Morfeus68

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/02/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar35985000
Ortalama Seviye6,760,000,000,00
Galibiyetler1736748,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1830850,88%00,00%00,00%00,00%
Berabere3100,86%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar872224,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar204590,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar284000,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar618,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı257060,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı141780,3900,0000,0000,00
Deneyim353,020,000,000,00
WN7731,100,000,000,00
WN8754,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar35985
Ortalama Seviye6,76
Galibiyetler1736748,26%
Yenilgiler1830850,88%
Berabere3100,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar872224,24%
İmha edilen Tanklar204590,57
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar284000,79
Verilen Hasar618,06
Düşman üssü işgal puanı257060,71
Üs savunma Puanı141780,39
Deneyim353,02
WN7731,10
WN8754,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar63000
Galibiyetler2234,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3961,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar230,3700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar560,8900,0000,0000,00
Verilen Hasar965,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı731,1600,0000,0000,00
Deneyim282,300,000,000,00
Toplam
Savaşlar63
Galibiyetler2234,92%
Yenilgiler3961,90%
Berabere23,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar2133,33%
İmha edilen Tanklar230,37
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar560,89
Verilen Hasar965,10
Düşman üssü işgal puanı10,02
Üs savunma Puanı731,16
Deneyim282,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar42000
Galibiyetler1330,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2969,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1228,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar421,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar725,020,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı451,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı130,3100,0000,0000,00
Deneyim288,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar42
Galibiyetler1330,95%
Yenilgiler2969,05%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1228,57%
İmha edilen Tanklar200,48
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar421,00
Verilen Hasar725,02
Düşman üssü işgal puanı451,07
Üs savunma Puanı130,31
Deneyim288,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar91000
Galibiyetler4347,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4852,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2830,77%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,2400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar590,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar368,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı340,3700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1731,9000,0000,0000,00
Deneyim269,260,000,000,00
Toplam
Savaşlar91
Galibiyetler4347,25%
Yenilgiler4852,75%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2830,77%
İmha edilen Tanklar220,24
Yoketme Oranı0,35
Tespit edilen Tanklar590,65
Verilen Hasar368,56
Düşman üssü işgal puanı340,37
Üs savunma Puanı1731,90
Deneyim269,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar111000
Galibiyetler4843,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6255,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,90%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3228,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar330,3000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar900,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar354,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı970,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim251,940,000,000,00
Toplam
Savaşlar111
Galibiyetler4843,24%
Yenilgiler6255,86%
Berabere10,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar3228,83%
İmha edilen Tanklar330,30
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar900,81
Verilen Hasar354,97
Düşman üssü işgal puanı970,87
