| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IS-7 | 10 | 2170,97 | 615 | 2051 | 52,95% | 1967,34 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1206,10 | 610 | 2030 | 53,00% | 1669,47 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 991,89 | 556 | 1996 | 51,35% | 1603,59 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2381,76 | 638 | 1989 | 54,10% | 2330,00 | |||||
| Type 62 | 7 | 749,69 | 589 | 1661 | 50,81% | 1723,91 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2451,80 | 663 | 1457 | 53,74% | 2099,66 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1633,05 | 719 | 1427 | 57,53% | 2400,78 | |||||
| WZ-111 | 8 | 1572,94 | 767 | 1229 | 54,11% | 2180,74 | |||||
| T-103 | 8 | 1473,54 | 705 | 1162 | 53,01% | 1739,41 | |||||
| STB-1 | 10 | 2325,81 | 635 | 1154 | 51,47% | 2206,65 | |||||
| T34 | 8 | 1524,56 | 631 | 1072 | 53,92% | 2024,33 | |||||
| E 100 | 10 | 2411,89 | 678 | 1044 | 52,30% | 2162,96 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2218,56 | 644 | 924 | 55,30% | 2079,20 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2365,33 | 604 | 859 | 51,34% | 1896,62 | |||||
| Object 907 | 10 | 2280,20 | 752 | 735 | 53,88% | 1940,88 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1544,17 | 429 | 715 | 49,51% | 1735,56 | |||||
| T71 DA | 7 | 780,35 | 559 | 705 | 52,62% | 1683,96 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2327,91 | 647 | 702 | 50,85% | 1918,12 | |||||
| IS-3 | 8 | 1701,12 | 694 | 661 | 58,85% | 2381,13 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1214,80 | 654 | 635 | 46,46% | 1344,01 | |||||
| E 25 | 7 | 901,49 | 493 | 600 | 48,83% | 1233,09 | |||||
| FV215b | 10 | 2218,37 | 618 | 580 | 51,21% | 1923,39 | |||||
| 122 TM | 8 | 1686,27 | 784 | 549 | 51,18% | 2030,72 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 777,69 | 601 | 536 | 63,81% | 1832,27 | |||||
| T110E5 | 10 | 2416,73 | 764 | 505 | 53,86% | 2144,82 | |||||
| Object 277 | 10 | 2353,11 | 751 | 504 | 54,96% | 2022,00 | |||||
| KV-85 | 6 | 1086,80 | 566 | 501 | 59,88% | 2319,90 | |||||
| FV4202 | 8 | 1284,15 | 703 | 497 | 55,13% | 1909,15 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1352,05 | 780 | 494 | 52,63% | 1728,09 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2257,63 | 706 | 487 | 53,80% | 1930,39 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1734,28 | 839 | 471 | 52,02% | 1935,25 | |||||
| T-10 | 9 | 1754,78 | 599 | 466 | 52,79% | 1865,15 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1505,41 | 490 | 462 | 50,87% | 1770,53 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1989,86 | 686 | 462 | 53,25% | 1623,57 | |||||
| Object 260 | 10 | 2331,22 | 728 | 441 | 50,57% | 1867,41 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1252,49 | 713 | 435 | 54,25% | 1678,96 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1549,71 | 491 | 429 | 50,58% | 1439,50 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1164,13 | 439 | 412 | 50,24% | 1299,94 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 2012,70 | 721 | 399 | 53,38% | 2383,02 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 743,74 | 599 | 398 | 44,22% | 1335,95 | |||||
| T54E1 | 9 | 1766,09 | 622 | 391 | 54,99% | 1917,14 | |||||
| Object 140 | 10 | 2555,36 | 851 | 391 | 56,78% | 2581,79 | |||||
| Type 61 | 9 | 1913,18 | 648 | 363 | 56,75% | 2096,00 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1350,71 | 441 | 348 | 48,28% | 1599,38 | |||||
| Object 704 | 9 | 2260,72 | 655 | 345 | 55,65% | 2095,36 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1784,25 | 636 | 341 | 54,25% | 1952,72 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 2230,49 | 684 | 322 | 50,62% | 1871,51 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1665,36 | 628 | 321 | 50,47% | 1889,77 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1361,34 | 465 | 315 | 55,56% | 1592,25 | |||||
| T-832 | 8 | 1547,83 | 841 | 315 | 54,29% | 1713,25 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2058,30 | 602 | 312 | 57,69% | 2215,12 | |||||
| Conqueror | 9 | 1947,19 | 621 | 302 | 50,99% | 2004,69 | |||||
| T69 | 8 | 1360,48 | 587 | 298 | 51,01% | 1886,98 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2368,55 | 782 | 296 | 51,35% | 2008,47 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 498,45 | 404 | 283 | 49,12% | 1293,35 | |||||
