Nagano_PL

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 15/11/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38792000
Ortalama Seviye7,350,000,000,00
Galibiyetler2238457,70%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1580640,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere6021,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1266632,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar446871,1500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar561501,4500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.370,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı812052,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı311960,8000,0000,0000,00
Deneyim593,160,000,000,00
WN71557,540,000,000,00
WN82125,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar38792
Ortalama Seviye7,35
Galibiyetler2238457,70%
Yenilgiler1580640,75%
Berabere6021,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar1266632,65%
İmha edilen Tanklar446871,15
Yoketme Oranı1,71
Tespit edilen Tanklar561501,45
Verilen Hasar1.370,34
Düşman üssü işgal puanı812052,09
Üs savunma Puanı311960,80
Deneyim593,16
WN71557,54
WN82125,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar293000
Galibiyetler19666,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8428,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere134,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13144,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2110,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,300,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4071,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.451,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5161,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2530,8600,0000,0000,00
Deneyim668,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar293
Galibiyetler19666,89%
Yenilgiler8428,67%
Berabere134,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar13144,71%
İmha edilen Tanklar2110,72
Yoketme Oranı1,30
Tespit edilen Tanklar4071,39
Verilen Hasar1.451,20
Düşman üssü işgal puanı5161,76
Üs savunma Puanı2530,86
Deneyim668,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler2266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler927,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere26,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar361,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.059,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı862,6100,0000,0000,00
Deneyim706,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler2266,67%
Yenilgiler927,27%
Berabere26,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar1133,33%
İmha edilen Tanklar200,61
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar361,09
Verilen Hasar1.059,06
Düşman üssü işgal puanı220,67
Üs savunma Puanı862,61
Deneyim706,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler942,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1047,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere29,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar419,05%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar180,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar120,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı140,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,9000,0000,0000,00
Deneyim122,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler942,86%
Yenilgiler1047,62%
Berabere29,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar419,05%
İmha edilen Tanklar80,38
Yoketme Oranı0,47
Tespit edilen Tanklar180,86
Verilen Hasar120,38
Düşman üssü işgal puanı140,67
Üs savunma Puanı190,90
Deneyim122,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar747000
Galibiyetler52970,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20927,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere91,20%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar34846,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6340,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8271,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.185,760,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12081,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9741,3000,0000,0000,00
Deneyim595,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar747
Galibiyetler52970,82%
Yenilgiler20927,98%
Berabere91,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar34846,59%
İmha edilen Tanklar6340,85
Yoketme Oranı1,59
Tespit edilen Tanklar8271,11
Verilen Hasar1.185,76
Düşman üssü işgal puanı12081,62
Üs savunma Puanı9741,30
Deneyim595,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler555,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler444,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar91,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.119,890,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı121,3300,0000,0000,00