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim251,94
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar646000
Galibiyetler33251,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler30246,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere121,86%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22434,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2890,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4960,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar726,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10451,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı16802,6000,0000,0000,00
Deneyim396,160,000,000,00
Toplam
Savaşlar646
Galibiyetler33251,39%
Yenilgiler30246,75%
Berabere121,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar22434,67%
İmha edilen Tanklar2890,45
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar4960,77
Verilen Hasar726,48
Düşman üssü işgal puanı10451,62
Üs savunma Puanı16802,60
Deneyim396,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1158000
Galibiyetler46139,81%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler67858,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere191,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29825,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4310,3700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar9070,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar480,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9580,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9250,8000,0000,0000,00
Deneyim259,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1158
Galibiyetler46139,81%
Yenilgiler67858,55%
Berabere191,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar29825,73%
İmha edilen Tanklar4310,37
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar9070,78
Verilen Hasar480,63
Düşman üssü işgal puanı9580,83
Üs savunma Puanı9250,80
Deneyim259,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19000
Galibiyetler842,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1157,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar315,79%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,1100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar150,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar663,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,1600,0000,0000,00
Deneyim345,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar19
Galibiyetler842,11%
Yenilgiler1157,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar315,79%
İmha edilen Tanklar20,11
Yoketme Oranı0,13
Tespit edilen Tanklar150,79
Verilen Hasar663,95
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,16
Deneyim345,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (157)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-14-28922,44394324149,61%962,97
KV-856595,49373316550,39%957,71
M18 Hellcat6521,13335257049,81%806,06
IS-38926,99442214948,49%947,14
T297763,59440119449,75%867,74
S-517703,45321118749,37%798,65
Cromwell6392,12328113948,55%614,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5282,80264112847,78%618,71
AMX 13 909540,2136991344,25%560,38
T28 Prototype8896,0839487047,70%830,05
T288951,8841983548,86%904,65
Bishop5421,8626283451,68%904,86
TOG II* 6575,4934681348,59%879,26
T71 DA7447,2035679247,10%741,58
E 759972,0241359743,38%668,15
IS7744,9044059452,69%949,62
T110E3101245,3045954548,99%761,25
KV-26558,6234254148,80%841,85
T-109913,7343650249,00%759,24
M1039852,1842348948,06%647,74
Tiger II8784,0341748748,87%792,44
T54E19984,4044343547,82%741,71
IS-7101080,9043142941,96%617,87
T9591216,8943141443,24%867,15
T25/27525,5534538146,46%550,83
AT 77699,7638537446,79%744,71
T328736,7444736347,38%672,32
M2 Medium Tank3174,1320335955,15%616,65
Tiger I7540,0940132949,54%535,94
T92 8397,6637231741,01%489,61
T698670,9840828344,88%632,54
M66285,1327527046,67%233,02
Super Hellcat 7617,3841326950,56%767,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4239,4720124150,21%528,57
AMX 13 757263,8332423643,22%293,78
T1 Heavy5261,8924423046,52%325,38
VK 16.02 Leopard579,0321523051,30%126,51
P.44 Pantera8754,0846422442,86%758,54
Leichttraktor1100,0516321640,74%274,11
T110E510945,5340820539,02%464,66
VK 36.01 (H)6287,4428519744,67%259,55
KV-15288,8125819746,70%414,37
Crusader6149,5219219247,40%236,82
T28 Concept 7626,2544418545,41%738,41
