Noskill4nor

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/08/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar39475443559
Ortalama Seviye8,899,008,988,87
Galibiyetler2094553,06%250,00%2353,49%30754,92%
Yenilgiler1802845,67%250,00%1944,19%24343,47%
Berabere5021,27%00,00%12,33%91,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar1072227,16%250,00%920,93%14025,04%
İmha edilen Tanklar287590,7330,75210,493730,67
Yoketme Oranı1,001,500,620,89
Tespit edilen Tanklar700941,78174,25701,638921,60
Verilen Hasar1.187,751.038,50788,531.063,80
Düşman üssü işgal puanı90730,2300,0000,001270,23
Üs savunma Puanı138490,3500,0000,001080,19
Deneyim757,03820,25711,47758,47
WN71066,291247,69776,75987,76
WN81240,633091,70840,421107,86
Toplam
Savaşlar39475
Ortalama Seviye8,89
Galibiyetler2094553,06%
Yenilgiler1802845,67%
Berabere5021,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar1072227,16%
İmha edilen Tanklar287590,73
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar700941,78
Verilen Hasar1.187,75
Düşman üssü işgal puanı90730,23
Üs savunma Puanı138490,35
Deneyim757,03
WN71066,29
WN81240,63
Son 24 saat
Savaşlar4
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar30,75
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar174,25
Verilen Hasar1.038,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim820,25
WN71247,69
WN83091,70
Son 7 gün
Savaşlar43
Ortalama Seviye8,98
Galibiyetler2353,49%
Yenilgiler1944,19%
Berabere12,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar920,93%
İmha edilen Tanklar210,49
Yoketme Oranı0,62
Tespit edilen Tanklar701,63
Verilen Hasar788,53
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim711,47
WN7776,75
WN8840,42
Son 30 gün
Savaşlar559
Ortalama Seviye8,87
Galibiyetler30754,92%
Yenilgiler24343,47%
Berabere91,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar14025,04%
İmha edilen Tanklar3730,67
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar8921,60
Verilen Hasar1.063,80
Düşman üssü işgal puanı1270,23
Üs savunma Puanı1080,19
Deneyim758,47
WN7987,76
WN81107,86
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.304,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim833,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar20,40
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar91,80
Verilen Hasar1.304,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim833,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler763,64%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler436,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar242,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar657,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı565,0900,0000,0000,00
Deneyim724,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler763,64%
Yenilgiler436,36%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar30,27
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar242,18
Verilen Hasar657,18
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı565,09
Deneyim724,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler222,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler777,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar838,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı313,4400,0000,0000,00
Deneyim631,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler222,22%
Yenilgiler777,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%
İmha edilen Tanklar70,78
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar60,67
Verilen Hasar838,56
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı313,44
