LUKO97

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar24581000
Ortalama Seviye7,010,000,000,00
Galibiyetler1267951,58%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1170747,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere1950,79%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar632925,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar253841,0300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,390,000,000,00
Tespit edilen Tanklar295801,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.024,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı564692,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı146800,6000,0000,0000,00
Deneyim657,450,000,000,00
WN71248,640,000,000,00
WN81528,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar24581
Ortalama Seviye7,01
Galibiyetler1267951,58%
Yenilgiler1170747,63%
Berabere1950,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar632925,75%
İmha edilen Tanklar253841,03
Yoketme Oranı1,39
Tespit edilen Tanklar295801,20
Verilen Hasar1.024,41
Düşman üssü işgal puanı564692,30
Üs savunma Puanı146800,60
Deneyim657,45
WN71248,64
WN81528,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler1650,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1546,88%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1340,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,3100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar331,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar959,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1655,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim525,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler1650,00%
Yenilgiler1546,88%
Berabere13,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1340,63%
İmha edilen Tanklar100,31
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar331,03
Verilen Hasar959,13
Düşman üssü işgal puanı1655,16
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim525,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler116,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler583,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar111,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar612,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9716,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı152,5000,0000,0000,00
Deneyim298,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler116,67%
Yenilgiler583,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar10,17
Yoketme Oranı0,20
Tespit edilen Tanklar111,83
Verilen Hasar612,83
Düşman üssü işgal puanı9716,17
Üs savunma Puanı152,50
Deneyim298,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler337,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler562,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar570,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı243,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,5000,0000,0000,00
Deneyim375,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler337,50%
Yenilgiler562,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar50,63
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar40,50
Verilen Hasar570,13
Düşman üssü işgal puanı243,00
Üs savunma Puanı40,50
Deneyim375,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar40000
Galibiyetler1230,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2870,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1025,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar451,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar771,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1403,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı140,3500,0000,0000,00
Deneyim381,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar40
