PapaAlpha

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 29/05/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28529000
Ortalama Seviye7,490,000,000,00
Galibiyetler1473251,64%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1353547,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere2620,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar650622,80%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar227340,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,030,000,000,00
Tespit edilen Tanklar415031,4500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.051,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı251130,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı122540,4300,0000,0000,00
Deneyim633,060,000,000,00
WN71119,490,000,000,00
WN81413,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar28529
Ortalama Seviye7,49
Galibiyetler1473251,64%
Yenilgiler1353547,44%
Berabere2620,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar650622,80%
İmha edilen Tanklar227340,80
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar415031,45
Verilen Hasar1.051,91
Düşman üssü işgal puanı251130,88
Üs savunma Puanı122540,43
Deneyim633,06
WN71119,49
WN81413,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar132000
Galibiyetler6045,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6851,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere43,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3425,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar740,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1391,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.625,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı560,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı790,6000,0000,0000,00
Deneyim643,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar132
Galibiyetler6045,45%
Yenilgiler6851,52%
Berabere43,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar3425,76%
İmha edilen Tanklar740,56
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar1391,05
Verilen Hasar1.625,68
Düşman üssü işgal puanı560,42
Üs savunma Puanı790,60
Deneyim643,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar29000
Galibiyetler2068,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler931,03%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1551,72%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar210,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar331,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar809,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı672,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim770,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar29
Galibiyetler2068,97%
Yenilgiler931,03%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1551,72%
İmha edilen Tanklar210,72
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar331,14
Verilen Hasar809,28
Düşman üssü işgal puanı672,31
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim770,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar143,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar237,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim105,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar143,50
Verilen Hasar237,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim105,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler722,58%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2374,19%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,23%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar722,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar290,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar498,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1003,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim292,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler722,58%
Yenilgiler2374,19%
Berabere13,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar722,58%
İmha edilen Tanklar150,48
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar290,94
Verilen Hasar498,39
Düşman üssü işgal puanı1003,23
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim292,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar471000