Deneyim631,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar342000
Galibiyetler14843,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18253,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere123,51%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9026,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1490,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5371,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar695,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2100,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1950,5700,0000,0000,00
Deneyim499,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar342
Galibiyetler14843,27%
Yenilgiler18253,22%
Berabere123,51%
Hayatta Kalınan Savaşlar9026,32%
İmha edilen Tanklar1490,44
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar5371,57
Verilen Hasar695,49
Düşman üssü işgal puanı2100,61
Üs savunma Puanı1950,57
Deneyim499,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler1536,59%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2663,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1126,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar631,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.384,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı741,8000,0000,0000,00
Deneyim549,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler1536,59%
Yenilgiler2663,41%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1126,83%
İmha edilen Tanklar250,61
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar631,54
Verilen Hasar1.384,39
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı741,80
Deneyim549,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (308)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Panhard EBR 10510708,65691189649,68%718,16
T-100 LT10820,01735162951,44%894,73
IS-7101583,83828155752,54%1291,14
Rheinmetall Skorpion G 81233,76732123054,31%1433,30
Progetto M35 mod. 46 81219,85805116453,18%1486,53
WZ-1328760,4272989754,74%1501,96
Prototipo Standard B91641,6982986754,44%1707,81
Manticore101016,0778270250,14%1144,36
T-54 ltwt.9876,5773468853,78%1322,24
Progetto M40 mod. 65101556,7474166851,95%1202,81
Leopard Prototyp A91548,4781466554,44%1565,12
M53/M5591178,8167464249,53%1151,62
WZ-132A9819,5466162548,48%1122,47
HWK 30 8631,9172251455,45%1126,51
Löwe 81123,6579551151,27%1308,47
T-5491148,6175250252,19%1143,36
60TP Lewandowskiego101708,0378249753,52%1332,95
WZ-132-110927,9867249446,76%959,86
LT-432 8711,9678147955,53%1394,81
122 TM 81210,4581141154,74%1437,58
Leopard 1102008,5683840856,13%1790,97
Spähpanzer Ru 2519773,7480838654,40%1159,19
KV-2 (R) 6704,6464437656,65%1163,51
IS-381151,2576035849,72%1309,38
STB-1101659,3676833350,75%1422,98
AE Phase I 91350,4781233055,45%1201,14
T110E4101579,9478732857,32%1147,93
XM57 81382,2382532457,10%1287,32
Object 780 102077,6086232051,88%1720,97
59-166455,2561931450,96%1397,70
Panhard EBR 909464,6464530450,66%531,51
AMX 50 B102280,4384429952,51%1933,34
Concept No. 5101711,1576229753,54%1298,56
WZ-111 model 1-491413,3875729148,80%1384,10
TVP T 50/51101793,6175728549,12%1590,60
Škoda T 5091394,0676927953,76%1369,04
WZ-1317578,6466727048,89%1287,98
FV4005 Stage II101554,0163326548,68%1070,95
Object 430U101378,9678626555,47%1068,91
Vz. 55101856,2581326250,00%1386,17
Super Conqueror102009,6285524358,02%1745,24
Bat.-Châtillon Bourrasque 81193,4381124355,56%1453,78
Type 59 8983,3875223751,48%1225,34
Object 268 Version 4101361,0678623361,37%1008,77
Kranvagn101858,7882823150,22%1497,29
KR-1111886,2094822554,22%1235,77
Object 43091538,4482821954,34%1516,39
Lorraine 40 t 8970,1167021949,32%1077,50
