cookie_text Daha fazla

LUKO97

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23786008
Ortalama Seviye6,980,000,009,13
Galibiyetler1225751,53%00,00%00,00%337,50%
Yenilgiler1134647,70%00,00%00,00%562,50%
Berabere1830,77%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar608025,56%00,00%00,00%225,00%
İmha edilen Tanklar243331,0200,0000,0081,00
Yoketme Oranı1,370,000,001,33
Tespit edilen Tanklar286611,2000,0000,0070,88
Verilen Hasar1.010,240,000,001.319,38
Düşman üssü işgal puanı552162,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı143580,6000,0000,0000,00
Deneyim653,380,000,00610,00
WN71240,890,000,00837,36
WN81510,120,000,00998,40
Toplam
Savaşlar23786
Ortalama Seviye6,98
Galibiyetler1225751,53%
Yenilgiler1134647,70%
Berabere1830,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar608025,56%
İmha edilen Tanklar243331,02
Yoketme Oranı1,37
Tespit edilen Tanklar286611,20
Verilen Hasar1.010,24
Düşman üssü işgal puanı552162,32
Üs savunma Puanı143580,60
Deneyim653,38
WN71240,89
WN81510,12
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar8
Ortalama Seviye9,13
Galibiyetler337,50%
Yenilgiler562,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar81,00
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar70,88
Verilen Hasar1.319,38
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim610,00
WN7837,36
WN8998,40
Oluşturulduğu tarih: 16/11/2013 10:58
Son Savaş: 27/01/2018 13:59
Son Güncelleme: 16/02/2018 03:07

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler1650,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1546,88%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1340,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,3100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar331,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar959,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1655,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim525,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler1650,00%
Yenilgiler1546,88%
Berabere13,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1340,63%
İmha edilen Tanklar100,31
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar331,03
Verilen Hasar959,13
Düşman üssü işgal puanı1655,16
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim525,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler116,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler583,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar111,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar612,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9716,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı152,5000,0000,0000,00
Deneyim298,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler116,67%
Yenilgiler583,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar10,17
Yoketme Oranı0,20
Tespit edilen Tanklar111,83
Verilen Hasar612,83
Düşman üssü işgal puanı9716,17
Üs savunma Puanı152,50
Deneyim298,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler337,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler562,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar570,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı243,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,5000,0000,0000,00
Deneyim375,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler337,50%
Yenilgiler562,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar50,63
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar40,50
Verilen Hasar570,13
Düşman üssü işgal puanı243,00
Üs savunma Puanı40,50
Deneyim375,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar40000
