Mario549

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3832301123
Ortalama Seviye8,420,008,558,87
Galibiyetler1936050,52%00,00%436,36%1043,48%
Yenilgiler1858048,48%00,00%763,64%1356,52%
Berabere3831,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar825521,54%00,00%19,09%313,04%
İmha edilen Tanklar311810,8100,0070,64130,57
Yoketme Oranı1,040,000,700,65
Tespit edilen Tanklar627461,6400,0080,73200,87
Verilen Hasar1.338,630,001.342,271.293,00
Düşman üssü işgal puanı220760,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı137820,3600,0000,0000,00
Deneyim587,020,00440,55455,43
WN71143,300,00700,54724,74
WN81558,680,001226,941900,07
Toplam
Savaşlar38323
Ortalama Seviye8,42
Galibiyetler1936050,52%
Yenilgiler1858048,48%
Berabere3831,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar825521,54%
İmha edilen Tanklar311810,81
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar627461,64
Verilen Hasar1.338,63
Düşman üssü işgal puanı220760,58
Üs savunma Puanı137820,36
Deneyim587,02
WN71143,30
WN81558,68
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar11
Ortalama Seviye8,55
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler763,64%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19,09%
İmha edilen Tanklar70,64
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar80,73
Verilen Hasar1.342,27
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim440,55
WN7700,54
WN81226,94
Son 30 gün
Savaşlar23
Ortalama Seviye8,87
Galibiyetler1043,48%
Yenilgiler1356,52%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar313,04%
İmha edilen Tanklar130,57
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar200,87
Verilen Hasar1.293,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim455,43
WN7724,74
WN81900,07
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar260000
Galibiyetler14154,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11243,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere72,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7830,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2050,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6452,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.528,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5752,2100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2060,7900,0000,0000,00
Deneyim698,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar260
Galibiyetler14154,23%
Yenilgiler11243,08%
Berabere72,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar7830,00%
İmha edilen Tanklar2050,79
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar6452,48
Verilen Hasar1.528,90
Düşman üssü işgal puanı5752,21
Üs savunma Puanı2060,79
Deneyim698,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler1140,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,70%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,81%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar210,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar732,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.041,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim496,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler1140,74%
Yenilgiler1555,56%
Berabere13,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,81%
İmha edilen Tanklar210,78
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar732,70
Verilen Hasar1.041,56
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim496,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler555,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler444,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar444,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar101,1100,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar151,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar560,110,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı232,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim457,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler555,56%
Yenilgiler444,44%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar444,44%
İmha edilen Tanklar101,11
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar151,67
Verilen Hasar560,11
Düşman üssü işgal puanı232,56
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim457,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar71,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar456,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim108,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar71,75
Verilen Hasar456,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim108,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13877000
Galibiyetler734452,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler653247,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,01%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar495935,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar107860,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar189171,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.226,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı129840,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı500183,6000,0000,0000,00
Deneyim620,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar13877
Galibiyetler734452,92%
Yenilgiler653247,07%
Berabere10,01%
Hayatta Kalınan Savaşlar495935,74%
İmha edilen Tanklar107860,78
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar189171,36
Verilen Hasar1.226,60
Düşman üssü işgal puanı129840,94
Üs savunma Puanı500183,60
Deneyim620,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4263000
Galibiyetler227653,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler191544,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere721,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar139132,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar32070,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,120,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70951,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.542,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı47741,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı76451,7900,0000,0000,00
Deneyim643,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar4263
Galibiyetler227653,39%
Yenilgiler191544,92%
Berabere721,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar139132,63%
İmha edilen Tanklar32070,75
Yoketme Oranı1,12
Tespit edilen Tanklar70951,66
Verilen Hasar1.542,77
Düşman üssü işgal puanı47741,12
Üs savunma Puanı76451,79
Deneyim643,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3156000
Galibiyetler187159,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler126940,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere160,51%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar86827,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar25130,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar89662,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.742,010,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı39491,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı33611,0600,0000,0000,00
Deneyim787,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar3156
Galibiyetler187159,28%
Yenilgiler126940,21%
Berabere160,51%
Hayatta Kalınan Savaşlar86827,50%
İmha edilen Tanklar25130,80
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar89662,84
Verilen Hasar1.742,01
Düşman üssü işgal puanı39491,25
Üs savunma Puanı33611,06
Deneyim787,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (222)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T57 Heavy102259,67584340248,21%1924,11
IS-381216,93591247051,09%1470,99
Object 430U102176,45776221053,89%1988,77
AMX 13 909893,02477187947,37%1368,14
Panhard EBR 105101447,97752162053,83%1895,58
T34 81104,53560138749,39%1277,37
Object 140101776,93683111350,85%1506,76
T-54 ltwt.9835,36471109248,81%1191,18
Emil I81424,9561596955,01%1765,86
WZ-1328925,8054391254,61%1853,76
IS-7101664,8661685546,67%1329,28
STB-1102148,2976784153,03%1851,37
FV215b (183) 101691,8054778947,66%1189,98
T-1091368,1061775950,07%1344,50
Matilda Black Prince 5485,2538774052,97%1308,80
Object 907 102577,3987271857,94%2323,70
T-100 LT101216,3952767546,22%1475,45
AMX 12 t6512,0943961249,51%1509,61
UDES 15/16102379,1976752656,84%2176,39
T54E191674,3573651752,03%1678,66
Panhard EBR 75 (FL 10) 81056,9670551552,62%1989,58
AMX 50 10081231,6452744852,23%1411,17
Bat.-Châtillon 25 t102071,6271344752,13%1803,16
IS7588,4839344646,41%598,66
KV-856301,1928744344,70%266,34
T26E5 Patriot 81207,5572143350,35%1489,86
Object 277102163,4875142851,64%1918,14
T-437645,4142041747,00%936,05
113102317,6578036051,67%2051,90
Bat.-Châtillon 155 58101075,8958435744,82%798,47
Bat.-Châtillon 12 t8766,4245632048,44%1517,46
Strv S1 81171,9450731648,73%1155,90
AMX 13 57 71271,0796228755,05%3140,24
T6981204,5461927054,81%1698,69
Lorraine 155 mle. 518799,9841926448,48%732,54
T-5491256,9058225056,40%1320,20
KV-15203,5221825040,80%149,56
Lorraine 155 mle. 507709,3140024548,98%805,25
T71 DA7367,3755523847,48%558,13
Bisonte C45 81783,7484722749,34%2267,70
Bat.-Châtillon 155 559972,0056221745,62%796,45
T-50-2 6556,7243721749,77%1651,98
Leo7655,6938920047,00%930,25
Object 43091525,3676717346,82%1292,95
AMX 13 F3 AM6657,6129716646,99%913,71
AMX 13 757548,9265316352,15%1093,44
Pz.Kpfw. I Ausf. C3230,9332216150,93%1280,96
Chrysler K GF 81687,6391616153,42%2187,74
Vz. 60S Dravec 103390,87109915860,76%2771,85
WZ-132A9963,0757115147,68%1333,67
Strv 746427,6135415056,00%731,17
Panhard EBR 9091043,1374514049,29%1664,07
Kranvagn102132,9683013851,45%1725,00
Panhard AML Lynx 6x68985,9274013349,62%2154,64
IS-M81058,3347813250,00%1117,83
T216170,7448912355,28%339,53
AMX M4 mle. 49 81331,4283612354,47%1799,91
AMX ELC bis5361,6738611258,04%1372,36
WZ-1317796,9955011151,35%1835,02
T-28431,5410810743,93%41,44
M75220,5035310654,72%713,91
T-29 3207,4824210350,49%649,39
AMX 13 105 AM mle. 505240,8425310151,49%376,64
Object 705A102211,167539754,64%1811,19
Ikv 65 Alt II6466,672999256,52%797,77
M3 Lee4135,191589142,86%242,69
IS-271124,647668556,47%1681,98
59-166472,784108345,78%1296,62
AMX M4 mle. 457810,085218353,01%1071,61
Hotchkiss EBR7657,755488351,81%1496,29
M4A1 Revalorisé 81169,805068146,91%1344,37
Type 64 6743,866287949,37%2072,38
T26E5 81160,295987856,41%1500,90
T-4481161,328457560,00%1859,11
KV-137484,035187254,17%717,96
T-34 shielded 5558,463937245,83%1368,44
BDR G1 B5567,143927064,29%1263,51
AMX 105 AM mle. 474201,371897038,57%448,33
Bat.-Châtillon 25 t AP91245,705786950,72%1192,17
LTTB8556,945576947,83%925,17
Ikv 1035296,992396743,28%536,96
FV4202 81128,006676634,85%1326,23
Emil II91400,556576553,85%1293,85
Sturmpanzer I Bison343,60856540,00%0,87
T-34-856514,083886457,81%946,68
M5 Stuart491,492316336,51%1,07
WZ-111 model 1-492441,7410686165,57%2953,33
Rheinmetall Skorpion G 81532,374705945,76%1638,24
Lorraine 40 t 81732,198865858,62%2304,18
Windhund 81545,296545641,07%1578,61
M2 Light2244,643365550,91%1151,46
11081176,226725438,89%1208,98
Panhard AMD 178B6742,246165462,96%3134,62
IS-4101656,257375255,77%1265,83
WZ-111 model 5A101736,086255040,00%1167,88
T207814,534824955,10%1223,99
Type 6191227,776304837,50%1039,86
Type 586517,915994658,70%1038,09
SU-86533,614254641,30%524,92
Marder II337,89904641,30%1,69
AMX 13 105101050,074864654,35%1259,03
ARL 446731,004374459,09%1425,43
M24E2 Super Chaffee 61101,129254353,49%4012,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer451,57984233,33%0,17
Ikv 90 Typ B7847,406114261,90%1318,73
ARL V396451,683173764,86%855,48
T1 Cunningham1102,151883441,18%406,08
AMX 50 Foch (155) 101747,947313452,94%1220,80
MTLS-1G14 3134,151863444,12%311,54
B14429,363143342,42%1205,88
Pz.Kpfw. VII102931,8510403360,61%2776,43
T 55A 91861,316893237,50%1668,56
Strv m/425230,552113138,71%339,29
M2 Medium Tank350,65963141,94%16,11
T71 CMCD7532,434683033,33%1062,72
P.43 bis6374,243692934,48%366,61
WZ-12091016,905262931,03%795,63
T-46349,451392968,97%261,00
40TP Habicha6667,074312725,93%1156,96
Panzerjäger I231,26722733,33%0,00
BT-7 artillery 3398,085022572,00%1716,04
AMX 404114,782282360,87%367,86
Caernarvon81875,009932356,52%2356,52
T-26232,70952356,52%139,07
ELC EVEN 90 81054,457362254,55%2140,66
SU-54135,551742055,00%225,35
Light Mk. VIC 248,551212045,00%66,50
TKS z n.k.m. 20 mm 283,261601931,58%188,33
AMX M4 mle. 54102343,688231936,84%1750,86
FV230 Canopener102033,588601952,63%1507,70
Type T-345321,223171850,00%797,34
T675244,832111833,33%271,24
Type 5 Chi-Ri71528,639161662,50%2977,97
Lorraine 39L AM3132,501841662,50%418,46
M3G FT3198,192001662,50%595,36
Vickers Medium Mk. I163,331071566,67%297,63
StuG III Ausf. G5207,712041442,86%242,19
Type 3 Chi-Nu5234,363741478,57%615,77
Sexton II3143,641711442,86%416,32
SU-76G FT4215,211851450,00%318,10
P.43 ter7545,854471346,15%690,36
Sav m/43487,311811353,85%137,69
T376403,923861346,15%1016,55
Pz.Kpfw. T 25 5310,622881330,77%550,08
AMX 383110,332031241,67%128,81
IS-6 8816,753871233,33%585,20
Somua SAu 40470,831201241,67%25,17
Type 1 Chi-He4196,183071136,36%344,02
STA-181186,558631172,73%1776,39
Leichttraktor130,9135119,09%0,00
Fantôme 91504,366941136,36%1471,03
T3 HMC2119,80131100,00%291,64
SU-263115,901341050,00%174,91
S35 CA5367,202041050,00%592,33
T7 Combat Car 272,80911040,00%106,20
25TP KSUST II5239,67273955,56%479,41
Type 97 Te-Ke 2212,00232944,44%1081,68
Cruiser Mk. II2143,33187933,33%409,72
Churchill VII6452,75300837,50%480,46
T2 Medium Tank233,00102850,00%82,83
Birch Gun4230,38256875,00%847,96