| T21 | 6 | 367,21 | 456 | 276 | 51,45% | 926,64 | |||||
| Tiger II | 8 | 1462,93 | 595 | 267 | 52,06% | 1936,61 | |||||
| STA-1 | 8 | 1290,25 | 701 | 266 | 51,88% | 2005,50 | |||||
| E 75 | 9 | 1808,52 | 675 | 266 | 54,51% | 1928,73 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1794,49 | 619 | 256 | 58,20% | 2206,08 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 894,42 | 359 | 252 | 44,05% | 1052,86 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2432,58 | 754 | 251 | 55,38% | 2167,95 | |||||
| T 55A | 9 | 1945,44 | 844 | 244 | 59,02% | 2219,44 | |||||
| M103 | 9 | 2187,55 | 913 | 242 | 54,96% | 2500,39 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2307,85 | 632 | 239 | 53,97% | 2058,79 | |||||
| T95E2 | 8 | 1313,35 | 607 | 239 | 57,32% | 1952,13 | |||||
| T-54 | 9 | 2019,12 | 728 | 234 | 58,97% | 2463,93 | |||||
| IS | 7 | 1263,77 | 589 | 229 | 52,40% | 2011,89 | |||||
| T803 | 11 | 3110,84 | 1012 | 229 | 50,22% | 2241,50 | |||||
| KV-1 | 5 | 741,82 | 552 | 228 | 59,65% | 1989,92 | |||||
| CS-63 | 10 | 2096,68 | 654 | 227 | 51,10% | 1782,74 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2231,41 | 615 | 224 | 56,25% | 2225,84 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1127,42 | 443 | 218 | 51,83% | 1646,60 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1522,69 | 638 | 215 | 55,35% | 1502,44 | |||||
| E 50 | 9 | 1596,71 | 667 | 215 | 52,56% | 1618,95 | |||||
| M12 | 7 | 1035,08 | 426 | 212 | 49,06% | 1422,09 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1380,80 | 722 | 208 | 55,29% | 2050,12 | |||||
| Type 58 | 6 | 782,85 | 498 | 204 | 52,45% | 1722,02 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 978,71 | 617 | 194 | 50,00% | 1615,03 | |||||
| Object 416 | 8 | 1447,54 | 585 | 193 | 49,74% | 2251,41 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1448,23 | 802 | 189 | 58,20% | 1729,33 | |||||
| Comet | 7 | 1075,41 | 590 | 187 | 57,22% | 2140,36 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1208,56 | 529 | 187 | 50,80% | 1930,48 | |||||
| BZ-79 | 11 | 3030,88 | 934 | 186 | 45,16% | 1893,03 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 595,05 | 513 | 177 | 49,72% | 1620,98 | |||||
| Panther II | 8 | 1444,47 | 672 | 172 | 55,23% | 2259,39 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2090,45 | 878 | 172 | 56,98% | 2168,32 | |||||
| Tiger I | 7 | 1221,89 | 741 | 168 | 58,93% | 1935,67 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 1085,65 | 572 | 168 | 50,00% | 1590,35 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 590,25 | 491 | 165 | 50,91% | 1130,68 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 823,88 | 653 | 160 | 60,63% | 1976,40 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2442,57 | 835 | 157 | 53,50% | 2952,60 | |||||
| Charioteer | 8 | 1328,87 | 634 | 149 | 55,03% | 1437,62 | |||||
| Panther | 7 | 965,93 | 580 | 145 | 55,86% | 1719,14 | |||||
| A-44 | 7 | 918,17 | 574 | 145 | 55,17% | 1543,16 | |||||
| ARL 44 | 6 | 904,88 | 475 | 144 | 56,94% | 1828,80 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1967,68 | 854 | 142 | 53,52% | 1869,84 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 670,53 | 350 | 140 | 56,43% | 1068,49 | |||||
| 113 | 10 | 1895,88 | 706 | 137 | 54,01% | 1531,36 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1916,65 | 763 | 137 | 51,82% | 1870,99 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 722,52 | 467 | 137 | 48,18% | 1409,99 | |||||
| LTTB | 8 | 1014,36 | 600 | 137 | 59,12% | 2206,73 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2144,31 | 810 | 137 | 54,01% | 2138,69 | |||||
| Nashorn | 6 | 855,03 | 436 | 136 | 51,47% | 1585,39 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1628,62 | 695 | 132 | 59,09% | 2164,81 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1258,76 | 694 | 131 | 57,25% | 1508,27 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2412,92 | 810 | 131 | 50,38% | 1970,65 | |||||
| Cromwell | 6 | 716,42 | 537 | 127 | 59,84% | 1587,21 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1995,17 | 757 | 127 | 52,76% | 2060,38 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1338,66 | 820 | 125 | 55,20% | 2050,54 | |||||
| A-43 | 6 | 729,10 | 489 | 117 | 61,54% | 1718,74 | |||||
| SU-152 | 7 | 1224,84 | 523 | 116 | 65,52% | 2173,17 | |||||
