Kuno_Ferry

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 11/04/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar288020652
Ortalama Seviye5,340,006,506,06
Galibiyetler1364147,36%00,00%6100,00%2650,00%
Yenilgiler1483551,51%00,00%00,00%2650,00%
Berabere3261,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar589420,46%00,00%583,33%1223,08%
İmha edilen Tanklar139470,4800,00111,83300,58
Yoketme Oranı0,610,0011,000,75
Tespit edilen Tanklar226390,7900,0020,33300,58
Verilen Hasar389,610,001.008,33653,85
Düşman üssü işgal puanı452851,5700,00406,67811,56
Üs savunma Puanı80550,2800,0000,0000,00
Deneyim367,420,001.061,00573,52
WN7610,160,001689,45766,85
WN8543,730,001101,69777,05
Toplam
Savaşlar28802
Ortalama Seviye5,34
Galibiyetler1364147,36%
Yenilgiler1483551,51%
Berabere3261,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar589420,46%
İmha edilen Tanklar139470,48
Yoketme Oranı0,61
Tespit edilen Tanklar226390,79
Verilen Hasar389,61
Düşman üssü işgal puanı452851,57
Üs savunma Puanı80550,28
Deneyim367,42
WN7610,16
WN8543,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar6
Ortalama Seviye6,50
Galibiyetler6100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar583,33%
İmha edilen Tanklar111,83
Yoketme Oranı11,00
Tespit edilen Tanklar20,33
Verilen Hasar1.008,33
Düşman üssü işgal puanı406,67
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.061,00
WN71689,45
WN81101,69
Son 30 gün
Savaşlar52
Ortalama Seviye6,06
Galibiyetler2650,00%
Yenilgiler2650,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1223,08%
İmha edilen Tanklar300,58
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar300,58
Verilen Hasar653,85
Düşman üssü işgal puanı811,56
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim573,52
WN7766,85
WN8777,05
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar409,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim584,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%
İmha edilen Tanklar10,50
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar10,50
Verilen Hasar409,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim584,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar64000
Galibiyetler2437,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3859,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2031,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar240,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar260,4100,0000,0000,00
Verilen Hasar754,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı981,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı220,3400,0000,0000,00
Deneyim530,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar64
Galibiyetler2437,50%
Yenilgiler3859,38%
Berabere23,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar2031,25%
İmha edilen Tanklar240,38
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar260,41
Verilen Hasar754,03
Düşman üssü işgal puanı981,53
Üs savunma Puanı220,34
Deneyim530,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar807000
Galibiyetler36945,72%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler40349,94%00,00%00,00%00,00%
