| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XM57 | 8 | 1510,87 | 738 | 608 | 48,85% | 1260,19 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2020,67 | 794 | 425 | 47,29% | 1349,29 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1641,78 | 775 | 355 | 47,04% | 1405,25 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1054,74 | 639 | 324 | 42,28% | 1025,17 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1502,64 | 763 | 318 | 47,80% | 1291,39 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 356,21 | 584 | 294 | 45,24% | 481,58 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1641,44 | 766 | 292 | 48,97% | 1071,77 | |||||
| T20 | 7 | 725,07 | 604 | 142 | 50,70% | 909,16 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1247,09 | 653 | 128 | 42,97% | 757,79 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1624,92 | 677 | 119 | 41,18% | 959,13 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1567,53 | 759 | 118 | 41,53% | 1198,78 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 313,72 | 543 | 115 | 48,70% | 388,88 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 1860,07 | 699 | 109 | 46,79% | 1103,64 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1079,20 | 628 | 108 | 42,59% | 764,74 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1351,64 | 739 | 108 | 47,22% | 978,98 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 719,95 | 532 | 105 | 36,19% | 591,36 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1958,55 | 902 | 103 | 50,49% | 1655,54 | |||||
| T110E5 | 10 | 1445,13 | 692 | 101 | 34,65% | 811,04 | |||||
| Caernarvon | 8 | 887,34 | 628 | 100 | 37,00% | 712,37 | |||||
| Conqueror | 9 | 1432,60 | 769 | 96 | 46,88% | 1082,16 | |||||
| Predatore | 9 | 1483,21 | 659 | 95 | 37,89% | 930,88 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 1627,45 | 686 | 91 | 40,66% | 1207,01 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 795,22 | 629 | 83 | 42,17% | 744,37 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1388,93 | 613 | 81 | 37,04% | 845,26 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1032,06 | 645 | 79 | 41,77% | 942,29 | |||||
| T54E1 | 9 | 1363,54 | 580 | 74 | 51,35% | 1115,32 | |||||
| S-51 | 7 | 749,03 | 577 | 67 | 40,30% | 730,34 | |||||
| Churchill VII | 6 | 837,57 | 674 | 67 | 50,75% | 1517,43 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1014,21 | 656 | 62 | 45,16% | 1009,55 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1420,70 | 702 | 56 | 44,64% | 1049,79 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 1551,33 | 560 | 49 | 26,53% | 697,48 | |||||
| TS-54 | 8 | 862,60 | 651 | 45 | 40,00% | 621,91 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 633,68 | 437 | 44 | 47,73% | 643,67 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 774,89 | 531 | 44 | 56,82% | 1307,59 | |||||
| T69 | 8 | 1054,47 | 609 | 43 | 32,56% | 1031,28 | |||||
| BZ-58 | 7 | 934,07 | 620 | 43 | 41,86% | 969,96 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1178,64 | 825 | 39 | 64,10% | 1415,96 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1701,03 | 680 | 34 | 35,29% | 971,05 | |||||
| T803 | 11 | 1627,18 | 742 | 34 | 41,18% | 804,61 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 475,85 | 546 | 34 | 58,82% | 840,72 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1043,91 | 741 | 32 | 53,13% | 1477,29 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 432,73 | 355 | 30 | 36,67% | 849,59 | |||||
| Type 58 | 6 | 699,70 | 587 | 30 | 53,33% | 1297,95 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 244,76 | 499 | 29 | 48,28% | 424,94 | |||||
| SU-8 | 6 | 821,25 | 676 | 28 | 71,43% | 1337,20 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1297,68 | 876 | 28 | 46,43% | 1701,63 | |||||
| Tiger I | 7 | 1450,77 | 772 | 26 | 42,31% | 1784,00 | |||||
| Ares 75 | 8 | 915,56 | 633 | 25 | 52,00% | 937,86 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 825,24 | 539 | 25 | 48,00% | 1209,53 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1133,09 | 634 | 22 | 27,27% | 897,11 | |||||
| Windhund | 8 | 1044,40 | 475 | 20 | 30,00% | 889,25 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 1343,00 | 616 | 20 | 45,00% | 868,75 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 471,58 | 405 | 19 | 47,37% | 926,91 | |||||
| Type T-34 | 5 | 545,59 | 466 | 17 | 52,94% | 1486,17 | |||||
| IMT | 8 | 809,31 | 397 | 16 | 12,50% | 572,81 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 880,31 | 651 | 16 | 62,50% | 1524,90 | |||||
| SU-122A | 5 | 436,55 | 337 | 11 | 36,36% | 747,22 | |||||