Type 5 Heavy101779,9082221251,89%1241,83
FV4201 Chieftain Proto 91419,0282121251,42%1388,17
ELC EVEN 90 8531,8779021058,10%1023,52
Maus101679,3187020957,42%1295,16
Vz. 71 Tesák10675,3467019747,21%566,97
Lansen C 81118,2879519053,68%1383,80
M40/M438994,9164918751,87%1043,05
DZT-159 91357,7783318655,91%1236,23
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8894,1978918455,43%1200,85
Kpz. Erich Konzept I 91449,1776517450,00%1181,88
Object 703 Version II 81096,4280317451,72%1184,06
Jagdpanzer E 100101264,1966117253,49%784,10
Škoda T 56 81472,9088317256,40%1505,11
Ares 90101195,1769616644,58%754,59
Type 4 Heavy91298,5579616355,83%1300,81
O-I6797,5065016357,67%1416,42
E 5091683,8886516253,09%1656,94
Type 64 6437,9955315752,87%1143,20
Bat.-Châtillon 25 t101368,3578415457,79%1123,27
50TP Tyszkiewicza91538,2983815358,17%1628,92
Type 62 7574,8576515257,89%1355,74
CS-63101223,3771215153,64%896,72
Centurion Mk. 7/191269,0375914553,79%1236,76
M48A5 Patton101462,8379914555,17%1159,58
leKpz M 41 90 mm GF 8569,6468914356,64%998,54
WZ-111 model 5A101510,8075614053,57%1209,43
CS-5991236,1572914048,57%1192,49
Predatore 91315,3678914055,00%1054,25
Panhard EBR 75 (FL 10) 8603,8868613951,80%948,98
T 55A 91164,4274313949,64%1040,41
Object 140101461,7867013840,58%1031,94
Chrysler K 81019,0178413857,25%1203,98
Emil II91465,1979113750,36%1327,26
UDES 1691790,4287413549,63%1928,68
Mäuschen91562,2385513557,78%1576,62
T-1091358,6778513151,15%1254,87
112 8982,0277512751,97%1228,18
Tortoise91527,0898712174,38%1452,25
Centurion Action X101382,6074012055,00%1052,52
Rheinmetall Panzerwagen10887,8276611950,42%895,78
IS-3A 81249,2093011758,97%1510,03
T3091491,7371711650,86%1215,11
T34 8875,6465911650,86%874,45
Type 71101719,5284611452,63%1223,99
Object 279 early 101522,5685811452,63%915,09
M46 Patton91231,0472211250,00%1063,45
TNH T Vz. 5191439,2981711153,15%1304,62
P.44 Pantera81119,2079411053,64%1533,09
E 7591653,1985111050,00%1625,46
Object 277101321,0568511049,09%964,06
Progetto C50 mod. 6691507,2389610960,55%1596,86
121101286,2863610842,59%867,71
T-34-3 8864,6869910851,85%1014,59
leKpz Borkenkäfer111139,0891310765,42%1218,43
AMX 12 t6515,8765310660,38%1752,86
50TP prototyp 81082,1676910453,85%1189,19
Object 705A101637,1280610446,15%1185,59
T-34-85M 6640,5663810460,58%1082,84
E 100101675,3576510245,10%1205,18
CS-52 LIS 81139,348099858,16%1456,72
Conqueror91416,048189258,70%1359,30
O-Ni7982,667599254,35%1246,18
M4A1 Revalorisé 81030,857199253,26%1309,48
AMX 13 57 7656,047989064,44%1443,11
IS-2M 7841,587248961,80%1037,47
Object 260 101415,237968853,41%990,58
Object 25791320,628038755,17%1245,12
SU-130PM 81285,317448355,42%1320,62
Object 70591438,657808250,00%1339,80
O-Ho81083,927037746,75%1032,55
T54E191353,607967761,04%1350,61
AMX M4 mle. 54101778,177977651,32%1332,54
Škoda T 40 6529,845617655,26%1022,67
ST-I91565,009337463,51%1564,20
WZ-12091092,726877251,39%1036,94
LTG7738,636207241,67%1498,82
Somua SM 81018,017517152,11%1004,13
BZT-70 101681,108697057,14%1064,48
T-44-100 8840,606677044,29%868,89
KV-481029,517876959,42%1165,60
VK 100.01 (P)81340,428376959,42%1660,07
WZ-114 91417,749026866,18%1463,53
E 65 Zwilling 81379,9710236768,66%1449,97
TL-1 LPC 81152,068046654,55%1548,81
M127547,715576552,31%561,56
Object 26110920,655956544,62%601,56
T92 8407,516456553,85%633,31
Bisonte C45 81316,388176445,31%1366,18
TBT 91403,838326456,25%1131,44
AMX 30 1er prototype91148,876436342,86%983,18
ASTRON Rex 105 mm 81197,528356361,90%1447,56
Super Hellcat 7732,475516246,77%860,66
Emil I81081,586766041,67%1086,10
E 50 Ausf. M102246,939315962,71%2060,73
