MilfHunter______

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 25/06/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar282670091
Ortalama Seviye8,950,000,009,76
Galibiyetler1614457,11%00,00%00,00%4549,45%
Yenilgiler1179441,72%00,00%00,00%4549,45%
Berabere3291,16%00,00%00,00%11,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar893431,61%00,00%00,00%2224,18%
İmha edilen Tanklar325431,1500,0000,00700,77
Yoketme Oranı1,680,000,001,01
Tespit edilen Tanklar353841,2500,0000,00700,77
Verilen Hasar2.028,220,000,001.455,19
Düşman üssü işgal puanı108740,3800,0000,00560,62
Üs savunma Puanı132220,4700,0000,0000,00
Deneyim860,800,000,00758,90
WN71518,210,000,00870,96
WN82272,830,000,001168,05
Toplam
Savaşlar28267
Ortalama Seviye8,95
Galibiyetler1614457,11%
Yenilgiler1179441,72%
Berabere3291,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar893431,61%
İmha edilen Tanklar325431,15
Yoketme Oranı1,68
Tespit edilen Tanklar353841,25
Verilen Hasar2.028,22
Düşman üssü işgal puanı108740,38
Üs savunma Puanı132220,47
Deneyim860,80
WN71518,21
WN82272,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar91
Ortalama Seviye9,76
Galibiyetler4549,45%
Yenilgiler4549,45%
Berabere11,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar2224,18%
İmha edilen Tanklar700,77
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar700,77
Verilen Hasar1.455,19
Düşman üssü işgal puanı560,62
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim758,90
WN7870,96
WN81168,05
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar389000
Galibiyetler21354,76%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15439,59%00,00%00,00%00,00%
Berabere225,66%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13233,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2770,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3600,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.719,310,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3981,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3370,8700,0000,0000,00
Deneyim824,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar389
Galibiyetler21354,76%
Yenilgiler15439,59%
Berabere225,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar13233,93%
İmha edilen Tanklar2770,71
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar3600,93
Verilen Hasar1.719,31
Düşman üssü işgal puanı3981,02
Üs savunma Puanı3370,87
Deneyim824,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar408000
Galibiyetler30374,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8821,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere174,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21552,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3390,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5101,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.244,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8282,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9222,2600,0000,0000,00
Deneyim911,940,000,000,00
Toplam
Savaşlar408
Galibiyetler30374,26%
Yenilgiler8821,57%
Berabere174,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar21552,70%
İmha edilen Tanklar3390,83
Yoketme Oranı1,76
Tespit edilen Tanklar5101,25
Verilen Hasar1.244,04
Düşman üssü işgal puanı8282,03
Üs savunma Puanı9222,26
Deneyim911,94
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar186000
Galibiyetler14779,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3920,97%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9249,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1510,8100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3281,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar626,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1140,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1100,5900,0000,0000,00
Deneyim730,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar186
Galibiyetler14779,03%
