MaterTi

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 31/10/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31864000
Ortalama Seviye8,100,000,000,00
Galibiyetler1709253,64%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1439845,19%00,00%00,00%00,00%
Berabere3741,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar940529,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar313630,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar405361,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.472,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı364121,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı191900,6000,0000,0000,00
Deneyim587,170,000,000,00
WN71333,220,000,000,00
WN81891,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar31864
Ortalama Seviye8,10
Galibiyetler1709253,64%
Yenilgiler1439845,19%
Berabere3741,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar940529,52%
İmha edilen Tanklar313630,98
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar405361,27
Verilen Hasar1.472,19
Düşman üssü işgal puanı364121,14
Üs savunma Puanı191900,60
Deneyim587,17
WN71333,22
WN81891,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar52000
Galibiyetler3159,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1834,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere35,77%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1528,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar470,9000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar911,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.896,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim631,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar52
Galibiyetler3159,62%
Yenilgiler1834,62%
Berabere35,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar1528,85%
İmha edilen Tanklar470,90
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar911,75
Verilen Hasar1.896,38
Düşman üssü işgal puanı10,02
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim631,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar43000
Galibiyetler1739,53%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2251,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere49,30%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1432,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar441,0200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,520,000,000,00
Tespit edilen Tanklar851,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.127,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı631,4700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı451,0500,0000,0000,00
Deneyim529,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar43
Galibiyetler1739,53%
Yenilgiler2251,16%
Berabere49,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar1432,56%
İmha edilen Tanklar441,02
Yoketme Oranı1,52
Tespit edilen Tanklar851,98
Verilen Hasar1.127,67
Düşman üssü işgal puanı631,47
Üs savunma Puanı451,05
Deneyim529,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar172,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar348,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim103,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler6100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar20,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar172,83
Verilen Hasar348,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim103,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar126000
Galibiyetler4938,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7660,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,79%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2519,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar780,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,770,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1691,3400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.216,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı790,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı210,1700,0000,0000,00
Deneyim405,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar126
Galibiyetler4938,89%
Yenilgiler7660,32%
Berabere10,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar2519,84%
İmha edilen Tanklar780,62
