| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panhard EBR 105 | 10 | 1652,43 | 921 | 1366 | 57,25% | 2523,21 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 2029,96 | 1083 | 1339 | 56,98% | 3053,30 | |||||
| Manticore | 10 | 1953,35 | 1002 | 1175 | 59,49% | 2956,27 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2678,00 | 782 | 956 | 54,81% | 2434,39 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 2168,53 | 983 | 917 | 58,23% | 2826,08 | |||||
| IS-3 | 8 | 1299,06 | 519 | 749 | 50,33% | 1586,93 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 2344,05 | 1133 | 705 | 59,01% | 3454,81 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 3620,52 | 1143 | 658 | 61,40% | 3201,75 | |||||
| E 25 | 7 | 1299,00 | 829 | 617 | 60,62% | 2399,85 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 3202,61 | 972 | 604 | 57,95% | 3190,21 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 2043,95 | 1084 | 580 | 62,76% | 3097,55 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1511,08 | 600 | 577 | 48,87% | 1517,42 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 3048,85 | 954 | 556 | 58,45% | 2995,57 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 2182,44 | 1171 | 552 | 62,86% | 3275,58 | |||||
| Strv S1 | 8 | 2067,44 | 910 | 533 | 57,60% | 2634,08 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 975,65 | 1000 | 528 | 60,23% | 2400,94 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1966,91 | 1102 | 503 | 57,46% | 2569,23 | |||||
| Object 430U | 10 | 2706,21 | 959 | 487 | 55,24% | 2687,81 | |||||
| Object 279 early | 10 | 3435,52 | 1128 | 481 | 59,67% | 2793,65 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 2697,44 | 1187 | 481 | 67,78% | 3505,86 | |||||
| Object 907 | 10 | 3143,70 | 1106 | 467 | 62,31% | 3166,68 | |||||
| Grille 15 | 10 | 3178,59 | 861 | 461 | 55,31% | 2818,97 | |||||
| CS-63 | 10 | 3235,38 | 1071 | 458 | 62,88% | 3443,92 | |||||
| Kranvagn | 10 | 3241,96 | 1033 | 443 | 57,11% | 3172,65 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2687,97 | 951 | 427 | 58,08% | 2698,58 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2656,03 | 1242 | 420 | 60,71% | 3185,96 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2869,92 | 885 | 413 | 51,82% | 2792,11 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 3668,76 | 1130 | 410 | 59,76% | 3637,80 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 3302,64 | 1078 | 378 | 59,79% | 3303,13 | |||||
| LT-432 | 8 | 1112,71 | 990 | 376 | 60,11% | 2683,12 | |||||
| STB-1 | 10 | 2701,32 | 978 | 369 | 60,70% | 2684,62 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 3456,98 | 1052 | 364 | 58,79% | 3250,09 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1215,51 | 604 | 355 | 51,27% | 1487,20 | |||||
| T-10 | 9 | 1667,50 | 593 | 352 | 47,44% | 1724,08 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1741,87 | 1091 | 349 | 59,89% | 2818,57 | |||||
| T110E5 | 10 | 3537,57 | 1096 | 342 | 53,80% | 3685,59 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1247,44 | 440 | 338 | 54,73% | 1476,78 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 3146,42 | 972 | 337 | 53,71% | 2735,49 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1519,88 | 958 | 336 | 58,93% | 2509,43 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 3053,31 | 995 | 333 | 57,06% | 3083,78 | |||||
| KV-85 | 6 | 597,62 | 362 | 330 | 51,52% | 998,77 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 2027,66 | 954 | 330 | 56,67% | 3000,56 | |||||
| Maus | 10 | 3131,74 | 1048 | 330 | 56,06% | 2908,52 | |||||
| FV4202 | 8 | 1440,26 | 948 | 329 | 58,97% | 2240,14 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 3753,11 | 1094 | 328 | 60,98% | 3709,72 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 2216,00 | 1028 | 324 | 58,95% | 3441,72 | |||||
| Cobra | 9 | 2850,51 | 1079 | 315 | 56,19% | 3234,39 | |||||
| BZ-75 | 10 | 3407,55 | 1064 | 308 | 59,09% | 3304,64 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 3651,64 | 1117 | 303 | 63,04% | 3532,19 | |||||
| Strv 103B | 10 | 3274,24 | 974 | 301 | 59,47% | 2947,68 | |||||
| T92 | 8 | 959,18 | 977 | 296 | 51,69% | 2145,11 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 3633,00 | 1039 | 294 | 63,61% | 3381,60 | |||||
| T-34 | 5 | 212,57 | 229 | 289 | 44,64% | 374,68 | |||||
| IS | 7 | 764,00 | 418 | 286 | 51,40% | 960,58 | |||||
| KV-1 | 5 | 422,68 | 343 | 284 | 48,94% | 770,42 | |||||
| Object 277 | 10 | 3330,43 | 1053 | 282 | 58,51% | 3425,82 | |||||
| 121 | 10 | 3086,43 | 1004 | 279 | 61,65% | 3195,29 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 3220,50 | 1037 | 276 | 58,70% | 3307,69 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 2246,52 | 1034 | 274 | 62,77% | 3594,93 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 3856,60 | 1060 | 273 | 62,27% | 3447,95 | |||||
| VK 72.01 (K) | 10 | 3663,21 | 1134 | 270 | 66,67% | 3134,85 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 3305,62 | 1047 | 268 | 61,19% | 3559,38 | |||||
| K-91 | 10 | 2964,72 | 995 | 265 | 55,47% | 3141,86 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 2843,21 | 1184 | 261 | 60,54% | 3218,96 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 3476,96 | 1096 | 260 | 61,15% | 3267,36 | |||||
| IS-7 | 10 | 2709,66 | 974 | 258 | 56,20% | 2593,73 | |||||
| XM57 | 8 | 2928,96 | 1278 | 256 | 59,77% | 3601,47 | |||||
| Strv K | 9 | 2330,34 | 1009 | 254 | 51,97% | 2774,95 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 3314,37 | 1088 | 247 | 65,99% | 3530,24 | |||||
| M12 | 7 | 809,34 | 365 | 247 | 53,85% | 1101,51 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 3180,33 | 960 | 246 | 65,45% | 3182,69 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2944,53 | 827 | 244 | 53,28% | 2604,71 | |||||
| E 100 | 10 | 3057,87 | 1014 | 242 | 58,68% | 2919,03 | |||||
| T-22 medium | 10 | 3040,50 | 1057 | 240 | 58,75% | 3172,69 | |||||
| T-34-1 | 7 | 846,22 | 474 | 237 | 49,79% | 1410,66 | |||||
