Nalfar

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13660000
Ortalama Seviye7,460,000,000,00
Galibiyetler782857,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler574442,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere880,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar461033,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar168451,2300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar204471,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.615,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı76930,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı134520,9800,0000,0000,00
Deneyim677,420,000,000,00
WN71706,610,000,000,00
WN82598,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar13660
Ortalama Seviye7,46
Galibiyetler782857,31%
Yenilgiler574442,05%
Berabere880,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar461033,75%
İmha edilen Tanklar168451,23
Yoketme Oranı1,86
Tespit edilen Tanklar204471,50
Verilen Hasar1.615,23
Düşman üssü işgal puanı76930,56
Üs savunma Puanı134520,98
Deneyim677,42
WN71706,61
WN82598,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar149000
Galibiyetler10067,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4630,87%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,01%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6946,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1220,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1200,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.560,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1200,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1851,2400,0000,0000,00
Deneyim670,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar149
Galibiyetler10067,11%
Yenilgiler4630,87%
Berabere32,01%
Hayatta Kalınan Savaşlar6946,31%
İmha edilen Tanklar1220,82
Yoketme Oranı1,53
Tespit edilen Tanklar1200,81
Verilen Hasar1.560,91
Düşman üssü işgal puanı1200,81
Üs savunma Puanı1851,24
Deneyim670,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar354000
Galibiyetler23766,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10529,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere123,39%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17248,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2750,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3030,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.174,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3791,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3360,9500,0000,0000,00
Deneyim583,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar354
Galibiyetler23766,95%
Yenilgiler10529,66%
Berabere123,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar17248,59%
İmha edilen Tanklar2750,78
Yoketme Oranı1,51
Tespit edilen Tanklar3030,86
Verilen Hasar1.174,08
Düşman üssü işgal puanı3791,07
Üs savunma Puanı3360,95
Deneyim583,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar97000
Galibiyetler6364,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3030,93%00,00%00,00%00,00%
Berabere44,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4849,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar991,0200,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,020,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1081,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar664,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı180,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1041,0700,0000,0000,00
Deneyim516,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar97
Galibiyetler6364,95%
Yenilgiler3030,93%
Berabere44,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar4849,48%
İmha edilen Tanklar991,02
Yoketme Oranı2,02
Tespit edilen Tanklar1081,11
Verilen Hasar664,81
Düşman üssü işgal puanı180,19
Üs savunma Puanı1041,07
Deneyim516,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar495000
Galibiyetler32866,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16733,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar25751,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3980,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3370,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.417,650,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6191,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı19313,9000,0000,0000,00
Deneyim615,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar495
Galibiyetler32866,26%
Yenilgiler16733,74%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar25751,92%
İmha edilen Tanklar3980,80
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar3370,68
Verilen Hasar1.417,65
Düşman üssü işgal puanı6191,25
Üs savunma Puanı19313,90
Deneyim615,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6962000
Galibiyetler504472,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler187826,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere400,57%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar329747,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar54540,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,490,000,000,00
Tespit edilen Tanklar79681,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.171,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı89791,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70741,0200,0000,0000,00
Deneyim639,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar6962
Galibiyetler504472,45%
Yenilgiler187826,98%
Berabere400,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar329747,36%