Galibiyetler1230,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2870,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1025,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar451,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar771,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1403,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı140,3500,0000,0000,00
Deneyim381,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar40
Galibiyetler1230,00%
Yenilgiler2870,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1025,00%
İmha edilen Tanklar280,70
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar451,13
Verilen Hasar771,25
Düşman üssü işgal puanı1403,50
Üs savunma Puanı140,35
Deneyim381,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar164000
Galibiyetler7445,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8451,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere63,66%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4829,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1060,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1851,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar976,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5443,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5553,3800,0000,0000,00
Deneyim586,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar164
Galibiyetler7445,12%
Yenilgiler8451,22%
Berabere63,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar4829,27%
İmha edilen Tanklar1060,65
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar1851,13
Verilen Hasar976,07
Düşman üssü işgal puanı5443,32
Üs savunma Puanı5553,38
Deneyim586,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar812000
Galibiyetler38347,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler41350,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere161,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27333,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6140,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,140,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7840,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar824,760,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı15891,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10251,2600,0000,0000,00
Deneyim517,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar812
Galibiyetler38347,17%
Yenilgiler41350,86%
Berabere161,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar27333,62%
İmha edilen Tanklar6140,76
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar7840,97
Verilen Hasar824,76
Düşman üssü işgal puanı15891,96
Üs savunma Puanı10251,26
Deneyim517,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar40000
Galibiyetler2255,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1845,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1845,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar300,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar601,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.425,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı771,9300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı330,8300,0000,0000,00
Deneyim405,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar40
Galibiyetler2255,00%
Yenilgiler1845,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1845,00%
İmha edilen Tanklar300,75
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar601,50
Verilen Hasar1.425,48
Düşman üssü işgal puanı771,93
Üs savunma Puanı330,83
Deneyim405,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (383)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
TVP T 50/51102189,2477242047,86%1780,33
Löwe 81219,6475237747,75%1493,92