Yenilgiler3920,97%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9249,46%
İmha edilen Tanklar1510,81
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar3281,76
Verilen Hasar626,91
Düşman üssü işgal puanı1140,61
Üs savunma Puanı1100,59
Deneyim730,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler583,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler116,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar583,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı5,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar894,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim789,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler583,33%
Yenilgiler116,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar583,33%
İmha edilen Tanklar50,83
Yoketme Oranı5,00
Tespit edilen Tanklar20,33
Verilen Hasar894,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim789,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2452000
Galibiyetler157364,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler87935,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar98940,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar18340,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30641,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.138,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı22610,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı80453,2800,0000,0000,00
Deneyim967,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar2452
Galibiyetler157364,15%
Yenilgiler87935,85%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar98940,33%
İmha edilen Tanklar18340,75
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar30641,25
Verilen Hasar1.138,27
Düşman üssü işgal puanı22610,92
Üs savunma Puanı80453,28
Deneyim967,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4185000
Galibiyetler302372,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler113427,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere280,67%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar180243,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar29220,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar45931,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar881,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı36920,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı45271,0800,0000,0000,00
Deneyim729,650,000,000,00
Toplam
Savaşlar4185
Galibiyetler302372,23%
Yenilgiler113427,10%
Berabere280,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar180243,06%
İmha edilen Tanklar29220,70
Yoketme Oranı1,23
Tespit edilen Tanklar45931,10
Verilen Hasar881,94
Düşman üssü işgal puanı36920,88
Üs savunma Puanı45271,08
Deneyim729,65
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1095000
Galibiyetler57752,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler51046,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere80,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar31028,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6720,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12841,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.676,840,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9800,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6660,6100,0000,0000,00
Deneyim723,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar1095
Galibiyetler57752,69%
Yenilgiler51046,58%
Berabere80,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar31028,31%
İmha edilen Tanklar6720,61
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar12841,17
Verilen Hasar1.676,84
Düşman üssü işgal puanı9800,89
Üs savunma Puanı6660,61
Deneyim723,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (255)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 50 Ausf. M102662,5893077158,88%2823,44
Super Conqueror102564,3892966957,70%2252,21
E 100102764,6389366757,27%2470,75
Leopard 1102169,1075864953,00%1875,55
