PACALIBYKUS

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 02/06/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2671319170474
Ortalama Seviye7,199,638,028,75
Galibiyetler1246546,66%1052,63%7342,94%21745,78%
Yenilgiler1387851,95%842,11%9153,53%24752,11%
Berabere3701,39%15,26%63,53%102,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar699926,20%736,84%4928,82%14129,75%
İmha edilen Tanklar167070,63140,741210,713340,70
Yoketme Oranı0,851,171,001,00
Tespit edilen Tanklar163970,6160,32820,482600,55
Verilen Hasar718,271.665,111.109,351.204,72
Düşman üssü işgal puanı144120,5400,00170,102180,46
Üs savunma Puanı74350,2800,0060,041140,24
Deneyim428,01738,89631,48656,84
WN7716,70916,31753,62791,09
WN8758,171173,80957,36910,88
Toplam
Savaşlar26713
Ortalama Seviye7,19
Galibiyetler1246546,66%
Yenilgiler1387851,95%
Berabere3701,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar699926,20%
İmha edilen Tanklar167070,63
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar163970,61
Verilen Hasar718,27
Düşman üssü işgal puanı144120,54
Üs savunma Puanı74350,28
Deneyim428,01
WN7716,70
WN8758,17
Son 24 saat
Savaşlar19
Ortalama Seviye9,63
Galibiyetler1052,63%
Yenilgiler842,11%
Berabere15,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar736,84%
İmha edilen Tanklar140,74
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar60,32
Verilen Hasar1.665,11
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim738,89
WN7916,31
WN81173,80
Son 7 gün
Savaşlar170
Ortalama Seviye8,02
Galibiyetler7342,94%
Yenilgiler9153,53%
Berabere63,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar4928,82%
İmha edilen Tanklar1210,71
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar820,48
Verilen Hasar1.109,35
Düşman üssü işgal puanı170,10
Üs savunma Puanı60,04
Deneyim631,48
WN7753,62
WN8957,36
Son 30 gün
Savaşlar474
Ortalama Seviye8,75
Galibiyetler21745,78%
Yenilgiler24752,11%
Berabere102,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar14129,75%
İmha edilen Tanklar3340,70
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar2600,55
Verilen Hasar1.204,72
Düşman üssü işgal puanı2180,46
Üs savunma Puanı1140,24
Deneyim656,84
WN7791,09
WN8910,88
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar509,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim86,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar509,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim86,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar197000
Galibiyetler9548,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10251,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6935,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar750,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1460,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar713,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7153,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9264,7000,0000,0000,00
Deneyim471,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar197
Galibiyetler9548,22%
Yenilgiler10251,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6935,03%
İmha edilen Tanklar750,38
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar1460,74
Verilen Hasar713,87
Düşman üssü işgal puanı7153,63
Üs savunma Puanı9264,70
Deneyim471,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar330000
Galibiyetler13841,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17653,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere164,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11033,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2030,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1620,4900,0000,0000,00
Verilen Hasar742,220,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8942,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2820,8500,0000,0000,00
Deneyim364,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar330
Galibiyetler13841,82%
Yenilgiler17653,33%
Berabere164,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar11033,33%
İmha edilen Tanklar2030,62
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar1620,49
Verilen Hasar742,22
Düşman üssü işgal puanı8942,71
Üs savunma Puanı2820,85
Deneyim364,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (221)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-34-85M 6682,74441186449,09%1025,28
T-345399,56291144849,38%1016,92
T-34-856534,67363136449,56%914,93
IS-38787,33427114048,25%714,23
KV-48792,2442178447,32%738,87
IS-4101250,5851265340,28%704,15
T25/27774,1938162746,41%952,04
IS7551,2833962542,88%502,54
ST-I91010,2544162147,02%749,06
T3091171,3149750745,17%843,08
T110E4101297,2350844742,73%693,67
T26E5 Patriot 8762,2656041645,43%724,12
Super Hellcat 7688,9944438247,91%826,49
Ashigaru 101512,8463437850,26%940,07
KV-137456,0134236247,51%543,99
T28 Prototype8910,1245334753,60%889,55
Emil II91020,3455132445,06%682,54
Progetto C50 mod. 6691185,0955332448,15%957,37
Matilda4238,9026732353,25%546,96
Char Futur 4 91168,4852630748,53%926,86
IS-7101378,4971827945,88%922,93
Cromwell6377,9728427340,29%487,00
Emil I8734,2545225940,93%532,06
AMX 50 1008720,4246225747,47%613,93
WZ-1328502,1335225740,47%616,61
T71 DA7439,2032224942,57%729,13
AMX 12 t6433,5935823545,96%1061,81
AMX M4 mle. 5191205,5853023050,00%956,06
Indien-Panzer8694,4747122943,67%675,68
SU-130PM 81165,3365622846,49%1006,67
Progetto CC55 mod. 5481118,2957922351,12%1156,22
T-284334,4430221559,07%1129,77
Tiger II8750,9844420934,93%548,53
E 7591082,8860720845,67%776,44
T376191,0127320846,15%297,92
WZ-1317495,9838720050,00%978,27
Kranvagn101348,3160919641,33%799,35
Strv m/425260,1725219148,69%523,38
FV4004 Conway91006,1346818839,89%617,54
Charioteer8752,0649518843,62%595,16
Ares 758838,0058318750,27%845,13
Ares 90101122,7668717648,86%694,49
IS-2-II8914,4249616547,27%888,72
AMX M4 mle. 457718,5846115851,90%832,89
Ares 859945,5266915747,13%736,22
AMX M4 mle. 54101067,9444815631,41%460,87
AMX 50 1209929,1947115347,06%643,13
AMX 65 t8713,9243815342,48%622,70
59-166373,6130814847,97%893,66
Churchill I5236,0825314445,83%277,01
KV-37668,3238014448,61%694,22
M24 Chaffee5122,2423514242,96%169,75
M41 Walker Bulldog8384,6533214145,39%466,93
FV4005 Stage II10904,1353414045,00%476,33
Strv 746342,4026713943,17%389,28
KR-1111386,2375213946,76%688,67
FV229 Contender91168,4471813447,01%825,07
60TP Lewandowskiego101286,4263812739,37%682,66
E 100101149,1265812548,00%685,98
T-1506415,4528912241,80%450,41
M18 Hellcat6473,8631112145,45%621,21
Vz. 64 Blesk8602,5859012045,83%853,30
Hummel6438,2127511835,59%374,80
Crusader6143,6521011443,86%178,94
Pz.Kpfw. II Luchs4158,5322911343,36%349,94
King Tiger (Captured) 7937,1949711337,17%1005,61
Challenger7736,6142911150,45%848,52
Ares 90 C111172,1868010940,37%578,56
T-50-2 6306,9432610844,44%614,21
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6323,0833110542,86%597,75
G.W. Panther7563,4944610451,92%555,27
T675301,3722910249,02%495,47
AMX 40470,3615710141,58%28,07
50TP Tyszkiewicza91108,386619947,47%790,63
M2 Light2141,853009751,55%502,60
Lago469,921829345,16%58,77
53TP Markowskiego8858,005459240,22%717,92
KV-15258,742509252,17%369,72
Achilles6445,532809149,45%618,97
M5 Stuart436,481978852,27%112,56
AMX ELC bis583,191978844,32%63,82
Type T-345263,712718650,00%558,87
MTLS-1G14 3259,152898556,47%1045,87
Leo7764,745108457,14%1178,55
P.44 Pantera8625,774038438,10%510,22
Covenanter5143,112318446,43%261,12
45TP Habicha7790,754678052,50%1031,32
FV224 Chopper7891,285218042,50%887,02
FV227 Conceiver8873,156417945,57%767,30
T-50597,222387770,13%305,77
40TP Habicha6431,252827545,33%610,90
WZ-111 Alpine Tiger 8971,725407542,67%931,25
Semovente M415220,531577433,78%184,06
M60 10865,753977233,33%388,38
P.435380,863067058,57%1004,33
Rinoceronte101058,234587037,14%474,08
M5A1 Stuart4286,322766949,28%912,01
Škoda T 177544,285396946,38%931,49
VK 30.02 (M)6778,065746952,17%1469,18
ARL 446624,204126460,94%1075,85
Carro d'assalto P.887755,444746349,21%945,64
Vz. 60S Dravec 101538,507166243,55%805,80
M24E2 Super Chaffee 6315,253976150,82%770,05
P.43 ter7669,924956048,33%908,83
T-29 3259,772295651,79%866,29
LPT-67 Šelma9572,735085538,18%501,11
FV230 Canopener101188,006435540,00%541,05
Tiger I7934,415975457,41%1169,08
Comet7362,433705440,74%309,13
VK 30.02 (D)7708,514705339,62%867,40
P.43 bis6558,123645147,06%932,53
VK 36.01 (H)6582,943855143,14%789,10
VK 16.02 Leopard568,712035137,25%0,00
T54E19935,985205137,25%523,40
Type 5781061,027245052,00%1033,38
Leox 91148,067105050,00%851,53
Type 6891401,358354963,27%1213,99
M8A14285,202034540,00%521,41
T207560,534764346,51%598,71
Char de transition 6753,196664351,16%1167,12
Type 71101136,805664035,00%504,20
Type 4 Ju-To7923,056643946,15%994,98
Object 777 Version II 9940,456393844,74%650,43