Deneyim533,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler555,56%
Yenilgiler444,44%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%
İmha edilen Tanklar91,00
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar70,78
Verilen Hasar1.119,89
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı121,33
Deneyim533,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (233)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Löwe 81673,61744224060,09%2631,13
KV-261095,49705202167,29%2568,27
E 7592056,52667155455,66%2581,12
M22 Locust 3288,53385141466,69%1495,07
Bat.-Châtillon 25 t101829,04661134060,97%1834,92
E 100102317,28613119252,52%2244,02
SU-855771,86407111858,41%2345,19
Tiger II81488,74607101055,84%2250,07
G.W. E 100101849,1851793052,47%2032,90
M24 Chaffee5423,2556390156,05%1558,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5543,8841589456,04%1649,31
Tiger I7939,0142675247,21%1276,02
Object 268102656,2464474058,51%2456,02
G.W. Panther71685,3053672656,75%2779,48
IS-7102197,2671952559,43%2159,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91266,2850748958,28%1495,55
IS-4102476,1372044557,53%2596,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3296,7147643464,29%1959,45
ISU-15281708,5848943159,16%2209,13
Object 70492354,2153742962,00%2506,55
G.W. Tiger91759,0446142151,78%2152,34
AMX 50 Foch92004,8367041958,00%2101,58
Conqueror91865,5575641755,64%2113,97
T-5491796,0389540659,85%2489,75
FV215b 102351,1872439957,39%2496,11
AMX 13 757520,5840136850,54%1080,70
KV-15820,6051036357,30%2120,22
KV-481572,1561134964,18%2380,18
FV3046901,5544934858,62%1970,73
FV380591734,6355533647,02%1948,67
IS-381655,7959932359,13%2413,56
AMX 50 Foch (155) 103040,7274431554,29%2953,27
WZ-111 model 1-492059,6493030762,21%2553,52
SU-10181438,1461630057,00%2084,64
FV20781540,3351129054,83%2305,18
Caernarvon81681,7063128963,32%2617,85
Type 6192094,3568028158,36%2723,63
Object 140102204,4475826956,88%2265,35
T-345349,7733526851,87%909,91
T-4481278,9385822960,70%2180,49
Object 43091724,1269122748,46%1637,44
T-1091724,5060222657,96%1929,31
11081692,7684222264,41%2755,10
STA-181436,2966622056,82%2367,61
ST-I92116,8465621757,60%2571,35
Hummel61131,1741621655,09%2315,29
Crusader 5.5-in. SP71119,2348220956,46%2157,56
S-5171501,5147020055,00%2164,86
AMX AC mle. 4671263,0358919953,77%2172,11
SU-122-5492100,4884719955,28%2396,24
Type 4 Heavy91620,3170819850,51%1538,37
Object 263102709,4568219754,31%2390,91
VK 36.01 (H)6551,3334219655,10%918,30
AMX AC mle. 4881622,1975919458,76%2476,89
Pz.Kpfw. 38 (t)3223,7723619352,85%842,35
M41 Walker Bulldog8618,0963719056,32%1170,68
T-34-281386,0479318364,48%2325,47
T-34-856905,5660518361,75%2470,34
AMX 13 909947,6161417852,81%1554,32
SU-15271135,7748617558,29%1924,29
IS71260,7464416859,52%2120,02
SU-1006901,4654116860,71%2004,75
AMX ELC bis5337,8036716857,14%1191,48
Conqueror Gun Carriage101768,4765716150,31%1610,49
IS-271557,0684915872,15%2893,64
WZ-12091950,4867115754,14%2228,55
ARL V396853,2642815560,00%1827,14
T1E6 2194,7032315257,24%1127,15
T-62A102113,7165015050,67%2148,12
IS-M81359,0271515054,67%1872,76
T-1506873,8448814852,03%1688,30
Black Prince71273,6063114465,97%2429,55
O-Ho81460,1588314356,64%1816,54
Type 5861080,7090414262,68%3109,22
Grille5605,6927014149,65%1498,67
T-34-171181,9372113660,29%2476,82
T4991008,6970213348,12%1549,59
AMX 12 t6252,3727413147,33%494,56
T71 CMCD7608,1866112648,41%1302,62
KV-371157,3458212553,60%1840,62
SU-100M171115,2765612554,40%1771,01
WZ-1317599,5155412351,22%1162,74
SU-14-281433,9874512351,22%1765,45
Type 4 Chi-To61033,8380912261,48%2810,48
T-4371254,9260411962,18%2939,94
Progetto M35 mod. 46 81246,5371511653,45%1504,54
Type 5 Chi-Ri71340,3061511562,61%2708,06
M5 Stuart4171,1344811260,71%455,13
113102277,0660310449,04%2224,88
59-166289,5242610254,90%747,16
212A91767,0977910151,49%1681,07
Type T-345721,526949659,38%2904,05
Churchill VII6979,036029562,11%2240,47
O-Ni71280,389169564,21%1977,82
Birch Gun4451,633029561,05%2071,68
O-I6971,307909065,56%1948,37
T376630,446319070,00%1970,73
Object 70591763,058608757,47%1965,99
40TP Habicha6746,004768557,65%1666,59
45TP Habicha71031,397268561,18%1546,35
Pz.Kpfw. 35 (t)2135,351608450,00%603,78
S35 CA5778,774027858,97%2371,90
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4117,922167558,67%305,47
Renault NC-311182,062697248,61%1090,77
53TP Markowskiego81305,427707252,78%1572,21
Bishop5728,383867254,17%2195,18
Churchill I5760,695297153,52%2073,28
UDES 038998,035897042,86%977,60
A-205108,492036854,41%237,25
T-284381,002636743,28%1257,15
Sturmpanzer II4447,852486762,69%2021,59
Type 5 Heavy102744,488266656,06%2371,50
AT 771057,117086654,55%1456,72
LTP 3348,154356651,52%2080,59
AT 1581266,307416450,00%1365,39
50TP Tyszkiewicza91916,739306365,08%2092,11
STB-1102013,436426155,74%1768,60
Sherman Firefly6926,227386063,33%2138,69
Strv S1 81228,586196050,00%1150,82
AMX 404280,073055667,86%1324,25
AT 86856,206775667,86%1624,93
IS-3-II91817,739055556,36%1920,64
Tortoise91811,638645455,56%1626,37
121101942,405715354,72%1651,41
AMX 50 Foch B101909,376165143,14%1381,77
Challenger71079,467185060,00%1738,22
IS-2-II81384,988854965,31%1983,07
Strv 103-091586,686364744,68%1244,73
Somua SAu 404358,853224742,55%958,60
Sexton II3286,252514465,91%1634,41
BT-74132,601974355,81%375,47
25TP KSUST II5494,164234353,49%1261,62
Matilda4306,004244158,54%880,32
T2 Light Tank 2212,883334055,00%1116,17
AT 25516,924233958,97%1416,22
Type 3 Chi-Nu5742,537063873,68%2655,47
Object 268 Version 4101779,746983847,37%1252,31
StuG IV 5498,274143743,24%1268,68
Type 1 Chi-He4497,095313557,14%1846,89
T-127 3289,893433551,43%1201,09
O-I Experimental5529,795593455,88%966,95
Alecto4444,763163354,55%1477,88
Charioteer81040,186883357,58%1183,05
Ikv 65 Alt II6895,915883243,75%1708,15
Type 2597 Chi-Ha3479,226903275,00%2619,78
Valentine3351,343583240,63%1359,65
Sherman III5540,635953246,88%1639,92
M5A1 Stuart4443,686393158,06%2013,53
Type 95 Heavy4273,003823161,29%911,77
Bat.-Châtillon Bourrasque 81314,378713063,33%1766,81
Ikv 90 Typ B71078,796932951,72%1727,21
14TP4297,463532846,43%1005,65
Grant4323,302822740,74%980,14
Renault UE 573402,815162777,78%1872,64
Valentine AT4287,382372462,50%913,08
Super Conqueror101847,547272454,17%1431,66
T-463198,131862334,78%706,34
Type 97 Chi-Ha3363,094852259,09%1562,43
Leichttraktor1113,051872254,55%473,25
T3 HMC2209,682312272,73%1108,30
Pz.Kpfw. T 15 3296,503932286,36%1637,44
Ikv 1035435,954062055,00%1019,55
SU-76M4406,003682040,00%1307,90
AMX 383148,372521947,37%357,86
SU-85B4403,053101952,63%1113,04
105 leFH18B2 5507,613941855,56%867,24
Sturmpanzer I Bison3317,501921844,44%1348,48
Type 97 Te-Ke 2202,002861850,00%1142,04
MS-11149,892431872,22%907,21
Loyd Gun Carriage2129,111361838,89%764,36
Tetrarch 2151,782041861,11%722,99
Vickers Medium Mk. II290,472071546,67%268,03
Type 5 Ke-Ho4508,604451553,33%2183,92
WZ-111 model 5A102066,737531546,67%1725,49
T78 6868,006711560,00%1317,02
Sav m/434719,144781464,29%2386,69
Type 91 Heavy3125,002741478,57%421,85
XM551 Sheridan10658,866531457,14%663,31
Object 430U101764,796431435,71%1362,11
T-50-2 6460,575991464,29%1561,36
M2 Light2238,233901346,15%1030,99
Object 705A102129,008291353,85%1835,95
Pz.Kpfw. T 25 5454,464331346,15%1111,69
M3 Stuart3208,923911258,33%907,28
TKS z n.k.m. 20 mm 2185,253451266,67%1254,86
T28 Concept 71004,675401233,33%1454,78
Vickers Medium Mk. III3256,824581172,73%1326,68
Vickers Medium Mk. I1103,802611090,00%561,51
MTLS-1G14 3266,604921030,00%1020,42
BT-22122,89255988,89%662,74
KV-220-2 5847,33884955,56%1825,53
Vickers Mk. E Type B2245,25397850,00%1220,76
Cruiser Mk. II2333,88482850,00%1618,07
Pz.Kpfw. I2124,88221850,00%416,54
Stuart I-IV3259,86359728,57%1042,07
10TP3205,29347785,71%903,09
60TP Lewandowskiego101916,86852742,86%1343,74
Renault FT AC2279,71423785,71%1388,82
Object 261101909,71830771,43%1731,96
Hotchkiss H352195,17223633,33%859,50
Type 98 Ke-Ni3449,00489650,00%2680,47
Cruiser Mk. I1342,676176100,00%2480,52
M4 Improved 5583,17568666,67%1709,77
Light Mk. VIC 2259,50380650,00%1744,68
T26E3 Eagle 7 71055,33865683,33%1498,50
Chi-Ni2290,20582580,00%2074,69
Strv m/40L3666,00468560,00%2603,47
Type 89 I-Go/Chi-Ro2196,00366560,00%883,06
FV217 Badger10522,20561560,00%276,96
T1 Cunningham167,50202450,00%218,24
Renault Otsu1146,00427450,00%566,66
AT-12411,75318475,00%2241,91
Universal Carrier 2-pdr2448,00582475,00%3003,89
Heavy Tank No. VI 6988,00745450,00%1410,35
Dicker Max 6812,506984100,00%1745,10
Type 95 Ha-Go2366,005333100,00%2565,24
AMX Canon d'assaut 105 81121,67362333,33%822,67
Fiat 30001291,50461250,00%1905,30
Renault FT1137,00124250,00%617,10
M22328,506962100,00%2356,38
7TP2131,50421250,00%346,34
Panzerjäger I2146,507820,00%328,21
Pz.Sfl. IC 4812,008572100,00%2574,54
T7 Combat Car 298,00206250,00%351,10
Turán III prototípus 5161,50291250,00%196,67
Kolohousenka1320,004441100,00%1638,23
Strv fm/21188,003141100,00%515,52
4TP163,001731100,00%300,55
T-262328,004161100,00%2171,10
MKA 2413,007041100,00%1942,49
Rheinmetall Skorpion G 8895,008761100,00%818,87
L-60 249,0015910,00%0,00
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3618,007891100,00%1682,34

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 15/11/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 15/11/2020
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 18/08/2014
Ayrıldı: 20/01/2015