Monciaczek

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 20/04/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13614017117365
Ortalama Seviye6,424,005,386,04
Galibiyetler6584248,36%529,41%4235,90%15141,37%
Yenilgiler6841650,25%1270,59%7362,39%20856,99%
Berabere18821,38%00,00%21,71%61,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar3093222,72%211,76%1411,97%5013,70%
İmha edilen Tanklar911900,6790,53640,551820,50
Yoketme Oranı0,870,600,620,58
Tespit edilen Tanklar1562681,15321,882051,755631,54
Verilen Hasar727,97477,88601,36728,48
Düşman üssü işgal puanı1154190,85673,942452,093921,07
Üs savunma Puanı271680,2000,0070,061180,32
Deneyim435,50294,47336,67372,63
WN7887,18679,03723,85793,88
WN8982,661045,80904,54995,45
Toplam
Savaşlar136140
Ortalama Seviye6,42
Galibiyetler6584248,36%
Yenilgiler6841650,25%
Berabere18821,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar3093222,72%
İmha edilen Tanklar911900,67
Yoketme Oranı0,87
Tespit edilen Tanklar1562681,15
Verilen Hasar727,97
Düşman üssü işgal puanı1154190,85
Üs savunma Puanı271680,20
Deneyim435,50
WN7887,18
WN8982,66
Son 24 saat
Savaşlar17
Ortalama Seviye4,00
Galibiyetler529,41%
Yenilgiler1270,59%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar211,76%
İmha edilen Tanklar90,53
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar321,88
Verilen Hasar477,88
Düşman üssü işgal puanı673,94
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim294,47
WN7679,03
WN81045,80
Son 7 gün
Savaşlar117
Ortalama Seviye5,38
Galibiyetler4235,90%
Yenilgiler7362,39%
Berabere21,71%
Hayatta Kalınan Savaşlar1411,97%
İmha edilen Tanklar640,55
Yoketme Oranı0,62
Tespit edilen Tanklar2051,75
Verilen Hasar601,36
Düşman üssü işgal puanı2452,09
Üs savunma Puanı70,06
Deneyim336,67
WN7723,85
WN8904,54
Son 30 gün
Savaşlar365
Ortalama Seviye6,04
Galibiyetler15141,37%
Yenilgiler20856,99%
Berabere61,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar5013,70%
İmha edilen Tanklar1820,50
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar5631,54
Verilen Hasar728,48
Düşman üssü işgal puanı3921,07
Üs savunma Puanı1180,32
Deneyim372,63
WN7793,88
WN8995,45
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar913,640,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı242,1800,0000,0000,00
Deneyim98,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler11100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar50,45
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar100,91
Verilen Hasar913,64
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı242,18
Deneyim98,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler250,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar411,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim232,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar20,50
Verilen Hasar411,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim232,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar55000
Galibiyetler1120,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4480,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1527,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,3100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar300,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar272,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim131,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar55
Galibiyetler1120,00%
Yenilgiler4480,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1527,27%
İmha edilen Tanklar170,31
