PSYHO24

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/01/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20399000
Ortalama Seviye6,670,000,000,00
Galibiyetler960547,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1052751,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere2671,31%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar468222,95%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar149920,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar182880,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar742,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı263611,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı100020,4900,0000,0000,00
Deneyim401,980,000,000,00
WN7881,880,000,000,00
WN81004,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar20399
Ortalama Seviye6,67
Galibiyetler960547,09%
Yenilgiler1052751,61%
Berabere2671,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar468222,95%
İmha edilen Tanklar149920,73
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar182880,90
Verilen Hasar742,49
Düşman üssü işgal puanı263611,29
Üs savunma Puanı100020,49
Deneyim401,98
WN7881,88
WN81004,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar30000
Galibiyetler1033,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1756,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere310,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1240,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.489,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim276,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar30
Galibiyetler1033,33%
Yenilgiler1756,67%
Berabere310,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1240,00%
İmha edilen Tanklar220,73
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar30,10
Verilen Hasar1.489,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim276,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61000
Galibiyetler2337,70%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2947,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere914,75%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2439,34%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar430,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.166,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim368,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar61
Galibiyetler2337,70%
Yenilgiler2947,54%
Berabere914,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar2439,34%
İmha edilen Tanklar430,70
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar100,16
Verilen Hasar1.166,28
Düşman üssü işgal puanı220,36
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim368,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler440,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler660,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar121,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar276,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı101,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim249,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler440,00%
Yenilgiler660,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%
İmha edilen Tanklar60,60
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar121,20
Verilen Hasar276,90
Düşman üssü işgal puanı101,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim249,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar83000
Galibiyetler2327,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6072,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1214,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar460,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar540,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar657,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı380,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı440,5300,0000,0000,00
Deneyim254,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar83
Galibiyetler2327,71%
Yenilgiler6072,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1214,46%
İmha edilen Tanklar460,55
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar540,65
Verilen Hasar657,72
Düşman üssü işgal puanı380,46
Üs savunma Puanı440,53
Deneyim254,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar247000
Galibiyetler9337,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15161,13%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6727,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1540,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2671,0800,0000,0000,00
Verilen Hasar911,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3301,3400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1980,8000,0000,0000,00
Deneyim429,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar247
Galibiyetler9337,65%
Yenilgiler15161,13%
Berabere31,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar6727,13%
İmha edilen Tanklar1540,62
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar2671,08
Verilen Hasar911,88
Düşman üssü işgal puanı3301,34
Üs savunma Puanı1980,80
Deneyim429,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar303000
Galibiyetler11939,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17557,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere92,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7625,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1590,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3651,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar634,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5831,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı590,1900,0000,0000,00
Deneyim294,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar303
Galibiyetler11939,27%
Yenilgiler17557,76%
Berabere92,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar7625,08%
İmha edilen Tanklar1590,52
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar3651,20
Verilen Hasar634,95
Düşman üssü işgal puanı5831,92
Üs savunma Puanı590,19
Deneyim294,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (174)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T26E4 SuperPershing 8742,80461117348,00%847,41
T34 8946,02531102048,24%1034,19
SU-100Y 6662,95430100150,55%1164,04
Lorraine 155 mle. 5181302,5838467847,20%1660,70
ISU-15281238,7743857646,88%1251,72
KV-856670,9446549749,30%1196,61
IS-38998,4044449546,46%1052,64
T-1091052,9945642841,82%856,08
Lorraine 155 mle. 5071172,9747142145,13%1563,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4368,0929241553,98%1062,49
Bat.-Châtillon 155 58101403,4937340840,69%1325,92
M53/M5591372,2653740848,53%1487,16
T3091341,0457638043,95%1055,21
Bat.-Châtillon 25 t AP9827,8047435044,57%631,53
Object 70491631,8453132739,45%1210,25
T28 Prototype81030,4652731242,31%974,77
Hummel61115,2742528547,37%1949,61
VK 30.01 (P)6483,2539925947,88%725,01
SU-1527862,4736025245,24%1120,09
Rhm.-Borsig Waffenträger8850,5238624443,85%693,81
AMX 13 F3 AM6974,0942424342,80%1432,07
AMX 13 909586,1054524146,89%732,12
T698696,8843823640,68%632,80
T3 HMC2222,4127923452,99%1042,08
AMX 13 757264,3935021844,04%317,71
M18 Hellcat6427,5429521844,95%563,67
M40/M4381329,6160121346,95%1629,74
G.W. Panther7985,8238121348,36%1271,47
Dicker Max 6642,4335720850,96%1123,79
T25/27632,6940419742,13%779,73
E 25 7699,6648019346,11%867,25
IS7755,2443419050,53%964,52
ARL V396463,9528119050,00%720,58
T1 Heavy5381,7330418748,13%691,64
SU-1006665,7437118550,27%1250,20
AMX 13 105 AM mle. 505442,3023018448,91%986,71
AMX 12 t6229,8230617844,38%389,16
M127936,7242317742,37%1294,85
AMX AC mle. 467624,9039917351,45%826,47
59-166310,3434816446,95%722,22
M41 Walker Bulldog8327,8237516342,94%349,69
Sturer Emil7632,8140116045,00%727,52
Object 268101661,7851015640,38%1054,25
IS-7101356,5458215448,05%996,23
T297831,3448315243,42%875,07
SU-14-17726,5541314351,05%1050,09
T71 DA7495,1755114246,48%828,94
T675195,8321213842,75%199,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5227,9329313339,10%348,27
O-I6499,8436213253,03%765,07
StuG III Ausf. G5296,0624012650,00%564,95
M446658,1047912655,56%1195,21
SU-855319,3531712450,81%626,87
M374270,2020111845,76%831,91
AT 158913,0848311747,86%923,47
T376319,2937911056,36%789,87
Ikv 1035294,8323610944,95%553,92
KV-15454,8436210640,57%835,17
SU-54520,2629710551,43%1500,17
M415484,6429410051,00%754,77
SU-86611,013289943,43%768,15
Nashorn6568,643309843,88%852,64
T110E4101452,924389743,30%930,01
AMX ELC bis5155,752459648,96%354,40
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4115,232169154,95%265,94
Pz.Sfl. IVc5530,184168944,94%1137,76
Grille5600,724048855,68%1380,21
AT 77895,156078651,16%1103,21
Lorraine 39L AM3222,891648447,62%677,57
M66544,285238348,19%747,82
MS-11106,121558243,90%386,89
AT 86701,905578242,68%1235,77
M75225,993007844,87%647,06
T92 HMC101428,853547837,18%1089,79
M3 Lee4179,511897744,16%464,16
T7 Combat Car 2145,551937749,35%684,24
Ikv 65 Alt II6420,892997646,05%607,41
M8A14142,851897350,68%196,76
ARL 446639,745097244,44%1051,22
Type 3 Chi-Nu5296,313647145,07%640,93
S35 CA5472,142947055,71%1134,51
T216245,643936944,93%449,44
SU-85B4284,443086443,75%550,93
KV-26625,153726253,23%1066,64
T-463124,081716154,10%421,20
Type T-345338,723836142,62%786,08
Archer5392,353845550,91%823,74
BDR G1 B5496,304695464,81%1106,09
Tiger (P)7591,804205440,74%537,38
Alecto4209,192025345,28%396,88
SU-100M17602,794425333,96%574,88
T-284151,842045050,00%300,49
AT 25423,084405058,00%1035,08
T-50569,552424755,32%148,98
M5A1 Stuart4177,383294247,62%450,51
Valentine3224,933124257,14%815,31
M5 Stuart4125,103084062,50%296,61
SU-263225,902234050,00%587,66
Marder 38T4420,254354042,50%1096,67
Somua SAu 404178,001963958,97%421,67
O-Ni7575,953773834,21%450,70
Type 5 Ke-Ho4201,413833754,05%605,79
AMX 404182,391913650,00%526,04
Wespe3477,063553554,29%2309,88
BT-2299,591873464,71%454,34
T1 HMC2123,321103447,06%543,66
SU-76M4155,781423237,50%193,61
M2 Medium Tank359,261073132,26%0,00
Pz.Kpfw. II2157,412062934,48%511,65
T56 GMC356,101312955,17%122,27
B14135,292562846,43%179,73
M7 Priest3315,412722759,26%924,46
O-I Experimental5496,333992762,96%1013,95
T1 Cunningham1113,852992661,54%706,39
4TP169,311242638,46%72,33
Pz.Kpfw. 38 (t)3136,041742544,00%289,45
M24 Chaffee5132,503222454,17%321,29
T-50-2 6200,212192441,67%262,69
Cruiser Mk. II2123,391592339,13%305,45
M3 Light 379,871642352,17%227,44
T1E6 2108,861252236,36%278,65
Jagdpanzer IV6271,433502152,38%347,19
Sav m/434235,862412138,10%407,73
D23112,451892045,00%211,09
Type 2597 Chi-Ha3169,672191861,11%602,60
StuG IV 5250,782501833,33%340,68
Pz.Kpfw. II Luchs4249,242801729,41%796,55
Pz.Kpfw. 35 (t)273,501641650,00%200,99
Vickers Medium Mk. III3110,812091650,00%255,14
Fiat 3000177,531561553,33%233,01
Renault FT147,93981546,67%61,72
SU-14-28674,603851560,00%677,22
Renault FT 75 BS2138,431541471,43%913,72
Type 95 Heavy4211,293811464,29%721,14
T-262122,361771457,14%540,45
Sexton II3168,771571361,54%725,09
SU-182127,621461369,23%899,62
T-80449,921101225,00%2,56
Cruiser Mk. I1113,361351136,36%353,90
MKA 2122,821651136,36%184,67
M2 Light262,201741060,00%179,29
T-60258,001101050,00%72,11
T-29 35,10901040,00%9,30
D1231,6782955,56%134,91
Birch Gun4264,67201944,44%802,64
BT-7 artillery 3108,22247944,44%187,58
Type 4 Chi-To6188,13232812,50%58,30
Sturmpanzer I Bison3223,25238850,00%694,64
T2 Medium Tank2108,38154837,50%360,31
Renault UE 57346,00214887,50%262,21
A-20562,716470,00%0,00
Vickers Mk. E Type B2141,29162742,86%425,27
Leichttraktor149,71112757,14%145,38
AT-12142,14148757,14%522,42
VK 16.02 Leopard5109,43263771,43%319,25
Vickers Medium Mk. II2116,17179633,33%322,72
Panzerjäger I248,33105650,00%78,85
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,67167683,33%315,76
Valentine AT4388,67234633,33%1053,62
Waffenträger auf Pz. IV9756,00322520,00%345,43
Renault FT AC288,25102425,00%92,23
Universal Carrier 2-pdr2310,75179425,00%1464,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C316,25154475,00%261,00
Type 95 Ha-Go275,673183100,00%340,56
Hotchkiss H352117,67265366,67%518,07
Type 98 Ke-Ni3396,67646366,67%2360,76
Loyd Gun Carriage269,00112366,67%410,98
Rheinmetall Skorpion G 8604,67357333,33%348,00
M3 Stuart30,00163250,00%96,26
Type 97 Te-Ke 2160,0013810,00%661,02
Pz.Kpfw. I2146,008810,00%371,95
L-60 2183,0022510,00%719,18
Light Mk. VIC 20,002410,00%0,00
LTP 395,002291100,00%424,25

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/01/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/01/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 15/07/2012
Ayrıldı: 29/12/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/01/2017
Ayrıldı: 08/03/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/03/2018
Ayrıldı: 18/03/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/03/2018
Ayrıldı: 27/02/2019