Aşağıdaki tanklar istatistiklere dahil değildir: BZ-176

PikaW

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 27/09/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21823032168
Ortalama Seviye9,020,0010,638,62
Galibiyetler1417864,97%00,00%2578,13%10461,90%
Yenilgiler744634,12%00,00%721,88%6136,31%
Berabere1990,91%00,00%00,00%31,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar937542,96%00,00%1237,50%6438,10%
İmha edilen Tanklar406451,8600,00471,472991,78
Yoketme Oranı3,270,002,352,88
Tespit edilen Tanklar397071,8200,00471,472831,68
Verilen Hasar3.136,870,004.085,283.803,99
Düşman üssü işgal puanı75230,3400,0030,09160,10
Üs savunma Puanı287861,3200,0000,001600,95
Deneyim1.157,880,001.422,381.202,23
WN72434,270,001993,003574,08
WN84514,610,004136,565970,65
Toplam
Savaşlar21823
Ortalama Seviye9,02
Galibiyetler1417864,97%
Yenilgiler744634,12%
Berabere1990,91%
Hayatta Kalınan Savaşlar937542,96%
İmha edilen Tanklar406451,86
Yoketme Oranı3,27
Tespit edilen Tanklar397071,82
Verilen Hasar3.136,87
Düşman üssü işgal puanı75230,34
Üs savunma Puanı287861,32
Deneyim1.157,88
WN72434,27
WN84514,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar32
Ortalama Seviye10,63
Galibiyetler2578,13%
Yenilgiler721,88%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1237,50%
İmha edilen Tanklar471,47
Yoketme Oranı2,35
Tespit edilen Tanklar471,47
Verilen Hasar4.085,28
Düşman üssü işgal puanı30,09
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.422,38
WN71993,00
WN84136,56
Son 30 gün
Savaşlar168
Ortalama Seviye8,62
Galibiyetler10461,90%
Yenilgiler6136,31%
Berabere31,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar6438,10%
İmha edilen Tanklar2991,78
Yoketme Oranı2,88
Tespit edilen Tanklar2831,68
Verilen Hasar3.803,99
Düşman üssü işgal puanı160,10
Üs savunma Puanı1600,95
Deneyim1.202,23
WN73574,08
WN85970,65
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar571000
Galibiyetler43476,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12622,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere111,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar30553,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4480,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5150,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.902,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5220,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1880,3300,0000,0000,00
Deneyim995,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar571
Galibiyetler43476,01%
Yenilgiler12622,07%
Berabere111,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar30553,42%
İmha edilen Tanklar4480,78
Yoketme Oranı1,68
Tespit edilen Tanklar5150,90
Verilen Hasar1.902,13
Düşman üssü işgal puanı5220,91
Üs savunma Puanı1880,33
Deneyim995,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar84000
Galibiyetler6577,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1821,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,19%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3946,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar650,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1561,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.071,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2422,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3163,7600,0000,0000,00
Deneyim887,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar84
Galibiyetler6577,38%
Yenilgiler1821,43%
Berabere11,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar3946,43%
İmha edilen Tanklar650,77
Yoketme Oranı1,44
Tespit edilen Tanklar1561,86
Verilen Hasar1.071,87
Düşman üssü işgal puanı2422,88
Üs savunma Puanı3163,76
Deneyim887,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler133,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar969,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim874,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar20,67
Verilen Hasar969,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim874,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar576000