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar300,55
Verilen Hasar272,75
Düşman üssü işgal puanı220,40
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim131,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar484000
Galibiyetler21744,83%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26554,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18237,60%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4180,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5761,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.054,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4210,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı16143,3300,0000,0000,00
Deneyim438,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar484
Galibiyetler21744,83%
Yenilgiler26554,75%
Berabere20,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar18237,60%
İmha edilen Tanklar4180,86
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar5761,19
Verilen Hasar1.054,10
Düşman üssü işgal puanı4210,87
Üs savunma Puanı16143,33
Deneyim438,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar921000
Galibiyetler36839,96%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler52857,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere252,71%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar28631,05%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5380,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,850,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8720,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar772,620,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10561,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7670,8300,0000,0000,00
Deneyim399,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar921
Galibiyetler36839,96%
Yenilgiler52857,33%
Berabere252,71%
Hayatta Kalınan Savaşlar28631,05%
İmha edilen Tanklar5380,58
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar8720,95
Verilen Hasar772,62
Düşman üssü işgal puanı10561,15
Üs savunma Puanı7670,83
Deneyim399,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar59000
Galibiyetler3050,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2949,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2237,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar510,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar540,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar2.192,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1612,7300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1362,3100,0000,0000,00
Deneyim779,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar59
Galibiyetler3050,85%
Yenilgiler2949,15%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2237,29%
İmha edilen Tanklar510,86
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar540,92
Verilen Hasar2.192,32
Düşman üssü işgal puanı1612,73
Üs savunma Puanı1362,31
Deneyim779,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (536)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AT 25356,73309455151,92%777,31
Pz.Kpfw. I Ausf. C3195,08266356348,50%899,76
M446633,68429324749,58%1013,27
TOG II* 6728,33420316549,73%1201,69
BT-22147,33176314749,76%609,76
StuG III Ausf. G5341,88249296747,49%644,40
Matilda4437,90308291251,75%1243,43
T92 HMC101005,82505263646,51%746,02
Excelsior 5473,09423260752,28%898,28
105 leFH18B2 5773,56508255953,15%1589,26
Object 261101091,81547241749,86%845,91
Churchill III 5500,80564216748,36%947,10
KV-220-2 5657,18614191049,21%1160,03
BZ-176 8936,42637189549,29%749,01
KV-26508,07384186649,14%739,34
