PaRoVozik_KotOriY_Cmogg9

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/10/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28825048750
Ortalama Seviye8,900,009,548,93
Galibiyetler1763061,16%00,00%2960,42%47262,93%
Yenilgiler1074937,29%00,00%1939,58%26835,73%
Berabere4461,55%00,00%00,00%101,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar1093337,93%00,00%2245,83%29539,33%
İmha edilen Tanklar412921,4300,00791,6511051,47
Yoketme Oranı2,310,003,042,43
Tespit edilen Tanklar444181,5400,00631,3113281,77
Verilen Hasar2.266,210,003.041,752.488,32
Düşman üssü işgal puanı386291,3400,001192,487581,01
Üs savunma Puanı192480,6700,001793,739201,23
Deneyim945,410,001.053,131.073,94
WN71828,710,002161,792009,78
WN82883,320,003773,373334,64
Toplam
Savaşlar28825
Ortalama Seviye8,90
Galibiyetler1763061,16%
Yenilgiler1074937,29%
Berabere4461,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar1093337,93%
İmha edilen Tanklar412921,43
Yoketme Oranı2,31
Tespit edilen Tanklar444181,54
Verilen Hasar2.266,21
Düşman üssü işgal puanı386291,34
Üs savunma Puanı192480,67
Deneyim945,41
WN71828,71
WN82883,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar48
Ortalama Seviye9,54
Galibiyetler2960,42%
Yenilgiler1939,58%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2245,83%
İmha edilen Tanklar791,65
Yoketme Oranı3,04
Tespit edilen Tanklar631,31
Verilen Hasar3.041,75
Düşman üssü işgal puanı1192,48
Üs savunma Puanı1793,73
Deneyim1.053,13
WN72161,79
WN83773,37
Son 30 gün
Savaşlar750
Ortalama Seviye8,93
Galibiyetler47262,93%
Yenilgiler26835,73%
Berabere101,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar29539,33%
İmha edilen Tanklar11051,47
Yoketme Oranı2,43
Tespit edilen Tanklar13281,77
Verilen Hasar2.488,32
Düşman üssü işgal puanı7581,01
Üs savunma Puanı9201,23
Deneyim1.073,94
WN72009,78
WN83334,64
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar491000
Galibiyetler27656,21%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler19940,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere163,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16333,20%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3820,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8431,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.885,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4120,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4891,0000,0000,0000,00
Deneyim832,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar491
Galibiyetler27656,21%
Yenilgiler19940,53%
Berabere163,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar16333,20%
İmha edilen Tanklar3820,78
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar8431,72
Verilen Hasar1.885,23
Düşman üssü işgal puanı4120,84
Üs savunma Puanı4891,00
Deneyim832,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler1381,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler318,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar850,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar181,1300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.021,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı70,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim1.177,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler1381,25%
Yenilgiler318,75%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar850,00%
İmha edilen Tanklar181,13
Yoketme Oranı2,25
Tespit edilen Tanklar80,50
Verilen Hasar2.021,06
Düşman üssü işgal puanı70,44
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.177,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2472000
