Lassassin_bis

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 16/05/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar226440032
Ortalama Seviye6,960,000,0010,00
Galibiyetler1156451,07%00,00%00,00%2062,50%
Yenilgiler1078647,63%00,00%00,00%1237,50%
Berabere2941,30%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar378116,70%00,00%00,00%39,38%
İmha edilen Tanklar174830,7700,0000,00190,59
Yoketme Oranı0,930,000,000,66
Tespit edilen Tanklar308241,3600,0000,00501,56
Verilen Hasar1.067,080,000,001.936,53
Düşman üssü işgal puanı171300,7600,0000,00130,41
Üs savunma Puanı76120,3400,0000,0000,00
Deneyim681,550,000,00667,16
WN71139,310,000,001148,54
WN81517,290,000,001519,15
Toplam
Savaşlar22644
Ortalama Seviye6,96
Galibiyetler1156451,07%
Yenilgiler1078647,63%
Berabere2941,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar378116,70%
İmha edilen Tanklar174830,77
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar308241,36
Verilen Hasar1.067,08
Düşman üssü işgal puanı171300,76
Üs savunma Puanı76120,34
Deneyim681,55
WN71139,31
WN81517,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar32
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler2062,50%
Yenilgiler1237,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39,38%
İmha edilen Tanklar190,59
Yoketme Oranı0,66
Tespit edilen Tanklar501,56
Verilen Hasar1.936,53
Düşman üssü işgal puanı130,41
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim667,16
WN71148,54
WN81519,15
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler425,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1168,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere16,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,9400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar161,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.012,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı110,6900,0000,0000,00
Deneyim589,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler425,00%
Yenilgiler1168,75%
Berabere16,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%
İmha edilen Tanklar150,94
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar161,00
Verilen Hasar2.012,88
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı110,69
Deneyim589,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28000
Galibiyetler1553,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1346,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar932,14%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar180,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar792,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.054,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim662,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar28
Galibiyetler1553,57%
Yenilgiler1346,43%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar932,14%
İmha edilen Tanklar180,64
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar792,82
Verilen Hasar1.054,43
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim662,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1214000
Galibiyetler55545,72%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler60649,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere534,37%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39132,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8830,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,070,000,000,00