Galibiyetler1230,00%
Yenilgiler2870,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1025,00%
İmha edilen Tanklar280,70
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar451,13
Verilen Hasar771,25
Düşman üssü işgal puanı1403,50
Üs savunma Puanı140,35
Deneyim381,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar164000
Galibiyetler7445,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8451,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere63,66%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4829,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1060,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1851,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar976,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5443,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5553,3800,0000,0000,00
Deneyim586,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar164
Galibiyetler7445,12%
Yenilgiler8451,22%
Berabere63,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar4829,27%
İmha edilen Tanklar1060,65
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar1851,13
Verilen Hasar976,07
Düşman üssü işgal puanı5443,32
Üs savunma Puanı5553,38
Deneyim586,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar812000
Galibiyetler38347,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler41350,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere161,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27333,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6140,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,140,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7840,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar824,760,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı15891,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10251,2600,0000,0000,00
Deneyim517,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar812
Galibiyetler38347,17%
Yenilgiler41350,86%
Berabere161,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar27333,62%
İmha edilen Tanklar6140,76
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar7840,97
Verilen Hasar824,76
Düşman üssü işgal puanı15891,96
Üs savunma Puanı10251,26
Deneyim517,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar40000
Galibiyetler2255,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1845,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1845,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar300,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar601,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.425,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı771,9300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı330,8300,0000,0000,00
Deneyim405,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar40
Galibiyetler2255,00%
Yenilgiler1845,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1845,00%
İmha edilen Tanklar300,75
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar601,50
Verilen Hasar1.425,48
Düşman üssü işgal puanı771,93
Üs savunma Puanı330,83
Deneyim405,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (400)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
TVP T 50/51102204,6578347548,63%1898,25
Löwe 81219,6475237747,75%1496,06
E 50 Ausf. M102104,3179637351,47%1845,71
STB-1101886,8274536347,66%1700,66
Centurion Action X102104,2978933351,05%1947,01
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81187,9674831248,40%1461,93
KV-856842,9466729657,09%1723,33
T-34-3 81270,4877728050,00%1770,71
WZ-111 model 1-491393,4175427548,73%1300,96
Škoda T 5092019,2385227551,27%2015,65
WZ-1328648,7162127548,36%953,37
Type 586490,5653826753,18%935,30
