LUKASN84

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/12/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2248702337
Ortalama Seviye7,450,008,969,24
Galibiyetler1138250,62%00,00%1043,48%1745,95%
Yenilgiler1085848,29%00,00%1356,52%2054,05%
Berabere2471,10%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar643928,63%00,00%417,39%718,92%
İmha edilen Tanklar183250,8100,00100,43210,57
Yoketme Oranı1,140,000,530,70
Tespit edilen Tanklar221160,9800,00220,96360,97
Verilen Hasar1.012,360,001.140,261.401,46
Düşman üssü işgal puanı171980,7600,00321,391824,92
Üs savunma Puanı119070,5300,0000,0000,00
Deneyim541,280,00495,39619,89
WN71049,810,00619,81776,00
WN81283,210,00779,751145,36
Toplam
Savaşlar22487
Ortalama Seviye7,45
Galibiyetler1138250,62%
Yenilgiler1085848,29%
Berabere2471,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar643928,63%
İmha edilen Tanklar183250,81
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar221160,98
Verilen Hasar1.012,36
Düşman üssü işgal puanı171980,76
Üs savunma Puanı119070,53
Deneyim541,28
WN71049,81
WN81283,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar23
Ortalama Seviye8,96
Galibiyetler1043,48%
Yenilgiler1356,52%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar417,39%
İmha edilen Tanklar100,43
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar220,96
Verilen Hasar1.140,26
Düşman üssü işgal puanı321,39
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim495,39
WN7619,81
WN8779,75
Son 30 gün
Savaşlar37
Ortalama Seviye9,24
Galibiyetler1745,95%
Yenilgiler2054,05%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar718,92%
İmha edilen Tanklar210,57
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar360,97
Verilen Hasar1.401,46
Düşman üssü işgal puanı1824,92
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim619,89
WN7776,00
WN81145,36
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler730,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1669,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar626,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,1700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar251,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar696,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı291,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı90,3900,0000,0000,00
Deneyim308,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler730,43%
Yenilgiler1669,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar626,09%
İmha edilen Tanklar40,17
Yoketme Oranı0,24
Tespit edilen Tanklar251,09
Verilen Hasar696,17
Düşman üssü işgal puanı291,26
Üs savunma Puanı90,39
Deneyim308,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler1043,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1252,17%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar834,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar160,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,070,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar701,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı703,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim353,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler1043,48%
Yenilgiler1252,17%
Berabere14,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar834,78%
İmha edilen Tanklar160,70
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar160,70
Verilen Hasar701,96
Düşman üssü işgal puanı703,04
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim353,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38000
Galibiyetler2052,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1847,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1539,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar350,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,520,000,000,00
Tespit edilen Tanklar230,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar787,890,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı350,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı411,0800,0000,0000,00
Deneyim504,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar38
Galibiyetler2052,63%
Yenilgiler1847,37%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1539,47%
İmha edilen Tanklar350,92
Yoketme Oranı1,52
Tespit edilen Tanklar230,61
Verilen Hasar787,89
Düşman üssü işgal puanı350,92
Üs savunma Puanı411,08
Deneyim504,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (218)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T2971212,7356978758,32%1753,62
Cromwell B 6795,9552369453,03%1721,97
T3281198,4861858856,46%1492,23
SU-122-44 71076,5049855655,04%1628,16
M10391352,2947350045,00%1185,63
M53/M5591289,9148750051,40%1332,91
E 25 7913,4650549352,94%1388,01
T110E5101610,1557242845,79%1146,06
M446783,5242640149,63%1428,81
Spähpanzer Ru 2519799,2049640050,50%1112,38
T-34-3 81055,4650035547,04%1248,24
KV-26792,2944930552,79%1428,83
Konštrukta T-34/1007894,1947230051,67%1557,66
Škoda T 5091415,8763530049,00%1314,22
AMX M4 mle. 457954,3943630044,00%1203,39
M40/M4381212,3046930051,00%1467,20
M127906,4845230050,33%1340,51
Spähpanzer SP I C7735,4844130050,67%1409,31
T92 HMC101482,9649329943,81%1271,86
ELC EVEN 90 8509,1860928052,14%905,41
Rheinmetall Skorpion 81246,0769026950,19%1237,58
Škoda T 256694,2842624645,93%1450,06
TVP VTU Koncept8755,8644124643,50%835,75
Škoda T 40 6719,1239823746,41%1469,21
Type 64 6524,5139223246,98%1367,38
AMX 50 10081105,3949923149,35%1171,91
XM57 81525,6580921755,30%1483,54
Leopard 1101593,8771121448,13%1166,34
HWK 128734,8346521450,00%1286,74
Strv S1 81127,1550720653,40%1220,96
UDES 1691087,6257920047,50%913,58
Bat.-Châtillon 155 5591030,0261120054,00%952,66
Leopard Prototyp A91361,6959420049,00%1217,60
IS-3A 81242,8270019747,21%1279,23
Dicker Max 6763,6439318448,91%1356,65
IS71018,7664018054,44%1494,01
VK 30.01 (P)61149,2178717862,36%2460,23
Concept 1B 91686,1481116948,52%1250,72
Leo7688,0148715846,20%926,77
FV215b (183) 101282,1642115438,96%703,15
T3091587,1964915145,70%1321,98
M66903,4046815054,67%1673,35
ARL 446727,5748615046,00%1252,84
AMX 50 12091091,0948215035,33%749,83
VK 28.016500,4339115047,33%1392,00
T28 Prototype81199,2159015054,67%1305,41
M18 Hellcat6710,4639715052,67%1225,88
IS-M81051,8756115055,33%1176,07
Object 70591436,3569415051,33%1211,54
ShPTK-TVP 100 81058,4055614344,06%995,38
Jagdpanther II8832,7749614244,37%686,10
Char Futur 4 91367,1967114149,65%1150,31
UDES 14 Alt 58951,3452714050,71%1074,96
Bat.-Châtillon 155 58101179,3463714040,71%813,31
AMX 65 t8891,8448513554,07%988,78
AMX M4 mle. 54101599,8458213548,15%1093,44
Strv 746790,3644513255,30%1627,70
BT-7 artillery 3262,9034712251,64%1062,29
T-1506872,7759412158,68%1616,84
Pz.Kpfw. T 25 5497,1436611650,86%1338,15
AE Phase I 91355,4067511651,72%1148,59
T-34-85M 6786,1549211044,55%1341,25
FV4202 8910,9354510647,17%1106,18
T675496,1535710255,88%1211,54
Object 777 Version II 91653,7881410248,04%1445,11
STG 81038,0455110254,90%1238,22
Škoda T 245490,6647210058,00%1591,45
Strv m/425449,2733010053,00%1276,62
S-517773,3851910058,00%958,24
Emil II91502,4072710041,00%1166,41
T1 Heavy5691,1847910060,00%1746,32
M415571,9232510057,00%1007,44
Renault G15500,4852410045,00%1575,29
VK 16.02 Leopard5354,6636610051,00%1155,72
Lorraine 155 mle. 5181007,8859310051,00%1053,92
KV-15541,6736610051,00%1187,12
AMX M4 mle. 5191603,9471710055,00%1397,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5471,6739010053,00%1266,58
Mäuschen91580,5172510039,00%1351,54
Type 3 Chi-Nu Kai 5598,413949852,04%1844,77
Chrysler K GF 81069,277439055,56%1235,94
Jagdtiger Prototype 81211,356968548,24%1178,34
Object 752 91381,007178245,12%1000,73
Rheinmetall Panzerwagen10568,755318141,98%369,35
AMX 13 F3 AM6695,344788062,50%1027,42
T-50-2 6466,654707852,56%1427,72
T110E4101863,766807646,05%1296,09
Indien-Panzer8788,715137545,33%933,69
KV-1S6541,975187548,00%934,87
TBT 91901,968137545,33%1542,89
VK 45.02 (P) Ausf. A81179,917257447,30%1321,24
AMX 13 57 GF 7642,936477450,00%1219,35
SMV CC-64 Vipera 81119,797877361,64%1252,78
UDES 15/16101666,047287250,00%1228,63
G.W. Tiger (P)81072,216637255,56%1325,28
IS-2M 71100,037237163,38%1530,63
BZ-75101632,737167040,00%959,73
E 77 91485,398357052,86%1443,17
CS-52 LIS 81188,747196952,17%1330,96
Ashigaru 101677,236866950,72%1008,15
M48A2 Räumpanzer 81090,376966845,59%1125,68
Emil I81064,707416756,72%1129,51
VK 45.02 (P) Ausf. B91512,498406558,46%1445,93
Tiger (P)71175,116656459,38%1705,19
Object 703 Version II 81333,698646454,69%1365,35
Super Hellcat 7827,565186448,44%1208,50
Leichter Kpz. 70 (K) 8657,656476360,32%1055,75
M24E2 Super Chaffee 6324,713476243,55%688,17
Durendal 101610,677015843,10%1004,89
DZT-159 91413,007795752,63%1283,88
FV226 Contradictious 81098,167345650,00%917,99
LT-432 8653,226055545,45%1147,03
Turtle Mk. I 81256,568305558,18%1296,69
TVP T 50/51101422,936575459,26%1123,21
VK 100.01 (P)81171,237925354,72%1329,31
Kpz. 3 GST Turm 81278,237545356,60%1288,55
StuG III Ausf. G5490,943675246,15%1048,87
Tiger I71314,208805156,86%1968,93
T28 Concept 7847,674125137,25%1025,44
Hummel6661,064385058,00%1031,05
ST vz. 394333,564895060,00%1216,93
Lago4382,863505066,00%1490,22
T-284385,882885052,00%1328,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4367,323965044,00%943,43
M3 Lee4521,405405066,00%2870,85
M374374,642375048,00%1270,95
Pz.Kpfw. II Luchs4244,243205052,00%905,70
Lorraine 155 mle. 507785,585435052,00%920,94
G.W. Panther7833,526835056,00%986,30
M8A14402,262675048,00%1081,87
T25/27924,344665056,00%1524,80
SARL 424335,843945044,00%1015,45
T82 HMC4334,902855056,00%1116,19
Kranvagn101798,108324953,06%1361,01
Kunze Panzer 91027,246194953,06%787,94
113 Beijing Opera 101302,154934641,30%719,82
Somua SAu 404325,472144553,33%807,64
121B 101618,317914553,33%1313,16
SFAC 105 8926,055434440,91%630,99
SU-130PM 81321,267604259,52%1365,96
Stridsyxa 81207,748154261,90%1220,47
Pz.Kpfw. 5581257,567653951,28%1041,19
T-45 2115,052383953,85%411,73
leKpz M 41 90 mm GF 8598,033843941,03%784,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6443,794833852,63%1049,28
AMX 50 B101609,167023745,95%988,29
K-91-PT 91061,466643748,65%857,06
Krupp-Steyr Waffenträger 7982,426733661,11%1486,55
BZ-58-2 91445,326703438,24%1071,93
AMX 50 Foch (155) 101417,425833345,45%865,57
T-62A101312,256673256,25%957,36
Maus101612,877803154,84%1143,09
Tiger-Maus 91602,487793145,16%1238,69
Object 705A101562,756842850,00%1014,45
Lansen C 8909,435852835,71%721,24
122 TM 81285,326522850,00%1336,71
AMX 13 105 AM mle. 505492,602452536,00%828,59
Char Mle. 75 9655,084242425,00%519,76
AMX 30 B101031,574562330,43%530,60
Vz. 58 Medvěd 91715,617952343,48%1369,14
Kanonenjagdpanzer 105 81194,776502236,36%1049,59
TS-54 81213,108022142,86%1366,98
Nergal 81107,057262142,86%901,34
LT vz. 383175,702892035,00%518,99
Strv m/40L3252,401942050,00%831,88
T-463277,802902045,00%1202,46
Pz.Kpfw. 38 (t)3390,753442065,00%1915,70
M7 Priest3273,952172050,00%748,10
Type 5 Heavy101958,108072045,00%1274,29
M2 Medium Tank3358,453752075,00%1957,32
T56 GMC3230,701942045,00%687,42
Pz.Kpfw. I Ausf. C3286,104022060,00%1795,92
Somua S353288,304582050,00%827,09
T18 HMC3196,602472050,00%865,50
Fantôme 91385,957441952,63%1305,65
BZ-16681013,336891844,44%913,35
43 M. Toldi III 3196,562321850,00%926,48
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4344,884941776,47%1523,59
Tiger 131 6909,195211656,25%1538,68
L-60 282,692181631,25%183,70
Ashbringer 101974,318331656,25%1360,63
LT vz. 352300,935291560,00%1909,41
Strv m/382301,073831573,33%1880,85
Pz.Kpfw. 35 (t)2273,003521560,00%1792,64
Hotchkiss H352276,534471560,00%1492,46
T1 HMC290,131081546,67%329,41
T-262267,204121560,00%1550,30
Grille5476,603321540,00%783,11
T2 Medium Tank2280,074571560,00%2078,34
T3 HMC2144,801571540,00%444,94
Pz.Kpfw. I2149,401861520,00%436,91
Object 274a 8915,675331540,00%760,50
Matilda Black Prince 5346,533011553,33%767,40
Yong Bing 91760,609081566,67%1721,36
TKS z n.k.m. 20 mm 234,641541442,86%47,79
Pz.Kpfw. VII101421,648851464,29%1030,66
GSOR the TANK 9712,644981435,71%385,19
Object 268 Version V 101716,006171450,00%1168,10
Bofors Tornvagn 81085,796651435,71%816,34
KV-856567,923321241,67%843,28
Waffenträger auf E 100101405,005461241,67%729,01
VK 36.01 (H)6653,276051154,55%1080,68
Kolohousenka1211,503971050,00%1067,36
Strv fm/211242,202891060,00%1560,51
T1 Cunningham1295,704051060,00%2735,34
Renault FT1210,803481050,00%1395,95
Leichttraktor1233,603581080,00%1454,63
MS-11239,504531070,00%1814,16
E 75 TS 81379,608791060,00%1710,30
M56 Scorpion 7711,604351040,00%740,01
StuG IV 5369,202081030,00%658,90
Chieftain Mk. 6 101273,00695850,00%742,11
S35 CA5657,50428650,00%1335,52
M4A1 FL 10 6702,00627450,00%1197,63
Vercingétorix 91478,50670425,00%1310,25
ZŤS Vz.63-1 Ogar 9364,67588333,33%3,10
Carro da Combattimento 45 t 10866,33622333,33%358,23
Valentine II 4125,33185333,33%139,91

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/12/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/12/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 22/08/2016
Ayrıldı: 26/01/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 15/10/2015
Ayrıldı: 18/12/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 26/12/2015
Ayrıldı: 04/06/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/06/2016
Ayrıldı: 16/08/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 24/05/2018
Ayrıldı: 20/05/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 19/10/2014
Ayrıldı: 24/01/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/02/2015
Ayrıldı: 08/03/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 10/03/2015
Ayrıldı: 13/10/2015