Galibiyetler26957,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler19340,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere91,91%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16635,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2370,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4580,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar712,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı18093,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6621,4100,0000,0000,00
Deneyim552,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar471
Galibiyetler26957,11%
Yenilgiler19340,98%
Berabere91,91%
Hayatta Kalınan Savaşlar16635,24%
İmha edilen Tanklar2370,50
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar4580,97
Verilen Hasar712,93
Düşman üssü işgal puanı18093,84
Üs savunma Puanı6621,41
Deneyim552,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar561000
Galibiyetler31055,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler24042,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere111,96%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15727,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2950,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6891,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar618,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8051,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3510,6300,0000,0000,00
Deneyim516,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar561
Galibiyetler31055,26%
Yenilgiler24042,78%
Berabere111,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar15727,99%
İmha edilen Tanklar2950,53
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar6891,23
Verilen Hasar618,46
Düşman üssü işgal puanı8051,43
Üs savunma Puanı3510,63
Deneyim516,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (271)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81297,80703157350,29%1633,07
AMX 13 909866,26736154952,29%1372,13
Jagdpanzer E 100102188,1171061850,65%1828,06
Type 64 6578,5867860753,38%1568,19
T-62A101729,3971251448,25%1481,05
Ferdinand81038,9252447241,95%953,01
T-1091451,9976140253,73%1471,98
T110E5101870,8076039251,28%1497,47
Spähpanzer Ru 2519847,0467937554,67%1257,94
M53/M5591471,1360636252,49%1636,76
E 100102227,6980235054,57%1958,58
Pz.Kpfw. I Ausf. C3203,9446134055,00%1066,93
E 7591524,1668633647,32%1486,72
WZ-1328600,7867533053,03%977,76
WZ-12091332,6473130549,84%1335,78
Jagdtiger91604,0867729946,15%1386,55
G.W. Tiger (P)81182,4960229553,22%1493,83
G.W. Tiger91327,2459528654,55%1253,27
T-5491243,1071228447,54%1229,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4341,2233527753,43%865,79
T-54 ltwt.9800,0969427552,73%1124,73
T376639,1372526752,06%1960,54
M40/M4381330,2363725551,37%1592,82
Jagdpanther7759,0449925354,15%1071,83
IS-381296,7373925151,00%1606,75
IS-7101952,6777724655,69%1797,08
Tiger I7733,2757224448,36%828,92
T92 HMC101819,9260124454,51%1850,15
Tortoise91957,2386324056,67%1976,64
AMX 50 10081341,0872323953,97%1705,34
VK 45.02 (P) Ausf. B91724,1280423253,02%1815,31
AMX 30 1er prototype91447,8471321248,58%1427,97
FV3046771,8358121157,35%1536,19
ARL 446564,0146420647,09%873,06
121101551,7066620649,03%1257,57
AT 1581390,0172820450,00%1587,85
Leopard Prototyp A91800,6980920350,74%1827,77
AMX 13 757367,2756419654,08%656,82
Jagdpanzer IV6410,4537919449,48%624,79
Tiger II8898,5859219444,85%945,54
Škoda T 5091857,4182619351,81%1920,01
AMX AC mle. 4881149,4566219054,21%1308,63
AMX 50 12091822,3575718151,38%1790,11
G.W. Panther7880,2348217744,07%1019,58
KV-26874,9169717455,75%1670,92
T3281374,2080317349,71%1751,01
Caernarvon81342,1980917254,07%1819,96
O-Ho81230,1676817051,76%1536,13
AMX 50 B101755,5862516841,07%1201,53
T28 Prototype81517,4479216858,33%1961,32
T71 DA7586,4856316854,17%1155,70
M41 Walker Bulldog8706,8570016451,83%1279,21
M10391644,7485815965,41%1861,79
FV20781221,6161115957,23%1614,73
STA-2 81192,3077815948,43%1615,15
AMX M4 mle. 457906,2756015850,63%1193,14
KV-856595,2452815653,85%1013,66
WZ-1317469,6369714850,68%883,98
Crusader 5.5-in. SP71060,3458014650,68%1609,20
VK 36.01 (H)6399,4735714548,28%498,26
T-437839,6974014361,54%1503,29
FV215b 101815,4370514143,26%1588,07
T-448990,5570413946,76%1364,83
T25/27988,5866213951,80%1573,88
AMX AC mle. 467869,0459213750,36%1273,97
STA-18872,4662913644,12%1016,14
T2971465,5189713664,71%2314,47
