%1221,99
Tortoise92080,168505757,89%1931,25
T2 Light Tank 2129,002685644,64%569,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J4137,852885350,94%349,61
AMX ELC bis5142,123255046,00%254,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3100,782374957,14%336,32
SU-85B4247,852454831,25%419,11
T675248,673404854,17%435,65
Indien-Panzer81071,656444845,83%1380,09
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81550,598804658,70%1900,38
Grille5830,304674452,27%2050,24
KV-15501,144384443,18%1020,73
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4138,581924344,19%156,39
M46 Patton KR 81453,079504264,29%2193,60
T25 AT71026,635474146,34%1330,70
AT 771197,407684055,00%1479,64
Panther71239,108093951,28%2142,47
FV215b (183) 102077,086493943,59%1441,77
leKpz M 41 90 mm GF 81353,537813641,67%2573,08
M3 Stuart3102,142523554,29%355,67
M5 Stuart4142,663003545,71%412,02
T-4371138,008733562,86%2189,76
Sturer Emil7640,065363253,13%811,89
Type 3 Chi-Nu5368,204783060,00%1075,42
Sturmpanzer II4311,112712853,57%971,05
StuG IV 5586,505412853,57%1591,80
Chieftain/T95 81394,388552657,69%2010,35
Marder II3146,322412572,00%463,56
T-54 ltwt.91570,769722568,00%2785,34
Leichttraktor1161,654032356,52%994,25
SU-855379,233342254,55%797,32
Churchill I5414,383552138,10%677,23
MS-1183,401482050,00%306,93
SU-76M3115,842041952,63%226,86
AMX 12 t6436,474921926,32%920,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5173,893561963,16%399,90
Sturmpanzer I Bison3164,221891850,00%432,24
ARL V396456,563761850,00%705,06
Covenanter4221,752941650,00%751,08
AT 25425,383001650,00%938,52
Tiger (P)7546,004681662,50%658,26
Type 5 Ke-Ho4450,275201553,33%1820,98
T-463209,072841540,00%884,56
Marder 38T4407,674261553,33%1083,18
VK 30.02 (D)7901,575931442,86%1387,67
AT 86918,146861457,14%1946,61
Škoda T 5092299,158261353,85%1970,12
Type T-345366,695121369,23%1151,88
Pz.Kpfw. II Luchs4300,853331346,15%1074,16
Panzerjäger I232,671071258,33%145,54
AMX 13 757310,833391233,33%293,60
Alecto4123,082311233,33%75,36
M8A14170,582311250,00%289,19
Crusader5496,004101060,00%1537,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4160,104171070,00%667,94
Birch Gun4233,903011060,00%790,49
Matilda4270,50336850,00%694,82
Cromwell6818,75614862,50%1591,65
Vickers Medium Mk. III3286,25293862,50%1444,02
AMX 404269,13320862,50%1524,89
AMX 383109,13172837,50%264,27
Konštrukta T-34/10071100,71717742,86%1770,75
M2 Light Tank254,43145742,86%15,61
B14310,50428650,00%921,74
M5A1 Stuart4379,336566100,00%1957,61
S35 CA5635,50419650,00%1577,14
Bishop5360,50273616,67%540,09
T216141,83503650,00%216,32
LTP 3321,50384616,67%1751,31
T1 Cunningham161,2079520,00%112,48
AT-1243,6087520,00%0,00
BDR G1 B5801,80652560,00%1928,54
Light Mk. VIC 2110,60182520,00%445,92
M4 Sherman5517,007514100,00%1551,98
Sexton II3100,75429475,00%461,49
T-262116,75260475,00%637,17
Somua SAu 404410,50436475,00%1377,67
Crusader 5.5-in. SP743,25258450,00%122,37
VK 30.02 (M)6779,50555450,00%1306,85
T-284249,67384366,67%931,46
VK 30.01 (H)5609,33409333,33%967,65
T56 GMC3381,00356333,33%1425,88
Renault UE 573616,67677366,67%2981,72
Pz.Sfl. IVc5641,67710366,67%1900,17
T7 Combat Car 2186,67272333,33%987,43
Vickers Medium Mk. I193,501222100,00%524,55
Renault Otsu195,00300250,00%457,12
Pz.Kpfw. 35 (t)217,00209250,00%81,30
Renault NC-311104,0092250,00%418,07
Hotchkiss H35258,50150250,00%107,89
Type 98 Ke-Ni3374,506872100,00%2184,28
T1E6 266,00208250,00%215,33
TOG II* 6925,50616250,00%1582,11
Tetrarch 2226,5018020,00%961,93
Renault FT1367,008351100,00%3332,27
Type 97 Te-Ke 2318,0033010,00%1816,68
Pz.Kpfw. 38 (t)3112,004301100,00%462,75
Renault FT AC233,001801100,00%261,00
Loyd Gun Carriage2321,004031100,00%2840,41
FV217 Badger102014,006801100,00%1412,77
Type 3 Chi-Nu Kai 5384,005321100,00%1041,17
Sexton I 360,002471100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 08/05/2016
Ayrıldı: 05/09/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/04/2016
Ayrıldı: 06/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2016
Ayrıldı: 13/04/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/05/2015
Ayrıldı: 02/12/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 19/01/2015
Ayrıldı: 28/03/2015
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 13/11/2014
Ayrıldı: 10/01/2015