Magnus_da_FlexGod

clanlogo
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 08/01/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28203000
Ortalama Seviye7,600,000,000,00
Galibiyetler1594856,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1198642,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere2690,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1035536,72%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar345031,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar347271,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.804,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı204430,7200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı225960,8000,0000,0000,00
Deneyim683,220,000,000,00
WN71699,620,000,000,00
WN82622,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar28203
Ortalama Seviye7,60
Galibiyetler1594856,55%
Yenilgiler1198642,50%
Berabere2690,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar1035536,72%
İmha edilen Tanklar345031,22
Yoketme Oranı1,93
Tespit edilen Tanklar347271,23
Verilen Hasar1.804,08
Düşman üssü işgal puanı204430,72
Üs savunma Puanı225960,80
Deneyim683,22
WN71699,62
WN82622,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar862000
Galibiyetler58367,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26530,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere141,62%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar42048,72%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7210,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12201,4200,0000,0000,00
Verilen Hasar2.025,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9561,1100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8891,0300,0000,0000,00
Deneyim941,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar862
Galibiyetler58367,63%
Yenilgiler26530,74%
Berabere141,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar42048,72%
İmha edilen Tanklar7210,84
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar12201,42
Verilen Hasar2.025,85
Düşman üssü işgal puanı9561,11
Üs savunma Puanı8891,03
Deneyim941,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler1854,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1545,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar824,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar320,9700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,280,000,000,00
Tespit edilen Tanklar692,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.483,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı260,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı290,8800,0000,0000,00
Deneyim617,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler1854,55%
Yenilgiler1545,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar824,24%
İmha edilen Tanklar320,97
Yoketme Oranı1,28
Tespit edilen Tanklar692,09
Verilen Hasar1.483,39
Düşman üssü işgal puanı260,79
Üs savunma Puanı290,88
Deneyim617,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar54000
Galibiyetler4277,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1222,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2342,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar340,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar641,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar645,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı470,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı120,2200,0000,0000,00
Deneyim477,460,000,000,00
Toplam
Savaşlar54
Galibiyetler4277,78%
Yenilgiler1222,22%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2342,59%
İmha edilen Tanklar340,63
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar641,19
Verilen Hasar645,41
Düşman üssü işgal puanı470,87
Üs savunma Puanı120,22