| DBV-152 | 10 | 3713,84 | 985 | 231 | 60,17% | 3466,21 | |||||
| Type 71 | 10 | 3905,49 | 1191 | 230 | 62,61% | 4227,18 | |||||
| T110E4 | 10 | 3520,72 | 981 | 230 | 56,96% | 3157,21 | |||||
| 121B | 10 | 3127,23 | 1037 | 229 | 61,14% | 3247,90 | |||||
| Object 140 | 10 | 2658,18 | 956 | 224 | 55,36% | 2714,48 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1236,47 | 516 | 223 | 56,05% | 1340,72 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2850,70 | 976 | 221 | 57,92% | 2593,12 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1359,31 | 582 | 216 | 49,07% | 1655,37 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1589,67 | 804 | 212 | 54,72% | 1785,45 | |||||
| Object 260 | 10 | 3723,51 | 1165 | 212 | 62,74% | 3819,44 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1001,80 | 594 | 210 | 54,29% | 1790,99 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 3614,41 | 1114 | 210 | 60,48% | 3472,75 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 508,85 | 456 | 208 | 52,40% | 1493,08 | |||||
| Object 752 | 9 | 3240,47 | 1321 | 205 | 65,85% | 3551,02 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 3662,75 | 1074 | 203 | 57,14% | 3757,51 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 925,04 | 504 | 201 | 53,73% | 1383,22 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2925,85 | 964 | 200 | 61,00% | 3020,28 | |||||
| Object 430 | 9 | 1691,02 | 887 | 200 | 56,00% | 1767,95 | |||||
| Ares 90 | 10 | 3635,08 | 1122 | 197 | 60,41% | 4121,82 | |||||
| Object 268 | 10 | 3384,29 | 928 | 196 | 60,71% | 2879,93 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 3613,54 | 999 | 195 | 59,49% | 3393,39 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 3480,25 | 1041 | 193 | 61,14% | 3262,94 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 2394,82 | 1128 | 193 | 64,25% | 3222,65 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 3193,60 | 928 | 191 | 58,12% | 2953,20 | |||||
| Object 705A | 10 | 3315,49 | 1029 | 190 | 57,89% | 3233,07 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 3271,53 | 1184 | 190 | 60,00% | 3729,69 | |||||
| SU-100 | 6 | 666,83 | 384 | 189 | 49,74% | 1146,50 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 3385,64 | 1086 | 185 | 61,08% | 3028,10 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 3382,96 | 1036 | 184 | 58,15% | 3372,59 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 3648,41 | 1147 | 183 | 62,84% | 3897,07 | |||||
| T-62A | 10 | 2246,81 | 804 | 183 | 54,10% | 2038,20 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1684,56 | 1049 | 183 | 57,92% | 2729,21 | |||||
| T110E3 | 10 | 3441,96 | 1017 | 182 | 61,54% | 3213,47 | |||||
| LTTB | 8 | 589,19 | 505 | 182 | 48,35% | 1035,65 | |||||
| Concept 1B | 9 | 2640,59 | 1116 | 182 | 55,49% | 2517,13 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 3498,80 | 1076 | 181 | 61,88% | 3433,92 | |||||
| KV-4 | 8 | 1242,32 | 539 | 180 | 48,89% | 1484,46 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 3095,36 | 1065 | 179 | 64,25% | 3454,72 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 510,56 | 454 | 177 | 54,80% | 1097,85 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 2259,63 | 1156 | 177 | 58,76% | 3255,40 | |||||
| M44 | 6 | 662,26 | 335 | 174 | 53,45% | 1184,36 | |||||
| Tortoise | 9 | 2969,21 | 1221 | 174 | 62,07% | 3204,78 | |||||
| Tiger I | 7 | 919,03 | 490 | 171 | 54,97% | 1271,08 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 2764,01 | 1295 | 170 | 60,59% | 3557,77 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 2774,91 | 1326 | 170 | 60,59% | 3857,43 | |||||
| ARL 44 | 6 | 576,18 | 360 | 169 | 49,11% | 930,74 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 862,94 | 455 | 167 | 51,50% | 1226,67 | |||||
| Object 261 | 10 | 1675,73 | 814 | 166 | 57,83% | 1564,02 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 4480,38 | 1331 | 165 | 65,45% | 4427,19 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 2144,70 | 1084 | 164 | 54,27% | 3640,81 | |||||
| ST-62 Version 2 | 10 | 3573,09 | 1202 | 163 | 65,64% | 3522,61 | |||||
| Type 63 | 8 | 2356,31 | 1215 | 163 | 57,67% | 3484,03 | |||||
| SU-152 | 7 | 889,07 | 436 | 161 | 52,80% | 1262,22 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 3590,27 | 1052 | 161 | 58,39% | 3687,81 | |||||
| MT-25 | 6 | 256,17 | 333 | 161 | 49,07% | 611,60 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 3295,84 | 956 | 161 | 63,35% | 2771,55 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1978,36 | 634 | 160 | 53,75% | 2036,52 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 4226,83 | 1161 | 160 | 57,50% | 3628,34 | |||||
| SU-85 | 5 | 353,09 | 233 | 159 | 45,91% | 654,81 | |||||
| Lion | 10 | 3252,24 | 1001 | 156 | 59,62% | 3257,74 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1994,85 | 1117 | 156 | 55,77% | 2645,76 | |||||
| Churchill III | 5 | 555,97 | 594 | 156 | 58,33% | 1263,23 | |||||
| T92 HMC | 10 | 2017,19 | 727 | 155 | 50,32% | 1908,29 | |||||
| Object 452K | 10 | 3944,93 | 1175 | 154 | 63,64% | 3665,25 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1563,87 | 853 | 153 | 46,41% | 2235,01 | |||||
| M60 | 10 | 3214,56 | 1006 | 153 | 58,82% | 3408,13 | |||||
| Stinger | 10 | 3928,75 | 1112 | 151 | 54,30% | 3223,15 | |||||
| ST-II | 10 | 3615,89 | 1087 | 149 | 53,02% | 3483,82 | |||||
| Type 64 | 6 | 1227,91 | 1077 | 149 | 65,10% | 4560,11 | |||||
| Type T-34 | 5 | 336,28 | 293 | 148 | 51,35% | 858,99 | |||||
| M-V-Y | 10 | 3422,30 | 1066 | 147 | 55,10% | 3299,46 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1783,21 | 743 | 145 | 51,03% | 1734,41 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1869,90 | 1085 | 144 | 61,11% | 3346,25 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 2196,27 | 1036 | 144 | 59,03% | 2866,23 | |||||
| IS-4 | 10 | 3426,45 | 1121 | 142 | 60,56% | 3332,08 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 766,26 | 736 | 142 | 54,23% | 1508,34 | |||||
| 113 | 10 | 3462,78 | 1094 | 139 | 57,55% | 3537,27 | |||||