AMX 12 t6231,8629017444,83%381,57
T-1506402,4930817050,00%517,16
O-I6436,3230816646,99%594,28
StuG III Ausf. G5234,0419916050,63%381,06
M4A3E2 Sherman Jumbo6356,6631015846,20%510,29
VK 28.016146,9128115255,26%280,67
AT 86418,1330714947,65%585,55
Cruiser Mk. IV4129,6317913455,22%291,98
M3 Lee4178,1517713246,97%464,59
Covenanter5109,0216913050,00%175,45
M4A1 Sherman5242,3222412944,19%418,17
Škoda T 256330,9628212744,09%414,56
AT 158491,1633511441,23%268,12
Pz.Kpfw. II Luchs496,6416410845,37%131,66
AMX ELC bis5116,832529848,98%200,98
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4133,521929747,42%262,71
E 100101224,805369545,26%800,73
Pz.Kpfw. I Ausf. C3141,482278843,18%496,09
T-284178,761898550,59%406,42
LTG7480,073168537,65%715,43
T216223,252668440,48%333,23
AT 25251,102488257,32%478,35
M10 Wolverine5337,163648154,32%679,03
StuG IV 5287,282367954,43%631,51
Marder II3166,661507644,74%327,70
Spähpanzer SP I C7451,083217544,00%698,63
Ikv 1035233,181937439,19%302,63
Škoda T 245248,392317241,67%441,55
Konštrukta T-34/1007386,943007241,67%337,59
T-463103,781416936,23%177,41
T1 Cunningham185,231926056,67%434,79
M75172,212095846,55%417,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3163,931885653,57%496,36
O-I Experimental5443,622845541,82%667,72
Panzerjäger I2143,501545451,85%456,41
Cruiser Mk. III395,961355244,23%222,69
T404158,241885048,00%209,46
Matilda4157,172074650,00%267,70
Birch Gun4182,391674654,35%546,74
SU-855259,022534165,85%579,56
P.43 bis6362,274394148,78%485,12
P.43 ter7569,765064153,66%775,09
Prototipo Standard B9589,764084143,90%298,75
T2 Medium Tank283,661223847,37%243,14
LTP 3119,651433441,18%311,27
T-26279,451203342,42%167,96
T-50-2 6276,553163363,64%702,86
BT-7 artillery 3141,031643348,48%373,83
MT-256145,692563240,63%154,44
Sav m/434144,521743145,16%181,15
SU-85B4240,971953141,94%415,40
AMX 404100,171813046,67%168,16
LT vz. 383105,451612948,28%261,08
TKS z n.k.m. 20 mm 266,041102853,57%222,08
Type 95 Heavy4127,151652650,00%242,69
Pz.Kpfw. 35 (t)269,051112133,33%92,47
M5 Stuart453,251982060,00%180,71
ST vz. 394145,581731957,89%354,02
T-50564,841771931,58%0,13
MS-1193,561991855,56%398,04
M24E2 Super Chaffee 6282,783751838,89%486,14
Pz.Kpfw. II244,471151729,41%0,00
Type 97 Te-Ke 279,821351747,06%206,58
Valentine AT488,061801747,06%72,05
Alecto4123,471261735,29%60,48
Sexton II398,311661668,75%403,24
MTLS-1G14 3208,751951637,50%590,11
T7 Combat Car 255,801261533,33%3,74
B1466,851591361,54%203,77
P.435308,153351338,46%597,08
AMX 38399,851611346,15%138,20
D2344,001021154,55%113,37
Ikv 65 Alt II6311,552601163,64%487,41
Strv fm/211115,601741060,00%620,92
T56 GMC3101,001411040,00%91,52
Light Mk. VIC 271,601721060,00%303,13
TS-5 81263,705661060,00%1416,46
25TP KSUST II5138,56212933,33%47,73
T3 HMC2136,56137933,33%352,74
M3 Stuart3106,25281875,00%410,27
SU-76M4199,00154837,50%330,85
Vickers Medium Mk. I156,1475728,57%39,79
Strv m/382116,43130714,29%291,10
Renault FT197,86231757,14%504,58
Renault Otsu173,71114728,57%87,06
M14/412198,71178742,86%543,75
Vickers Medium Mk. III3145,57194771,43%576,11
D1232,0093616,67%0,20
AMX 13 10510565,8319160,00%305,58
LT vz. 35266,8092540,00%45,48
P26/404182,20278560,00%437,34
14TP442,40185560,00%213,44
Pvlvv fm/42264,80100560,00%240,57
T57 Heavy10185,00582560,00%262,41
T-116 390,40193580,00%357,03
Progetto M35 mod. 46 8575,00321520,00%298,43
Ikv 723366,75261475,00%1235,67
43 M. Toldi III 381,25177450,00%259,55
Vickers Medium Mk. II234,6771333,33%0,00
M15/42332,0083333,33%0,00
MKA 2279,00231333,33%848,91
T-29 3242,33173333,33%570,47
Pz.Kpfw. I236,00145250,00%113,65
Bat.-Châtillon 12 t8168,0018320,00%0,00
L-60 2106,50176250,00%407,38
Type 63 8711,0050120,00%461,61
Pz.Kpfw. II Ausf. D 265,00211250,00%124,60
Fiat 3000130,003110,00%0,00
Renault NC-3110,00310,00%0,00
Hotchkiss H352149,003931100,00%803,94
Universal Carrier 2-pdr20,001310,00%0,00
Panhard AMD 178B65,0019410,00%0,00
Valiant 5513,005711100,00%1204,22

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/02/2017
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 07/01/2016
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 31/03/2015
Ayrıldı: 04/01/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/02/2017
Ayrıldı: 10/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/10/2013
Ayrıldı: 29/03/2015