Novkovski

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 30/06/2014

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar17464000
Ortalama Seviye6,830,000,000,00
Galibiyetler889750,94%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler831247,60%00,00%00,00%00,00%
Berabere2551,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar604134,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar154130,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar114470,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar940,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı285681,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı94270,5400,0000,0000,00
Deneyim453,840,000,000,00
WN71072,640,000,000,00
WN81242,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar17464
Ortalama Seviye6,83
Galibiyetler889750,94%
Yenilgiler831247,60%
Berabere2551,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar604134,59%
İmha edilen Tanklar154130,88
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar114470,66
Verilen Hasar940,51
Düşman üssü işgal puanı285681,64
Üs savunma Puanı94270,54
Deneyim453,84
WN71072,64
WN81242,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar80000
Galibiyetler3341,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4455,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere33,75%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2733,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar610,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.400,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı610,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı320,4000,0000,0000,00
Deneyim432,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar80
Galibiyetler3341,25%
Yenilgiler4455,00%
Berabere33,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar2733,75%
İmha edilen Tanklar360,45
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar610,76
Verilen Hasar1.400,08
Düşman üssü işgal puanı610,76
Üs savunma Puanı320,40
Deneyim432,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler133,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.187,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı51,6700,0000,0000,00
Deneyim366,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.187,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı51,67
Deneyim366,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar44,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim7,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar44,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim7,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar37000
Galibiyetler1232,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2464,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,70%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1027,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar210,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar300,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.074,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı40,1100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı912,4600,0000,0000,00
Deneyim396,160,000,000,00
Toplam
Savaşlar37
Galibiyetler1232,43%
Yenilgiler2464,86%
Berabere12,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar1027,03%
İmha edilen Tanklar210,57
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar300,81
Verilen Hasar1.074,32
Düşman üssü işgal puanı40,11
Üs savunma Puanı912,46
Deneyim396,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar212000
Galibiyetler13161,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7836,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5827,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar810,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1980,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar531,690,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3751,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2501,1800,0000,0000,00
Deneyim441,680,000,000,00
Toplam
Savaşlar212
Galibiyetler13161,79%
Yenilgiler7836,79%
Berabere31,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar5827,36%
İmha edilen Tanklar810,38
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar1980,93
Verilen Hasar531,69
Düşman üssü işgal puanı3751,77
Üs savunma Puanı2501,18
Deneyim441,68
