Magnet_777

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/02/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar42778002
Ortalama Seviye7,450,000,008,00
Galibiyetler2471757,78%00,00%00,00%150,00%
Yenilgiler1747740,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere5841,37%00,00%00,00%150,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1498335,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar557991,3000,0000,0021,00
Yoketme Oranı2,010,000,001,00
Tespit edilen Tanklar712421,6700,0000,0042,00
Verilen Hasar1.455,070,000,001.631,50
Düşman üssü işgal puanı232680,5400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı347020,8100,0000,0000,00
Deneyim773,930,000,00595,50
WN71681,320,000,001387,96
WN82526,020,000,001,41
Toplam
Savaşlar42778
Ortalama Seviye7,45
Galibiyetler2471757,78%
Yenilgiler1747740,86%
Berabere5841,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar1498335,03%
İmha edilen Tanklar557991,30
Yoketme Oranı2,01
Tespit edilen Tanklar712421,67
Verilen Hasar1.455,07
Düşman üssü işgal puanı232680,54
Üs savunma Puanı347020,81
Deneyim773,93
WN71681,32
WN82526,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar2
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere150,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar21,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar42,00
Verilen Hasar1.631,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim595,50
WN71387,96
WN81,41
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar22000
Galibiyetler1359,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler940,91%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar940,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar221,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar301,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.250,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı894,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı200,9100,0000,0000,00
Deneyim799,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar22
Galibiyetler1359,09%
Yenilgiler940,91%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar940,91%
İmha edilen Tanklar221,00
Yoketme Oranı1,69
Tespit edilen Tanklar301,36
Verilen Hasar1.250,41
Düşman üssü işgal puanı894,05
Üs savunma Puanı200,91
Deneyim799,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar87000
Galibiyetler5259,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3540,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3034,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar550,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,960,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1471,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar855,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1591,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4995,7400,0000,0000,00
Deneyim818,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar87
Galibiyetler5259,77%
Yenilgiler3540,23%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3034,48%
İmha edilen Tanklar550,63
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar1471,69
Verilen Hasar855,07
Düşman üssü işgal puanı1591,83
Üs savunma Puanı4995,74
Deneyim818,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2204000
Galibiyetler122855,72%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler90641,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere703,18%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar83838,02%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19610,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar25531,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.101,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı32441,4700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı38381,7400,0000,0000,00
Deneyim642,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar2204
Galibiyetler122855,72%
Yenilgiler90641,11%
Berabere703,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar83838,02%
İmha edilen Tanklar19610,89
Yoketme Oranı1,44
Tespit edilen Tanklar25531,16
Verilen Hasar1.101,94
Düşman üssü işgal puanı32441,47
Üs savunma Puanı38381,74
Deneyim642,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar358000
Galibiyetler17147,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18651,96%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10027,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3130,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6031,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.901,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3951,1000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2960,8300,0000,0000,00
Deneyim728,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar358
Galibiyetler17147,77%
Yenilgiler18651,96%
Berabere10,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar10027,93%
İmha edilen Tanklar3130,87
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar6031,68
Verilen Hasar1.901,28
Düşman üssü işgal puanı3951,10
Üs savunma Puanı2960,83
Deneyim728,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (271)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Panhard EBR 75 (FL 10) 81502,01910417160,27%3566,79
Bat.-Châtillon Bourrasque 82289,421016346263,81%3401,90
T-34-85M 61408,86917186663,50%3246,52
T675788,77533182160,41%2657,30
M41 Walker Bulldog81120,31690167556,48%2767,06
Progetto M35 mod. 46 82104,211041126065,08%3239,08
T-50-2 61071,26863125163,15%4313,60
Type 64 6896,68763109461,06%3101,37
AltProto AMX 30 81919,91108079958,95%2953,81
M24 Chaffee5580,9855672153,81%2373,25
Leopard Prototyp A92787,55105568260,12%3394,18
AMX Chasseur de chars 81178,4274866454,52%1668,38
M18 Hellcat6965,4657966257,55%2111,28
Grille 15102364,8258363548,35%1993,15
LT-432 81362,1688053959,37%3180,49
T57 Heavy102319,9971550855,51%2049,60
T4991160,5971550253,19%1872,84
ELC EVEN 90 8886,6389345062,00%2292,47
FV4005 Stage II102191,5064944648,43%1736,70
leKpz M 41 90 mm 81056,1675243051,86%2343,23
S-517768,6933637847,88%937,36
SU-130PM 81882,4587937158,49%2226,15
ISU-15281535,6161734253,22%1775,83
T54E191944,8383732853,05%2192,42
LTTB81003,5281731956,43%2280,46
TVP T 50/51102228,2177131452,87%2038,20
FV2078927,9860830546,23%1027,82
KV-220-2 5647,6863928858,68%1401,36
T71 DA71196,8384328060,71%3332,32
Hotchkiss EBR71003,2670027660,87%2957,05
Cobra 92552,5896826657,14%2771,19
Waffenträger auf Pz. IV92243,6767826456,44%2418,48
Bat.-Châtillon 25 t102747,4982526353,23%2482,68
T-505177,3329326253,44%519,63
ShPTK-TVP 100 82044,8998026162,07%2841,37
Panhard EBR 105101504,7581025556,08%2144,52
Rhm.-Borsig Waffenträger81668,7666825353,36%2001,28
SU-15271199,0048024455,74%1955,43
Object 268 Version 4102369,0777924257,44%2005,24
Kampfpanzer 07 RH 81791,0193023558,72%2877,20
T-54 ltwt.91402,4973523453,85%2588,68
KV-261090,3765121560,00%2401,17
Bat.-Châtillon 12 t8801,7382221256,60%1691,93
FV380591383,3466421149,29%1481,93
A46 6841,3585021060,48%4055,58
Škoda T 5091942,6584820654,85%2029,95
T-5491699,3681820659,71%1953,44
Crusader 5.5-in. SP7938,8946320356,16%1646,19
Object 140102061,2877919547,18%1856,17
FV4004 Conway92043,3983819055,26%2064,62
Cromwell6817,7071018757,22%1905,97
Sturer Emil7983,4957918750,80%1511,40
AMX 13 105 AM mle. 505707,3431018050,56%1936,59
SU-1006790,1348217856,18%1724,92
Prototipo Standard B92452,07100217761,58%3114,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5783,2865917463,79%2774,94
Object 43092074,5894617059,41%2260,55
T-1091975,8488916459,15%2398,90
HWK 1281211,99100815763,06%2805,21
Type T-345452,4734715352,94%1445,97
Conqueror Gun Carriage101467,9562915145,70%1145,22
EMIL 1951 82063,3289815159,60%2698,36
O-I6713,6244914848,65%1162,86
E 5092383,5998914858,78%2817,68
TVP VTU Koncept81076,2160314550,34%1424,73
AMX 13 F3 AM61118,1338014548,28%1909,63
M40/M438911,5360714050,71%956,31
T110E4102955,8089514062,14%2483,17
Type 5 Heavy102131,1174313850,72%1687,44
T-4481185,6777113852,90%1683,91
Bat.-Châtillon 25 t AP92054,6290713760,58%2700,50
Charioteer81399,0277513753,28%1653,29
StuG III Ausf. G5415,0725913354,89%991,35
122 TM 81756,3882112864,06%2517,21
Type 4 Heavy91971,2790212758,27%2203,41
IS-381236,3573512744,88%1348,01
FV3046753,7953112749,61%1590,37
Nashorn6922,5143412556,00%1877,18
