Onsor

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 15/03/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12353000
Ortalama Seviye6,550,000,000,00
Galibiyetler577046,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler641851,95%00,00%00,00%00,00%
Berabere1651,34%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar245619,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar68500,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar111050,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar626,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı53160,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı62550,5100,0000,0000,00
Deneyim389,480,000,000,00
WN7742,930,000,000,00
WN8781,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar12353
Ortalama Seviye6,55
Galibiyetler577046,71%
Yenilgiler641851,95%
Berabere1651,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar245619,88%
İmha edilen Tanklar68500,55
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar111050,90
Verilen Hasar626,57
Düşman üssü işgal puanı53160,43
Üs savunma Puanı62550,51
Deneyim389,48
WN7742,93
WN8781,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar811,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim224,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar811,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim224,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler112,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler787,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar81,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar106,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim56,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler112,50%
Yenilgiler787,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar50,63
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar81,00
Verilen Hasar106,88
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim56,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler110,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler990,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar141,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar468,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı878,7000,0000,0000,00
Deneyim161,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler110,00%
Yenilgiler990,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar141,40
Verilen Hasar468,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı878,70
Deneyim161,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2176000
Galibiyetler88140,49%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler121956,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere763,49%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar67230,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10390,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14130,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar753,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı37781,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı25851,1900,0000,0000,00
Deneyim368,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar2176
Galibiyetler88140,49%
Yenilgiler121956,02%
Berabere763,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar67230,88%
İmha edilen Tanklar10390,48
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar14130,65
Verilen Hasar753,03
Düşman üssü işgal puanı37781,74
Üs savunma Puanı25851,19
Deneyim368,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler420,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1680,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar210,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar646,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı211,0500,0000,0000,00
Deneyim248,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler420,00%
Yenilgiler1680,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar210,00%
İmha edilen Tanklar80,40
Yoketme Oranı0,44
Tespit edilen Tanklar130,65
Verilen Hasar646,10
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı211,05
Deneyim248,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (149)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Hummel6685,9437899549,25%1009,19
T675458,9329669448,56%930,54
Tiger II8915,8841659743,89%881,52
ShPTK-TVP 100 81165,2667837247,85%1134,78
E 759883,3341835247,73%658,44
VK 28.016276,0833634350,15%644,93
VK 36.01 (H)6508,5735233749,26%757,77
Leopard Prototyp A9645,7234231335,46%263,28
P.44 Pantera8801,3544629842,62%785,39
VK 16.02 Leopard5157,2227128950,52%341,62
IS-38657,8840628745,64%529,89
Leopard 1101377,6456828241,84%866,85
Caernarvon81188,1279727348,35%1398,49
Tiger I7875,6846826650,00%1122,41
Indien-Panzer8643,7138225846,12%626,52
VK 30.02 (D)7646,3337424443,44%829,96
T-109942,3846324348,15%742,08
StuG III Ausf. G5320,1923123545,96%578,26
VK 30.01 (D)6383,3929422444,20%554,44
Prototipo Standard B9884,2146021240,09%547,01
Super Hellcat 7671,8240521142,65%783,39
Jagdpanzer IV6450,9328919946,73%679,08
E 100101206,7749918746,52%759,16
King Tiger (Captured) 7749,5555018653,76%895,42
Type 586522,6933317743,50%861,58