Deneyim477,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar302000
Galibiyetler17056,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13243,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13344,04%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2310,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,370,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3601,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.268,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2810,9300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14804,9000,0000,0000,00
Deneyim628,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar302
Galibiyetler17056,29%
Yenilgiler13243,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13344,04%
İmha edilen Tanklar2310,76
Yoketme Oranı1,37
Tespit edilen Tanklar3601,19
Verilen Hasar1.268,93
Düşman üssü işgal puanı2810,93
Üs savunma Puanı14804,90
Deneyim628,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3032000
Galibiyetler196364,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler102633,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere431,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar129942,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar26660,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar34251,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.346,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20120,6600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı36631,2100,0000,0000,00
Deneyim785,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar3032
Galibiyetler196364,74%
Yenilgiler102633,84%
Berabere431,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar129942,84%
İmha edilen Tanklar26660,88
Yoketme Oranı1,54
Tespit edilen Tanklar34251,13
Verilen Hasar1.346,00
Düşman üssü işgal puanı20120,66
Üs savunma Puanı36631,21
Deneyim785,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3912000
Galibiyetler233559,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler153639,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere411,05%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar146637,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar34740,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar36410,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar2.201,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı33880,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı18360,4700,0000,0000,00
Deneyim887,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar3912
Galibiyetler233559,69%
Yenilgiler153639,26%
Berabere411,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar146637,47%
İmha edilen Tanklar34740,89
Yoketme Oranı1,42
Tespit edilen Tanklar36410,93
Verilen Hasar2.201,36
Düşman üssü işgal puanı33880,87
Üs savunma Puanı18360,47
Deneyim887,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (276)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-34-856929,9353777561,03%2267,66
T4991136,3752573153,49%1764,71
AMX Chasseur de chars 81563,2072069056,81%2426,50
Object 907 103642,63115761463,52%3813,56
Tiger I7953,6445460749,59%1276,61
Type 64 61202,7273056559,12%4411,06
Panhard EBR 105102342,0497150560,59%3669,10
XM551 Sheridan102225,6063246853,42%3364,93
Bat.-Châtillon 25 t103000,0376746558,06%3177,19
Cromwell6697,6046545556,48%1494,87
E 7591365,4546844544,94%1128,47
M2 Light Tank2313,0640943958,31%1807,67
E 100102570,6169143656,42%2252,77
T-1092373,8971938859,79%2899,13
IS-7103354,9988936261,88%3809,29
Tiger II81080,6247235949,58%1187,47
WZ-13281622,6469835855,87%3886,25
AMX ELC bis5563,4144335856,70%2371,53
Type 59 82028,4999830663,40%3368,74
Bat.-Châtillon 12 t81405,5167830556,07%3397,03
M41 Walker Bulldog8762,4446829749,83%1476,66
SU-1527789,7037529650,68%1046,43
T376548,7442329152,92%1512,42
VK 72.01 (K) 104234,63115228968,51%4027,13