AMX ELC bis5342,4243612262,30%1417,01
Panhard EBR 9091398,5288712254,10%2556,16
Panhard AMD 178B6667,1070012159,50%2377,55
Object 260 102554,3179212146,28%1883,83
T3 HMC2324,3842711763,25%2100,87
M5 Stuart4370,9659311161,26%1356,46
M8A14419,1834211054,55%1282,69
UDES 15/16102573,6883310848,15%2376,98
Panhard AML Lynx 6x681047,1775010861,11%2248,47
T376838,1656810360,19%3122,34
Strv m/42-57 Alt A.2 61190,0980410264,71%2732,03
AE Phase I 92233,3695410168,32%2756,21
UDES 1692184,7495610055,00%2486,29
Object 430U102235,927949755,67%1925,99
Konštrukta T-34/10071127,928249659,38%2118,10
SU-855413,682529347,31%802,61
P.43 ter71195,408309152,75%2484,40
KV-8561046,277638955,06%2057,58
T-4371027,536708853,41%1789,92
AMX 13 7571158,598678654,65%3304,77
Vz. 60S Dravec 103379,879008652,33%2714,16
KV-15517,174448656,98%1232,78
Pz.Sfl. IVc5588,743508645,35%1516,57
P.44 Pantera81601,818978454,76%2469,12
11081131,597128350,60%1272,69
LTG71045,278638354,22%2606,48
O-Ni71105,907478159,26%1604,40
T92 8836,637878047,50%1775,45
T25/27948,465607951,90%1527,22
UDES 14 Alt 581810,039477753,25%2898,57
IS-271032,087707660,53%1516,52
Challenger71293,527907558,67%2052,83
T-284254,682297451,35%742,53
Maus102383,159827459,46%2165,12
M5A1 Stuart4235,472517349,32%748,11
FV215b (183) 102297,677417353,42%1841,14
LHMTV81124,789937259,72%2615,97
T110E5102392,739837159,15%2048,76
VK 100.01 (P)81332,587817146,48%1494,39
Waffenträger auf E 100102124,885456952,17%1490,95
Panther II81517,759176762,69%2415,53
Somua SAu 404191,191816752,24%403,27
SU-85B4295,412236642,42%595,40
IS71231,257716451,56%1862,52
Škoda T 256721,006066453,13%1306,93
AMX 12 t6597,685356346,03%1817,29
Lorraine 155 mle. 507845,003386248,39%1063,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4346,513026152,46%964,45
S35 CA5560,103286157,38%1308,06
Type 586430,344555952,54%800,97
T26E5 Patriot 81602,198645952,54%2243,77
Bishop5587,704835757,89%1544,55
Jagdpanzer IV6497,162635641,07%714,77
T 55A 92995,0211845658,93%3574,74
Type 6191768,588885358,49%2187,30
B.U.G.I.61281,918645358,49%2994,58
Achilles6857,446855253,85%1962,31
Lorraine 39L AM3377,552245150,98%1470,67
SMV CC-6781786,319215156,86%2669,83
Object 277102231,437765149,02%1669,69
AMX 404193,242445050,00%650,56
SU-100M171323,828135064,00%2209,46
M75414,604094852,08%1882,45
Char Futur 4 92677,638704860,42%2823,87
STB-1102199,497324759,57%2206,68
O-Ho81092,967174751,06%1060,98
T-100 LT101682,708584765,96%2784,30
Marder 38T4532,503844660,87%1814,01
P.43 bis61050,097964465,91%2339,70
Chi-To SP71641,559724470,45%2272,95
T-34-8561039,377574353,49%2610,48
TNH T Vz. 5192705,7011044362,79%3272,75
Indien-Panzer81906,3310484355,81%2980,71
Centurion Mk. 7/192078,319194242,86%2274,39
O-I Experimental5912,075464259,52%2244,93
IS-3-II91675,408114057,50%1817,62
Leo71255,268533964,10%2250,85
M446915,957553969,23%1859,42
T-463154,631923855,26%569,43
SU-10181427,817303650,00%1538,47
MT-256647,316403663,89%2651,28
Excalibur 61205,836283551,43%2481,20
AT 25639,004393467,65%2041,10
IS-2-II81465,127943450,00%2013,36
ARL V396341,363143357,58%528,01
Tortoise92278,648033351,52%2156,58
T-29 3698,387703259,38%3456,26
Super Hellcat 71332,138713275,00%2560,01
Strv 7461091,068303161,29%2498,98
T803112557,067153138,71%1605,83
Škoda T 245459,475013060,00%1418,44
Object 279 early 102133,977763060,00%1396,28
Progetto M40 mod. 65102482,548002850,00%2377,02
P.435605,266552762,96%1983,15
SU-14-28880,545212642,31%757,51
Ares 90102568,008202646,15%2310,18
Pz.Kpfw. I Ausf. C3262,124482568,00%1581,31
Caernarvon81725,259642466,67%2595,28
Renault UE 573155,291112429,17%241,14
Black Rock 112261,547422425,00%1341,62
Object 26391935,657042339,13%1629,24
ST vz. 394343,093502277,27%1281,46
Valiant 51218,679852152,38%3223,33
StuG IV 5198,381902133,33%199,44
M10 RBFM 5943,719102161,90%2609,66
Crusader6561,955962065,00%1945,38
SU-76M4276,601942050,00%733,84
Alecto4342,953132060,00%1045,87
T1 Cunningham1221,263601957,89%1786,98
Covenanter5351,164331952,63%1127,15
KV-1S6717,427611957,89%1444,22
Taschenratte112860,679981861,11%1718,18
Black Prince71333,948011747,06%2123,02