Tespit edilen Tanklar13151,0800,0000,0000,00
Verilen Hasar985,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17331,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı23831,9600,0000,0000,00
Deneyim593,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar1214
Galibiyetler55545,72%
Yenilgiler60649,92%
Berabere534,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar39132,21%
İmha edilen Tanklar8830,73
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar13151,08
Verilen Hasar985,86
Düşman üssü işgal puanı17331,43
Üs savunma Puanı23831,96
Deneyim593,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (405)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
VK 28.016672,1463831053,87%2223,44
Cromwell6847,3271630058,33%1932,55
Bat.-Châtillon Bourrasque 81088,9570429050,00%1171,02
KV-856964,0865628046,07%1732,30
AMX Canon d'assaut 105 81046,7167723054,78%1064,62
Pz.Kpfw. II Luchs4570,4053322050,00%2398,12
M4A1 FL 10 6780,7667521047,62%1261,28
KV-26762,1961320053,50%1419,06
O-I6893,9066219053,68%1664,91
Panhard AMD 178B6630,3261819054,21%1973,91
MT-256620,9263218055,56%2114,79
BT-7 artillery 3540,6963418050,56%2479,81
Nashorn6827,0555117051,76%1410,29
Hummel6738,5553416052,50%1050,10
ARL 446931,6365916046,88%1670,12
AMX 13 F3 AM6673,0551916051,25%968,10
VK 30.02 (M)6993,5375116055,00%2196,74
M60 101647,2972916047,50%1253,14
Jagdpanzer IV6924,9161915054,00%1873,71
P.43 bis6906,4670115061,33%2009,07
Char Futur 4 91692,7481915050,67%1547,29
VK 36.01 (H)6877,9065213051,54%1505,92
M18 Hellcat6764,6055413048,46%1319,57
T376641,7958813052,31%1878,17
KV-1S6878,1274513060,00%1759,66
Spähpanzer SP I C7806,7365013045,38%1637,24
T78 6776,0260913052,31%1084,06
ELC EVEN 90 8768,0165512053,33%1383,66
Škoda T 256700,7157511047,27%1347,89
T-15061007,7680411060,00%2023,71
A-436779,7065011049,09%1676,50
Hotchkiss EBR7521,5845911047,27%937,10
Rheinmetall Skorpion 81149,0967511052,73%1120,92
E 100102350,8893210158,42%2038,36
Strv 746840,7967910050,00%1690,58
TVP T 50/51101961,4076810050,00%1666,92
T-34-856844,9269210060,00%1837,66
Rinoceronte102204,9988710058,00%1928,01
60TP Lewandowskiego102227,0182210053,00%1661,39
STB-1101826,1676010048,00%1520,09
SU-86760,8162610064,00%1149,51
Maus102203,0392710056,00%1906,66
VK 30.01 (P)61066,7176710056,00%2105,99
T110E5102325,1485010049,00%1849,99
Jagdpanzer E 100102282,8877010048,00%1744,12
AMX 50 Foch (155) 101808,0767510045,00%1228,18
Achilles6705,4955010049,00%1200,73
T57 Heavy102080,7877610048,00%1641,41
Super Conqueror101752,2670810043,00%1183,86
AMX M4 mle. 54101983,7778810049,00%1426,74
AMX 13 105101341,6766010043,00%1401,07
Panhard EBR 105101316,1075210052,00%1556,66
Grille 15101941,4465810051,00%1405,57
Pz.Kpfw. VII102431,7379910050,00%1902,36
Tiger 131 61082,3184210057,00%2060,97
Patton the Tank 91498,6378310050,00%1560,11
Object 265T 91872,988029139,56%1678,78
Škoda T 5091200,386369040,00%902,83
40TP Habicha6855,206079047,78%1685,70
Type 6191663,638199050,00%1656,68
TNH 105/100081158,947689050,00%1484,73
Progetto C50 mod. 6691562,937939051,11%1520,68
SU-1006914,486469060,00%1705,31
B.U.G.I.6770,475869048,89%1316,04