Galibiyetler139856,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler107443,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar109344,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar27901,1300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,020,000,000,00
Tespit edilen Tanklar24410,9900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.712,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı27241,1000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı136715,5300,0000,0000,00
Deneyim953,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar2472
Galibiyetler139856,55%
Yenilgiler107443,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar109344,22%
İmha edilen Tanklar27901,13
Yoketme Oranı2,02
Tespit edilen Tanklar24410,99
Verilen Hasar1.712,68
Düşman üssü işgal puanı27241,10
Üs savunma Puanı136715,53
Deneyim953,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3339003
Galibiyetler209362,68%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler117835,28%00,00%00,00%3100,00%
Berabere682,04%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar146643,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar31710,9500,0000,0031,00
Yoketme Oranı1,690,000,001,00
Tespit edilen Tanklar46381,3900,0000,0031,00
Verilen Hasar1.493,410,000,001.831,00
Düşman üssü işgal puanı39421,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı35361,0600,0000,0000,00
Deneyim853,260,000,00268,67
Toplam
Savaşlar3339
Galibiyetler209362,68%
Yenilgiler117835,28%
Berabere682,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar146643,91%
İmha edilen Tanklar31710,95
Yoketme Oranı1,69
Tespit edilen Tanklar46381,39
Verilen Hasar1.493,41
Düşman üssü işgal puanı39421,18
Üs savunma Puanı35361,06
Deneyim853,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar31,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar31,00
Verilen Hasar1.831,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim268,67

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar930000
Galibiyetler44547,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler47350,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere121,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar30432,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8560,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,370,000,000,00
Tespit edilen Tanklar13241,4200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.994,640,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7700,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12971,3900,0000,0000,00
Deneyim730,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar930
Galibiyetler44547,85%
Yenilgiler47350,86%
Berabere121,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar30432,69%
İmha edilen Tanklar8560,92
Yoketme Oranı1,37
Tespit edilen Tanklar13241,42
Verilen Hasar1.994,64
Düşman üssü işgal puanı7700,83
Üs savunma Puanı12971,39
Deneyim730,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (193)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 82203,60972224659,93%2947,86
Panhard EBR 105101848,24957199661,52%3049,21
TVP T 50/51103017,75971117557,96%3414,35
SU-130PM 82271,461002115561,65%2844,48
FV4005 Stage II102768,57823104361,46%2509,48
T-100 LT101684,8186691559,67%2885,49
Bat.-Châtillon Bourrasque 82241,24121387767,05%3520,14
Object 140102622,3585480958,96%2767,87
ELC EVEN 90 8973,71100974663,00%2588,04
Grille 15103277,7080863962,13%2914,40
Type 64 6812,0879260564,30%2883,64
T95/FV4201 Chieftain 103131,98104354164,88%2530,85
Leopard 1103374,2595652858,90%3471,55
Object 430U102876,1891552460,69%2983,74
VK 72.01 (K) 103414,06106846564,52%2867,97
Progetto M40 mod. 65103101,51100043965,38%3313,40
Pz.Kpfw. VII102859,6493343262,73%3026,90
AMX 50 B102839,4781641658,17%2743,46