| T-54 | 9 | 1417,44 | 809 | 138 | 52,90% | 1519,39 | |||||
| O-I | 6 | 929,29 | 574 | 137 | 48,18% | 1679,61 | |||||
| Kampfpanzer 07 P(E) | 10 | 3583,64 | 1150 | 137 | 60,58% | 3720,62 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 2032,34 | 1069 | 137 | 56,93% | 2930,28 | |||||
| IS-6 | 8 | 1298,54 | 546 | 136 | 45,59% | 1489,53 | |||||
| T21 | 6 | 314,66 | 364 | 136 | 50,00% | 763,58 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 997,57 | 634 | 135 | 44,44% | 1200,47 | |||||
| Gryphon | 10 | 4402,15 | 1271 | 134 | 61,19% | 4392,84 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 3455,18 | 1106 | 132 | 65,91% | 3476,41 | |||||
| Executor | 11 | 4151,30 | 1209 | 131 | 62,60% | 4124,05 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 569,05 | 372 | 128 | 47,66% | 918,83 | |||||
| S35 CA | 5 | 726,76 | 415 | 126 | 57,94% | 1937,81 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1279,82 | 704 | 126 | 50,79% | 994,32 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 973,72 | 861 | 126 | 52,38% | 1682,95 | |||||
| Object 780 | 10 | 3805,02 | 1173 | 125 | 62,40% | 4015,72 | |||||
| Type 58 | 6 | 688,47 | 450 | 124 | 55,65% | 1524,53 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1821,18 | 973 | 122 | 63,93% | 2619,40 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 459,96 | 308 | 122 | 41,80% | 772,12 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 807,34 | 959 | 121 | 60,33% | 1342,45 | |||||
| FV3805 | 9 | 1338,07 | 748 | 116 | 50,00% | 1195,63 | |||||
| T-150 | 6 | 652,49 | 400 | 115 | 47,83% | 1165,55 | |||||
| Taschenratte | 11 | 4726,92 | 1375 | 113 | 57,52% | 3616,32 | |||||
| Nergal | 8 | 2630,28 | 1340 | 113 | 67,26% | 3861,01 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 2407,99 | 1005 | 110 | 59,09% | 3591,63 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 2131,85 | 1102 | 110 | 60,00% | 3696,42 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1366,62 | 833 | 109 | 53,21% | 2177,53 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 854,06 | 688 | 108 | 59,26% | 1482,87 | |||||
| Object 416 | 8 | 1049,06 | 681 | 106 | 48,11% | 1293,86 | |||||
| T77 | 8 | 2055,56 | 1005 | 102 | 55,88% | 2680,93 | |||||
| FV215b | 10 | 3297,34 | 1030 | 101 | 53,47% | 3528,40 | |||||
| Type 61 | 9 | 2036,72 | 854 | 99 | 47,47% | 2188,50 | |||||
| Emil I | 8 | 1355,33 | 663 | 98 | 39,80% | 1410,23 | |||||
| SU-101 | 8 | 1436,66 | 793 | 98 | 61,22% | 1791,65 | |||||
| Grille | 5 | 374,50 | 217 | 96 | 44,79% | 619,06 | |||||
| Gorilla | 11 | 4178,66 | 1119 | 95 | 58,95% | 3134,01 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2570,92 | 1121 | 93 | 65,59% | 3067,92 | |||||
| KV-2 | 6 | 884,80 | 503 | 91 | 54,95% | 1728,52 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 2444,93 | 1111 | 91 | 62,64% | 3266,87 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 479,67 | 350 | 90 | 46,67% | 920,73 | |||||
| Object 432U | 11 | 3794,28 | 1206 | 90 | 60,00% | 4086,64 | |||||
| AAT60 | 8 | 2314,07 | 1161 | 89 | 60,67% | 3274,75 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2569,93 | 1020 | 89 | 66,29% | 2905,81 | |||||
| Black Rock | 11 | 4075,27 | 1162 | 88 | 51,14% | 3357,31 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1863,71 | 917 | 87 | 58,62% | 2119,53 | |||||
| Charioteer | 8 | 1390,38 | 696 | 87 | 44,83% | 1502,10 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 2283,85 | 1058 | 87 | 60,92% | 3332,14 | |||||
| Emil II | 9 | 2081,15 | 943 | 86 | 58,14% | 2108,67 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1788,64 | 802 | 86 | 54,65% | 1886,75 | |||||
| KV-3 | 7 | 924,31 | 491 | 86 | 53,49% | 1289,79 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 3155,86 | 846 | 85 | 49,41% | 2365,20 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 611,54 | 411 | 84 | 51,19% | 1171,78 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 3807,30 | 1068 | 84 | 55,95% | 3429,34 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 1423,08 | 950 | 84 | 51,19% | 2693,84 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 2251,47 | 1012 | 83 | 55,42% | 2690,03 | |||||
| M41 | 5 | 399,80 | 277 | 83 | 57,83% | 606,02 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 3398,61 | 1057 | 83 | 54,22% | 2819,86 | |||||
| Somua SM | 8 | 2396,01 | 1213 | 83 | 59,04% | 3174,82 | |||||
| T-44 | 8 | 1068,74 | 784 | 82 | 54,88% | 1626,85 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 3926,00 | 1053 | 82 | 47,56% | 3899,97 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 313,48 | 384 | 82 | 57,32% | 1058,11 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 2639,20 | 1263 | 82 | 53,66% | 3058,38 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 2002,48 | 901 | 81 | 56,79% | 2076,22 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 553,94 | 769 | 81 | 51,85% | 945,95 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 3679,64 | 1068 | 80 | 58,75% | 3845,77 | |||||
| AT 8 | 6 | 529,62 | 380 | 79 | 53,16% | 854,76 | |||||
| BZ-79 | 11 | 4528,96 | 1221 | 79 | 58,23% | 3499,55 | |||||
| H3 | 9 | 3203,85 | 1262 | 78 | 64,10% | 3722,41 | |||||
| Fauteur | 11 | 4479,68 | 1280 | 78 | 58,97% | 3775,68 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 3198,08 | 919 | 77 | 58,44% | 2635,40 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1833,22 | 754 | 76 | 61,84% | 2110,37 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 755,54 | 582 | 76 | 53,95% | 1255,83 | |||||
| STA-1 | 8 | 1138,76 | 772 | 75 | 57,33% | 1764,13 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2393,13 | 964 | 75 | 61,33% | 2565,13 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 3099,51 | 935 | 75 | 52,00% | 3130,56 | |||||
| 212A | 9 | 1873,14 | 896 | 74 | 58,11% | 1873,17 | |||||
| T54E1 | 9 | 2302,43 | 924 | 74 | 52,70% | 2313,05 | |||||
| T29 | 7 | 1108,08 | 779 | 72 | 55,56% | 1564,41 | |||||
| Tiger II | 8 | 960,00 | 581 | 72 | 44,44% | 966,09 | |||||