Cromwell B 6857,2780124962,25%1916,82
1108990,6264823742,19%1064,50
T1 Cunningham1194,7144422959,83%1533,41
E 25 71005,8673222651,33%1636,52
IS-27934,8369522155,20%1358,22
Cromwell6808,4275221358,22%2095,81
WZ-12091065,2064220842,31%926,89
STA-18824,3161420646,60%988,83
Panther mit 8,8 cm L/71 81087,7276220152,24%1596,18
121101778,7973619452,06%1637,19
Type 5 Chi-Ri7667,6050919336,79%860,53
T-34-28731,0060919247,40%941,47
Type 3 Chi-Nu Kai 5462,6952818950,79%1358,19
STA-2 81115,6780918655,38%1634,15
WZ-1317282,8750818043,33%291,72
Type T-345279,0838317748,59%668,88
KV-15698,8769217262,79%1986,69
StuG IV 5517,5545716943,20%1300,16
Type 6191265,2372216553,33%1280,20
KV-26707,0761616355,83%1341,14
Jagdpanther71056,7768015947,80%1542,14
T-54 first prototype 81091,3177215950,31%1392,68
SU-14-281327,9373015455,19%1483,52
leKpz M 41 90 mm GF 8788,7867015050,67%1320,70
Tiger I71168,6978814854,05%1736,28
T-34-17616,9158014551,72%865,07
Rhm.-Borsig Waffenträger81538,2172614445,83%1622,28
AMX 50 10081335,0675714351,75%1680,63
VK 45.02 (P) Ausf. B91556,1380414249,30%1602,20
Tiger II81237,5376014053,57%1569,50
MT-256474,2256014047,86%1522,86
Spähpanzer Ru 2519895,4068313446,27%1373,42
ARL 446735,8862513256,82%1471,38
S-517782,0651513147,33%816,36
Kranvagn102267,1281613148,85%1959,49
ISU-15281484,0672213149,62%1535,50
Bat.-Châtillon 25 t102273,1678913048,46%2131,40
59-166212,6342212846,88%362,01
IS-381291,8377112652,38%1574,13
Škoda T 256916,0075712555,20%2217,34
Type 4 Chi-To6476,4849212346,34%839,03
Sturer Emil7902,7861012349,59%1279,24
M5A1 Stuart4125,9833712246,72%304,28
T-5491567,5078911951,26%1761,04
T-54 ltwt.91013,2074611952,10%1547,71
M66711,4160911856,78%1374,58
T26E4 SuperPershing 81110,1476211846,61%1539,27
AMX 13 909983,1672411647,41%1523,16
T-62A102050,4074811546,09%1846,72
Maus101875,7773511446,49%1404,85
VK 36.01 (H)6715,1257711344,25%1338,04
113101653,2069911344,25%1322,39
Pz.Kpfw. T 25 5587,5163611356,64%1857,64
Leopard 1102077,7473311145,05%1852,48
T2971214,7283611060,00%1741,19
T-34-85 Rudy 6878,0174610554,29%1802,66
Panther7827,7765210447,12%1361,13
SU-15271109,5875710457,69%1887,37
AMX 13 F3 AM6673,5248710452,88%987,80
VK 45.02 (P) Ausf. A81120,2673410460,58%1490,43
AMX Chasseur de chars 81155,1380410452,88%1623,77
E 7591617,1380710352,43%1686,85
Vickers Mk. E Type B2143,2126610250,00%658,51
M41 Walker Bulldog8819,6474510250,00%1700,60
AMX 30 1er prototype91643,087989954,55%1635,46
Object 41681219,077649852,04%1765,39
Type 64 6621,026119647,92%1528,92
M5 Stuart4160,624239353,76%623,37
AMX 50 12091720,177919253,26%1785,29
Aufklärungspanzer Panther7566,985889248,91%1209,04
Panther II81236,977769153,85%1940,05
KV-481150,037468953,93%1383,34
Škoda T 40 6778,796908956,18%1771,84
T34 81158,737458855,68%1416,54
AT 1581387,898248855,68%1647,70
Object 140101845,106948742,53%1477,76
Object 430 Version II91633,057908749,43%1712,74
T-437879,717098650,00%1604,44
AMX M4 mle. 457894,606378650,00%1122,11
Pz.Kpfw. I Ausf. C3257,964998547,06%1409,36
Heavy Tank No. VI 6906,137538564,71%1921,62
Churchill I5584,356118453,57%1480,94
T-1091991,259268460,71%2406,71
Grille 15102109,506638446,43%1667,00
VK 30.02 (D)7805,296828349,40%1364,86
M48A5 Patton101939,717528351,81%1573,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5388,304218134,57%903,59
IS71013,607578055,00%1528,75
IS-6 81072,697038047,50%1129,50
Black Prince7812,057067954,43%1141,06
Type 2597 Chi-Ha3209,113097955,70%817,41
KV-371354,009117968,35%2466,68
AMX 50 B102250,307657950,63%1960,66
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6792,826417949,37%1911,36
FCM 50 t 81140,957537949,37%1474,19
M4 Sherman5418,874887853,85%1095,29
AMX 13 757608,916297749,35%1171,09
SU-100Y 6860,646697656,58%1557,99