| 110 | 8 | 1217,34 | 766 | 116 | 52,59% | 1404,65 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1065,05 | 616 | 116 | 53,45% | 1610,21 | |||||
| CS-53 | 8 | 1119,63 | 496 | 112 | 41,96% | 1400,44 | |||||
| T-34 | 5 | 480,95 | 382 | 111 | 58,56% | 1597,34 | |||||
| M41 | 5 | 461,06 | 261 | 108 | 48,15% | 673,34 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2974,85 | 1085 | 103 | 63,11% | 2539,30 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1584,33 | 717 | 102 | 52,94% | 2065,37 | |||||
| Type 71 | 10 | 2846,57 | 937 | 101 | 47,52% | 2288,24 | |||||
| STK-2 | 11 | 3213,03 | 1035 | 101 | 55,45% | 2284,35 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 867,68 | 501 | 99 | 60,61% | 2038,68 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 886,60 | 454 | 99 | 50,51% | 1673,59 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 622,99 | 616 | 98 | 60,20% | 1523,31 | |||||
| T29 | 7 | 1527,80 | 681 | 95 | 51,58% | 2207,82 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1472,20 | 662 | 93 | 50,54% | 2305,17 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1319,71 | 653 | 91 | 65,93% | 2252,76 | |||||
| O-I | 6 | 907,94 | 516 | 89 | 47,19% | 1683,92 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1505,60 | 744 | 88 | 50,00% | 2044,29 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1222,35 | 790 | 88 | 57,95% | 1681,54 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 758,60 | 483 | 87 | 56,32% | 1505,07 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 160,87 | 274 | 86 | 52,33% | 990,39 | |||||
| Challenger | 7 | 1453,36 | 624 | 85 | 50,59% | 2248,42 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1500,89 | 888 | 85 | 54,12% | 2018,96 | |||||
| Matilda | 4 | 481,70 | 510 | 84 | 65,48% | 1762,37 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 326,73 | 442 | 84 | 59,52% | 1083,15 | |||||
| Black Prince | 7 | 1114,07 | 730 | 84 | 58,33% | 1804,30 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 583,17 | 544 | 84 | 55,95% | 1487,98 | |||||
| Churchill VII | 6 | 968,77 | 655 | 82 | 46,34% | 2100,63 | |||||
| T-44 | 8 | 1092,91 | 642 | 81 | 51,85% | 1467,59 | |||||
| Churchill I | 5 | 684,11 | 606 | 80 | 61,25% | 1868,35 | |||||
| Renault G1 | 5 | 492,75 | 426 | 80 | 43,75% | 1505,23 | |||||
| IS-2 | 7 | 1159,65 | 535 | 79 | 55,70% | 1761,56 | |||||
| Type T-34 | 5 | 521,05 | 528 | 79 | 54,43% | 1484,82 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 439,20 | 336 | 79 | 50,63% | 1301,37 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1228,20 | 682 | 76 | 59,21% | 2406,31 | |||||
| SU-85 | 5 | 474,83 | 284 | 75 | 50,67% | 1026,72 | |||||
| T37 | 6 | 583,15 | 445 | 74 | 52,70% | 1669,35 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1054,23 | 664 | 73 | 60,27% | 1936,81 | |||||
| M44 | 6 | 764,63 | 512 | 72 | 59,72% | 1407,27 | |||||
| M6 | 6 | 1098,44 | 685 | 70 | 60,00% | 2287,59 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 2241,51 | 875 | 70 | 58,57% | 1743,20 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 660,36 | 680 | 69 | 59,42% | 1187,53 | |||||
| StuG IV | 5 | 380,45 | 282 | 69 | 56,52% | 973,50 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 377,37 | 380 | 67 | 55,22% | 1366,43 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2616,85 | 922 | 67 | 50,75% | 1862,88 | |||||
| Cobra | 9 | 1986,33 | 920 | 67 | 67,16% | 2095,79 | |||||
| T32 | 8 | 1742,12 | 845 | 66 | 72,73% | 2389,19 | |||||
| UDES 03 | 8 | 995,60 | 523 | 65 | 44,62% | 843,65 | |||||
| SU-100 | 6 | 857,70 | 408 | 64 | 53,13% | 1512,00 | |||||
| M7 | 5 | 327,47 | 360 | 64 | 54,69% | 1119,34 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1940,26 | 836 | 62 | 51,61% | 1775,46 | |||||
| S-51 | 7 | 869,31 | 585 | 61 | 52,46% | 954,67 | |||||
| Hummel | 6 | 755,13 | 457 | 60 | 41,67% | 946,66 | |||||
| Crusader | 6 | 353,98 | 329 | 58 | 62,07% | 1087,54 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 440,82 | 451 | 57 | 50,88% | 1213,63 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1299,08 | 727 | 53 | 49,06% | 1778,06 | |||||
| Covenanter | 5 | 261,75 | 287 | 53 | 45,28% | 792,17 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 345,98 | 323 | 53 | 47,17% | 1039,02 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 576,28 | 323 | 53 | 43,40% | 1376,25 | |||||
| Strv 74 | 6 | 923,79 | 643 | 52 | 46,15% | 1954,12 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 626,37 | 686 | 51 | 58,82% | 1522,33 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 174,66 | 364 | 50 | 32,00% | 363,52 | |||||
| KV-4 | 8 | 1518,10 | 888 | 50 | 54,00% | 1863,81 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 274,31 | 338 | 48 | 52,08% | 760,85 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 563,43 | 336 | 46 | 52,17% | 1379,43 | |||||
| CS-59 | 9 | 2048,18 | 924 | 45 | 60,00% | 2178,25 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1654,22 | 689 | 45 | 53,33% | 1938,48 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 553,45 | 422 | 44 | 65,91% | 1976,27 | |||||
| T-28 | 4 | 348,18 | 422 | 44 | 54,55% | 1107,48 | |||||
| SARL 42 | 4 | 365,89 | 357 | 44 | 52,27% | 1349,90 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1592,07 | 952 | 44 | 56,82% | 1791,92 | |||||
| B1 | 4 | 309,85 | 436 | 41 | 65,85% | 1004,45 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 149,62 | 371 | 39 | 61,54% | 386,56 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 190,57 | 229 | 37 | 59,46% | 611,56 | |||||
| Achilles | 6 | 859,05 | 588 | 37 | 51,35% | 1704,22 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 934,20 | 535 | 35 | 60,00% | 2148,20 | |||||
| Marder 38T | 4 | 488,46 | 449 | 35 | 42,86% | 1232,86 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 457,03 | 462 | 34 | 50,00% | 1221,38 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 995,91 | 804 | 32 | 62,50% | 2338,90 | |||||
| T-29 | 3 | 281,03 | 284 | 32 | 43,75% | 897,92 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 768,84 | 568 | 31 | 54,84% | 2255,94 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 351,39 | 416 | 31 | 64,52% | 1400,81 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1645,03 | 682 | 31 | 64,52% | 2582,27 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1211,53 | 701 | 30 | 56,67% | 1908,93 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 919,25 | 562 | 28 | 50,00% | 1033,94 | |||||
| T-116 | 3 | 102,04 | 167 | 27 | 44,44% | 222,39 | |||||
| AMX 40 | 4 | 190,85 | 213 | 26 | 46,15% | 578,61 | |||||
| T-50-2 | 6 | 355,00 | 322 | 26 | 50,00% | 852,26 | |||||
| IS-6 | 8 | 1870,63 | 986 | 24 | 54,17% | 2617,26 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1564,71 | 760 | 24 | 29,17% | 1299,93 | |||||
| T-46 | 3 | 162,55 | 227 | 22 | 50,00% | 593,56 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 190,45 | 205 | 20 | 55,00% | 737,43 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 366,30 | 269 | 20 | 45,00% | 1114,98 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 303,65 | 373 | 20 | 60,00% | 968,48 | |||||
| M8A1 | 4 | 409,35 | 458 | 20 | 45,00% | 1081,64 | |||||
| MT-25 | 6 | 369,65 | 447 | 20 | 55,00% | 896,04 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 1011,47 | 716 | 19 | 47,37% | 2350,55 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1797,88 | 783 | 17 | 47,06% | 2049,10 | |||||
| T56 GMC | 3 | 158,19 | 157 | 16 | 50,00% | 371,44 | |||||
| Char de transition | 6 | 930,31 | 532 | 16 | 50,00% | 1417,53 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 170,13 | 457 | 15 | 73,33% | 1031,79 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1090,47 | 790 | 15 | 46,67% | 1469,71 | |||||
| AT 2 | 5 | 393,50 | 355 | 14 | 42,86% | 724,22 | |||||
| Somua S35 | 3 | 337,57 | 371 | 14 | 71,43% | 1282,33 | |||||
| Sexton II | 3 | 194,75 | 183 | 12 | 41,67% | 584,71 | |||||
| T-26 | 2 | 163,83 | 163 | 12 | 50,00% | 742,41 | |||||
| Marder II | 3 | 417,42 | 283 | 12 | 41,67% | 1349,94 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 875,00 | 743 | 10 | 50,00% | 933,24 | |||||
| D2 | 3 | 233,44 | 316 | 9 | 44,44% | 902,30 | |||||
| T1 HMC | 2 | 82,00 | 109 | 9 | 66,67% | 449,87 | |||||
| M7 Priest | 3 | 147,44 | 191 | 9 | 33,33% | 145,18 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1155,67 | 642 | 9 | 55,56% | 2501,71 | |||||
| M2 Light | 2 | 72,63 | 168 | 8 | 50,00% | 132,37 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 211,00 | 365 | 8 | 62,50% | 815,69 | |||||
| T3 HMC | 2 | 161,63 | 198 | 8 | 50,00% | 637,50 | |||||
| Obsidian | 8 | 1227,75 | 775 | 8 | 50,00% | 1416,97 | |||||
| FCM 36 | 2 | 120,43 | 160 | 7 | 28,57% | 313,34 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 261,00 | 477 | 6 | 66,67% | 1085,26 | |||||
| M37 | 4 | 343,00 | 206 | 6 | 33,33% | 1022,86 | |||||
| L-60 | 2 | 104,50 | 253 | 6 | 50,00% | 451,70 | |||||
| Renault R35 | 2 | 185,80 | 276 | 5 | 40,00% | 820,38 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2279,80 | 849 | 5 | 80,00% | 1506,52 | |||||
| Löwe | 8 | 1035,80 | 628 | 5 | 100,00% | 1170,92 | |||||
| Excalibur | 6 | 832,40 | 478 | 5 | 40,00% | 935,38 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 245,75 | 438 | 4 | 75,00% | 1096,21 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 83,00 | 199 | 3 | 33,33% | 59,22 | |||||
| Lago M38 | 3 | 929,67 | 768 | 3 | 66,67% | 3037,40 | |||||
| Valiant | 5 | 928,67 | 952 | 3 | 66,67% | 3035,61 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 415,67 | 407 | 3 | 66,67% | 1718,03 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 96,00 | 216 | 2 | 50,00% | 320,37 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 425,50 | 521 | 2 | 100,00% | 2273,03 | |||||
| MS-1 | 1 | 151,00 | 272 | 2 | 50,00% | 739,71 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 941,00 | 902 | 2 | 100,00% | 1588,69 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 40,00 | 218 | 2 | 50,00% | 90,55 | |||||
| FV304 | 6 | 525,00 | 199 | 2 | 50,00% | 700,03 | |||||
| LTP | 3 | 303,50 | 224 | 2 | 100,00% | 1385,80 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 77,00 | 180 | 1 | 100,00% | 369,51 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 7,00 | 112 | 1 | 0,00% | 3,10 | |||||
| 4TP | 1 | 89,00 | 150 | 1 | 0,00% | 200,24 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 57,00 | 273 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AMR 35 | 2 | 303,00 | 413 | 1 | 0,00% | 1340,23 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 896,00 | 788 | 1 | 100,00% | 3488,59 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 46,00 | 66 | 1 | 0,00% | 0,00 |
MegaDiways
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 55661 | 4 | 13 | 262 | ||||
| Ortalama Seviye | 8,37 | 10,00 | 9,46 | 9,36 | ||||
| Galibiyetler | 29691 | 53,34% | 2 | 50,00% | 5 | 38,46% | 147 | 56,11% |
| Yenilgiler | 25328 | 45,50% | 2 | 50,00% | 8 | 61,54% | 113 | 43,13% |
| Berabere | 642 | 1,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 0,76% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 15462 | 27,78% | 1 | 25,00% | 4 | 30,77% | 90 | 34,35% |
| İmha edilen Tanklar | 54507 | 0,98 | 11 | 2,75 | 18 | 1,38 | 271 | 1,03 |
| Yoketme Oranı | 1,36 | 3,67 | 2,00 | 1,58 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 73085 | 1,31 | 4 | 1,00 | 12 | 0,92 | 255 | 0,97 |
| Verilen Hasar | 1.591,89 | 3.164,75 | 2.187,23 | 2.203,03 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 70273 | 1,26 | 20 | 5,00 | 20 | 1,54 | 263 | 1,00 |
| Üs savunma Puanı | 26718 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 98 | 0,37 |
| Deneyim | 633,72 | 1.169,75 | 805,54 | 892,90 | ||||
| WN7 | 1329,88 | 2229,21 | 1244,33 | 1402,39 | ||||
| WN8 | 1915,96 | 14698,94 | 3463,28 | 2314,38 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 55661 | |
| Ortalama Seviye | 8,37 | |
| Galibiyetler | 29691 | 53,34% |
| Yenilgiler | 25328 | 45,50% |
| Berabere | 642 | 1,15% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 15462 | 27,78% |
| İmha edilen Tanklar | 54507 | 0,98 |
| Yoketme Oranı | 1,36 | |
| Tespit edilen Tanklar | 73085 | 1,31 |
| Verilen Hasar | 1.591,89 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 70273 | 1,26 |
| Üs savunma Puanı | 26718 | 0,48 |
| Deneyim | 633,72 | |
| WN7 | 1329,88 | |
| WN8 | 1915,96 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 4 | |
| Ortalama Seviye | 10,00 | |
| Galibiyetler | 2 | 50,00% |
| Yenilgiler | 2 | 50,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 25,00% |
| İmha edilen Tanklar | 11 | 2,75 |
| Yoketme Oranı | 3,67 | |
| Tespit edilen Tanklar | 4 | 1,00 |
| Verilen Hasar | 3.164,75 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 20 | 5,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 1.169,75 | |
| WN7 | 2229,21 | |
| WN8 | 14698,94 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 13 | |
| Ortalama Seviye | 9,46 | |
| Galibiyetler | 5 | 38,46% |
| Yenilgiler | 8 | 61,54% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4 | 30,77% |
| İmha edilen Tanklar | 18 | 1,38 |