| M7 | 5 | 277,21 | 309 | 72 | 50,00% | 985,33 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 4361,53 | 1248 | 72 | 58,33% | 3613,98 | |||||
| KR-1 | 11 | 4188,28 | 1227 | 72 | 55,56% | 3325,46 | |||||
| Durendal | 10 | 3502,43 | 1080 | 72 | 61,11% | 3362,49 | |||||
| CS-53 | 8 | 1625,44 | 923 | 71 | 53,52% | 2615,91 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1876,03 | 918 | 71 | 53,52% | 2133,48 | |||||
| CS-59 | 9 | 1967,83 | 930 | 71 | 45,07% | 2247,98 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 3632,01 | 1120 | 71 | 56,34% | 3059,11 | |||||
| T95E6 | 10 | 3161,55 | 1037 | 71 | 59,15% | 3070,30 | |||||
| M103 | 9 | 2359,84 | 1057 | 70 | 62,86% | 2792,96 | |||||
| Miel | 8 | 2242,16 | 1084 | 70 | 50,00% | 2823,92 | |||||
| T803 | 11 | 3887,49 | 1183 | 70 | 60,00% | 3400,40 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1506,13 | 709 | 69 | 52,17% | 1293,46 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2487,84 | 1071 | 69 | 62,32% | 2562,99 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 360,04 | 316 | 68 | 55,88% | 1007,50 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 2275,60 | 1041 | 68 | 54,41% | 2752,43 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 4034,46 | 1168 | 68 | 60,29% | 3267,51 | |||||
| T-34-2 | 8 | 676,54 | 459 | 67 | 49,25% | 758,62 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 457,28 | 281 | 65 | 50,77% | 965,97 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2894,12 | 1171 | 65 | 53,85% | 3778,52 | |||||
| WZ-120 | 9 | 988,48 | 637 | 64 | 42,19% | 736,01 | |||||
| Conqueror | 9 | 1970,41 | 797 | 64 | 57,81% | 2155,06 | |||||
| M37 | 4 | 245,89 | 271 | 64 | 60,94% | 836,79 | |||||
| STK-2 | 11 | 4036,88 | 1184 | 64 | 51,56% | 3473,42 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 4488,84 | 1268 | 64 | 67,19% | 3529,91 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 310,92 | 323 | 64 | 56,25% | 799,93 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 1916,11 | 980 | 64 | 54,69% | 2187,89 | |||||
| Leo | 7 | 1083,87 | 758 | 63 | 55,56% | 1918,48 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 2069,67 | 976 | 63 | 50,79% | 2302,56 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1986,98 | 1035 | 63 | 63,49% | 2473,70 | |||||
| FV207 | 8 | 1239,81 | 802 | 63 | 47,62% | 1355,45 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 2578,46 | 1170 | 63 | 66,67% | 3370,97 | |||||
| SU-130PM | 8 | 2324,73 | 1033 | 62 | 58,06% | 2881,96 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2798,93 | 1093 | 61 | 67,21% | 2903,95 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1167,87 | 671 | 61 | 39,34% | 1379,21 | |||||
| A-44 | 7 | 946,22 | 694 | 59 | 55,93% | 1544,66 | |||||
| Mäuschen | 9 | 2234,05 | 994 | 59 | 64,41% | 2400,91 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 3034,22 | 1137 | 59 | 54,24% | 3915,17 | |||||
| T-43 | 7 | 789,93 | 722 | 58 | 56,90% | 1381,76 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 182,95 | 210 | 58 | 53,45% | 449,75 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 915,52 | 546 | 58 | 48,28% | 1291,43 | |||||
| A-20 | 5 | 79,05 | 181 | 57 | 50,88% | 119,17 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1577,68 | 774 | 57 | 45,61% | 1706,50 | |||||
| E 50 | 9 | 2351,93 | 1128 | 55 | 63,64% | 2968,73 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 2231,47 | 1128 | 55 | 54,55% | 3418,92 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 3481,02 | 1088 | 54 | 55,56% | 3480,65 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2597,74 | 1117 | 54 | 53,70% | 2999,15 | |||||
| B1 | 4 | 232,23 | 239 | 53 | 54,72% | 572,67 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 2026,75 | 938 | 53 | 66,04% | 2478,34 | |||||
| ISU-122-2 | 8 | 2085,38 | 998 | 53 | 58,49% | 2570,98 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 2263,30 | 1206 | 53 | 64,15% | 3451,33 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 789,27 | 457 | 51 | 49,02% | 1617,69 | |||||
| Panther II | 8 | 1628,69 | 972 | 51 | 60,78% | 2562,75 | |||||
| T71 DA | 7 | 649,47 | 461 | 51 | 50,98% | 1306,82 | |||||
| O-Ni | 7 | 1082,90 | 739 | 50 | 50,00% | 1436,77 | |||||
| T-103 | 8 | 2174,82 | 1195 | 50 | 76,00% | 3262,63 | |||||
| T-28 | 4 | 198,20 | 237 | 49 | 34,69% | 410,09 | |||||
| P.43 ter | 7 | 830,76 | 665 | 49 | 53,06% | 1331,25 | |||||
| O-Ho | 8 | 1313,84 | 782 | 49 | 48,98% | 1441,94 | |||||
| WZ-132A | 9 | 1509,00 | 1114 | 49 | 69,39% | 3081,03 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2837,53 | 1037 | 49 | 67,35% | 2793,47 | |||||
| XM66F | 8 | 2256,41 | 1193 | 49 | 73,47% | 3406,56 | |||||
| Object Kust | 8 | 2401,57 | 985 | 49 | 55,10% | 3308,83 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 829,58 | 717 | 48 | 58,33% | 1922,57 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 2054,21 | 1130 | 48 | 66,67% | 3194,89 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1437,42 | 661 | 48 | 58,33% | 2095,15 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 737,27 | 418 | 48 | 47,92% | 1330,79 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 738,88 | 552 | 48 | 52,08% | 1698,51 | |||||
| P.43 bis | 6 | 954,64 | 809 | 47 | 57,45% | 2321,75 | |||||
| E 75 | 9 | 1602,53 | 792 | 47 | 44,68% | 1482,96 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1612,53 | 829 | 47 | 46,81% | 1915,71 | |||||
| AMBT | 8 | 2282,91 | 1030 | 47 | 48,94% | 2767,40 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 2162,32 | 1124 | 47 | 70,21% | 2929,25 | |||||
| Hurricane | 10 | 3117,30 | 1068 | 47 | 59,57% | 2952,96 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 871,91 | 659 | 46 | 50,00% | 1273,25 | |||||
| T69 | 8 | 1294,39 | 711 | 46 | 41,30% | 1434,70 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1753,35 | 830 | 46 | 56,52% | 1943,56 | |||||
| S-51 | 7 | 995,51 | 845 | 45 | 68,89% | 1354,14 | |||||