Progetto M35 mod. 46 81063,61623177145,62%1105,25
AT 86515,69363171850,93%802,19
VK 168.01 (P) 8859,05548169748,26%846,01
E 25 71047,51714152953,96%1721,88
BT-74153,70184139648,35%375,21
AMX ELC bis5189,19234139046,19%448,31
S-517660,57427133946,00%696,88
KV-856541,75323128847,36%835,43
AT 77703,36407124149,23%750,16
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3472,53494114256,04%1369,74
Cromwell6413,33351112546,84%616,20
Type 64 6506,94467111048,20%1176,41
E 75 TS 8743,78487107546,60%621,39
KV-15419,83308105648,39%772,17
Pz.Kpfw. II2194,62271103249,81%816,66
T3 HMC2144,1717499048,59%514,93
IS-38816,6843598342,93%744,69
Löwe 8747,0455094046,38%659,08
ELC EVEN 90 8482,7351690443,92%720,28
T1 Cunningham1100,3516389748,72%452,42
MT-256291,4930786145,76%671,32
AMX 13 909431,2234083539,88%376,58
T9591292,2355582347,87%951,02
G.W. Tiger (P)8795,4540980145,32%828,35
Vz. 71 Tesák101021,2364379348,05%1099,36
Panhard EBR 10510990,2158567045,07%1058,63
T28 Prototype81077,0940964043,44%1132,21
T3091191,6440363942,88%875,18
Bat.-Châtillon 155 5591043,9637363844,51%1016,36
G.W. E 10010899,2059263747,72%627,44
FV3046389,5626061747,65%551,93
SU-100Y 6416,9834560549,75%526,75
AMX 12 t6243,0327759542,69%412,56
T-1091107,2942759143,49%920,31
M75288,4426658947,20%988,24
Vz. 68 Squall 8718,3262057647,74%1217,56
ShPTK-TVP 100 8882,6755256545,31%755,39
Bat.-Châtillon 25 t AP9850,2843055436,64%584,02
IS-7101503,1967053945,64%1070,07
Matilda Black Prince 5574,8050452645,44%1354,11
T297678,3438652549,14%741,17
AT 158651,6438152243,49%465,58
Rhm.-Borsig Waffenträger81093,2042151847,68%1027,65
AMX 13 57 GF 7948,1880449954,31%2279,63
T-29 3306,5030947549,26%1062,18
Char Mle. 75 91058,1871147049,79%1543,84
Matilda IV 5487,1347447046,81%1137,67
SU-130PM 81059,1356744643,72%849,08
Lorraine 155 mle. 518877,4337144445,05%940,70
A-205137,7819744146,71%273,81
IS7646,7235642845,33%732,69
T110E4102111,1061042746,14%1545,05
Object 140101908,2970642450,24%1650,50
T1 Heavy5358,6128141850,48%606,46
Cruiser Mk. I1153,0219940555,31%787,69
Churchill VII6420,0030440445,05%534,26
Black Prince7498,7536440248,26%479,47
ASTRON Rex 105 mm 81188,9767639349,36%1219,78
Excalibur 6457,9336239245,41%479,32
AMX 13 757307,6133138747,55%464,20
T25/27576,8133038743,67%655,99
T71 DA7523,8542938450,78%985,86
SU-14-28867,8045138247,12%812,75
G.W. Panther7594,0733337642,82%582,13
BZ-79113721,35106637455,35%2951,61
Churchill I5328,3927837145,28%491,94
T2881009,8545636842,12%916,34
WZ-1317394,3937436346,56%627,51
Maus101454,4059336043,89%933,77
TVP T 50/51101766,1966535352,97%1465,90
Tortoise91141,7951134948,42%783,09
DBV-152 102364,1571134353,94%1678,59
T-505214,0624634250,00%593,50
T2 Light Tank 2196,0131234244,15%768,06
Pz.Kpfw. II Luchs4142,9320432346,75%347,31
LT-432 8496,5657532250,31%772,24
Type 3 Chi-Nu Kai 5330,7737232246,58%683,15
T110E3101653,6554732047,19%1125,75
T-50-2 6352,4638731847,48%783,61
ARL V396297,6022131643,04%316,45
SU-1527611,0333331546,35%700,67
Waffenträger auf Pz. IV91403,4856631447,77%1116,81
T-284213,3220930950,81%538,73
B14256,1426330247,68%619,89
Leichttraktor187,4315030250,00%255,28
Crusader 5.5-in. SP7676,2133230245,36%916,27
Valentine II 4260,8533930151,50%814,87
IS-6 8795,0850029748,82%702,45
Panhard EBR 909786,6159229745,45%1084,66
Object 705A101765,3666129747,14%1320,79
Manticore10837,7967029749,49%865,67
Bat.-Châtillon 155 58101153,2459029551,53%919,63
Bat.-Châtillon 25 t101923,7874029451,02%1756,80