Chrysler K GF 81606,3294636459,34%2294,22
Super Conqueror102862,3589235057,14%2666,75
G.W. E 100102004,5376331658,23%1926,56
Strv S1 82172,8793930861,69%2815,00
Object 268 Version 4102774,1288930157,81%2306,65
E 5092618,24105928760,28%2993,01
G.W. Tiger91545,3268727250,00%1509,28
ShPTK-TVP 100 82217,86103527057,78%2802,73
G.W. Tiger (P)81362,9760626150,96%1560,00
Object 752 92742,14122825772,76%2690,45
T-5492167,43104224264,46%2857,45
Vz. 55103209,44100524161,41%2720,31
AMX M4 mle. 54103672,27111624067,50%3358,17
Waffenträger auf Pz. IV93043,86102722864,91%3431,82
VK 45.02 (P) Ausf. B91980,3083422754,63%2122,75
LTTB8945,8275521858,26%2189,06
Škoda T 5092700,82113221161,61%3381,44
Maus103278,99114919767,01%3652,82
Strv 103B103182,8295918764,71%2961,32
E 50 Ausf. M103253,49104018464,13%3487,71
AMX 50 12092607,5597617860,11%3231,48
T95E6 102473,8875816957,99%2380,04
CS-63103074,63101116467,68%3160,16
HWK 30 81278,70105516461,59%3374,29
Rhm.-Borsig Waffenträger82377,01103616065,00%2892,45
Object 430 Version II92545,33118415474,68%3452,99
60TP Lewandowskiego103281,92105115366,01%2953,92
M41 Walker Bulldog8503,9286114758,50%902,22
Leopard Prototyp A93003,03110214463,19%3618,07
M54 Renegade 81894,38101913866,67%2648,67
Sturer Emil71381,9065913756,93%2349,80
Bisonte C45 81896,50103913260,61%2351,49
WZ-111 model 5A102716,4089612758,27%2279,46
Object 260 102194,4581712557,60%1937,42
AMX 50 10081887,4687512361,79%2450,23
GSOR 1008 82424,03109012365,85%2839,33
VK 45.02 (P) Ausf. A81769,6599012261,48%2477,75
Lorraine 155 mle. 507867,0252212043,33%1022,34
Conqueror92612,74109311864,41%3252,60
IS-6 81524,1385611650,86%1798,65
Object 41682108,28104211658,62%3380,25
Object 703 Version II 82179,68117010864,81%2735,79
SU-10181528,3573710653,77%2008,53
T-54 ltwt.91840,09106010467,31%4043,26
Konštrukta T-34/10071393,718799749,48%2667,85
Panhard AML Lynx 6x681040,208579755,67%2554,61
Kampfpanzer 50 t 92496,8410279556,84%2491,30
Panhard EBR 9091665,1510549461,70%3681,03
Object 780 102822,529909465,96%2404,39
Object 279 early 102465,629368757,47%1693,71
50TP prototyp 81979,5010578467,86%2549,73
Tiger (P)71301,797998455,95%2129,93
Concept 1B 92924,7112128260,98%3282,15
AMX 13 F3 AM6779,704348058,75%1245,55
Ho-Ri 3103472,079727668,42%2865,97
Controcarro 1 Mk. 292220,219207556,00%2098,75
TNH T Vz. 5192727,3010727357,53%3012,27
M40/M4381450,627467347,95%1585,30
LTG71286,819097356,16%4135,30
ISU-152K 81800,858587357,53%1985,90
Object 430102644,298807255,56%2690,43
Emil II92685,0911486471,88%2865,39
T110E3103025,1710086467,19%2534,61
G.W. Panther71277,198696365,08%1769,45
Hummel61072,557616250,00%1707,41
WZ-111 model 1-492629,4810736269,35%3227,98
113102124,827836048,33%1852,19
Bat.-Châtillon 155 58101461,877476060,00%1417,05
Tortoise93020,0212096071,67%3088,84
Škoda T 256963,977795952,54%2176,62
IS-271631,6810425974,58%2907,30
AMX M4 mle. 5192984,5811735962,71%3527,27
Char Futur 4 92366,909715959,32%2513,58
Nashorn61277,868245865,52%2965,17
MT-256597,787485860,34%2430,69
Hotchkiss EBR71294,869665865,52%4648,66
Caliban 81876,4211215773,68%2463,57
VK 30.01 (P)61240,028835569,09%3140,37
K-91102639,829305558,18%2706,57
KV-5 81913,5011285265,38%2534,56
11081107,666765040,00%1091,87
UDES 0382193,4810135068,00%2917,10
VK 168.01 (P) 81468,597154942,86%1792,53
T26E5 Patriot 81191,048614858,33%1573,30
SMV CC-6782028,7710324761,70%2752,17
Panther II81556,159184770,21%2261,36
Ho-Ri 192998,3911814680,43%2830,70
A-4471406,9310164665,22%2860,98
T 55A 92035,009004654,35%2459,42
SU-100M171969,3610634562,22%3827,12
Prototipo Standard B92605,5911154472,73%3489,85
Grille5750,466204143,90%1808,23
IS-4102938,6811054168,29%2719,52