O-Ho81382,038857556,00%1742,37
Waffenträger auf Pz. IV91716,047577558,67%1509,75
BDR G1 B5422,244197440,54%747,59
Rheinmetall Panzerwagen101097,426067440,54%1096,86
M46 Patton KR 81284,578477450,00%1889,77
VK 30.01 (H)5518,224747243,06%1050,01
M26 Pershing81270,557677147,89%1817,43
Jagdtiger91527,377017044,29%1249,74
Progetto M35 mod. 46 81356,937697045,71%1483,03
Ferdinand81605,388166953,62%1894,44
Matilda4428,754916848,53%1469,30
VK 30.01 (P)6682,715836845,59%1371,81
Panzer 58 Mutz 81272,417806850,00%1752,72
T-345309,424116750,75%731,78
SU-85B4372,913616744,78%849,49
Lorraine 155 mle. 507717,005966755,22%886,73
Challenger7904,387206657,58%1364,75
O-Ni71084,357566553,85%1588,98
SU-86648,424626544,62%733,72
Pz.Sfl. IVc5581,574836546,15%1481,73
Type 62 7797,877456355,56%2202,02
Type 3 Chi-Nu5311,143656344,44%715,90
Pz.Kpfw. II Luchs4300,795216353,97%1223,45
Jagdpanzer IV6797,876446253,23%1645,05
M3 Lee4251,823456251,61%895,07
SU-1006882,156566256,45%1756,16
M46 Patton91824,478956262,90%2088,97
T54E191982,748476254,84%1907,58
Rheinmetall Skorpion G 81329,618246267,74%1534,77
ISU-122S 71089,187126251,61%1722,74
Jagdpanther II8941,396556152,46%923,97
Renault NC-31194,181646045,00%330,15
Strv 103-092073,977866045,00%1642,81
FV3046739,685786066,67%1624,72
Churchill III 5597,158416060,00%1648,24
M56 Scorpion 71307,558616058,33%2291,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4398,974055938,98%1006,55
105 leFH18B2 5583,856155967,80%1421,79
Nashorn6845,806415961,02%1642,19
VK 30.02 (M)6608,365675940,68%1168,80
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3417,205955959,32%2028,36
Conqueror91801,957735848,28%1651,98
Matilda Black Prince 5557,955875856,90%1767,18
StuG III Ausf. G5466,354755754,39%1150,00
TVP VTU Koncept81118,258275759,65%1858,54
T1 Heavy Tank5513,095775554,55%1193,10
Jagdpanzer E 100102336,098325558,18%2071,07
T2071102,137525448,15%1891,21
VK 28.016349,444875444,44%859,24
Tiger (P)71202,268395462,96%2064,45
VK 30.01 (D)6713,786635455,56%1625,18
Charioteer81478,898845466,67%1719,42
T-1506807,386955362,26%1774,67
AMX ELC bis5240,214055345,28%572,87
UDES 0381344,856955244,23%1363,99
E 100102150,588295257,69%1808,79
AT 771195,698585263,46%1853,25
A-436760,925805236,54%1547,29
A-4471163,298385255,77%2281,93
Strv m/42-57 Alt A.2 6923,007135255,77%1924,75
112 81332,548625257,69%1791,31
WZ-131G FT6789,185455038,00%1355,31
Indien-Panzer81061,206605046,00%1285,06
T499851,286745050,00%1152,17
WZ-111 81261,578334955,10%1635,44
Sherman Firefly6738,206484953,06%1513,26
SU-100M171111,807614955,10%1739,23
B14220,543804854,17%700,91
Crusader5336,234224850,00%919,59
Caernarvon81525,469354860,42%2179,95
Valentine4257,483634852,08%1062,02
Valentine AT3183,522724847,92%462,80
Object 430102443,158834843,75%2283,84
LTTB8757,217034746,81%1423,16
VK 16.02 Leopard5189,894054645,65%472,94
AMX 12 t6533,376274660,87%1569,23
T376583,706834656,52%1714,33
Dicker Max 6758,045764645,65%1400,41
KV-5 81518,7110554566,67%2314,83
Strv 103B102494,279474477,27%1998,53
Durchbruchswagen 24207,363724454,55%604,60
T404325,633764346,51%728,86
T-284153,832454242,86%264,75
Konštrukta T-34/10071033,297444259,52%1835,84
FV4004 Conway91809,676824240,48%1562,09
Tiger 131 6888,528324273,81%1894,57
Hummel6701,274934146,34%1050,14
P.43 bis6712,126564153,66%1417,61
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3330,836464170,73%1530,27
P.43 ter71072,688654062,50%2005,14
Marder II3313,883984057,50%1022,48
AT 86926,757314055,00%1837,36
AMX 30 B101948,408064060,00%1866,47
Strv S1 81598,358404062,50%1940,16
FV4202 81083,088194062,50%1598,97
FCM 36 Pak 40 3469,385773961,54%1974,68
Comet7948,727943964,10%1769,58
M4A3E8 Sherman6891,267493860,53%2285,37
MS-11132,553843852,63%733,46
ARL V396518,533863821,05%797,59
Matilda IV 5562,896203850,00%1743,77
T-46398,081863735,14%190,06
T-4481241,869083770,27%2039,03
Somua SAu 404267,673283644,44%683,07
T3281024,547473551,43%1125,53
59-Patton 81064,898263554,29%1580,52
SU-855496,534723461,76%1216,98
Pz.Kpfw. III/IV5365,854613455,88%1064,57
Cruiser Mk. III2114,711973447,06%395,90
G.W. Panther7819,854793444,12%826,71
SU-122-44 71057,717573467,65%1556,85
AMX 13 105 AM mle. 505333,793613348,48%563,50
M8A14260,883683348,48%635,32
M2 Light Tank2101,751743221,88%258,72
Alecto4252,693393237,50%542,23
Pz.Kpfw. VII102133,978693256,25%1732,75
T28 Concept 71011,386953246,88%1435,07
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81422,009973275,00%2003,73
M10 Wolverine5592,815593151,61%1618,76
AT 25572,655683158,06%1671,89
M24 Chaffee5375,946013158,06%1196,76
T675440,374873053,33%985,43
Sherman III5520,075353053,33%1447,93
T2 Light Tank 2166,434083050,00%913,88
A-20499,792682944,83%190,00
O-I Experimental51062,458152951,72%2322,38
G.W. E 100101134,314862948,28%904,06
Tortoise91650,936892944,83%1270,07
P.44 Pantera81036,366472839,29%1121,04
Type 5 Heavy101924,259012864,29%1368,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E3148,003032857,14%595,76
T216471,795592857,14%1499,67
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4518,616882864,29%1704,84
Type 1 Chi-He4238,374022770,37%921,07
M41 HMC5539,264682744,44%768,99
T-34-856635,085352634,62%1280,16
AMX 404201,853572657,69%938,16
IS-4101555,696922646,15%1197,71
BT-73149,562782564,00%749,29
M7 Priest3150,242482548,00%269,97
T56 GMC3212,963122548,00%633,21
IS-2 71090,527992560,00%1436,12
Archer5745,836912466,67%2369,62
AT 15A 7873,756912458,33%1242,93
Churchill VII6724,916852360,87%1514,86
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4187,704052343,48%609,92
Renault UE 573152,962072334,78%276,09
Marder 38T4379,094162343,48%925,38
T-44-100 81074,008102360,87%1582,73
Vickers Medium Mk. I169,731442245,45%179,29
Pz.Kpfw. 38 (t)3207,323372263,64%836,28
Panzerjäger I2142,641812231,82%371,72
Centurion Mk. I81388,188852263,64%2124,18
S35 CA5563,365652259,09%1400,18
AC 4 Experimental 6789,827512254,55%1611,70
M4A1 Revalorisé 81340,778482263,64%1778,42
Type 98 Ke-Ni3131,952092138,10%352,11
Leichttraktor1162,813472157,14%970,02
O-I61063,389232180,95%2316,45
LTP 3276,334362166,67%1574,90
D2369,701952050,00%98,34
Pz.Kpfw. 35 (t)2184,554092055,00%1085,28
ST vz. 394311,204362050,00%1146,03
Pz.Kpfw. III Ausf. J4260,554152065,00%1092,66
SU-5493,901412025,00%0,77
M75261,054742055,00%930,43
Grille5381,953242040,00%577,21
M18 Hellcat6655,006272065,00%1244,29
TOG II* 6988,056882045,00%1846,92
Emil I81543,897651947,37%1661,20
Pz.Kpfw. II Ausf. G3142,952821947,37%479,08
SARL 424400,054611947,37%1421,60
Type 97 Chi-Ha3216,673131855,56%792,33
M2 Medium Tank3128,562481855,56%438,65
G.W. Tiger91268,615421833,33%1029,42
ST-I91904,509521855,56%1993,87
T57 Heavy Tank102405,008511850,00%1750,20
Light Mk. VIC 2120,673001872,22%855,99
Kanonenjagdpanzer 8799,115401833,33%764,91
Strv m/425773,006731741,18%2651,47
Covenanter4388,005711770,59%2318,16
Pz.Kpfw. T 15 3212,003621758,82%1048,15
T 55A 91104,357421758,82%1056,36
LT vz. 352210,443871637,50%1293,78
Lago4493,695631662,50%2181,92
SU-76M3258,813041643,75%733,70
VK 20.01 (D)4138,133171650,00%309,16
SU-122A5546,003771637,50%1118,23
P.435673,677091560,00%2637,10
Grant4628,937021566,67%3089,87
Type 95 Heavy4383,204171546,67%1311,40
T-703157,073791573,33%726,63
Schwarzpanzer 58 81514,739401560,00%2187,01
T14 5575,647201457,14%1560,65
Chi-Ni2106,432191450,00%415,12
LT vz. 383352,364931450,00%2195,16
60G FT5894,797451457,14%2980,65
FV215b (183) 102002,147241457,14%1623,41
FV4005 Stage II101804,368841478,57%1416,87
T71 DA7491,145141442,86%769,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91421,237141346,15%1398,95
G.Pz. Mk. VI (e)257,771541353,85%253,56
T-45 2186,154191361,54%1199,74
T-34-85M 6835,695981330,77%1272,15
M3 Stuart3144,252601241,67%482,24
Type 95 Ha-Go278,751381216,67%150,13
Strv 746952,337701266,67%2165,05
Pz.Kpfw. II2122,502581250,00%522,44
Vickers Medium Mk. III3236,173181266,67%1030,39
SU-263161,002261258,33%377,67
T-505109,834041266,67%345,25
T25 Pilot Number 1 81073,087311241,67%1141,33
Panther/M10 71186,179071258,33%2258,38
Škoda T 245386,645881172,73%1247,29
Cruiser Mk. II3183,732411136,36%570,61
P26/404649,306141060,00%2787,74
Emil II92049,809391060,00%2277,86
Cruiser Mk. IV3180,603371070,00%801,32
M4A3E8 Fury 6906,508701060,00%2187,01
Kolohousenka1162,56342955,56%1066,47
Vickers Medium Mk. II2127,22257977,78%673,34
SU-76G FT4538,44526955,56%1664,99
T-100 LT101993,44998977,78%2984,67
SU-85I 5875,67821977,78%2958,25
Renault FT 75 BS286,50124825,00%231,77
Hotchkiss H352155,88266862,50%751,46
D1240,25109825,00%1,15
IS-7102021,25883850,00%1863,69
VK 45.03 71047,13786875,00%1446,28
T-262100,29281757,14%429,92
M374126,29164714,29%139,42
Type 91 Heavy3232,57361742,86%759,62
T2 Medium Tank2111,00240742,86%389,81
AMX 383150,43455757,14%681,18
Universal Carrier 2-pdr277,00224771,43%343,21
Pz.Kpfw. I232,86174742,86%12,30
BT-7 artillery 3168,71258742,86%681,41
Lorraine 40 t 81291,29703742,86%1177,36
Lorraine 39L AM387,17178633,33%7,80
Somua S353277,67541683,33%1377,60
M15/423442,40619580,00%2361,29
Stuart I-IV3310,00543560,00%1564,21
Sturmpanzer I Bison367,00164540,00%3,10
KV-137662,00696580,00%1136,54
T-29 3274,40381560,00%1172,84
KV-220-2 5298,80290540,00%309,12
M22461,50639425,00%3931,22
Ikv 65 Alt II6750,00443425,00%1084,16
Cruiser Mk. I2151,50281475,00%775,37
T-602157,75357475,00%1015,32
T18 HMC3226,25469475,00%1162,48
Excelsior 5749,00787450,00%2091,82
Renault FT141,00118333,33%0,00
BT-22144,67262333,33%671,39
Pvlvv fm/422181,33303366,67%922,26
Type 5 Ke-Ho4242,00288333,33%620,71
Sexton II3139,00176333,33%378,79
Ikv 90 Typ B71278,679523100,00%2061,35
AT-1238,3396333,33%1,44
Wespe3267,33322366,67%956,71
T-26G FT2124,67311366,67%542,94
M3G FT3266,005073100,00%1081,94
Renault FT AC2131,67320366,67%520,27
Bishop5116,67242333,33%1,50
T-804194,00401366,67%747,41
T82 HMC4140,00271333,33%180,28
T-34 shielded 5519,33499333,33%1336,29
Fiat 30001307,50537250,00%2544,15
Renault Otsu148,00180250,00%112,69
M14/412195,503992100,00%980,00
Ikv 723153,503972100,00%565,88
Birch Gun40,004820,00%0,00
Object 430U101560,50695250,00%938,01
Strv m/382185,004981100,00%1058,03
Strv m/40L3142,0016410,00%285,30
Leo7590,006241100,00%933,72
T1 HMC248,001991100,00%261,00
Sav m/434450,0033510,00%1554,61
Ikv 1035873,007341100,00%2617,89
SU-1820,001010,00%0,00
Sturmpanzer II4150,0016010,00%188,62
T3 HMC2256,004571100,00%1488,44
Loyd Gun Carriage2175,0016010,00%1097,04
AMX 105 AM mle. 474412,006281100,00%1651,64
Pz.Sfl. IVb4167,003481100,00%508,90
FV217 Badger101430,0052810,00%594,60
L-60 2143,003651100,00%860,50
Sherman VC Firefly 6180,004051100,00%264,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,003481100,00%261,00
T-28E with F-30 4142,003031100,00%348,89

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 28/11/2017
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Er
Katıldı: 02/01/2017
Ayrıldı: 26/02/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/01/2016
Ayrıldı: 17/12/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 24/07/2015
Ayrıldı: 28/10/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 15/07/2014
Ayrıldı: 01/06/2015
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close