Galibiyetler39768,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17931,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26245,49%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5330,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5921,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.446,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1700,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14892,5900,0000,0000,00
Deneyim1.020,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar576
Galibiyetler39768,92%
Yenilgiler17931,08%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26245,49%
İmha edilen Tanklar5330,93
Yoketme Oranı1,70
Tespit edilen Tanklar5921,03
Verilen Hasar1.446,77
Düşman üssü işgal puanı1700,30
Üs savunma Puanı14892,59
Deneyim1.020,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7782000
Galibiyetler613978,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler158420,35%00,00%00,00%00,00%
Berabere590,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar348844,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar64850,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar77801,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.312,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı57770,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı41330,5300,0000,0000,00
Deneyim979,160,000,000,00
Toplam
Savaşlar7782
Galibiyetler613978,89%
Yenilgiler158420,35%
Berabere590,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar348844,82%
İmha edilen Tanklar64850,83
Yoketme Oranı1,51
Tespit edilen Tanklar77801,00
Verilen Hasar1.312,55
Düşman üssü işgal puanı57770,74
Üs savunma Puanı41330,53
Deneyim979,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1689000
Galibiyetler105462,40%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler62637,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere90,53%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar60735,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar12080,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,120,000,000,00
Tespit edilen Tanklar15140,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.819,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12660,7500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8840,5200,0000,0000,00
Deneyim852,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar1689
Galibiyetler105462,40%
Yenilgiler62637,06%
Berabere90,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar60735,94%
İmha edilen Tanklar12080,72
Yoketme Oranı1,12
Tespit edilen Tanklar15140,90
Verilen Hasar1.819,27
Düşman üssü işgal puanı12660,75
Üs savunma Puanı8840,52
Deneyim852,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (192)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 25 t103716,901109149965,44%4627,41
T-62A103588,471129106866,76%4783,37
Object 140103458,301094105365,05%4339,26
AMX Chasseur de chars 82036,95112180061,13%3914,80
Leopard 1103510,98104163564,72%4150,44
T110E5103725,20112061765,32%4488,76
M48A5 Patton104015,88112953360,79%5067,72
M46 Patton93665,66135347670,17%5851,79
Spähpanzer Ru 25191859,78108346764,67%4014,46
Object 907 104023,97121646666,52%4665,83
T-5492921,07117745065,33%4741,22
AMX 50 B104123,19111344063,18%4797,27
AMX 13 9091856,85104140763,64%3838,57
Leopard Prototyp A92895,69113834070,00%3975,92
Grille 15104002,02103533964,01%4249,61
TVP T 50/51104003,79112933664,88%4755,23
T4992061,24109330661,44%4226,12
T95/FV4201 Chieftain 104484,29126927764,98%4209,76
Kanonenjagdpanzer 81862,14102125455,91%3425,72
Object 430U104528,82125524465,98%5969,92
Object 41682501,97116722264,41%4495,41
Super Conqueror104206,92117121760,37%5102,65
Object 430 Version II93477,51134221466,82%5293,86
T-54 ltwt.92324,55122721469,16%5008,73
FCM 50 t 81858,87103821360,09%3040,05
WZ-111 model 5A104272,57120119964,82%4675,96
Bat.-Châtillon 25 t AP92758,93110218366,12%4029,02
Type 5 Heavy104165,40124617266,86%4221,81
WZ-13171648,01123717163,74%5299,36
STB-1104105,23112216662,65%4858,00
Progetto M40 mod. 65104028,88106916459,76%4516,30
Type 64 61090,6998515769,43%3418,61
Kranvagn104514,81127714967,79%4902,71
E 5093501,62130814772,11%5068,42
Maus104002,14122114269,01%4725,44
Prototipo Standard B93644,41124213860,87%5158,93
Rheinmetall Skorpion G 82782,21121013563,70%4465,37
M53/M5592171,5092013256,82%2729,49
E 50 Ausf. M104127,46108012355,28%4716,30
WZ-111 model 1-493589,29133612270,49%5047,65