Conqueror91887,418329046,67%1770,96
59-166572,165639050,00%1594,79
IS-381172,187239046,67%1243,37
Jagdtiger91595,867709052,22%1338,36
E 7591812,379039054,44%1793,39
BZ-58-2 91720,667639044,44%1494,18
KV-481189,967059041,11%1238,58
FV3046423,663579043,33%530,01
T54E191689,997229040,00%1377,36
Waffenträger auf Pz. IV91798,077509046,67%1540,61
AMX M4 mle. 5191795,248559051,11%1638,24
Mäuschen91690,138439050,00%1498,95
Panhard EBR 909988,507349055,56%1445,75
GSOR the TANK 91612,477529046,67%1551,27
Tiger-Maus 91984,789199054,44%1836,82
K-91-PT 91333,827019050,00%1151,99
TS-60 91684,897589043,33%1501,06
Lorraine 50 t 91570,067629043,33%1478,77
Object 777 Version II 91739,488639051,11%1650,89
LT-432 8965,628289060,00%1998,33
Kunze Panzer 91420,216989043,33%1259,31
Cobra 91731,997719043,33%1481,44
TT-130M 91748,777979046,67%1661,57
AE Phase I 91661,617729043,33%1557,65
Type 4 Chi-To6866,146438050,00%1799,57
Emil I81230,987598046,25%1272,89
STA-181102,307978056,25%1538,53
53TP Markowskiego81382,098218050,00%1624,01
AMX 50 1008885,416298043,75%792,74
Progetto CC55 mod. 5481062,687618050,00%1174,46
Caernarvon81423,559038052,50%1841,64
VK 30.02 (D)71027,418018052,50%1876,92
T-448988,196768047,50%1260,91
O-Ho8729,635878043,75%591,60
Tiger II81087,947058050,00%1171,51
M36 Jackson6852,455958053,75%1464,83
Ferdinand81424,607328052,50%1600,11
VK 45.02 (P) Ausf. A8982,296768045,00%1024,40
Crusader 5.5-in. SP7713,815948051,25%1008,16
Charioteer81077,866148040,00%1054,84
AMX 65 t81250,097568051,25%1530,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81310,536688043,75%1328,26
Bat.-Châtillon 12 t8716,406508048,75%1161,68
Panhard AML Lynx 6x68638,215648048,75%1026,81
VK 100.01 (P)8969,367058051,25%1037,46
IS-M81369,947998053,75%1615,17
M47 Iron Arnie 81421,018578050,00%1896,01
ASTRON Rex 105 mm 81458,958888058,75%1793,93
Obsidian 81412,618968048,75%1799,04
XM57 81730,758318051,25%1636,93
Kampfpanzer 07 RH 81288,498038051,25%1776,04
E 75 TS 81137,297148045,00%1163,58
STG Guard 81492,258098055,00%1991,81
HWK 30 8885,036198042,50%1485,36
T-103 81251,707908056,25%1433,90
Stone Sentinel 81498,048338046,25%1524,43
KV-5 81493,869788057,50%1874,94
Vz. 68 Squall 8841,066978051,25%1633,05
Type 63 81552,059188052,50%1674,42
M46 Patton KR 81119,758008051,25%1472,33
FV1066 Senlac 8751,786408046,25%1191,70
T26E5 Patriot 81443,3610458063,75%2145,58
M41D 8969,807478048,75%1911,93
AMX M4 mle. 49 Liberté 81113,387498047,50%1222,48
Lorraine 40 t 81139,207638053,75%1339,48
FV226 Contradictious 82000,8610578058,75%2335,27
leKpz M 41 90 mm 8806,286388041,25%1336,16
T-34-3 81402,598448043,75%1880,08
Nergal 81567,389038055,00%1750,67
Tiger I71219,897877047,14%1691,33
Panther7853,367617058,57%1505,72
Carro d'assalto P.8871109,747887052,86%1523,02
Ikv 65 Alt II6737,545407048,57%1384,68
Jagdpanther71149,037387058,57%1648,93
AMX M4 mle. 4571192,707787044,29%1619,61
Lorraine 155 mle. 507743,375867047,14%825,32
G.W. Panther7823,617097060,00%1059,11
Sturer Emil7967,595537044,29%1252,87
VK 30.01 (D)6980,238367062,86%2353,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5537,774727050,00%1454,55
FSV Scheme A7750,496987054,29%1109,96
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6727,236957057,14%2160,85
M24 Chaffee No. 594 5516,796067050,00%1471,86
Pz.Kpfw. KW I (r) 5871,398437052,86%1668,92
King Tiger (Captured) 71028,967117045,71%1251,75
Super Hellcat 7981,366697052,86%1527,37
AMX 13 57 7923,048297051,43%1880,07
M24E2 Super Chaffee 6662,056806251,61%1909,32
Semovente M43 Bassotto6886,286446051,67%1669,82
Object 277102123,527136045,00%1579,61
T-50-2 6742,938526056,67%2622,02
M4A3(76)W Sherman 61009,307586045,00%1733,48
Char de transition 61167,638916060,00%2164,27
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61090,588766056,67%2377,62
Excalibur 61002,138806071,67%1957,62
Churchill Crocodile 61172,588446053,33%2027,66
E 50 Ausf. M102392,959615964,41%2293,67
T110E3102090,906995944,07%1354,15
AMX 13 909825,406115735,09%989,27
VK 45.02 (P) Ausf. B91456,008125455,56%1338,62
M10391460,877985455,56%1307,05
50TP Tyszkiewicza91842,238475349,06%1669,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3346,154685350,94%1741,53
Type 4 Ju-To71319,317795145,10%1803,20
StuG III Ausf. G5537,104505058,00%1283,41
B14571,104445042,00%1621,88
P.435668,066095050,00%2195,96
Progetto M40 mod. 65102080,348855052,00%1762,71
Bat.-Châtillon 25 t102179,868385052,00%2095,70
Strv 103B102297,448055058,00%1669,24
IS-4102282,947875040,00%1676,92
BDR G1 B5773,145865056,00%1589,00
Type 3 Ho-Ni III5507,043565040,00%936,79
Object 430U101880,647955046,00%1463,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5711,407055048,00%1798,86
SU-2-122 5481,204425040,00%848,96
KV-1 shielded 5703,747875054,00%1459,32
M4-85 5573,866095048,00%1365,47
Pz.Sfl. IC 4431,284825042,00%1273,02
T-34 shielded 5668,027655066,00%1987,40
StuG IV 5656,285885050,00%1720,70
M446552,085274852,08%789,52
Type 5 Chi-Ri7773,305634630,43%1005,13
FV2078866,595834645,65%813,25
AMX 12 t6639,915074551,11%1687,68
Gabler’s Destroyer 5446,135614551,11%1348,50
AEC Armoured Car5705,806714465,91%1874,12
Windhund 81298,146654346,51%1187,82
TVP VTU Koncept8907,295734238,10%949,01
T2971119,887384247,62%1381,11
M10 Wolverine5444,143994254,76%904,80
IS-27942,176904153,66%1150,55
T2881299,498174153,66%1450,20
Tiger (P)71089,397234148,78%1408,72
T6981095,717174151,22%1237,95
P26/404557,604314047,50%1489,97
Pz.Kpfw. II2575,235774067,50%3283,97
VK 30.01 (H)5590,334834050,00%1382,80
Pz.Kpfw. III Ausf. J4516,004434042,50%1395,77
Semovente M415483,304494055,00%1019,90
T-1091883,308894057,50%1793,33
StuG III Ausf. B4520,554024052,50%1405,12
Pz.Kpfw. 38 (K) 5813,807714057,50%1881,09
T-34 with L-11 4469,086764057,50%1803,26
Object 283 91527,808494057,50%1675,58
P.43 ter7776,236353943,59%988,57
Type 3 Ju-Nu61006,056903946,15%1531,01
ARMT 5804,878103961,54%2385,71
IS71171,457463852,63%1642,45
T-345361,684003751,35%822,95
M66576,165453748,65%748,20
T207731,686003743,24%941,12
Comet7778,086813754,05%1366,29
AMX ELC bis5212,923763762,16%687,60
KV-371286,068403652,78%2001,96
KV-15660,815303650,00%1409,79
M4A3E8 Sherman6489,314393548,57%768,74
Type 3 Chi-Nu5461,374253551,43%1193,20
Churchill VII6618,415983452,94%1061,58
IT-3 4416,355553450,00%1289,26
Type 1 Ho-Ni II 4815,416913450,00%1951,10
Leo7776,396713345,45%1185,31
Type 586637,275003348,48%1167,34
ISU-15281263,486763351,52%1221,49
M8A14790,005853357,58%2762,98
A-4471014,617593357,58%1748,64
Emil II92154,787863250,00%2028,55
Prototipo Standard B91408,886953240,63%1213,47