T95/FV4201 Chieftain 104302,63123227565,82%4209,84
Panhard EBR 75 (FL 10) 82000,58116126870,52%5178,57
T54E191656,3652525049,20%1482,46
Super Conqueror103842,68115624863,31%4272,15
Black Prince7624,0737324642,28%659,05
CS-63104017,09114324561,63%4436,67
T-34-85M 61317,9576524363,79%2873,37
Centurion Mk. I8983,4150323846,22%1263,02
IS-381950,0470123354,51%2587,33
StuG III Ausf. G5406,1628022651,33%878,26
Churchill VII6444,4132122147,96%619,15
G.W. Panther7884,1636821752,07%1126,16
Bat.-Châtillon 25 t AP92170,5259421450,00%2578,63
WZ-132A92043,5869421061,90%3949,33
Object 430U103607,10107221060,00%3726,45
Caernarvon8919,1446320948,33%899,83
VK 36.01 (H)6461,4631520744,44%593,90
Jagdpanther7924,9339320438,73%1089,84
WZ-111 model 5A103631,35106620262,38%3743,76
Comet7760,3244920148,26%1201,60
Conqueror Gun Carriage102010,0075319956,78%1823,19
Conqueror92402,0286819862,12%2652,70
STB-1104030,94118919468,56%5012,37
Object 140103265,77102919256,77%3665,71
Object 277103384,76101818960,85%3693,65
WZ-132-1102219,0274218751,34%3297,98
Cromwell B 61151,0868918563,24%2735,53
T-22 medium 103730,63117318565,41%4006,11
Grille5442,1327318250,55%905,62
T2971178,9354718052,78%1558,50
T3281440,8660117754,24%1807,41
Centurion Action X103171,92101517561,71%3408,52
113103496,55107517460,34%3981,90
Leopard 1104313,88114017163,74%4793,95
M24 Chaffee5296,0429816750,90%909,62
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4256,4723916551,52%596,22
SU-1006622,4832516546,06%969,18
T57 Heavy Tank103277,8086916355,83%3167,34
T675791,5550716262,96%2280,96
AMX 13 7571110,1857015255,92%3200,00
Churchill I5274,9624915143,05%354,57
AMX 50 Foch (155) 103379,6490015161,59%2812,25
Object 279 early 104351,36126314964,43%3807,41
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,2833214854,05%1095,99
M60 103904,31110514763,95%4830,72
Progetto M35 mod. 46 82812,39135514767,35%4427,47
Jagdpanzer IV6439,6228414343,36%594,73
Hummel6636,6532614248,59%834,56
Grille 15103369,4992514269,72%3017,52
Kranvagn104552,56117913859,42%4593,16
O-I6878,1447113854,35%1648,14
T110E4103915,16106713668,38%3712,44
TVP T 50/51103928,55111613562,22%4067,41
Carro da Combattimento 45 t 103911,93114513558,52%3706,28
SU-855440,6027013453,73%1017,11
T110E3103668,54105613269,70%3274,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5216,5523313243,94%361,79
Object 260 104499,82121913064,62%5313,55
60TP Lewandowskiego104051,92114912966,67%4277,76
WZ-13171140,2260212757,48%3167,67
AE Phase I 93462,74128012167,77%4757,61
Covenanter5155,5319312040,00%329,84
Bisonte C45 82684,25126711656,03%3514,18
T-345322,0227911453,51%773,60
KV-856967,8855111364,60%1815,94
Ikv 65 Alt II6787,5041810752,34%1638,00
IS71596,4463510553,33%2688,42
AMX 50 B104402,06109210559,05%4630,12
M4A3E2 Sherman Jumbo6510,0536710551,43%879,85
StuG IV 5519,8834910553,33%1502,59
VK 16.02 Leopard5161,8526110256,86%418,69
T-100 LT102296,38100610255,88%4197,95
Pz.Kpfw. II Luchs4192,4824410045,00%515,08
Maus104060,6812399770,10%4495,62
T-5492140,4710329661,46%2748,03
Caernarvon Action X 82759,7713429657,29%4948,97
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4111,511899550,53%189,04
M18 Hellcat6911,615129360,22%1855,72
AMX 12 t6593,754479254,35%1601,22
Concept 1B 93838,4514379269,57%4050,78
M4A1 Sherman5336,752949153,85%801,20
Type 1 Chi-He4141,791709036,67%182,11
Crusader6302,822568749,43%734,48
IS-4104061,1611418757,47%4361,26
Ikv 1035492,473148651,16%1229,93
T-4482156,5911608568,24%3812,86
Object 43092864,5511318258,54%3222,26
Object 705A104383,0911668061,25%5230,87
Matilda4267,862497958,23%712,12
59-166793,525067959,49%2886,04
T25/271663,406247851,28%2732,46
WZ-111 model 1-493626,4413477772,73%4940,99
Pz.Kpfw. 38 (t)3150,541637656,58%442,23
121B 104389,5612417566,67%5297,03