Type T-345286,9625714839,19%566,78
IS7588,2436614353,15%679,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4177,4319214149,65%313,47
Pz.Kpfw. III/IV5256,5420213743,07%480,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 8960,9569113448,51%1010,90
Conqueror91015,8664813246,21%715,90
Pz.Kpfw. III Ausf. J485,3514613140,46%6,72
KV-1S6541,9637913058,46%1011,28
VK 30.01 (H)5379,8327912749,61%794,05
Grille5491,5624511737,61%876,16
KV-856449,9132711651,72%610,94
T-34-856593,6747310851,85%1137,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.491,8318810346,60%102,27
Object 277101412,5265710344,66%933,38
M5A1 Stuart4233,372639941,41%646,17
KV-15542,043809552,63%1160,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3151,381828953,93%448,04
Emil II91132,016968846,59%808,86
P.435271,932328741,38%489,79
Panhard AMD 178B6177,862867740,26%232,20
Durchbruchswagen 24162,381697140,85%209,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E3120,771477042,86%168,33
Pz.Kpfw. II Luchs467,642236741,79%23,79
Churchill VII6374,483696646,97%453,46
Super Conqueror101335,486786439,06%808,27
KV-26585,403946352,38%921,38
Leo7564,434965843,10%632,26
Char Futur 4 91542,677275747,37%1415,08
Strv 746430,893325641,07%515,62
Black Prince7561,415935444,44%537,29
T-284312,212575349,06%913,53
Emil I8769,725615341,51%603,15
Pz.Kpfw. 35 (t)299,041564845,83%336,73
Pz.Sfl. IVb4459,792704854,17%1844,97
Nashorn6564,092694445,45%739,81
43 M. Toldi III 3150,231914344,19%567,63
SU-86557,264724233,33%532,65
M8A14235,682434148,78%462,53
WZ-111 Alpine Tiger 8795,837414057,50%918,94
P26/404274,872403855,26%701,05
MKA 2386,293843850,00%1732,69
T-448688,396053644,44%681,05
T56 GMC3156,891273636,11%288,18
T-50-2 6245,693273551,43%503,78
Convert. Medium Tank T3 3263,793663452,94%745,37
T-345431,302633345,45%959,59
Wespe3176,661783259,38%620,35
Leichttraktor178,391593141,94%145,92
Pz.Kpfw. I272,551653148,39%150,10
P.43 ter7444,112842842,86%399,91
Pz.Kpfw. II285,781772755,56%238,96
AMX ELC bis5177,643132552,00%473,57
TKS z n.k.m. 20 mm 2130,462542470,83%685,70
Matilda4238,872842365,22%680,21
Strv m/425229,482282330,43%320,90
T-463191,382162161,90%798,54
Churchill I5252,322911947,37%302,75
M60 101063,785511850,00%692,33
T-549829,066681752,94%735,38
Lago4134,381701650,00%243,81
P.43 bis6245,383021656,25%328,59
M15/423169,211641442,86%278,78
AMX 40457,211331421,43%0,91
Type 2597 Chi-Ha3222,432361471,43%861,30
Pz.Kpfw. II Ausf. D 263,361851442,86%54,80
40TP Habicha6622,086731376,92%1374,56
MTLS-1G14 3321,153781353,85%1249,91
M24E2 Super Chaffee 6202,583781258,33%441,09
Kranvagn101475,455391118,18%824,11
AMX 38392,001981154,55%184,21
Object 14010869,103821020,00%344,15
TS-5 81228,707261050,00%1046,15
Strv m/40L398,33165966,67%319,39
M446373,89382944,44%397,59
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6270,56391966,67%585,53
WZ-120-1G FT 8768,78375944,44%578,92
G.Pz. Mk. VI (e)274,38163875,00%445,87
Pudel 6713,43550728,57%1098,45
M14/412207,14261757,14%785,54
Type 95 Ha-Go2264,14154742,86%1058,68
T3 HMC260,86101771,43%261,00
BT-53170,14169728,57%141,29
T7 Combat Car 226,43101742,86%44,04
BT-74253,33298633,33%674,03
T-437165,67494683,33%261,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C386,67177666,67%388,42
T-29 3239,17270666,67%813,21
SU-100Y 61081,33500616,67%1636,58
Strv m/382112,40155540,00%254,45
Type 97 Chi-Ha3183,80161520,00%371,16
Waffenträger auf E 100101437,20852580,00%902,73
T-116 3215,00204540,00%673,22
Kolohousenka174,2571425,00%108,11
Progetto M40 mod. 65101910,75826450,00%1677,38
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4303,75397425,00%474,72
M16/43 Sahariano 3292,25448450,00%566,83
Vickers Medium Mk. I152,0068333,33%12,87
LT vz. 38358,00158366,67%261,00
50TP prototyp 8996,339583100,00%1031,72
Type 1 Chi-He4137,33333366,67%405,42
Hotchkiss EBR7135,33442366,67%261,00
LT vz. 352241,00324250,00%1184,10
Renault Otsu1172,50197250,00%671,70
Vickers Medium Mk. III393,00225250,00%184,47
45TP Habicha7356,00445250,00%279,86
MS-11103,002392100,00%590,78
FCM 36299,00170250,00%301,89
KV-1SA 5673,5045120,00%1179,15
Rheinmetall Skorpion G 8408,5014120,00%111,24
Light Mk. VIC 20,0057250,00%110,55
Strv fm/211258,003291100,00%1925,21
Fiat 3000188,001731100,00%449,81
Vickers Medium Mk. II279,009910,00%119,07
4TP1238,005011100,00%1428,51
Renault NC-31155,006310,00%28,88
Vickers Mk. E Type B2132,002471100,00%648,73
Type 97 Te-Ke 245,001610,00%0,00
T-262208,002561100,00%1055,83
SU-122A5537,005221100,00%1162,20
FV224 Chopper71851,0086010,00%1727,80
Object 283 92284,0093810,00%3104,97
AMR 35 2343,007861100,00%2053,38
Lago M38 3368,006541100,00%1135,38
M4A1 Revalorisé 8734,0026410,00%656,61

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 15/03/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 15/03/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/09/2014
Ayrıldı: 24/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 04/03/2018
Ayrıldı: 20/11/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 15/12/2021
Ayrıldı: 13/03/2022
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 27/10/2021
Ayrıldı: 14/12/2021