| Churchill I | 5 | 1350,27 | 948 | 11 | 45,45% | 3924,53 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 787,30 | 765 | 10 | 80,00% | 1530,67 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 317,67 | 491 | 9 | 77,78% | 560,44 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 723,71 | 498 | 7 | 42,86% | 2408,69 | |||||
| Leox | 9 | 1344,57 | 621 | 7 | 28,57% | 834,80 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 433,00 | 393 | 6 | 33,33% | 274,83 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 625,00 | 609 | 6 | 66,67% | 1116,39 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1716,33 | 575 | 6 | 16,67% | 713,86 | |||||
| Matilda | 4 | 1076,40 | 850 | 5 | 60,00% | 4098,10 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1020,60 | 546 | 5 | 20,00% | 922,77 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 1738,25 | 736 | 4 | 75,00% | 883,85 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 881,00 | 831 | 3 | 100,00% | 3092,09 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 972,50 | 1092 | 2 | 100,00% | 1461,91 | |||||
| T-103 | 8 | 818,00 | 374 | 2 | 0,00% | 616,05 | |||||
| Valentine | 3 | 0,00 | 6 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1231,00 | 903 | 1 | 100,00% | 1612,55 | |||||
| Fantôme | 9 | 1063,00 | 183 | 1 | 0,00% | 621,20 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2353,00 | 1031 | 1 | 100,00% | 1509,50 |
Aşağıdaki tanklar istatistiklere dahil değildir: Pz.Kpfw. 55
NGbest
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 5714 | 21 | 138 | 307 | ||||
| Ortalama Seviye | 8,48 | 7,00 | 7,72 | 7,98 | ||||
| Galibiyetler | 2598 | 45,47% | 8 | 38,10% | 65 | 47,10% | 132 | 43,00% |
| Yenilgiler | 3021 | 52,87% | 13 | 61,90% | 73 | 52,90% | 173 | 56,35% |
| Berabere | 95 | 1,66% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 0,65% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1500 | 26,25% | 6 | 28,57% | 39 | 28,26% | 81 | 26,38% |
| İmha edilen Tanklar | 3670 | 0,64 | 17 | 0,81 | 77 | 0,56 | 188 | 0,61 |
| Yoketme Oranı | 0,87 | 1,13 | 0,78 | 0,83 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 5044 | 0,88 | 7 | 0,33 | 108 | 0,78 | 341 | 1,11 |
| Verilen Hasar | 1.280,61 | 1.650,52 | 1.256,85 | 1.178,61 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 4143 | 0,73 | 0 | 0,00 | 51 | 0,37 | 54 | 0,18 |
| Üs savunma Puanı | 1129 | 0,20 | 11 | 0,52 | 11 | 0,08 | 40 | 0,13 |
| Deneyim | 684,86 | 801,52 | 647,28 | 649,62 | ||||
| WN7 | 845,17 | 1185,59 | 884,38 | 829,77 | ||||
| WN8 | 1089,17 | 1988,24 | 1162,64 | 1101,02 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 5714 | |
| Ortalama Seviye | 8,48 | |
| Galibiyetler | 2598 | 45,47% |
| Yenilgiler | 3021 | 52,87% |
| Berabere | 95 | 1,66% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1500 | 26,25% |
| İmha edilen Tanklar | 3670 | 0,64 |
| Yoketme Oranı | 0,87 | |
| Tespit edilen Tanklar | 5044 | 0,88 |
| Verilen Hasar | 1.280,61 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 4143 | 0,73 |
| Üs savunma Puanı | 1129 | 0,20 |
| Deneyim | 684,86 | |
| WN7 | 845,17 | |
| WN8 | 1089,17 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 21 | |
| Ortalama Seviye | 7,00 | |
| Galibiyetler | 8 | 38,10% |
| Yenilgiler | 13 | 61,90% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 6 | 28,57% |
| İmha edilen Tanklar | 17 | 0,81 |
| Yoketme Oranı | 1,13 | |
| Tespit edilen Tanklar | 7 | 0,33 |
| Verilen Hasar | 1.650,52 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 11 | 0,52 |
| Deneyim | 801,52 | |
| WN7 | 1185,59 | |
| WN8 | 1988,24 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 138 | |
| Ortalama Seviye | 7,72 | |
| Galibiyetler | 65 | 47,10% |
| Yenilgiler | 73 | 52,90% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 39 | 28,26% |
| İmha edilen Tanklar | 77 | 0,56 |
| Yoketme Oranı | 0,78 | |
| Tespit edilen Tanklar | 108 | 0,78 |
| Verilen Hasar | 1.256,85 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 51 | 0,37 |
| Üs savunma Puanı | 11 | 0,08 |
| Deneyim | 647,28 | |
| WN7 | 884,38 | |
| WN8 | 1162,64 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 307 | |
| Ortalama Seviye | 7,98 | |
| Galibiyetler | 132 | 43,00% |
| Yenilgiler | 173 | 56,35% |
| Berabere | 2 | 0,65% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 81 | 26,38% |
| İmha edilen Tanklar | 188 | 0,61 |
| Yoketme Oranı | 0,83 | |
| Tespit edilen Tanklar | 341 | 1,11 |
| Verilen Hasar | 1.178,61 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 54 | 0,18 |
| Üs savunma Puanı | 40 | 0,13 |
| Deneyim | 649,62 | |
| WN7 | 829,77 | |
| WN8 | 1101,02 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen