MasterZeus1986

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 26/01/2014

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8305000
Ortalama Seviye5,870,000,000,00
Galibiyetler409349,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler411849,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere941,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar224527,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar66360,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar84221,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar617,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı30410,3700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı69660,8400,0000,0000,00
Deneyim497,820,000,000,00
WN7987,750,000,000,00
WN81030,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar8305
Ortalama Seviye5,87
Galibiyetler409349,28%
Yenilgiler411849,58%
Berabere941,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar224527,03%
İmha edilen Tanklar66360,80
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar84221,01
Verilen Hasar617,19
Düşman üssü işgal puanı30410,37
Üs savunma Puanı69660,84
Deneyim497,82
WN7987,75
WN81030,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar711,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim661,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,20
Yoketme Oranı0,20
Tespit edilen Tanklar51,00
Verilen Hasar711,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim661,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar42,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar440,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim251,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar42,00
Verilen Hasar440,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim251,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar122,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar565,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim118,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler5100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar122,40
Verilen Hasar565,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim118,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62000
Galibiyetler3353,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2438,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere58,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3048,39%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar380,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar761,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar897,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1191,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı841,3500,0000,0000,00
Deneyim578,100,000,000,00
Toplam
Savaşlar62
Galibiyetler3353,23%
Yenilgiler2438,71%
Berabere58,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar3048,39%
İmha edilen Tanklar380,61
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar761,23
Verilen Hasar897,00
Düşman üssü işgal puanı1191,92
Üs savunma Puanı841,35
Deneyim578,10
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar541000
Galibiyetler35665,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17432,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere112,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24445,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3670,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6141,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar671,760,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3500,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8691,6100,0000,0000,00
Deneyim550,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar541
Galibiyetler35665,80%
Yenilgiler17432,16%
Berabere112,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar24445,10%
İmha edilen Tanklar3670,68
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar6141,13
Verilen Hasar671,76
Düşman üssü işgal puanı3500,65
Üs savunma Puanı8691,61
Deneyim550,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (166)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Tiger I71016,2168839549,11%1469,75
Pz.Kpfw. 38 (t)3288,3842429353,24%1214,52
T3281019,1964925743,58%1167,79
FV380591296,5053424841,53%1312,63
FV2078973,4954824852,42%1227,21
Tortoise91402,0070222750,22%1132,24
Pz.Kpfw. II2214,5742922559,11%1056,08
M10391182,5464921947,03%1031,61
KV-15478,9449221349,77%1022,87
M18 Hellcat6735,0458519146,60%1444,14
M3 Lee4224,7731318451,09%754,57
Cromwell6681,9366317456,32%1591,19
T1 Heavy5555,7255316749,10%1184,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5321,4540715346,41%774,41
Jagdpanzer IV6639,5945215147,68%1163,30
Jagdpanther II8968,7650214539,31%832,13
VK 36.01 (H)6619,5757314351,05%1078,76
FV215b (183) 101346,6458514250,00%930,04
T297829,1460714145,39%967,25
Centurion Mk. I8857,3865513348,87%1085,89
StuG III Ausf. G5466,1438313048,46%1055,36
AMX 13 757458,0654012642,86%787,02
Churchill III 5384,6158711844,92%682,03
T26E4 SuperPershing 8976,8572011757,26%1292,04
Crusader 5.5-in. SP7670,5048211548,70%971,82
Tiger II8980,0564711449,12%1043,00
Pz.Kpfw. III/IV5250,5538011446,49%518,80
KV-856654,7255610648,11%1143,28
FV3046642,9251310554,29%1186,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4185,4636610344,66%479,60
Jagdpanther7732,8054110051,00%962,05
Leichttraktor1120,332499549,47%455,87
T71 DA7475,356019554,74%966,78
Comet7637,285919442,55%907,16
AMX 12 t6387,985738555,29%1058,69
T675363,953957751,95%739,53
T25/27613,884877244,44%699,79
ARL 446454,684337143,66%648,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E3140,692557152,11%335,14
T698951,806697146,48%1115,73
M8A14308,014056762,69%874,14
M2 Medium Tank3221,833456549,23%796,32
IS7666,316206258,06%916,04
AT 1581512,628296157,38%1889,81
AT 771125,257146155,74%1480,94
T216355,525596159,02%1033,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4200,822585749,12%366,55
Pz.Sfl. IVc5463,913565754,39%1045,73
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3286,783875046,00%702,06
M4A1 Sherman5333,863994942,86%745,60
Churchill I5361,734444856,25%714,85
KV-37641,235294837,50%620,22
T-345324,863844440,91%723,96
Pz.Kpfw. III Ausf. J485,982844459,09%174,56
Sturer Emil7478,143264427,27%347,45
M7 Priest3394,073324353,49%1232,74
T-1506373,564144351,16%437,55
M10 Wolverine5259,863154245,24%380,37
Bishop5246,312554233,33%290,78
M374341,772973948,72%1148,27
VK 30.01 (D)6542,135543958,97%1175,81
Crusader6215,633563855,26%563,22
Hummel6652,243933735,14%856,39
Type 3 Chi-Nu5265,063543438,24%477,75
AT 86482,064663447,06%736,16
M4A3E8 Sherman6518,065493345,45%949,14
BDR G1 B5464,034143348,48%886,33
SU-85B4328,583543360,61%810,93
Covenanter5186,303993053,33%528,72
M5 Stuart4130,043622751,85%217,57
T-46375,962192650,00%140,33
M66300,043792552,00%297,74
T-284121,843082556,00%260,37
Marder 38T4290,483592556,00%640,25
Lorraine 39L AM3336,042692339,13%1098,76
T404276,783702360,87%718,10
Sherman III5364,354292347,83%899,42
SU-182228,432612157,14%1536,96
AT 25585,816242166,67%1786,47
AMX ELC bis5300,574442138,10%828,53
Nashorn6562,155272055,00%888,60
Renault FT 75 BS2153,891661936,84%715,21
Type 1 Chi-He4155,262661952,63%341,44
Valentine3256,683821963,16%920,84
T56 GMC3155,282581855,56%440,85
AMX M4 mle. 457668,675831861,11%889,51
Type 4 Chi-To6452,884141741,18%684,94
Churchill VII6507,123801723,53%630,11
Centurion Mk. 7/19559,655331758,82%454,18
Valentine AT4278,413191747,06%753,50
Birch Gun4176,592361729,41%441,02
Grant4288,003781656,25%910,97
LTP 3158,002371520,00%510,65
Pz.Kpfw. 35 (t)2113,792511478,57%647,28
Wespe3200,792631464,29%768,24
M3 Stuart3186,233111330,77%567,84
AT-12177,462771361,54%677,52
Marder II3234,853371369,23%827,09
Renault UE 573179,542661353,85%452,41
Somua SAu 404177,382921361,54%429,31
Light Mk. VIC 294,382331346,15%311,69
StuG IV 5296,083091338,46%532,88
Type 97 Chi-Ha3180,502351225,00%424,14
T3 HMC2132,332831266,67%616,33
Hotchkiss H35287,912781154,55%273,46
T-50552,453801172,73%261,00
FV217 Badger10983,004961154,55%543,24
Vickers Mk. E Type B2197,403641070,00%1027,60
Type 2597 Chi-Ha3128,102711070,00%466,15
MT-25660,903541060,00%213,65
M75172,22363944,44%421,59
Pz.Kpfw. II Luchs436,67188944,44%46,86
M24 Chaffee5342,00461944,44%1019,66
SU-855520,13435850,00%1086,48
T1 HMC2238,50218837,50%1305,02
Sav m/434197,75200837,50%299,52
Panzerjäger I2174,75183850,00%510,61
Sherman Firefly6474,13438837,50%587,56
Alecto4373,63431850,00%886,00
T-45 2172,38322850,00%778,75
Sturmpanzer I Bison3177,86180728,57%405,92
T2 Medium Tank2106,29205728,57%360,28
M22120,67305683,33%589,66
M2 Light296,00263650,00%240,37
Sexton II3171,83160616,67%492,38
Type 95 Heavy4297,00315633,33%885,50
AMX 38351,50167633,33%2,87
T-703185,00341633,33%510,06
B1497,20254540,00%7,32
AMX 404172,40308560,00%599,53
Type 97 Te-Ke 260,60196520,00%27,27
Vickers Medium Mk. I133,50118475,00%261,00
D23122,75306475,00%467,27
Vickers Medium Mk. II293,50193450,00%303,65
T1 Cunningham148,5098450,00%99,02
Renault NC-31171,25151425,00%134,54
Stuart I-IV319,25335475,00%261,00
Cruiser Mk. I1150,25305425,00%581,40
Cruiser Mk. IV4328,00528450,00%1126,40
Universal Carrier 2-pdr2169,75230450,00%610,68
Pz.Kpfw. T 25 5106,25194425,00%2,25
T7 Combat Car 260,50170425,00%30,20
Renault FT144,00137366,67%229,80
Renault Otsu1190,33382366,67%1034,02
BT-2298,6712030,00%247,36
D12101,67271333,33%244,49
MS-1112,0075333,33%0,00
T-262129,67229366,67%632,84
Cruiser Mk. II2183,004423100,00%967,65
AMX 105 AM mle. 474200,67255333,33%378,26
T1E6 2102,33268366,67%476,17
Kolohousenka1133,00373250,00%575,00
Strv fm/211164,504392100,00%1116,97
Chi-Ni288,50287250,00%276,24
ST vz. 39429,002682100,00%261,00
SU-76M4104,50197250,00%109,66
Cruiser Mk. III386,5010820,00%150,46
Pz.Kpfw. I2131,00346250,00%456,53
Pz.Kpfw. II Ausf. G3189,5021020,00%552,63
T-602204,004782100,00%1163,59
43 M. Toldi III 322,507220,00%0,00
Vickers Medium Mk. III30,001691100,00%261,00
SU-2630,001631100,00%261,00
Renault FT AC2458,007541100,00%2952,88
Loyd Gun Carriage240,004910,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6345,0035610,00%629,92

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 26/01/2014
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 26/01/2014
Ayrıldı: 24/12/2024