T110E5101914,319105856,90%1481,09
Vz. 60S Dravec 101619,328975658,93%1070,04
AMX 50 Foch B101343,967415655,36%949,14
Char Futur 4 91408,077815658,93%1183,07
FV230 Canopener101717,479335360,38%1224,63
AT 158816,376745250,00%740,55
BZ-75101126,468535263,46%791,32
BZ-79111981,068585145,10%1108,75
Type 63 81056,947935152,94%1146,13
STG 8925,666885050,00%1025,03
Stridsyxa 81042,207595056,00%1012,87
M446621,206144959,18%1057,30
Ares 8591101,127344946,94%906,28
Taschenratte111743,248764936,73%838,59
Panzer 58 Mutz 8746,026804951,02%849,47
Object 26391267,087734856,25%1065,76
STA-2 8726,836814652,17%835,98
45TP Habicha71019,027774465,91%1571,49
Type 619997,736674454,55%824,33
M18 Hellcat6811,686084459,09%1437,60
T-54 first prototype 8798,096844450,00%945,67
T110E3101949,988784365,12%1559,86
WZ-120-1G FT 8954,006704348,84%962,93
CS-67 Szakal111313,297724250,00%835,17
Coccodrillo 101504,597834153,66%1062,10
T9591702,349174168,29%1532,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3211,664214156,10%1005,27
Kpz. 3 GST Turm 81336,089014065,00%1501,20
M24E2 Super Chaffee 6470,696763964,10%1397,83
FV226 Contradictious 81364,908693953,85%1352,37
Caernarvon8876,386623743,24%826,09
UDES 15/16101146,957433754,05%805,99
AMX M4 mle. 5191267,739023767,57%1159,94
LTTB8603,866293745,95%1001,44
Object 252U Defender 81306,579003770,27%1723,43
Type T-345493,085283669,44%1465,45
M-IV-Y 81136,948823565,71%1416,69
Husarz 81317,067473548,57%1165,36
ShPTK-TVP 100 8839,236893557,14%875,30
Object 274a 81030,298233458,82%1256,99
SU-122-44 7485,884583441,18%417,02
AMX ELC 901 6299,507963467,65%841,09
MT-256285,944563345,45%746,43
Grille 15101615,557153354,55%1064,36
Tiger-Maus 91072,397283351,52%767,22
FV4025 Contriver111306,858263354,55%719,30
Primo Victoria 8642,216253345,45%637,77
Toro 91263,458253357,58%1057,07
AMX 50 1008867,596173246,88%765,87
M10391191,667163250,00%1027,36
AltProto AMX 30 8916,757633259,38%1076,49
Jagdpanzer E 90 91271,887893259,38%991,97
AT 15A 7669,386383256,25%898,22
P.43 ter7663,066263151,61%963,45
Ares 758984,846823138,71%935,80
Object 777 Version II 91302,718703164,52%1282,28
E 75 TS 8828,398393161,29%938,74
VK 168.01 Mauerbrecher 8923,356923151,61%967,43
VK 45.02 (P) Ausf. B91065,337123046,67%865,09
T57 Heavy101284,136923043,33%759,31
T26E4 SuperPershing 8670,036382944,83%698,15
MBT-B 101368,666832944,83%764,39
Versuchspanzer 5791186,258772867,86%996,13
Strv m/42-57 Alt A.2 6649,075702846,43%988,76
Controcarro 3 Minotauro101293,308372762,96%927,82
IS-M81270,418582755,56%1620,55
Kampfpanzer 07 RH 8797,567262755,56%879,68
P.43 bis6552,695252650,00%903,53
AMX 50 12091111,816132638,46%790,22
Controcarro 1 Mk. 291217,358722661,54%1127,16
SDP 60 Gonkiewicza91441,316992646,15%1074,75
Bofors Tornvagn 8966,467192650,00%930,25
FV4202 8737,927852669,23%966,34
Cobra 91103,427042650,00%840,86
Tiger II81303,726912528,00%1278,44
Cruiser Mk. I1202,642862544,00%1084,54
M48A2 Räumpanzer 81001,568892572,00%1205,53
Lorraine 50 t 91033,527922365,22%957,10
T2971069,458402268,18%1433,28
T675427,324172245,45%833,65
Object 752 91269,779482281,82%1028,02
AMX M4 mle. 49 81081,736752250,00%1240,02
212A91058,766212147,62%900,24
Chi-Go 71041,058782171,43%1654,26
Renault Otsu1202,203822055,00%1034,14
113101211,106082040,00%809,48
25TP KSUST II5392,794131936,84%832,18
59-Patton 8754,356601741,18%929,38
Leichttraktor1117,752261643,75%411,17
Pz.Kpfw. VII101553,008061650,00%1025,17
StuG IV 5267,193361662,50%600,06
SU-100I 5793,757441675,00%1704,30
TKS z n.k.m. 20 mm 2155,604301580,00%966,57
14TP4320,803561526,67%1023,53
Projet Louis 9624,607571553,33%753,88
Lorraine 155 mle. 518724,006701464,29%798,32
Type 3 Chi-Nu Kai 5375,144921450,00%998,82
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4328,714241428,57%603,71
GSOR 1008 8912,216241457,14%808,47
Cromwell B 6494,935991450,00%791,12
T803111300,509331464,29%767,60
WZ-111 Alpine Tiger 8767,235111330,77%520,99
SDP 58 Kilana81102,086461250,00%1064,14
Rhm.-Borsig Waffenträger82822,089761241,67%3353,35
LTP 3117,172981283,33%538,21
M4A1 FL 10 6766,006531250,00%1288,67
IS-3-II91094,365931145,45%812,63
Kampfpanzer 67101454,829121163,64%1158,86
TS-54 8922,45108811100,00%1051,64
Caliban 81250,827271145,45%1375,14
Vz. 62 Jasan 91134,008591163,64%870,45
Vickers Medium Mk. I1102,401711060,00%492,85
MS-11158,402631080,00%971,25
CC-46 Pancernik 91384,307241030,00%914,53
Valentine II 4180,904121060,00%588,63
Challenger71426,33789955,56%2169,03
Chieftain Mk. 6 101527,67682933,33%940,45
Object 283 91075,78684933,33%846,16
Heavy Tank No. VI 6639,56536944,44%920,93
Fantôme 91369,11652933,33%1130,08
Vz. 44-171170,75803850,00%1764,30
T25/27906,25676850,00%1405,46
GSOR the TANK 91269,50703837,50%1010,40
Caernarvon Action X 81455,50971850,00%1947,06
T1 Cunningham199,43232757,14%544,87
Renault FT193,86240771,43%595,14
Rinoceronte101255,00685742,86%776,69
M8A14256,57455757,14%629,78
Kunze Panzer 9897,14691742,86%643,33
SDP wz 66 Grom 81177,43603742,86%914,34
Pudel 6674,50470616,67%841,79
Strv 81 8565,67618650,00%607,48
M4A3E8 Thunderbolt VII 6496,50429633,33%563,70
Vercingétorix 91347,50842666,67%1229,19
Strv fm/211254,00374560,00%1666,28
KPz 3 Projekt 07 HK 9931,20843580,00%849,75
Vz. 68 Squall 8455,00542540,00%544,35
TOG II* 6709,40469520,00%930,85
Tetrarch 2313,20510540,00%2032,13
KV-122 7554,25518450,00%621,80
Carro da Combattimento 45 t 101408,75726450,00%899,90
Škoda T 27 81544,2511524100,00%2500,67
T-28E with F-30 4242,7519240,00%310,22
Kolohousenka1133,00351366,67%728,32
Renault NC-31189,332293100,00%489,25
7TP2221,33383333,33%713,67
10TP3307,675753100,00%1586,21
FV225 Collector 9803,0044630,00%287,55
Tiger 131 6487,67555366,67%768,56
TT-130M 9397,6732330,00%52,15
Fiat 3000187,50226250,00%265,16
4TP1161,50306250,00%611,34
Churchill I566,50342250,00%93,83
Executor111884,50761250,00%1179,31
AC 1 Sentinel 4166,504462100,00%527,86
Vz. 58 Medvěd 9774,00600250,00%480,11
AAT60 8646,00519250,00%473,89
VK 45.03 7427,0034620,00%231,65
Rambo 9861,001034250,00%661,33
Terrifiant 91271,0045020,00%553,97
BZ-58-2 9591,0046110,00%207,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5231,004591100,00%486,62
E 77 9912,0012571100,00%684,63
KV-1SA 50,003211100,00%261,00
Pz.Sfl. IC 4228,007581100,00%733,42
T-29 3256,0019810,00%786,14

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/08/2025
Rütbe: Komutan
Katıldı: 30/12/2021
Ayrıldı: 23/08/2025
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 30/12/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 10/04/2020
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 30/04/2017
Ayrıldı: 07/11/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/11/2017
Ayrıldı: 14/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 23/11/2017
Ayrıldı: 03/06/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/03/2020
Ayrıldı: 09/04/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 02/10/2019
Ayrıldı: 22/03/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 11/04/2021
Ayrıldı: 28/12/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 29/08/2018
Ayrıldı: 03/05/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 05/05/2019
Ayrıldı: 01/10/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/06/2018
Ayrıldı: 24/08/2018