T110E5103392,4411024163,41%3448,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5832,597314158,54%2961,82
T-345815,387094067,50%3043,11
Strv 103-092723,6511374082,50%3161,17
Pz.Sfl. IVc5999,157014057,50%2715,75
SMV CC-64 Vipera 81859,559324055,00%2140,52
TVP VTU Koncept81226,568203953,85%1802,50
Black Prince71606,2111193979,49%3292,08
Type 586991,688403860,53%2398,87
ST-I92663,3911273857,89%3340,51
Obsidian 81921,9711663863,16%2741,71
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81885,639023855,26%2242,14
Lorraine 155 mle. 5181148,976983743,24%1135,99
ARL 4461263,788993663,89%3408,48
A-4361130,618783652,78%2928,05
TS-54 82299,1912803669,44%2847,56
Charioteer Nomad 82329,199503655,56%2698,05
M1271224,094723432,35%1614,96
T9593044,9712303470,59%2988,90
AT 1581600,099243363,64%2016,50
Object 26392103,247403342,42%1879,30
Panhard AMD 178B6932,108263167,74%4029,71
T28 Concept 7968,354643164,52%1703,40
50TP Tyszkiewicza92057,639553056,67%2205,62
Controcarro 3 Minotauro102860,289892972,41%2252,77
T2882093,5510532965,52%2561,06
121B 102843,419242955,17%2485,98
IS-6 B 81736,649032860,71%2049,87
Kranvagn102613,419492759,26%2349,49
M53/M5591632,528442751,85%1594,46
T-34-3 82030,3710502755,56%2799,23
Škoda T 245641,566492568,00%2217,30
Chieftain/T95 81330,208712560,00%2044,28
FV217 Badger102621,168862556,00%2171,96
Churchill VII61220,1310132487,50%3059,35
Marder 38T4531,215532479,17%1780,00
SU-10061558,709922382,61%4333,14
BDR G1 B5887,097742369,57%2338,39
CS-5992742,7411702373,91%3295,94
SMV CC-5672129,5012332272,73%4350,75
AMX M4 mle. 4571398,369522268,18%2387,37
Tiger 131 6770,186722268,18%1396,84
Panther71461,578132142,86%2569,61
S-517929,816452147,62%1030,49
Emil I82439,0011702161,90%3294,27
TNH 105/100081277,298642166,67%1678,85
Type T-345819,577802166,67%3024,89
Caernarvon82107,0011662070,00%3329,49
Ho-Ri 281679,757792050,00%1889,54
SU-855898,375401963,16%2597,23
KV-482127,8312091888,89%2901,30
T376559,673941560,00%1837,03
VK 100.01 (P)82261,3310331553,33%2942,96
IS-2 shielded 71681,808361553,33%2591,74
CS-5381531,437701450,00%2230,98
Chi-To SP72555,2113581485,71%3897,50
T92 8419,076671428,57%532,49
KV-371783,4610511369,23%2892,58
T71 DA7919,157731330,77%2225,66
SU-85B4645,085371250,00%2018,56
T-44-100 Igrovoy 82293,8310601241,67%3664,79
P.43 bis61194,099111172,73%3074,62
AMX ELC bis5756,88873875,00%4227,42
53TP Markowskiego81880,001048771,43%2620,69
MKA 2236,86331757,14%897,88
M24E2 Super Chaffee 61408,291274757,14%7106,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4347,20347560,00%900,21
Churchill III 5498,60865580,00%1196,77
Tetrarch 2229,20461580,00%1486,26
M56 Scorpion 71427,00896425,00%2486,06
P.4351177,33910366,67%4839,53
SU-2-122 51049,00829366,67%3384,35
Patton the Tank 92576,3312433100,00%3335,20
Strv m/42-57 Alt A.2 6644,00460366,67%1084,35
King Tiger (Captured) 71609,00990366,67%2194,08
T-29 3239,00338250,00%785,80
M22 Locust 3475,0033920,00%1610,13
Waffenträger auf E 100103502,0012571100,00%2809,17
Object 283 93296,0014751100,00%4206,60
KV-1SA 5120,0026710,00%0,00
Chimera 83294,0014701100,00%4067,14
M41D 82519,0018081100,00%8251,73

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/10/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/11/2022
Ayrıldı: 07/11/2022
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 20/09/2022
Ayrıldı: 06/10/2022
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 08/12/2022
Ayrıldı: 15/12/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/03/2023
Ayrıldı: 04/10/2023
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 07/10/2022
Ayrıldı: 05/11/2022
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/11/2022
Ayrıldı: 07/12/2022