E 50 Ausf. M102112,8379935751,82%1848,55
STB-1101910,6774734747,84%1709,77
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81187,9674831248,40%1453,06
Centurion Action X102133,6579731051,61%1976,78
KV-856842,9466729657,09%1721,93
T-34-3 81272,8177927950,18%1775,91
WZ-111 model 1-491393,4175427548,73%1312,08
WZ-1328648,7162127548,36%943,07
Type 586490,5653826753,18%936,09
Cromwell B 6857,2780124962,25%1865,34
1108990,6264823742,19%1053,28
T1 Cunningham1194,7144422959,83%1540,99
E 25 71002,1973222251,35%1622,12
IS-27934,8369522155,20%1350,14
Škoda T 5092041,5286921651,85%2020,66
Cromwell6808,4275221358,22%2083,49
WZ-12091065,2064220842,31%925,34
STA-18824,3161420646,60%986,17
Panther mit 8,8 cm L/71 81087,7276220152,24%1568,19
Type 5 Chi-Ri7667,6050919336,79%860,70
T-34-28731,0060919247,40%940,11
Type 3 Chi-Nu Kai 5462,6952818950,79%1350,10
121101799,1374618853,19%1662,56
STA-2 81115,6780918655,38%1601,14
WZ-1317282,8750818043,33%293,55
Type T-345279,0838317748,59%668,59
KV-15695,8468917162,57%1973,22
StuG IV 5517,5545716943,20%1297,21
Type 6191265,2372216553,33%1275,46
Jagdpanther71056,7768015947,80%1546,80
T-54 first prototype 81091,3177215950,31%1399,31
SU-14-281327,9373015455,19%1489,65
KV-26719,1862915457,14%1385,39
leKpz M 41 90 mm GF 8788,7867015050,67%1337,70
Tiger I71168,6978814854,05%1731,07
T-34-17616,9158014551,72%863,96
Rhm.-Borsig Waffenträger81538,2172614445,83%1589,33
AMX 50 10081335,0675714351,75%1667,52
VK 45.02 (P) Ausf. B91556,1380414249,30%1604,85
Tiger II81237,5376014053,57%1568,83
MT-256474,2256014047,86%1558,93
Spähpanzer Ru 2519895,4068313446,27%1364,53
ARL 446735,8862513256,82%1472,28
S-517782,0651513147,33%814,25
ISU-15281484,0672213149,62%1525,94
59-166212,6342212846,88%368,25
Bat.-Châtillon 25 t102267,3378712648,41%2097,59
IS-381291,8377112652,38%1563,79
Type 4 Chi-To6476,4849212346,34%839,03
Sturer Emil7902,7861012349,59%1280,16
M5A1 Stuart4125,9833712246,72%316,60
Kranvagn102236,4780311947,90%1849,35
T-5491567,5078911951,26%1762,61
T-54 ltwt.91013,2074611952,10%1530,20
M66711,4160911856,78%1374,78
T26E4 SuperPershing 81110,1476211846,61%1530,78
AMX 13 909983,1672411647,41%1554,79
Maus101875,7773511446,49%1405,18
VK 36.01 (H)6715,1257711344,25%1340,15
113101653,2069911344,25%1326,85
Pz.Kpfw. T 25 5587,5163611356,64%1842,02
T-62A102077,2476211147,75%1876,61
T2971214,7283611060,00%1736,85
Leopard 1102108,3973710944,95%1860,78
T-34-85 Rudy 6878,0174610554,29%1762,62
Panther7827,7765210447,12%1365,62
SU-15271109,5875710457,69%1888,15
AMX 13 F3 AM6673,5248710452,88%983,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81120,2673410460,58%1490,14
AMX Chasseur de chars 81155,1380410452,88%1585,69
E 7591617,1380710352,43%1681,41
Vickers Mk. E Type B2143,2126610250,00%662,83
M41 Walker Bulldog8819,6474510250,00%1681,08
AMX 30 1er prototype91643,087989954,55%1640,28
Object 41681219,077649852,04%1750,95
Type 64 6621,026119647,92%1566,37
M5 Stuart4160,624239353,76%625,31
AMX 50 12091720,177919253,26%1784,37
Aufklärungspanzer Panther7566,985889248,91%1210,80
Panther II81236,977769153,85%1932,26
KV-481150,037468953,93%1383,69
Škoda T 40 6778,796908956,18%1742,18
T34 81158,737458855,68%1403,94
AT 1581387,898248855,68%1643,05
T-437879,717098650,00%1615,39
AMX M4 mle. 457894,606378650,00%1119,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C3257,964998547,06%1436,26
Heavy Tank No. VI 6906,137538564,71%1897,82
Churchill I5584,356118453,57%1483,97
T-1091991,259268460,71%2421,81
Object 140101829,136938442,86%1430,17
Grille 15102109,506638446,43%1625,67
VK 30.02 (D)7805,296828349,40%1372,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5388,304218134,57%905,66