Berabere354,34%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27333,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2950,3700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3920,4900,0000,0000,00
Verilen Hasar599,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10301,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8691,0800,0000,0000,00
Deneyim500,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar807
Galibiyetler36945,72%
Yenilgiler40349,94%
Berabere354,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar27333,83%
İmha edilen Tanklar2950,37
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar3920,49
Verilen Hasar599,71
Düşman üssü işgal puanı10301,28
Üs savunma Puanı8691,08
Deneyim500,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (473)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Leichttraktor1167,9621389748,83%739,21
M10 RBFM 5496,2551863150,24%884,13
BT-7 artillery 3162,8921462846,18%455,30
Panzerjäger I2207,7621847651,47%743,12
T78 6653,4154446846,15%782,80
Strv S1 8743,5047643246,30%564,99
Super Hellcat 7561,4250937749,34%664,46
Pz.Kpfw. I Ausf. C3139,5224536947,70%527,09
T-45 2161,3023635653,09%734,01
Strv 103B101230,1162135545,07%655,80
Spähpanzer SP I C7392,3834329242,12%499,67
MTLS-1G14 3342,2750328846,88%1284,07
Marder 38T4304,1526926453,03%712,96
Pz.Kpfw. II Luchs4142,1323426148,66%337,12
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5340,9542524252,48%759,45
Pz.Kpfw. T 15 3180,3826024047,08%623,66
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4156,3816623045,65%198,15
VK 16.02 Leopard574,3920922846,49%79,99
L-60 2107,0523821847,71%455,20
Panther7449,5634021442,52%445,78
Type T-345270,2922621041,90%526,90
Spähpanzer Ru 2519423,5744620839,42%325,64
Hummel6424,1838420449,02%480,06
IS7575,5652320347,29%581,44
T2 Light Tank 2143,8227519751,27%575,46
Valentine II 4262,7134919551,28%824,65
T-345207,9923619345,08%332,43
T-50-2 6305,8842019045,26%644,70
MKA 2259,3932318549,19%1008,11
KV-15302,2729318057,78%525,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2109,7526617959,22%470,32
Marder II3310,8326417855,62%908,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5186,4121117850,56%324,75
Tiger I7532,6737617248,26%495,96
SU-855265,6820716143,48%403,26
VK 20.01 (D)4168,6123216150,31%359,03
Pz.Kpfw. III Ausf. J4151,9919616044,38%195,08
Type 5 Chi-Ri7323,3228915736,94%203,61
IS-38703,5758115746,50%596,40
Pz.Kpfw. III/IV5190,5119215542,58%272,38
Type 619804,0158715442,21%519,15
KV-26352,8033814952,35%448,75
Strv 103-091058,2056514642,47%679,77
StuG III Ausf. G5250,8720314144,68%361,54
Ikv 65 Alt II6284,1725514144,68%274,47
Maus101087,1170414045,00%602,68
Jagdpanzer IV6421,0427613947,48%588,26
Type 4 Chi-To6262,3223613645,59%279,95
Leopard Prototyp A9846,7956113643,38%539,90
VK 168.01 Mauerbrecher 8748,9059113644,12%643,87
Type 3 Chi-Nu5160,8418613241,67%176,99
VK 30.01 (D)6344,9527313044,62%447,33
Indien-Panzer8521,5845212946,51%457,01
Strv m/425221,4325212853,91%451,29
Jagdpanther7406,6631812844,53%309,74
Controcarro 1 Mk. 29954,5458212544,00%578,30
IS-2-II8632,0256912546,40%534,27
VK 28.016116,6321112338,21%40,85
Großtraktor - Krupp 3190,3026012352,85%594,73
Nashorn6392,6029012245,08%458,40
Škoda T 256312,6438412153,72%448,56
Type 97 Te-Ke 2109,4017312147,11%370,27
UDES 038591,5544112139,67%381,27
Pz.Kpfw. II2115,6321412045,00%307,10
Pz.Kpfw. T 25 5327,7937912045,83%644,64
Matilda IV 5435,9852411952,94%1002,83
Tetrarch 2159,3923411752,14%693,59
ISU-1528744,9751411643,97%522,33
AT 25217,3824511446,49%292,35
T-109812,8658211142,34%564,74
M22 Locust 3165,2823811049,09%520,96
VK 30.01 (P)6277,7626610955,05%335,83
TVP VTU Koncept8434,0148210840,74%287,38
M-III-Y8681,9758910839,81%538,14
43 M. Toldi III 3142,8420110837,96%466,38
T9591031,5964610650,00%693,45
VK 30.02 (M)6343,2629410651,89%492,95
Matilda Black Prince 5349,1132310637,74%599,07
105 leFH18B2 5683,9553610547,62%1286,15
Pz.Kpfw. KW I (r) 5550,7962310555,24%852,39
Type 5 Ke-Ho4189,3924110352,43%523,61
AMX ELC bis5141,6122510344,66%239,86
Light Mk. VIC 2120,2326910344,66%486,29
VK 30.01 (H)5315,4026110249,02%627,55
Pz.Sfl. IVc5214,7519410249,02%320,64
Grille5283,0520610147,52%438,81
Primo Victoria 8488,9346410135,64%357,92
G.W. Panther7699,7653510042,00%648,27
T-29 3206,572549857,14%667,13
VK 36.01 (H)6527,973259643,75%721,52
Progetto CC55 mod. 548881,696649648,96%790,72
UDES 169847,666009543,16%560,98
VK 45.02 (P) Ausf. A8574,265209445,74%425,36
M3 Lee4156,881819352,69%431,67
M5 Stuart473,391799350,54%99,21
IS-2M 7767,396299345,16%729,38
Vz. 64 Blesk8289,675289253,26%332,40
Škoda T 245187,531999042,22%263,11
Churchill I5265,512989051,11%395,09
Ikv 1035176,881938947,19%222,82
Cromwell6229,322718736,78%152,29
P.44 Pantera8590,645388548,24%565,68
T1 Heavy5258,692838554,12%377,86
Tiger (P)7651,135548547,06%649,29
Bishop5213,811998542,35%238,01
Emil I8544,276108457,14%478,16
G.W. Tiger (P)8839,635508440,48%875,64
1108608,895288340,96%446,14
SMV CC-678516,695108342,17%303,28
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3376,616618342,17%819,73
O-I6513,114408245,12%678,03
Ferdinand8571,604508240,24%316,29
AT 158833,356598258,54%820,39
LHMTV8329,204958250,00%395,08
IS-27775,046068146,91%845,93
KV-48913,906588045,00%929,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G354,781328045,00%45,50
UDES 14 Alt 58546,545547949,37%500,26
Pz.Kpfw. 35 R 2419,066357958,23%1366,16
Renault G15201,142307851,28%386,03
AT 86296,053287850,00%344,23
Mäuschen9820,405847741,56%469,59
P.435156,642467556,00%285,71
Sturmpanzer II4213,342257452,70%596,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E389,151457444,59%65,48
VK 100.01 (P)8597,625777450,00%500,29
KV-856403,854157346,58%498,09
T26E3 Eagle 7 7667,375917349,32%815,58
TNH 105/10008620,945577247,22%548,40
T288499,855567251,39%371,63
Valentine3182,252067152,11%550,67
T-804176,502226855,88%614,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4171,811836845,59%326,06
GSR 3301 Setter7283,283976830,88%323,46
53TP Markowskiego8634,955936648,48%534,34
Škoda T 509774,756676555,38%580,54
Konštrukta T-34/1007513,815156451,56%623,29
Type 4 Heavy9703,945566435,94%318,94
AMX 65 t8707,196366454,69%707,75
IS-3-II9700,946326450,00%462,25
TKS z n.k.m. 20 mm 2111,302196346,03%461,20
SU-1527548,444406346,03%537,72
Progetto C50 mod. 669775,865596336,51%400,15
P.43 bis6381,034326245,16%490,86
SU-76G FT4202,322116248,39%282,80
FV224 Chopper7730,825736144,26%636,90
T7 Combat Car 2131,112726142,62%485,81
Durchbruchswagen 24153,472066055,00%313,90
StuG III Ausf. B4204,852056046,67%344,39
Matilda4196,322075945,76%351,39
SARL 424146,711695944,07%243,57
KV-1S6267,192905947,46%271,46
SU-1006506,474215846,55%704,72
Škoda T 177329,954615844,83%455,57
AMX 50 Foch9979,386175846,55%614,36
Crusader6160,002605759,65%362,86
T25 AT7488,024155736,84%350,98
T82 HMC4162,651705747,37%336,34
M2 Light2139,432515642,86%403,66
Carro d'assalto P.887533,795425648,21%534,23
O-Ho8560,505685646,43%405,04
O-I Experimental5302,272545646,43%368,25
Alecto4188,381795650,00%348,43
M4A1 FL 10 6667,886105660,71%1060,69
M26 Pershing8663,755295536,36%589,53
Valiant 5406,454885540,00%742,48
Emil II9758,895735444,44%423,78
AMX AC mle. 488658,335525446,30%502,67
E 25 7625,355345442,59%669,71
STA-18509,364935337,74%339,23
Ikv 90 Typ B7470,453845345,28%436,36
O-Ni7659,285755347,17%622,99
Rheinmetall Skorpion 8849,424615330,19%563,87
ST vz. 394135,231565238,46%156,80
StuG IV 5303,133425253,85%609,14
AMX 13 105 AM mle. 505199,802125139,22%151,67
Comet7394,354085135,29%321,48
AMX 12 t6216,063505133,33%276,99
SU-85B4159,161775152,94%258,43
Sav m/434198,401995044,00%333,62
Type 586397,124795058,00%668,59
M8A14158,601915056,00%283,04
Pz.Sfl. IC 4193,883015046,00%372,75
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,431764951,02%107,63
T34 B 8851,106174946,94%823,14
M3 Stuart3146,041874852,08%471,96
B14142,631974852,08%248,60
UDES 15/1610774,215824843,75%363,60
SU-100M17530,924874852,08%562,15
Achilles6396,834364854,17%564,30
M24E2 Super Chaffee 6301,563854841,67%572,15
T-284108,511654753,19%180,13
Centurion Mk. I8604,136614768,09%780,76
Covenanter5129,111884757,45%321,08
Strv fm/21196,331574652,17%381,37
Sturmpanzer I Bison3145,171594650,00%370,39
Semovente M43 Bassotto6391,023734641,30%374,00
KV-37609,895504652,17%626,38
AMX 105 AM mle. 474200,701754650,00%514,15
Rhm.-Borsig Waffenträger8836,205434650,00%662,00
Renault UE 57399,181234440,91%58,97
Prototipo Standard B9618,126214358,14%463,75
M5A1 Stuart4196,332404344,19%513,74
Pz.Sfl. IVb4276,792474355,81%802,77
T1E6 2101,281974346,51%297,26
BZ-587619,315554242,86%575,14
Panhard AMD 178B6153,793104252,38%263,90
KV-1 shielded 5476,266234252,38%793,98
KV-1SA 5518,365174230,95%881,87
Heavy Tank No. VI 6646,435654242,86%940,69
Lago4157,882054148,78%313,50
Pz.Kpfw. 38 (t)3101,541484146,34%154,52
Somua SAu 404131,051504136,59%84,81
Birch Gun4191,271704153,66%554,25
M-II-Y7699,835954146,34%736,70
LT vz. 383105,741493930,77%165,40
14TP468,641623948,72%104,80
Tiger II8637,335323941,03%442,93
Universal Carrier 2-pdr2108,031483948,72%285,00
M4A1 Revalorisé 8600,645233935,90%411,06
Renault FT1104,391893855,26%513,50
Grant4163,291823847,37%337,39
SMV CC-567629,844933839,47%581,40
T404212,872243863,16%521,31
BZ-1668585,745683847,37%446,38
Leo7315,814683751,35%310,60
Type 3 Ju-Nu6534,814713732,43%562,03
Panhard AML Lynx 6x68346,034013737,84%289,75
AMX 404160,562113652,78%462,17
Vz. 44-17662,896073652,78%720,34
B.U.G.I.6415,034743655,56%593,13
Sturer Emil7475,674493655,56%551,63
Pz.Kpfw. 35 (t)276,941403554,29%267,65
ARL 446497,634793548,57%719,60
Type 95 Heavy4243,231983554,29%730,06
Type 95 Ji-Ro6438,093993548,57%596,71
LTTB8367,033983531,43%325,35
Char Futur 4 9988,516393554,29%758,04
P26/404149,292673447,06%198,85
Leopard 110858,296913461,76%586,37
M446711,096023461,76%1260,75
M-VI-Y9608,795573444,12%314,70
40TP Habicha6624,005243351,52%1111,23
Wespe3118,361503357,58%367,14
FSV Scheme A7478,675023339,39%439,56
M415338,633233234,38%294,31
CS-447805,756633253,13%1145,99
Loza's M4-A2 Sherman 6419,134413234,38%553,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3583,346953243,75%1586,84
SDP 44 Burza6535,034463141,94%740,59
SU-26393,901273158,06%189,23
TOG II* 6633,776253158,06%1000,64
P.43 ter7540,975843056,67%730,84
SU-5485,771183050,00%135,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. A371,631293053,33%109,71
Rheinmetall Panzerwagen10468,804793036,67%200,72
M3 Light 3119,032053050,00%413,36
M66386,903952934,48%303,64
4TP1108,932342962,07%507,16
T3 HMC297,721032944,83%206,88
AT 77797,005872948,28%873,07
Hotchkiss EBR7237,625132962,07%440,49
Bisonte C45 8731,436432846,43%543,43
KV-2 (R) 6481,614952850,00%612,31
D2356,741302740,74%3,10
BT-7483,001422759,26%197,71
T675208,372802740,74%199,58
LTP 3153,592372748,15%584,78
M2 Medium Tank377,421032638,46%17,70
AT-1289,881492642,31%119,60
Panther II8522,544762634,62%359,52
G.Pz. Mk. VI (e)298,381102642,31%384,90
Staghound Mk. III6422,194592653,85%639,16
T1 HMC232,68892556,00%161,67
T-34-856374,923772544,00%498,97
59-166194,963672556,00%401,12
Ho-Ri 28718,844782536,00%522,93
WZ-131G FT6274,923352536,00%171,40
AEC Armoured Car5329,003042536,00%427,63
Object 283 9654,365822540,00%388,85
AM 39 Gendron-Somua 2219,683662532,00%680,39
AMX 13 F3 AM6375,214572454,17%430,00
Semovente M415416,793262445,83%710,89
T56 GMC3128,962012466,67%413,99
T-703140,171912470,83%543,89
SU-85I 5396,674682462,50%867,56
SU-100Y 6466,964502454,17%647,80
T92 8247,084392433,33%149,73
Valentine AT4155,741692347,83%267,02
SU-122A5321,913462365,22%731,90
MT-256375,784662343,48%953,02
Dicker Max 6867,175532334,78%1328,31
45TP Habicha7658,365492245,45%737,65
SU-1018651,145472245,45%520,02
Lorraine 39L AM395,621822161,90%280,19
SU-76M4153,481502138,10%185,57
ELC EVEN 90 8389,864282133,33%412,35
M15/423151,751472045,00%222,07
60G FT5250,902492050,00%355,72
Mitsu 1085394,103922045,00%504,97
T71 CMCD7302,504252035,00%351,81
Type 1 Ho-Ni II 4417,954042050,00%715,30
10TP3119,891961921,05%208,67
T-463140,952271957,89%537,93
AMX M4 mle. 457576,955411952,63%657,05
Type 4 Ju-To7650,116711963,16%802,13
Pz.Kpfw. 38 (K) 5355,165151957,89%593,62
Strv 746354,334341866,67%604,04
Type 98 Ke-Ni398,001391855,56%271,23
M36 Jackson6560,614451844,44%750,02
S35 CA5457,833371838,89%742,39
ARL V396307,112981838,89%267,25
113 Beijing Opera 10844,175541838,89%363,44
M7 Priest399,881381758,82%238,29
M3G FT3178,471451735,29%295,61
Cruiser Mk. II2191,241611729,41%745,61
Renault FT AC273,881321747,06%83,01
T-1506434,716181782,35%725,11
Pawlack Tank6348,244261741,18%281,41
Strv m/40L3103,251601650,00%186,59
D1246,941171650,00%85,92
Vickers Medium Mk. III3160,561621643,75%436,20
Sexton II3115,191451643,75%278,43
Chi-To SP7698,754891643,75%590,64
Cruiser Mk. IV4183,942371656,25%462,87
Pz.Kpfw. I258,001831656,25%171,79
Challenger7411,754511650,00%371,02
Vickers Medium Mk. I121,53661553,33%107,16
Type 2597 Chi-Ha393,201291553,33%186,73
Controcarro 3 Minotauro101542,006711540,00%895,67
7TP2142,572771457,14%452,42
DS PZInż5514,574201450,00%993,80
M374458,362791442,86%1374,12
Type 91 Heavy3194,211321421,43%428,45
Cruiser Mk. I1123,211311435,71%419,62
Type 3 Ho-Ni III5610,644131457,14%1198,68
Lorraine 155 mle. 507445,434831457,14%460,36
ST-I9537,296201457,14%367,66
T-60297,211071421,43%185,46
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4463,005111435,71%913,38
Stuart I-IV3138,002271361,54%506,03
T207351,694001338,46%207,08
E 75 TS 81035,155781330,77%759,87
Type 97 Chi-Ha3145,751481225,00%276,44
AMX 38384,251771250,00%105,48
T-26G FT273,671211241,67%7,92
T-437501,254631225,00%521,06
Somua S353116,331321233,33%69,43
T376348,424881258,33%807,27
Object 27710810,676181250,00%462,30
T-116 3174,583051266,67%779,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5580,585601250,00%1062,43
A25 Harry Hopkins I 4307,004421241,67%599,07
M4A3E8 Sherman6364,094611145,45%536,59
Hotchkiss H35294,821121127,27%173,41
FCM 36 Pak 40 3752,458501154,55%2550,20
Type 89 I-Go/Chi-Ro291,451261145,45%154,23
SDP 40 Zadymka5412,364181163,64%834,15
M4-85 5248,002421118,18%259,58
Object 252U Defender 81078,916521145,45%957,97
Matilda LVT 4531,455281145,45%1060,45
Löwe 8999,008011163,64%1275,40
SU-100I 5604,185451154,55%963,16
BT-22100,601181060,00%401,98
Ikv 723179,001991070,00%549,68
IS-6 8484,205351040,00%248,00
M24 Chaffee5232,103351060,00%665,36
FCM 362104,201551030,00%221,72
LTG7324,304151030,00%379,99
FV4202 8612,705591040,00%496,54
WZ-120-1G FT 8641,505821060,00%604,18
Strv m/382108,44139933,33%226,85
Pvlvv fm/42268,11119922,22%7,40
Jagdtiger9888,89614944,44%473,70
HWK 128292,00243933,33%195,35
T-34 shielded 5399,22516955,56%987,28
Progetto M35 mod. 46 8794,78489933,33%591,50
KV-220-2 5682,78682933,33%1062,82
T28 Concept 7759,78622966,67%1009,35
Chrysler K 8570,33453922,22%322,78
LT vz. 35290,1396825,00%155,86
Loyd Gun Carriage268,8881837,50%198,68
Caliban 81014,88611837,50%876,74
Strv K 9634,25738875,00%510,84
Chi-Ni2107,14116714,29%277,82
Type 95 Ha-Go214,2961728,57%0,00
25TP KSUST II579,86329771,43%261,60
Vickers Mk. E Type B2150,57196771,43%733,61
A-436390,43509742,86%599,18
T110E310662,14462742,86%197,29
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6340,00678785,71%861,12
Taschenratte111101,4338870,00%318,07
Object 703 Version II 8645,43544728,57%400,49
Panther/M10 7787,43588742,86%980,41
T-34-85 Rudy 6726,00546728,57%1136,50
T-28E with F-30 4555,14618757,14%1316,14
AMX 13 757325,33554666,67%648,73
Grille 15101161,17586650,00%609,15
Pz.Kpfw. M 15 3206,00385666,67%734,77
Lago M38 3511,50648650,00%1458,74
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2327,17468633,33%785,87
Cromwell B 6279,33436650,00%319,29
GSOR 3301 AVR FS9505,50840683,33%724,49
M54 Renegade 8752,67650650,00%585,28
Churchill Crocodile 6403,00378633,33%281,77
M22158,20195540,00%549,98
LPT-67 Šelma9505,80560540,00%424,25
AMX AC mle. 467302,20554580,00%379,32
T25/27881,60746580,00%1286,15
FV3046150,20257540,00%17,44
SU-2-122 5386,00369560,00%755,48
IT-3 4396,20439520,00%860,70
AMR 35 2139,00252560,00%569,02
Tiger 131 6619,00723580,00%1017,26
Vickers Medium Mk. II287,7587425,00%171,97
L6/40245,2582425,00%0,00
M14/41250,7594450,00%71,62
Type 1 Chi-He4276,75263475,00%968,45
MS-1184,50205425,00%190,95
Churchill VII6566,50575450,00%948,38
T2 Medium Tank2127,00229450,00%529,29
Ram II 5441,50536475,00%1048,04
ShPTK-TVP 100 8846,00674475,00%823,66
Kolohousenka141,67121366,67%222,62
Fiat 3000164,33167366,67%275,24
Renault Otsu144,33139366,67%214,40
Renault FT 75 BS216,3392366,67%237,33
SU-182164,00208366,67%1243,47
Cruiser Mk. III3329,33373366,67%1950,84
T-505158,00248366,67%529,17
E 759248,67494333,33%0,00
Ares 758418,00515333,33%152,56
BT-42 Jatkosota HS 5973,33915366,67%2838,59
Convert. Medium Tank T3 3344,3332930,00%824,99
Bofors Tornvagn 8987,33731366,67%1013,01
Turtle Mk. I 8771,33593333,33%522,63
T1 Cunningham157,50132250,00%159,30
S-517307,5022220,00%70,70
T-262277,00298250,00%1849,26
AMX 50 Foch (155) 10907,0031320,00%336,76
Windhund 8614,50468250,00%429,11
ARMT 5237,504302100,00%482,94
Škoda T 56 81086,506972100,00%997,73
Strv m/42-57 Alt A.2 6613,00615250,00%804,86
M16/43 Sahariano 3460,508162100,00%1717,76
FCM 2C 3449,507892100,00%1450,82
T-54 first prototype 8324,0037120,00%103,92
Bat.-Châtillon Bourrasque 8646,5042120,00%413,07
TS-5 8877,008822100,00%870,11
GSOR 1010 FB 8531,50495250,00%407,08
AE Phase I 91082,50790250,00%900,86
Straussler V–4/40 3606,00785250,00%2766,13
Renault NC-31174,002561100,00%411,22
A-205199,002151100,00%632,27
STB-1100,006961100,00%261,00
Panzerwagen 39 3154,004441100,00%606,95
Strv 107-12111149,009921100,00%664,93
G.W. Tiger9316,005881100,00%262,30
Gabler’s Destroyer 5813,007981100,00%2190,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5228,005181100,00%480,23
Rheinmetall Begleitwagen 3519,0032910,00%700,74
T-34 with L-11 499,004081100,00%296,74
AMBT 8407,0022810,00%115,33
M48A2 Räumpanzer 8212,007321100,00%261,00
Kanonenjagdpanzer 105 81644,008421100,00%1560,08
SMV CC-64 Vipera 81115,007731100,00%1049,60
Type 3 Chi-Nu Kai 5998,0011901100,00%3960,37
STA-2 8252,007111100,00%275,62
T-127 3244,004351100,00%879,36
Vickers 6 ton 2694,0011061100,00%3605,71
AMX 13 (FL 11) 5523,007101100,00%1978,57
A7E3 30,004510,00%0,00
112 8709,009411100,00%720,53

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 11/04/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 11/04/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 11/08/2020
Ayrıldı: 08/04/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 10/09/2017
Ayrıldı: 19/02/2018
Rütbe: Komutan
Katıldı: 21/02/2018
Ayrıldı: 10/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/04/2019
Ayrıldı: 10/12/2019
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 12/02/2019
Ayrıldı: 17/04/2019
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 31/01/2020
Ayrıldı: 10/08/2020
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 12/12/2019
Ayrıldı: 30/01/2020
Rütbe: Komutan
Katıldı: 21/02/2018
Ayrıldı: 10/01/2019