Sturer Emil7560,2530228846,18%597,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5242,6022628646,85%486,59
Leopard 1102211,6677428055,36%1876,46
T-34-85M 6725,9455327852,16%1138,52
S35 CA5331,4422027748,74%594,52
Grille 15102269,2269427650,36%1703,15
AMX AC mle. 467447,3531227450,00%462,02
T-34-856504,1534227250,74%924,67
T-345260,1624027049,26%565,02
M53/M5591393,5266227047,78%1398,19
M4 Improved 5296,1633826542,64%511,00
Jagdpanzer E 100101427,8256426245,42%867,82
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8510,9744526147,51%383,03
Sherman VC Firefly 6489,9638626148,28%651,72
Hummel6372,1722126044,23%373,74
T-463156,1216625748,25%514,84
Jagdpanzer IV6449,0530925548,63%670,67
Churchill Crocodile 6667,8252224847,18%880,05
T28 Concept 7611,2846924550,61%696,78
AS-XX 40 t112430,1886023953,97%2104,37
Lorraine 155 mle. 507432,0830523843,70%341,67
Kunze Panzer 91803,5166723850,42%1724,97
M18 Hellcat6452,9726723739,66%570,36
Object 703 Version II 8764,3052423042,17%552,36
L-60 2140,4526022944,54%587,15
Nashorn6317,8424322839,47%270,80
Pz.Sfl. IVc5251,7418822539,56%330,65
Rheinmetall Panzerwagen101054,1768022350,67%1110,37
Škoda T 256347,0230622243,69%430,00
114 SP2 102608,3276822250,90%1987,95
T675318,0924222153,85%619,73
Mäuschen91075,0964621953,42%902,16
Ares 90 C112289,8873421947,95%1769,66
AM 39 Gendron-Somua 2207,3728621947,95%682,89
Strv 103-091769,4760121353,52%1646,87
CS-5991310,8859621344,60%1157,20
AMX AC mle. 4881001,7750221347,89%1022,28
Strv 103B102474,1874320946,89%1856,67
Panhard AML Lynx 6x68560,2349120841,83%797,86
T328687,5639320443,14%595,75
Vz. 55102557,1178220351,23%2008,38
Ares 8591824,8089820251,98%1913,60
K-91-PT 91988,1179120146,77%1997,66
Black Rock 112503,7489720149,75%1743,33
IS-3-II91644,4265619945,73%1572,89
Hirschkäfer112493,9178919755,33%1725,93
M66287,8025119442,27%203,61
59-166238,5131019349,22%517,01
Valiant 5403,8438619347,15%726,63
BT-7 artillery 3285,2229419340,41%879,12
AMX 67 Imbattable112626,7681819050,00%1807,16
M60 101464,1560418748,66%1071,76
AMX 13 105101132,4368918554,05%1364,31
IS-2 shielded 7856,7554818552,97%1047,42
IS-4101158,3564318444,02%668,27
Conqueror Gun Carriage10838,6948818437,50%445,52
AMX 13 F3 AM6403,2828718349,18%467,30
M16/43 Sahariano 3368,2441818258,24%948,85
Char Futur 4 92018,7080918255,49%2128,18
Leopard 120 Verbessert112505,0182918149,17%2018,26
Object 260 101373,9261017945,25%840,99
T 55A 91291,6456617951,40%1163,52
AMX 50 B102458,3081817851,69%2052,14
Vickers Medium Mk. I169,6610517750,28%197,46
E 100101501,8958717748,02%1015,92
Somua SAu 404174,3816817746,33%285,55
FV2078655,8834217745,76%650,15
T54E191686,8164117755,37%1661,99
KR-1112412,7188617748,59%1601,52
Strv m/42-57 Alt A.2 6906,1766917651,70%1609,17
Toro 91986,8392217453,45%2097,47
M22 Locust 3215,9727917250,00%701,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4272,2522317147,37%612,14
WZ-113G FT102357,8376516949,11%1562,91
BZ-75102798,7597516956,21%2322,26
T57 Heavy102143,1165016951,48%1771,90
Ares 90101946,9884116954,44%1558,97
UDES 15/16102024,7480916756,89%1739,49
AMX 50 Foch B101799,6355916749,10%1303,08
T376361,2435216046,88%846,03
Ares 7581439,5885616048,13%1780,55
Grille5223,2616415842,41%247,98
AMX 404140,7817315742,68%329,12
TKS z n.k.m. 20 mm 2136,1920515646,79%606,61
Chimera 81217,2970915348,37%1095,46
StuG IV 5295,2127115038,00%446,68
Vickers Medium Mk. III3175,4621314947,65%554,68
Object 780 101929,5566814948,99%1382,18
VK 30.01 (P)6341,3026614843,92%360,89
Bishop5266,9220514652,74%473,38
Cobra 92165,6484014658,90%2532,94
Panzerwagen 39 3252,4528414533,10%906,67
O-I6507,9932914447,92%732,10
Lago M38 3392,1638714143,26%941,34
M4A1 Sherman5276,7223114048,57%574,44
Type 4 Heavy91405,2062814053,57%1304,08
KV-37594,8351413948,92%623,27
T-100 LT10793,8666613941,73%792,72
Type 3 Chi-Nu5286,9324413751,82%667,20
M415358,8322213740,15%384,07
SU-85B4255,8019413745,26%507,99
M41 Walker Bulldog8451,7546013642,65%596,28
M10391240,2045913440,30%942,02
FV4005 Stage II101681,2556713446,27%1239,58
AE Phase I 91588,6969413447,01%1322,48
PTZ-78113093,7988413347,37%2002,13
Type 6191364,6157313246,21%1255,25
T-602125,3617213153,44%443,61
Super Hellcat 7516,8943113152,67%592,49
BDR G1 B5414,4729212951,16%738,92
Panhard AMD 178B6219,3429812839,84%332,90
UDES 0381137,5060812747,24%1230,05
Type 97 Te-Ke 2202,6624512635,71%800,86
T-34 shielded 5395,1235712646,03%771,67
Panther mit 8,8 cm L/71 8423,1339412642,06%281,42
Sexton I 3384,1632012551,20%1298,34
GSOR 3301 AVR FS9551,5251512555,20%782,07
Progetto C50 mod. 6691687,9871212045,83%1525,60
121B 102075,3075912049,17%1742,90
AMR 35 2220,4424311941,18%876,46
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4103,9316111846,61%142,18
M4A3E8 Sherman6334,5029011747,86%454,68
LTG7369,8736011747,01%554,07
SU-2-122 5293,8333411542,61%437,10
Centurion Mk. 7/191770,2360211347,79%1842,76
Ikv 1035238,2121811250,00%409,19
LPT-67 Šelma9566,0841411144,14%586,10
T110E5101922,2375911146,85%1416,52
M56 Scorpion 7587,2051210950,46%664,54
60TP Lewandowskiego101923,8762310851,85%1367,60
AMX M4 mle. 54102643,1092610758,88%2261,38
Pz.Kpfw. T 15 3177,7924910744,86%580,96
CS-5381206,3679210654,72%1942,54
VK 45.02 (P) Ausf. B91825,6165610648,11%1713,58
Super Conqueror101722,0267010349,51%1325,36
Concept 1B 91836,4268810345,63%1413,99
SU-855339,2030310243,14%593,89
ARL 446495,7931110246,08%734,45
M47 Iron Arnie 8831,1355410236,27%653,99
Type T-345302,8928910146,53%695,43
FV215b (183) 101896,4863810144,55%1336,67
D23144,0716410050,00%386,80
Alecto4186,6219010048,00%342,02
T499713,6554210039,00%808,27
Hotchkiss EBR7258,9636010044,00%295,65
Object 277101981,6860010042,00%1512,73
Somua SM 81165,2568010050,00%1146,59
M40/M4381229,946379957,58%1410,51
Pz.Kpfw. III Ausf. J4123,251749746,39%120,70
WZ-132A9773,567139753,61%1051,04
Pz.Kpfw. II Ausf. G3121,781589744,33%261,03
IS-2-II8808,495059642,71%716,41
Type 4 Chi-To6369,042779445,74%498,06
Jagdpanther7399,643039446,81%326,16
E 7591717,837739253,26%1609,33
T-127 3317,343509151,65%1148,79
M3 Lee4185,171859051,11%522,36
SU-1006789,624349051,11%1396,62
SDP 58 Kilana81447,387009050,00%1719,57
Pz.Kpfw. T 25 5315,963438955,06%694,41
King Tiger (Captured) 7811,575408843,18%863,51
M5A1 Stuart4157,252008747,13%363,58
M8A14182,031688750,57%318,11
T-1506355,723198750,57%420,42
MTLS-1G14 3220,002588741,38%685,28
Škoda T 245293,222318645,35%646,95
TS-60 91927,317978653,49%1826,20
M24E2 Super Chaffee 6263,443338639,53%442,85
M46 Patton91469,557238554,12%1396,12
Char de transition 6740,285238548,24%1071,87
Leopard Prototyp A91586,187988457,14%1570,37
O-Ho81026,606498345,78%1072,32
A-436438,573398350,60%745,91
T6981078,187148251,22%1417,92
Strv m/31 3376,683178138,27%838,61
Convert. Medium Tank T3 3277,433678055,00%778,48
Ikv 90 Typ B7782,545367949,37%1018,28
SU-10181104,186237943,04%1126,10
P.44 Pantera81342,627927851,28%1892,64
Caernarvon8435,523577742,86%233,06
M10 Wolverine5370,442967762,34%846,93
M127537,003637748,05%516,51
VK 75.01 (K) 81010,386617744,16%1015,52
ST-I91520,337337642,11%1237,31
MKA 2243,873137652,63%868,14
M2 Medium Tank3222,081967549,33%739,01