STB-1102101,0783763252,06%1816,68
T110E5102717,3196362365,97%2568,17
Centurion Action X102136,4777160651,49%1827,12
TVP T 50/51102451,4182256253,02%2465,34
Object 268 Version 4102372,4575454956,65%2033,70
Object 140102465,3893354559,45%2624,31
AMX Chasseur de chars 81730,46100552663,31%3060,20
Progetto M35 mod. 46 81605,9587149557,58%2145,62
T26E4 SuperPershing 81823,38103948563,09%3000,05
T110E4102414,0573644554,61%1941,30
IS-7102468,7890242556,71%2362,21
M48A5 Patton102784,5593841859,33%2797,03
WZ-111 model 5A103095,1796040154,86%3094,33
AMX 50 B103025,7193438261,78%3082,74
Object 907 102707,6299737565,33%2645,25
Bat.-Châtillon 25 t102293,4981036856,79%2140,80
T57 Heavy102463,6680234049,71%1967,10
T110E3102333,6376133358,26%1810,11
Löwe 81255,9072032850,61%1449,19
M10392139,7798930068,67%2549,19
Progetto M40 mod. 65102201,3072629149,14%1983,75
Object 705A102082,8270228847,92%1601,01
Vz. 55102272,9081628548,77%1721,55
T-5492352,36110228472,18%3344,83
FV4005 Stage II101609,8163828050,00%1225,00
AMX 13 57 7684,1453227048,89%1226,84
T3092252,3889623661,86%2362,87
121102871,3492123558,30%2961,06
Object 430U102599,9985923458,97%2603,85
Rinoceronte102229,7080122250,90%1727,50
AMX M4 mle. 54102421,7987122151,58%2122,09
113102761,3697321959,82%2627,95
60TP Lewandowskiego102225,3180521353,05%1680,45
M60 102268,4677921054,76%2086,16
M47 Iron Arnie 81710,5099421057,62%2440,22
Chieftain/T95 81542,6990120957,42%2441,36
T-1092159,8395720165,67%2513,20
T28 Prototype81951,6590719061,05%2551,45
T-54 ltwt.91646,59105419070,53%3011,50
E 7592934,80116318265,93%3893,43
SU-130PM 81486,8279518254,95%1620,22
T-54 first prototype 81682,16104418160,22%2802,40
T 55A 91459,7969417746,89%1316,18
Controcarro 3 Minotauro102242,8286117355,49%1707,57
WZ-111 model 1-492432,38104016361,35%2937,83
T95E6 102519,3972315954,72%2368,68
IS-382007,7799515860,13%3118,38
Charioteer81260,4743615850,00%1347,04
leKpz M 41 90 mm GF 8963,5360615648,08%1835,68
Strv S1 81512,4870715653,21%1656,74
Panther mit 8,8 cm L/71 81748,6295615456,49%2850,03
T-44-100 81221,4477715350,98%1585,35
T54E192829,81115215174,17%3413,93
121B 102618,9485615157,62%2514,14
Škoda T 5092878,92116514970,47%3797,62
UDES 15/16101921,1774014447,22%1504,17
Object 277102027,3079314353,85%1569,28
CS-52 LIS 81323,6878114348,25%1675,47
BZ-176 81521,0487314150,35%1535,29
AMX M4 mle. 49 81042,3650814141,13%1073,84
T9592347,4999313672,06%2201,63
E 5092627,72110113472,39%3347,46
Bat.-Châtillon 25 t AP92251,8999913259,09%2763,02
FV4201 Chieftain Proto 91732,8985213249,24%1718,49
Kranvagn102206,7782412851,56%1738,75
Cromwell B 6616,5037312739,37%930,24
Leopard Prototyp A92445,60102212463,71%3009,74
T-100 LT101067,1173912451,61%1269,58
VK 28.016800,4871812348,78%2840,73
Type 64 61189,6696812270,49%4066,02
Panther71413,9296712162,81%2967,52
Bisonte C45 81435,2090012157,02%1668,22
T-62A103020,73106212062,50%3460,99
WZ-132-1101604,2969811951,26%1914,38
Tiger II82068,78101011658,62%3031,87
IS71367,2184311260,71%2185,05
Strv 103B101862,6063511241,07%1294,78
M46 Patton93054,49120911168,47%4243,75
Lorraine 40 t 81324,7571311144,14%1453,24
T6981956,79105110761,68%3262,75
Kampfpanzer 50 t 91711,1584810650,00%1506,46
LTTB81149,3686010253,92%2363,62
IS-271568,239829965,66%2760,53
Type 63 81351,398309848,98%1537,76
T26E5 Patriot 81397,399219856,12%1908,53
Kampfpanzer 07 RH 81135,166839738,14%1438,21
Turtle Mk. I 81463,438759755,67%1529,10
Panther II81858,8910459667,71%3670,49
Spähpanzer Ru 25191466,809369552,63%2708,94
Type 5861112,118569364,52%2803,69
AMX 30 B102196,707259253,26%2088,15
M446886,335919258,70%1770,10
WZ-132A92299,2510889165,93%4718,01
T77 81495,478499056,67%1795,15
WZ-13281682,579768756,32%4153,75
FV4004 Conway91451,146218750,57%1197,09
Object 70592156,918778756,32%2319,56
AMBT 81453,178588757,47%1786,16
GSOR 1010 FB 81153,327008751,72%1390,29
T2971344,959388571,76%2165,21
AMX 30 1er prototype92784,0911518574,12%3424,75