| T34 | 8 | 2272,18 | 1126 | 45 | 57,78% | 3088,61 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1647,07 | 901 | 45 | 51,11% | 1993,12 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 2285,24 | 1224 | 45 | 66,67% | 3446,63 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1057,30 | 688 | 44 | 47,73% | 1391,94 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 352,32 | 254 | 44 | 59,09% | 1384,23 | |||||
| K-2 | 8 | 1896,50 | 1071 | 44 | 56,82% | 2499,70 | |||||
| IS-M | 8 | 1904,37 | 1041 | 43 | 60,47% | 2774,16 | |||||
| Object 252U | 8 | 2273,02 | 1131 | 43 | 58,14% | 2911,70 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 2157,21 | 999 | 43 | 46,51% | 2624,79 | |||||
| Ashigaru | 10 | 3106,81 | 933 | 43 | 48,84% | 2792,43 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1083,51 | 763 | 43 | 51,16% | 1292,25 | |||||
| BT-7 | 4 | 63,60 | 144 | 42 | 50,00% | 105,14 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 935,26 | 823 | 42 | 54,76% | 1843,50 | |||||
| AT 2 | 5 | 527,64 | 389 | 42 | 52,38% | 1445,02 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 762,41 | 708 | 41 | 65,85% | 1236,02 | |||||
| T-46 | 3 | 105,44 | 149 | 41 | 53,66% | 314,08 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 112,32 | 217 | 41 | 48,78% | 198,76 | |||||
| T32 | 8 | 1413,63 | 863 | 41 | 46,34% | 1751,42 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 138,76 | 217 | 41 | 34,15% | 143,63 | |||||
| Challenger | 7 | 1493,61 | 876 | 41 | 58,54% | 2371,73 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 2537,27 | 1342 | 41 | 68,29% | 3653,53 | |||||
| T-832 | 8 | 2379,48 | 1192 | 40 | 52,50% | 3259,72 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1538,31 | 873 | 39 | 66,67% | 2083,62 | |||||
| Char Murat | 9 | 2601,28 | 991 | 39 | 51,28% | 3200,58 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1058,16 | 784 | 38 | 47,37% | 1688,58 | |||||
| Stitch | 8 | 2535,39 | 1188 | 38 | 60,53% | 3308,42 | |||||
| LHMTV | 8 | 677,68 | 906 | 38 | 57,89% | 1313,70 | |||||
| Strv 74 | 6 | 736,68 | 611 | 37 | 48,65% | 1500,67 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 2695,78 | 1099 | 37 | 67,57% | 2812,64 | |||||
| Strv 81 | 8 | 1863,84 | 1178 | 37 | 64,86% | 3104,76 | |||||
| Valentine AT | 4 | 207,22 | 191 | 36 | 47,22% | 455,11 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 2753,86 | 1139 | 35 | 57,14% | 3188,82 | |||||
| Object 705 | 9 | 2141,11 | 960 | 35 | 51,43% | 2182,13 | |||||
| Object 263 | 9 | 2643,51 | 998 | 35 | 60,00% | 2819,78 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 248,56 | 270 | 34 | 50,00% | 685,35 | |||||
| CS-44 | 7 | 1518,53 | 910 | 34 | 61,76% | 2783,53 | |||||
| Felice | 9 | 2727,82 | 1039 | 34 | 52,94% | 3476,78 | |||||
| Gonsalo | 8 | 2098,38 | 1159 | 34 | 64,71% | 2600,73 | |||||
| AMX 40 | 4 | 228,67 | 281 | 33 | 57,58% | 971,06 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1626,58 | 804 | 33 | 39,39% | 1945,71 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 311,42 | 206 | 33 | 48,48% | 902,17 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 2189,42 | 1249 | 33 | 60,61% | 4054,13 | |||||
| FV304 | 6 | 651,91 | 487 | 32 | 59,38% | 1091,22 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 2771,41 | 1174 | 32 | 65,63% | 3438,63 | |||||
| HWK 30 | 8 | 782,78 | 783 | 32 | 59,38% | 1529,60 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 2189,84 | 1055 | 32 | 59,38% | 2451,43 | |||||
| M6 | 6 | 491,19 | 346 | 31 | 38,71% | 522,61 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1724,19 | 901 | 31 | 48,39% | 2224,97 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1725,68 | 1127 | 31 | 64,52% | 2898,35 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1433,55 | 932 | 31 | 61,29% | 1808,90 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 655,97 | 938 | 31 | 64,52% | 1846,30 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1821,97 | 1009 | 31 | 58,06% | 2838,84 | |||||
| Caliban | 8 | 1884,90 | 1044 | 31 | 64,52% | 2574,34 | |||||
| Matilda | 4 | 521,70 | 447 | 30 | 76,67% | 1982,72 | |||||
| 110 | 8 | 1528,70 | 925 | 30 | 50,00% | 1812,59 | |||||
| Churchill I | 5 | 539,50 | 406 | 30 | 63,33% | 1248,79 | |||||
| Wespe | 3 | 156,33 | 167 | 30 | 56,67% | 531,95 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1776,37 | 850 | 30 | 50,00% | 1947,43 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 2491,93 | 1128 | 30 | 50,00% | 2924,32 | |||||
| Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) | 8 | 1940,63 | 1011 | 30 | 60,00% | 2694,37 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 607,62 | 381 | 29 | 44,83% | 1519,69 | |||||
| WZ-132 | 8 | 1246,97 | 1027 | 29 | 62,07% | 2886,57 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1851,03 | 764 | 29 | 51,72% | 1825,86 | |||||
| Obsidian | 8 | 1970,24 | 1234 | 29 | 55,17% | 3411,62 | |||||
| 56TP | 8 | 2040,10 | 1157 | 29 | 75,86% | 2905,89 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 662,62 | 934 | 29 | 62,07% | 1974,41 | |||||
| Sexton II | 3 | 187,25 | 159 | 28 | 53,57% | 753,79 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1080,50 | 670 | 28 | 50,00% | 1532,46 | |||||
| ST-I | 9 | 2251,11 | 931 | 28 | 39,29% | 2247,57 | |||||
| Object 257 | 9 | 1126,07 | 669 | 28 | 46,43% | 956,96 | |||||
| Object 274a | 8 | 2048,75 | 1144 | 28 | 53,57% | 3063,90 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 2667,71 | 1174 | 28 | 60,71% | 2550,74 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1836,68 | 985 | 28 | 60,71% | 2256,59 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 165,19 | 149 | 27 | 40,74% | 354,95 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 680,74 | 604 | 27 | 48,15% | 1262,37 | |||||
| IMT | 8 | 2345,30 | 1177 | 27 | 62,96% | 3783,06 | |||||
| Rambo | 9 | 2786,89 | 1225 | 27 | 62,96% | 3511,11 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 486,15 | 545 | 26 | 57,69% | 1409,06 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1485,96 | 811 | 26 | 57,69% | 1242,63 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 1736,12 | 1314 | 26 | 65,38% | 4224,01 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 2226,23 | 1038 | 26 | 50,00% | 3065,10 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1565,00 | 1066 | 25 | 72,00% | 2643,55 | |||||