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar1691,34
Verilen Hasar1.216,63
Düşman üssü işgal puanı790,63
Üs savunma Puanı210,17
Deneyim405,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar380000
Galibiyetler24063,16%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13736,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere30,79%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18448,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3490,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5061,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.309,790,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3490,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10242,6900,0000,0000,00
Deneyim659,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar380
Galibiyetler24063,16%
Yenilgiler13736,05%
Berabere30,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar18448,42%
İmha edilen Tanklar3490,92
Yoketme Oranı1,78
Tespit edilen Tanklar5061,33
Verilen Hasar1.309,79
Düşman üssü işgal puanı3490,92
Üs savunma Puanı10242,69
Deneyim659,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar317000
Galibiyetler12639,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18859,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere30,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8225,87%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1900,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4551,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.029,350,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2700,8500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4401,3900,0000,0000,00
Deneyim371,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar317
Galibiyetler12639,75%
Yenilgiler18859,31%
Berabere30,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar8225,87%
İmha edilen Tanklar1900,60
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar4551,44
Verilen Hasar1.029,35
Düşman üssü işgal puanı2700,85
Üs savunma Puanı4401,39
Deneyim371,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (163)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81399,23564217551,82%1773,30
Bat.-Châtillon 25 t102117,66615110150,77%2013,98
Centurion Action X102314,7658198951,47%2203,91
WZ-132-1101600,2064593455,25%2080,09
T-54 first prototype 81439,7682572856,87%2208,96
E 50 Ausf. M102194,1358672753,51%1982,81
Tiger II81166,9647270546,81%1360,88
Tiger I7820,3640060950,57%1063,86
WZ-12091913,5671758755,88%2271,25
E 25 71065,5753358555,56%1744,94
121102162,1655656453,37%2009,07
Lorraine 40 t 81766,9281352861,93%2446,72
AMX 50 B102479,1959050353,88%2301,43
E 7591711,7464849550,10%1773,98
Object 140102076,6364249149,49%1942,27
AMX 13 909744,3947248250,00%1032,95
Centurion Mk. 7/192119,2980747963,26%2528,44
STB-1102195,0461145550,55%2050,88
Conqueror92009,0864743156,38%2109,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91322,8151743145,71%1248,07
FV215b (183) 102561,6458742647,18%2248,20
Type 6191917,2365941159,37%2192,85
Hummel6947,1633640749,63%1546,91
WZ-1328970,8660640756,27%1941,03
FV380591102,3644738349,61%989,47
AMX 50 12092370,3467138149,87%2748,97
Progetto M40 mod. 65102657,8283135459,60%2812,17
Tortoise92165,9482135450,28%2006,13
E 5092262,5276334959,03%2809,19
FV20781337,8646334755,33%1785,18
AMX M4 mle. 54102312,8967534253,22%1901,47
VK 36.01 (H)6509,8234432453,70%849,30
Super Conqueror102368,4661031449,68%1934,18
AMX 12 t6338,6133030749,84%795,43
FV4005 Stage II102458,0271429853,02%2207,31
Centurion Mk. I81604,5162729058,28%2723,12
AMX 13 757479,8142028552,63%929,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5436,0132128253,19%1216,70
WZ-1317590,8863628052,86%1150,91
Spähpanzer Ru 25191162,6764628053,93%1986,28
WZ-132A91115,1156827147,97%1713,34
AMX M4 mle. 5191900,4162527054,07%1866,38
AT 1581596,8479226053,85%2182,58
AMX 50 10081833,6769224157,68%2526,71
E 100102174,8371323548,51%1800,26
STA-181255,1761822659,73%1773,35
T9592132,9480522558,67%2009,82
Type 64 6933,3157122567,56%3160,69
Panther II81477,8266522464,29%2370,28
Strv S1 81605,8166722356,50%1850,30
Cromwell6940,4559622158,82%2256,53
T-5491971,2389121858,26%2610,57
FV4202 81317,0690421765,44%2076,50
FV4004 Conway91888,8261421250,00%1849,19
Crusader 5.5-in. SP71110,2042321054,29%1798,46
Type 4 Heavy91832,3884420851,92%1803,03
AT 86740,9342320452,45%1397,42
59-166310,9345018952,38%754,04
BDR G1 B5862,3061518754,55%2302,67
T-4481147,8868918559,46%1685,62
Grille5581,6026018243,96%1419,94
AT 771259,5656417250,00%1807,33
AMX 65 t81192,9159516847,02%1321,68
FV3046976,7650516558,79%2011,59
AMX M4 mle. 4571083,5172216450,00%1622,40
Caernarvon81110,0751416249,38%1236,29
Comet71168,1060515958,49%2417,32
T25 AT71271,6258115953,46%1988,62
T110E3102388,3065514952,35%1906,85
Black Prince7958,2753514653,42%1400,65
Challenger71313,5865514555,86%2087,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4116,6620214247,18%202,32
Prototipo Standard B92065,7687314052,86%2299,65
T2881596,2082713771,53%2035,83
T-34-856932,9052813555,56%2138,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4249,4221513256,06%610,79
O-Ni71149,1366413158,78%1677,33
VK 30.02 (M)6711,9145213154,20%1512,02
O-Ho81387,2079012048,33%1716,65
AMX ELC bis5203,0527011650,86%524,50
Churchill VII6797,4653011553,91%1642,94
Charioteer81840,3685311558,26%2447,17
Panther71014,2760411455,26%1915,92
Type T-345360,3041311444,74%930,69
StuG III Ausf. G5292,5022110854,63%590,53
HWK 128868,2479910855,56%1735,59
Sturmpanzer II4288,6917510251,96%1013,45
Type 5 Chi-Ri7984,185909448,94%1629,27
P.44 Pantera81387,618629258,70%1905,32
O-I Experimental5708,765139160,44%1576,31
M36 Jackson6991,174499053,33%1851,37
ARL 446800,745728556,47%1460,29
Sherman Firefly6798,745078254,88%1689,42
AT 25609,664088057,50%1953,19
Crusader6392,133307955,70%1301,40
T1 Cunningham1112,652347848,72%581,06
O-I6891,495087856,41%1712,10
Conqueror Gun Carriage101787,166017454,05%1480,60
T-4371053,895267255,56%2014,58
Type 5 Heavy102249,035817138,03%1405,13
M4A3E8 Sherman6663,914326955,07%1359,71
Jagdpanzer IV6441,092706943,48%633,05
Churchill I5488,333476952,17%967,92
Alecto4343,032616845,59%933,97
P.43 ter71277,488486758,21%2244,82
Spähpanzer SP I C7799,858286665,15%1934,17
M5A1 Stuart4134,363456442,19%219,52
VK 30.01 (H)5597,843775858,62%1673,57
A-205105,281785754,39%225,49
VK 16.02 Leopard5461,094755657,14%1911,74
P.43 bis6751,116285560,00%1659,30
AMX 404160,162105558,18%574,13
Type 4 Chi-To6781,615805457,41%1674,87
G.W. Panther71272,704095350,94%1957,91
T 55A 91887,519765366,04%2245,04
T-50-2 6597,446395271,15%1991,76
Matilda4343,543055052,00%964,81
VK 28.016631,126955066,00%2158,56
Rheinmetall Panzerwagen101449,835434854,17%1858,67
Birch Gun4343,112974571,11%1539,48
Pz.Kpfw. 38 (t)363,741404353,49%113,24
T28 Concept 71191,816734257,14%1840,75
Covenanter5345,433404060,00%1425,26
Caernarvon Action X 81253,986734055,00%1731,08
Type 3 Chi-Nu5460,774353548,57%1350,85
25TP KSUST II5521,293873568,57%1488,10
M4A1 Sherman5518,525603154,84%1451,39
Sturmpanzer I Bison3159,731283040,00%330,41
Pz.Kpfw. 35 (t)280,901362951,72%275,49
Sherman III5488,464822864,29%1543,66
AMX 38383,521622548,00%91,31
BT-7489,171522445,83%103,91
Leichttraktor161,531051942,11%47,70
T-345226,332151540,00%314,19
Type 1 Chi-He4388,475181566,67%1458,42
P26/404471,933511428,57%1482,45
T7 Combat Car 2170,002871457,14%921,39
Vickers Medium Mk. III3110,541611376,92%419,19
M2 Medium Tank3130,921491258,33%381,51
Durchbruchswagen 24229,671991233,33%371,14
M3 Lee4184,452751136,36%374,03
Valentine AT4342,552541154,55%1074,11
M3 Stuart3202,501561030,00%599,26
40TP Habicha6576,903561050,00%1033,23
Sexton II3246,302041050,00%1098,79
BT-22123,33169944,44%440,69
T2 Medium Tank271,56140955,56%240,95
Renault UE 573197,78282944,44%459,86
Hotchkiss H352107,83134650,00%336,14
B1431,20250560,00%189,46
MKA 2166,00258540,00%375,74
T1E6 245,80104520,00%0,96
Bishop5214,00217450,00%286,91
LTP 3178,7513440,00%718,14
Pz.Kpfw. T 15 3269,00263366,67%1202,98
Super Hellcat 7890,00396333,33%1202,77
MS-110,00620,00%0,00
Renault FT10,001331100,00%261,00
D12241,0025910,00%1098,50
Type 2597 Chi-Ha3273,006691100,00%1139,49
AMR 35 214,001641100,00%264,10
T-116 345,001321100,00%261,00
T-29 30,001701100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 31/10/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 31/10/2017
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 11/01/2014
Ayrıldı: 24/09/2017