Super Hellcat 7801,63622862,50%1074,69
112 8893,13590825,00%873,52
Renault FT143,4383757,14%147,13
P.435869,57798771,43%3566,74
Matilda4295,67215633,33%557,23
Hotchkiss H35284,67212633,33%125,06
A-205339,00283666,67%1203,00
Vickers Medium Mk. III3358,83317683,33%1689,02
Type 2597 Chi-Ha3167,33251650,00%468,05
T-45 2233,50189616,67%980,02
M10 RBFM 5266,67333650,00%350,74
M15/423200,00191520,00%429,55
7TP2205,00188540,00%556,30
TOG II* 6473,80254540,00%532,87
Löwe 81922,601096580,00%2781,58
BT-2278,25112425,00%124,55
Churchill I587,50170450,00%94,64
SU-182168,25176475,00%1196,86
Renault R35287,252534100,00%407,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5713,75558450,00%1992,45
BT-7415,331413100,00%261,00
Renault FT AC251,00103333,33%0,00
Pz.Kpfw. I231,6796333,33%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2637,33798366,67%3941,13
M56 Scorpion 7981,33470333,33%1213,00
M3 Stuart3228,003792100,00%893,42
P26/404146,004382100,00%372,28
Ikv 723105,502262100,00%298,47
MS-1180,501992100,00%429,51
UDES 038943,50508250,00%771,56
Pz.Kpfw. II Luchs4363,505322100,00%1432,81
Renault UE 573138,00110250,00%261,38
Universal Carrier 2-pdr222,502320,00%0,00
Alecto447,00137250,00%92,94
T-602255,50369250,00%1191,29
Valentine II 4238,503822100,00%767,06
Cromwell B 6615,0029820,00%763,97
T28 Concept 71216,506272100,00%2047,62
GSR 3301 Setter7870,00752250,00%1918,90
StuG IV 5578,504382100,00%1732,05
Bretagne Panther 6658,00586250,00%955,69
Strv fm/2110,002510,00%0,00
Renault Otsu131,007210,00%0,00
Renault FT 75 BS2196,0010310,00%1010,42
4TP10,00861100,00%261,00
T1 HMC20,003010,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3187,004881100,00%728,05
SU-1006852,008301100,00%1654,97
AMX 50 12091491,0030010,00%930,52
M24 Chaffee5303,0019310,00%675,03
Loyd Gun Carriage28,003910,00%0,00
Chieftain/T95 8768,008971100,00%1084,93
T-116 3180,004791100,00%837,08
Kanonenjagdpanzer 105 81204,0042610,00%877,44
L-60 213,002810,00%0,00
SU-100Y 60,004910,00%0,00
LTP 349,003310,00%0,00
Dicker Max 6521,006271100,00%807,08
M4A3E8 Thunderbolt VII 6960,0048310,00%1347,27
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2158,0031210,00%551,48
43 M. Toldi III 337,001451100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/01/2026
Ayrıldı: 18/04/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/01/2026
Ayrıldı: 10/01/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/11/2025
Ayrıldı: 30/12/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 04/11/2022
Ayrıldı: 17/06/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 23/12/2021
Ayrıldı: 09/01/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 26/09/2020
Ayrıldı: 03/10/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/01/2022
Ayrıldı: 31/01/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 17/10/2021
Ayrıldı: 22/12/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 23/07/2021
Ayrıldı: 30/09/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/01/2022
Ayrıldı: 25/01/2022
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 07/05/2021
Ayrıldı: 13/06/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 13/06/2022
Ayrıldı: 10/07/2022
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 04/10/2020
Ayrıldı: 05/05/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 18/02/2019
Ayrıldı: 10/02/2020
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 02/07/2020
Ayrıldı: 11/09/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 22/02/2020
Ayrıldı: 23/04/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/02/2019
Ayrıldı: 16/02/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/02/2020
Ayrıldı: 21/02/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 01/06/2020
Ayrıldı: 13/06/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 26/04/2020
Ayrıldı: 31/05/2020
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 17/12/2018
Ayrıldı: 15/02/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 03/11/2018
Ayrıldı: 12/12/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/10/2018
Ayrıldı: 31/10/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 15/06/2018
Ayrıldı: 01/09/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 10/02/2018
Ayrıldı: 07/06/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 15/09/2017
Ayrıldı: 08/02/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/01/2017
Ayrıldı: 09/09/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/11/2016
Ayrıldı: 26/01/2017
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 20/05/2014