Nuustak

clanlogo
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 10/05/2013

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar24840050305
Ortalama Seviye7,630,007,928,01
Galibiyetler1357654,65%00,00%2754,00%14848,52%
Yenilgiler1092743,99%00,00%2346,00%15550,82%
Berabere3371,36%00,00%00,00%20,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar843333,95%00,00%1122,00%8327,21%
İmha edilen Tanklar286081,1500,00350,702280,75
Yoketme Oranı1,740,000,901,03
Tespit edilen Tanklar277841,1200,00641,282450,80
Verilen Hasar1.387,580,00985,121.207,73
Düşman üssü işgal puanı393661,5800,00661,323841,26
Üs savunma Puanı224150,9000,0030,061620,53
Deneyim719,210,00540,10742,35
WN71459,500,00985,08986,60
WN82032,070,001233,401206,89
Toplam
Savaşlar24840
Ortalama Seviye7,63
Galibiyetler1357654,65%
Yenilgiler1092743,99%
Berabere3371,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar843333,95%
İmha edilen Tanklar286081,15
Yoketme Oranı1,74
Tespit edilen Tanklar277841,12
Verilen Hasar1.387,58
Düşman üssü işgal puanı393661,58
Üs savunma Puanı224150,90
Deneyim719,21
WN71459,50
WN82032,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar50
Ortalama Seviye7,92
Galibiyetler2754,00%
Yenilgiler2346,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1122,00%
İmha edilen Tanklar350,70
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar641,28
Verilen Hasar985,12
Düşman üssü işgal puanı661,32
Üs savunma Puanı30,06
Deneyim540,10
WN7985,08
WN81233,40
Son 30 gün
Savaşlar305
Ortalama Seviye8,01
Galibiyetler14848,52%
Yenilgiler15550,82%
Berabere20,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar8327,21%
İmha edilen Tanklar2280,75
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar2450,80
Verilen Hasar1.207,73
Düşman üssü işgal puanı3841,26
Üs savunma Puanı1620,53
Deneyim742,35
WN7986,60
WN81206,89
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar220000
Galibiyetler15470,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4922,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere177,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12355,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2411,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1350,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar2.078,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3831,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3241,4700,0000,0000,00
Deneyim981,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar220
Galibiyetler15470,00%
Yenilgiler4922,27%
Berabere177,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar12355,91%
İmha edilen Tanklar2411,10
Yoketme Oranı2,48
Tespit edilen Tanklar1350,61
Verilen Hasar2.078,53
Düşman üssü işgal puanı3831,74
Üs savunma Puanı3241,47
Deneyim981,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler2048,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1843,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere37,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1741,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar400,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar421,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.266,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı310,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı160,3900,0000,0000,00
Deneyim714,370,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler2048,78%
Yenilgiler1843,90%
Berabere37,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar1741,46%
İmha edilen Tanklar400,98
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar421,02
Verilen Hasar1.266,44
Düşman üssü işgal puanı310,76
Üs savunma Puanı160,39
Deneyim714,37
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler1237,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1959,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1031,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar371,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar463,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı60,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim357,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler1237,50%
Yenilgiler1959,38%
Berabere13,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1031,25%
İmha edilen Tanklar270,84
Yoketme Oranı1,23
Tespit edilen Tanklar371,16
Verilen Hasar463,50
Düşman üssü işgal puanı60,19
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim357,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar179000
Galibiyetler13575,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4223,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10055,87%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2011,1200,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1370,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar836,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4802,6800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3401,9000,0000,0000,00
Deneyim695,030,000,000,00
Toplam
Savaşlar179
Galibiyetler13575,42%
Yenilgiler4223,46%
Berabere21,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar10055,87%
İmha edilen Tanklar2011,12
Yoketme Oranı2,54
Tespit edilen Tanklar1370,77
Verilen Hasar836,21
Düşman üssü işgal puanı4802,68
Üs savunma Puanı3401,90
Deneyim695,03
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar100000
Galibiyetler6464,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3232,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere44,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4545,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar710,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar870,8700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.107,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5015,0100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4924,9200,0000,0000,00
Deneyim758,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar100
Galibiyetler6464,00%
Yenilgiler3232,00%
Berabere44,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4545,00%
İmha edilen Tanklar710,71
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar870,87
Verilen Hasar1.107,72
Düşman üssü işgal puanı5015,01
Üs savunma Puanı4924,92
Deneyim758,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar92000
Galibiyetler7177,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2122,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5964,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1111,2100,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar480,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.185,220,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2072,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1311,4200,0000,0000,00
Deneyim631,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar92
Galibiyetler7177,17%
Yenilgiler2122,83%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5964,13%
İmha edilen Tanklar1111,21
Yoketme Oranı3,36
Tespit edilen Tanklar480,52
Verilen Hasar1.185,22
Düşman üssü işgal puanı2072,25
Üs savunma Puanı1311,42
Deneyim631,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (167)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-122-44 71552,38831155560,58%2947,47
T34 81729,91912150458,38%2681,61
Tiger II81188,6944875446,42%1483,62
E 100102340,1882471856,82%2266,06
T57 Heavy102754,9496266362,44%2809,95
KV-15622,3841864854,01%1443,02
AMX 13 909984,6579161756,40%1632,49
T-5491898,2794560156,91%2603,16
T26E4 SuperPershing 81389,5188558457,36%2191,93
E 7591460,7362753251,88%1521,17
KV-8561021,0976746364,36%2271,24
KV-481320,6675844249,10%1743,52
T6981604,4892441760,67%2792,78
KV-26721,4353636353,17%1295,73
AMX ELC bis5410,2552536250,83%1638,81
AMX 12 t6381,1248633746,88%973,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5259,6925432946,20%527,16
Tiger I7809,5240931849,69%1070,55
G.W. Tiger91838,9968731453,50%2147,18
Bat.-Châtillon 25 t101883,8978429250,00%1782,64
AMX 50 10081870,1394728958,82%2824,88
Waffenträger auf Pz. IV92554,5192828958,48%3162,31
IS-7102073,0085428754,70%1769,36
M4A2E4 Sherman 5323,0831927753,07%869,25
Bat.-Châtillon 155 58102028,9665827251,84%2497,03
T-4481310,8589925759,53%2265,66
AMX 50 B101789,0774525447,64%1417,89
T9591892,3981624953,41%1692,57
ST-I91860,1787224957,03%2096,55
G.W. Panther71234,5759823452,56%1878,49
Bat.-Châtillon 155 5591867,6070523455,56%2571,12
VK 36.01 (H)6561,2738823354,94%977,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91913,1893122958,08%2424,64
G.W. E 100102057,6363422453,13%2403,48
Centurion Mk. 7/192105,86101122164,25%2883,95
FV230 Canopener101755,8280821950,68%1104,79
Type 62 7713,9577021751,15%1844,32
M3 Lee4296,0825221451,87%1099,10
Centurion Mk. I81336,6881921156,87%2222,10
Rhm.-Borsig Waffenträger82250,2797721061,43%3368,61
T54E192049,6985820655,83%2396,61
Waffenträger auf E 100102996,0182720251,49%2498,65
Charioteer81685,0986320057,00%2569,00
AMX 50 12092226,53100619561,54%3032,32
AMX 50 Foch91997,6788919053,68%2144,42
Hummel6897,3148218651,61%1382,03
Lorraine 155 mle. 5071522,8965718453,26%2218,06
T-1092073,9594018156,35%2692,48
AMX AC mle. 4881618,3076417651,14%2104,66