AMX M4 mle. 54105339,42135812265,57%6066,62
Rhm.-Borsig Waffenträger82459,91107012062,50%3638,46
IS-3A 83018,24143512065,00%4929,37
Aufklärungspanzer Panther 71176,0492211863,56%3257,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 83410,91147611565,22%6135,50
E 100104436,56119911468,42%4696,58
FV4201 Chieftain Proto 93475,29133411464,91%4019,68
M26 Pershing82567,73130711376,11%5250,96
A-4471592,7296911357,52%3539,40
WZ-13282342,45129611270,54%7218,84
Object 260 103640,86106111157,66%3679,09
M40/M4381674,5189910959,63%2097,98
Lorraine 40 t 82782,64124710864,81%4891,33
Type 4 Heavy93052,13121510764,49%4303,13
IS-5 (Object 730) 81915,8799010457,69%3083,86
AMX 50 10082636,92117510068,00%4157,80
Object 279 early 104643,19133110067,00%4370,40
Progetto M35 mod. 46 83077,0214679473,40%6208,36
Waffenträger auf Pz. IV92960,1210729167,03%3360,55
Škoda T 56 83749,9915759163,74%5330,30
Chrysler K GF 82656,7913739168,13%4379,84
AMX 30 1er prototype93636,6713119062,22%5284,81
LTTB81491,5611169067,78%3900,70
Škoda T 5093567,8912878868,18%4939,42
Conqueror93794,6313768777,01%5556,36
AMX 13 7571377,6310818366,27%4160,35
T3761326,4710188355,42%5490,69
WZ-111G FT93579,2812218270,73%4230,85
T-1093275,7212097963,29%4500,11
STA-2 81793,0610717861,54%3113,01
IS-7104421,4912557766,23%5647,60
FV215b 104090,0111467665,79%4339,70
WZ-113G FT103810,3610077660,53%4067,36
IS-4104386,3612527572,00%4618,12
59-166996,609037259,72%3561,44
Object 25792899,2511217161,97%3701,16
E 7593490,9113386873,53%4939,71
T3094045,2513596771,64%6015,47
T2972164,1612276762,69%3919,07
T3282359,4912746774,63%4101,81
M18 Hellcat62018,4911976567,69%5392,16
T110E3104336,6911276459,38%4841,83
M41 Walker Bulldog81441,0510896259,68%3655,49
TL-7 93622,5414316173,77%4685,18
VK 72.01 (K) 104509,2312096165,57%4693,02
CS-63104192,5812436070,00%4809,93
Conqueror Gun Carriage101780,506506046,67%1455,77
Strv 103-092600,459765868,97%3183,69
O-Ho82404,7812585862,07%4132,66
AMX 12 t61277,7610405868,97%4688,05
Emil II93238,1811695660,71%4178,59
VK 16.02 Leopard5750,388195660,71%3230,30
121B 104026,9612025667,86%4568,52
VK 28.016896,939015565,45%3649,12
VK 100.01 (P)82444,4812575468,52%3896,50
Type 6193378,9111555362,26%4666,72
T92 HMC102155,378055160,78%2090,47
O-Ni72090,3813365074,00%4180,65
O-I61420,3410105062,00%3376,15
WZ-111 model 6 83354,1414775062,00%5135,68
T-100 LT102856,7811034967,35%4991,25
WZ-12093519,2713144872,92%5716,28
UDES 0382565,4010334852,08%4231,94
Tiger (P)72144,9412904870,83%4551,40
WZ-120-1G FT 82747,7813304669,57%4156,99
Waffenträger auf E 100104400,9111184568,89%3895,51
11082141,3011194461,36%3152,18
TVP VTU Koncept82156,2612154369,77%4375,49
P.44 Pantera82721,4213244365,12%6166,03
SU-122-44 71504,429214360,47%2460,31
T25/272520,9314014271,43%6832,05
Mäuschen93733,1214154273,81%5353,73
UDES 1693108,8812534175,61%4214,78
Jagdpanther II82831,0512024060,00%5167,40
WZ-111-1G FT82444,0510973961,54%4143,36
AMX M4 mle. 5193684,8213713969,23%5299,68
T2072166,5311953863,16%4509,00
Comet71869,7012033767,57%4749,93
Object 252U Defender 83018,1914153767,57%4597,84
Cromwell61650,7812843672,22%5850,72
T23E3 71554,259143650,00%3466,54
AMX 13 57 71590,3112073666,67%4248,43
Konštrukta T-34/10071890,4611713560,00%4721,88
FV4004 Conway93469,6911903562,86%4851,12
IS-272082,0312523473,53%3787,95
Ikv 65 Alt II61152,947743458,82%3201,05
T54E193794,4713623470,59%5830,07
T 55A 94072,9115163473,53%6313,30
Object 703 Version II 82937,6413483360,61%4432,23
T-34-85M 61801,7312843369,70%4519,55
KV-4 KTTS 82546,8812173369,70%3561,43
Type 59 82978,8813803246,88%5684,39
T-34-2G FT72161,4711703268,75%5381,27
Vz. 55105083,3312063050,00%4892,48
Object 780 104327,7011913060,00%4054,52
SMV CC-64 Vipera 83248,7015023076,67%5205,46
CS-52 C 82572,2012353063,33%4227,60
Lago M38 31092,8011973076,67%4235,22
Udarniy 83245,7315953063,33%4377,58
60TP Lewandowskiego104370,5211062965,52%3988,75
T-44-100 83014,0714322867,86%5889,31
Emil I82661,6711722751,85%3936,24
Centurion Mk. 7/193453,5912152748,15%4494,23
StuG III Ausf. G51047,588182669,23%3075,91
HWK 1281495,3811472669,23%3641,33
SU-15271757,409472548,00%3552,15
VK 45.02 (P) Ausf. B93236,4012362572,00%3924,75
AMX ELC bis51097,1610942576,00%6356,15
AMX 13 105102250,289512564,00%3537,48
Type 62 71984,5913042259,09%7557,99
Škoda T 2561676,0012162171,43%6075,61
UDES 14 Alt 582821,4513452080,00%5105,87
Type 1 Chi-He4521,426261973,68%2364,17
Pz.Kpfw. II Luchs4603,058421963,16%3050,08
GSOR 1008 82656,7912221968,42%4024,42
E 25 72154,8413221984,21%4835,10
P.43 bis62084,4413801861,11%8108,32
S-5171317,176981838,89%1477,35
Charioteer83176,1112981861,11%5156,29
Type 3 Chi-Nu Kai 5583,615921861,11%1727,28
Tiger I72510,4114571776,47%5741,27
T6751220,659731764,71%4293,07
Ikv 90 Typ B71427,008961662,50%2772,24
WZ-131G FT61643,759851662,50%4404,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51371,1312081573,33%5805,53
VK 30.01 (P)61694,9312771485,71%5014,04
Leo71881,0011571361,54%4800,59
114 SP2 104199,0810031258,33%3824,44
M54 Renegade 83361,2515541283,33%5123,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4860,738561172,73%3923,49
Tetrarch 2417,367251172,73%3513,47
Caernarvon Action X 82114,9111241145,45%3250,41
M4A1 Revalorisé 81931,441199977,78%3111,08
T-345552,75551862,50%1512,43
T110E4104281,141094757,14%5081,41
T57 Heavy Tank104505,331223666,67%4543,28
LT-432 81683,40999560,00%4227,77
Pz.Kpfw. V/IV 51309,6013765100,00%3176,12
Strv m/42-57 Alt A.2 6942,80744560,00%2122,48
113104564,251508475,00%5739,00
T-44-122 73709,7520304100,00%7800,33
Rinoceronte104400,671265366,67%5387,13
Jagdpanzer E 100104465,6712123100,00%3601,27
Object 277105025,6715423100,00%6538,91
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3709,33863366,67%3063,48
Strv 103B105696,5016362100,00%6214,35
SU-130PM 83280,001128250,00%4063,14
M56 Scorpion 73327,501528250,00%5411,28
BT-2243,002861100,00%261,00
Carro da Combattimento 45 t 105384,0084610,00%3488,75
T26E5 Patriot 8246,0017910,00%0,00
Concept 1B 93973,0018781100,00%4437,54

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 27/09/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/09/2022
Ayrıldı: 26/09/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/09/2021
Ayrıldı: 10/09/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 19/01/2021
Ayrıldı: 15/09/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/08/2018
Ayrıldı: 06/10/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/08/2020
Ayrıldı: 18/01/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 20/10/2018
Ayrıldı: 03/12/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/04/2020
Ayrıldı: 15/08/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/08/2019
Ayrıldı: 12/10/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 04/12/2018
Ayrıldı: 18/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 01/12/2019
Ayrıldı: 19/04/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2019
Ayrıldı: 29/11/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/10/2018
Ayrıldı: 17/10/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/06/2019
Ayrıldı: 19/08/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 20/08/2018
Ayrıldı: 22/08/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 28/06/2018
Ayrıldı: 19/08/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 14/05/2018
Ayrıldı: 27/06/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/08/2017
Ayrıldı: 13/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 05/05/2017
Ayrıldı: 13/08/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/05/2017
Ayrıldı: 03/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/03/2017
Ayrıldı: 29/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 27/02/2017
Ayrıldı: 19/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/02/2017
Ayrıldı: 25/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/02/2017
Ayrıldı: 13/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/07/2016
Ayrıldı: 04/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/10/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 09/09/2016
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Er
Katıldı: 15/05/2016
Ayrıldı: 08/07/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/04/2016
Ayrıldı: 14/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 14/08/2015
Ayrıldı: 31/03/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/07/2015
Ayrıldı: 12/08/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 11/07/2015
Ayrıldı: 29/07/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 15/05/2015
Ayrıldı: 03/07/2015