Noskill4nor

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/08/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar39513142466
Ortalama Seviye8,8910,009,908,85
Galibiyetler2096253,05%00,00%1945,24%25755,15%
Yenilgiler1804945,68%1100,00%2354,76%20143,13%
Berabere5021,27%00,00%00,00%81,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar1072727,15%00,00%716,67%11023,61%
İmha edilen Tanklar287790,7300,00230,553020,65
Yoketme Oranı1,000,000,660,85
Tespit edilen Tanklar701541,7833,00771,837251,56
Verilen Hasar1.187,82749,001.241,861.045,15
Düşman üssü işgal puanı90780,2300,0050,121320,28
Üs savunma Puanı138490,3500,0000,001080,23
Deneyim757,01680,00749,50758,23
WN71065,96334,69766,79976,90
WN81240,232443,39941,121090,98
Toplam
Savaşlar39513
Ortalama Seviye8,89
Galibiyetler2096253,05%
Yenilgiler1804945,68%
Berabere5021,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar1072727,15%
İmha edilen Tanklar287790,73
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar701541,78
Verilen Hasar1.187,82
Düşman üssü işgal puanı90780,23
Üs savunma Puanı138490,35
Deneyim757,01
WN71065,96
WN81240,23
Son 24 saat
Savaşlar1
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar33,00
Verilen Hasar749,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim680,00
WN7334,69
WN82443,39
Son 7 gün
Savaşlar42
Ortalama Seviye9,90
Galibiyetler1945,24%
Yenilgiler2354,76%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar716,67%
İmha edilen Tanklar230,55
Yoketme Oranı0,66
Tespit edilen Tanklar771,83
Verilen Hasar1.241,86
Düşman üssü işgal puanı50,12
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim749,50
WN7766,79
WN8941,12
Son 30 gün
Savaşlar466
Ortalama Seviye8,85
Galibiyetler25755,15%
Yenilgiler20143,13%
Berabere81,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar11023,61%
İmha edilen Tanklar3020,65
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar7251,56
Verilen Hasar1.045,15
Düşman üssü işgal puanı1320,28
Üs savunma Puanı1080,23
Deneyim758,23
WN7976,90
WN81090,98
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.304,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim833,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar20,40
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar91,80
Verilen Hasar1.304,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim833,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler763,64%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler436,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar242,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar657,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı565,0900,0000,0000,00
Deneyim724,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler763,64%
Yenilgiler436,36%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar30,27
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar242,18
Verilen Hasar657,18
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı565,09
Deneyim724,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler222,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler777,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar838,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı313,4400,0000,0000,00
Deneyim631,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler222,22%
Yenilgiler777,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%
İmha edilen Tanklar70,78
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar60,67
Verilen Hasar838,56
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı313,44
Deneyim631,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar342000
Galibiyetler14843,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18253,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere123,51%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9026,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1490,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5371,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar695,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2100,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1950,5700,0000,0000,00
Deneyim499,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar342
Galibiyetler14843,27%
Yenilgiler18253,22%
Berabere123,51%
Hayatta Kalınan Savaşlar9026,32%
İmha edilen Tanklar1490,44
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar5371,57
Verilen Hasar695,49
Düşman üssü işgal puanı2100,61
Üs savunma Puanı1950,57
Deneyim499,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler1536,59%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2663,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1126,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar631,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.384,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı741,8000,0000,0000,00
Deneyim549,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler1536,59%
Yenilgiler2663,41%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1126,83%
İmha edilen Tanklar250,61
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar631,54
Verilen Hasar1.384,39
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı741,80
Deneyim549,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (308)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Panhard EBR 10510708,65691189649,68%717,98
T-100 LT10820,01735162951,44%894,74
IS-7101583,83828155752,54%1291,26
Rheinmetall Skorpion G 81233,76732123054,31%1433,24
Progetto M35 mod. 46 81219,85805116453,18%1486,57
WZ-1328760,4272989754,74%1501,97
Prototipo Standard B91641,6982986754,44%1707,87
Manticore101016,0778270250,14%1144,74
T-54 ltwt.9876,5773468853,78%1322,29
Progetto M40 mod. 65101556,7474166851,95%1202,88
Leopard Prototyp A91548,4781466554,44%1565,00
M53/M5591178,8167464249,53%1151,60
WZ-132A9819,5466162548,48%1122,51
HWK 30 8631,9172251455,45%1126,63
Löwe 81123,6579551151,27%1308,49
WZ-132-110928,2766950246,22%953,94
T-5491148,6175250252,19%1143,29
60TP Lewandowskiego101708,0378249753,52%1333,07
LT-432 8711,9678147955,53%1394,66
122 TM 81210,4581141154,74%1436,24
Leopard 1102008,5683840856,13%1791,46
Spähpanzer Ru 2519773,7480838654,40%1159,12
KV-2 (R) 6704,6464437656,65%1162,91
IS-381151,2576035849,72%1309,44
STB-1101659,3676833350,75%1423,03
AE Phase I 91350,4781233055,45%1201,11
T110E4101579,9478732857,32%1148,07
XM57 81382,2382532457,10%1287,42
Object 780 102077,6086232051,88%1721,14
59-166455,2561931450,96%1397,86
Panhard EBR 909464,6464530450,66%531,49
AMX 50 B102280,4384429952,51%1932,89
Concept No. 5101711,1576229753,54%1298,85
WZ-111 model 1-491413,3875729148,80%1383,95
TVP T 50/51101793,6175728549,12%1590,72
Škoda T 5091394,0676927953,76%1369,03
Vz. 55101846,0680927149,45%1370,51
WZ-1317578,6466727048,89%1287,95
FV4005 Stage II101554,0163326548,68%1070,91
Object 430U101378,9678626555,47%1068,85
Super Conqueror102009,6285524358,02%1745,31
Bat.-Châtillon Bourrasque 81193,4381124355,56%1454,81
Type 59 8983,3875223751,48%1225,44
Object 268 Version 4101361,0678623361,37%1008,82
Kranvagn101858,7882823150,22%1497,46
KR-1111886,2094822554,22%1236,84
Object 43091538,4482821954,34%1516,52
Lorraine 40 t 8970,1167021949,32%1077,48
Type 5 Heavy101779,9082221251,89%1241,90
FV4201 Chieftain Proto 91419,0282121251,42%1388,24
ELC EVEN 90 8531,8779021058,10%1023,55
Maus101679,3187020957,42%1295,36
Vz. 71 Tesák10679,4567519947,74%575,76
Lansen C 81118,2879519053,68%1383,69
M40/M438994,9164918751,87%1043,08
DZT-159 91357,7783318655,91%1236,22
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8894,1978918455,43%1201,85
Kpz. Erich Konzept I 91449,1776517450,00%1181,56
Object 703 Version II 81096,4280317451,72%1184,09
Jagdpanzer E 100101264,1966117253,49%784,14
Škoda T 56 81472,9088317256,40%1505,09
Ares 90101195,1769616644,58%754,98
Type 4 Heavy91298,5579616355,83%1300,59
O-I6797,5065016357,67%1416,38
E 5091683,8886516253,09%1657,10
Type 64 6437,9955315752,87%1143,38
Bat.-Châtillon 25 t101368,3578415457,79%1123,32
50TP Tyszkiewicza91538,2983815358,17%1628,26
Type 62 7574,8576515257,89%1355,70
CS-63101223,3771215153,64%896,75
Centurion Mk. 7/191269,0375914553,79%1236,78
M48A5 Patton101462,8379914555,17%1159,67
leKpz M 41 90 mm GF 8569,6468914356,64%998,43
WZ-111 model 5A101510,8075614053,57%1209,57
CS-5991236,1572914048,57%1192,57
Predatore 91315,3678914055,00%1054,39
Panhard EBR 75 (FL 10) 8603,8868613951,80%948,84
T 55A 91164,4274313949,64%1040,31
Object 140101461,7867013840,58%1031,76
Chrysler K 81019,0178413857,25%1204,53
Emil II91465,1979113750,36%1327,19
UDES 1691790,4287413549,63%1928,56
Mäuschen91562,2385513557,78%1576,84
T-1091358,6778513151,15%1254,89
112 8982,0277512751,97%1228,15
Tortoise91527,0898712174,38%1452,24
Centurion Action X101382,6074012055,00%1052,72
Rheinmetall Panzerwagen10887,8276611950,42%895,87
IS-3A 81249,2093011758,97%1509,77
T3091491,7371711650,86%1215,09
T34 8875,6465911650,86%874,42
Type 71101719,5284611452,63%1224,03
Object 279 early 101522,5685811452,63%915,39
M46 Patton91231,0472211250,00%1063,57
TNH T Vz. 5191439,2981711153,15%1303,54
P.44 Pantera81119,2079411053,64%1533,25
E 7591653,1985111050,00%1625,45
Object 277101321,0568511049,09%963,93
Progetto C50 mod. 6691507,2389610960,55%1596,86
121101286,2863610842,59%867,65
T-34-3 8864,6869910851,85%1014,60
leKpz Borkenkäfer111139,0891310765,42%1219,05
AMX 12 t6515,8765310660,38%1753,08
50TP prototyp 81082,1676910453,85%1188,85
Object 705A101637,1280610446,15%1185,65
T-34-85M 6640,5663810460,58%1082,80
E 100101675,3576510245,10%1205,25
CS-52 LIS 81139,348099858,16%1456,89
Conqueror91416,048189258,70%1359,28
O-Ni7982,667599254,35%1246,06
M4A1 Revalorisé 81030,857199253,26%1309,60
AMX 13 57 7656,047989064,44%1442,93
IS-2M 7841,587248961,80%1037,05
Object 260 101415,237968853,41%990,77
Object 25791320,628038755,17%1244,98
SU-130PM 81285,317448355,42%1320,68
Object 70591438,657808250,00%1339,91
O-Ho81083,927037746,75%1032,36
T54E191353,607967761,04%1350,59
AMX M4 mle. 54101778,177977651,32%1332,79
Škoda T 40 6529,845617655,26%1022,50
ST-I91565,009337463,51%1564,28
WZ-12091092,726877251,39%1036,87
LTG7738,636207241,67%1498,64
Somua SM 81018,017517152,11%1004,13
BZT-70 101681,108697057,14%1064,99
T-44-100 8840,606677044,29%868,96
KV-481029,517876959,42%1165,50
VK 100.01 (P)81340,428376959,42%1660,09
WZ-114 91417,749026866,18%1463,28
E 65 Zwilling 81379,9710236768,66%1451,00
TL-1 LPC 81152,068046654,55%1548,01
M127547,715576552,31%561,50
Object 26110920,655956544,62%601,63
T92 8407,516456553,85%633,13
Bisonte C45 81316,388176445,31%1365,60
TBT 91403,838326456,25%1132,26
AMX 30 1er prototype91148,876436342,86%983,11
ASTRON Rex 105 mm 81197,528356361,90%1448,52
Super Hellcat 7732,475516246,77%860,65
Emil I81081,586766041,67%1086,10
E 50 Ausf. M102246,939315962,71%2060,92
T110E5101914,319105856,90%1481,29
Vz. 60S Dravec 101619,328975658,93%1071,08
AMX 50 Foch B101343,967415655,36%949,27
Char Futur 4 91408,077815658,93%1183,13
FV230 Canopener101717,479335360,38%1225,00
AT 158816,376745250,00%740,60
BZ-75101126,468535263,46%791,50
BZ-79111981,068585145,10%1110,29
Type 63 81056,947935152,94%1145,99
STG 8925,666885050,00%1024,86
Stridsyxa 81042,207595056,00%1013,76
M446621,206144959,18%1057,40
Ares 8591101,127344946,94%906,79
Taschenratte111743,248764936,73%839,83
Panzer 58 Mutz 8746,026804951,02%849,15
Object 26391267,087734856,25%1065,71
STA-2 8726,836814652,17%835,89
45TP Habicha71019,027774465,91%1571,43
Type 619997,736674454,55%824,34
M18 Hellcat6811,686084459,09%1437,54
T-54 first prototype 8798,096844450,00%945,78
T110E3101949,988784365,12%1559,92
WZ-120-1G FT 8954,006704348,84%962,91
CS-67 Szakal111313,297724250,00%835,79
Coccodrillo 101504,597834153,66%1062,66
T9591702,349174168,29%1532,93
Pz.Kpfw. I Ausf. C3211,664214156,10%1005,26
Kpz. 3 GST Turm 81336,089014065,00%1501,44
M24E2 Super Chaffee 6470,696763964,10%1398,00
FV226 Contradictious 81364,908693953,85%1352,61
Caernarvon8876,386623743,24%826,07
UDES 15/16101146,957433754,05%806,05
AMX M4 mle. 5191267,739023767,57%1160,02
LTTB8603,866293745,95%1001,60
Object 252U Defender 81306,579003770,27%1723,44
Type T-345493,085283669,44%1465,38
M-IV-Y 81136,948823565,71%1416,67
Husarz 81317,067473548,57%1161,92
ShPTK-TVP 100 8839,236893557,14%875,22
Object 274a 81030,298233458,82%1257,20
SU-122-44 7485,884583441,18%416,90
AMX ELC 901 6299,507963467,65%841,50
MT-256285,944563345,45%746,42
Grille 15101615,557153354,55%1064,35
Tiger-Maus 91072,397283351,52%767,40
FV4025 Contriver111306,858263354,55%719,85
Primo Victoria 8642,216253345,45%637,62
Toro 91263,458253357,58%1056,99
AMX 50 1008867,596173246,88%765,75
M10391191,667163250,00%1027,35
AltProto AMX 30 8916,757633259,38%1076,34
Jagdpanzer E 90 91271,887893259,38%992,51
AT 15A 7669,386383256,25%898,08
P.43 ter7663,066263151,61%963,47
Ares 758984,846823138,71%936,43
Object 777 Version II 91302,718703164,52%1282,33
E 75 TS 8828,398393161,29%938,73
VK 168.01 Mauerbrecher 8923,356923151,61%967,76
VK 45.02 (P) Ausf. B91065,337123046,67%865,07
T57 Heavy101284,136923043,33%759,31
Kampfpanzer 67101344,008493060,00%1003,59
T26E4 SuperPershing 8670,036382944,83%697,20
MBT-B 101368,666832944,83%764,77
Versuchspanzer 5791186,258772867,86%998,37
Strv m/42-57 Alt A.2 6649,075702846,43%988,57
Controcarro 3 Minotauro101293,308372762,96%927,88
IS-M81270,418582755,56%1619,66
Kampfpanzer 07 RH 8797,567262755,56%879,51
P.43 bis6552,695252650,00%903,55
AMX 50 12091111,816132638,46%790,03
Controcarro 1 Mk. 291217,358722661,54%1127,17
SDP 60 Gonkiewicza91441,316992646,15%1074,87
Bofors Tornvagn 8966,467192650,00%930,36
FV4202 8737,927852669,23%966,28
Cobra 91103,427042650,00%840,92
Tiger II81303,726912528,00%1278,48
Cruiser Mk. I1202,642862544,00%1084,18
M48A2 Räumpanzer 81001,568892572,00%1206,43
Lorraine 50 t 91033,527922365,22%957,00
T2971069,458402268,18%1433,10
T675427,324172245,45%833,63
Object 752 91269,779482281,82%1028,11
AMX M4 mle. 49 81081,736752250,00%1240,05
212A91058,766212147,62%900,34
Chi-Go 71041,058782171,43%1650,55
Renault Otsu1202,203822055,00%1032,72
113101211,106082040,00%809,48
25TP KSUST II5392,794131936,84%831,22
59-Patton 8754,356601741,18%929,66
Leichttraktor1117,752261643,75%410,51
Pz.Kpfw. VII101553,008061650,00%1025,19
StuG IV 5267,193361662,50%599,90
SU-100I 5793,757441675,00%1704,40
TKS z n.k.m. 20 mm 2155,604301580,00%965,84
14TP4320,803561526,67%1023,10
Projet Louis 9624,607571553,33%754,05
Lorraine 155 mle. 518724,006701464,29%798,41
Type 3 Chi-Nu Kai 5375,144921450,00%998,85
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4328,714241428,57%603,67
GSOR 1008 8912,216241457,14%808,39
Cromwell B 6494,935991450,00%791,03
T803111300,509331464,29%768,14
WZ-111 Alpine Tiger 8767,235111330,77%521,14
SDP 58 Kilana81102,086461250,00%1064,26
Rhm.-Borsig Waffenträger82822,089761241,67%3353,62
LTP 3117,172981283,33%537,98
M4A1 FL 10 6766,006531250,00%1288,61
IS-3-II91094,365931145,45%812,43
TS-54 8922,45108811100,00%1051,78
Caliban 81250,827271145,45%1373,75
Vz. 62 Jasan 91134,008591163,64%875,86
Vickers Medium Mk. I1102,401711060,00%492,08
MS-11158,402631080,00%970,54
CC-46 Pancernik 91384,307241030,00%914,99
Valentine II 4180,904121060,00%588,43
Challenger71426,33789955,56%2169,02
Chieftain Mk. 6 101527,67682933,33%940,12
Object 283 91075,78684933,33%845,43
Heavy Tank No. VI 6639,56536944,44%920,72
Fantôme 91369,11652933,33%1130,13
Vz. 44-171170,75803850,00%1764,51
T25/27906,25676850,00%1405,31
GSOR the TANK 91269,50703837,50%1010,54
Caernarvon Action X 81455,50971850,00%1947,20
T1 Cunningham199,43232757,14%544,99
Renault FT193,86240771,43%596,72
Rinoceronte101255,00685742,86%776,82
M8A14256,57455757,14%629,87
Kunze Panzer 9897,14691742,86%643,38
SDP wz 66 Grom 81177,43603742,86%914,20
Pudel 6674,50470616,67%841,94
Strv 81 8565,67618650,00%607,57
M4A3E8 Thunderbolt VII 6496,50429633,33%563,39
Vercingétorix 91347,50842666,67%1230,05
Strv fm/211254,00374560,00%1665,68
KPz 3 Projekt 07 HK 9931,20843580,00%849,80
Vz. 68 Squall 8455,00542540,00%544,07
TOG II* 6709,40469520,00%930,86
Tetrarch 2313,20510540,00%2031,54
KV-122 7554,25518450,00%621,53
Carro da Combattimento 45 t 101408,75726450,00%900,38
Škoda T 27 81544,2511524100,00%2500,67
T-28E with F-30 4242,7519240,00%310,08
Kolohousenka1133,00351366,67%727,34
Renault NC-31189,332293100,00%488,89
7TP2221,33383333,33%712,67
10TP3307,675753100,00%1584,86
FV225 Collector 9803,0044630,00%287,21
Tiger 131 6487,67555366,67%768,29
TT-130M 9397,6732330,00%52,11
Fiat 3000187,50226250,00%265,24
4TP1161,50306250,00%610,74
Churchill I566,50342250,00%93,83
Executor111884,50761250,00%1179,94
AC 1 Sentinel 4166,504462100,00%527,35
Vz. 58 Medvěd 9774,00600250,00%481,32
AAT60 8646,00519250,00%473,71
VK 45.03 7427,0034620,00%231,70
Rambo 9861,001034250,00%661,65
Terrifiant 91271,0045020,00%556,22
BZ-58-2 9591,0046110,00%207,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5231,004591100,00%486,35
E 77 9912,0012571100,00%684,69
KV-1SA 50,003211100,00%261,00
Pz.Sfl. IC 4228,007581100,00%733,49
T-29 3256,0019810,00%786,05

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/08/2025
Rütbe: Komutan
Katıldı: 30/12/2021
Ayrıldı: 23/08/2025
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 30/12/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 10/04/2020
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 30/04/2017
Ayrıldı: 07/11/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/11/2017
Ayrıldı: 14/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 23/11/2017
Ayrıldı: 03/06/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/03/2020
Ayrıldı: 09/04/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 02/10/2019
Ayrıldı: 22/03/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 11/04/2021
Ayrıldı: 28/12/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 29/08/2018
Ayrıldı: 03/05/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 05/05/2019
Ayrıldı: 01/10/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/06/2018
Ayrıldı: 24/08/2018