T2881734,4181017253,49%2233,31
Lorraine 155 mle. 5181389,0570516658,43%2121,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J4149,6320216543,03%180,07
FV20781299,6761316054,38%1948,72
T71 DA7946,1674515247,37%2239,47
IS-4102495,6695115159,60%2414,57
Škoda T 5091509,1076214949,66%1296,18
T-4371101,1584614956,38%2326,00
Grille5702,5551814867,57%1941,56
Vz. 64 Blesk8854,9165014548,97%1430,67
FV4004 Conway91478,3261914546,90%1337,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3265,3260814259,86%1632,55
TNH T Vz. 5191294,1977214152,48%1022,07
IS-381632,2584713650,74%2413,26
AMX 13 757563,4863813049,23%1193,68
Comet71005,2880412954,26%2134,77
MS-11250,1340812353,66%1721,94
T25 AT71209,3078511553,91%2070,45
Cromwell6779,2366911452,63%1938,61
Sturer Emil71207,7969011250,89%2076,53
Centurion Action X102328,4185911155,86%2473,43
Maus101725,5984910850,93%1213,05
Pz.Kpfw. 5581277,5684810848,15%1096,94
Crusader 5.5-in. SP71093,0363810757,94%2137,29
Churchill III 5618,0782710752,34%1426,06
BDR G1 B5338,5429110246,08%496,00
AMX 30 1er prototype91639,867649953,54%1932,67
AMX AC mle. 4671175,657048951,69%1971,98
TVP VTU Koncept8825,155668434,52%863,60
TNH 105/100081085,987188442,86%1177,98
ARL V396842,445478448,81%1922,55
Challenger71302,518807959,49%2304,83
FV3046777,465547852,56%1606,05
T110E3102059,477457646,05%1413,03
T-284293,922457441,89%793,62
IS71529,799927167,61%3229,90
AMX M4 mle. 4571106,778187062,86%1788,97
Achilles61093,808256959,42%2820,70
Progetto CC55 mod. 5481228,467316857,35%1323,17
S35 CA5645,834426643,94%1637,22
T216445,185856656,06%1459,47
Ares 7581208,787096536,92%1164,91
Sturmpanzer II4172,551395846,55%402,49
M10 Wolverine5749,437145860,34%2395,43
StuG III Ausf. G5493,844185651,79%1175,07
B14227,112215349,06%532,78
P.43 ter7737,726725354,72%1104,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E391,151375341,51%45,00
M36 Jackson6959,717385259,62%2160,23
Vz. 44-17983,867185154,90%1309,53
P.43 bis6702,476224953,06%1388,85
T376748,277284959,18%2584,79
KV-137712,487004854,17%1229,81
Bat.-Châtillon Bourrasque 8940,486334841,67%915,84
Carro d'assalto P.8871092,917624652,17%1545,12
Škoda T 177710,247514660,87%1525,67
Grille 15101335,076364650,00%811,21
DBV-152 101983,076144540,00%1032,70
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4347,863654355,81%970,30
Pz.Kpfw. II2181,562024148,78%772,26
Nashorn6909,766424156,10%1820,14
AMX 13 57 GF 7931,988814062,50%2214,73
AMX 404213,413753958,97%840,40
Škoda T 256759,276963756,76%1674,96
T207953,866763644,44%1282,08
Crusader6437,694843554,29%1567,44
ARL 446783,006703363,64%1539,18
KR-1111828,858883348,48%1146,87
Birch Gun4270,192983250,00%970,12
Strv m/425395,213912850,00%920,59
Bishop5533,524902766,67%1422,87
T-463161,151972653,85%601,48
Škoda T 245415,244002548,00%984,22
Konštrukta T-34/1007930,728072572,00%1612,42
Ikv 1035350,833672437,50%608,61
M2 Medium Tank3158,821712245,45%403,92
SDP 44 Burza6785,185592240,91%1153,65
D2397,621612152,38%204,83
Sturmpanzer I Bison3131,741411963,16%420,40
AMX 50 Foch (155) 102360,166661947,37%1879,16
Sav m/434351,004291850,00%990,49
Strv 746657,125611747,06%1063,34
Object 140101424,566851643,75%1147,38
SDP 57 Gowika7850,136251560,00%1104,50
Pz.Kpfw. III/IV5401,864421450,00%1218,88
S-517556,004271154,55%567,67
Wespe3219,091271118,18%656,48
AMX 383187,734411163,64%667,41
FV215b (183) 101354,826241154,55%898,34
T2 Medium Tank2272,403121050,00%1861,36
D1246,00186955,56%134,93
Leichttraktor164,33120944,44%86,03
Type 97 Chi-Ha3303,88375837,50%1038,98
T3 HMC281,00241875,00%367,26
M3 Stuart3492,14727785,71%2729,29
Hotchkiss H352147,83289616,67%520,10
T28 Concept 7935,17640650,00%1421,92
Fantôme 91325,179486100,00%1298,54
T-26297,80206580,00%533,15
Somua SAu 404239,60274540,00%439,85
Projet Louis 9792,00665540,00%838,24
T1 Cunningham177,00131450,00%277,52
M5 Stuart4233,50418450,00%588,13
T-62A102722,251078450,00%3012,84
T1E6 2308,25469450,00%1689,09
T7 Combat Car 2101,75215450,00%351,32
Type 98 Ke-Ni351,67200333,33%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8159,67400333,33%0,00
TOG II* 6895,3310093100,00%1899,67
122 TM 8557,6732030,00%263,59
FV229 Contender9639,00661250,00%376,22
Light Mk. VIC 2250,0034820,00%1494,45
Renault FT1156,002091100,00%904,59
Renault Otsu1159,0024110,00%561,40
M24E2 Super Chaffee 6446,0034710,00%1137,52
Stridsyxa 81983,0015031100,00%2668,49
LTP 3140,0019510,00%460,47
SPHT 91308,0032910,00%600,99

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 10/05/2013
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 10/05/2013
Ayrıldı: 24/12/2024