| M7 Priest | 3 | 94,48 | 181 | 25 | 48,00% | 127,90 | |||||
| Alecto | 4 | 329,48 | 270 | 25 | 64,00% | 986,93 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 251,16 | 231 | 25 | 52,00% | 607,10 | |||||
| Achilles | 6 | 1006,44 | 731 | 25 | 72,00% | 2089,57 | |||||
| Object 283 | 9 | 2558,56 | 1077 | 25 | 56,00% | 3517,36 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 71,58 | 242 | 24 | 54,17% | 139,19 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 2576,42 | 1025 | 24 | 50,00% | 2910,62 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 308,48 | 407 | 23 | 52,17% | 772,80 | |||||
| Black Prince | 7 | 1076,09 | 859 | 23 | 65,22% | 1645,29 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 1159,96 | 851 | 23 | 56,52% | 1796,36 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 1091,09 | 686 | 23 | 34,78% | 1088,69 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 2000,04 | 959 | 23 | 60,87% | 2310,74 | |||||
| Churchill VII | 6 | 659,18 | 580 | 22 | 54,55% | 1091,08 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1408,77 | 668 | 22 | 45,45% | 1382,44 | |||||
| K-91-PT | 9 | 2217,50 | 988 | 22 | 54,55% | 2480,18 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1586,82 | 953 | 22 | 45,45% | 1994,35 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 761,68 | 836 | 22 | 54,55% | 2912,03 | |||||
| BT-2 | 2 | 94,95 | 172 | 21 | 61,90% | 410,78 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 894,67 | 677 | 21 | 57,14% | 1779,71 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 2120,81 | 1096 | 21 | 57,14% | 3247,83 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 3066,38 | 1100 | 21 | 42,86% | 3511,34 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1376,43 | 986 | 21 | 66,67% | 1520,80 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 178,75 | 212 | 20 | 40,00% | 521,08 | |||||
| AT 15 | 8 | 1176,75 | 921 | 20 | 75,00% | 1358,39 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1809,15 | 835 | 20 | 45,00% | 1605,08 | |||||
| Ares 75 | 8 | 2494,95 | 1187 | 20 | 65,00% | 3948,11 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 2336,65 | 1373 | 20 | 80,00% | 3312,27 | |||||
| Fantôme | 9 | 2448,55 | 939 | 20 | 50,00% | 2684,57 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 111,11 | 134 | 19 | 31,58% | 110,36 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2332,11 | 1053 | 19 | 63,16% | 2992,31 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1717,68 | 868 | 19 | 47,37% | 1732,72 | |||||
| Object 168 German | 8 | 2121,89 | 1155 | 19 | 73,68% | 3150,86 | |||||
| Char de transition | 6 | 1548,95 | 1093 | 19 | 52,63% | 2942,13 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 210,17 | 276 | 18 | 61,11% | 756,72 | |||||
| T-34-85 | 6 | 520,89 | 526 | 18 | 61,11% | 993,35 | |||||
| MS-1 | 1 | 58,94 | 167 | 18 | 50,00% | 136,42 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 1264,83 | 1016 | 18 | 55,56% | 3197,58 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 67,39 | 125 | 18 | 61,11% | 258,72 | |||||
| D2 | 3 | 253,71 | 250 | 17 | 41,18% | 974,27 | |||||
| M3 Lee | 4 | 267,06 | 205 | 17 | 35,29% | 733,14 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 155,35 | 126 | 17 | 23,53% | 241,41 | |||||
| T95 | 9 | 3434,00 | 1331 | 17 | 70,59% | 3699,45 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 512,00 | 441 | 17 | 41,18% | 1388,53 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 2587,41 | 1249 | 17 | 70,59% | 3396,94 | |||||
| TS-6 | 9 | 2754,47 | 1077 | 17 | 47,06% | 3093,72 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 961,65 | 886 | 17 | 64,71% | 2301,27 | |||||
| Panther | 7 | 1528,44 | 1204 | 16 | 68,75% | 3759,99 | |||||
| KV-5 | 8 | 1948,06 | 1171 | 16 | 62,50% | 2650,75 | |||||
| Ashbringer | 10 | 3477,75 | 1031 | 16 | 56,25% | 2563,82 | |||||
| Object 265T | 9 | 2852,81 | 1223 | 16 | 68,75% | 3131,75 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 177,93 | 175 | 15 | 33,33% | 312,75 | |||||
| Lago | 4 | 243,73 | 297 | 15 | 40,00% | 513,49 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1473,67 | 1006 | 15 | 66,67% | 2611,05 | |||||
| T-26 | 2 | 125,87 | 100 | 15 | 13,33% | 427,48 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 1028,60 | 824 | 15 | 60,00% | 1626,16 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 2151,93 | 1050 | 15 | 46,67% | 1942,47 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 1413,33 | 1215 | 15 | 60,00% | 3822,89 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 206,43 | 244 | 14 | 42,86% | 752,49 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 95,71 | 213 | 14 | 50,00% | 249,99 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 151,43 | 207 | 14 | 71,43% | 591,36 | |||||
| AMX 38 | 3 | 181,36 | 244 | 14 | 50,00% | 529,49 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 52,21 | 114 | 14 | 21,43% | 0,00 | |||||
| KV-1SA | 5 | 1167,43 | 977 | 14 | 50,00% | 3076,18 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 48,85 | 112 | 13 | 53,85% | 107,54 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 669,08 | 640 | 13 | 53,85% | 2308,15 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 709,69 | 406 | 13 | 46,15% | 849,26 | |||||
| TS-60 | 9 | 2269,77 | 1225 | 13 | 76,92% | 2635,09 | |||||
| P.43 | 5 | 499,00 | 535 | 12 | 50,00% | 1366,87 | |||||
| Comet | 7 | 1615,42 | 1139 | 12 | 66,67% | 3450,25 | |||||
| T3 HMC | 2 | 162,33 | 219 | 12 | 33,33% | 523,10 | |||||
| AT 7 | 7 | 1457,42 | 1053 | 12 | 75,00% | 2669,22 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1335,17 | 823 | 12 | 58,33% | 1574,79 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 2087,58 | 812 | 12 | 41,67% | 2262,79 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 1068,17 | 1323 | 12 | 75,00% | 4989,26 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 102,82 | 170 | 11 | 63,64% | 407,21 | |||||