Ares 7581694,949841752,94%2322,19
Chimera 81792,189041758,82%1995,31
P26/404546,885471681,25%1851,88
Churchill I5699,565891656,25%1663,12
59-166103,942291637,50%6,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4228,442861656,25%768,32
T56 GMC3218,931741526,67%600,38
XM551 Sheridan101221,536811560,00%1380,36
T-345936,936881478,57%4016,35
Renault FT 75 BS2124,431601428,57%565,40
M415577,434691435,71%722,96
VK 16.02 Leopard5908,007421450,00%3866,51
AMX 50 10082432,159921346,15%3209,76
Birch Gun4288,691791330,77%875,75
STG Guard 81134,158611346,15%1363,92
Marder II3341,583471250,00%1148,17
Valentine3540,186031145,45%2894,98
AMX 383123,453071172,73%432,45
Universal Carrier 2-pdr2176,271451127,27%570,06
M56 Scorpion 71110,555301145,45%1493,71
Strv m/425769,807251080,00%2884,51
Emil I81658,506961040,00%1890,12
Churchill III 5920,209341050,00%2143,34
Tetrarch 2326,004811080,00%2471,55
Hummel6679,33394944,44%860,20
Matilda4537,78537955,56%1932,12
T1 HMC2209,00124922,22%1246,92
Valentine AT4383,11387977,78%1448,56
Tiger (P)71486,22821944,44%2131,11
Pz.Kpfw. I258,44174977,78%261,00
Löwe 81257,11893966,67%1440,89
Pz.Kpfw. T 25 5621,22439944,44%1967,17
Hotchkiss H352179,63322850,00%829,69
Pz.Kpfw. 38 (t)3340,88263850,00%1242,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E3341,75475862,50%1330,24
Type 95 Heavy4346,57423785,71%1284,18
Rheinmetall Skorpion G 82385,86969757,14%3548,07
M3 Stuart3197,50220633,33%664,48
Durchbruchswagen 24122,67273633,33%72,83
T82 HMC4683,33490683,33%3213,86
Cromwell B 61466,00801683,33%3715,26
Vickers Mk. E Type B258,0074520,00%0,00
Cruiser Mk. III3178,40248540,00%707,04
Archer5452,40299540,00%870,61
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61044,20710540,00%2711,26
Heavy Tank No. VI 6752,20573520,00%1238,43
Caernarvon Action X 81588,00946560,00%2513,43
Renault FT179,50180425,00%216,22
Churchill VII6508,75588450,00%827,79
Cruiser Mk. IV4218,75260475,00%780,61
Light Mk. VIC 2170,75306450,00%942,97
BT-7 artillery 3580,25659450,00%2750,66
STA-181539,0010883100,00%2652,72
Panzerjäger I2254,33405366,67%1288,64
SDP 58 Kilana81306,33577333,33%1336,10
T-116 3216,33284333,33%600,94
T1E6 256,3380333,33%0,00
TOG II* 61473,677053100,00%3163,50
T26E3 Eagle 7 71259,00925366,67%1988,91
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2233,00441333,33%1192,78
BT-74110,50127250,00%213,17
Pz.Kpfw. 35 (t)2154,5012020,00%573,59
A-205268,00497250,00%896,34
Type 97 Te-Ke 2336,003552100,00%1824,71
Type 2597 Chi-Ha3161,00225250,00%436,71
T-262144,50235250,00%619,80
AT-12219,00215250,00%828,77
Renault FT AC2125,00125250,00%328,60
Valentine II 4517,0050820,00%2116,10
Turán III prototípus 5451,00481250,00%1027,62
Kolohousenka144,002151100,00%264,10
TKS z n.k.m. 20 mm 2169,002731100,00%872,70
M2 Light280,005310,00%62,76
Pz.Kpfw. II2399,008531100,00%2601,31
M4 Improved 5105,0013410,00%0,00
MKA 2611,0058510,00%3156,84
M3 Light 3474,007921100,00%3583,70
LTP 3347,002871100,00%2033,92
T28 Concept 7408,006361100,00%526,39
Somua SM 84602,0023071100,00%7717,87

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/02/2023
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/02/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 08/07/2016
Ayrıldı: 03/08/2016
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 16/06/2016
Ayrıldı: 05/07/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/08/2021
Ayrıldı: 14/08/2021
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 30/06/2017
Ayrıldı: 10/04/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/04/2018
Ayrıldı: 16/12/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 13/02/2019
Ayrıldı: 20/04/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 11/05/2019
Ayrıldı: 03/03/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/09/2022
Ayrıldı: 28/09/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 20/12/2018
Ayrıldı: 27/01/2019
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 23/04/2019
Ayrıldı: 10/05/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/05/2016
Ayrıldı: 30/05/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/06/2016
Ayrıldı: 14/06/2016