Caernarvon81856,0110448263,41%3069,61
AMX 13 9091363,289348260,98%2432,19
T3281610,499118065,00%2329,47
Spähpanzer SP I C71640,0411308068,75%4463,94
M-V-Y101869,618048050,00%1439,40
Konštrukta T-34/10071677,549807962,03%3435,17
11081967,2110507864,10%3043,32
CS-63101623,887627856,41%1283,65
WZ-13171192,779257757,14%2933,28
KV-1S6684,706117669,74%1554,15
Progetto C50 mod. 6691909,238697450,00%1967,97
Achilles6436,933357460,81%727,45
Tiger-Maus 92118,158467245,83%1848,75
T25/271367,738637160,56%2274,27
T216960,378357058,57%3259,26
Bofors Tornvagn 81434,307966944,93%1600,47
Type T-345792,167106864,71%2940,09
Maus102167,688666850,00%1753,76
Conqueror92934,7011686764,18%3831,38
SMV CC-64 Vipera 81362,528046552,31%1495,11
AE Phase I 91854,829686558,46%1878,70
VK 75.01 (K) 81678,699326450,00%2283,06
Centurion Mk. 7/193134,9811706267,74%4538,12
FV215b 102811,079426154,10%2617,64
T71 DA71519,0510036165,57%4615,03
XM66F 81525,157846145,90%1627,11
IS-4102193,678636046,67%1697,19
AMX 13 7571390,0710635962,71%3647,28
IS-5 (Object 730) 81728,379265957,63%2573,06
AMX 50 12092596,4910495576,36%3053,81
Škoda T 2561417,4510215366,04%4118,66
O-I6970,776925352,83%1857,34
Super Hellcat 71073,707105352,83%1816,24
VK 30.02 (M)61103,848894965,31%2751,91
T28 Concept 7665,353634850,00%804,81
M40/M4381146,517224560,00%1248,23
Churchill I5900,437524264,29%2573,47
EMIL 1951 81355,387304240,48%1316,08
59-1661024,908994060,00%3894,69
TS-54 81718,1010774067,50%2146,80
WZ-12092350,5110613969,23%3120,84
O-Ni71314,107913946,15%1738,98
AMX M4 mle. 5192031,2610033958,97%2069,41
IS-M81417,637973850,00%1746,07
ELC EVEN 90 8409,245313844,74%601,39
STA-181277,738413759,46%1903,36
T25 Pilot Number 1 81694,7011803775,68%3027,51
M3 Lee4485,645083650,00%2124,01
M127667,114373644,44%627,37
M54 Renegade 81364,067643647,22%1494,42
T-284520,124693452,94%1802,02
Black Prince71460,3311283384,85%2655,05
M5 Stuart4383,255483256,25%1206,89
T6751060,848293253,13%3738,08
Matilda4752,976873164,52%3096,88
T1 Heavy5693,006853167,74%1593,02
Object 703 Version II 81103,776733145,16%998,93
Cobra 91568,947013141,94%1416,18
T-345735,877423083,33%2427,86
M4A3E8 Sherman61232,339823070,00%3421,22
M26 Pershing82155,1711553066,67%3651,34
KV-856862,546132857,14%1559,66
T-505405,895532853,57%1648,86
M18 Hellcat61643,8610522871,43%4180,76
M66874,817182762,96%1586,64
T-4482010,489022744,44%3057,59
KV-15760,506672650,00%1821,13
Emil II92246,2010092564,00%2710,69
BZ-16681071,007182548,00%1215,44
Char Futur 4 92250,637912429,17%1944,28
KR-1112417,0410702466,67%1702,09
Object 26392416,049372347,83%2811,56
FV230 Canopener102691,309392347,83%2062,90
T92 HMC101063,775882240,91%691,73
Strv m/425292,203922065,00%804,07
Ikv 65 Alt II6578,704782050,00%971,67
Strv 746502,744501952,63%817,55
Challenger7703,162941936,84%637,46
122 TM 81451,637811952,63%1612,13
SU-1006562,175151850,00%888,19
Comet71313,569951872,22%2850,59
SU-100M171474,949991776,47%2820,86
Object 43092890,5912521776,47%3985,43
Char Mle. 75 9643,824991723,53%555,96
Object 283 91368,417601752,94%1325,96
ST-I92260,7312371580,00%2820,86
GSOR the TANK 91204,006241346,15%1119,74
Kunze Panzer 92364,2310181361,54%2804,47
Sav m/434380,503031266,67%1202,77
Centurion Mk. I81879,509291250,00%2641,05
MT-256924,508031283,33%3212,90
Churchill III 5203,584861250,00%241,10
Lago4304,094051154,55%1020,78
SU-15271052,095581136,36%1282,31
Pz.Kpfw. I Ausf. C3246,553891154,55%1352,97
M4A1 Revalorisé 81727,1810221181,82%2352,19
T14 5912,2010291070,00%2260,23
Patton the Tank 91462,307851070,00%1452,39
M3 Stuart3421,33462933,33%1938,70
T-463502,89579944,44%2828,00
CS-5991722,78948966,67%1987,81
AMX ELC bis5497,44392944,44%1533,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5721,89729966,67%1981,30
ASTRON Rex 105 mm 81410,56687933,33%1358,37
25TP KSUST II5294,13290837,50%475,61
KV-26865,63454875,00%1749,16
Char de transition 6719,50627850,00%1030,04
SU-10181296,86682757,14%1540,78