| IS-2 | 7 | 1089,45 | 639 | 11 | 27,27% | 1245,72 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1945,55 | 1254 | 11 | 72,73% | 3654,67 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 23,40 | 80 | 10 | 40,00% | 0,00 | |||||
| Hummel | 6 | 1016,90 | 675 | 10 | 50,00% | 1494,84 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 32,30 | 121 | 10 | 60,00% | 190,45 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 116,70 | 112 | 10 | 40,00% | 220,47 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 120,22 | 142 | 9 | 44,44% | 498,50 | |||||
| M15/42 | 3 | 229,33 | 213 | 9 | 55,56% | 608,19 | |||||
| Cromwell | 6 | 1444,22 | 1086 | 9 | 66,67% | 3727,70 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 64,00 | 114 | 9 | 44,44% | 102,46 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 1187,00 | 1103 | 9 | 88,89% | 2990,09 | |||||
| T-60 | 2 | 94,56 | 170 | 9 | 55,56% | 293,51 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 2106,11 | 531 | 9 | 11,11% | 1585,57 | |||||
| T28 Concept | 7 | 990,56 | 523 | 9 | 77,78% | 1445,58 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 71,13 | 206 | 8 | 50,00% | 261,64 | |||||
| P26/40 | 4 | 405,13 | 525 | 8 | 50,00% | 1075,17 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 354,38 | 472 | 8 | 75,00% | 861,77 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 227,75 | 199 | 8 | 62,50% | 809,27 | |||||
| Löwe | 8 | 1523,13 | 848 | 8 | 37,50% | 1823,75 | |||||
| T1 HMC | 2 | 59,14 | 159 | 7 | 57,14% | 231,97 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1654,71 | 827 | 7 | 28,57% | 2102,59 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 715,86 | 614 | 7 | 57,14% | 1282,41 | |||||
| T 54D | 9 | 2882,14 | 1341 | 7 | 100,00% | 3568,61 | |||||
| Crusader | 6 | 1393,00 | 1428 | 6 | 100,00% | 8756,17 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1182,33 | 847 | 6 | 83,33% | 2579,47 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 806,33 | 769 | 6 | 33,33% | 4117,01 | |||||
| T56 GMC | 3 | 29,33 | 179 | 6 | 50,00% | 77,53 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 1328,33 | 941 | 6 | 50,00% | 5937,13 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 13,33 | 68 | 6 | 50,00% | 112,29 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1525,67 | 723 | 6 | 50,00% | 2157,74 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 508,33 | 342 | 6 | 16,67% | 645,95 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 145,20 | 187 | 5 | 60,00% | 713,02 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 184,40 | 260 | 5 | 100,00% | 911,69 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1328,80 | 1069 | 5 | 80,00% | 3194,93 | |||||
| Predatore | 9 | 2786,60 | 1057 | 5 | 60,00% | 3030,34 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 736,40 | 523 | 5 | 40,00% | 1093,65 | |||||
| Renault FT | 1 | 66,75 | 100 | 4 | 50,00% | 208,52 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 0,00 | 75 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| BT-5 | 3 | 619,75 | 684 | 4 | 75,00% | 1860,16 | |||||
| StuG IV | 5 | 238,50 | 173 | 4 | 25,00% | 300,03 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 105,25 | 290 | 4 | 75,00% | 376,94 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 118,67 | 204 | 3 | 0,00% | 479,82 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 205,00 | 232 | 3 | 33,33% | 853,64 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 171,33 | 292 | 3 | 66,67% | 605,93 | |||||
| D1 | 2 | 62,33 | 87 | 3 | 33,33% | 14,92 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 204,00 | 300 | 3 | 33,33% | 171,56 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 2745,33 | 1236 | 3 | 66,67% | 4224,23 | |||||
| Chimera | 8 | 1377,00 | 923 | 3 | 66,67% | 1416,24 | |||||
| T 55A | 9 | 1226,00 | 657 | 3 | 33,33% | 1035,48 | |||||
| KB-52 | 9 | 3374,33 | 1195 | 3 | 66,67% | 3304,86 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 91,00 | 149 | 2 | 50,00% | 323,19 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 76,50 | 171 | 2 | 100,00% | 381,04 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 949,00 | 1222 | 2 | 50,00% | 7284,78 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 484,00 | 435 | 2 | 50,00% | 1467,56 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 895,00 | 424 | 2 | 0,00% | 660,69 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 37,00 | 129 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 468,00 | 580 | 1 | 100,00% | 3817,44 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 3264,00 | 1400 | 1 | 100,00% | 3931,02 | |||||
| LTC II | 9 | 2376,00 | 1394 | 1 | 100,00% | 3323,12 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 3022,00 | 1034 | 1 | 0,00% | 5089,82 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 543,00 | 764 | 1 | 100,00% | 1097,55 | |||||
| T78 | 6 | 2760,00 | 1715 | 1 | 100,00% | 5799,10 | |||||
| WZ-120G FT | 9 | 4803,00 | 1817 | 1 | 100,00% | 4932,99 | |||||
| Brennos | 8 | 1637,00 | 1242 | 1 | 100,00% | 1988,83 |
Mechanic__x
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 62425 | 78 | 361 | 777 | ||||
| Ortalama Seviye | 8,71 | 13,46 | 9,84 | 9,99 | ||||
| Galibiyetler | 35614 | 57,05% | 44 | 56,41% | 206 | 57,06% | 446 | 57,40% |
| Yenilgiler | 25772 | 41,28% | 34 | 43,59% | 153 | 42,38% | 324 | 41,70% |
| Berabere | 1039 | 1,66% | 0 | 0,00% | 2 | 0,55% | 7 | 0,90% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 24500 | 39,25% | 23 | 29,49% | 129 | 35,73% | 318 | 40,93% |
| İmha edilen Tanklar | 80167 | 1,28 | 98 | 1,26 | 384 | 1,06 | 974 | 1,25 |
| Yoketme Oranı | 2,11 | 1,78 | 1,66 | 2,12 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 84455 | 1,35 | 110 | 1,41 | 610 | 1,69 | 1189 | 1,53 |
| Verilen Hasar | 2.255,55 | 2.585,21 | 2.489,59 | 2.977,55 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 44257 | 0,71 | 39 | 0,50 | 270 | 0,75 | 557 | 0,72 |