AMX 13 105 AM mle. 505441,633583237,50%838,29
Strv 103-091591,947273250,00%1342,15
Bat.-Châtillon 25 t AP91532,477703246,88%1517,65
Panther II81647,389413253,13%2519,41
AT 25383,883963246,88%760,44
E 5092527,1311003262,50%2887,13
FV4004 Conway91881,316523250,00%1635,83
Staghound Mk. III6475,785733250,00%743,31
Object 43091362,948083250,00%1193,76
ST vz. 394451,814213148,39%1437,17
M415466,004023141,94%608,57
UDES 0381348,976653141,94%1418,73
T3281314,068353154,84%1542,56
T9591444,657953151,61%1070,79
ST-I91764,268783158,06%1654,34
AMX 13 (FL 11) 5481,236603158,06%1695,70
A7E3 3371,134793154,84%1416,33
M15/423665,105533060,00%2506,88
P.44 Pantera81112,836523040,00%1202,13
SU-1527691,536003070,00%955,94
M5A1 Stuart4568,205143050,00%2212,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3584,075233060,00%2404,14
O-Ni7780,007263066,67%1099,11
Panzerwagen 39 3478,175493036,67%2395,66
SU-76G FT4432,232913033,33%777,00
Type 95 Ji-Ro6751,535713056,67%1247,53
ARL V396485,974393053,33%774,50
BT-53450,034173066,67%1255,30
Convert. Medium Tank T3 3617,937293040,00%1949,59
Pz.Kpfw. M 15 3342,905313056,67%1402,68
M16/43 Sahariano 3792,139283063,33%3028,04
M3 Light 3421,706483060,00%2187,16
M22 Locust 3638,278293050,00%3211,28
Pz.Kpfw. T 15 3508,477933066,67%2794,64
FCM 2C 3690,138053063,33%2784,13
43 M. Toldi III 3382,605553053,33%2072,96
Chaffee Camouflaged 5617,777093053,33%1801,14
Vz. 44-171137,977492948,28%1584,50
Somua SAu 404314,592962951,72%746,49
FV4005 Stage II101632,695072951,72%1175,37
Matilda LVT 4575,036192944,83%1284,37
Kranvagn102165,006882857,14%1718,04
45TP Habicha71093,437762860,71%1682,47
Valentine AT4353,462602832,14%848,37
Valentine II 4572,117402857,14%2239,34
SU-855624,564452740,74%1330,03
M5 Stuart4385,074452762,96%1139,12
SU-76M4325,742992751,85%793,37
60G FT5504,153512737,04%915,56
T25 AT7911,565962762,96%1211,84
Type 1 Chi-He4553,125272669,23%2208,47
Ikv 1035446,503642653,85%1022,04
SMV CC-567845,627022665,38%1214,71
VK 16.02 Leopard5385,313972646,15%1188,56
Covenanter5356,963842630,77%1069,95
T71 CMCD7491,424602642,31%805,77
T6 Medium4433,963812646,15%935,98
GSR 3301 Setter7371,854872642,31%541,25
Type T-345466,564252544,00%1125,18
SU-122A5438,643272540,00%807,39
Strv m/425531,504042433,33%1249,34
A-205297,214172458,33%997,97
T-34-2G FT7645,714782445,83%732,88
Cavalier5414,294152441,67%909,84
Matilda Black Prince 5721,336992450,00%1897,68
M10 RBFM 5895,548152458,33%2229,36
SU-100I 5789,045642437,50%1264,68
T-284732,006032352,17%2829,23
25TP KSUST II5483,484212343,48%963,23
T-437891,577722360,87%1603,47
Mitsu 1085711,875862356,52%1504,92
AT 86636,577662369,57%1274,32
S35 CA5558,003602339,13%945,51
BT-74224,183172254,55%655,77
T-34-17624,185142231,82%728,68
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4443,453862254,55%1203,58
AMX 13 757874,865742222,73%1744,98
Somua S353664,595742259,09%2790,70
Pawlack Tank6560,594562231,82%649,01
M-II-Y71044,007092245,45%1235,90
Škoda T 245437,764752161,90%1235,47
14TP4361,763642152,38%1332,60
AMX 404322,713442147,62%1178,54
TKS z n.k.m. 20 mm 2298,505982070,00%2025,00
M14/412339,253612055,00%1311,82
BT-22431,453922060,00%2484,74
Hotchkiss H352420,104382055,00%2268,20
Pvlvv fm/422225,251892035,00%695,19
Type 97 Te-Ke 2310,354952060,00%1642,15
T1 Heavy5523,155022060,00%1054,25
DS PZInż5513,205362060,00%1227,47
BZ-587771,756442050,00%917,05
SU-100M171046,857632070,00%1629,44
Challenger71188,657302060,00%1847,45
Renault R352442,504232060,00%2392,27
Waffenträger auf E 100101388,055082030,00%590,06
Pz.Kpfw. 35 R 2428,356082055,00%1211,39
AM 39 Gendron-Somua 2402,405922045,00%1618,67
T-45 2479,707112045,00%2406,89
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2530,556922050,00%1741,35
Vickers 6 ton 2330,055612060,00%1455,53
A25 Harry Hopkins I 4530,457552045,00%1685,14
AMR P.103 2468,557262060,00%2218,71
Fantôme 91146,506842060,00%952,41
Crusader6401,955511968,42%1235,10
Grille5513,324531957,89%1072,24
Cruiser Mk. IV4309,423281952,63%862,77
T25/27967,795991947,37%1221,11
Konštrukta T-34/1007753,567281872,22%1251,59
Black Prince7710,225981844,44%727,81
KV-1SA 5791,787141844,44%1688,37
Lago4368,003201747,06%936,21
CS-447983,188501770,59%1780,10
M4A1 Sherman5630,635391662,50%1817,86
WZ-1317389,944141637,50%450,30
AT 77664,815831650,00%749,62
Sav m/434312,803211560,00%820,80
Ikv 90 Typ B7448,674831553,33%475,79
M24 Chaffee5456,875291553,33%1775,82
Pz.Kpfw. II Ausf. G3359,603761566,67%1566,73
Lago M38 3781,0010251573,33%3169,56
Cruiser Mk. III3244,933001450,00%1028,36
Matilda4705,385141369,23%2346,58
Universal Carrier 2-pdr2250,082071330,77%978,90
LTG7538,696151338,46%951,78
LT vz. 352284,363061154,55%1462,54
Type 2597 Chi-Ha3430,273331127,27%1490,86
AMX AC mle. 467629,095671172,73%828,01
Bishop5432,184421172,73%1008,25
T-34-85M 6714,005741136,36%849,09
Fiat 30001337,003001040,00%1682,33
M3 Stuart3611,505581080,00%2853,58
S-517894,007831070,00%1050,81
Leichttraktor1438,503161030,00%2564,57
Chi-To SP7709,005751050,00%706,11
LT vz. 383197,67251955,56%752,54
Pz.Kpfw. 35 (t)2449,78402955,56%2437,93
Churchill I5874,00595955,56%1988,73
Type 97 Chi-Ha3600,75535875,00%2427,19
T-26G FT2273,88230850,00%879,03
Cruiser Mk. II2348,25322850,00%1865,90
T28 Concept 7666,25568850,00%784,53
L6/402400,43365742,86%1618,85
Valentine3496,86431757,14%2041,21
WZ-131G FT6436,50396650,00%598,41
FCM 362211,00291650,00%892,01
T-29 3367,40411540,00%1111,85
Škoda T 56 8626,80651560,00%514,61
M4A1 Revalorisé 8914,20447520,00%740,39
Strv m/40L3445,004944100,00%1936,37
7TP2174,50187450,00%462,04
10TP3429,50376450,00%1905,78
MS-11622,00503475,00%5307,42
AMX 383326,00321450,00%1014,72
T-703901,25615450,00%4481,48
T-602159,00191425,00%467,68
T-54 first prototype 8680,75611475,00%853,21
Ikv 723570,67407333,33%2133,13
Kolohousenka1208,003252100,00%1190,68
Renault Otsu1227,0016520,00%831,33
Type 95 Ha-Go2152,502972100,00%679,09
Renault NC-311196,50306250,00%964,46
Valiant 5214,5026220,00%165,26
Strv fm/211129,002151100,00%702,95
Strv m/382761,006901100,00%4995,20
T1 Cunningham1152,009510,00%664,01
Renault FT1206,003721100,00%1200,77
4TP1151,009510,00%479,04
D12413,003781100,00%1914,45
Vickers Mk. E Type B2440,004531100,00%2207,24
Cruiser Mk. I1299,003811100,00%1802,96
Pz.Kpfw. I2230,004831100,00%1007,08
Object 703 Version II 80,0025810,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 16/05/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 21/01/2021
Ayrıldı: 13/05/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 21/01/2021
Ayrıldı: 24/12/2024