M36 Jackson6512,973447560,00%870,41
Object 268 Version 4101546,535947549,33%984,35
KPz 3 Projekt 07 HK 91766,386617447,30%1569,75
Pz.Sfl. IC 4234,762807450,00%541,14
Pz.Kpfw. I286,041837354,79%275,89
Bretagne Panther 6520,744387357,53%804,80
SU-54156,681627256,94%301,49
Tiger (P)7807,605767247,22%922,04
Prototipo Standard B91450,665677149,30%1260,06
Tiger II81365,286717145,07%1429,90
M-VI-Y91252,395597140,85%1056,79
M2 Light2116,401737048,57%323,77
Ikv 65 Alt II6181,932067048,57%133,75
O-I Experimental5453,212987048,57%794,69
FV601 Saladin8842,366056947,83%960,60
Emil II91852,717976847,06%1578,53
Controcarro 3 Minotauro101619,477186848,53%1015,42
Charioteer81572,667556850,00%1921,74
M5 Stuart4125,812576752,24%209,16
Object 70491825,185406755,22%1552,19
M24 Chaffee5334,823996749,25%1144,25
Durendal 102347,397526752,24%1742,67
WZ-1328549,386866654,55%890,24
SDP 57 Gowika71194,066466659,09%1915,72
KV-481231,398146659,09%1534,14
Controcarro 1 Mk. 291425,786966448,44%1174,35
Wespe3176,281436442,19%486,62
Kampfpanzer 07 P(E) 101467,305516443,75%932,52
MS-1176,871136347,62%211,11
Type 95 Ji-Ro6752,325356350,79%1308,99
AMX 50 Foch (155) 101895,165716342,86%1337,29
FSV Scheme A7907,436536357,14%1553,89
Black Prince II 7601,225756353,97%681,23
Object 265T 91894,258716350,79%1882,61
T-45 2271,743116240,32%1191,01
FCM 2C 3325,063246240,32%778,78
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,361996152,46%623,99
T2071006,337076154,10%1672,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E3118,751586038,33%120,09
Challenger71204,726826041,67%1738,88
K-91101855,237836056,67%1502,80
4TP197,291565952,54%360,11
P.43 bis6843,666495954,24%1749,15
AT-12127,321285952,54%360,95
FV229 Contender91625,087615945,76%1282,43
Ho-Ri 3102118,417315851,72%1437,56
FV224 Chopper71380,038125844,83%1775,47
Emil I81358,967265768,42%1623,52
T-116 3203,282245742,11%663,66
CS-447989,575895653,57%1451,09
T56 GMC3161,131555641,07%324,17
Cruiser Mk. IV4197,162075644,64%437,44
Ashigaru 102053,296115632,14%1315,93
SMV CC-6781211,757555554,55%1399,70
Covenanter5189,312065550,91%475,85
SU-122A5282,871955540,00%407,79
VK 45.03 7396,464015455,56%380,54
WZ-111-1G FT81128,086245343,40%1076,72
FV217 Badger101327,705975349,06%821,90
Kranvagn102051,158005255,77%1753,48
VK 16.02 Leopard5216,852475238,46%441,66
T-437581,983785253,85%817,01
Rambo 91567,387455244,23%1215,60
7TP2136,761845145,10%307,91
P.43 ter7842,296115156,86%1324,68
SDP 60 Gonkiewicza91734,026765149,02%1478,95
T404291,002315147,06%605,58
GSOR 1006 Scheme 791282,146555145,10%998,73
O-Ni7353,263075042,00%189,53
ISU-1528192,202575034,00%0,00
FV4004 Conway91959,567655050,00%2189,99
Pz.Kpfw. III/IV5210,131904837,50%286,59
Birch Gun4137,171744843,75%294,45
Marder 38T4203,981734845,83%321,98
Carro da Combattimento 45 t 102404,718594850,00%1993,06
Type 5 Heavy101574,986834751,06%1051,07
M374304,622404751,06%1033,91
Marder II3187,701494751,06%487,81
T-34 with L-11 4234,283134746,81%621,76
Lion 101532,177384759,57%1274,24
Churchill Gun Carrier6319,932554632,61%280,37
KV-1SA 5558,835904656,52%1196,94
43 M. Toldi III 3106,701494626,09%214,52
Renault FT 75 BS2127,241224548,89%660,18
Crusader6275,512514546,67%690,34
45TP Habicha71117,207394544,44%1672,23
53TP Markowskiego81236,496794553,33%1453,07
Cruiser Mk. III3136,931684551,11%514,17
Type 1 Chi-He4286,753024454,55%893,45
T1 HMC2115,301224447,73%548,50
ST vz. 394185,741814344,19%368,63
Renault NC-31166,231084346,51%147,88
Ho-Ri 281471,377984360,47%1911,58
SDP 44 Burza6854,194564353,49%1530,02
Object 430U102108,636584344,19%1699,74
M10 RBFM 5338,333324339,53%380,39
Tiger I7775,455524247,62%861,05
B.U.G.I.6661,554194247,62%975,76
Turán III prototípus 5268,952774235,71%380,08
VK 100.01 (P)8793,765574153,66%748,45
Rinoceronte101559,886374047,50%1120,70
NC 70 Błyskawica101769,055904042,50%1238,32
Achilles6894,036634060,00%1775,80
Ikv 723107,561353933,33%48,44
Type 91 Heavy3133,771893961,54%413,15
Strv fm/211122,492063751,35%594,94
SU-100M171242,817223756,76%1967,23
Gabler’s Destroyer 5217,843043743,24%381,53
FV227 Conceiver81035,707613759,46%1137,12
A46 6290,433203751,35%733,09
Sturmpanzer I Bison3109,081323655,56%267,60
Renault UE 573132,581213636,11%187,43
Pz.Sfl. IVb4147,721433644,44%248,43
T26E3 Eagle 7 71497,928803663,89%2211,71
KB-52 91914,616863638,89%1554,09
Concept No. 5101847,807093557,14%1373,05
Straussler V–4/40 3282,003043534,29%811,05
Chi-To SP71275,537333450,00%1465,51
SU-263140,261443452,94%283,23
T25 AT7396,823823444,12%286,98
E 50 Ausf. M102234,596463458,82%1881,97
ARMT 5336,713873464,71%711,56
M26 Pershing8850,275143351,52%933,38
T78 6479,913183324,24%377,99
14TP4169,662593259,38%581,30
Ho-Ri 192041,448553256,25%1809,40
Dicker Max 6650,194393246,88%1007,53
Object 268101866,686133161,29%1451,18
TBT 91890,777533141,94%1570,84
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2374,304843050,00%1096,25
10TP3160,172292955,17%546,49
CS-63101183,457182962,07%847,04
Centurion Action X101992,797592951,72%1668,90
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5306,693132941,38%536,69
Type 95 Heavy4257,572362857,14%813,74
SMV CC-5671019,367842864,29%1679,02
SU-76M4126,711582853,57%217,16
FV230 Canopener101231,547002850,00%740,75
A7E3 3260,822532828,57%702,94
Renault FT169,301062733,33%146,16
ST-II101645,676852748,15%1110,47
M3 Stuart392,461422646,15%164,28
Vz. 60S Dravec 103057,8110352665,38%2356,25
Pz.Kpfw. 38 (t)397,721382564,00%295,99
Sexton II3137,601502552,00%474,15
STB-1102019,757352470,83%1835,70
Progetto M40 mod. 65101504,305842330,43%1036,58
Staghound Mk. III6824,486772360,87%1681,01
M-V-Y101935,527972347,83%1406,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5286,833062339,13%385,64
Fantôme 92412,268792339,13%2588,01
Fiat 3000186,551292245,45%232,82
25TP KSUST II5245,592922227,27%321,27
DS PZInż5568,774082250,00%1153,43
T-34-2G FT7954,055172236,36%1071,94
T-262136,861422142,86%507,60
Pvlvv fm/42279,351392070,00%313,83
Type 71101248,756292050,00%794,34
AEC Armoured Car5428,153052040,00%753,23
M3 Light 3108,351352040,00%240,63
Cromwell B 6385,803152030,00%406,13
Hotchkiss H35255,74741942,11%5,49
WZ-132-1101626,008411963,16%1985,05
AMX ELC 901 6243,473191936,84%319,88
Panzerjäger I2100,221141850,00%203,39
VK 36.01 (H)6256,182131735,29%132,17
D1262,131151643,75%49,33
AMX 38386,441531650,00%109,81
VK 28.016181,502911656,25%416,22
Jagdpanther II8561,694691643,75%373,60
T3E2 Medium Tank 3189,812391631,25%493,27
Grant4161,671541540,00%253,49
SU-18254,80611526,67%47,13
XM551 Sheridan10667,476221553,33%656,12
P.435546,074421435,71%1389,21
Sav m/434105,431501435,71%3,94
Type 3 Ho-Ni III5659,575081471,43%1703,64
Type 2597 Chi-Ha3133,311691361,54%405,98
Universal Carrier 2-pdr286,54991330,77%104,34
212A91000,155571361,54%974,37
T7 Combat Car 2110,922001369,23%580,03
Ambassador 92095,546761361,54%1811,34
WZ-120G FT 92209,236931346,15%1608,87
40TP Habicha6537,254651233,33%802,00
VK 20.01 (D)4167,171931241,67%259,08
Pz.Kpfw. VII101964,506801266,67%1430,69
M4A3(76)W Sherman 6965,086741233,33%1671,65
Yong Bing 91601,427991241,67%1233,20
LT vz. 38385,181641163,64%301,84
Lorraine 39L AM3159,731011127,27%260,69
Renault FT AC2134,821161136,36%309,20
GSOR the TANK 91287,647801154,55%1354,21
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6381,363331145,45%800,06
Chi-Go 71074,275551127,27%1225,45
T2 Medium Tank2162,101961060,00%799,46
Durchbruchswagen 24152,702821050,00%258,47
Heavy Tank No. VI 6421,203311040,00%431,10
LTP 3190,301851050,00%896,05
ISU-122S 7622,503561050,00%679,57
T-54 first prototype 8550,004421050,00%528,38
TS-5 8871,105831040,00%564,05
Vercingétorix 92010,8010241070,00%1935,12
Vickers Mk. E Type B282,00118955,56%221,30
Sturmpanzer II4251,33199955,56%876,67
Light Mk. VIC 2110,67157955,56%541,38
Kolohousenka1113,50161837,50%372,63
Type 97 Chi-Ha3281,50491875,00%1180,14
Type 89 I-Go/Chi-Ro271,0087837,50%23,66
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92176,00745825,00%1772,90
M48A5 Patton101608,00380825,00%1018,53
Windhund 82455,00781875,00%3276,21
AMX M4 mle. 4571181,86555757,14%1849,50
T-703200,14261757,14%772,86
Ram II 5497,86641771,43%1437,76
Eclipse 91487,14398728,57%1148,94
Valentine AT4103,33135633,33%17,73
G.Pz. Mk. VI (e)269,8360616,67%141,23
L6/402150,20110520,00%272,83
P26/404384,80412560,00%1016,38
Waffenträger auf E 100102190,60739560,00%1478,09
HWK 30 8466,60495560,00%731,80
A25 Harry Hopkins I 4306,00292520,00%546,34
LT vz. 352121,75148450,00%396,26
Type 95 Ha-Go219,0057425,00%0,00
121102308,00982475,00%1997,44
WZ-111 model 5A101266,75667450,00%723,72
Cruiser Mk. II2101,751534100,00%446,67
Loyd Gun Carriage2173,00177450,00%1137,68
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6868,50667450,00%1346,21
G.W. Tiger9240,33480366,67%261,00
Bat.-Châtillon 12 t8722,33337333,33%1023,42
M4-85 5388,6724430,00%548,64
Patton the Tank 91515,67582366,67%1504,02
T1E6 2282,0017430,00%1140,81
Vickers Medium Mk. II229,0087250,00%89,84
Semovente M43 Bassotto6155,00238250,00%122,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 235,002862100,00%261,00
Chi-Ni282,002410,00%132,83
M15/423475,006061100,00%1833,54
Semovente M415460,0028410,00%662,10
Tiger 131 6590,008811100,00%960,40
Chrysler K 81264,0031510,00%1001,56

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 20/04/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/04/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 16/02/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 05/12/2015
Ayrıldı: 11/12/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 07/02/2022
Ayrıldı: 11/02/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/01/2022
Ayrıldı: 03/02/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/12/2020
Ayrıldı: 20/12/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/03/2020
Ayrıldı: 25/06/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 06/11/2016
Ayrıldı: 13/11/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/07/2016
Ayrıldı: 11/07/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/03/2017
Ayrıldı: 11/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 18/08/2020
Ayrıldı: 19/09/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 05/07/2015
Ayrıldı: 21/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 05/06/2015
Ayrıldı: 03/07/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 27/04/2015
Ayrıldı: 02/06/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 05/06/2015
Ayrıldı: 03/07/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/12/2014
Ayrıldı: 26/12/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/11/2014