IS71013,607578055,00%1521,93
IS-6 81072,697038047,50%1112,05
Black Prince7812,057067954,43%1138,72
Type 2597 Chi-Ha3209,113097955,70%825,19
KV-371354,009117968,35%2459,77
AMX 50 B102250,307657950,63%1947,52
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6792,826417949,37%1928,95
FCM 50 t 81140,957537949,37%1448,84
M4 Sherman5418,874887853,85%1087,92
M48A5 Patton101959,797557852,56%1639,33
AMX 13 757608,916297749,35%1228,21
SU-100Y 6860,646697656,58%1539,66
O-Ho81382,038857556,00%1706,78
Waffenträger auf Pz. IV91716,047577558,67%1501,77
BDR G1 B5422,244197440,54%749,63
Rheinmetall Panzerwagen101097,426067440,54%1003,62
M46 Patton KR 81284,578477450,00%1841,56
VK 30.01 (H)5518,224747243,06%1050,15
M26 Pershing81270,557677147,89%1803,72
Jagdtiger91527,377017044,29%1251,59
Ferdinand81605,388166953,62%1884,43
Matilda4428,754916848,53%1464,12
VK 30.01 (P)6682,715836845,59%1383,54
Panzer 58 Mutz 81272,417806850,00%1712,23
T-345309,424116750,75%729,15
SU-85B4372,913616744,78%849,04
Lorraine 155 mle. 507717,005966755,22%882,86
Challenger7904,387206657,58%1514,83
O-Ni71084,357566553,85%1558,94
SU-86648,424626544,62%731,73
Pz.Sfl. IVc5581,574836546,15%1484,75
Type 62 7797,877456355,56%2252,31
Type 3 Chi-Nu5311,143656344,44%716,99
Pz.Kpfw. II Luchs4300,795216353,97%1284,23
Jagdpanzer IV6797,876446253,23%1656,04
M3 Lee4251,823456251,61%898,27
SU-1006882,156566256,45%1754,83
M46 Patton91824,478956262,90%2119,82
T54E191982,748476254,84%1899,90
Rheinmetall Skorpion G 81329,618246267,74%1477,30
ISU-122S 71089,187126251,61%1691,16
Jagdpanther II8941,396556152,46%912,86
Renault NC-31194,181646045,00%331,65
Strv 103-092073,977866045,00%1603,66
FV3046739,685786066,67%1624,11
Churchill III 5597,158416060,00%1640,49
M56 Scorpion 71307,558616058,33%2268,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4398,974055938,98%1008,01
105 leFH18B2 5583,856155967,80%1434,87
Nashorn6845,806415961,02%1641,17
VK 30.02 (M)6608,365675940,68%1174,00
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3417,205955959,32%2049,75
Matilda Black Prince 5557,955875856,90%1751,04
StuG III Ausf. G5466,354755754,39%1151,16
TVP VTU Koncept81118,258275759,65%1834,58
T1 Heavy Tank5513,095775554,55%1190,34
Jagdpanzer E 100102336,098325558,18%2061,31
T2071102,137525448,15%1907,11
VK 28.016349,444875444,44%866,01
Tiger (P)71202,268395462,96%2053,05
VK 30.01 (D)6713,786635455,56%1623,98
Charioteer81478,898845466,67%1713,86
T-1506807,386955362,26%1771,29
AMX ELC bis5240,214055345,28%567,24
UDES 0381344,856955244,23%1325,33
E 100102150,588295257,69%1801,06
AT 771195,698585263,46%1842,55
A-436760,925805236,54%1545,79
A-4471163,298385255,77%2277,26
Strv m/42-57 Alt A.2 6923,007135255,77%1895,77
112 81332,548625257,69%1776,76
WZ-131G FT6789,185455038,00%1351,31
Indien-Panzer81061,206605046,00%1282,94
T499851,286745050,00%1171,03
WZ-111 81261,578334955,10%1616,70
Sherman Firefly6738,206484953,06%1500,70
SU-100M171111,807614955,10%1773,18
B14220,543804854,17%718,37
Crusader5336,234224850,00%916,72
Valentine4257,483634852,08%1063,71
Valentine AT3183,522724847,92%465,01
Object 430102443,158834843,75%2262,55
LTTB8757,217034746,81%1410,26
VK 16.02 Leopard5189,894054645,65%487,19
AMX 12 t6533,376274660,87%1617,46
T376583,706834656,52%1694,99
Dicker Max 6758,045764645,65%1392,44
KV-5 81518,7110554566,67%2308,18
Durchbruchswagen 24207,363724454,55%617,37
T404325,633764346,51%730,21
T-284153,832454242,86%267,01
FV4004 Conway91809,676824240,48%1619,28
Tiger 131 6888,528324273,81%1842,14
Hummel6701,274934146,34%1047,87
Marder II3313,883984057,50%1027,41
AT 86926,757314055,00%1840,42
Strv S1 81598,358404062,50%1878,80
FV4202 81083,088194062,50%1598,26
Škoda T 256851,566823951,28%1809,44
FCM 36 Pak 40 3469,385773961,54%1977,24
Comet7948,727943964,10%1765,84
M4A3E8 Sherman6891,267493860,53%2279,14
MS-11132,553843852,63%734,02
Strv 103B102563,249773878,95%1991,28
ARL V396518,533863821,05%802,20
AMX 30 B101862,327673857,89%1671,52
Matilda IV 5562,896203850,00%1730,19
Konštrukta T-34/1007964,957053756,76%1618,15
T-46398,081863735,14%195,38
T-4481241,869083770,27%2078,21
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3343,706583767,57%1574,14
Somua SAu 404267,673283644,44%684,59
T3281024,547473551,43%1122,29
59-Patton 81064,898263554,29%1549,70
SU-855496,534723461,76%1219,48
Pz.Kpfw. III/IV5365,854613455,88%1067,69
Cruiser Mk. III2114,711973447,06%393,85
G.W. Panther7819,854793444,12%822,91
SU-122-44 71057,717573467,65%1540,28
AMX 13 105 AM mle. 505333,793613348,48%565,95
M8A14260,883683348,48%638,76
M2 Light Tank2101,751743221,88%267,86
Alecto4252,693393237,50%544,56
Pz.Kpfw. VII102133,978693256,25%1636,27
T28 Concept 71011,386953246,88%1406,97
M10 Wolverine5592,815593151,61%1619,76
AT 25572,655683158,06%1673,47
M24 Chaffee5375,946013158,06%1190,70
T675440,374873053,33%978,74
Sherman III5520,075353053,33%1440,32
T2 Light Tank 2166,434083050,00%939,36
A-20499,792682944,83%188,79
O-I Experimental51062,458152951,72%2279,86
G.W. E 100101134,314862948,28%911,13
Tortoise91650,936892944,83%1282,40
Type 5 Heavy101924,259012864,29%1410,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E3148,003032857,14%612,30
T216471,795592857,14%1530,80
Type 1 Chi-He4238,374022770,37%923,51
M41 HMC5539,264682744,44%767,75
T-34-856635,085352634,62%1279,83
AMX 404201,853572657,69%947,30
IS-4101555,696922646,15%1192,86
BT-73149,562782564,00%758,57
M7 Priest3150,242482548,00%271,03
T56 GMC3212,963122548,00%636,44
IS-2 71090,527992560,00%1405,39
Archer5745,836912466,67%2364,48
AT 15A 7873,756912458,33%1235,88
Churchill VII6724,916852360,87%1515,16
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4187,704052343,48%649,73
Renault UE 573152,962072334,78%277,00
Marder 38T4379,094162343,48%931,25
T-44-100 81074,008102360,87%1596,43
Vickers Medium Mk. I169,731442245,45%180,25
Pz.Kpfw. 38 (t)3207,323372263,64%869,21
Panzerjäger I2142,641812231,82%371,90
Centurion Mk. I81388,188852263,64%2124,05
S35 CA5563,365652259,09%1401,57
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4486,917082268,18%1652,07
AC 4 Experimental 6789,827512254,55%1572,13
M4A1 Revalorisé 81340,778482263,64%1719,83
Type 98 Ke-Ni3131,952092138,10%356,29
Leichttraktor1162,813472157,14%970,94
O-I61063,389232180,95%2264,16
LTP 3276,334362166,67%1578,37
D2369,701952050,00%99,45
Pz.Kpfw. 35 (t)2184,554092055,00%1085,48
ST vz. 394311,204362050,00%1149,82
Pz.Kpfw. III Ausf. J4260,554152065,00%1097,09
SU-5493,901412025,00%0,77
M75261,054742055,00%930,01
Grille5381,953242040,00%577,14
M18 Hellcat6655,006272065,00%1241,71
TOG II* 6988,056882045,00%1834,94
Emil I81543,897651947,37%1597,92
Pz.Kpfw. II Ausf. G3142,952821947,37%482,39
SARL 424400,054611947,37%1423,07
Type 97 Chi-Ha3216,673131855,56%796,49
M2 Medium Tank3128,562481855,56%446,59
G.W. Tiger91268,615421833,33%1039,90
ST-I91904,509521855,56%1995,29
T57 Heavy Tank102405,008511850,00%1732,96
Light Mk. VIC 2120,673001872,22%861,70
Kanonenjagdpanzer 8799,115401833,33%752,17
Strv m/425773,006731741,18%2614,80
Covenanter4388,005711770,59%2328,94
Pz.Kpfw. T 15 3212,003621758,82%1057,11
T 55A 91104,357421758,82%1027,39
LT vz. 352210,443871637,50%1306,15
Lago4493,695631662,50%2178,56
SU-76M3258,813041643,75%735,49
VK 20.01 (D)4138,133171650,00%308,01
SU-122A5546,003771637,50%1119,39
Grant4628,937021566,67%3089,70
Type 95 Heavy4383,204171546,67%1327,56
T-703157,073791573,33%730,11
Schwarzpanzer 58 81514,739401560,00%2123,45
T14 5575,647201457,14%1555,87
Chi-Ni2106,432191450,00%413,32
LT vz. 383352,364931450,00%2229,05
60G FT5894,797451457,14%3023,81
T71 DA7491,145141442,86%790,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91421,237141346,15%1406,17
G.Pz. Mk. VI (e)257,771541353,85%263,86
T-45 2186,154191361,54%1204,60
T-34-85M 6835,695981330,77%1274,39
M3 Stuart3144,252601241,67%486,79
Type 95 Ha-Go278,751381216,67%150,55
Strv 746952,337701266,67%2128,57
Pz.Kpfw. II2122,502581250,00%527,73
Vickers Medium Mk. III3236,173181266,67%1034,79
SU-263161,002261258,33%378,15
T-505109,834041266,67%333,74
T25 Pilot Number 1 81073,087311241,67%1091,19
Panther/M10 71186,179071258,33%2299,31
Škoda T 245386,645881172,73%1241,08
Cruiser Mk. II3183,732411136,36%583,21
Emil II92049,809391060,00%2205,62
Cruiser Mk. IV3180,603371070,00%810,87
FV215b (183) 101447,006111050,00%968,17
M4A3E8 Fury 6906,508701060,00%2166,58
Kolohousenka1162,56342955,56%1108,55
Vickers Medium Mk. II2127,22257977,78%672,15
SU-76G FT4538,44526955,56%1724,50
SU-85I 5875,67821977,78%2962,26
Renault FT 75 BS286,50124825,00%230,84
Hotchkiss H352155,88266862,50%755,88
D1240,25109825,00%1,15
IS-7102021,25883850,00%1898,83
T-100 LT102084,631000875,00%2902,49
VK 45.03 71047,13786875,00%1416,42
T-262100,29281757,14%429,63
M374126,29164714,29%140,08
Type 91 Heavy3232,57361742,86%777,44
T2 Medium Tank2111,00240742,86%387,38
AMX 383150,43455757,14%690,79
Universal Carrier 2-pdr277,00224771,43%344,10
Pz.Kpfw. I232,86174742,86%12,43
FV4005 Stage II101589,71892785,71%1258,76
BT-7 artillery 3168,71258742,86%690,68
Lorraine 39L AM387,17178633,33%8,29
Somua S353277,67541683,33%1410,38
Stuart I-IV3310,00543560,00%1573,97
Sturmpanzer I Bison367,00164540,00%3,10
KV-137662,00696580,00%1150,83
KV-220-2 5298,80290540,00%306,20
M22461,50639425,00%3950,04
Ikv 65 Alt II6750,00443425,00%1070,22
Cruiser Mk. I2151,50281475,00%771,54
T-602157,75357475,00%1012,75
T18 HMC3226,25469475,00%1145,06
Excelsior 5749,00787450,00%2086,27
Renault FT141,00118333,33%0,00
BT-22144,67262333,33%672,04
Pvlvv fm/422181,33303366,67%897,96
Type 5 Ke-Ho4242,00288333,33%622,03
Sexton II3139,00176333,33%378,37
Ikv 90 Typ B71278,679523100,00%2032,45
AT-1238,3396333,33%1,47
Wespe3267,33322366,67%957,89
T-26G FT2124,67311366,67%553,84
M3G FT3266,005073100,00%1116,10
Renault FT AC2131,67320366,67%519,90
Bishop5116,67242333,33%1,50
T-804194,00401366,67%746,25
T82 HMC4140,00271333,33%175,48
Renault Otsu148,00180250,00%113,80
Ikv 723153,503972100,00%571,60
Birch Gun40,004820,00%0,00
T-29 3299,50328250,00%1053,53
Strv m/382185,004981100,00%1056,06
Strv m/40L3142,0016410,00%291,07
Leo7590,006241100,00%917,68
T1 HMC248,001991100,00%261,00
Sav m/434450,0033510,00%1563,83
Ikv 1035873,007341100,00%2594,99
SU-1820,001010,00%0,00
Sturmpanzer II4150,0016010,00%188,82
T3 HMC2256,004571100,00%1493,37
Loyd Gun Carriage2175,0016010,00%1099,70
AMX 105 AM mle. 474412,006281100,00%1650,17
Pz.Sfl. IVb4167,003481100,00%507,56
FV217 Badger101430,0052810,00%542,71
L-60 2143,003651100,00%858,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,003481100,00%261,00
T-28E with F-30 4142,003031100,00%346,93

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 28/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 02/01/2017
Ayrıldı: 26/02/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/01/2016
Ayrıldı: 17/12/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 24/07/2015
Ayrıldı: 28/10/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 15/07/2014
Ayrıldı: 01/06/2015