SU-85B4282,492257156,34%636,76
Kampfpanzer 50 t 93699,2113047157,75%4470,94
T3 HMC2146,231557045,71%479,86
BT-74177,772536960,87%875,70
FV215b 104126,6611616858,82%4849,46
Pz.Sfl. IVb4219,881956860,29%708,42
Cruiser Mk. III3111,501456442,19%331,34
A-205127,501946256,45%400,16
Rheinmetall Skorpion G 82180,786385851,72%2623,62
AMX M4 mle. 54104117,6810725356,60%3972,79
Strv 103B102929,778885265,38%2362,00
M5 Stuart4171,452615149,02%591,81
KV-15530,143555152,94%1089,92
Centurion Mk. 7/192470,2410765066,00%2877,23
T95E6 104698,6212565066,00%4957,33
T-4371254,136784864,58%2473,37
Cruiser Mk. IV4124,541644852,08%271,67
VK 28.016327,483914858,33%872,41
KV-1S6513,003874866,67%1141,65
M41 HMC5458,792794744,68%608,55
114 SP2 103570,099154663,04%2688,50
Panhard EBR 9092014,7310874557,78%4125,33
O-I Experimental5611,844714465,91%1397,24
Type 97 Chi-Ha3131,211624348,84%256,83
Type T-345759,445394362,79%2788,01
Heavy Tank No. VI 61157,585444346,51%2119,32
FV4005 Stage II102953,038034057,50%2467,73
BZ-75103519,2410463868,42%3091,02
M3 Lee4249,302303756,76%933,33
T71 DA71751,6310973565,71%5279,85
CS-5382446,6811143461,76%4059,27
A-436698,324753452,94%1397,92
Pz.Kpfw. II Ausf. G389,381773455,88%228,23
AMX 105 AM mle. 474321,912743452,94%1138,82
Spähpanzer SP I C7730,214433452,94%1340,05
Chieftain/T95 81843,5010823271,88%2628,45
SU-14-281080,397553154,84%1136,35
Type 3 Chi-Nu5282,832763063,33%726,53
T110E5104606,2013213076,67%4997,41
BT-7 artillery 3147,171933043,33%343,41
Vickers Medium Mk. III3128,591422941,38%261,70
IS-271635,8610382965,52%2857,87
AMX 50 10082514,6112582882,14%3629,13
Škoda T 245541,893612755,56%1566,41
Type 95 Heavy4349,442992762,96%1476,10
Löwe 81662,938172748,15%1926,76
Vickers Medium Mk. I1128,151862657,69%689,88
Wespe3145,001652653,85%455,96
T1 Cunningham1124,601662540,00%557,37
Marder II3128,001452560,00%298,29
Lorraine 39L AM3194,881802437,50%399,83
Cruiser Mk. II2274,672792445,83%1100,34
A-447777,175012458,33%1201,48
M3 Stuart3105,041812352,17%296,99
Pz.Kpfw. 35 (t)275,131242343,48%155,01
M5A1 Stuart4327,433582356,52%1273,55
Strv 103-092223,178522365,22%2195,25
M48A5 Patton105046,8712902360,87%5977,19
Pz.Kpfw. II2124,001982250,00%376,91
11082173,459972254,55%3151,49
Alecto4378,143452259,09%1165,82
LT vz. 383135,571772152,38%411,11
AMX 404270,383142157,14%1309,93
E 50 Ausf. M104820,7112582161,90%6918,59
M2244,051042045,00%32,93
Sav m/434294,152872060,00%875,04
ST vz. 394139,051671942,11%214,77
T56 GMC3199,371671931,58%466,02
Ikv 90 Typ B7985,725811861,11%1450,97
SU-76M4178,721841855,56%489,01
G.W. Tiger (P)8940,115961855,56%930,39
Rhm.-Borsig Waffenträger82610,2810091861,11%3208,49
Panhard AMD 178B61193,727991850,00%4673,73
M10391674,068641758,82%1447,14
Object 25792273,596191752,94%2361,27
T-29 3464,064851758,82%2195,51
Strv m/40L3337,003261650,00%1314,28
T-284307,002631656,25%989,73
40TP Habicha61237,568391650,00%2891,89
M8A14469,943501650,00%1270,83
M-IV-Y 82134,3110161650,00%2433,90
T 55A 92823,7510271656,25%3453,95
Type 5 Chi-Ri71458,008631553,33%2760,54
G.Pz. Mk. VI (e)241,73651526,67%0,00
T28 Concept 71027,804701553,33%1472,74
UDES 0381951,007031442,86%1931,73
AT-12128,57951428,57%280,39
Type 5861011,088381369,23%2363,44
AT 25571,154291361,54%1543,03
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61384,318971361,54%4671,47
Vz. 55104970,5013061275,00%4272,93
Ferdinand8889,673931241,67%640,40
Valentine AT4235,173391258,33%700,76
T-70371,581221225,00%1,44
T-45 2167,422601258,33%747,81
Chi-Ni298,001221145,45%272,70
Type 89 I-Go/Chi-Ro272,551081118,18%53,43
AMX 13 105 AM mle. 505298,502361040,00%398,88
T404133,801731060,00%239,65
M54 Renegade 83131,3011941050,00%3777,76
Vickers Medium Mk. II254,67106955,56%138,80
ARL 446747,11337933,33%1096,13
Type 91 Heavy3219,00242966,67%849,59
M2 Medium Tank3146,11184955,56%447,86
AMX 38389,78262977,78%360,83
T-60227,22121944,44%25,11
BT-22125,50133837,50%389,47
MS-1176,38127837,50%155,17
O-Ni71067,75563837,50%1152,39
Loyd Gun Carriage243,7593850,00%98,35
T1 HMC262,71139771,43%340,31
FV217 Badger105718,001388757,14%6389,30
M446403,86313757,14%577,18
T-28E with F-30 4914,00935785,71%3974,33
Kolohousenka1326,174526100,00%2442,50
Ikv 723279,50299666,67%855,43
Type 2597 Chi-Ha3101,17198650,00%186,33
T-262104,83183666,67%552,20
Hotchkiss EBR71642,331069666,67%5758,38
Renault FT 75 BS243,20100560,00%177,86
M3G FT3277,60303580,00%969,50
BDR G1 B51126,009695100,00%3330,05
Universal Carrier 2-pdr259,40208580,00%261,00
TOG II* 61202,80849560,00%2242,26
Renault FT1121,252784100,00%741,80
Sexton II3177,00162450,00%651,93
IS-6 8980,50359425,00%683,87
VK 20.01 (D)483,75117425,00%0,00
Waffenträger auf Pz. IV93179,75885450,00%2915,45
L-60 2204,75390450,00%1171,60
43 M. Toldi III 3208,25300450,00%1010,54
D2383,33100333,33%56,21
4TP1135,33347333,33%394,12
Renault NC-311270,67243333,33%1554,02
FCM 36299,00147333,33%189,35
Strv S1 81094,33633333,33%805,35
Strv fm/211230,0018120,00%997,37
Fiat 30001116,0014720,00%361,33
LT vz. 352140,503372100,00%739,04
TKS z n.k.m. 20 mm 2194,00279250,00%990,01
Renault Otsu1195,00232250,00%1058,72
Stuart I-IV346,007020,00%0,00
Vickers Mk. E Type B247,501272100,00%261,00
T-46371,503002100,00%291,10
Leichttraktor1202,50230250,00%871,81
Marder 38T4804,50463250,00%2757,25
Strv m/42-57 Alt A.2 61111,50649250,00%2049,89
Valentine II 4426,503602100,00%1394,02
Excelsior 51021,009422100,00%2622,04
M56 Scorpion 71467,009152100,00%2401,46
Strv m/382109,0027010,00%228,33
Hotchkiss H352329,004691100,00%2148,68
D120,002810,00%0,00
Pvlvv fm/422111,002701100,00%425,81
T2 Medium Tank2251,005121100,00%1575,99
T-26G FT2139,003410,00%227,86
Convert. Medium Tank T3 3968,0011751100,00%2728,79
M10 RBFM 51515,0013861100,00%4283,37

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 08/01/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 11/12/2021
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 12/12/2023
Ayrıldı: 05/01/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/04/2020
Ayrıldı: 03/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/12/2019
Ayrıldı: 10/04/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/05/2019
Ayrıldı: 06/08/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 04/05/2020
Ayrıldı: 15/11/2021
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 01/01/2023
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 03/09/2022
Ayrıldı: 31/12/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/09/2023
Ayrıldı: 30/11/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 04/06/2023
Ayrıldı: 08/08/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/11/2021
Ayrıldı: 10/12/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 14/09/2018
Ayrıldı: 19/02/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/08/2017
Ayrıldı: 18/09/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/09/2017
Ayrıldı: 27/10/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 02/11/2017
Ayrıldı: 29/07/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/09/2017
Ayrıldı: 20/09/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/07/2017
Ayrıldı: 22/07/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/05/2019
Ayrıldı: 07/05/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/07/2017
Ayrıldı: 14/07/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 15/05/2017
Ayrıldı: 08/07/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 18/03/2017
Ayrıldı: 13/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/03/2017
Ayrıldı: 16/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 17/12/2016
Ayrıldı: 09/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 22/04/2016