Škoda T 256624,325893743,24%1072,31
StuG IV 5356,412673748,65%692,70
Strv m/40L370,771543542,86%33,87
25TP KSUST II5193,202083540,00%189,91
P26/404373,532553441,18%878,20
AE Phase I 9921,795263339,39%580,67
AMX 38353,531803253,13%120,42
14TP4213,651743132,26%527,89
Grille5275,481893132,26%311,08
T26E3 Eagle 7 7795,196443158,06%1043,43
Vickers Medium Mk. III3101,432353050,00%226,77
Pz.Kpfw. I Ausf. C340,702143063,33%217,63
Ikv 723112,072382762,96%289,85
Type 2597 Chi-Ha3208,152252642,31%566,15
KV-1SA 5531,245132552,00%1010,82
Type 3 Ju-Nu6737,756012458,33%1030,99
T-437497,703342347,83%618,49
TS-54 8869,617112352,17%807,91
Cobra 9975,356172339,13%600,80
BDR G1 B5294,272462250,00%396,83
Cruiser Mk. IV497,412082259,09%202,65
T-463130,432032166,67%532,09
T1 Heavy5523,053232152,38%894,12
T7 Combat Car 280,292582152,38%261,57
AMX 13 757579,586001947,37%976,92
T56 GMC3123,161601963,16%356,30
AMX 50 Foch (155) 10871,215371942,11%367,36
Tiger 131 6689,896481963,16%1122,23
LT vz. 38391,001841833,33%90,89
S-517610,944341729,41%433,60
Churchill VII6739,186561752,94%1219,29
T-34 with L-11 4327,533311526,67%921,24
M3 Stuart395,071731428,57%106,12
T1E6 286,642531450,00%244,91
M4A1 Sherman5130,231191315,38%45,48
SU-5447,001431330,77%0,00
Pz.Sfl. IVb4183,502081241,67%317,49
Panhard AMD 178B6177,922821250,00%320,11
VK 30.01 (P)6462,184631136,36%532,65
FV215b (183) 10989,005611145,45%498,05
Black Prince II 7650,277151163,64%823,73
Strv m/382160,501691020,00%502,11
B14323,604041060,00%870,81
Tiger-Maus 91180,706911040,00%855,17
HWK 30 8705,703761030,00%1078,48
Chrysler K 8601,502801020,00%342,16
SU-18231,78140977,78%261,00
Pz.Kpfw. I276,78216944,44%130,60
IS-M8272,56281933,33%5,09
AM 39 Gendron-Somua 2403,56499922,22%1611,21
Löwe 8606,67438933,33%407,18
Gabler’s Destroyer 5384,88564862,50%1164,35
LT vz. 35231,57136757,14%150,69
Somua S353307,29276742,86%705,41
SU-122A5494,14388757,14%1185,29
MKA 2152,57177742,86%353,30
7TP2182,67261650,00%551,46
Type 1 Chi-He4603,67485650,00%2024,51
T-262101,50159666,67%481,50
Valentine AT4250,00124616,67%466,84
Mitsu 1085575,50527666,67%1187,43
Pawlack Tank6254,00325650,00%209,59
Vickers Mk. E Type B2198,20196520,00%768,20
Leichttraktor145,00141560,00%170,39
SU-263152,60164520,00%169,17
Convert. Medium Tank T3 3319,80348580,00%986,24
Object 283 9578,20398520,00%240,04
Tetrarch 250,601655100,00%261,48
WZ-120-1G FT 8955,80334520,00%827,18
Vickers Medium Mk. I140,0077425,00%0,00
SU-855114,508840,00%0,00
T3 HMC239,7569425,00%0,00
T-60294,502934100,00%436,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5191,75243425,00%140,31
Lago M38 3354,25359450,00%887,48
TKS z n.k.m. 20 mm 234,0067333,33%3,10
10TP3204,00206366,67%843,50
Sav m/43437,3394333,33%0,00
Valentine3229,0015930,00%702,53
Maus10596,33526333,33%138,16
Fantôme 91015,33700366,67%844,39
Kolohousenka193,002042100,00%483,95
Renault NC-311136,502872100,00%763,12
Type 97 Chi-Ha380,008220,00%2,70
VK 30.01 (H)522,00147250,00%117,59
Pvlvv fm/422384,50742250,00%2268,59
SU-86272,50402250,00%220,53
Cruiser Mk. III349,50115250,00%75,29
Windhund 8493,0035420,00%214,06
Valentine II 4319,5027920,00%905,51
LTP 373,50180250,00%160,35
Vickers Medium Mk. II20,005110,00%0,00
ST vz. 394227,002821100,00%696,01
4TP170,005610,00%74,50
G.Pz. Mk. VI (e)20,003010,00%0,00
FCM 362230,002491100,00%1045,50
Rheinmetall Skorpion G 843,0026710,00%0,00
M16/43 Sahariano 30,002581100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 02/06/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 02/06/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 26/05/2021
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 12/07/2017
Ayrıldı: 02/08/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 23/09/2018
Ayrıldı: 23/10/2018
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 25/10/2018
Ayrıldı: 09/11/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/06/2017
Ayrıldı: 06/07/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/09/2017
Ayrıldı: 16/12/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/01/2018
Ayrıldı: 16/04/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/07/2018
Ayrıldı: 22/07/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 08/12/2018
Ayrıldı: 24/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 04/01/2019
Ayrıldı: 29/03/2020
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 24/01/2017
Ayrıldı: 22/05/2017