MAZOT___________________

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 04/09/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar50833000
Ortalama Seviye8,350,000,000,00
Galibiyetler2824255,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2208243,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere5091,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1554230,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar585871,1500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,660,000,000,00
Tespit edilen Tanklar773111,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.743,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı334680,6600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı378310,7400,0000,0000,00
Deneyim834,440,000,000,00
WN71549,900,000,000,00
WN82407,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar50833
Ortalama Seviye8,35
Galibiyetler2824255,56%
Yenilgiler2208243,44%
Berabere5091,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1554230,57%
İmha edilen Tanklar585871,15
Yoketme Oranı1,66
Tespit edilen Tanklar773111,52
Verilen Hasar1.743,45
Düşman üssü işgal puanı334680,66
Üs savunma Puanı378310,74
Deneyim834,44
WN71549,90
WN82407,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar274000
Galibiyetler15255,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10739,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere155,47%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10136,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2330,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3461,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.704,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3531,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3141,1500,0000,0000,00
Deneyim766,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar274
Galibiyetler15255,47%
Yenilgiler10739,05%
Berabere155,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar10136,86%
İmha edilen Tanklar2330,85
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar3461,26
Verilen Hasar1.704,98
Düşman üssü işgal puanı3531,29
Üs savunma Puanı3141,15
Deneyim766,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar133000
Galibiyetler7757,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5239,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere43,01%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5440,60%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1160,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1741,3100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.151,740,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2902,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2201,6500,0000,0000,00
Deneyim697,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar133
Galibiyetler7757,89%
Yenilgiler5239,10%
Berabere43,01%
Hayatta Kalınan Savaşlar5440,60%
İmha edilen Tanklar1160,87
Yoketme Oranı1,47
Tespit edilen Tanklar1741,31
Verilen Hasar1.151,74
Düşman üssü işgal puanı2902,18
Üs savunma Puanı2201,65
Deneyim697,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler444,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar615,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim432,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler555,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%
İmha edilen Tanklar40,44
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar91,00
Verilen Hasar615,78
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim432,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler872,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler327,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar763,64%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar536,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim596,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler872,73%
Yenilgiler327,27%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar763,64%
İmha edilen Tanklar70,64
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar20,18
Verilen Hasar536,27
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim596,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar358000
Galibiyetler17950,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17849,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15443,02%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2700,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4111,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.339,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3140,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10132,8300,0000,0000,00
Deneyim816,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar358
Galibiyetler17950,00%
Yenilgiler17849,72%
Berabere10,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar15443,02%
İmha edilen Tanklar2700,75
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar4111,15
Verilen Hasar1.339,71
Düşman üssü işgal puanı3140,88
Üs savunma Puanı10132,83
Deneyim816,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4488000
Galibiyetler244554,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler189942,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere1443,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar176239,26%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar38500,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,410,000,000,00
Tespit edilen Tanklar77631,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.487,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı48721,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı86761,9300,0000,0000,00
Deneyim731,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar4488
Galibiyetler244554,48%
Yenilgiler189942,31%
Berabere1443,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar176239,26%
İmha edilen Tanklar38500,86
Yoketme Oranı1,41
Tespit edilen Tanklar77631,73
Verilen Hasar1.487,43
Düşman üssü işgal puanı48721,09
Üs savunma Puanı86761,93
Deneyim731,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar566000
Galibiyetler29251,59%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler27248,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19334,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4740,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7181,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.055,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4340,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7271,2800,0000,0000,00
Deneyim695,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar566
Galibiyetler29251,59%
Yenilgiler27248,06%
Berabere20,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar19334,10%
İmha edilen Tanklar4740,84
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar7181,27
Verilen Hasar2.055,12
Düşman üssü işgal puanı4340,77
Üs savunma Puanı7271,28
Deneyim695,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (369)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-34-3 81424,91880221555,76%2142,64
FV215b (183) 102531,56759164753,01%2305,20
T34 81589,91825105753,26%2164,03
T92 HMC101782,43576103750,63%1846,63
AMX 13 57 GF 71117,5395496857,64%2777,01
Löwe 81593,2788385655,02%2136,78
Bat.-Châtillon 25 t102269,8983683255,17%2405,32
Type 62 7991,2387382257,42%2770,21
Bat.-Châtillon 155 58101888,6061679751,44%2100,94
AMX 13 9091292,3483978653,18%2339,18
Panhard EBR 75 (FL 10) 81255,4585377558,06%2851,63
Rheinmetall Skorpion G 82188,9596874059,19%3153,84
E 25 71518,1895972261,08%3080,06
ELC EVEN 90 81337,1890969960,23%3525,10
Jagdpanzer E 100102803,4676665259,05%2534,96
Char Mle. 75 91574,0289065055,08%2552,73
FCM 50 t 81552,6989060654,29%2303,79
Panther mit 8,8 cm L/71 81676,1494760155,07%2973,15
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81644,6592558653,92%2434,19
T4991289,3679857149,21%2066,53
E 50 Ausf. M102456,9185057055,26%2570,14
LT-432 81324,2079956057,68%3286,80
121102446,7284249356,59%2554,47
AMX 13 105102307,4984348655,35%3588,46
IS-6 81800,6496348059,38%2508,37
Waffenträger auf E 100102722,2473847252,97%2200,78
Rhm.-Borsig Waffenträger82088,9589946556,34%2697,28
M4A1 Revalorisé 82033,83101746254,55%3390,08
T57 Heavy102727,1088046159,44%2669,21
T-54 ltwt.91530,4892841656,73%2780,58
M53/M5591857,3867041049,76%2188,58
KV-5 81819,67106540262,19%2689,20
Bisonte C45 81937,9995239455,84%2574,50
FV4005 Stage II102676,4375538452,86%2641,77
Bat.-Châtillon 155 5591795,8967836754,22%2237,21
WZ-13281026,5377435949,58%1980,07
T26E4 SuperPershing 81435,0692235556,34%2196,20
AMX Chasseur de chars 81607,1388235455,37%2550,97
Lorraine 40 t 82062,4293532855,18%3043,97
Object 703 Version II 81880,4493832660,12%2476,01
FV215b 102642,7688631654,43%2601,11
FV4202 81649,3193531455,41%2727,31
Waffenträger auf Pz. IV92181,4574231147,59%2124,17
Somua SM 82101,8695430660,13%2810,75
T92 81126,7785230355,78%2796,63
Caliban 81764,5692529955,85%2344,06
Lorraine 155 mle. 5181437,9664629750,17%2036,14
ISU-152K 81769,4879029749,83%2141,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91430,9972429546,78%1461,51
50TP prototyp 81886,3091629356,31%2424,52
Object 140102286,5988728658,74%2454,18
Progetto M35 mod. 46 82100,4295928460,21%3121,82
T-44-100 81711,5197227762,45%2854,18
TVP T 50/51102533,5484326554,34%2601,02
E 5091626,5679026549,06%1703,27
Type 64 6897,1681825754,47%3070,11
Lion 102428,5182925653,52%2304,77
Bat.-Châtillon Bourrasque 81944,5691125655,08%2711,19
Tortoise91881,6683925556,47%1734,36
Conqueror92300,7697525062,00%2815,14
T 55A 92220,9893624858,47%2639,14
T110E3102965,4285424656,91%2854,68
M40/M4381584,7972624056,25%2038,48
122 TM 81883,5889223957,32%2511,60
HWK 30 81148,9277323554,04%2456,60
BZ-176 82193,94106322356,50%2457,10
T-5491766,5193921759,91%2201,45
Strv S1 82285,2297921563,26%3320,62
Type 5 Heavy102908,9987921051,90%2336,52
AMX 50 Foch (155) 102553,6173521054,76%2108,37
T-1091987,7285620653,88%2274,15
WZ-12091680,3881420551,71%1939,47
T54E192192,7694019457,73%2616,91
Type 4 Heavy92293,8496019157,59%2573,88
T-4481410,6287419057,37%2206,01
XM551 Sheridan102000,2678618952,38%2858,67
STG 81727,8475018956,08%2473,35
Panther II81265,9680018652,69%1893,21
Kampfpanzer 07 RH 81762,3396918659,14%2781,81
AMX 12 t6555,9861518151,38%1556,07
Škoda T 5092376,9997017959,22%2866,70
Ferdinand82120,7391217152,05%2750,02
M41 Walker Bulldog81134,0891017060,00%2535,30
Panther7969,0778116854,17%1858,82
E 7591983,6491516858,33%2282,73
IS-7102504,6382816347,85%2361,47
ST-II102330,3079216250,00%1959,15
E 100102647,8990416163,98%2626,64
Panhard EBR 105101281,3268916153,42%1752,79
Grille 15102620,9873416052,50%2141,17
Sturer Emil71208,9672915953,46%1869,11
Strv 103-092703,89104315863,29%3325,22
Char Futur 4 92616,4294415755,41%2965,07
WZ-132A91595,0186815657,05%3070,74
WZ-132-1101916,1776515551,61%2715,01
Jagdtiger92591,9595815262,50%2798,97
FV4004 Conway92525,2995215156,29%3039,72
Object 43092321,7494115154,30%2503,67
IS-5 (Object 730) 81706,6891515057,33%2578,72
M1271347,2671314862,16%2245,48
Tiger II81456,0180714751,70%1829,25
AMX 50 Foch92183,5990314755,10%2333,19
AMX 13 F3 AM6691,4542514647,95%1037,42
T2881710,6386314554,48%2289,03
SU-100Y 61062,7066714553,10%2114,20
AMX 50 B102625,9884514354,55%2552,31
SMV CC-64 Vipera 81514,6073914156,03%1834,07
T-100 LT101929,7781813551,11%2946,87
T9592326,3488113455,97%2057,35
Caernarvon81543,2983613354,89%2052,01
VK 168.01 Mauerbrecher 81791,5579713266,67%2773,11
AT 771122,3676412857,03%1638,82
TL-7 92096,0095112751,18%2152,45
Crusader 5.5-in. SP71032,1764412564,00%1868,17
T25 AT71387,4878312455,65%2212,82
Rinoceronte102461,4784312347,15%2012,62
60TP Lewandowskiego102903,9485912259,02%2498,78
TVP VTU Koncept81481,2478212149,59%2098,21
T-34-856760,7169712159,50%1789,32
AMX 13 757665,4274812162,81%1575,79
O-Ho81689,4298912060,00%2276,34
AMX 50 12092135,4086211753,85%2488,90
IS-381678,4389211756,41%2293,42
AT 86859,2770411256,25%1873,55
AT 1581437,5782911155,86%1833,09
AMX 30 1er prototype92407,2694211053,64%2876,63
GSOR 1008 81948,8490110956,88%2359,25
ShPTK-TVP 100 81864,2587710952,29%2271,10
WZ-1317712,0971510849,07%1405,67
KV-261225,3482910865,74%2553,62
Bofors Tornvagn 81569,2086310853,70%1877,81
Progetto M40 mod. 65102519,2276210752,34%2289,71
Object 430U102620,3782610751,40%2424,18
Object 268 Version V 102545,2976510552,38%2064,73
Lansen C 81809,2080610558,10%2727,73
VK 30.02 (M)6695,4666410456,73%1432,00
T-345538,995839856,12%1795,04
AMX AC mle. 4881521,457719548,42%1930,21
FV3046810,595529353,76%1489,22
AMBT 81642,998829358,06%1975,46
Charioteer82018,568819143,96%3120,06
AMX 50 10081826,499699065,56%2652,61
Nashorn6772,726039052,22%1477,41
Dicker Max 61055,067448859,09%2502,76
T-34-85M 61271,367938859,09%2673,50
Type 5 Chi-Ri71389,719408659,30%2964,81
T-4371070,888488663,95%2312,29
Strv 103B103300,698898547,06%3019,91
FV20781182,725698552,94%1579,59
IS71310,188308253,66%1952,96
GSOR 1010 FB 81651,228068253,66%2136,10
105 leFH18B2 5747,885548061,25%1855,10
UDES 0381849,059238063,75%2697,30
T-22 medium 102094,406417850,00%1777,94
Challenger71355,318807762,34%2433,53
Object 260 102492,009807665,79%2150,48
Chrysler K GF 81687,057837556,00%2244,70
Konštrukta T-34/10071141,248317466,22%2113,46
AMX 30 B102165,386697451,35%1899,37
M446923,325267147,89%1534,04
LTTB8987,797987154,93%2264,88
ISU-15281929,268737067,14%2339,37
Vz. 68 Squall 8936,437617054,29%1725,10
KV-8561036,687956962,32%2079,90
KJPZ TIII Jäger 91908,908036950,72%1792,86
T-50-2 6815,838796968,12%2999,15
Caernarvon Action X 81710,159776761,19%2511,29
Type 3 Chi-Nu5471,234786550,77%1397,47
Jagdtiger Prototype 81823,459396558,46%2110,87
M56 Scorpion 71564,029286269,35%2780,62
59-166358,675356046,67%804,77
Black Prince71126,208805962,71%1750,33
Lorraine 155 mle. 507893,155115947,46%1120,64
ARL V396980,156915950,85%2227,42
Pz.Sfl. IVc5612,345275851,72%1542,67
MT-256422,816125856,90%1199,55
Kampfpanzer 07 P(E) 102026,047535642,86%1488,97
Jagdpanther71670,878625558,18%3195,23
Comet71454,749965455,56%3275,44
IS-3A 81705,2810255462,96%2039,88
ARL 446926,757505367,92%1922,79
Ikv 90 Typ B71439,478985354,72%2631,98
Škoda T 2561101,448495259,62%3077,98
AMX M4 mle. 4571448,388505251,92%2485,39
T376769,177445257,69%2590,32
Churchill VII6806,886815160,78%1597,02
Object 752 92166,589965056,00%1867,93
Type 63 81442,269065056,00%1661,14
M41D 8657,146505048,00%1049,24
Jagdpanzer IV6846,846124948,98%1718,16
Achilles61041,087454965,31%2541,89
O-Ni71623,6910184866,67%2547,56
UDES 15/16102370,968114852,08%1996,90
AT 25558,655254843,75%1423,25
Tiger-Maus 91690,258864858,33%1554,01
Cromwell6844,138764782,98%2082,47
AMX ELC bis5349,496124768,09%1283,71
T2071365,208964665,22%2614,47
A-205236,353714647,83%718,89
Tiger (P)71478,119944663,04%2711,56
T2971446,848304546,67%2142,01
Super Conqueror102915,187904546,67%2752,09
50TP Tyszkiewicza91709,078814456,82%1842,67
Škoda T 245659,056564362,79%2293,86
M36 Jackson61167,237764355,81%2591,63
T1 Heavy5805,628084259,52%2194,61
O-I61232,719024264,29%2776,88
Hotchkiss EBR7779,747064250,00%1800,31
VCS 6x6 TS 90 91157,108014259,52%1735,41
M24 Chaffee5392,326294153,66%1432,38
VK 75.01 (K) 81464,548854168,29%1868,45
AMX 50 Foch B102367,958054062,50%2234,17
FV4201 Chieftain Proto 91978,339144055,00%1917,78
Ikv 65 Alt II61238,188473964,10%3064,54
StuG III Ausf. G5737,476713865,79%2409,66
P.44 Pantera81760,058433860,53%2705,12
Archer5786,896183860,53%2363,73
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6853,037563871,05%2576,52
Type 4 Chi-To6940,687863759,46%2391,97
AMX AC mle. 4671358,468393764,86%2301,66
Strv m/42-57 Alt A.2 61340,088203762,16%2849,13
Type T-345714,087023661,11%2748,69
CS-52 LIS 81870,199103658,33%2449,70
IS-2-II81162,545323522,86%1114,65
ASTRON Rex 105 mm 82100,2010023557,14%2605,49
Churchill I5730,216643455,88%1764,95
T-15061019,687743452,94%2160,75
T26E5 Patriot 81797,069973455,88%2684,43
Marder 38T4569,095853360,61%1953,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4455,444743262,50%1281,19