| Yoketme Oranı | 2,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 12 | 0,92 |
| Verilen Hasar | 2.187,23 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 20 | 1,54 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 805,54 | |
| WN7 | 1244,33 | |
| WN8 | 3463,28 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 262 | |
| Ortalama Seviye | 9,36 | |
| Galibiyetler | 147 | 56,11% |
| Yenilgiler | 113 | 43,13% |
| Berabere | 2 | 0,76% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 90 | 34,35% |
| İmha edilen Tanklar | 271 | 1,03 |
| Yoketme Oranı | 1,58 | |
| Tespit edilen Tanklar | 255 | 0,97 |
| Verilen Hasar | 2.203,03 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 263 | 1,00 |
| Üs savunma Puanı | 98 | 0,37 |
| Deneyim | 892,90 | |
| WN7 | 1402,39 | |
| WN8 | 2314,38 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 370 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 183 | 49,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 169 | 45,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 18 | 4,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 121 | 32,70% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 230 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,92 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 270 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.710,19 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 434 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 189 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 589,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 370 | |
| Galibiyetler | 183 | 49,46% |
| Yenilgiler | 169 | 45,68% |
| Berabere | 18 | 4,86% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 121 | 32,70% |
| İmha edilen Tanklar | 230 | 0,62 |
| Yoketme Oranı | 0,92 | |
| Tespit edilen Tanklar | 270 | 0,73 |
| Verilen Hasar | 1.710,19 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 434 | 1,17 |
| Üs savunma Puanı | 189 | 0,51 |
| Deneyim | 589,21 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 211 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 129 | 61,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 76 | 36,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 6 | 2,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 82 | 38,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 147 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 204 | 0,97 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.188,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 493 | 2,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 343 | 1,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 697,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 211 | |
| Galibiyetler | 129 | 61,14% |
| Yenilgiler | 76 | 36,02% |
| Berabere | 6 | 2,84% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 82 | 38,86% |
| İmha edilen Tanklar | 147 | 0,70 |
| Yoketme Oranı | 1,14 | |
| Tespit edilen Tanklar | 204 | 0,97 |
| Verilen Hasar | 1.188,70 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 493 | 2,34 |
| Üs savunma Puanı | 343 | 1,63 |
| Deneyim | 697,77 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 111 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 71 | 63,96% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 38 | 34,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 2 | 1,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 38 | 34,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 63 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 191 | 1,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 496,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 81 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 119 | 1,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 579,78 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 111 | |
| Galibiyetler | 71 | 63,96% |
| Yenilgiler | 38 | 34,23% |
| Berabere | 2 | 1,80% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 38 | 34,23% |
| İmha edilen Tanklar | 63 | 0,57 |
| Yoketme Oranı | 0,86 | |
| Tespit edilen Tanklar | 191 | 1,72 |
| Verilen Hasar | 496,93 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 81 | 0,73 |
| Üs savunma Puanı | 119 | 1,07 |