İmha edilen Tanklar54540,78
Yoketme Oranı1,49
Tespit edilen Tanklar79681,14
Verilen Hasar1.171,30
Düşman üssü işgal puanı89791,29
Üs savunma Puanı70741,02
Deneyim639,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar287000
Galibiyetler15052,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13647,39%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9232,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1610,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2040,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.604,740,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2470,8600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1280,4500,0000,0000,00
Deneyim485,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar287
Galibiyetler15052,26%
Yenilgiler13647,39%
Berabere10,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar9232,06%
İmha edilen Tanklar1610,56
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar2040,71
Verilen Hasar1.604,74
Düşman üssü işgal puanı2470,86
Üs savunma Puanı1280,45
Deneyim485,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (105)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
IS-7102669,3277689858,57%2764,37
T-15061235,0562274758,63%2821,30
T-5492146,9085062355,38%2759,06
IS-5 (Object 730) 81977,2399156259,25%2881,77
FCM 50 t 81878,2875855058,00%2957,70
T-54 ltwt.91581,9779048958,28%2935,67
T3281800,1965247956,58%2584,60
M10392070,4570944756,38%2301,57
TVP T 50/51103049,0493842355,79%3035,45
ST-I92036,6361340361,29%2213,32
KV-481540,3661535560,28%2235,84
T1 Heavy Tank5862,2053631656,65%2510,26
T110E5102405,5058830851,95%2191,09
IS-382070,0877729565,76%2965,71
T376731,9152028458,45%2562,17
WZ-111 model 1-492607,2079528363,25%3088,35
MT-256693,5250028350,88%2323,73
T-1092382,3684827555,64%2801,21
Nashorn61149,8848527356,04%2486,48
Škoda T 5092668,2275425462,60%3161,08
KV-15736,1642524352,26%1829,13
Type 64 61129,3461524157,26%4062,20
T2971798,9172421465,42%3006,66
IS-271679,1295219958,79%2822,19
Sturer Emil71141,9141818747,06%1623,60
T-345755,8246117958,66%3047,29
IS71674,0090816264,20%3076,52
M41 Walker Bulldog8910,5451915852,53%1777,13
Panther71210,5658215358,82%2444,01
Konštrukta T-34/10071588,2280814960,40%3389,28
WZ-13171369,60100014451,39%4076,48
11081686,7692614253,52%2247,22
Achilles6991,1247513852,90%2102,47
LTTB81310,7379013859,42%3415,00
VK 30.02 (M)6865,5548313752,55%1924,29
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81673,7959112750,39%2282,61
WZ-13281659,1375412658,73%4100,07
Rhm.-Borsig Waffenträger82136,0664212352,85%2440,20
TVP VTU Koncept81798,3093810551,43%3096,95
KV-856961,7870610158,42%1916,20
M24 Chaffee5512,805519960,61%2471,23
Archer5566,103069450,00%1453,00
VK 30.01 (H)5759,245659353,76%2025,07
Pz.Sfl. IVc5775,083779349,46%2093,58
KV-371559,979238857,95%2453,99
Type T-345546,044747844,87%1690,07
M661044,477497754,55%2145,06
M5A1 Stuart4167,032416947,83%491,93
Churchill I5476,463266850,00%919,73
Valentine4334,573066770,15%1554,04
VK 36.01 (H)61090,709086377,78%2635,37
KV-1S5843,215406368,25%2312,93
Durchbruchswagen 24257,632306245,16%674,48
Marder 38T4647,804065972,88%2174,10
M5 Stuart4215,583465549,09%848,45
M3 Lee4352,452655356,60%1460,63
Matilda4482,753365248,08%1472,42
T-284355,082634953,06%1330,79
Tiger I7832,614594654,35%982,20
Type 5861103,516544546,67%2693,67
Pz.Kpfw. II Luchs4557,564844553,33%3204,65
T23E3 71021,765574553,33%1995,55
Object 907 102270,678454273,81%2042,66
Panther II81580,558944060,00%2584,87
Vickers Medium Mk. III3161,341832965,52%672,93
WZ-111 model 5A102254,974472941,38%1358,72
M2 Medium Tank3188,442012755,56%759,21
Škoda T 2561023,957072263,64%2528,26
Škoda T 245949,299132171,43%3799,99
IS-4102460,906042152,38%2066,76
Vickers Mk. E Type B2211,502212050,00%1079,40
Type 2597 Chi-Ha3336,603062070,00%1612,73
Dicker Max 61077,635211957,89%2521,82
T-463345,782921861,11%1971,76
Pz.Kpfw. III Ausf. E3258,943041782,35%1358,64
BDR G1 B5936,065701764,71%2965,44
AMX ELC bis5729,884431631,25%2361,55
Crusader5689,536191546,67%2339,48
StuG IV 5688,692451323,08%1690,00
Pz.Kpfw. II2125,641891145,45%506,07
T2 Medium Tank2161,001821163,64%881,47
59-166717,807631070,00%2540,46
Challenger71067,9063510100,00%1673,34
T-262147,67156955,56%637,64
VK 16.02 Leopard5505,75484875,00%2213,22
Vickers Medium Mk. II2153,67195666,67%804,92
M41 HMC5335,50231650,00%370,85
Lorraine 39L AM329,8064520,00%1,18
Vickers Medium Mk. I118,503220,00%0,00
Chi-Ni24,001272100,00%261,00
Leichttraktor1211,50268250,00%1237,09
TOG II* 61052,006052100,00%2032,14
43 M. Toldi III 3111,50144250,00%407,81
Strv m/3820,001611100,00%261,00
T1 Cunningham1141,001511100,00%879,08
Renault FT130,005410,00%0,00
Renault Otsu10,001231100,00%261,00
Strv m/40L3124,001791100,00%474,97
Lago4349,002931100,00%1136,71
Pvlvv fm/42238,001271100,00%261,00
Ikv 723111,008010,00%106,88
Type 97 Te-Ke 20,004810,00%0,00
Sav m/434340,003831100,00%982,32
MS-110,00921100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2349,008131100,00%3229,82

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/01/2018
Ayrıldı: 25/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 22/03/2016
Ayrıldı: 13/10/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 02/11/2015
Ayrıldı: 23/02/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 28/09/2015
Ayrıldı: 31/10/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 23/06/2015
Ayrıldı: 27/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 23/01/2015
Ayrıldı: 20/06/2015
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close