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (108)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
IS-7101546,31567157150,60%1159,94
KV-15562,00392136551,94%1255,07
AMX 50 Foch (155) 102402,81615131055,50%2060,42
KV-856804,3649281150,92%1401,52
T26E4 SuperPershing 81329,1577778554,52%1999,55
SU-100Y 6976,4062067857,52%2057,92
IS7771,8640265750,08%1029,35
IS-38915,9640259745,73%905,91
Tiger II81272,9560958350,94%1528,65
T-1091122,0441252142,23%909,29
AMX 50 Foch91407,4653451747,97%1122,88
AMX AC mle. 488887,0240249545,86%874,33
S35 CA5691,2042548958,08%1878,14
E 7591755,7771736053,89%1769,18
Hummel6890,4931535947,91%1294,23
AMX AC mle. 467792,0656334352,48%1055,72
Tiger (P)71244,1661733159,21%2017,97
KV-26672,0236131147,27%1061,36
ARL V396372,1437029844,30%460,22
Tiger I7922,3749029454,42%1205,95
SU-855375,6725927146,13%769,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4206,1918324247,52%369,23
StuG III Ausf. G5362,3223623750,63%758,65
T26E5 8430,0343323744,73%269,98
VK 36.01 (H)6597,8451822850,00%976,56
VK 30.01 (H)5221,6623521050,95%354,67
Pz.Kpfw. III/IV586,1216820244,55%54,27
SU-1006720,1639317056,47%1348,96
VK 30.01 (P)6588,2337916851,19%983,06
Wespe3156,4712516740,72%381,30
Grille5349,1220816453,05%671,87
G.W. Panther7728,9336512241,80%755,24
M36 Jackson6676,8844211754,70%1169,32
Leichttraktor1122,5915511345,13%431,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J482,5316510550,48%94,96
Type 3 Chi-Nu5438,553679346,24%1227,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5459,303179056,67%1279,91
T404367,022748959,55%1055,10
T-28481,651398048,75%86,03
VK 16.02 Leopard522,331677948,10%94,54
S-517476,463356749,25%407,27
Type 586617,516626761,19%1228,73
T3 HMC2204,782576560,00%1001,24
Crusader6502,035426357,14%1709,99
Marder II3102,331376350,79%142,12
M10 Wolverine5245,382466347,62%348,63
AMX 404196,312295853,45%708,46
Pz.Kpfw. 35 (t)288,741545448,15%291,16
SU-85B4286,312385455,56%702,83
Lorraine 39L AM3368,082075347,17%1426,81
Type T-345392,214545352,83%1072,21
Pz.Kpfw. II Luchs443,811285349,06%89,94
Type 4 Chi-To6759,296724955,10%1581,19
AMX 12 t6152,482604663,04%350,73
Pz.Kpfw. 38 (t)354,771254351,16%93,22
Matilda4360,784654065,00%1109,98
SU-76M4194,131784047,50%394,23
M5A1 Stuart4184,373233554,29%539,99
T-463115,591413441,18%246,98
M4A1 Sherman5553,485523357,58%1500,32
Pz.Kpfw. II2134,452453348,48%449,23
Pz.Kpfw. III Ausf. E363,391103333,33%0,23
Sturmpanzer I Bison394,721323268,75%329,63
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,971543237,50%0,00
AMX 383126,452033154,84%325,30
M4A3E8 Sherman6724,836303066,67%1529,60
MS-1183,251142839,29%197,55
T25 AT71091,966512850,00%1417,30
Somua SAu 404134,861722839,29%95,39
Covenanter5363,043932466,67%1405,08
BT-22159,381932147,62%649,38
Type 1 Chi-He4181,253362045,00%365,72
T-345457,003461855,56%1418,35
Renault FT 75 BS2144,611081844,44%732,86
AMX 50 Foch B10303,333401833,33%0,00
B14114,47921717,65%46,35
D2397,061511643,75%126,32
Panzerjäger I269,63781637,50%1,61
Type 97 Chi-Ha3144,332201233,33%247,72
T56 GMC3155,251221233,33%290,22
Renault Otsu1147,643171136,36%567,90
T1 Cunningham181,702071040,00%254,63
D12101,38193862,50%407,89
Chi-Ni250,50196650,00%85,93
Type 2597 Chi-Ha371,33165650,00%83,60
Marder 38T4336,00286666,67%918,09
Hotchkiss H35245,8094540,00%0,00
T-26294,60113520,00%230,37
T2 Medium Tank2161,003355100,00%948,19
Renault FT187,50128450,00%330,22
Renault NC-3117,007425,00%0,00
M2 Medium Tank3128,50148425,00%219,71
Renault FT AC237,004940,00%3,10
Object 277101776,751061475,00%1295,34
Vickers Medium Mk. I185,00188366,67%434,35
BT-74239,33311366,67%894,84
SU-182274,50185250,00%1934,58
AMX 13 105 AM mle. 505213,507420,00%159,09
VK 45.02 (P) Ausf. A8614,50303250,00%486,06
Object 705A101807,50718250,00%1168,61
T1E6 2124,00163250,00%490,24
Vickers Medium Mk. II20,002710,00%0,00
Churchill I596,0016910,00%0,00
Type 97 Te-Ke 243,001061100,00%261,00
Cruiser Mk. IV4175,002891100,00%540,27
E 100104060,0017971100,00%4946,05
T-50-2 60,003361100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6153,0018510,00%112,85

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 30/06/2014
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 30/06/2014
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 11/05/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 18/03/2014