T-29 3189,57298742,86%492,17
T-34-85M 61269,711012771,43%2790,31
T-28E with F-30 4180,43275757,14%303,62
Cromwell61269,671083650,00%3530,15
M2 Medium Tank3488,50699683,33%2742,20
Bat.-Châtillon 12 t81758,50965666,67%3670,71
Heavy Tank No. VI 6785,00602633,33%1222,11
M46 Patton KR 8961,33797650,00%1123,86
AMX 13 (FL 11) 5550,50454633,33%1435,38
T-262247,80401560,00%1372,68
Tetrarch 2268,20495560,00%1504,59
Strv m/40L3192,50210425,00%453,37
Škoda T 40 6746,75747475,00%1743,18
Bretagne Panther 6957,00619425,00%1884,01
MS-11273,67439366,67%1726,35
Valentine3626,00499333,33%3090,49
SU-85B4152,33213333,33%113,23
BZ-75101603,00669333,33%1015,04
IS-6 81111,33816366,67%1165,88
M24 Chaffee5240,00410366,67%808,63
M-VI-Y92142,33892333,33%1941,84
ARMT 5976,0010053100,00%3079,49
M-IV-Y 8576,00380333,33%279,93
M24E2 Super Chaffee 6496,67395333,33%965,49
M10 RBFM 5460,00273366,67%837,22
Somua SM 8414,00553366,67%362,45
T2 Medium Tank2495,50678250,00%4087,84
T376962,5012082100,00%3862,67
Waffenträger auf E 100101054,00643250,00%543,52
Object 777 Version II 91559,5033420,00%967,72
MTLS-1G14 3178,002652100,00%730,31
Strv m/382189,003171100,00%918,41
T207732,0038410,00%711,85
AMX 50 10082735,0014521100,00%3383,64
Pz.Kpfw. 38 (t)3119,008310,00%164,08
Pz.Kpfw. II Luchs410,0016510,00%0,00
Covenanter5153,008610,00%213,94
Rheinmetall Skorpion G 81648,0031810,00%1544,17
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4626,009931100,00%1727,58
AC 1 Sentinel 4256,0013410,00%558,69
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8471,0017910,00%259,51
Sherman VC Firefly 61582,0011631100,00%4250,02

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 25/06/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/04/2023
Ayrıldı: 24/06/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/04/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 31/12/2022
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/05/2018
Ayrıldı: 26/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 28/07/2018
Ayrıldı: 09/09/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/05/2018
Ayrıldı: 17/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 26/11/2018
Ayrıldı: 15/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 31/05/2018
Ayrıldı: 24/07/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 16/11/2018
Ayrıldı: 17/11/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/09/2018
Ayrıldı: 27/09/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/05/2018
Ayrıldı: 29/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 18/02/2018
Ayrıldı: 01/03/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 13/05/2017
Ayrıldı: 29/05/2018
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 08/09/2017
Ayrıldı: 14/02/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 25/08/2017
Ayrıldı: 06/09/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 22/07/2017
Ayrıldı: 23/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 17/07/2017
Ayrıldı: 20/07/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/07/2017
Ayrıldı: 15/07/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/07/2017
Ayrıldı: 04/07/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 16/06/2017
Ayrıldı: 23/06/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 08/05/2017
Ayrıldı: 08/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/05/2017
Ayrıldı: 03/05/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 19/03/2017
Ayrıldı: 30/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 26/02/2017
Ayrıldı: 11/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 31/01/2017
Ayrıldı: 21/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/12/2016
Ayrıldı: 28/01/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/12/2016
Ayrıldı: 12/12/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 26/10/2016
Rütbe: Komutan
Katıldı: 12/10/2016
Ayrıldı: 25/10/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 22/09/2015