| Deneyim | 579,78 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 26 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 13 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 13 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 9 | 34,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 17 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 15 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 686,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 44 | 1,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 10 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 344,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 26 | |
| Galibiyetler | 13 | 50,00% |
| Yenilgiler | 13 | 50,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 9 | 34,62% |
| İmha edilen Tanklar | 17 | 0,65 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 15 | 0,58 |
| Verilen Hasar | 686,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 44 | 1,69 |
| Üs savunma Puanı | 10 | 0,38 |
| Deneyim | 344,50 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 2936 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 1712 | 58,31% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1169 | 39,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 55 | 1,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1222 | 41,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 2159 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2955 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.173,48 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 7078 | 2,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 10444 | 3,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 568,19 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 2936 | |
| Galibiyetler | 1712 | 58,31% |
| Yenilgiler | 1169 | 39,82% |
| Berabere | 55 | 1,87% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1222 | 41,62% |
| İmha edilen Tanklar | 2159 | 0,74 |
| Yoketme Oranı | 1,26 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2955 | 1,01 |
| Verilen Hasar | 1.173,48 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 7078 | 2,41 |
| Üs savunma Puanı | 10444 | 3,56 |
| Deneyim | 568,19 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 2135 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 1245 | 58,31% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 864 | 40,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 26 | 1,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 900 | 42,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1549 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2236 | 1,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.141,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 2986 | 1,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 3308 | 1,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 580,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 2135 | |
| Galibiyetler | 1245 | 58,31% |
| Yenilgiler | 864 | 40,47% |
| Berabere | 26 | 1,22% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 900 | 42,15% |
| İmha edilen Tanklar | 1549 | 0,73 |
| Yoketme Oranı | 1,25 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2236 | 1,05 |
| Verilen Hasar | 1.141,86 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 2986 | 1,40 |
| Üs savunma Puanı | 3308 | 1,55 |
| Deneyim | 580,09 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 283 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 139 | 49,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 144 | 50,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 111 | 39,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 160 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 222 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.334,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 114 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 65 | 0,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 412,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 283 | |
| Galibiyetler | 139 | 49,12% |
| Yenilgiler | 144 | 50,88% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 111 | 39,22% |
| İmha edilen Tanklar | 160 | 0,57 |
| Yoketme Oranı | 0,93 | |
| Tespit edilen Tanklar | 222 | 0,78 |
| Verilen Hasar | 1.334,25 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 114 | 0,40 |
| Üs savunma Puanı | 65 | 0,23 |
| Deneyim | 412,53 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen