Leon91

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/12/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar230420517
Ortalama Seviye7,870,0010,0010,00
Galibiyetler1090147,31%00,00%240,00%741,18%
Yenilgiler1189151,61%00,00%360,00%1058,82%
Berabere2501,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar449719,52%00,00%120,00%211,76%
İmha edilen Tanklar156590,6800,0030,6090,53
Yoketme Oranı0,840,000,750,60
Tespit edilen Tanklar218670,9500,0030,60181,06
Verilen Hasar1.004,730,001.191,401.755,47
Düşman üssü işgal puanı179030,7800,00112,20110,65
Üs savunma Puanı89780,3900,0000,0000,00
Deneyim538,800,00379,60438,29
WN7874,180,00543,57721,64
WN81022,290,001243,791331,09
Toplam
Savaşlar23042
Ortalama Seviye7,87
Galibiyetler1090147,31%
Yenilgiler1189151,61%
Berabere2501,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar449719,52%
İmha edilen Tanklar156590,68
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar218670,95
Verilen Hasar1.004,73
Düşman üssü işgal puanı179030,78
Üs savunma Puanı89780,39
Deneyim538,80
WN7874,18
WN81022,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar5
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler240,00%
Yenilgiler360,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar30,60
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar30,60
Verilen Hasar1.191,40
Düşman üssü işgal puanı112,20
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim379,60
WN7543,57
WN81243,79
Son 30 gün
Savaşlar17
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler741,18%
Yenilgiler1058,82%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar211,76%
İmha edilen Tanklar90,53
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar181,06
Verilen Hasar1.755,47
Düşman üssü işgal puanı110,65
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim438,29
WN7721,64
WN81331,09
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler650,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler650,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar650,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.342,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı262,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim514,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler650,00%
Yenilgiler650,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar650,00%
İmha edilen Tanklar80,67
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar70,58
Verilen Hasar1.342,25
Düşman üssü işgal puanı262,17
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim514,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler120,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler480,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar704,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim206,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler120,00%
Yenilgiler480,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar91,80
Verilen Hasar704,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim206,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar399,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim41,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar399,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim41,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler26,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3093,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,410,000,000,00
Tespit edilen Tanklar260,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar388,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1003,1300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı802,5000,0000,0000,00
Deneyim122,910,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler26,25%
Yenilgiler3093,75%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39,38%
İmha edilen Tanklar120,38
Yoketme Oranı0,41
Tespit edilen Tanklar260,81
Verilen Hasar388,41
Düşman üssü işgal puanı1003,13
Üs savunma Puanı802,50
Deneyim122,91
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar183000
Galibiyetler6937,70%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11060,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,19%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5027,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1140,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2101,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar902,660,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3581,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2051,1200,0000,0000,00
Deneyim487,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar183
Galibiyetler6937,70%
Yenilgiler11060,11%
Berabere42,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar5027,32%
İmha edilen Tanklar1140,62
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar2101,15
Verilen Hasar902,66
Düşman üssü işgal puanı3581,96
Üs savunma Puanı2051,12
Deneyim487,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar56000
Galibiyetler1323,21%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4376,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1323,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar450,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar386,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı380,6800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim261,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar56
Galibiyetler1323,21%
Yenilgiler4376,79%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1323,21%
İmha edilen Tanklar150,27
Yoketme Oranı0,35
Tespit edilen Tanklar450,80
Verilen Hasar386,00
Düşman üssü işgal puanı380,68
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim261,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (201)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 8868,60517317546,52%875,70
E 25 7688,4854676746,94%872,67
E 100102088,6576776552,29%1668,17
T110E5101563,2966065746,27%1137,47
IS-7101580,6265863347,55%1258,74
KV-5 8828,5959863246,52%877,01
T-1091162,4451052044,04%1013,52
KV-856472,0836951945,66%679,57
ISU-1528985,1354650842,13%849,10
T3091197,7151748948,47%903,37
SU-122-44 7973,3166340254,73%1398,69
Jagdpanzer E 100101954,2662138650,00%1344,95
IS-4101427,9767437248,39%1003,23
KV-48922,2361637251,08%1112,12
T110E4101531,4852837245,16%990,58
M60 101634,4865133248,80%1262,07
KV-26411,8033133142,30%492,81
SU-100Y 6633,9051432353,87%1080,39
Object 268101903,8464731545,40%1372,10
T57 Heavy101564,8257730940,13%1070,63
SU-1527700,5635830345,87%879,61
ST-I91116,6661630248,34%971,80
S-517954,6846530046,00%1145,03
E 7591438,1769129844,97%1225,95
T-5491089,1064729149,48%1056,84
IS-38731,0449226938,29%632,94
M10391264,9370026750,56%1190,13
T54E191371,3171926750,19%1248,51
T297976,0970925554,90%1362,04
M18 Hellcat6540,8248225345,85%864,96
T-62A101285,4455525240,48%868,98
Tiger I7641,9642824746,96%664,44
Jagdtiger91612,1763123647,03%1329,86
Object 70491458,3567923647,46%1058,89
IS7555,5445422149,32%609,25
Maus102312,8381820549,76%1839,25
T-448812,6159420250,50%1071,41
E 50 Ausf. M101846,3361319651,53%1577,53
T328955,6567219146,60%1067,24
Jagdpanther II81066,3361317245,93%1041,47
T698855,7460616946,15%1050,35
KV-15307,5428316741,92%432,43
Dicker Max 6314,2926714250,00%377,37
IS-3-II91244,0668714141,84%1065,73
M66472,5937013148,09%568,45
T-437594,0253512851,56%873,29
Tiger II8908,6761712344,72%873,93
212A9968,3748412343,90%730,64
SU-1006356,0929711540,00%360,39
T1 Cunningham1145,9529711450,88%910,84
Cromwell6337,9942011443,86%444,79
Leopard 1101694,6662510250,98%1295,16
T28 Prototype8798,5648410038,00%660,56
VK 36.01 (H)6431,224489838,78%486,41
T71 DA7309,794759538,95%338,05
E 5091086,296219340,86%815,43
Pz.Kpfw. II Luchs4103,642619058,89%282,72
T-1506599,575168964,04%1083,00
ST-II101579,006208942,70%1023,28
AMX 12 t6270,853628846,59%547,48
VK 100.01 (P)81276,028518856,82%1602,00
IS-2-II8614,634438741,38%451,12
Object 140101556,896948144,44%1282,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5261,813598151,85%578,87
Object 26391586,068058052,50%1463,10
StuG III Ausf. G5160,681577940,51%107,65
AMX ELC bis5175,903127858,97%529,97
BT-7447,491467642,11%31,77
Taschenratte112824,0810267451,35%1755,58
SU-10181217,267947360,27%1454,03
Covenanter5194,862876944,93%486,22
KV-37651,474946842,65%684,61
Churchill VII6530,014486744,78%848,45
Churchill I5464,644876656,06%1037,70
Crusader6229,453176460,94%624,95
Comet7455,255596357,14%630,80
T-50570,192686346,03%64,83
Mäuschen91323,987536352,38%1065,30
FV215b (183) 101717,986406152,46%1193,46
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4136,021766046,67%144,75
Type 3 Chi-Nu Kai 5391,654756050,00%1010,32
Centurion Mk. I8507,294855935,59%372,58
AMX 38334,951015837,93%0,46
Waffenträger auf Pz. IV91808,417655660,71%1783,22
Rhm.-Borsig Waffenträger81380,676455549,09%1410,65
Jagdpanzer IV6348,264125362,26%595,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4133,402345240,38%135,19
Object 261101014,205405150,98%775,45
Kampfpanzer 50 t 91547,526965054,00%1431,30
T3 HMC2156,632754942,86%529,80
AMX 50 Foch (155) 101691,616074658,70%1265,08
Renault FT178,781714544,44%257,94
Grille 15101729,115204546,67%1050,75
VK 28.016277,443984346,51%595,36
T-46381,951534252,38%190,64
Jagdpanther7751,505334045,00%869,64
AMX 13 757556,054603735,14%1105,66
Panther II8557,975733745,95%526,81
M75284,973613650,00%936,96
O-I6602,945143554,29%936,13
Lago4188,092183458,82%529,21
Panther7580,565873452,94%814,04
Strv m/425210,972823333,33%281,25
AMX 40433,481413354,55%146,34
M3 Stuart366,871343148,39%81,78
MS-1171,45963132,26%127,68
SU-100M17684,005653148,39%834,28
Leichttraktor157,281102924,14%10,86
Pz.Kpfw. III/IV5236,793252948,28%497,20
T25/27550,485182944,83%633,28
T-50-2 6112,442422751,85%135,68
Pz.Kpfw. III Ausf. E3110,881902653,85%220,63
VK 16.02 Leopard544,381692642,31%41,09
Marder II389,201312564,00%207,03
Sturer Emil7568,085062548,00%624,82
M5 Stuart483,832292441,67%17,69
Renault FT 75 BS2149,871332365,22%920,22
Type 3 Chi-Nu5354,734222250,00%811,58
Rheinmetall Skorpion G 8582,453132245,45%360,94
Pz.Kpfw. II218,52832138,10%0,00
Tiger (P)7918,296942147,62%1098,63
Object 268 Version 4101797,907502157,14%1290,42
M24E2 Super Chaffee 6314,334192142,86%642,44
SU-182111,851002035,00%437,34
T14 551,952041963,16%213,03
10TP3122,111121926,32%201,13
A-20572,582401947,37%87,51
Black Prince7623,584851952,63%658,62
T-26247,95801936,84%0,00
SU-855130,942141844,44%64,73
Hotchkiss H35222,441001855,56%120,65
Marder 38T4230,653691776,47%613,19
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,001661650,00%105,12
Matilda4162,002601513,33%180,17
14TP484,211581442,86%63,86
M7 Priest388,571681435,71%7,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C397,712661442,86%238,04
Sturmpanzer I Bison353,62811330,77%1,45
M10 Wolverine5208,542901353,85%330,36
Lorraine 39L AM3111,081351250,00%223,96
VK 30.01 (D)6279,834031266,67%503,27
25TP KSUST II5307,823921154,55%623,26
Vickers Medium Mk. III3206,822411172,73%896,51
SU-26368,731141127,27%4,60
VK 30.02 (M)6479,454591136,36%582,67
Bat.-Châtillon 12 t8591,555541136,36%842,04
Škoda T 45 71356,099461172,73%2309,24
Renault FT AC242,90611020,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3127,302811040,00%189,51
M2 Light226,89111944,44%39,71
Panzerjäger I2101,44117933,33%131,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J494,00176944,44%42,51
Vickers Medium Mk. I186,00193875,00%473,64
Type 1 Chi-He4400,00399837,50%1222,95
M3 Lee414,8881825,00%0,00
Super Hellcat 7389,25320837,50%274,81
T1 Heavy5210,00320757,14%303,68
SU-85B4219,14172742,86%349,81
VK 30.01 (P)6742,86724771,43%1355,97
B14372,33320666,67%1170,55
P26/404509,67407650,00%1462,19
Strv 103B101353,6710036100,00%857,37
Cruiser Mk. IV4162,17206633,33%269,59
Cruiser Mk. III312,67123633,33%0,00
Sturmpanzer II4207,20201560,00%629,37
Nashorn6224,2014050,00%75,23
Pz.Kpfw. I264,60238580,00%271,86
Pz.Kpfw. 35 (t)241,0078425,00%0,00
Renault NC-31125,2574425,00%0,00
D1261,25122450,00%96,60
Type 2597 Chi-Ha341,00161450,00%83,60
T2 Medium Tank221,7566425,00%0,00
SU-76M490,2594425,00%0,00
T40474,75240475,00%261,00
MKA 2164,75148425,00%351,10
L-60 293,253074100,00%546,71
TKS z n.k.m. 20 mm 2162,33255333,33%674,01
BT-2242,00113366,67%230,82
T-2840,0062333,33%0,00
Vickers Mk. E Type B254,33168333,33%0,00
T56 GMC331,00154366,67%221,70
Renault Otsu150,50179250,00%73,99
Strv m/40L3158,502402100,00%579,56
M15/423332,0017820,00%739,44
P.435456,505112100,00%1124,70
40TP Habicha6231,50424250,00%258,27
Loyd Gun Carriage2103,50132250,00%540,20
AMR 35 2186,00317250,00%868,62
Heavy Tank No. VI 6434,50362250,00%565,17
Strv fm/2110,001431100,00%261,00
M2281,006310,00%117,27
M5A1 Stuart498,0012910,00%57,54
AT-120,001310,00%0,00
Cruiser Mk. II20,002210,00%0,00
Renault UE 573231,006210,00%477,22
Durchbruchswagen 2466,009810,00%0,00
GSOR the TANK 92376,0061110,00%2571,77
Pz.Sfl. IC 40,003211100,00%261,00
T1E6 231,006010,00%0,00
Tetrarch 291,002341100,00%438,05
43 M. Toldi III 30,009610,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/12/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 19/08/2020
Ayrıldı: 11/11/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/08/2020
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/04/2015
Ayrıldı: 25/04/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 22/08/2016
Ayrıldı: 08/01/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 28/04/2015
Ayrıldı: 02/05/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 15/04/2014