KV-371395,038683253,13%1941,81
Super Hellcat 71116,597523268,75%2043,21
Type 5 Ke-Ho4338,504433046,67%1275,35
M5A1 Stuart4220,774173043,33%644,86
Ikv 1035830,216432944,83%2778,96
KV-15800,457192958,62%2184,52
GSOR 1006 Scheme 792406,1410612968,97%2771,26
Kunze Panzer 92114,049232853,57%2114,90
P.43 ter71474,159552774,07%2672,17
BDR G1 B5894,636642748,15%2287,63
WZ-111 Qilin 101957,676162740,74%1403,43
DZT-159 91835,007902744,44%1631,30
Kranvagn102414,857912638,46%1741,80
Centurion Mk. I81606,359722661,54%2880,08
IS-3-II91760,239212661,54%1876,92
Char Murat 91974,048812657,69%2079,75
Panhard AML Lynx 6x68761,256032441,67%1174,25
XM57 82084,179012441,67%1963,93
Cobra 91693,087502450,00%1594,99
59-Patton 81393,297202445,83%1854,81
VK 30.01 (P)61122,7810632378,26%2807,73
Kanonenjagdpanzer 105 81545,307722352,17%1888,42
T2 Light Tank 274,612552334,78%61,79
Heavy Tank No. VI 61247,308932365,22%2836,78
Toro 91535,968962356,52%1337,46
Bishop5576,864762259,09%1357,56
Panhard AMD 178B6539,415722250,00%1661,30
T77 81542,147892250,00%1755,13
Sexton II3194,052362138,10%682,68
Type 6192175,577092152,38%2441,08
M4A3E8 Sherman61014,757622060,00%2454,75
DBV-152 102037,207632060,00%1315,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5656,856702065,00%2119,26
Churchill III 5599,708672060,00%1549,32
45TP Habicha71372,959091968,42%2421,45
STB-1101890,687861952,63%1740,98
Alecto4366,895381947,37%1046,81
VK 100.01 (P)81419,268581952,63%1724,53
M-IV-Y 81809,379401952,63%2417,34
Schwarzpanzer 58 81676,798421952,63%2677,82
IS-2 71671,479401963,16%2575,08
T34 B 81497,476721942,11%1570,52
TL-1 LPC 81348,536871942,11%2013,93
AMX 404278,833381838,89%936,09
M5 Stuart4313,675541872,22%963,41
Birch Gun4364,283011844,44%1375,02
FV217 Badger102437,226541850,00%1680,12
Object 274a 81341,179561866,67%1784,20
T-832 81657,289101850,00%1777,48
Concept No. 5101217,296341741,18%718,35
IS-6 B 81551,768571758,82%1834,60
AE Phase I 92232,659131758,82%2253,46
Emil II91679,007511637,50%1451,85
LPT-67 Šelma9913,816111643,75%1096,70
Panhard EBR 909896,876331540,00%1124,47
FV601 Saladin81367,208331560,00%1945,58
FSV Scheme A7897,278101560,00%1529,00
Matilda4576,296551464,29%2065,06
SDP wz 66 Grom 81737,577811442,86%1864,70
KV-220-2 5906,868721464,29%2002,55
FCM 36 Pak 40 3818,548591361,54%3266,26
VK 16.02 Leopard5399,464121338,46%1333,34
Covenanter5469,694751338,46%1853,97
StuG IV 5613,005661369,23%1886,11
Prototipo Standard B92299,6710301266,67%2920,09
M374453,503891250,00%2031,32
Marder II3371,834481258,33%1416,61
Vz. 71 Tesák10803,424461216,67%619,08
Valentine AT4314,754701266,67%1050,06
Bretagne Panther 61411,509121266,67%3178,47
Turán III prototípus 5948,589631275,00%3338,18
Crusader6531,826301163,64%1807,62
Universal Carrier 2-pdr285,401441020,00%107,56
Obsidian 81306,108111050,00%1477,62
TOG II* 61141,208801070,00%2127,66
T28 Concept 7811,805221030,00%880,43
M66563,56362911,11%642,72
Pz.Kpfw. II Luchs4367,78401933,33%1228,90
AC 1 Sentinel 4450,11567966,67%2230,08
M4A1 Sherman5813,63795862,50%2697,60
Leichttraktor114,88231850,00%82,83
Staghound Mk. III61293,13938862,50%3379,08
T-34 shielded 5798,00700862,50%2390,79
M24E2 Super Chaffee 6743,75535850,00%2049,51
MTLS-1G14 3492,50704862,50%2354,70
T-284220,86298742,86%475,95
P.43 bis6692,71572728,57%1181,23
T-463145,14293771,43%621,68
Panzerjäger I2267,71283728,57%1093,32
T675688,86681785,71%1766,77
XM66F 81153,14600742,86%903,68
SU-130PM 81740,57654728,57%1431,13
Strv 81 81027,57852757,14%1145,83
AMX 13 (FL 11) 5759,57766742,86%2969,27
WZ-114 91748,71853771,43%1725,02
M10 RBFM 5826,29555714,29%1822,89
T-28E with F-30 4678,00553771,43%1849,28
TKS z n.k.m. 20 mm 2104,67205633,33%273,43
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5802,50597650,00%2150,75
SU-2-122 5911,60699560,00%2474,76
Object 283 91527,00758540,00%1282,57
ARMT 51177,401048580,00%2925,80
S-517663,7537040,00%522,47
M2 Medium Tank3219,50287425,00%626,29
Cruiser Mk. I1190,0012540,00%710,53
AMX 38377,503744100,00%262,60
FV230 Canopener101317,75576425,00%584,52
Excelsior 51159,751047425,00%3186,84
Sexton I 3252,50278450,00%700,50
Vickers Medium Mk. I176,67132333,33%151,06
T1 Cunningham1149,67491366,67%1131,77
P.435669,00544366,67%1766,55
Vickers Medium Mk. III3393,006633100,00%1938,59
Loyd Gun Carriage2151,33298366,67%1210,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C3640,00473333,33%3892,26
Matilda LVT 4666,00713366,67%1998,39
Škoda T 27 8817,33446333,33%617,92
LTP 3209,67421333,33%913,60
Panther/M10 7902,678883100,00%1658,14
B14131,505092100,00%361,11
40TP Habicha6905,509052100,00%1851,03
KV-481350,0010542100,00%1759,30
KV-1SA 5354,0029720,00%469,18
Škoda T 56 81095,0041520,00%708,44
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4421,50342250,00%907,08
Valentine II 4381,00547250,00%1251,66
TS-5 81149,00771250,00%1193,94
AMX M4 mle. 49 82212,0012072100,00%2901,84
Vickers Medium Mk. II2343,004531100,00%2036,19
53TP Markowskiego81539,0014761100,00%2259,44
T-26250,001511100,00%261,00
Panzerwagen 39 3463,008941100,00%1853,63
Cruiser Mk. II2852,009241100,00%7913,34
Type 95 Ji-Ro6128,0011610,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4550,005251100,00%1924,02
T-29 3276,005271100,00%1048,48
Stone Sentinel 81380,0040110,00%933,71
Tetrarch 2179,004181100,00%876,59
WZ-120-1G FT 81195,0074010,00%1226,65

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 04/09/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 04/09/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 19/02/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 12/11/2023
Ayrıldı: 03/12/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 19/07/2019
Ayrıldı: 29/12/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/04/2021
Ayrıldı: 29/09/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/05/2020
Ayrıldı: 14/05/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 20/02/2020
Ayrıldı: 26/04/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 06/06/2019
Ayrıldı: 01/07/2019
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 07/10/2023
Ayrıldı: 14/10/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 04/12/2020
Ayrıldı: 26/04/2021
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 08/12/2022
Ayrıldı: 25/07/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/05/2020
Ayrıldı: 17/06/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/04/2019
Ayrıldı: 24/05/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 23/12/2018
Ayrıldı: 29/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/05/2019
Ayrıldı: 31/05/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 30/01/2019
Ayrıldı: 07/04/2019
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 29/05/2018
Ayrıldı: 21/12/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/01/2018
Ayrıldı: 26/05/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/12/2017
Ayrıldı: 22/12/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 23/09/2017
Ayrıldı: 21/10/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/08/2017
Ayrıldı: 07/09/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 26/08/2017
Ayrıldı: 29/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 30/03/2017
Ayrıldı: 23/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 25/02/2017
Ayrıldı: 28/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 04/08/2016
Ayrıldı: 13/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/07/2016
Ayrıldı: 01/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 25/04/2016
Ayrıldı: 19/06/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 27/01/2016
Ayrıldı: 01/04/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/12/2015
Ayrıldı: 24/01/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/09/2015
Ayrıldı: 27/12/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 20/12/2014
Ayrıldı: 05/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 28/08/2014
Ayrıldı: 17/12/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/06/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 29/12/2013