| Üs savunma Puanı | 32834 | 0,53 | 76 | 0,97 | 107 | 0,30 | 465 | 0,60 |
| Deneyim | 909,56 | 1.066,28 | 1.023,87 | 1.064,21 | ||||
| WN7 | 1707,07 | 1286,17 | 1519,16 | 1720,36 | ||||
| WN8 | 2717,28 | 1436,80 | 2492,81 | 3086,42 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 62425 | |
| Ortalama Seviye | 8,71 | |
| Galibiyetler | 35614 | 57,05% |
| Yenilgiler | 25772 | 41,28% |
| Berabere | 1039 | 1,66% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 24500 | 39,25% |
| İmha edilen Tanklar | 80167 | 1,28 |
| Yoketme Oranı | 2,11 | |
| Tespit edilen Tanklar | 84455 | 1,35 |
| Verilen Hasar | 2.255,55 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 44257 | 0,71 |
| Üs savunma Puanı | 32834 | 0,53 |
| Deneyim | 909,56 | |
| WN7 | 1707,07 | |
| WN8 | 2717,28 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 78 | |
| Ortalama Seviye | 13,46 | |
| Galibiyetler | 44 | 56,41% |
| Yenilgiler | 34 | 43,59% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 23 | 29,49% |
| İmha edilen Tanklar | 98 | 1,26 |
| Yoketme Oranı | 1,78 | |
| Tespit edilen Tanklar | 110 | 1,41 |
| Verilen Hasar | 2.585,21 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 39 | 0,50 |
| Üs savunma Puanı | 76 | 0,97 |
| Deneyim | 1.066,28 | |
| WN7 | 1286,17 | |
| WN8 | 1436,80 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 361 | |
| Ortalama Seviye | 9,84 | |
| Galibiyetler | 206 | 57,06% |
| Yenilgiler | 153 | 42,38% |
| Berabere | 2 | 0,55% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 129 | 35,73% |
| İmha edilen Tanklar | 384 | 1,06 |
| Yoketme Oranı | 1,66 | |
| Tespit edilen Tanklar | 610 | 1,69 |
| Verilen Hasar | 2.489,59 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 270 | 0,75 |
| Üs savunma Puanı | 107 | 0,30 |
| Deneyim | 1.023,87 | |
| WN7 | 1519,16 | |
| WN8 | 2492,81 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 777 | |
| Ortalama Seviye | 9,99 | |
| Galibiyetler | 446 | 57,40% |
| Yenilgiler | 324 | 41,70% |
| Berabere | 7 | 0,90% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 318 | 40,93% |
| İmha edilen Tanklar | 974 | 1,25 |
| Yoketme Oranı | 2,12 | |
| Tespit edilen Tanklar | 1189 | 1,53 |
| Verilen Hasar | 2.977,55 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 557 | 0,72 |
| Üs savunma Puanı | 465 | 0,60 |
| Deneyim | 1.064,21 | |
| WN7 | 1720,36 | |
| WN8 | 3086,42 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 902 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 561 | 62,20% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 318 | 35,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 23 | 2,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 348 | 38,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 676 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 1869 | 2,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.540,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 425 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 465 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 940,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 902 | |
| Galibiyetler | 561 | 62,20% |
| Yenilgiler | 318 | 35,25% |
| Berabere | 23 | 2,55% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 348 | 38,58% |
| İmha edilen Tanklar | 676 | 0,75 |
| Yoketme Oranı | 1,22 | |
| Tespit edilen Tanklar | 1869 | 2,07 |
| Verilen Hasar | 1.540,06 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 425 | 0,47 |
| Üs savunma Puanı | 465 | 0,52 |
| Deneyim | 940,22 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 3 | 3,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 47,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 3 | 3,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 47,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 972 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 397 | 40,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 561 | 57,72% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 14 | 1,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 297 | 30,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 672 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 1090 | 1,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.946,46 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 1318 | 1,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 4152 | 4,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 692,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 972 | |
| Galibiyetler | 397 | 40,84% |
| Yenilgiler | 561 | 57,72% |
| Berabere | 14 | 1,44% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 297 | 30,56% |
| İmha edilen Tanklar | 672 | 0,69 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 1090 | 1,12 |
| Verilen Hasar | 1.946,46 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 1318 | 1,36 |
| Üs savunma Puanı | 4152 | 4,27 |
| Deneyim | 692,17 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 146 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 71 | 48,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 75 | 51,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 40 | 27,40% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 109 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 294 | 2,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.842,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 141 | 0,97 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 72 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 813,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 146 | |
| Galibiyetler | 71 | 48,63% |
| Yenilgiler | 75 | 51,37% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 40 | 27,40% |
| İmha edilen Tanklar | 109 | 0,75 |
| Yoketme Oranı | 1,03 | |
| Tespit edilen Tanklar | 294 | 2,01 |
| Verilen Hasar | 1.842,08 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 141 | 0,97 |
| Üs savunma Puanı | 72 | 0,49 |
| Deneyim | 813,40 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen