Nalfar

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13660000
Ortalama Seviye7,460,000,000,00
Galibiyetler782857,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler574442,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere880,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar461033,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar168451,2300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar204471,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.615,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı76930,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı134520,9800,0000,0000,00
Deneyim677,420,000,000,00
WN71706,610,000,000,00
WN82599,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar13660
Ortalama Seviye7,46
Galibiyetler782857,31%
Yenilgiler574442,05%
Berabere880,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar461033,75%
İmha edilen Tanklar168451,23
Yoketme Oranı1,86
Tespit edilen Tanklar204471,50
Verilen Hasar1.615,23
Düşman üssü işgal puanı76930,56
Üs savunma Puanı134520,98
Deneyim677,42
WN71706,61
WN82599,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar149000
Galibiyetler10067,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4630,87%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,01%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6946,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1220,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1200,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.560,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1200,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1851,2400,0000,0000,00
Deneyim670,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar149
Galibiyetler10067,11%
Yenilgiler4630,87%
Berabere32,01%
Hayatta Kalınan Savaşlar6946,31%
İmha edilen Tanklar1220,82
Yoketme Oranı1,53
Tespit edilen Tanklar1200,81
Verilen Hasar1.560,91
Düşman üssü işgal puanı1200,81
Üs savunma Puanı1851,24
Deneyim670,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar354000
Galibiyetler23766,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10529,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere123,39%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17248,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2750,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3030,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.174,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3791,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3360,9500,0000,0000,00
Deneyim583,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar354
Galibiyetler23766,95%
Yenilgiler10529,66%
Berabere123,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar17248,59%
İmha edilen Tanklar2750,78
Yoketme Oranı1,51
Tespit edilen Tanklar3030,86
Verilen Hasar1.174,08
Düşman üssü işgal puanı3791,07
Üs savunma Puanı3360,95
Deneyim583,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar97000
Galibiyetler6364,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3030,93%00,00%00,00%00,00%
Berabere44,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4849,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar991,0200,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,020,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1081,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar664,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı180,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1041,0700,0000,0000,00
Deneyim516,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar97
Galibiyetler6364,95%
Yenilgiler3030,93%
Berabere44,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar4849,48%
İmha edilen Tanklar991,02
Yoketme Oranı2,02
Tespit edilen Tanklar1081,11
Verilen Hasar664,81
Düşman üssü işgal puanı180,19
Üs savunma Puanı1041,07
Deneyim516,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar495000
Galibiyetler32866,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16733,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar25751,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3980,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3370,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.417,650,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6191,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı19313,9000,0000,0000,00
Deneyim615,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar495
Galibiyetler32866,26%
Yenilgiler16733,74%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar25751,92%
İmha edilen Tanklar3980,80
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar3370,68
Verilen Hasar1.417,65
Düşman üssü işgal puanı6191,25
Üs savunma Puanı19313,90
Deneyim615,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6962000
Galibiyetler504472,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler187826,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere400,57%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar329747,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar54540,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,490,000,000,00
Tespit edilen Tanklar79681,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.171,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı89791,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70741,0200,0000,0000,00
Deneyim639,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar6962
Galibiyetler504472,45%
Yenilgiler187826,98%
Berabere400,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar329747,36%
İmha edilen Tanklar54540,78
Yoketme Oranı1,49
Tespit edilen Tanklar79681,14
Verilen Hasar1.171,30
Düşman üssü işgal puanı89791,29
Üs savunma Puanı70741,02
Deneyim639,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar287000
Galibiyetler15052,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13647,39%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9232,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1610,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2040,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.604,740,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2470,8600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1280,4500,0000,0000,00
Deneyim485,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar287
Galibiyetler15052,26%
Yenilgiler13647,39%
Berabere10,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar9232,06%
İmha edilen Tanklar1610,56
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar2040,71
Verilen Hasar1.604,74
Düşman üssü işgal puanı2470,86
Üs savunma Puanı1280,45
Deneyim485,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (105)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
IS-7102669,3277689858,57%2758,32
T-15061235,0562274758,63%2823,67
T-5492146,9085062355,38%2758,88
IS-5 (Object 730) 81977,2399156259,25%2886,63
FCM 50 t 81878,2875855058,00%2959,84
T-54 ltwt.91581,9779048958,28%2938,61
T3281800,1965247956,58%2582,66
M10392070,4570944756,38%2299,66
TVP T 50/51103049,0493842355,79%3079,58
ST-I92036,6361340361,29%2214,07
KV-481540,3661535560,28%2224,75
T1 Heavy Tank5862,2053631656,65%2501,20
T110E5102405,5058830851,95%2198,57
IS-382070,0877729565,76%2968,75
T376731,9152028458,45%2565,54
WZ-111 model 1-492607,2079528363,25%3091,89
MT-256693,5250028350,88%2325,53
T-1092382,3684827555,64%2795,72
Nashorn61149,8848527356,04%2485,36
Škoda T 5092668,2275425462,60%3169,83
KV-15736,1642524352,26%1833,16
Type 64 61129,3461524157,26%4083,48
T2971798,9172421465,42%3009,18
IS-271679,1295219958,79%2824,72
Sturer Emil71141,9141818747,06%1621,95
T-345755,8246117958,66%3052,28
IS71674,0090816264,20%3078,46
M41 Walker Bulldog8910,5451915852,53%1779,14
Panther71210,5658215358,82%2446,74
Konštrukta T-34/10071588,2280814960,40%3396,06
WZ-13171369,60100014451,39%4088,68
11081686,7692614253,52%2247,97
Achilles6991,1247513852,90%2102,84
LTTB81310,7379013859,42%3420,67
VK 30.02 (M)6865,5548313752,55%1923,81
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81673,7959112750,39%2282,00
WZ-13281659,1375412658,73%4122,04
Rhm.-Borsig Waffenträger82136,0664212352,85%2445,92
TVP VTU Koncept81798,3093810551,43%3098,04
KV-856961,7870610158,42%1914,81
M24 Chaffee5512,805519960,61%2467,06
Archer5566,103069450,00%1453,14
VK 30.01 (H)5759,245659353,76%2020,55
Pz.Sfl. IVc5775,083779349,46%2085,93
KV-371559,979238857,95%2453,79
Type T-345546,044747844,87%1689,44
M661044,477497754,55%2144,48
M5A1 Stuart4167,032416947,83%490,90
Churchill I5476,463266850,00%919,28
Valentine4334,573066770,15%1554,76
VK 36.01 (H)61090,709086377,78%2634,49
KV-1S5843,215406368,25%2315,12
Durchbruchswagen 24257,632306245,16%669,11
Marder 38T4647,804065972,88%2173,14
M5 Stuart4215,583465549,09%848,94
M3 Lee4352,452655356,60%1456,37
Matilda4482,753365248,08%1475,12
T-284355,082634953,06%1330,08
Tiger I7832,614594654,35%982,57
Type 5861103,516544546,67%2690,78
Pz.Kpfw. II Luchs4557,564844553,33%3198,81
T23E3 71021,765574553,33%1999,46
Object 907 102270,678454273,81%2050,95
Panther II81580,558944060,00%2584,86
Vickers Medium Mk. III3161,341832965,52%669,54
WZ-111 model 5A102254,974472941,38%1384,75
M2 Medium Tank3188,442012755,56%756,94
Škoda T 2561023,957072263,64%2530,52
Škoda T 245949,299132171,43%3799,97
IS-4102460,906042152,38%2070,38
Vickers Mk. E Type B2211,502212050,00%1076,92
Type 2597 Chi-Ha3336,603062070,00%1610,44
Dicker Max 61077,635211957,89%2527,42
T-463345,782921861,11%1957,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3258,943041782,35%1354,39
BDR G1 B5936,065701764,71%2961,64
AMX ELC bis5729,884431631,25%2374,71
Crusader5689,536191546,67%2337,52
StuG IV 5688,692451323,08%1689,42
Pz.Kpfw. II2125,641891145,45%505,40
T2 Medium Tank2161,001821163,64%883,84
59-166717,807631070,00%2547,68
Challenger71067,9063510100,00%1641,45
T-262147,67156955,56%638,37
VK 16.02 Leopard5505,75484875,00%2205,64
Vickers Medium Mk. II2153,67195666,67%803,94
M41 HMC5335,50231650,00%369,54
Lorraine 39L AM329,8064520,00%1,18
Vickers Medium Mk. I118,503220,00%0,00
Chi-Ni24,001272100,00%261,00
Leichttraktor1211,50268250,00%1236,16
TOG II* 61052,006052100,00%2032,01
43 M. Toldi III 3111,50144250,00%401,38
Strv m/3820,001611100,00%261,00
T1 Cunningham1141,001511100,00%878,27
Renault FT130,005410,00%0,00
Renault Otsu10,001231100,00%261,00
Strv m/40L3124,001791100,00%475,00
Lago4349,002931100,00%1137,84
Pvlvv fm/42238,001271100,00%261,00
Ikv 723111,008010,00%107,01
Type 97 Te-Ke 20,004810,00%0,00
Sav m/434340,003831100,00%981,30
MS-110,00921100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2349,008131100,00%3222,57

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/01/2018
Ayrıldı: 25/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 22/03/2016
Ayrıldı: 13/10/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 02/11/2015
Ayrıldı: 23/02/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 28/09/2015
Ayrıldı: 31/10/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 23/06/2015
Ayrıldı: 27/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 23/01/2015
Ayrıldı: 20/06/2015
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close