Hummel6595,6330313438,06%734,53
StuG III Ausf. G5270,8427113452,24%498,62
M127991,9455413349,62%1275,88
Conqueror91894,6184213156,49%2121,63
Type 5 Chi-Ri7868,8068413058,46%1459,23
T54E191891,3886213055,38%2014,36
Konštrukta T-34/1007900,5965712556,80%1514,21
Ikv 90 Typ B7944,9457412452,42%1386,03
Grille5507,5235712455,65%1133,39
AMX 12 t6242,0547412445,97%426,56
T3092076,1378512351,22%2047,38
59-166184,0541812253,28%352,09
T1 Cunningham1129,2131812148,76%710,47
Panther II81145,1170912053,33%1614,35
T6981314,0186012064,17%2069,70
S-517811,3466311956,30%948,34
AT 86548,5052411952,94%936,07
M18 Hellcat6538,6643311643,97%781,83
Type 6191543,0173011446,49%1480,94
E 5091896,0787011357,52%2168,45
IS7993,6568710955,96%1473,85
VK 45.02 (P) Ausf. A81018,2868510947,71%1201,03
M26 Pershing81460,1590610657,55%2421,74
Comet7926,5575510352,43%1601,04
KV-15490,0651910148,51%1029,71
AT 771153,3176010063,00%1780,63
Pz.Kpfw. III/IV5257,083709850,00%572,00
T110E4101860,217099850,00%1295,20
Matilda4434,714289748,45%1403,05
O-Ni71334,748579754,64%2020,02
M46 Patton91443,617679750,52%1367,07
Marder II3175,171849651,04%411,31
M446708,465189651,04%1293,61
Type T-345366,834459549,47%1016,66
FCM 36 Pak 40 3430,863899353,76%1293,53
Leopard 1101693,166969245,65%1306,59
VK 16.02 Leopard5102,263579143,96%95,20
Aufklärungspanzer Panther 7217,764508947,19%255,17
TVP VTU Koncept8870,356568848,86%1073,98
AMX ELC bis5243,434978854,55%715,40
Panther71087,248268660,47%2060,44
T499476,006188653,49%552,33
T-100 LT101207,697478652,33%1482,15
Škoda T 256790,226568545,88%1781,76
BDR G1 B5374,463768544,71%571,97
Black Prince71122,658588457,14%1848,38
Type 4 Chi-To6605,185288252,44%1134,80
Churchill VII6714,895578248,78%1357,84
LTTB8724,667378248,78%1389,54
M66631,165418158,02%1019,24
Maus101822,797117851,28%1452,14
Type 3 Chi-Nu5299,643817655,26%792,06
SU-855366,393407549,33%689,78
Emil I81449,417947545,33%1638,42
Cromwell6833,537267356,16%1823,21
Spähpanzer SP I C7946,608037350,68%2051,78
AT 25311,563957146,48%618,58
VK 30.01 (P)6684,095006842,65%1091,08
Ikv 65 Alt II61017,286766755,22%2165,91
M10 Wolverine5342,963616744,78%576,76
E 50 Ausf. M101842,058126659,09%1675,32
ARL V396608,654786550,77%1165,74
T1 Heavy5461,555006443,75%853,78
T216402,815726454,69%1087,29
T 55A 91373,168046460,94%1360,26
T-345536,275636357,14%1784,68
T-284192,222816346,03%422,06
SU-1006705,485576358,73%1248,06
AMX 13 105101645,518076350,79%2303,51
VK 28.016188,424346251,61%373,85
Type 586749,857456163,93%1806,45
Pz.Sfl. IVc5517,163736144,26%1151,77
T2071077,528626061,67%1863,10
Bishop5513,634306051,67%1155,07
MT-256448,675986048,33%1372,89
Sturmpanzer II4168,582035952,54%417,72
Churchill I5429,554835660,71%900,14
Tiger (P)71161,388615664,29%1732,64
O-I6851,456975554,55%1575,75
Leo7787,485525431,48%967,28
Emil II91227,696915450,00%937,26
S35 CA5485,114265345,28%962,66
B14148,182805050,00%246,82
Leichttraktor174,731624957,14%249,42
Pz.Kpfw. III Ausf. J4133,292794948,98%175,45
Centurion Mk. I8587,635944847,92%567,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5307,693814841,67%597,57
T26E5 Patriot 81119,747674744,68%1406,47
Panzerjäger I291,761174641,30%99,85
Sherman Firefly6798,617584665,22%1916,48
Nashorn6850,416234647,83%1616,12
Pz.Kpfw. II Luchs466,711404544,44%48,35
SU-1527783,184304443,18%873,89
M415423,024354463,64%743,63
Somua SAu 404167,452444445,45%255,35
VK 30.01 (D)6884,207014443,18%1935,33
STB-1102837,409214362,79%2986,56
M75233,424274358,14%824,36
M24 Chaffee5463,796134355,81%1711,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2108,101814242,86%349,98
M4A1 Sherman5624,956684254,76%2014,44
Ikv 1035563,625114252,38%1586,75
Alecto4222,382584235,71%401,15
Škoda T 245491,595064156,10%1364,27
Sturer Emil7742,375644153,66%1053,92
M4A3E2 Sherman Jumbo6593,686704062,50%1205,87
T404303,923233948,72%663,76
SU-85B4271,703473756,76%640,05
Strv 746755,816413652,78%1529,35
KV-371184,087613652,78%1919,88
Type 1 Chi-He4195,692843534,29%387,83
M48A5 Patton101680,068463565,71%1382,73
Covenanter5289,473523455,88%955,73
T-15061074,917983363,64%2356,79
M3 Lee4168,472853256,25%500,10
Super Conqueror101880,816753243,75%1304,84
SU-76M4143,771963026,67%144,61
Crusader6407,103752948,28%1233,93
KV-137435,795242937,93%454,99
T28 Concept 71343,107982962,07%2310,69
Strv m/425646,686372857,14%2143,08
Grant4314,963972857,14%1040,25
P.435350,893672740,74%775,05
Vickers Mk. E Type B274,381302650,00%147,39
Pz.Kpfw. 38 (t)3148,881772650,00%424,93
M5 Stuart444,162932556,00%145,89
TVP T 50/51101172,836092450,00%721,26
Sturmpanzer I Bison3130,081242454,17%338,48
Pz.Kpfw. III Ausf. E332,581902437,50%0,26
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,672632454,17%284,37
M374347,504252263,64%1484,66
M5A1 Stuart4142,054552161,90%447,53
T-505137,623332138,10%215,29
Marder 38T4336,573742152,38%887,97
T-463179,602402050,00%646,61
Durchbruchswagen 24223,202942055,00%522,57
Object 277102220,858212055,00%2068,65
P26/404269,163231936,84%527,58
Renault UE 573123,422441957,89%304,24
AMX 105 AM mle. 474280,583391968,42%1077,72
Lago4338,725141866,67%1158,84
IS-27705,944861741,18%626,37
T57 Heavy101651,717411764,71%1242,50
ST vz. 394384,254371656,25%1209,02
BT-22163,383281650,00%762,87
D23115,332751553,33%299,73
Vickers Medium Mk. III3146,332801560,00%519,50
AMX 13 105 AM mle. 505316,003321560,00%600,06
LT vz. 383156,642341428,57%391,84
Sherman III5213,003051346,15%356,46
Valentine AT4194,583321275,00%598,36
Stuart I-IV3188,453291163,64%702,32
M7 Priest3270,553401154,55%769,35
Birch Gun4316,362601136,36%986,24
T3 HMC2160,202671050,00%584,80
Hotchkiss H35292,4410490,00%166,64
Type 2597 Chi-Ha3107,00202977,78%390,58
T56 GMC3186,78280955,56%580,92
M3 Stuart3210,13350887,50%996,35
Renault FT AC2114,25238862,50%388,51
Loyd Gun Carriage249,25162862,50%253,49
Excelsior 5163,13335837,50%37,67
Chi-Ni285,14182728,57%159,86
Pz.Kpfw. II238,00111757,14%148,02
SU-14-281260,00541742,86%1132,28
M15/423254,83419666,67%869,90
T-262132,17172616,67%475,08
BT-74135,60212520,00%195,03
AT-12159,80251560,00%612,42
LT vz. 352121,50236450,00%407,69
M2 Light2210,00281425,00%788,25
UDES 0382611,75904475,00%2982,85
Universal Carrier 2-pdr2233,25314475,00%1155,38
T-127 3203,75254425,00%610,96
Light Mk. VIC 2111,75189450,00%427,45
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81351,50877475,00%1707,98
Vickers Medium Mk. I10,0095366,67%222,70
Renault FT142,00187333,33%0,00
M14/412108,67314366,67%370,43
AMX 383243,33399366,67%838,85
Cruiser Mk. III348,33182366,67%218,72
Panhard AMD 178B6816,6710253100,00%3117,07
Fiat 30001178,5017720,00%784,70
Renault NC-31131,00992100,00%261,00
D120,001372100,00%261,00
T1 HMC272,50179250,00%238,82
Type 97 Chi-Ha3355,506502100,00%1481,68
AMX 4049,50212250,00%104,56
MS-1141,501612100,00%261,00
Lorraine 39L AM370,00157250,00%123,93
Sexton II3305,004302100,00%1710,70
M2 Medium Tank3119,502252100,00%438,59
StuG IV 5819,50598250,00%2035,13
Strv fm/211275,006501100,00%1837,47
Vickers Medium Mk. II2140,004181100,00%742,43
M22240,005901100,00%1381,96
Renault Otsu172,003481100,00%325,82
Renault FT 75 BS298,002341100,00%592,60
4TP110,004210,00%0,00
Type 97 Te-Ke 245,005510,00%0,00
T2 Medium Tank2277,002611100,00%1449,61
Cruiser Mk. IV4387,005801100,00%1637,16
M24E2 Super Chaffee 6203,004251100,00%492,43
T2 Light Tank 20,002110,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 29/05/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 29/05/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 13/04/2024
Ayrıldı: 27/05/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 23/11/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/12/2023
Ayrıldı: 15/01/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/06/2018
Ayrıldı: 21/09/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/11/2023
Ayrıldı: 22/11/2023
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 09/04/2023
Ayrıldı: 15/10/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/09/2019
Ayrıldı: 02/07/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 06/06/2016
Ayrıldı: 29/12/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 01/01/2017
Ayrıldı: 23/11/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/05/2016
Ayrıldı: 27/05/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 01/04/2015
Ayrıldı: 06/05/2016
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 22/12/2014
Ayrıldı: 30/03/2015
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 01/01/2017
Ayrıldı: 23/11/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 22/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 11/04/2014
Ayrıldı: 17/12/2014